Dvyniai

Zodiako ženklai Komentuoti

dvyniai DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

“Apie tuos, kurie panašūs į vėją…”

Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: “Aš galvoju”
Spalva: oranžinė, salotinė, melsva, violetinė
Akmuo: agatas, chrizoprazas, berilis
Valdomas namas: Trečias
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Arklys
Priešais esantis ženklas: Šaulys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Dvyniai
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Dvynių ženklas – tai supaprastintas dviejų dvynių, stovinčių vienas šalia kito, paveikslas. Šiuo metu pavasaris jau baigiasi, daugelis žiedų peržydėjo, noksta sėklos, veši vasaros augmenija. Tai perėjimo iš pavasario į vasarą laikas. Mutabili ženklo savybė pabrėžia Dvynių-tarpininko vaidmenį.

Tuo metu, kai vaikas Jaučio ženkle įgyja savo teritorijos, savo nuomonės jausmą, suteikiantį jam stiprybę, Dvyniai pasiruošę bendravimui su kitais, draugysčių, kontaktų užmezgimui. Čia jiems padeda Oro ženklo savybės. Dvyniai greitai reaguoja į kiekvieną naują dirgiklį, bet dėmesys neilgai būna skiriamas tik vienam objektui, tuoj jis būna nukreipiamas kitur. Dvyniai – judrūs, mėgstantys užmegzti kontaktus, tačiau kartu ir nepastovūs bei neramūs. Jie labai greit susižavi naujais daiktais bei žmonėmis, tačiau lygiai taip pat greitai įspūdis nublanksta. Paradoksalu, bet nepaisant spartaus tempo, Dvyniai vystosi lėtai, ilgiau negu kiti Zodiako ženklai išlieka vaikais. Jų išgyvenimai paviršutiniški, patirtis – negili. Daug ką Dvyniai turi kelis kartus išgyventi, kol tai paliks įspūdį bei bus įsisavintos to įspūdžio pamokos.

Priešingai, paviršutiniškus dalykus Dvyniai įsisavina labai greitai. Kadangi tai Oro ženklas, Dvynių pasaulis – proto bei intelekto pasaulis. Be to, juos valdanti planeta Merkurijus suteikia protingą orientaciją. Dėl to Dvyniams visuomet gerai pavyksta įsisavinti naują žinių sritį arba susiorientuoti svetimoje aplinkoje. Jų potraukis pakitimams lemia, kad Dvyniai nėra labai ištikimi. Dėl mutabilios jų ženklo savybės Dvyniai tampa dažnų pagundų auka, kadangi būtinai turi atsiliepti į kiekvieną išorinį dirgiklį. Į tokias situacijas juos lengviau pastūmėja “orinis” temperamentas. Tačiau jei Dvyniai įsisąmonina turį gilų jausmą, savo betiksliame puldinėjime pamato kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti tarnaus atsiradusiam ryšiui.

Pirmasis dekanas (gegužės 22-31 d.). Pagrindinis devizas – sąmoningumas.
Turėdamas savybę greitai priimti sprendimus ir vadovauti žmonėms, jis gali pasiekti solidžią padėtį. Jų poelgiai drąsūs ir ryžtingi. Kilniaširdis, didžiuojasi gerais poelgiais. Iš bet kokios padėties išeina nugalėtojas, žinoma, jeigu tvirtai pasitiki savo įkvėpimu. Visai nepatartina pulti į kraštutinumus, nes gali išeikvoti nervinę energiją. Jį domina diplomatija, o gabumai leidžia tarti svarų žodį.

Antrasis dekanas (birželio 1-11 d.). Pagrindinis devizas – nesudrumsčiamumas.
Šio ženklo vidinis pasaulis atsako už grožį ir harmoniją, todėl jo atstovas domisi daile ir muzika. Mėgsta keliauti, aplankyti tolimus ir romantiškais pavadinimais kampelius. Savo gyvenimą tvarko taip, kad kuo daugiau sulauktų jį gerbiančių žmonių pagyrimų bei paskatinimų. Dėl neegoistiško charakterio praranda daug naudingų pasiūlymų bei ryšių. Tačiau intuicija daug padeda. Jei yra bent viena išeitis, jis ją suranda.

Trečiasis dekanas (birželio 12 – 21 d.). Pagrindinis devizas – protas.
Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jo draugais, o kitus tik gerbia. Jis optimistas ir mato gyvenimą aiškiai. Realistas, tačiau apgaudinėja save tikindamas, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinęs, jog tikrąją laimę galima susikurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi tokia linkme skatinti ir šviesti aplinkinius.

Charakteris

Dvyniai – nepastoviausias zodiako ženklas. Jie kupini vidinio žavesio, mėgsta paflirtuoti, lengvai palenkia į savo pusę jiems patikusius žmones, tačiau įprastas šeimyninis gyvenimas juos slegia. Dvynių prieštaringumas iš esmės tėra tik iliuzija – iš tiesų šie žmonės tiesiog negali pakęsti vienodumo ir monotonijos.

Privalumai: gebėjimas bendrauti, judrumas bei aktyvumas, mokėjimas praskaidrinti nuotaiką net didžiausiam surūgėliui, puikus humoro jausmas.
Trūkumai: lengvabūdiškumas, kartais per didelis familiarumas, išsiblaškymas, nekantrumas.

Vaikystė

Nuo pat ankstyvos vaikystės Dvynius žavi daug kas. Ypač jie mėgsta ką nors meistrauti. Tačiau neigiamas jų bruožas yra atkaklumo kuo nors užsiimant, susitelkimo ir kantrybės stoka. Vaikai Dvyniai paprastai būna tokie judrūs, jog jų energijos pakaktų keliems kito ženklo vaikams. Dvyniai labai artistiški, su malonumu užsiiminėja šokiais, lengvąja atletika. Jeigu turi mėgstamą užsiėmimą, paaugliai Dvyniai savo tėvams nekelia ypatingų rūpesčių. Jie sąmojingi ir mėgsta bendrauti.

Vyras – Dvyniai

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai neretai tampa gerais politikais, nes nesikamuoja dėl perdėto principingumo. Dvyniams būdingas smalsumas padeda mokslinėje tiriamojoje veikloje. Jie dažnai padaro atradimus, dalyvauja moksliniuose eksperimentuose. Kol darbas juos domina ir teikia pasitenkinimą, Dvyniai mielai skiria jam visą savo laiką. Tačiau kai tiktai jis pradeda Dvynius erzinti savo monotoniškumu, tampa pernelyg varginantis, jie ima dairytis kito – įdomesnio ir patrauklesnio.

Daugeliu atvejų Dvyniai nepasižymi organizaciniais sugebėjimais ir nuoseklumu savo darbuose, todėl geriausiai jiems rinktis tokias profesijas, kaip leidyba, topografija, televizijos ir laikraščių redaktoriai, prekyba, turizmo verslas, transportas, aviacija, telekomunikacijų tarnybose ir kitose srityse, kur reikia betarpiško ryšio su žmonėmis. Neretai tarp Dvynių galima sutikti kūrybingų žmonių, meno pasaulio atstovų. Beveik visiems jiems netinka rutininis ir sunkus fizinis darbas.

