Tikslus laikas

Valandos Komentuoti

Tikslus laikas Lietuvoje | Kiek dabar valandų Lietuvoje?

Tai tikslus laikas dabar, kuris eina nepriklausomai nuo jūsų kompiuterio laiko, tad drąsiai galite sureguliuoti savo laikrodžio laiką.

Tikslus laikas Lietuvoje dabar (AM = naktis-rytas, PM = diena-vakaras):


Laiko juosta Lietuvoje

Lietuvos laiko juosta UTC+2 yra EET (Rytų Europos laikas). Lietuvoje laiko juosta UTC+2 galioja žiemos laikotarpiu, o vasaros laikotarpiu UTC+3. Toks pats laikas yra tokiose valstybėse kaip Baltarusija, Egiptas, Graikija, Izraelis, PAR, Turkija ar Zimbabvė.

Kada keičiasi laikas Lietuvoje?

 • Vasaros laikas – prasideda paskutinį kovo sekmadienį 3 val. Lietuvos laiku, laikrodžio rodyklės sukamos vieną valandą į priekį. Vasaros metu Lietuva yra trečioje laiko juostoje (UTC+3 val).
 • Žiemos laikas – prasideda paskutinį spalio sekmadienį 2 val. Lietuvos laiku, laikrodžio rodyklės sukamos vieną valandą atgal. Žiemos metu Lietuva yra antroje laiko juostoje (UTC+2 val).

6 komentarai (-ų) temoje “Tikslus laikas”

 1. Bairiukas sako:

  Graziai sukasi skaiciukai.

 2. Juozapas sako:

  Nesuprantu, kam toks kvailiojimas ti pavarant 1 val tai atgal.Isskyrus nemalonumus nieko gero neduoda.Po kiekvi eno tokio pakeitimo, kol prisitsikai reikia poros savai ciu.

 3. Juozapas sako:

  Nepritariu tokiam laiko kaitaliojimui.

 4. Puiku sako:

  Puiku, puiku, labai pritariu laiko kaitaliojimui. Gal būt yra problema tiems, kurie mėgsta ilgiau pamiegoti. Bet čia jau jų problemos.
  Tik už.

 5. Janina sako:

  nepritariu,ne miegojime esmė,vaikams-mokykos,darželiai…ir dirbantiesiams, vairuotojams…daugumai nemalonus procesas.NE, NE, NE

 6. Edita sako:

  Pats žmogaus organizmas išsibalansuoja, žmogaus sveikatos atžvilgiu,jos neatstatinėsi į tai jokio dėmesio net nekreipiama. Aš sugalvojau, nutariau, padariau –
  vieno kvailio teorema.

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.