Jautis

Zodiako ženklai Komentuoti

jautis JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

“Apie tuos, kurie mėgsta skaniai pavalgyti…”

Stichija: Žemė
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: “Aš turiu”
Spalva: balta, žalia, alyvinė, geltona
Akmuo: turkis ir safyras
Valdomas namas: Antras
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gyvatė
Priešais esantis ženklasSkorpionas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Jaučio simbolis – jo galva. Pavasaris jau galutinai įsiviešpatavo, sultingose žydinčiose pievose ganosi galvijų bandos. Didelis ir masyvus, įsitikinęs savo jėga, Jautis ramiai saugo jam priklausančią teritoriją. Te niekas neišdrįsta įsibrauti į jo valdas, kitaip turės reikalo su grėsminga jėga.

Šiaip jau Jautis mėgsta ramybę ir harmoniją, jis džiaugiasi malonia aplinka. Ne veltui Jautį globoja Venera. Venerai būdingas džiaugsmas viskuo, kas gražu, pirmiausia meile, kuo ypatingai pasižymi Jaučio natūra. Venera išryškina jo nepaprastą siekimą būti kuo santūresniu bei harmoniškesniu, norą turėti tik jam vienam priklausančią teritoriją. Jaučio ženklas priskiriamas žmogaus vaikystės fazei, kai vaikas išmoksta skirti sąvokas nuo “mano” ir “tavo”, nori turėti savo nuosavybę.

Būdamas Žemės ženklu, Jautis yra lėtas, bet tvirtas. Turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol jis ištirs aplinkybes. Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Prieš susitikdamas su kokia naujove, Jautis pirmiausia viską nuodugniai apsvarstys ir patikrins. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs bičiuliai. Deja, lygiai taip pat ilgai jis būna blogos nuotaikos, jei ji jau apima Jautį. Be to, šis Zodiako ženklas yra labai kerštingas. Jautis gali būti dar ilgai įsižeidęs nepaisant to, kad kitas jo vietoje būtų seniai viską pamiršęs. Taip yra dėl to, kad visas nuoskaudas Jautis taipogi turi dešimt kartų pergromuliuoti, kol kas suvirškins.

Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui neišeiti už jo galimybių ribų. Savaime suprantami dalykai jam yra kantrybė, gerai ir iki galo atliktas darbas, tačiau, kaip Veneros globotiniui, nesvetimi jausmai ir emocijos. Jaučiui dažnai reikia kažkokio akstino, postūmio, kitaip jis nė nepajudės iš vietos. Jo lėtas būdas, įprotis viską pasverti, gali lengvai virsti tiesiog tingumu ar neveiklumu. Jau pats elementas – Žemė – yra lėtumo simbolis, o dar prisideda ir fiksuota ženklo savybė. Taigi labai tikėtina, jog Jautis taps flegmatiku ir paskęs savo neveiklume bei rutinoje.

Pirmasis dekanas (balandžio 21-30 d.). Pagrindinis devizas – nuoširdumas.
Šio dekano Jaučius traukia vaidyba, muzika, grafinis menas. Jis labai atjautus. Nesvetima filantropija (labdara). Draugiškumas, bičiuliškumas ir kilniaširdiška pagalba padaro Jautį visų mylimą. Juo visada galima pasitikėti. Pilnas realių idėjų. Jeigu viena patiria nesėkmę, lieka kita pirmajai, pakeisti.

Antrasis dekanas (gegužės 1—11 d.). Pagrindinis devizas – organizuotumas.
Dominuoja visos savybės, reikalingos vadovui. Jis duonpelnys ir organizatorius. Skleidžia entuziazmą ir optimizmą. Nuo sklindančių kibirkščių įsiliepsnoja bendradarbiavimo liepsna. Tokio Jaučio kardas – pasitikėjimas, o skydas – viltis. Nuvargęs remiasi į draugus, praradęs vilti – seka paskui juos, nelaimingas – stengiasi draugus pamėgdžioti.

Trečiasis dekanas (gegužės 12-20 d.). Pagrindinis devizas – ryžtingumas.
Šie Jaučiai sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jeigu tiki kokia nors idėja, tai tampa labai aktyvus. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi ją slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad jėga – vienybėje, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdamas griežtą charakterį, nelinkęs lengvai nusileisti. Nemėgsta kitų pasiteisinimų.

Charakteris

Po jaučio ženklu gimę žmonės siekia pergalės darbštumu ir nepaprastu kantrumu. Jie labai atkaklūs, niekada nemeta pradėtų darbų. Retai klauso patarimų ir gali netikėtai apstulbinti aplinkinius jiems tarsi nebūdingu veržlumu. Jautį sunku išmušti iš dvasinės pusiausvyros, tačiau netekęs kantrybės ar suerzintas jis pyksta ilgai ir audringai. Jaučiai labai ilgai nepamiršta įžeidimų bei nuoskaudų. Šie žmonės yra smalsūs, teisingi, stipriavaliai, paprastai konservatyvių pažiūrų ir linkę pavyduliauti.

Privalumai: stabilumas, jautrumas, darbštumas, gebėjimas puikiai auklėti vaikus.
Trūkumai: pokyčių vengimas, dažnas pavyduliavimas, per didelis patiklumas.

Vaikystė

Jaučio ženklo mažyliai nereikalauja perdėto dėmesio. Tačiau trūkstant rūpesčio, šio ženklo vaikas gali susirgti, nes iš prigimties yra labai švelnus ir pažeidžiamas. Paauglystėje Jaučiai gali netikėtai susižavėti netradiciška muzika arba tapyba. Tiesa, vėliau šio ženklo atstovai paprastai profesijas renkasi, atsižvelgdami į realią situaciją. Su kitai bendraamžiais Jaučiai bendrauja noriai, tačiau įžeisti užsisklendžia savyje.

Vyras – Jautis

Darbas. Jaučiai dažniausiai nelinkę skubėti, labai patikimi, retai keičiantys savo įsitikinimus. Be to, jie ilgai apmąsto būsimus sprendimus bei veiksmus. Visi šio ženklo atstovai nėra abejingi gyvenimiškiems malonumams. Tačiau Jaučiai nepripažįsta rizikos, nemėgsta jokių naujovių ir reformų. Dirbdami Jaučiai yra lėti. Juos sunku išvesti iš kantrybės, tačiau įniršę jie išties tampa panašūs į įsiutusius bulius. Šio ženklo atstovams būdingas praktinis sumanumas, padedantis įgyvendinti jų kūrybinius sumanymus. Vyrai Jaučiai pasitiki savimi ir visada stengiasi pasiekti savo tikslus. Daugeliui Jaučių būdingi geri oratoriniai gabumai, diplomatiškumas ir mokėjimas išsisukti iš sudėtingų situacijų. Beveik visi šio ženklo atstovai nerodo didelio susidomėjimo karjera, tačiau sąžiningai atlieka savo darbą. Materialūs dalykai jų vertybių skalėje dažniausiai pranoksta idealizmą.

Jaučiai nėra pernelyg iniciatyvūs ar verslūs, nemėgsta prisiimti atsakomybės. Tinkamiausios jiems profesijos siejasi su žemės ūkiu, architektūra, geologija, archeologija, madomis, medžio apdirbimu, finansais. Tarp Jaučių daug sėkmingų dainininkų, muzikantų, dailininkų ir dizainerių.

Draugystė. Jaučiai gerai supranta kitus žmones, jų troškimus ir mintis, todėl yra geri draugai. Jeigu ką nors pažadėjo, tai būtinai išlaikys duotą žodį, kiek jiems tai beatsieitų. Draugaudami Jaučiai dažniausiai yra geranoriški ir ramūs, tačiau gali pademonstruoti ir užsispyrimą bei tapti pernelyg emocionalūs. Draugą Jautį lengva prarasti, jeigu kažkuo jį įžeidėme. Apimti depresijos, jie tampa kurti proto balsui. Todėl draugystę su Jaučiu reikia tausoti, vertinti jų rodomą rūpestį ir dėmesingumą.