Draugystė. Dvyniai paprastai turi daug draugų, sutaria beveik su visais, nors kartais gali ir pasirodyti pernelyg šiurkštūs smulkmenose. Dažnai jie sugeba puikiai patarti savo draugams ir padeda jiems, tvarkant įvairius reikalus. Dvyniai labiau mėgsta dovanoti, negu gauti dovanas. Optimistiškai nusiteikę, jie lengvai pakelia nuotaiką ir kitiems. Svarbiausia Dvyniams – jaustis reikalingiems artimiesiems. Deja, dėl savo nežaboto veržlumo draugus jie lygiai taip pat dažnai ir praranda.

Meilė. Mylėdami Dvyniai labiausiai vertina intelektualumą, gebėjimą palaikyti pokalbį ir klausyti pašnekovo. Dvynių seksualinis elgesys nepastovus ir daugiaprasmis. Meilėje daug kas priklauso nuo jų nuotaikos ir padėties visuomenėje. Daugelis šio ženklo atstovų niekada taip ir neišgyvena stiprios aistros – nebent tik įsimylėjimą. Vyrai Dvyniai gali vesti po keletą kartų, visiškai nuoširdžiai manydami, kad yra kuo karščiausiai įsimylėję savo eilinę partnerę. Dvyniai mielai užsiima namų ūkiu, priiminėja svečius, sumano įvairiausių pasilinksminimų. Pačios sėkmingiausios santuokos Dvynių vyrų laukia su Avino, Svarstyklių ir Vandenio ženklo moterimis. Santuoka tarp abiejų Dvynių taip pat gali būti sėkminga, jeigu jų interesai sutampa.

Moteris – Dvyniai

Darbas. Jos nepaprastai smalsios, joms be galo norisi viską sužinoti, visur suspėti ir apie viską papasakoti kitiems. Tačiau būtent smalsumas kaltas dėl to, jog moterys Dvyniai dažnai viskuo užsiima tik paviršutiniškai: joms tiesiog nepakanka laiko į ką nors labiau įsigilinti. Drauge interesų įvairiapusiškumas daro jas puikiomis pašnekovėmis. Turėdamos tokias įgimtas charakterio savybes, jos tampa geromis turistinių agentūrų darbuotojomis, muziejų gidėmis. Moterys Dvyniai retai kada siekia karjeros, tačiau yra puikios darbuotojos. Geriausiai savo talentus išnaudoti jos gali užsiiminėdamos menu, mokydamosis kalbų, mokslinėje veikloje, administraciniame darbe.

Draugystė. Savo drauges šio ženklo atstovės vertina kritiškai. Beje, ir jų pačių sunkų charakterį pakęsti gali ne kiekvienas. Dėl tos priežasties moterys Dvyniai paprastai teturi 1-2 artimesnes drauges ir keletą bičiulių vyrų. Labiausiai draugystėje jos vertina galimybę pabendrauti, pasidalinti savo įspūdžiais ir požiuriu į gyvenimą. Vertindamos nepriklausomybę, moterys Dvyniai pernelyg nesuartėja su savo draugėmis ir bičiuliais.

Meilė. Moterys Dvyniai didelę svarbą teikia savo išorei, laikydamos ją svarbiausiu ginklu kovoje už meilę. Jos labai emocingos, todėl pasižymi dažna nuotaikų kaita. Sukūrusios šeimą paprastai tampa geromis šeimininkėmis, skaniai gamina ir mėgsta priimti svečius. Tačiau vaikų auklėjimui šio ženklo atstovės pernelyg daug dėmesio neskiria – tam joms paprasčiausiai trūksta pasišventimo ir kantrybės.

Patarimai vyrams: Dvynių ženkle gimusios moterys nemėgsta monotonijos. Jas tiesiog traukia pasikeitimai – buto, drabužių. Namuose tokia moteris nori viską keisti: perstatinėja baldus ir t.t. Įvertinkite tai, ką ji sukūrė, kokį žavesį atskleidė, naujai pertvarkydama buitį.

Sveikata

Dvynių prigimtis neapdovanoja tokia sveikata, kaip gerokai tvirtesnius Jaučius. Tačiau vaikystėje Dvyniai pernelyg daug neserga. Dažniausiai ligas jie pakelia lengvai ir be didesnių komplikacijų. Kai kurie vaikystėje kenčia nuo šlapimo nelaikymo, tačiau šis sutrikimas augant praeina.

Suaugusiems šio ženklo atstovams labiausiai gresia plaučių ir žarnyno ligos, artritas ir reumatas. Taip pat Dvynių ženklas žmogaus kūne valdo nervus, rankas, pečius. Pasitaiko, jog Dvyniai kenčia ir nuo dažnų galvos skausmų. Taip pat juos neretai persekioja nemiga, galinti sukelti nuolatinį nuovargį ir nervinius sutrikimus. Be to, vaikystėje ir jaunystėje Dvyniai dažniau už kitų ženklų atstovus patiria traumas ir įvairius lūžius. Dėl silpnų nervų bei iš prigimties nelabai atsparių sąnarių, kartais Dvyniams visiškai netikėtai mėšlungis sutraukia rankas ar kojas, todėl ypač atsargiems reikia būti vandenyje. O su šiais nemalonumais padėti susidoroti gali teisingas maitinimasis produktais, kuriuose daug kalio. Siekiant išvengti nervinių sutrikimų bei emocinių nuopolių, Dvyniams būtina išmokti atsipalaiduoti.

Dažniausiai Dvyniai kenčia ne nuo tikro pervargimo, o nuo blogo miego ir vienatvės. Siekiant išvengti ligų, būtina rūpintis savo sveikata: dažniau rasti progų pakvėpuoti grynu oru, atsisakyti žalingų įpročių ir pernelyg nesistengti visur ir viską suspėti. Geriausias patarimas Dvyniams – vengti peršalimų ir užsiiminėti kvėpavimo pratimais.

Dvyniai gerai prisitaiko prie oro permainų. Kai kurie Dvyniai į magnetines audras reaguoja padidėjusiu nervingumu. Liaudies medicina pataria Dvyniams magnetinių audrų dienomis stengtis kuo įvairiau maitintis ir gerti žolelių arbatas su kmynais ir pankoliu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – abrikosai, slyvos, bananai, granatai, persikai, vynuogės, arbūzai.
Daržovės – baltagūžiai kopūstai, agurkai, žalieji žirneliai, moliūgai, bulvės, ropiniai svogūnai, špinatai, baklažanai, svogūnų laiškai, ridikai, morkos, aguročiai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – graikiški riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos “baltųjų” valgomų grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – mėtų medus ir bičių pikis.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – triušiena, elniena.
Paukštiena – vištiena, antiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – varškė, kefyras, fermentinis sūris.
Gėrimai – žalioji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Gindamiesi nuo pykčio ar blogos nuotaikos, Dvyniai turi kuo greičiau atsiriboti nuo to, kas sukėlė įtampa ir nukreipti savo dėmesį kitur. Netikslinga užsisklendus savyje liūdėti ir laukti, kol nuotaika pati pasitaisys. Labai tiktų paskaityti įdomią knygą ar pirmą po ranka pasitaikiusį žurnalą – įpykę Dvyniai geriau sutelkia dėmesį, todėl gali perskaityti ką nors ne tik įdomaus, bet ir vertingo. Dvynius taip pat ramina pokalbis su kaimynu, telefono skambutis draugui. Tik nereikia gilintis į situaciją, sudrumstusią nuotaiką.

Dvyniai turėtų įvaldyti autogeninę treniruotę. Galima sau įteigti, kad esi visiškai sveikas. Atsipalaidavus įtaigūs žodžiai daug lengviau pasiekia pasąmonę ir todėl turi kūnui didesnį poveikį.

