LINA

Vardų reikšmės Komentuoti

Vardo diena: 09.23.
Vardo skaičius: 9
Vardo reikšmė: Lina iš gr. “paguodos giesmė”, iš liet. augalo “linas’, iš vok. “gabi”.

Pagal pirmą vardo raidę: L – jautrus grožio suvokimas, artistiniai sugebėjimai, siekimas pasidalinti žiniomis ir jausmais su partneriu. Esate linkusi į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate dora ir atvira, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkusi į atsitiktinumus.

Panašūs ir giminingi vardai: Linara, Line, Linė, Lineda, Linėja, Linita, Linutė, Linnea.

56 komentarai (-ų) temoje “LINA”

 1. Lina sako:

  grina ne tiesa… as priesingai esu labai gera… cia netiesa apie mano varda raso :(

 2. Linute25 sako:

  Na apie mane tikra tiesa,kaip pirstu i aki,esu nesutramdoma :)

 3. lina sako:

  tikra netiesa.as tikrai esu labai gera.ir pastovi.

 4. lina sako:

  netiesa,visiska netiesa,nesu tokia

 5. Be abejones- Lina sako:

  Tiesa ar netiesa čia rašoma- visiškai jokio skirtumo, visos Linos ar visi Petriukai yra skirtingi žmonės, juk ne pagal vardą ugdosi mūsų charakterio savybės. Tik man kilo klausimas, kas įdėjo į šitą tinklalapį tokią informaciją? Nes ji skamba itin subjektyviai, galbūt šios informacijos autorius yra itin nukentėjęs emociškai ar fiziškai nuo kurios nors Linos? Jei ne, tai autorius yra net labai nekompetentingas savo srityje. Ir čia ne dėl pykčio ar įsižeidimo sakau, tai tiesiog akivaizdu :)

 6. Lina sako:

  Daug daug tiesos,o kadangi dar esu dvynys , tai pastovumas man ir taip nera budingas,aisku ziurint kokiuose dalykuose… zodziu viskas kaip pirstu i aki,reiks keistis varda XD

 7. Lina sako:

  Pusė atitiko,bet kita tai absurdas

 8. Lina sako:

  Linos klastingos, melagės, nepastovios ir sunkiai sugyvenamos Šitas man nepatiko,gryna netiesa.

 9. Lina sako:

  Beveik viskas tiesa isskyrus mela. :)

 10. Lina sako:

  Visiskas briedas.

 11. Lina sako:

  Išmintinga yra manyti, kad joks žmogus negali būti vien tik geras arba vien tik blogas, šitas vardas čia apibūdinamas vien tik iš neigiamos pusės, iš pačios blogiausios, paskaičius net oda šiurpsta. Negi autorius, kuris rašė šį apibūdinimą, nieko negali pasakyti apie teigiamas “Linų” savybes? Jeigu negali, man jo nuoširdžiai gaila….

 12. Linute sako:

  Visiskai pritariui Linai (paskutinis komentaras), kad svarbu pamineti ne tik neigiamas, bet ir teigiamas savybes. Sita vardo apibudinima skaiciau gal pries 10-15 metu kazkokioj knygoj. Siuo metu galiu sutikti, kad man tinka daugiau paminetu dalyku nei tada. Nesakau, kad esu tokia, kokia apibudina, bet gal siek tiek. Taciau pazistu nemazai bendravardziu, kurios yra tikrai puikaus charakterio, be to, turi tam tikru bandru bruozu, pvz., nuosirdzia shypsena ir paprastuma bendraujant. Tad galiu drasiai sakyti, kad sis apibudinima yra nesamone :-p

 13. lina sako:

  netiesa , as visai ne tokia .

 14. Lina sako:

  Oooj patinka.tikra tiesa beveik ;]]

 15. Lina sako:

  Ot, pasirodo visai neturiu geru savybiu 😀 Jeigu Linos tokios pagiezingos ir dar emociskai nepastovios ,straipsnio autorius galetu atsargiau rinkti zodzius ;))O dar pasidariau isvada, kad straipsnio autorius nelabai daug ka ismano apie sio vardo reiksme, nes praktiskai aprasyta tik kelios savybes ( ir tai tik neigiamos) ir suvesta i viena taska,o gal tiesiog sio vardo reiksme aprase labai nekvalifikuotas zmogus.

 16. lina sako:

  netiesa,viskas surinkta kas blogiausia,ar yra kas nors gero? tikrai tokia nesu.paskaičius net baisu pasidarė,kad tokių žmonių esama.nenorėčiau tokių net susitikti.gal peržiūrėkit ir ką nors teigiamo parašykit.iš anksto dėkoju.