Meilė. Mylėdamas Jautis yra švelnus, rūpestingas ir atsidavęs. Tai – vienas iš labiausiai jautrumu kitų atžvilgiu pasižyminčių zodiako ženklų. Įsimylėjęs Jautis siekia santykių stabilumo, jam nepriimtini atsitiktiniai ryšiai. Prieš užmegzdami artimesnę pažintį, Jaučio ženklo vyrai ilgai stebi būsimą partnerę, vertindami visas jos teigiamas ir neigiamas puses. Į santuoką ir meilę Jautis žiūri labai rimtai. Dėl savo ištikimybės ir patikimumo Jaučiai – idealūs sutuoktiniai ir tėvai. Visos moterys jų aplinkoje jaučiasi jaunos ir gražios. Jaučiui geriausia sudaryti santuoką su Vėžio, Mergelės, Ožiaragio ir Žuvų ženklo moterimis.

Moteris – Jautis

Darbas. Jaučio ženklo moterys dirbdamos yra ramios, santūrios, nemėgsta prieštarauti kolegoms ar viršininkams. Tai – disciplinuotos asmenybės, paprastai aplinkiniams nekeliančios didesnių problemų. Iš prigimties šio ženklo atstovės yra linkusios į komercinę veiklą bei joje yra lydimos sėkmės. Neretai būtent Jaučio ženklo moterys imasi nuosavo verslo ir tampa geromis vadovėmis. Neblogų rezultatų jos gali pasiekti literatūroje ir mene. Tarp šio ženklo atstovių daug žinomų mados kūrėjų, dekoratorių, stilisčių, kulinarių.

Draugystė. Jaučio ženklo moterys dievina bendravimą su daugybe savo draugių, mėgsta vaikščioti su jomis po parduotuves, lankytis grožio salonuose, dalintis įspūdžiais apie pirkinius. Šiam ženklui būdinga priimti žmones tokius, kokie jie yra, todėl jo atstovės yra gerbiamos ir mylimos. Tiesa, dėl savo lengvabūdiškumo šio ženklo atstovės ne visada yra patikimos sudėtingose gyvenimo situacijose.

Meilė. Asmeniniame gyvenime Jaučio ženklo moterys stengiasi ieškoti kompromisų vardan šeimos išsaugojimo. Vyrą jos paprastai išsirenka pačios, tačiau gali ištekėti už žmogaus, kuris nelabai joms tinka pagal amžių ar interesus. Bet kokiu atveju jos yra ištikimos, nepasižymi dideliu aistringumu, moka sukurti namuose jaukumo ir harmonijos atmosferą.

Patarimai vyrams: Moterys, gimusios po Jaučio ženklu, yra jautrios prigimties, lengvai prisitaiko prie esamų situacijų, puikiai sugyvena kolektyve. Šios moterys mėgsta gražius daiktus, kupinos ne tik gražių sumanymų, bet trykšte trykšta energija. Po Jaučio ženklu gimusioms moterims reikia daug švelnumo ir dėmesio. Jos puikiai jaučiasi, jei dovanų gauna nors mažą gėlių puokštę.

Sveikata

Daugelis šio ženklo atstovų pasižymi pavydėtina sveikata, kurią jiems teikia jų prigimtinė stichija – žemė. Pati prigimtis pasirūpino, kad Jaučiai būtų stiprūs ir tvirti. Ligos dažniausiai juos užklumpa dėl dėmesio stokos vaikystėje arba nesirūpinimo savo sveikata brandžiame amžiuje.

Silpnosios Jaučių vietos – gerklė, kaklas, kojos, kulkšnys, lyties organai, nugara, stuburas. Tokie žmonės sunkiai pakelia pūlingas anginas, sąnarių ligas. Daug nemalonumų jiems gali sukelti radikulitas, neretai išsivystantis dėl peršalimų. Venera, kurios poveikis Jaučiams ganėtinai reikšmingas, šį sąrašą papildo taip pat infekcinėmis odos ligomis. Jauniems šio ženklo atstovams ant rankų ir veido gali atsirasti karpos. Su jomis reikia elgtis ypač atsargiai, stengiantis jų nepažeisti skutantis ar atliekant kitas procedūras. Geriausia yra jas pašalinti.

Beveik visi peršalimai Jaučiams baigiasi anginomis, kurios neretai veda į komplikacijas, o po to prie širdies ligų išsivystymo, regėjimo pablogėjimo. Dėl polinkio nesilaikyti saikingumo valgant Jaučiams brandžiame amžiuje gresia širdies ir kraujagyslių ligos. Šio ženklo atstovams, priverstiems daug laiko praleisti ant kojų, išsivysto venų ligos. Dėl lėtumo bei įpročio pradžioje į viską nuodugniai įsigilinti, įtemptai dirbdami Jaučiai rizikuoja protiškai pervargti. Pajutus pirmuosius šio negalavimo požymius – galvos skausmus, regėjimo pablogėjimą, dirglumą, – reikia nustoti dirbti, leisti sau pailsėti arba pakeisti veiklos pobūdį.

Jaučiams iškylančios regėjimo problemos daugeliu atvejų yra paveldėtos. Tačiau kai kuriems ženklams apskritai yra būdingas silpnesnis regėjimas. Prie tokių priklauso ir Jaučiai. Dar vaikystėje jiems gali išsivystyti trumparegystė. O amžiaus nulemta toliaregystė Jaučiams pasireiškia sulaukus 35-40 metų.

Jaučio ženklo moterys sunkiai išgyvena menstruacinio ciklo pradžią jaunystėje, o po to ir prasidėjusį klimaksą. Ypač nemalonius pojūčius jos patiria lytinės funkcijos pasireiškimo pradžioje ir vėliau jai silpstant. Vyrams Jaučiams dėl nervinių perkrovų, lytinę funkciją stimuliuojančių priemonių gali prisireikti jau peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį.

Jaučiams labai svarbus judrus gyvenimo būdas, dažnas buvimas gryname ore bei nuotaiką keliantys įspūdžiai. Visa tai padeda iš prigimties stipraus organizmo Jaučiui išvengti daugybės ligų. Daugelis Jaučių baiminasi sirgti ir dėl to šalinasi gydytojų, todėl artimiesiems reikėtų būti dėmesingiems jų sveikatai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai
Vaisiai – slyvos, citrinos, granatai, bananai, kriaušės, abrikosai, ananasai, persikai, arbūzai.
Daržovės – česnakai, bulvės, jūros kopūstai, moliūgai, saldžioji paprika, špinatai, ridikai, baltagūžiai kopūstai, svogūnai, agurkai, aguročiai, morkos, petražolės, salierai, krapai, pomidorai, baklažanai, svogūnų laiškai.
Ankštinės daržovės – pupelės, lęšiai.
Riešutai – graikiški, žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos “baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikių, kviečių, ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – avienos lajus, elnių taukai.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – kiauliena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – karvės pienas, fermentinis sūris, varškė, grietinėlė, grietinė, kefyras.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Po šiuo ženklu gimę žmonės labai geranoriški, sugebantys išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, todėl pyktis ir bloga nuotaika – retas reiškinys jų gyvenime. Jeigu taip nutinka, į normalią būseną šio ženklo žmogui padeda grįžti ramybė. Tereikia apsivilkti naktiniais drabužiais ir išsitiesti ant savo mėgstamos sofos. Tiesa, prieš tai Jautis turėtų būti skaniai ir sočiai pavalgęs. Niekas taip gerai neveikia jo nervų sistemos, kaip maistas. Pailsėjęs Jautis turėtų pasivaikščioti po parką ar sodą, skirti dėmesio kambariniams augalams.

