Jautis ir Žuvys

Suderinamumas Komentuoti

Kadangi Jautis ne tik praktiškas, bet ir kupinas emocijų, jis supranta ir domisi Žuvų dvasiniu pasauliu, padeda joms daugiau atsigręžti į realybę. Žuvys savo ruožtu Jautį skatina būti judresniu bei įkvepia jam fantazijos. Jaučiai stiprios bei autoritetingos asmenybės, kurios užtikrina Žuvų saugumo ir stabilumo poreikį. Žuvims šį sąjunga ypač naudinga, kadangi Jaučiai sugeba jas taktiškai padrąsinti ir padėti siekti savo tikslų – toks vaidmuo Jaučiams malonus, nes jie mėgaujasi galėdami rūpintis savo partneriu. Seksualinis poros pasitenkinimas priklauso nuo Jaučio. Ši pora turi daug bendro – abu vertina grožį, meną ir jausmingumą. Įprastai ramūs Jaučiai su Žuvimis išmoksta romantikos. Jaučio bei Žuvų santuoka labai darni, padedanti tobulėti abiems pusėms ir užtikrinanti puikias sąlygas augti vaikams.

37 komentarai (-ų) temoje “Jautis ir Žuvys”

 1. Edita sako:

  labai jau “kudi” komentarai, apie visus ta pati pasakyti galima. bet tiesa- mudu viens kita papildom 😉

 2. M. sako:

  Visiška teisybė. Aš jautis, jis žuvis.

 3. zuviuke sako:

  na o mum su jautuku nesiseka :(

 4. Nijole sako:

  Todel kad zuvis turi buti vyras,o moteris jautis.

 5. Žuvytėė sako:

  Nijole, nebūtinai ;p

 6. Žuvyytė sako:

  Tikrai tiesa , mano manymu žuvis ir jautis tobulai titinka vienas kitam , Bent jau man taip yra . Žinoma, ne visiems taip . .

 7. Nijole sako:

  Na patikrinsiu ,ant savo kailio…

 8. donata sako:

  Aš esu jautis,o vyras mano žuvis.Visa gyvenima buvau linksma,judri,man visada reikia veiksmo,negaliu sedet vienoi vietoi ir nieko neveikt.O va mano vyras ramesnio budo,dažnai ijungia stabdy ir man tai nepatinka.Ir nepasakyciau,kad jis mane papildo ar padrasina,tikrai ne.Atvirkšciai,dažniausei mano idejos buna.Beto ir šeimoi ne koks gyvenimo partneris.

 9. emixa sako:

  tikra tiesa! Mes su mama labai gerai sutariam. 😀

 10. zuvyte sako:

  na nelabai ir sutariam..atrodo visiska priesingybe,nors pas mus taip yra…

 11. Jautis sako:

  Nu patikrinsiu savo kailiu…

 12. zuvis sako:

  Naujus sutikom antra karta matydamiesi bet jausmas virsyjo viska. Siurpuliukai begiojo ir nenorejosi skirtis. Manu tapsime pora.

 13. Iva sako:

  As – zuvyte, Jis – Jautis. Mes vienas kita papildome. Jautis turi daug kantrybes jeigu pasirenka savo antraja puse tai amzinai. Zuvytes metosi, laidosi.Jautis stabilus ir konkretus.

 14. Sandra sako:

  As jautis jis zuvis ir musu santykiai labai idomus istiesu. Jis traukia mane kazkuom, bet ir pati negaliu pasakyti kuom, o jis man atleidzia mano isdaigas nors manau ne kiekvienas zmogus sugebetu atleisti tokius dalykus.

 15. tomas sako:

  as zuvis o ji jautis ir nlb eina mum sutarti… Bet taip apie mane 100proc teisingai parasyta

 16. Vike sako:

  As zuvyte,bet ji reik nuleidinet i realu pasauli ne mane 😀 kiek nerangus, ir t ir ano nori ir nieko nedaro svajoja but miljonerium :DD

 17. Zuvyte sako:

  visa gyvenima mane supo vyrai jauciai, mano senelis, mano pirmas draugas, dabar turiu jauti.Jie tip keistai mus traukia.Norisi but salia,taip pat ir su motriskos lyties jauciais. Siaip labai daug pastangu reikia ideti, kartais buna dideliu nesusipratimu,bet jauciama meile vienas kitam.Jauciai labai veiklus ir ziauriai megsta skaniai pavalgyti, tarsi butu koks kultas. Sunku susisneketi, ypatingai kai pavarge, negirdi nieko. Nemegsta blogu komentaru i ju puse, ypatingai milimu zmoniu,tada labai pasimeta ir nesijaucia laimingi.Juos reikia girti,myleti ir puoseleti kaip maza augaliuka, kuriam reikia nuolatines meiles ir prieziuros.

