займы онлайн наличными быстро мгновенный займ наличными займы онлайн наличными срочно кредиты наличными займы микрозайм 5000 рублей микрозаймы наличными онлайн срочно срочные микрозаймы онлайн деньги наличными микрозайм микрокредит денег срочный микрокредит

LINA

Vardų reikšmės Komentuoti

Vardo diena: 09.23.
Vardo skaičius: 9
Vardo reikšmė: Lina iš gr. “paguodos giesmė”, iš liet. augalo “linas’, iš vok. “gabi”.

Pagal pirmą vardo raidę: L – jautrus grožio suvokimas, artistiniai sugebėjimai, siekimas pasidalinti žiniomis ir jausmais su partneriu. Esate linkusi į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate dora ir atvira, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkusi į atsitiktinumus.

Panašūs ir giminingi vardai: Linara, Line, Linė, Lineda, Linėja, Linita, Linutė, Linnea.

56 komentarai (-ų) temoje “LINA”

 1. lina sako:

  juokinga man :)

 2. Lina sako:

  Esu Lina ir namie turiu Stasio Spirkausko “Vardu Zinyna” – is ten ir buvo neigiamas Linos vardo apibudinimas. Siaip kaip zmogus galiu buti visokia – vieniems gera, kitiems bloga. Esu gan intuityvi – jauciu ka zmones galvoja. Jei zmogus savanaudiskas, jei priesiskai apie mane masto – tada galiu buti jam ragana. Jei zmogus gyvena “atlapa sirdimi” – groziuosi juo. Labai branginu savo seima – gyvenimo drauga, vaikus laisvai aukleju, kad butu savarankiski, bet pagarbus, geri kitiems zmoniems. Esu svajotoja, vienise, linkusi veikti pagal jausmus, kurybiska :) Matau gerus zmones – ir su visu savo zmogiskai Dvipusiu vidumi – stengiuosi netrukdyti ju gyvenimo kely.
  stengiuosi gyventi pagal taisykle: “Mylek savo artima kaip save”, bet ir “Save kaip savo artima” – elgtis su kitu lyg tai butum tu (tai ir pamastau pries kazka darydama :)

 3. lina sako:

  Tikra tiesa!!!!! Visada tokia reiksme vardo!!! VARDO reiksme ,Ne Zmogaus Kuri Ji gavo:) o kam atitiko tai smagu!

 4. lina sako:

  puse tiesa puse melas

 5. Lina sako:

  Tikslus vardo Lina apibūdinimas, net nesitikėjau tokių sutapimų :)

 6. Eiline Lina sako:

  Kaip sakoma, geroms mergaitems dangus, o blogoms – visa kita 😀

Palikite komentarą

buy viagra super active online займы онлайн займы онлайн в Иркутске займы онлайн в Иркутской области
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.