Jautis galėtų remtis indėnų išmintimi. Paprasčiausius pratimus gali atlikti kiekvienas žmogus. Kramtyti maistą reikia lėtai ir sąmoningai, sutelkiant mintis tik į gaunamą energiją. Patariama mėgautis valgymu, pajaučiant jį visais savo pojūčiais.

Po Jaučio ženklu gimę žmonės profesonaliausiai sugeba įvertinti žemiškąsias vertybes. Jie puikiai planuoja, prekiauja, ūkininkauja, supranta, kad darbu ir atkaklumu pasiekti rezultatai gyvenime yra patys patikimiausi. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis. Jaučiams patartina per atostogaspakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydymosi ir atpalaidavimo procedūromis. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą.

Vykdami toli, jie dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, kur aplinka dvelkia asketiškumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius. Jaučių parvežti suvenyrai bus praktiškumo ir grožio derinys. Kadangi tarp Jaučių daug kolekcionierių, vienas iš kelionės tikslų gali būti kolekcijos papildymas. Išvykdami į kelionę, jeigu žino, kad teks ilgai sėdėti, Jaučiams patartina pasiimti pagalvėlę kaklui.

Atostogoms Jautis turėtų rinktis įdirbtas, sukultūrintas žemes, jam vertėtų išbandyti poilsį kaime, kaimo turizmo sodyboje. Jaučiui tinkamos šalys yra Olandija, Airija, Lenkija bei Šveicarija.

Suderinamumas

Jautis ir Avinas
Jautis ir Jautis
Jautis ir Dvyniai
Jautis ir Vėžys
Jautis ir Liūtas
Jautis ir Mergelė
Jautis ir Svarstyklės
Jautis ir Skorpionas
Jautis ir Šaulys
Jautis ir Ožiaragis
Jautis ir Vandenis
Jautis ir Žuvys

172 komentarai (-ų) temoje “Jautis”

 1. Jautis sako:

  Įdomu, ar gali būti kartu jautis su jaučiu.?@

 2. Edita sako:

  Nors man, kaip busimai psichologei, draudziama tiketi tokiais dalykais, vis gi manau, atsitiktinumas atitiko tobulai. Sunku patiket, kad komentuoja zmogus, manes visai nepazistantis. O gal as – absoliutus standartas? ;D

 3. Robertas sako:

  As Jautis…perskaiciau sita straipsni,90% gal net daugiau yra tiesa… ;]

 4. Jautukė sako:

  O man atitiko maximum 30 procentų.

 5. Agnė sako:

  Neįmanoma patikėti…;) tikrai viskas tinka…;) šaunu…

 6. Vaiva sako:

  o ką jūs manot apie jautukės ir šaulio draugystę? :)))

 7. Vaiva sako:

  p.s. – man atitiko gal 45% ;//

 8. Vika sako:

  o pvz pas amne vaikinai buvo vandenio ženklo, ir dabartinis vaikinas yra vandenis ir mes labai gerai sutariame…

 9. Ernesta sako:

  Aš patenkinta,būdama po Tauro horoskopo ženklu. :)

 10. Migle sako:

  na mane ir apibudino mazdaug 90% beja turejau mergele vaikina su kuriuo gerai sutikau db turiu jau ir zuvi su juo ir tajppat gerai sutinku… gajla kad prie spalvu raudonos nera :DDDDDD

 11. Sazine sako:

  Galiu pasakyti kad viskas atitinka, kas cia isdestita, aisku as i tai lb skeptiskai ziuriu, bet visdelto pasirodo jog 99% yra teisybe

 12. Gediminas sako:

  skaitydami galvokit, kas esat, o ne kuo norit buti:)

 13. dalia sako:

  as jautuke,skaiciau,ir likau patenkinta,atitiko 99%:)

 14. Gabe ;p sako:

  As pati esu skorpijone o manio Berniukas yra jautukas.. bet mes abu sueinam puikei.. tarp musu ner jokiu pykciu.. ir as tuo esu lb patenkinta.. :) (L)

 15. Monika sako:

  Jautis gali būti su jaučiu :) Sakau užtikrintai iš savo patirties 😉

 16. Maironda sako:

  Wienas is geriausiu Jaucio apibudinimu. Is tikruju 100 proc viskas atitinka.:)

 17. Julija sako:

  Krch nezhynau.;D wiskas atitinka,bet kad zhiauriai mums su ta meile.;D jmj tjp norisi kad wiskas butu geriau.;D su tai liutaisss.;D

 18. Roby* sako:

  Del valgymo yprociu,visiska tiesa;D o kad su liutais jaciams nesiklosto tai jau tikrai… Del to kad mes materialistai ir megstame konforta taip pat:)

 19. Laura sako:

  Norėjau pasiteirauti, kaip sekasi meilės reikaluose jautukei ir ožiaragiui? ;DD
  Ir dar norėjau paklaust, ar tikrai jautis yra 04.21-05.21? Nes aš gimiau taip ant ribos (05.21).. tai nežinau aš jautis ar dvyniai.. 😀

 20. Audra sako:

  Jautis su jauciu- katastrofa. Pati gyvenau su dviem jauciais. Pratraukta su abiem po 10 m.Bet jie buvo sunkus. Nors jautis jauciui nelygu.

 21. Inga sako:

  Va va, butent toki jautuka turiu salia saves 😉 myliu ir gerbiu, bet kartais tas jusu valdiskumas… 😀

 22. Audre sako:

  Aš Jautukė bet visai netokia kokia čia parašyta…kituose tokio pobūdžio horoskopuose daugiau teisybės radau…esu tiesiog nenustykstanti vietoje, man viskas įdomu…tiesa tik tai jog mėgstu jaukumą, ir skanų maistą…tai dabar nebežinau ar tikėti tais horoskopais ar ne?:D

 23. vincentas sako:

  as esu jautis keistas sutapimas kad ir mano asmeninis skaicius 6 (33). daugkas atitinka, bet tie suderinamumai. tarkim cia as sutariu su avinu, nueikit i koki kita tinklapi avinas jau mano didziausias priesas.

 24. vincentas sako:

  ir dar pridursiu kad sestadieni gimiau… keistoka

 25. Edvardas sako:

  Viskas atitiko 99% , diena penktadienis ir gimiau penktadieni :) viskas liux ;]

 26. Deimantė sako:

  Beveik viskas atitinka 😀 norėjau paklust ar jautis su dvyniu tinka? ;DD

 27. Erika sako:

  ar tiesa kad jauciai labai uzsispyre? :)

 28. Raimonda sako:

  Šaunu buti Jautuku:)viskas atitiko.:)

 29. Lina sako:

  norėčiau paprieštarauti tiems, kurie mano, kad du jaučiai – katastrofa. Nesąmonė!!! Turėjau vyrą jautį, pragyvenau laimingus ir ilgus metus kartu. Dabar mano draugas taip jautis. Ir mums labai labai gera kartu. Be to, aš labai džiaugiuosi tuo,kad esu gimusi pačiu gražiausiu metų laiku :)

 30. dzo sako:

  atitinka viskas ypac nustebau del ta prasme kad jauciai uzsispyre viska padaro 100% mano gyvenime tiesiog neimanoma ko nors nepadaryt iki galo su pliusu ir po to dar uz jo su plisu zodziu megstu maximuma ypac buityje zodziu darbuose remontuose ir pan.. o nesiseka tai tik 1nas dalykas meile visa laika atrodo lig kazkas numestu siena tarp mano svajoniu merginos ir manes jau uzminutes nors ji irgi iskrenta vos ne is dangaus ir kabinas ant vos ne ant kaklo ir tik bumt “siena” ir jos nebra (ne del bendravimo ne del ko tai … zodziu nepaaiskinama lyg dievas to neleistu :(..