 18. Evelina sako:

  Na mano situacija gal kiek panasesne i donatos .As (jautis)judri darbinga veikli. Jis (zuvis) svajotojas meninkas tinginiukas . Musu santykai tesesi 1metus su puse ir is to niko gero neisejo . Greiciau leisciau sau sakyti kad zuvys nerangios negu jutis . Maniskis buvo namiseda , Kompas- visas jo gyvenimas , nei draugu nei mokyklos jam nereikejo o vaizdavo labai issilavinusi . Prisiriso pire manes ir viskas pradzioje buvo nuostabu bet ilgainiuj eme lysti bjauresnes ydos , kaip tyciojimasis is mano draugu , mano pasilinksminimu bei aprangos kritikavimas . Tai galiausiai davede mane ir issiskyreme . Aisku kaip ir budinga zuvims jautruolis isizeide . Na bet ka jau padarysi .
  Nors galiu pasakyti kad su zuvimis moterimis sutariu neblogai . Mano geriausia drauge 15 metu o ji zuvis . Bet mano brolis zuvis- tai nieko gero .

 19. Evelina sako:

  As ir mano drauge jau esame geriausios druges 15 metu .

 20. rima sako:

  as zuvyte,daug metu isgyvenau santuokoje su jauciu,issiskyreme…susiradau drauga,jis vel pasirode jautukas.jau 3 metai kartu.nepasakyciau,kad gyvenimas visuomet rozinis,mes skirtingi zmones,bet egzistuoja kazkokia trauka ir be jo mano gyvenimas butu pilkas…

 21. Fish sako:

  As esu zuvis, o daugelis mano draugu jauciai. Tikrai puikiai sutariam.Kai susitinkam puikiai,bei linksmai praleidziam laika. Dziaugiuosi, kad turiu tokius draugus :)

 22. renalda sako:

  tikra tiesa!simtu procentu;)

 23. zuvis sako:

  na as zuvis drauge jautis ir tik prasideda santykei bus ydomu po jusu komentaru pasiziureti kaip viskas klostysis :)

 24. Rasa sako:

  Aš jautis, jis žuvis. Na nežinau kaip kitiems, bet mes kaip katė su šuniu. Nes kartais man atrodo, kad tai aš vyras, o ne už vyro ištekėjau. Jam gerai ta santuoka, jis jaučiasi ramus, o aš pavargau gyventi už du. O va vėžys, tai kitas dalykas… jaučiu tinkamiausias ženklas jaučiui

 25. M. sako:

  Aš jautukė, jis žuviukas. Visaip būna. Aš aistringai pasikarščiuoju, jis mane nuramina. Jis klajoja padebesiais, aš pritraukiu jį arčiau žemės. Reziumė – nerasčiau labiau man tinkančio žmogaus 😉

 26. Donata. sako:

  Neesu ne vienas iš šių ženklų, bet šiai sąjungai visiškai pritariu, kadangi mano tėvas – grynas jautis, o mama – žuvys. Tėvas visada įkvepia mama judėti, kažko siekti , ir taip pat nepasiduoti (kaip, pavyzdžiui, kai aš dar net nebuvau gimes, paskatino mano mamą siekti ekonomikos aukštojo išsilavinimo). Tėtis visada didžiuojasi, žinodamas, kad mama visą tai pasiekė, tėvo pagalba. Tada jie kartu dirba kurdami, iš pirmo žvilgsnio, visiškai neįmanomas idėjas ir projektus, bet kartu, ir visuomet palaikydami vienas kitą jie visada pasiekia savo! Myliu savo tėvus :))

 27. :( sako:

  mama jautis tevas zuvis .o pagal metus mama jautis o tevas tigras ,tai tigras su jauciu nesugyvena.tai ir gyvenime maciau vien mustynes pjautynes priekaistus ,nu niekam tokio gyvenimo nelinkeciau :( kateko matyti patirti.

