LAIMA

Vardų reikšmės Komentuoti

Vardo diena: 08.12.
Vardo skaičius: 9
Vardo reikšmė: Laima iš liet. deivės vardo – Laima. Taip pat iš lietuvių žodžio “laimė”.

Pagal pirmą vardo raidę: L – jautrus grožio suvokimas, artistiniai sugebėjimai, siekimas pasidalinti žiniomis ir jausmais su partneriu. Esate linkusi į intelektualinę veiklą, o dėl to galite pernelyg lėtai priiminėti sprendimus. Esate dora ir atvira, lengvai palaikote santykius su aplinkiniais. Išmokite pusiausvyros – esate linkusi į atsitiktinumus.

Panašūs ir giminingi vardai: Laimė, Laimilija, Laiminta, Laimintė, Laimona, Laimutė.

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================

13 komentarai (-ų) temoje “LAIMA”

 1. Laima sako:

  gera labai vardo reiksme;)

 2. Laima sako:

  100 proc.

 3. laima sako:

  vardo reikšmės apibūdinimas tiksliai atitinka manąjį vardą.

 4. Laima sako:

  Pritariu, daug tiesos.

 5. laima sako:

  Kaip pirstu i aki!

 6. Laima sako:

  Galvojau, kad skaitau apie save. 100 procentine tiesa

 7. laima sako:

  viskas atitinka!

 8. Laima sako:

  Laima vardas tikrai labai grazus dabar ji vertinu ir esu laiminga kad teveliai man dave toki varda ir labai dziaugiuosi kad jo nepasikeiciau kai buvau paaugle,seniau maniau sis vardas senamadiskas ir tinka tik suaugusioms moterims ar mociutems dabar esu vos dvidesimties ir savo varda myliu labiau nei niekada.P.S.galiu papasakoti dar viena istorija jog sis vardas zymus,ir netgi populiarus ne tik musu dalies europoje bet ir arabijos,turkijos salyse,nes musulmoniskuose salyse yra vardas Laima bet jie taria Lamja,ir is ju kalbos isvertus sis vardas reiskia moteri su graziausiomis lupomis pasaulyje,tai va Laimutes,kaip pasirodo musu vardas labai populiarus.

 9. Laima sako:

  Viskas, kas pradžioje parašyta, tiesa ir apie mane, tačiau niekada nesvajojau apie tuos darbus, kurie gal daugeliui ir tinka. Na, išskyrus paskutinį variantą, bet tik iš dalies. Vardu tikrai esu patenkinta ir jį labai myliu, kartu ir mamą, kad išrinko tokį vardą.

 10. laima sako:

  Tikra tiesa

 11. laima sako:

  tikru tikriausia tiesa… super!

 12. Laima sako:

  Man negražus senamadiškas vardas, tik pasiketimui tinkamas. Ir reikšmė ne kokia, nesėkmes tik pritraukia. Gėda ir sakyti tokį vardą prisistatant žmonėms..

 13. Laima sako:

  taip niekas ir nesuprato ,kad cia apibudinama vardo pimoji raide-L. Tai ar tu esi Laima,ar Lolita,ar Leoonas, vistiek ta pati perskaitysi

Palikite komentarą

(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.