 31. Gene sako:

  Jautukai -labai faini žmones. Na, taip. užsispyrę, kartais karštakošiški (tie, kurie arčiau avino ženklo. Visada sakiau- mergaitei gimti jaučiu -sėkmė. O santykiai sy labai konfliktiški

 32. Deimute sako:

  100 procentu atitiko:) geras:)

 33. asta sako:

  del partneriu tinkamumo tai galiu pasakyt ,kad jautis su avinu sutare kaip suo su kate.

 34. ash sako:

  Irgi jautis, bet kas keisčiausia, visiškai pro šalį parašyta čia.

 35. Ieva sako:

  viskas gryna teisybe, ypac valgymas 😀 😀

 36. tikras oziaragis sako:

  mano mergina jautuke…pazystami puse metu…matau tiesos ir gan daug. malonu:)

 37. paula sako:

  net skaicius 6 mano megstamiausias , spalva zalia , penktadienis megstamiausia diena,del sveikatos irgi tiesa per metus kelis tik kartus sergu, ir t.t. sakes kiek daug tiesos matau sitame straipsnyje ! 😀

 38. Aivaras sako:

  Ale jaučiu pradėsiu tokiais dalykais tikėt, nes atitiko beveik viskas ;D

 39. Simona sako:

  nu ka zinau,apie uzsieni nelabai tiesa nes gyvenau daugeli saliu.. na o siaip tai jo esu labai uzsispyrus ir megstu demesi.. manau visi jauciai megsta demesi ;} na o del poros tai turejau 4 mergeles vaikinus. su jais buvo is pradziu kaip sviestu tepta na o poto ir pykciai ir viska.. bet po kazkiek laiko kai kurie norejo grizti.. nu zodziu siaip galima sakyti 80% tiesios parasyta ;p

 40. Jautuke;D sako:

  idomu ar sutinka jautis su svarstyklem ?
  man reik zinot;]

 41. Simona sako:

  jautuke ;D – va tika skaiciau tai buvo parasyta kad nelabai ;// nors turiu drauga ir bendraujam tai normaliai bet idomu..

 42. freger sako:

  man asmeniskai daug kas tinka kas cia parsyta net spalvos ir tos atitinka

 43. Pelenė sako:

  Ale, jo..Aš esu jautė, gan nemaža dalis tiesos horoskopuose, tačiau, norėčiau priminti, kad žmogus gyvena tam tikroje terpėje, aplinkoje ir tarp žmonių.Visa tai gali žmogų keisti. Pvz. aš gyvenau santuokoje su žuvimi,sakau,- skonio negaliu pamiršti visą gyvenimą :) ne juokais nusvilau. Buvau pasitikinti savimi, kikilė, viskas man buvo įmanoma, juokinga ir paprasta.Dabar tapau visiškai kitokia jautė.Baugšti,nusivylusi, nepasitikinti iki kaulų smegenų, tačiau manau, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.Jei ne žuvis, gal nebūčiau pažinusi gyvenimo svorio ir išmokusi kovoti su sunkumais.Tačiau jau vien tai, kad esame jaučiai, visuomet gyvenimas mums duos naštą, kurią turėsime tempti ant savo kupros, tik vieni galbūt pasidžiaugsime tuo, ką užtempsime, o iš kitų viskas bus atimta, nes jautis, koks bebūtų užsispyręs,vistiek paklūsta, jis visuomet neš uždėtą jam naštą.Jautis bijo rimbo,spaudimo. Duokite jam pačiam rinktis, nespauskite darbuose, kūryboje, tuomet jis viską darys idealiai.Geri tie jaučiai…

 44. Gintare sako:

  Hm… ;D Atitinka mane ;D

 45. Gediminas sako:

  Nn kaip as skaiciau man tikrai beveik viskas atitinka nors nesu zmogus tuo tikintis :)

 46. Monica sako:

  Labai atitinka viskas apie pinigus ;o
  niekada netikėjau tokiais dalykais,bet dabar tai… tikrai nustebino
  so amazing

 47. Vilius sako:

  Turejau zmona jautuke…, tas tiesa,kad tik turedami pinigu jie jauciasi saugus,skupoki ir retai dalinantys labdara.Prabangos siekia visame kame.Ir uzsispyre,kartais daznai bukai.Vyras greta jautukes bus daiktu,net kvepuoti tures tik su jos sutikimu.

 48. Rugilė sako:

  Pastaruoju metu, astrologija man viskas. Esu jautukė, pažiūrėkit bet kokiam puslapį apie mane, visur tiesa. Pati draugavau su Ožiaragiu, nieko įdealiau negalėjo būt, o vat su skarpionu esu dabar.Trauka milžiniška,bet draugystė nuobodi, mes jautukės esam linkusios įkąsti kitems žodžiais, jie taip pat, mes mėgstam supykti dėl niekų, jie irgi. dėl to taip ir yra.

 49. Karolina sako:

  to VAIVA- zinai, man irgi klausimas,kaip Jautuke su Sauliu?:)

 50. zivile sako:

  cia kam buvo idomu ar jautis su jauciu gali gyventi?
  ats.: gali – ir dar kaip! mes va abu jauciai – gyvenam jau 7metai – ir viskas labai gerai. Jis labiau namiseda, o as “verdanti” ,tai = liux!
  bet….. yra vienas bet….. jeigu jau pykstames – tai irgi – iki galo – o paskui taikomes – ir labai greitai ir gerai tai pavyskta padaryti!xxx

 51. Ingrida sako:

  Labai gerai!!! As tikra jautuke!!! O su vyru sauliu jau 16 metu kartu ir tikrai puikiai sutariame…Kai reikia pabadau ji:):):)

 52. :) sako:

  Galiu patvirtinti,kad Jautis su Jauciu tikrai gali buti kartu … Mes jau daugiau nei puse metu kartu :)aisku nebuna visada viskas gerai .. juk vis del to-jauciai 😀 bet viskas issisprendzia :)

 53. to:Vaiva ir Karolina sako:

  Mergaites su sauliuku gyvenu jau 14 metu, jis linkes duominuoti,bet as padarau tyliai pagal save:)))Santykiuose visko buna,kadangi greitai isiplieskiu,taip pat greitai atleidziu ir pykcio nelaikau.o,sauliukai nesugeba atleisti,tai reikia ieskoti kompromiso.kas liecia namus, komforta ir t.t. atitinka 100%,savo antrus namus isirengynejau pati ir po keliariu metu jie man mieli,silti ir jaukus:)))

 54. Paul Noah sako:

  100 % atitikmuo. Gyvenau su dvyniais … nusivyliau, dabar imsiuos zuvies :) tiesa, kad jautis vertina prabanga ir materialinius turtus, tiesa, kad jei neturi ne menkiausiu menisku sugebejimu tampa sykstuoliu… bet as muzikantas tai man negesia 😀 materialiniuose dalykuose jautis siekia saugumo ir uztikrintumo jausmo ir dar ne tik sau, bet ir savo seimai. Penktadienis? WooHOO !!! jaucio diena 😀 istvermingiausias is viu zenklu ir atlaikys uzsispyres tiek kiek nei vienas kitas nepakeltu. Apie zodiakus? tikiu, nes esu religingas, bet buna kartais jie neatitinka, nes mes saveikaujam ne tik su visata ir zvaigzdemis, bet mums LABAI DIDELE itaka daro ir zmones bei aplinka todel kartais nukrypstam nuo laikrastyje parasyto dienos horoskopo. Tiketi ar ne? TURETI SAVO NUOMONE IR BUTI SAVIMI. Didziuojuosi budamas JAUCIU

 55. Patirtis sako:

  Jautuke turejau drauge.Blizguciai rupejo,komfortas,brangus daiktai ir kapsas pinigu po pagalve.Tik tada ji gerai jautesi,kai zinojo,kad jos kailiniai brangus,masina neeiline,o batai ir rankine lakuoti:DNamai turejo buti pilni pagalveliu,ryskiu detaliu,jei juose truko prabangos,Jautuke zutbut neresi is kailio,kad isigytu.Sita buvo ne drauga gera tureti,o kapsa pinigu.Jis geriau nei draugas.