Gimusieji po šiuo ženklu žmonės dovanoja pasauliui vis naujas idėjas, trokšta vis naujų įspūdžių ir labai mėgsta bendrauti. Niekas nesugebės Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Jeigu auginate vaiką Dvynį, pagal galimybes sudarykite palankias sąlygas plėstis jo akiračiui. Suaugusių Dvynių vienatvę kompensuoja naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška. Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute, jiems pėsčiųjų žygis teikia daug malonumo. Dvyniai niekada neturi pamiršti, kad po dienos įspūdžių ir nuovargio jiems būtinas poilsis ir patogus miegas, nes šio ženklo atstovų nervų sistema yra gan silpna. Dvyniai sunkiai atleis, jeigu bus sutrumpintas kelionės maršrutas. Jie gerai jaučiasi dideliame keliautojų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu.

Kad Dvyniai kelionėje nepajustų diskomforto, jie turi pasiimti kuo lengvesnį kelionės lagaminą. Šio ženklo žmonės gali jautriai reaguoti į klimato pasikeitimą. Kelionėje turėkite vaistų nuo peršalimo.

Dvyniams vertėtų aplankyti saulėtus bei šiltus kraštus, pirmiausiai esančius kalnuose. Be to, tinka Belgija, Sardinijos sala, Egiptas ir JAV.

Suderinamumas

Dvyniai ir Avinas
Dvyniai ir Jautis
Dvyniai ir Dvyniai
Dvyniai ir Vėžys
Dvyniai ir Liūtas
Dvyniai ir Mergelė
Dvyniai ir Svarstyklės
Dvyniai ir Skorpionas
Dvyniai ir Šaulys
Dvyniai ir Ožiaragis
Dvyniai ir Vandenis
Dvyniai ir Žuvys

174 komentarai (-ų) temoje “Dvyniai”

 1. Mindaugas sako:

  sis zodiakas tarsi nurengia mane

 2. Suskis sako:

  Perskaites pradzia ir viska kita pagalvojau kad gryna tiesa parasyta !!!

 3. Gabriele sako:

  Labai tiksliai apibudina mane…

 4. Darija sako:

  man patinka paskaityt, atrodo lyg buciau nuoga tiesa apie save isvydus

 5. gintare sako:

  na grina tiesa apie mane

 6. gintare sako:

  bet mano dabartinis draugas zuvis !

 7. kamile sako:

  Na visa tiesa butu,bet mano partneris zuvis.

 8. Bartoszas sako:

  Apie mane irgi cia wiskas parasyta. Tik suklido del wieno darbus pabaigiu wisados.

 9. A.... sako:

  As gimes birzelio 21 diena tai as vis dar dvynys?

 10. Atsakovas sako:

  Manau, kad dvynys nes nuo birželio 22 jau vezys prasideda, o zodiako zenklu datos visada imtinai nurodomos.

 11. Pitbulis sako:

  Tikra tiesa apie mane…

 12. Diana sako:

  kai kas tikrai atitinka, tik nepaminėta manau svabiausia. Didžiausi romantikai, nors ir bijo įsipareigot.

 13. Jone sako:

  viskas atitinka… lygtais mane apipasakotu ;D
  Bet galiu pasakyt viena, Dvyniai nemoka myleti . Isbandyta ir irodyta.

 14. Jone sako:

  mano geriause drauge mergele. Mama zuvys ir su abiem sutariu nerealiai .

 15. Vaida sako:

  Jone, manau, cia kaip netinkamus partnerius turima omenyje vyrus, o ne drauges ar mamas 😀
  o siaip, kadangi as pati dvynys, tai cia labai jau daug tiesos 😉 idomu :)

 16. Erika sako:

  Keista, bet va, turejau du vaikinus dvynius (pati zuvis) ir abu, tuo paciu labai vienodi ir tuo paciu labai skirtingi, galiu pasakyti kad vienas dvinys buvo tikras romantikas ir labai iskalbingas ir pan. o pas kita romantikos nei su ziburiu nerasi ir labai uzdarus, o del santykiu, tai nzn abu labai norejo rimtu santykiu, abu svajojo apie vestuves, tai nzn ar tai tiesa kad jie nemegsta isipareigoti. hmh.

 17. Vincas sako:

  Horoskopas apibūdinantis mane 95% :) 😕

 18. Juste sako:

  Tikra tiesa, bet del vandeniu… mhm… Isimylejus toki, o jis net neziuri nors jo dabartine jam netinka pagal horoskopa

 19. Ausra sako:

  na aisku viskas atitinka… as bijau didelio isipareigojimo , ka ta baime mane visa laika persekios? :(

 20. Gintare sako:

  O kaip Dvinys su Dvyniu? Tinka jie i poras? :)

 21. Neringa sako:

  Negaliu patikėt, niekad netikėjau horoskopais, perskaiciau tik idomumo dėliai 😀
  Ir… Viskas atitinka 😀 Nustebino 😀

 22. Vitray sako:

  Draugauju su zodiaku – Zuvys, ir mum gerai sekasi jau daug metu, manau nereikia kreipt demesi tiek koks horo tinka kitam horo, manau jei visi i tai kreiptu demesi puse pasaulio zmoniu turetu ishsiskirt…,,,

 23. wasiux sako:

  ir galiu pasakyti kad dwyniai labiau moka myleti nei koks kitas zodiako zenklas,ir beje dwyniai yra wienu metu ir iskalbingi ir romantiski.

 24. Camille sako:

  Dvyniai lb romantishki ir ziauriai megstantys flirtuoti… ash nzn ar jie moka myleti, bet kad greitai isimyli, tai faktas…;D o kas del dvyniu su dvyniais, tai ir man butu lb idomu suzinoti- tinka ar nea?;D

 25. imi sako:

  gryna tiesa rasoma apie m ane, draugavau su žuvim bet nieko nesigavo. dabar draugauju su liūtu ir viskas nuostabei,cia kaip kam…

 26. olga sako:

  nesuprantu , mao dabartinis partneris dvynys, taciau nei viename horoskope neparasta ar mes tinkame vienas kitam, tisig idomu suzinoti 😀

 27. Kristin sako:

  tiesa apie dvynius 😉

 28. *gabut... sako:

  visiškai apie mane ;]*

 29. Karolis sako:

  Na ka galiu pasakyti. Zuvys yra per daug nuobodzios ir letos, todel dvyniams ir nepakeliui su jom, su mergelem tikras karas, niekam nepatarciau. :) Na teko ir su jautuku pabendrauti artimiau, tai cia netiesa, kad jauciai tikna dvyniams. Blogesnio derinio nebuna! :) Na o siaip horoskopas daugiau ar maziau atitinka mane. Visi juk esame skirtingi, tai apie visus tiksliai ir negali buti.

 30. Katiniuke sako:

  Stai gyvenimiska tiesa…
  7 metai dvynys su dvyniu ir nieko gera, nebent draugystes pradzioj.
  Nors turetumem but panasus – skirtingi kaip diena ir naktis, o skirtumas – 2d. Gaila palikti ir sunku tempti, taip ir tempemes, kol apsisprendem, kad per sunku.
  “Nesutapo xarakteriai” – juokinga ir banalu, bet tiesa.

  PS del romantikos pritariu visu 100%!!

