LINA

Vardų reikšmės Komentuoti

Vardo diena: 09.23.
Vardo skaičius: 9
Vardo reikšmė: Lina iš gr. “paguodos giesmė”, iš liet. augalo “linas’, iš vok. “gabi”.

Pagal pirmą vardo raidę: L – jautrus grožio suvokimas, artistiniai sugebėjimai, siekimas pasidalinti žiniomis ir jausmais su partneriu. Esate linkusi į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate dora ir atvira, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkusi į atsitiktinumus.

Panašūs ir giminingi vardai: Linara, Line, Linė, Lineda, Linėja, Linita, Linutė, Linnea.

56 komentarai (-ų) temoje “LINA”

 1. lina sako:

  juokinga man :)

 2. Lina sako:

  Esu Lina ir namie turiu Stasio Spirkausko “Vardu Zinyna” – is ten ir buvo neigiamas Linos vardo apibudinimas. Siaip kaip zmogus galiu buti visokia – vieniems gera, kitiems bloga. Esu gan intuityvi – jauciu ka zmones galvoja. Jei zmogus savanaudiskas, jei priesiskai apie mane masto – tada galiu buti jam ragana. Jei zmogus gyvena “atlapa sirdimi” – groziuosi juo. Labai branginu savo seima – gyvenimo drauga, vaikus laisvai aukleju, kad butu savarankiski, bet pagarbus, geri kitiems zmoniems. Esu svajotoja, vienise, linkusi veikti pagal jausmus, kurybiska :) Matau gerus zmones – ir su visu savo zmogiskai Dvipusiu vidumi – stengiuosi netrukdyti ju gyvenimo kely.
  stengiuosi gyventi pagal taisykle: “Mylek savo artima kaip save”, bet ir “Save kaip savo artima” – elgtis su kitu lyg tai butum tu (tai ir pamastau pries kazka darydama :)

 3. lina sako:

  Tikra tiesa!!!!! Visada tokia reiksme vardo!!! VARDO reiksme ,Ne Zmogaus Kuri Ji gavo:) o kam atitiko tai smagu!

 4. lina sako:

  puse tiesa puse melas

 5. Lina sako:

  Tikslus vardo Lina apibūdinimas, net nesitikėjau tokių sutapimų :)

 6. Eiline Lina sako:

  Kaip sakoma, geroms mergaitems dangus, o blogoms – visa kita 😀

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.