 56. Lialia.;* sako:

  Na man tai atitiko maždaug 70% ir bėja db draugauju su liūtuku ir mum neblogai sekasi,tikiuosi taip bus ir toliau.;]]

 57. jautis sako:

  man atitiko apie 90%labai laukiu metu horoskopo gal pradesiu tiketi ir toliau nes pradzia gera – puse gyvenimo kitos puses norisi dar geresnes…

 58. Petras sako:

  kokios ce kalbos apie meile skaitant horoskopus, juk meile vystosi pati ir joki horoskopai nepasakys kas su kuo tinka geriausiai. o apie paty horoskopa is tikruju netikiu jeis bet atitiko 60%-80%.

 59. Titas sako:

  as draugauju su liutu ir mums puikiai sekasi todel man sitas horoskopas netinka

 60. Kira sako:

  visiska nesamone! kiek pazystu save ir kiek esu pasikeitus, neesu tokia kaip parasyta, galiu kone viska paneigti, nes siu spalvu nekenciu, pinigu nebranginu, neesu tingine, nekenciu jaukumo ir t.t. Juk zmones keiciasi jegu jie nori, ne tik isore ir harakteriu, bet pomegiais interesais.. ir pan.

  bet del meniskumo ir grozio vertingumo pilnai sutinku. 😉

 61. Saulius sako:

  ..esu su meniniais polinkiais..tai lyg 100%

 62. vilma sako:

  …esu beveik 100%tokia ,gyvenu su vyru svarstyklem 26 metus ir esu laiminga, mylinti ir mylima.Drauge turiu dvyne pagal horoskopa,jau 40 metu.Tai nezinau ar horoskopai cia ka lemia ar taip sekasi gyvenime

 63. Vikute sako:

  Tobula pora jautis ir vezys :))
  95 % sutampa :))

 64. jautuke sako:

  Vat del jaucio neabejoju… atitinka 100 % jai tik ne viena beda: labiausiai jauciui tinka jautis :) zinau is patirties

 65. SIGITA sako:

  Gyvenu su veziu penkti metukai ir tikrai neblogai sutariam o ce tai koki98% man atitiko tikrai saunus tie jautukai:)

 66. V4LD15 sako:

  krc esu jautis ir 90% kazkur atitiko tik del to saugumo cia idomei gavos dazniausei uz manes kasnors iesko saugumoo ne as kazkur ;D taciau savo aplinkoi jauciuosi saugesnis nei belekur kitur :))

 67. Berniukas sako:

  Saulys (berniukas) ir Jautis (mergina) koks rezultatas? ar tinkami? :)

 68. Gerda sako:

  Wau.:D Mano simpatija,jautis ir sakė negali atsispirti maistui. Wat kažkas parašyta kad su liutais netinka. Et, mum panašiai,bet stengiuos kiek galiu ir wiskas čiki.:D

 69. irma sako:

  man tai daugmaz atitiko , manau daugka galima apie zmogu pasakyti pagal jo zodiaka

 70. jankus sako:

  Tikra teisybe;D Esu tingus;D Turiu meniniu gabumu;D esu pasiryzes viskam;D saunu;D [hapy]

 71. Mazute;* jautuke sako:

  Esu begalo laimynga gimusi nuostabiausia data :) geguzes 18d myliu sita diena nes per ja gime ir mano mylimas vaikinas.. nezinau ,as ji labai myliu bet mes labai daznai pykstames.. ne is manosios puses bet is jo.. :( nzinau ka daryti kadsu juo sutrti ir nesipykti.. gal galite patarti ..? beto galiu pridurti jauciu silpnybe KVEPALAI ,jai nori suvilioti jautuke,ar jautuka tai naudok gerus kvepalus.. :DDD

 72. dominasi :D sako:

  as manau kad jautis su jautuke sutartu labai gerai,nes kiek pati pabendravau su jauciu labai fainai bendravosi :)

 73. vitalija sako:

  Atitinka visu 100%. Dziaugiuosi,kad esu jautuke :)

 74. gynte sako:

  man viskas atitiko 100% 😀

 75. rasa sako:

  Tai tikra tiesa. :) Ir jautis su jauciu puiki komanda, zinau nes gyvenu(as jautis)su vyru jauciu sako idelesnes poros buti negali, bet nera namu be dumeliu. :) O su oziaragiais tai igi santuoka iki mirties garantuota sesuo(jautis)gyvena su oziaragiu.Saunu. Ir isvis nuo zmogaus priklauso jei noresi gali sutarti su bet kuriuo zodioako zenklu tik ar to reikia, pagalvokim.Gal nevisada?

 76. Devil sako:

  atitiko apie 20%. Nelabai man cia…

 77. Devil sako:

  Perskaicius sita straipsni kazkaip pasirode kad jautis kazkoks flegma… Na as tokia neesu.;) Be to mano vaikinas jautukas,viskas tobula, bet kai susipykstam tai visada labai stipriai. Nei vienas niekada nelinkes nusileisti ;]

 78. Dominiki98 sako:

  Gryna tiesa apie mane

 79. Taurute sako:

  Esu jautuke ir jau 22jus metus gyvenu su svarstyklemis..Visko pasitaiko,bet sutariame gan gerai… 😛

 80. Ji. sako:

  Liūtas su Jaučiu, kaip manot, taip ir netinka? :)

 81. Raminta sako:

  Kiek esu girdejus kad pvz: avinas gimes balandzio 19 ar dvidesimta jis labiau tures panasumu i jaucio zenkla ir taip su visais zenklais, neseniai ta pati isitikinau

 82. Raminta sako:

  O siaip as esu gryna jautuke, ir viskas apie mane atitinka ir seip noredama isitinkinti ar horoskopai sako apie mane tiesa tik vakrais perskaitydavau dienos horoskopa ir palygindavau ar viskas bu taip, na yra dar viena problema kaikuriems zmonems kurie netiki tokiais dalykais ir jiems tiesiog horoskopas neissipildo

 83. deimante sako:

  Keista, bet beveik viskas kas čia rasoma apie mane yra tiesa :) Kiek pastebejau daug cia tokiu kuriem atitiko viskas, visdelto tokiu kaip aš yra nemažai 😀

 84. m1987 sako:

  Zodziu aprasymas geras, atitinka Jaucius :) O kas del Liutu tai teisybe 10 proc.

 85. Kyra sako:

  Justai,gali ir žada labai gražius ir gerus santykius tarp jaučių… 😉 Dažnai kyla konfliktai dėl nenusileidimo vienas kitam,bet kartais teks nusileisti ir pačiam,nelauk ir negalvok jog tavo antroji pusė visada tau nusileis..Tad teks išmokti ir pačiam kartais nusileisti :) O šiaip santykiai super :)

 86. Klicko sako:

  Tie choroskopai labai mazai tiesos tenuspeja gal kokius 10%
  Nes giliau pasikapscius visiem tas pats isvedziojimas tik vieniems didesnis kaikuriu dalyku o kitiems mazesnis tad niekur jie nisami giveni sau ir klostai gyvenima.Nes niekas neturi teises ji uz tave kloti.
  Kiekvienas savo gyvenimo kalvis..

 87. Minia sako:

  dieve,daug tiesos,tik dar galėtu būti mėlyna prie spalvų.o kad netinka skorpionai tai tiesa!nekenčiu skorpijonų.ir nesueinu su jais.su sesė ir draugais, draugėm skorpionais laabai nesueinam…

 88. Citrii sako:

  99% tiesos . Nes daug keliauju ir labai mėsftu užsienius. Mielai ten gyvenčiau . O visa kita tiesa .