 31. Gintare sako:

  Viskas Atitiko;]

 32. Birutė sako:

  labai išsamiai parašyta ir visa tai yra tiesa :) mėgstu paskaityti horoskopus, įdomu sužinoti kas tavęs laukia ateinančią dieną :)

 33. eee sako:

  Cia raso, kad dvyniams i pora tinka skorpionai..as esu skorpione, o mano draugas dvynys..pykstames del ivairiausiu ir nereiksmingiausiu dalyku, pavydumas nezmoniskas abieju..tai va, kartais atrodo, kad isvis netinkame vienas kitam i pora, nors ir cia taip raso..

 34. Ieva sako:

  Isties gryna tiesa, nieko nepamelavo! Gyvenu su liutu, puikiai sutariam. O kas del skorpionu tai kazkur skaiciau, kad suderinamumas pas juos tik lovoje pasireiskia, idomu ar tiesa? 😉

 35. laima sako:

  mano partneris irgi dvinys kaip ir as,jis man tinka?

 36. Rutele sako:

  Tikru tikriausia tiesa… Visiskai sutinku. Dvyniai tikri romantikai ir begalo greit isimyli, o po to kencia jei tas zmogus i juos neatkreipia jokio demesio… Nustebau :) :)

 37. Skaiste sako:

  dvinys ir mergele, nesuderinami du dalykai. ;D

 38. Donatas sako:

  As dvinys , isties sunku su ta meile . Labai greit jau ji isgaruoja kaip ir isiliepsnoja

 39. K. sako:

  Seip tikrai nestumkit an Dvyniu,jie tikrai moka mylet. nes pati esu Dvyne ir daznai isimyliu na o veliau kenciu,nes pamilstu ne ta ka reikia :) na ir man seip butu idomu suzinot ar dvyniai dvyniams tinka ? ;]]

 40. Anonimas sako:

  As esu dvynis ir galiu pasakyti, kad mes mokam myleti ir ilgai, su vyru mes kartu jau 10 metu ir tikrai galiu patvirtinti kad vis dar myliu. Manau, kad ne horoskopas lemia meiles trukme, o tinkamas zmogus ir bendras poziuris i gyvenima.

 41. sportininke sako:

  o Dieve, pateike kaip pirstu i aki!!!!

 42. sonata sako:

  apie mane visiska tiesa,mano vyras-saulys,gyvename santuokoje 13 metu,bet nieko gero is musu seimyninio gyvenimo,pasirodo,kad dvyniams tikrai sauliai netinka

 43. jonas sako:

  nu daug kas atitinka bet kad neatlieka darbo iki galo tai man cia didziausias pasakytas absurdas gyvenime vien tik mano gyvenime 1ma taisykle viska pabaigti iki galo ypac buityje darbuose ir panasiai zodziu padaryti maximuma ir dar su dideliu pliusu ir uz jo dar pliusu :)

 44. vikutia sako:

  Nu zinokit labai atitinka :) o kas del suderinamumo, daug kas klausia kaip dvyniai su dvyniais, na bent jau mano atveju, santykiai imanomi, taciau trumpalaikiai: labai daug romantikos, viskas grazu, bet bet bet… nieko rimciau

 45. Simbarawilipidikauskaite ;DDD sako:

  Siaip gal ir tiesa ; ) bet kad as su mergele labai gerai sutariu

 46. Vaiva sako:

  Karocia,as apstulbus! 100% mane nupasakojo :)

 47. Sederiukė;) sako:

  Kaip pirštu į akį.;}

 48. gintaraite sako:

  Na teisybe nereali. Su žuvimis tai tikrai nieko gero nepakeliui mums su jomis.

 49. Andrius sako:

  Apibūdino mane čia. 😀 Ir darbų neatlieku iki galo ir pan. 😀 Kas dėl mergelių, tai čia yra dvynių priešas numeris 1. Na bet, kadangi mes esam pakankamai “lankstūs”, tai galim ir su mergelėm sugyvent, bet…nelabai ilgai. Sakyčiau, kad su vandeniu lengviausia sutart, bent jau man. :) Žuvys tikrai per daug lėtos ir daug kur jos atsilieka. Šauliai…hm… Kol kas normaliai su šauliais man… Su skorpionais bėdų neturiu. :) Liūtai ir vėžiai taip pat gana normaliai sueina bendravimu dvyniams. Jaučiai…sunkokai, bet įmanoma.
  Va kas dėl romantikos, tai dvyniai romantiški, bet ne visiems tą romantiką parodo, bent jau aš. Ir nei vienas mano draugas ar pažįstamas negalėtų pasakyt, kad aš esu romantikas, nes tiesiog jie to nematė.

 50. Domas sako:

  as gimies geguzes 21 bet nezinau ar jautis ar dvynys.seip daukur raso jog jautis bet sis horoskopo aprasymas atitiko man 100% tai jau net nezinau ka galvot..;DD

 51. dzeusas sako:

  nu ka galiu pasakyti apie si horoskopa,tai tikra tiesa beveik,pabreziu beveik,bet as visada stengiuosi toks nebuti ,visada iki galo noriu padaryti,bet kartais ir neiseina=]

 52. gitana sako:

  Tikra tiesa 99,9 procen.apie mane;

 53. martynas sako:

  na seip is dalies tiesa as manau horoskopassako ties bet juk nevisiems tai gali pritaikyti tikslesni horoskopai yra daromi pagal gimimo data ir panasei o cia tai apskritai pasako kad esam mes dvinukai faini nepastovus megstam naujoves ir taip toliau ir manau galima su visais sugyventi tik reikia mus suprasti kaip kas ir viskas bus gerai as dziaugiuosi kad as esu dvinys ir zinau kad net yra tokiu zmoniu kurie man to pavydi nes as prieinu prie to ko jiem tik pasvajoti ir seip iskalbingesnis ko nepasakysi apie zuvis ar mergeles na dar buna ir liutu niurzgu bet visi esam savimi ir turim vienas kita suprasti ir gerbti vienas kito nuomone tada viskas bus gerai

 54. wylte sako:

  as didziuojuosi kad esu dvinuke,bet nepamirskime jog ne tik zodiakas pasako apie mus.labai svarbu kokiais metais esame gime.pvz.as gimus arklio metais ir esu dvinys tai daug daugiau ir manau tiksliau pasako apie mus.jai tuo domites paklusykit manes;*

 55. Vaida sako:

  Kaip pirstu i aki! Viskas atitinka, net smagu skaityt. Persasi nuomone, kad gimimo diena tikrai itakoja zmogaus budo savybes :)

 56. justina sako:

  as istekejusi uz oziaragio idomu kaip cia man su juo seksis

 57. Gintarė sako:

  perskaičius viska net suglumau nes viską pasakė tiesa

 58. virginijus sako:

  sveiki.
  negaliu paprieštarauti, jog tai ką perskaičiau.
  buvo ne, tiesa. viskas buvo ir yra parašyta taip,
  tarytum mane jau būtų pažinoja nuo pat gimimo. Net keistas
  nesu linkęs tikėti tuom kas yra parašyta,pagal šiuos horoskopo ženklus. tačiau labai įdomu kad taip viskas sutampa.