 28. Jautukė sako:

  Netiesa, kad jautis su žuvimi yra gera pora. Išgyvenau labai ilgai ir supratau, kad žuvis man netinkamas.

 29. Martynas sako:

  Esu zuvis turejau jautuke mergina. Ji tokia nenustykstanti vietoje visiskai, jos visur pilna. nieko neisejo issiskyrem po 3 metu draugystes.

 30. Ilona sako:

  Tinka tik jei vyras – jautis, o moteris – zuvys. Dar priklauso nuo daug ko, kas domisi mane suprato.
  As zuvis mano vaikinukas – jautis. Mes labai skirtingi, todel vienas kita papildome. Jau treji metai draugystes, ruosiames kurti seima.

 31. Arūnas sako:

  Aš jautukas, ji-žuvis. Šeima sukurta, bet tikrai galiu pasakyti, kad laimės joje nėra… Galiu patvirtinti, kad žuvis man tikrai netinkamas partneris.. Požiūris skiriasi į daugelį dalykų, dėl ko kyla nesutarimai…

 32. devintas :) sako:

  reikia tik vienas kita palaikyti ,daugiau supratimo meiles ,ir viskas bus ok :)

 33. Zuviuke sako:

  As – zuvys, vyras jautis (gimes ant dvynio ribos). Ir is tikruju, visko buna – nebegalime vienas i kita ziureti,nes abu beprotiskai emocionalus, greit isizeidziam, taciau daugiausia dienu – sviesiu, kai papildom vienas kita ir mokomes is savo klaidu drauge. Jis realiukas, tvirtai stovi ant zemes, labai megsta globoti, ikvepti siekti tikslu, buna ir patingi, uzsiimdamas megstama veikla nepastebi aplinkos, tarsi salia nieko nebutu. O manes visur pilna, megstu bendrauti, kurti, ikvepti, nesedeti namuose. O jam namai – tvirtove. Jautis zuvims gal kiek grieztokas, taciau, jei su zuvimis elgiamasi svelniai, jos, greiciausiai, nieko gyvenime ir nekeis.. Tad, zuvu ir jaucio sajunga turetu butu viena geriausiu dvasinio tobulejimo atzvilgiu :)

 34. jautuke sako:

  as jautuke , jis zuviukas . baisiai jau jis drovus bet paprasyk ko nors zuviukas laisvai padarys nereiks net drasinti .

 35. Jautuke sako:

  As jautuke,vyras zuviukas…Sutinku su viskuom, kas cia parasyta. Jis tinginiukas, namiseda, bet didelis seimos zmogus. Myli mane ir musu vaikus. O as ta, kuri nenuseda ramiai vietoje. Norisi man buti visur ir visada :))))

 36. Gintare sako:

  As esu jautis jis yra zuvys, galiu pasakyti tik tiek, kad draugystes pradzioje viskas atrode idealu, po 6 metu draugystes vis labiau aisku darosi kad ateities kartu nebus. As per daug judri, man reikia draugu kompanijos, pasilinksminimu, kazkokiu pramogu ne tik sedeti vienoje vietoje ir velnias zino ka veikti. Jam labiau patinka buti seselyje. Per gimtadienius net nepastebesi kad jis yra. Gali visa gimtadienio laika pratyleti. Mane tas erzina, dabar rinkciausi labiau panasesnio temperamento zmogu i mane.

 37. Jautuke.... sako:

  As jautis,mano draugas buvo zuvis,pradzioi viskas tikrai ejosi graziai,bet po to vien pykciai ir pykciai,kaip suo su kate pjaudavomes,koliodavomes baisu kas daresi,verkiau ir verkiau,susipykstam po kiek laiko susitaikom ir viskas ratu ejo…O siaip zmones zuvys su labai dedeliais principais yra ,atrodo pyksta labai stypriai ir siaip del paprastu nereiksmingu dalyku uzpyksta,atrodo,kad gyvenime nesusitaikysi po visu pykciu,bet po kiek laiko vis tiek atleidzia,bet kas is to ,kad savaitei nepraejus vel pykciai didziausi…

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.