 89. aiwe sako:

  as jautis ir kai -perskaiciau galiu pasakyti kad tai wisiska tiesa

 90. Lukas sako:

  Aš esu dvynys ir skaitydamas savo zodiako tinkamus partnerius pamačiau kad man tinka jautis bet jaučio zodiake nėra parašyta kad aš tinkamas jaučiams:-)
  Kaip suprasti?

 91. to: pelene sako:

  parasei tikra teisybe, na bent man taip pat, zmogus su kuriuo gyvenu mane kazkaip paveike, anksciau buvau linksma, guvi, o dabar kazkokia leta, depresyvi…turbut metas kazka keisti?,,, anksciau sitas straipsnis man tiko, bet dabar nebelabai

 92. jautuke sako:

  gryna tiesa :) siais metais nesirgau visai,praeitais irgi.turiu stipru amuniteta :)
  esu LABAI uzsispyrusi kaip ir cia raso;D
  del pinigu irgi tiesa.noriu ju tureti del saugumo jausmo.:)
  del maisto siek tiek perdejo.man maistas tikrai neprilygsta sventan ritualui :DD

 93. Giedre sako:

  Nu ka as galiu asakyt,kadangi esu jautuke,tai ka perskaiciau man tiko,isskyrus,kad nekenciu raudonos spalwos,niekada nesergu,ir megstu prabanga be proto,wiska padarysiu,bet turesiu,ir padarysiu ka noriu.O del maisto,man 100%,walgymas kaip swente,esu 44 kg.ir niekas neina i kuna,tai tuo megaujuosi be galo,kad butu grazios lekstes,skanus maistas,ir wiena:),o wyrai tai wisi skirtingu zodiaku zenklu,ir nelabai kreipiau demesi i tai,bet neuzilgo leksiu i pasimatyma su weziu,tikiuosi neateis atbulas,ir neikas,nes idursiu i sona 😉

 94. Danguole sako:

  As gimus geguzes 21 d. tad nesuprantu ar as jautis ar dvinis. Daug kas sako, kad as gimus per riba ir esu nei tas neitas. Galgalit padeti suzinot kas esu, ar jautis, ar dvinys??? :]

 95. Judita sako:

  ale kokia teisybe vos ne 100 procentu :) pas mus seimoj visi esam jauciai :) as, vyras ir dukra :)))

 96. Robertas sako:

  man atitiko koks 90 % sakyciau :) . siaip nesenai pradejau dometis horoskopais bet galiu pasakyt tikrai tiesa raso (aisku ne visiskai bet ganetinai tiksliai). ir va mano mergina vezys .cia kaip tik rasoma kad vezei tinka jauciams tai pasirodo taip ir yra :)

 97. Jolanta sako:

  100% pataike, net keista skaityt buvo, nes idealiai tiesiog mane apibudino :)

 98. Joana sako:

  Yra atitikimu, bet ne viskas atitinka:)
  Tikrai netingi esu, nors valgyti skaniai megstu:D
  bet i uzsieni verziuosi,ir megstu komforta ir sauguma,jei man kazkas netinka,stengiuosi pakeisti…

 99. Jautuke sako:

  Man viskas atitiko, o kad jauciai negali but su jauciais gryna tiesa turejau vaikina jauti tai niekada nesutapdavo musu nuomones kiekviena diena pykdavomes:DD nors aisku priklauso ir nuo zmogaus. O dabar turiu vaikina avina ir mes kuo puikiausiai sutariam 😛

 100. tauras sako:

  jautis jauciui kaip tik tobuliausias partneris, geresnio ir but negali, nes niekas jaucio nesupranta taip kaip kitas jautis :)

 101. Gintaras sako:

  Vika jai praitas buves vaikinas , tai dabartinis irgi bus 😀 Aš pats Jautis, atitikimu yra daug, esu meninikas kaip ir 😀 kuriu muzika(DJ), dirbu daug(11h/d) kad turėčiau pinigu, rengiuos stilingai ir kokybiškais drabužiais(Firminiais), mergina Žuvis(kartais pasipykstam,bet tik kartais),tai kad kaip ir viskas tiesa. P.S. prieš tai net neskaičiau apie savo horoskopą 😀

 102. Jauciuke sako:

  As jautis, turiu vaikina jauti, esame begalo laimingi. Net jei ir susipykstam, tai niekados neprilygsta tam stipriam meiles rysiui. Nereikia nei klausti apie jaucio ir jautukes pora- jie vienas kita supranta is puses zodzio, moka paguosti. Mes abu esam jauciai, gimem ketvirtadieni(todel sekmingiausia diena tikrai ne penktadienis), turim panasu charakteri, panasius pomegius. Del savo uzsispyrimo dar tikrai nespejom vienas kitam atsibosti:-P. Tai vat tiek. Ir tikrai noreciau visiems horoskopo zenklams palinketi surasti savo antraja puse(o kas ja jau turi,palinkeciau kad butu tokie pat laimingi kaip ir mes abu). Sekmes visiems:-) Jautukai bukit laimingi:-D

 103. Giedrė sako:

  95% procentai tiesos :) geras…Vienas neatitikimas man, nes esu labai liesa:) taciau valgymas, sventas reikalas:)

 104. zmogus sako:

  Kiek pastebejau visi jauciai kuriuos esu sutikus yra labai durni ant gyvenimo, ir lenga palenkti juos i savo puse, bei neturi tvirtos savo nuomones.

 105. Auzra sako:

  95% Tiesa.
  Bėja, girdėjau jog jautukai labai dažnai meniškos sielos būna :). visi jaučiai kuriuos pažystu, dainuja, šoka ir taip toliau… Aš pavyždžiui rašau knygas ;)*

 106. Raimonda sako:

  Pritarsiu beveik visiems pasisakiusiems, aprasymas mane atitiko beveik 100proc. Taip esu meniška siela, laaaaaabbai mėgstu tiek ruošti maistą tiek jį valgyti ir t.t. Tik nesutinku su vienu dalyku: jautis ir skorpionas manau puikiai sutaria, man bent jau taip.

 107. Eglė sako:

  Manau 99% čia rašoma tiesa. Man mano ženklas patinka.

 108. Ale sako:

  Is tikruju as esu menines sielos – groju gtara Viskas tiesa.Net keista skaityt buvo.

 109. Vaidas sako:

  Mmm. 97-98% tiesa apie tai ka raso ;). Ale tikrai gerai parasyta viskas.

 110. jurate sako:

  as jautuke-ir tuo didziuojuos. labai noreciau kad visiems jauciams butu gerai. o horoskopas PATS TIKRIAUSIAS. o jautuke su oziaragiu – nuostabi pora (gyvenam 20 metu)

 111. Egidija sako:

  Esu Jautis ir gimusi Jaucio metais, tai visiems sakau, kad esu Jautis kvadratu. Gal del to man sis aprasymas tinka visu 100 proc. Didziuojiuosi, kad gimiau po siuo zenklu ir kad mano sunus irgi Jautis. O ar zinojote, kad moterys, gimusios po Jaucio zenklu, yra pacios moteriskiausios?

 112. vardas sako:

  galiu drasiai sakyt kad man viskas atitiko 80% – 90%

 113. mija sako:

  sveiki, niekas neparasete kaip mergelei(mot) su jauciu(vyr), nes pagal horoskopa idealiai tinka, ka manot?

 114. viktoriukas sako:

  As esu jautis ir mano vyras taip pat mes jau 10 metu kartu ir pagal si apibudinima jis atitinka 100% bet tai neatitinku nej 10%

 115. Karolis sako:

  prasau padekit man esu gimes geguzes 21d. ir nezinau koks zodiakas esu vienur raso kad dvinys kitur kad jautis. noreciau suzinot kas esu istikruju

 116. Deimante sako:

  man atitiko daugiau maziau 90% tik nesupratau viena syk sako, kad truksta dausmes, o kitoje jau , kad esu drausminga:D

 117. Virga sako:

  Esu jautis o atitiko kokia 20 proc.