 59. Jolanta sako:

  Kas parašyta apie dvynius tai labai tinka, žuvys dvyniams netinka tikrai, bandžiau trylika metų sau pasakyti kad gal išimčių yra ,bet tiesiog , žuvys ir dvyniai ne

 60. Laurita sako:

  Niekada nebukite su tokiu zmogum kuris toks pats kaip tu , nes reikia ieskoti tokio zmogaus kuris tave uzpildytu,duotu tau tai ko tau truksta :)

 61. Rita sako:

  Na perskaiciau paskutiny komentara,lauritos,ir nesusilaikiau…nesamone!tikrai is gywenimiskos,bet artimu zmoniu patirties galiu pasakyti,jog dwiew priesingiem zmonem,nieko nesigaus…kad ir kaip taj butu yrodinejama,kad priesingybes traukia,kad papildo wienas kita…bet na kaip zmones gali sutart,jej tarkim waikinas laiswalaiky linkes praleist klube,draugu kompanijoj,ir pan. O panele pwz. mieliau namie su knyga.aisku ymanoma,tiek wiena ir namu neisleist,tiek kita istempt,bet jie jausis blogaj,nes taj nepatiks…wisgi tikraj geriau su panasiu zmogumi,ir suprast wienas kita lengwiau,ir wisa kita.

  Cia,kazkas klausinejo,kaip dwyniai su dwyniais.Na šeip bet kokiu wienodu horo zenklu zmones dazniausiai arba lb geraj sutaria,arba ziauriai pykstas…o is patirties galiu pasakyt,jog pati budama dyne,su dwyniais sutariu geraj,bet tik tol,kol laikomas atsmumas,kol taj nera artima draugyste…

  Na,o dėl hoskopo aprasymo tinkamumo…Is dalies tinka…tik is dalies.
  O del tinkamumo,tj nemanau,kad werta tiket horoskopais…Juk,sustatyk 5 dwynius,ir 90%garantuoju,jog jie wisi bus skirtingi…

 62. Rita sako:

  Ai,dar apie ta meile ir isimylejima… Na nemanau,jog galima teigti,kaip kad kai kurie is jusu cia dare,jog visi dvyniai nemoka mylet ir labai greitai isimyli.. As asmeniskai dvynys(geguzes 22d.),bet isimyliu laaabai sunkiai,bet jei jau isimyliu,tai rimtai ir ilgam…

 63. Ramūnė sako:

  Turiu pasakyti, kad horoskopo taiklumas nustebino mane ir tenka pripažinti kai kuriuos dalykus, kurių gal ir nenorėčiau pripažinti :D…ir dėl to įsipareigojimo kaip pirštu į akį, nes man labai lengva susižavėti įsimylėti, ir ne kartą nusvilau dėl to sparnelius, tai dabar bijau į kokį nors žmogų pažiūrėti rimčiau, nes…bijau vėl įsimylėti be stipresnio, nei draugiškumas ar pan., atsako…

 64. suricatta sako:

  čia kalbat apie horoskopų suderinamumus tarp partnerių, bet iš ties horoskopai nelabai ką lemia, juk yra asmenybės tipai, temperamentas kurie turi žymiai daugiau įtakos. Be to daug ką lemia ir jūsų įsitikinimai ar tinkamas, ar netinkamas jums tas partneris. taigi siūlau mažiau kreipti dėmesio į horoskopus, o šiaip visai įdomu pasiskaitinėti ir rasti kažką kas atitinka tave 😉

 65. vita sako:

  tikra tiesa, bet vat mylėti tai nemoku…:)

 66. liucija sako:

  na as esu dvinys bet negaliu pasigirti gera iskalba ar superiniu komunikabilumu, o apie optimizma tai jau is viso negaliu net pagalvoti.

 67. Laima sako:

  Na tikra tiesa, bet myleti tikrai moku ir dar kaip beprotiskai visa pasauli po kojomis paklociau :) 4-ti metai su Svarstykliu vyru.

 68. Deimantė sako:

  Tikra tiesa. Esu labai nepastovi. Viną dieną sakau vieną, o kitą visai ką kitą. ;DD

 69. stefanija sako:

  Taip,tai tikra tiesa apie dvynius, tik tiek kad mes mokam mylet ir buti istikimoms,jei mus myli nuosirdziai, o gali save ir kontruoliuoti ir tobuleti.

 70. rolandas sako:

  Jo tikra tiesa,ir su savo zmona(mergele)mes pjaunames kaip suo su kate,bet nepaisant to mes kartu jau 10 metuku:)Juk neveltui yra sakoma jog priesingybes trauke.

 71. Donce#5 sako:

  Mane labai nustebino, kad skaičius 5. :) Nes šis skaičius mano mėgstamiausias. :)

 72. monika sako:

  tiesiog skaitau ir negaliu patiketi.. mano draugas dvynys ir visiskai grynai tiesa viskas.. nieko pro sali..

 73. Samanta sako:

  mano buvo saulys draugas tai tiesa jis man priesas… nieko gero neisejo;DD

 74. Justina sako:

  Tikrai daug tiesos bet kartu ir netaip apibudinamas zmogaus charakteris 😀

 75. Lukas sako:

  As gimes geguzes 21d ir nesuprantu ar as jautis ar dvynys,nors viskas atitinka dvynio, gryna tiesa

 76. Ingrida sako:

  Pagal mane visai netinka.
  mano akmuo siaip yra Perlas(dvynių).
  sutariu su Mergelėmis.

 77. Indraika sako:

  oi, koks puikus apsrasymas, tikliai apie mane:)

 78. Valentin sako:

  Na ne viskas Atitinka mane ,bet virs puse teisybe kas rasoma apie mus,dvynius :]

 79. vik. sako:

  Visa tiesa,apie mane ;D
  Neprognozuojama,nepastovi (repect) ;D Pas mane Draugas zuviukas,ir sutariam gerai.. ;D

 80. Roberta sako:

  absoliuti tiesa, nei vienas punktas nebuvo prasautas pro sali :)

 81. Justina L sako:

  lygiai taip pat kaip ir mano gyvenimas, dievinu savo horoskopa, as ji myliu ;D

 82. Laura sako:

  Kaip taip gali viską tiksliai apsakyt? ;D atrodo čia apie mane aprašyta, viskas 100proc. tiesa.

 83. Rutele sako:

  Joa… Kad tiesa, tai tiesa – visiskai tiksliai mane apibūdina… Geras… :))

 84. Val sako:

  O man tik kai kurios dalys atitinka:/ birzelio 20d. gimus as, bet dalis manes gal net sakyciau yra vezio zenkle, visada skaitau ir viena ir kita, ir visada puse per puse..

 85. V.I.P. sako:

  Esu girdejusi,kad dvyniai bjaurus zmones.

 86. Kamilė sako:

  Visiška tiesa apie mane. Net mano mėgstamiausios spalvos teisingai išvardintos;D*

 87. Vaiva sako:

  Nju nevisa tiesa bet yra panasumu;DD

 88. heh sako:

  Hm. Na su Mergelės problemų kaip ir neturiu :) Geriausia draugė – mergelė, vaikinas taip pat mergelius :) Ir kol kas sutariam puikiai. Vienas kitą papildom :)

 89. Tomuteee16 sako:

  Nu cia raso tiesos ir biski netiesos. As dabar turiu vaikina sauly ir mes gan gerai sutariame, tai vat as su situ nelabai ir sutinku. Tik man yra smalsu kaip butu dvinys su dvyniu ar jie viens kitam tiktu ar nea.