 17. lina sako:

  nu jo man tai patiko,pamasciau,kad tai visai faina as sau patinku,na tik gaila,kad senatvej liksiu viena,bet vel randu tame tiesos,kad nebereikalo uz savo biauru buda 😀

 18. Lina sako:

  visiska tiesa , viskas atitinka mane (;

 19. Lina sako:

  Netiesa…

 20. Lince sako:

  tikra tiesa, tokia ir esu ;D

 21. Lina sako:

  Nesamone… tikrai ne apie mane …

 22. Lina sako:

  Regis,autorius buvo gerokai įskaudintas ar kitaip neigiamai paveiktas,gyvenimo kelyje sutiktos Linos… Vis dėlto, gal ne šiaip sau vertimas iš graikų kalbos reiškia paguodos giesmę… O kokie nuostabūs, melsvi ir švelnūs linų žiedeliai…

 23. lina sako:

  As apie mano varda ir mane galiu tik tiek pasakyti,daug kas atitinka.

 24. Lina sako:

  Ir kaip tas Linas pasaulis nesioja…. :)

 25. Lina... sako:

  nu truksta zodziu, ar man pasirode, bet ar tikrai nebuvo prasyta geru charakterio bruozu? ? as nesutinku su viskuo.

 26. Lina sako:

  Tiesa, tik tai, kad greit supykstu ir sunku atleisti iskaudinusiems zmonems. Siaip kaip tik nemegstu melo ir pati stengiuos nemeluoti. Del isdavysciu-gryna nesamone. Kaip tik vertinu istikimybe ir pati neapgaudineju. Perskaicius si vardo aprasyma, pasirode, kad ji parase labai ant “Linu” supykes asmuo.

 27. aisku Lina :) sako:

  Galvojau paskaitysiu, daugiau suzinosiu apie savo vardo reiksme, o cia se kad nori, kaip drebtelejo tai nepagailejo :))) na siaip nesu tokia bjauri, bet aisku ne man cia spresti :))) kazkaip labai jau idomiai, vardo reiksme – paguodos giesme, o vardo aprasymas tai kaip apie kokia ziezula :))) tai kur ta paguoda? :))

 28. lina sako:

  Dar tokios nesąmonės neskaičiau. Kaip galima žmogų apibūdinti tik iš neigiamos pusės, netgi tuo atveju, jeigu ji ir LINA. Tai gal koks Jonukas tik labai geras?Atsitokėkit, rašantieji nesąmones, ir užsiimkit kuo nors rimtesniu. Nors it aš patekau ant kvailių kabliuko. Reikia pateisint apibūdinimą.Ar ne?

 29. Linute sako:

  daug tiesos 😀

 30. Lina 35 sako:

  ziauriai daug tiesos,tik gaila,kad senatvej teks vienom buti:),bet su mano darbais ir charakteriu ne bet kas gali gyventi taip,kad reik taikytis su ateitim :)

 31. :) sako:

  kiek man teko susidurt gyvenime su “Linom”, cia raso tiesa..

 32. lina sako:

  daug tiesos.

 33. Lina sako:

  Didzioji dalis tiesa, bet del melo tikrai nesamone, mes neesam tokios jau bjaurios kaip cia aprasoma, del kitu viliojimo irgi netiesa, turiu viena ir jo man pakanka, net per daug

 34. Deividas sako:

  Mano sesuo Lina,tesios tik apie agresia,galiu patvirtint,nes mane ne kata bande nudurt peiliu,bijau jog jeigu pamatys si mano komentara ji ir vel i mane kesinsis,tdl Lina jeigu skaitai si komentara,zynok jog tai ne as o kitas Deividas 😀

 35. Lina sako:

  labai bjauru skatyti tokias nesamones! kiekvienas mes turime blogu savybiu, bet ir geru irgi gi?! kur tos geros? ir kur sasaja su “paguodos giesme”?

 36. Lina sako:

  Apie mane tai visiška tiesa. :DDD Net tėvam garsiai perskaičiau ir tie nusistebėjo. :DD

 37. Ligita sako:

  namo mama Lina – tai 98 proc tiesos. kas liecia del graikiskos vardo reiksmes – puodos giesme- tai paguodos sulauki is to zmogaus, bet paguoda yra nepaguodzianti, o dar labiau skaudinanti.

 38. Anil sako:

  Man patiko vieta apie hemoroju! Regis, esu kaip “rakstis subinej” visiems gerieciams. Autoriui patarciau begti nuo Linu visom keturiom kol neisidure! Smagiai pasijuokiau 😉

 39. Lina sako:

  O kur gerosios savybes? Nera? Visos Linos yra blogos ir ziezulos?

 40. lina sako:

  gryna nesamone,nemegstu meluoti,sakau tiesa,kad ir kokia skaudi ir nemegstu kai man meluoja,o beto esu net labai pastovi,kartais esu uzsispyrus nes po avino zenklu gimus :)

 41. Lina sako:

  Geras bajeris, vos nenugriuvau is juoko perskaicius. Ko tik nesuzinai nugyvenus puse amziaus.