 118. inga sako:

  ziauriai atitinka mane.na yra vienas nesutapimas,bet maau mes visi kazkuo skirtingi.o seip 90% tiesa.ir kas del santykiu su dvyniais….tiesa,tai neimanoma

 119. Skorpukė sako:

  Žinot,turiu sesę Jautukę,galiu pasakyt,kad mielas šiltas žmogus,bet staiga gali įsižiebti ,rėkti ,staugti tiesiog be priežasties. Vėliau elgiasi lyg nieko nebūtų nutikę.taip pat visi jaučiai ,kuriuos pažįstu yra labai gražūs ir simpatiški. Taip pat yra vienas vaikinas Jautis,tarytum jaučiam vienas kitam trauką,bet tuo pačiu suprantam,kad nieko gero mums neišeis, nes jis ramesnis ,o aš bomba 😉

 120. Tas pats:D sako:

  Esu jautis tai galiu pasakyt,kad tikrai daug kas atitiko ir man tai patikti;D

 121. Ivona sako:

  Tai kaip suprasti kur dingo Geguzes 21 diena ? Kokiam zenklui priklauso ..

 122. Laura sako:

  O kaip jautis ir vandenis? :)))

 123. Ugnė sako:

  Ką manot apie jaučio ir avino draugystę ?

 124. rasa sako:

  nelabai tinka bet jau ka.

 125. Grynaveislė sako:

  Jei pati nuspręsčiau, pasakytumėt, kad tiesiog tokia noriu būti, bet net artimi žmonės, kurie paskaitė, pasakė, kad čia 100% teisybė… Žinoma, neįmanoma visko visiems atitikti, bet laiko formuotis charakteriui dar yra… 😉

 126. E sako:

  gimiau 1991 05 21 apie 11h-12h dienos, tai aš jau dvynys ar dar jautis??

 127. Diviana sako:

  Tiksliai pasakyta apie mane….

 128. Gabby sako:

  Sveiki. Kuriam zodiako zenklui priskiriate zmogu, gimusi geguzes 21d., nes atskiruose horoskopuose geguzes 21d duodama tiek jauciui, tiek dvyniui. Pas jus si diena nepriskirta nei vienam :))) Aciu

 129. yopy sako:

  Jauciai, sakykit, jei meileje jus neiniciatyvus, reiskia, kad nemylit?Nes siaip jus gi apibudina kaip verzlius ir bet kokia kaina siekiancius tikslo.

 130. Laima sako:

  Esu svarstyklės, susiradau draugą 8 metais vyresnį- jautį, pasakykit ar man tinka, ir ar tinkama santuoka ar tik kaip draugas gali būti? Ačiū iš anksto už atsakymą. Laima

 131. vika sako:

  80 procentu tiesa

 132. Monika sako:

  Bet kiek tiesos pasakyta, niekaip negaliu patiketi, atrodo, kad sitas puslapis pasakoja apie mane 😀

 133. EgLe sako:

  Iš dalies daug kas atitinka. Na, su profesijom tai nelabai. :) Bet manau, kad kiekvienas žmogus paskaitęs kažkokią dalį informacijos galėtų priskirti sau. :) Bandau racionaliai pažiūrėti, nes įdomus dalykas tie horoskopai… Svarbiausia tikėti tiems, kas nori tuo tikėti ir tik teigiamais dalykais. :)

 134. Rasa sako:

  Ir aš jautis, ir dėl to man labai gera. jaučiai – jėga:))

 135. Dana sako:

  Zinau dvyniu moteriskos lyties atstoviu, kurios nesugyvena su jauciais, o zinau kurios gyvena puikiai. Patikrinta prakstiskai. Taip pat teko sutikti vyriskosios lyties atstovu jauciu, tikrai ivairus ir kiekvienas jautis yra skirtingas kaip ir kiekvienas zmogus 😀 . Ka galiu pasakyti? :) Kad kiekvienas zmogus yra skirtingas ir tai priklauso nuo to, kiek jo poziuris i gyvenima yra platus. Manau jei zmogus yra su platesniu mastymu bei poziuriu, jis puikiai sutars ir ne zodiakas svarbiausia.Zodiakas tik siek tiek pasako kokios zmogaus savybes gali buti igimtos. Issiugdome mes patys,O jei kas nepatinka suaugus keiciames, taigi, viskas kintama gali buti,juk kai suaugame tobulejame dvasiskai. Zinoma tokiu vienetai. Tik jei zmogus priziuri savo materialiaja puse(isore),jis taip pat turi ir dvasine puse (vidu-mastyma,poziureti) tobulinti.
  Kokie jauciu minusai? 😀 Ju nera 😀 Kad uzsispyre yra gerai:) Kad megsta sauguma super:D Kad yra linksmi garantija 😀 Kiek zinau jauciu, visi labai rupinasi savo seima, ir seimai prinesa i prieki visko jei ko truktu. Jie seimos zmones.Jie jauni daug dirba,kad ju seimai nieko netruktu,dirba tam,kad uztikrintu saugia ateiti savao seimai ir sau. Zinau kad jauciams labai svarbi yra seima,jie del vaiku padarys viska, del mylimosios taip pat, jei ja tikrai myles.O kad myletu reikia nusipelnyti, ne taip lengva prie ju prieiti, bet ir gerai.Su jauciais reikia statyti tvirtus santykius. Taip pat zinau,kad jauciai labai svelnus ir jautrus zmones. Zinau, kad jauciai yra gailestingi zmones.Zinau,kad jauciai yra griezti.Zinau, kad ne visur jie leti, reikia tik moketi iziureti. Jaucia labai gabus,atkaklus zmones. Jauciai yra kantrus. Jie neleis uzlipsi sau ant galvos, o tas yra labai gerai, nes tai parodo,kad jie save gerbia,o jei gerbia save gerbs ir kita. Jauciai yra saziningi zmones, todel jiems salia reikia tik saziningo zmogaus, kuriam galetu pasakyti viska ir zinotu, kad jis ji supras. Nuosirdus. Paprasti, mieli romantikai. Taip pat megsta ir prikolinti kaip ir kiekvienas zmogus. Jie turi savu pomegiu. Su jais niekada nebus nuobodu. Jie visuomet kazka parnes namo. Jei ko nemoki, jautis visuomet kantriai pamokins.Taip pat jie yra labai seksualus ir karsti kas liecia meile :) Megsta ivairove. Ir ju nereikia skatinti, jie eina ir daro. Juos uzveda salia esantis zmogus kuris myli jautuka, o sis atsiduoda tada savo partnerei is visu jegu. Nezinau ar jauciai linke izeisti.. Manau ji pasitrauks mieliau nei izeis, nebent sutiks kita, kuris nera tolerantiskas.. Nium gal uzteks apie jaucius :)

  Dabar galiu papasakoti apie dvynukus :) Nes jie taip pat labai skirtingi… Taigi… priklauso ar tolerantiska dvyni sutikai…ar kastakosi :)

  Pasakysiu tik tiek, kadangi pati dirbu su zmonemis – yra ivairiu zmoniu, ir priklauso ko kiekvienas zmogus is saves nori. Vienas siekia tobuleja, o kitam tas pats koks jis ir zinoma dar priklauso is dalies kokioje seimoje auga, remiasi ir i tai.. Tik neapsiribokime seima, visi suaugame ir visi galime paziureti i viska daug supratingiau, juk per lengva yra uzsispirti ir rodyti savo ambicijas, nes tai sugeba kiekvienas, ar tiesa? :)

  Ir dar pabaigai pridursiu.. :)
  Kai nezinai kokio zmogaus nori salia, netiks nei vienas.
  Reikia zinoti kokio zmogaus nori. Ir nereikia zmogaus keisti, mokinti ir tt, jei netinka reikia vietoj pergyvenimo tiesiog ji paleisti.. O jei matai kad su zmogumi eina susikalbeti, tuomet mielieji neuzsispirkite kvailai, juk esame suauge, tai kalbekimes ir viskas bus saunu :)
  Visiems graziu darniu santykiu ir tolerancijos :)

 136. Gintare sako:

  As esu jautis,gimiau geguzes 20 ir man beveik niekas neatitiko ;/

 137. Gyte sako:

  Ir aš jautis, o Dana labai tiksliai apibūdino, koks yra jautis ir kaip su juo elgtis, tik vat su meile man visą gyvenimą nesisekė…

 138. entonis sako:

  daug tiesos pasake apie manes 😀

 139. Toji sako:

  Jetau: ” tikėti ar netikėti” Nejau manote, kad pasaulyje yra tik 12kos būdų žmonės. Suprantama, kad čia tik griaučiai, dažniausiai pasitaikančios savybės, kurios nebūtinai turi Jums tikti. Norint tikslumo reikia žinoti tikslią gimimo dieną, valdą, ir net minutes.