 90. dvinys sako:

  mhm mes visi esam skirtingi ir nemanau. kad galim but aprasomi, nuspejami.panasu bet ar limpa paskaityk kita horoskopa gal irgi tiks cha cha

 91. Cipas99 sako:

  Apie mane viskas parasyta visados nepadarau iki galo 😛 Beje as irgi birzelio 21 gimus

 92. Kotrė sako:

  Visiška teisybė apie mane. Ir teisybė, kad nei su šauliu, nei su mergelia per amžius amen nieko neišeis ;DD

 93. mindaugas sako:

  apie tuos kurie panasus i veja 😀 nieko gero nesako pats pirmas sakinys 😀

 94. Antoske sako:

  cja sis aprasymas mane apakino
  zodis zodin viska ispasakojo
  kaip yra . . ;D
  man patinka ;DDDDD

 95. e sako:

  O kaip dvynys su skorpione? Gal kas turit patirties?

 96. Nerijus sako:

  Na apie mane lb daug tiesos 99 procentai tikslu

 97. pupa sako:

  Kiekvianas zodis – 100% tiesa. Dar neteko skaityti tokio tikslaus dvyniu apibudinimo.

 98. Sigute sako:

  Perskaiciau, ir galvoju kaip gerai kad as dvynys 😀 bet galiu pasakyt kad dvynei su dvyniu gerai tik is pradziu 😀 bent man taip buvo. Is pradziu viskas idealu, o po to nebelabai. Jautesi jo nepastovumas ir mano greitas isimylejimas 😀

 99. Silvia sako:

  Viskas tiesa, viskas atitiko.

 100. Arnas sako:

  as tai gimiai 21 geguzes be penkiu 12 , tai esu pusiau dvynys pusiau jautis, tai turiu ir to ir to bruozu, pereinantis toks ;D skaitau save dvigubu jauciu 😀 geriausias derinys butu jaucio pastovumas ir dvynio komunikalbimus bei isradignumas , va taj va;D

 101. Agne sako:

  tikra tiesa apie mane,tik dabar draugauju su mergele ir mes labai puikiai sutariame..

 102. Auguste sako:

  Sitokio tikslaus dar neskaiciau.

 103. Aurelija sako:

  Viskas labai tiksliai parasyta, tik kad mano dabartinis vaikinas zuvis ir mudu puikiai sutariame.

 104. jautuke sako:

  nors pati nesu dvyne,taciau pazistu daugybe ju.kiek skaitau,tai atspindi mano draugus.labai greit keiciasi norai,nenusedi vienoje vietoje,vis sokineja,strikineja visur;DD
  yra tikrai labai komunikabilus,linksmi.moka prajuokint ;D
  yra labai labai smalsus,cia tiesa.

 105. Ema sako:

  Esu dvynė ir čia daug dalykų atitinka mane , tik gaila kad komunikabili būnu ne visada ir sunku kartais būna įsiminti naują informaciją …Bet viskas kitas kaip pirštu į akį atitinka 😉

 106. algimantas sako:

  as dvynys bet sis apibudidnimas man tiko0 daug anksciau nes gyvenimas ateme visas gerasias savybes :(

 107. Lauryna sako:

  tai va esu dvyne, skaiciau kazkieno komentara apie dvynius ir skorpionus, tai galiu pritart, pykomes mes vos ne kiekviena minute ir del bet ko. o dabar su liutu bendrauju (vaikinu) jau pacia pirma diena susipazinus atrode kad jau pazystu metus laikus :) nuo saves galiu pasakyt, kad tikrai isimyliu labai greit ir prisirisu labai greit prie zmogaus, o tai mane musa is veziu :/

 108. Ingrida sako:

  Skaitau apšalus. Lyg būtų apie mane aprašyta. Tokia keista nuotaika dabar ;DDD Štai ka reiškia būti dvyniu. Iš tiesų nesigailiu kad esu dvynys <3

 109. Saulė sako:

  Kadangi esu tipiški Dvyniai, tai šis apibūdinimas man tikrai tinka :) Išsskyrus vieną dalyką – nesugebėjimą įsipareigoti, nes man tai visiškai netinka :) Su savo draugu kartu esam jau 5 metai :) Tai, manau, dėl įsiareigojimo klausimų nekyla 😀 Beje, jis Liūtas ir lovos reikalai pas mus fantastiški 😀
  Jei Mergelių tikrai tiesa pasakyta, nes mano antrosios pusės vienas iš geriausių draugų – Mergelė. Su tokiu kaip jis, būčiau paskutinėj vietoj 😀
  Žuvys vyrai irgi kažkaip visai netraukia :) Kaip, beje, ir Jaučiai bei Vėžiai :) Pastarieji gali būti tik draugai :)
  Taip pat tinka ir tai, jog greitai įsimyliu (apibūdinime nepaminėta, bet daugelis komentatorių tai priminė) :) Bei skaičius 5 :)

  Beje daug kas klausia dėl Dvynių santykių su Dvyniais :) tai atsakymas čia vienareikšmis (bent mano atveju) – tikrai labai tinka :)
  Kiek pažinojau Dvynių, daugumai jaučiau mažesnį ar didesnį susižavėjimą :) Bet kartu, žinau, kad dauguma šio ženklo vyrų yra tikri mergišiai, todėl su jais prasidėti nelabai norisi 😀 Nors trauka beveik visada būna pakankamai didelė :)

 110. natalja sako:

  sveiki, nors nelabai tikiu horoskopais bet irgi esu Dvyniai, tai apibudinimas kaip ir atitiko.

 111. dvynys sako:

  atitiko tik 1% :) nesamone cia kazkokia :)

 112. Marius sako:

  Ce beveik visa tiesa. Bet nepasakyciau ka dvynys su zuvim negali buti. Pvz as su juo labai gerai sutariem “Meiles reikalais” 😀

 113. vaiva sako:

  tikra tiesa bent jau man daug kas atitiko:)

 114. Lauryna sako:

  na mano vaikinas dvynys, o as liutas… sutarem puikei pazystam vienas kita ne metus ir ne du, pasitikejimas 100proc.. dvynei puikus zmones 😉

 115. Ugne sako:

  Na, as dvyne, bet mano vyras-zuviukas, mes sutariame gerai, tai nepasakyciau, kad dvyniai ir zuvys negeras derinys. mes jau kartu beveik 6 metai, taigi cia gryna netiesa.

 116. Darius sako:

  Gimiau po dvynio ženklu :) 06 06 gera data 😀 Tačiau perskaitęs aprašymą, atradau daug tiesos, tačiau kažkaip pasijutau beverčiu :/

 117. Lukas sako:

  Būnant dvyniu labai, labai lengva įsimylėti net nežinant jos vardo, o kol sužinai jos vardą meilė beveik išblėsta. Taip ir gyvenu nežinodamas ką iš tiesų myliu.

 118. Gerda sako:

  Vau, tiesiog nustebau. Viskas atitinka mene!;))

 119. Aron sako:

  Na tikrai beveik atitinka mane, tik jau su profesijom tai nepataike is vis, koks is manes redaktorius, jei parasyt referata reikia man daug nusiteikimo :) Su skorpionu tai tikrai santykiai geri, o sexas dar geresnis :) O su tuo meile dvyniui prasti popieriai :) greit isimili, greit nusibosta. Gal kas turi patirties santykiuose dvynys- avinas?

 120. Diana sako:

  Tikra tiesa apie mane. Mano vaikinas yra saulys, parasyta kad jis man netinkamas partneris, ir tai tiesa. supratau tai tik po 3metu draugystes. jau galvojame kartu givent, bet kaip galima kartu givent kai mes pjaunames kaip kate su pele ?
  LABAI daug pykstames, nera nej dienos kaip bunam nesusipyke. Juk egzistuoja meile.
  ka patartumet daryt ?