 42. Lina sako:

  Tikriausiai, jau žmogus, tokiu vardu ne žmogus…Baisu ir net nemalonu skaityti, tikriausiai autorius jau ant Linų visą savo pyktį išliejo. Žinoma, nelabai malonu, kai paskaičiau, bet noriu palinkėti visoms Linoms, stiprybės skaitant tokį tekstą, o šiaip, kiek pažįstu Linų, tikrai ne tokios, jos geros, jautrios, nuoširdžio…ir visos jos turi ŠIRDĮ

 43. Lina sako:

  Puse tinka puse- ne :) Tikrai dažnai skauda galvą :)Bet šeip manau dar priklauso po kokiu ženklu esi gimęs.

 44. Lina sako:

  oi, prajuokino :))) čia tokius marazmus tik labai įsižeidęs ant kažkokios Linos gali sugalvot

 45. lina sako:

  na del agresyvo elgesio sutikciau. bet viso kito ka skaiciau tai kategoriskai NE NE NE NE

 46. Lina sako:

  Yra tiesos, bet kad čia vien tik bloga rašo :( Atrodo, kad jau visos Linos žlugusios.. Bjaurybės.. Tikrai taip nėra

 47. Lina G sako:

  Mano nuomone sis vardu apibudinimas yra vienas is geriausiu irodymu kiek yra slamsto internete.
  Autorius yra nekompetetingas ir nepatenkintas visu pasauliu. Beveik kiekvienas vardas turi daugiau blogu savybiu nei geru. O Linos vardo apibudinimas tai tragiskas. Jei Linos tokios blogos ir melages tai tevai turetu net negalvoti apie toki varda. Bet Linos vardas yra labai populiarus ir turi gilias folklorines saknis.
  Brangiosios Linos, dziaukites savo gyvenimu ir tik Jus galite nuspresti koki gyvenima norite nugyventi ir kokios norite buti. Sekmes!!!

 48. Lina sako:

  Kokia nesąmonė? Didesnės nesu skaičiusi. Aš taip pat galvoju, kad toks neigiamas vardo apibūdinimas yra subjektyvus. Matyt, žmogelis turėjo kažkokių nesuvestų sąskaitų su konkrečia Lina ir yra labai piktas arba nesveikos psichikos. Esu visiška priešingybė šiam nelemtam apibūdinimui. Labai džiaugiuosi savo vardu ir charakteriu, dėkoju tėvams, kad taip pavadino. Šventas, gražus, trumpas vardas, O visos Linos(pažįstu jų daug)yra puikios, šaunios moterys.

 49. lina sako:

  Gal autorius buvo sutikes mane :)

 50. Lina sako:

  Na ištikrųjų koks skirtumas tie apibūdinimai, svarbu mes pačios žinome kokios esame ir gana, o kad čia apie mane tiesos yra tai nesutinku.

 51. lina sako:

  juokinga man :)

 52. Lina sako:

  Esu Lina ir namie turiu Stasio Spirkausko “Vardu Zinyna” – is ten ir buvo neigiamas Linos vardo apibudinimas. Siaip kaip zmogus galiu buti visokia – vieniems gera, kitiems bloga. Esu gan intuityvi – jauciu ka zmones galvoja. Jei zmogus savanaudiskas, jei priesiskai apie mane masto – tada galiu buti jam ragana. Jei zmogus gyvena “atlapa sirdimi” – groziuosi juo. Labai branginu savo seima – gyvenimo drauga, vaikus laisvai aukleju, kad butu savarankiski, bet pagarbus, geri kitiems zmoniems. Esu svajotoja, vienise, linkusi veikti pagal jausmus, kurybiska :) Matau gerus zmones – ir su visu savo zmogiskai Dvipusiu vidumi – stengiuosi netrukdyti ju gyvenimo kely.
  stengiuosi gyventi pagal taisykle: “Mylek savo artima kaip save”, bet ir “Save kaip savo artima” – elgtis su kitu lyg tai butum tu (tai ir pamastau pries kazka darydama :)

 53. lina sako:

  Tikra tiesa!!!!! Visada tokia reiksme vardo!!! VARDO reiksme ,Ne Zmogaus Kuri Ji gavo:) o kam atitiko tai smagu!

 54. lina sako:

  puse tiesa puse melas

 55. Lina sako:

  Tikslus vardo Lina apibūdinimas, net nesitikėjau tokių sutapimų :)

 56. Eiline Lina sako:

  Kaip sakoma, geroms mergaitems dangus, o blogoms – visa kita 😀

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
executive resume writing services washington dc dissertation proposal help dissertation help india college scholarship essay writing cheap dissertation writing service uk