 140. Tauras sako:

  o as tikras jautis, jaucio metai, zodiako zenklas jautis, ir dar vardas “Tauras” tai norit tikekit norite ne – bet as neradau nei vienos nesaamones, pats apsales skaiciau, tarsi mano gyvenima sbutu aprasytas xD

 141. Jautuke sako:

  sako serga ten ligomis nor as net nesergu isvis tom ligomis.sako letas nors as greita ir sako kad kerstingas sitas ir nelaba

 142. katre sako:

  As gimusi geguzes 21 diena. Koks mano zodiako zenklas?

 143. Inga sako:

  Tiesa. Tikrai Jautis nenustyksta vietoje, kai nori igivendinti savo ideja, o siaip ramus, kol vel ko nors neprisigalvoja.

 144. Greta sako:

  tikrai daug infomacijos ir man faina buti jaute!!!
  chebra atsibuskit tai tikrai gerai!!!

 145. evelina sako:

  man labai patiko suzinoti apie savo horoskopo zenkla

 146. aurimelis sako:

  nu daug tiesos:)

 147. gabe lima sako:

  viskas apie mane teisinga

 148. Paulina sako:

  Visiška tiesa apie mane :p

 149. vycka sako:

  tikru tikriause tiesa,as pats jautis

 150. DeivisJ sako:

  grynai vos neviskas atitinka, as apakes 95%

 151. Žaneta sako:

  Mano Geriausia Draugė jautis, ir kaip visada horoskopai.lt pataiko 100% tikslumu! :)

 152. Norejau sako:

  Norejau paklausti ar Jaucio zenklu turi gera atminti mokslams ar ne:)

 153. Rimante sako:

  Jautis su mergele jauciu sauliu sutare puikei. Mano mama, patevis ir teta skorpijonai mes daznai pykstames bet laimei vis susitaikom:-)

 154. Ieva sako:

  na mano draugas jautis, aš pati – avinas. labai mažai kas atitiko, gal tik 10%. ne jis turi prie manęs taikytis, o aš prie jo. aš su juo sulaužau visus savo įsitikinimus ir principus, ir taikausi prie jo. jis yra užsispyres, pavydus, nekantrus, dažnai nervingas, ir tikrai jokiom muzikom ar menais nesižavi. dažnai susipykstam, kartais išsiskiriam, bet vėl susitaikom. nors ir išsiskiriam, bet visad būnam vienas kitam ištikimi.

 155. elegna sako, sako:

  Jautis geriausiai sutaria su mergele, oziaragiu ir vandeniu, tai tikrai, nes esu daug metu bendravusi su siais zmonemis, o aprasymas man tinka vos 50%, bet tai nesvarbu, gyvenant kampai apsislifuoja, tik jau jautukei saulys netinka 100%- pasaus neatlaikysi.

 156. Paulina sako:

  Nu nesitikejau kad tiek tiesos yra horoskopose,esu jautuke ir atitinka 95 proc.bendrauju su jauciu ir musu poziuris sutinka daznai galvojame tapaty:) smagu kad esu jautuke:)seniau ne labai tikejau horoskopais bet ko toliau tuo daugiau suprantu kad yra daugeliui straipsniu tiesos negaliu patiket..

 157. JautisK sako:

  tikrai labai daug tiesos, atrodo lyg pati apie save skaityčiau..:)

 158. Bilekas sako:

  Gimiau geg 21 d sakoma kad as dvynys bet turiu tikrai ir jaucio ir dvyniu savybiu:) horoskopai daznai nurodo tiesa bet 100% jais netikiu:)

 159. Jautis sako:

  Man irgi 99% atitinka! Tiek kad as megstu permainas kartas nuo karto, pvz. Pakeist gyvenamaja vieta ar miesta ar net partneri kai atsibosta:) bet visa kita kaip pirstu i aki!

 160. Vilius sako:

  Karts nuo karto pasiskaitau horoskopa, tai tikrai beveik viskas atitinka. Turiu dar toki klausima. Gal yra jauciu kuriu profesija buhalterija? Noreciau paklaust nuomoniu apie sia profesija.

 161. Jautis sako:

  Jautis buhalterijoj jaučiasi kaip savo kieme. Jis viską sutvarko skurpulingai. Pats esu jautis ir jaučiu kad toks darbas man puikiai sektųsi. Mūsų įmonėj iš penkių asmenų dirbančių buhalterijoj – trys jaučiai(!)

 162. ligita sako:

  as esu jautis, mano meile yra jautis. esam kartu. buvom ir busim, nes viskas tampa. padeda nupirkdamas man ka ar duodamas ant keliones kai reikia labai vazinetis, valgyti nupirko kai mama operuotis vaziavo, isgeriam kartu, nesivalkioja, dirba, neturi jokiu draugu nr telefone nera jam kada. o taip man vienodai ka loja ar sutampa jautis su jauciu ar ne. ir nematau cia jokio 😀

 163. Vaidas sako:

  Man beveik viskas..99.9%.

 164. Nerijus sako:

  Didžiuojuos būdamas jaučiu. :) Viskas atitiko 90%. Jaučiai jėga! 😀

 165. RAMUNE sako:

  Viskas beveik atitiko tik gal galit pasakyti parasyti kad as su zuvimi paskutinioje vietoje, o pas ji kad as antroje tai kaip suprasti? Beje esam isimyleje ir kaip suprasti nieko mum neisseies nors kitur raso kad mes tobula pora esame visom atitinkame 97 proccentais

 166. Goda sako:

  As esu jautis.ir tuo didziuojuosi.viskas atitinka!!!

 167. sabina sako:

  esu jautis tiesa pasake jaučiai waldo je

 168. Natalija sako:

  Man įdomu ar gegužės 21 diena visada yra paskutinė jaučio diena, gal yra kokie keliamieji metai? Nes kažkur esu mačiusi, kad 21 jau prasideda dvyniai.

 169. Lima sako:

  To Natalija – tikrai daug kur yra nurodyta gegužės č0, kaip paskutinė Jaucio diena, o nuo 21 jau Dvyniai.

 170. Grita sako:

  Na as esu gimusi balandzios 23 ir kazkaip nesijauciu, kad buciau “pilnas” jautis. Nesu uzsispyrusi, nesu stambi, maistas man tikrai nera pirmoje vietoje, nesu kaip sakant pavalganti. Visiskai neturiu meminiu gabumu kas ypac akcentuojame Jautyje. Zodziu nesuprantu kas as per zenklas 😀 Tokio zenklo turbut visai nera 😀

 171. Vanesa sako:

  Kazkokia nesamone 😀 Esu gimusi geguzes 21d. 14:45h kazkur. ir nesuprantu ar as jautis ar dvinys 😀

 172. Kornelija sako:

  Viskas atitinka gal daugiau nei 95% Šaunu :-)

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
thesis correction service a rose for emily thesis psychology dissertation cheap thesis writing services online professional resume writing services