 121. Gerdy sako:

  Visi duomenys atitinka mane:)As isvis nezinojau, kad oras mano stihija, nors oras buvo mano megstamiausia stihija;) ir violetine spalva buvo mano megstamiausia:p

 122. Aurelija sako:

  Tikrai Dvynių aprašymas atitiko mane, gal ir ne visu 100%, bet didžiąją dalimi taip! :)
  Tik drįsčiau nesutikti su Dvynių meilės reikalais.Taip, Dvyniai linkę į trumpalaikius santykius, bet jei rimtai susidomi žmogumi, pamilsta – tai trunka ilgai…

 123. ne Akvile sako:

  vojetus..ir as krentu i ta tarpa..ir is kur straipsnio autorius tiek apie mane zino :)) tik va su mergele gyvenu jau 5 metus ir nieko visai..gerai kad kantrybes su manim turi :))

 124. Marija sako:

  Turiu klasioką jis labai draugiškas, bet mes niekaip nesutariam… Nežinau ką daryti patarkit prašau…

 125. lol sako:

  Mano pats megstamiausia zodiako zenklas nes ir pati esu DVYNYS:D

 126. dvynys sako:

  Tiesa apie mane pasake apie neistikimybe;D

 127. Dovile sako:

  Atitinka beveik viskas :) buvau istekejusi uz mergeles ir po dvieju metu santuokos viskas baigesi… Tiesa tiesiog :)

 128. DDdd sako:

  Oho, daug kas atitiko. Bet va del smalsumo ir mergeliu aprasyma perskaiciau – irgi tiko! cia tai bent… bet kadangi ir to pasirode negana – liutu aprasymas irgi is esmes tiko. Hmm. Ir kas dabar bus 😀

 129. Tomas sako:

  Mano vardas hebraju kalba reikske Dvinys idomu tai daro kokiu pakitimu mano horoskopui? as dvynys taciau nesu mergisius, kjp siam zenklui priklausytu, gal tj del turetos gan karcios patirties… galbut ne viskas atitinka kas rasoma horo, taciau tikrai tiesos yra. sako dvyniai yra didziausi optimistai savo zenkle, tj galiu pasakyti as esu visiska to priesingybe

 130. audrius sako:

  Tiesos yra, bet ne viskas. Ir daugkas nepamineta. Beto, nevisada reikia tiket horoskopais. Pats esu dvynys ir tai nepilnai mane apibudina. Cia radot daug teigiamu savybiu, kurios apibudintu dvyni, parasyta? NE. Kodel? Todel, kad tai musu zenklo dalinis smeizimas. Kur musu romantiskumas? Viena is pagrindiniu musu budo bruozu. Beto, mes istikimi! Istikimybe man auksciau visko. Ir antrosios puses, ir mano pacio. Tai nera tiesa sis horoskopas. O beto – visi esam skirtingi. Tad ir musu horoskopas yra kiekvieno dalinai skirtingas ir jam suteikiam skirtingus pavadinimus. Visi sau savotiskus, tik to nejauciam. Mes esam jautrus, protingi. Jautrumo velgi neradau parasyta lyg ir. Gal ir klystu. Nuotaiku kaita. Sito irgi pasigedau placiau isvystyto. Taip, kad – horoskopas nebaigtas. Placiau galit su manim padiskutuot bayonet@inbox.lt

 131. Kriste sako:

  Tikra tiesa parašyta apie dvynius tik nežinau bendrauju su žuvim ir viskas klostosi gerai;DDDDD

 132. vandene sako:

  Prie manes kaip prie magneto traukia dvyniai, kurie patampa mano geriausiais draugais arba antrom pusem, kaip bebutu su ex vaikinu dvyniu nekaip sutarem bet vistiek kazkaip atsiplest negalejom vienas nuo kito ir tikrai truko is jo puses romantikos, bet vistiek kalbedavo apie seima, tolimesne ateiti, nors taip ir likau nesupratus ar jis mylejo ar ne, bet faktas, kad vienas negali but, turi visad turet antra puse. Po tu santykiu kazkaip pardejau bijoti dvyniu, ju dviveidiskumo

 133. zilvinas sako:

  puikiai apibdina mane man patinka salotine spalva ir netgi mano klicka arklys 😀

 134. Rolandas sako:

  Na ka apie mane cia parasyta tiesos neperdaugiausiai. bet jos yra, matyt tvirtesnis gal esu negu kaip cia rasoma bet nezinau gal veliau pasireiks tai manyja. bet siuo momentu 35% gal atitiko tik.

 135. laura sako:

  This is 100% true :)

 136. Lilith sako:

  Kaip sakė viena pažįstama, pagal charakterį esu tipiška dvynė. Bet tik pagal charakterį. Tai ar žmonės gali būti kartu lemia, ne horoskopo ženklas, o jo charakteris, savybės. Nei su liūtu, nei su vandeniu nieko nesigavo – per daug valdingi, radikalūs ir teisūs man jie pasitaikė. Vienintelės žuvys privertė mano širdį plakti greičiau. Taip, būna nesutarimų, bet jie yra išsprendžiami :) Kaip viename britų portale skaičiau – žuvys geriausiai bučiuojasi, o dvyniai geriausi lovoje :)

 137. click sako:

  atitiko idealiai ☺ su zuvim tai tik kai kuriais sutariu, o kitiem nezinau ka geleciau padaryt – tiesiog stoviu salia ir veikia tas zmogus mane 😀 tik jauciai kazkaip labai traukia mane ☺

 138. Klajokle sako:

  Siaip pati esu zuvis, bet kas kalbama kinu horoskopuose, tai idialu.. Apie mane identiskai viskas atitinka.

 139. Monika Griksaite sako:

  viskas apie mane:) 😀

 140. Dvynys sako:

  Blyn, kaip jie galejo suzinot mano megstamiausias spalvas? Ir beje, jei dvinys jus isimilejes (jus tai zinot daugiau kaip menesį, arba jauciat) tai tada tai rimta, ir nekreipkit demesio į tą bet kokį kalbejima ir Pavirsutiniskuma, giliai širdy mes tikri romantikai, ir to nė trupucio nerodom jei aplink yra zmonių, artimuju, kad mus pakabint reik gerai susipazint :) nesiparinkit, ir tik nesikeikit 😀

 141. Dvynys sako:

  Šeip labai daug skaitau horoskopu apie save, bandau save suprasti ir kuo labiau gilintis į save (Dvyniai), viskas atitinka, romantika, greitas isimilėjimas ir taip toliau…
  Šitam tai viskas nupasakota tiksei apie mane :)

  PS: Geriause pora yra Svarstyklės ir Vandenis, visi kiti tik kaip draugai…

 142. Darka sako:

  Nesamone kazkokia,kaip jums te atitinka,konkretus vejai…. As pats Dvinys,o partnere Oziaragis ir viskas liuks:)O tiesos tik 30 proc… is 100 sutampa man pagal tai kas parasyta,apie Dvynius… Apie spalvas,man jos gejiskos,tfu.Apie profesija visai ne i tema:D gimes as 06.20 ir ta dekana nesamone,blogis buvo ir bus…Nu karoce,netikiu as tokiom pievom apie horoskopus,zmogaus charakteris priklauso tik nuo pacio saves….

 143. liz sako:

  cia gryna tiesa apie mane,bet as vezys 😛

 144. Lincė sako:

  Man dvynys labai tinka pagal mano charakteri. Visada keičiuosi kokia aš buvau dabar nepalyginčiau savęs:)))))

 145. as sako:

  Aš esu Šaulys mergina, o vaikinas dvynys,mes sutariame labai gerai :) netiesa kas ten rašoma jo gimtadienis gegužės 23d. gal dėl to neatitinka tik 1d. skirtumas.

 146. nedas sako:

  su manim viskas panasu ir viskas gerai.

 147. Danute sako:

  Sveiki, abu esame dvyniai ir jau 35 metai gyvename santuokoje, puikiai sekasi, aisku,buna visko ir pasipykstam del smulkmenu, bet seima abiems tikrai didziausia vertybe

 148. dvyne sako:

  na nelabai radau ka nors idomaus…

 149. Irma sako:

  Labai teisingai. Labai daug tiesos apie mane. :)

 150. Ugniukas sako:

  Gryna tiesa, viskas atitinka :) aš esu grynas dvynys, nes per pati vidur esu gymus, todėl labai daugkas ir atitinka 😉 bet tik tiek, kad 3 mano geriausios draugės yra mergelė, žuvys ir mergelė, tik tiek keistai 😀

 151. Vytcka sako:

  Pats esu dvynis ir galiu pasakyti kad daug kas ir atitinka yra kad neatitinka kai kas dėl sutarimu pvz su kai kurias veziais blogai sutaru arba net su svarstyklemis o vat kaip tik sutariu mergelem ar net su saulias bet nedaug tokiu yra.

 152. doa sako:

  tikra tiesa!

 153. Agnė sako:

  Tikra tiesa, atrodo lyg pažinotų mane nors dar pati apie save visko neišsiaiškinau :)

 154. Aidas Dvyniai sako:

  tai tikslus pasakymas apie mane 92% api mane :)

 155. MMMM sako:

  OMG gryna as kokia gedaaa vietomis… ;DDD

 156. mantas sako:

  tiesiai i taikini

 157. egle sako:

  Nu nei pridesi nei atimsi. Esu dvynuke ir draugauju su vandeniu esu patenkinta kad toki pasirinkau. o seip kazkas rase kad skorpionas su dvyniu nesutaria, nezinau kaip del priesingu lyciu bet skorpione su dvyne gerai sutaria nes dvyne psichologiskai stipresne uz skorpione;)

 158. indre sako:

  kas pasake jog dvyniai nemoka myleti,nezinau apie vaikinus,bet esu mylejusi tikrai visa sirdimi 2 kartus gyvenime,partneriai nesiskunde,gal tik mano pokyciu noras ir pan trugde vadinasi netinkami buvom.

 159. Žaneta sako:

  Pritariu viskam išskyrus, kad lengvai įsimylim, ir nesugebam įsiparegoti. Mes su vyru(vyras svarstykles) gyvenam jau 10 metų, ir nekilo man joks noras pabegti, ar pasukti į kairę. Ir dar pritariu, kad dvynys ir svarstyklės ideali pora, nenuobodu niekada, norai ir mintys sutampa-jei ilsėtis tai ilsėtis, jei pramogaut tai pramogaut.Žiurim viena kryptimi, dažnai vienas mintį pradeda, o kitas pabaigia.

 160. eriika sako:

  visiskas tiesa na nebent tik del ejimo i kair tikrai ne.:)

 161. ema sako:

  labai tiksliai apibudina mane

 162. eglė sako:

  Nesutinku su astrologų nuomone apie dvynių ženklą.esu dvynė ,mėgstu pastovumą,vertinu ištikimybę gyvenime.į viską žiūriu atsakingai ,atsakomybės reikalauju ir iš savo vaikų ,ir iš kitų.manau,jog zodiako ženklo savybes lemia aplinkybės .patobulinkit dvynių ženklo horoskopą,nes yra įžeidžiantis ir neatitinkantis tikrovės.

 163. moteris sako:

  sveiki,turiu didele patirti nes ir metu turiu nemazai.esu dvinys gimusi21d.del suderinamumo..dera visi zenklai,nes asmenybes tai yra individualu,kiekvienas zmogus yra kitoks,bet su zuvimis ir mergelemis gyventi nepatariu,su avinais puiku,rasite kalba,idomus pasnekovai,su jauciais taip pat sutarsite,su dvyniu,vezys gera partija ir t,t..kieviename galima atrasti pliusu ir minusu,bet kad ir12m gyvenau su zuvimi,maciau,kad mane zudo jo tylejimas,mergeles supratimas man taip pat buvo svetimas..ilga laika esu viena ir eksperimentuoju su visais zenklais.meiles trukumas kankina,bet patikekit,esam toks stiprus zenklas,kad greit viska isisavinam ir visai neblogas dalykas ir geriausias variantas yra ilgam isvykstantis vyras arba..jis turi taip jus suzaveti,kad pacios leksit paskui ji.man patiko vezys,jis stengesi ivairinti mano gyvenima,tikrai atitiko visus lukescius,netgi lovoje.jei turit laiko,neskubekit.rasti tinkama partneri nera langva ir ne pats svarbiausias dalykas yra horosopas,o tai kaip abu sugebesite prisiderinti vienas prie kito.sekmes

 164. Monika sako:

  tobulai atitinka!!!!

 165. Bilekas sako:

  Dalinai nusako mano gebejimus. O eglei pasakysiu protinga minti. Vieni gebejimai yra paveldimi, kiti priskiriami tarkim astrologijai, dar kiti issiugdomi gyvenant. Nu as pvz anksciau lakstydavau i pasimatymus lb lb daznai, db truputi uzaugau ir stengiuosi rimtiems santykiams isipareigot:) tai cia nk tokio kad kazkas neatitinka realybes tavo gyvenime.. Cia visiems Astrologija nesako gi kad tu esi butent toks ir toks arba tu ryt susirasi gyvenimo meile:) tai labai abstraktus dalykas. As manau nereikia gyvent pagal horoskopa, horoskopas turi gyvent pagal tave..

 166. Ramute Ramute K sako:

  Tai apie mane…:-)

 167. Gintarė sako:

  Visiškai neatitinka…

 168. 6form sako:

  Viskas atitinka 94%, o tie 6% – as neesu labai iskalbus. Dazniausiai klausausi.

 169. sare sako:

  nu bet ir pasakyta tiesios apie dvynius, net skaitydama išsigandau;D

 170. Key sako:

  Sveiki. Matau, kad gan seniai parašytas straipsnis, bet tikiuosi, kad kas nors atsakys. Gimiau gegužės 21 dieną, tai aš dvynys ar dar ne? Ar nėra labai didelio skirtumo?

 171. Antanas sako:

  man dabar net baisu pasidare kaip pamaciau kad viskas apie mane surasyta…

 172. Saulius sako:

  Čia viskas aprašyta gan labai tiksliai apie dvynius nes kas čia aprašyta panašaus aš patyriau.

 173. Andrius sako:

  Nesamonė. Tik pradžia ir dar kelis dalykus teisingai parašė pvz: Aš dvinys mėgstu klausytis muzika normalia bet pamoku nemėgstu jos. (Labai nemėgstu) Dailė. Gal kartais ir buna noras bet nedažnai aš mėgstu daile. Tiesog sakau kad būtent apie mane neviska gerai apraše. O apie kitus tikriausiai tiksliai nes mačiau teigiamu komentaru.

 174. Jonas sako:

  As pirmasis dekanas heh tik be pavyzdžiui komentarų ~~~q(:

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
writing essay for graduate school admission buying resume buying a dissertation covering letters for resume executive cv writing services uk