Suderinamumas: seksualioji numerologija

Žmogaus charakterį, jo seksualinius pomėgius stengiamasi nustatyti įvairiais būdais – vieni tai daro naudodamiesi psichologiniais testais, kiti horoskopais, dar kiti numerologija. Šį kartą siūlome vieną numerologinį testą.

Kaip sužinoti asmenybės tipo numerį pagal numerologijos principus? Reikia užsirašyti gimimo datą ir sudėti visus skaitmenis, kol galiausiai lieka vienas skaitmuo. Pavyzdžiui, gimėte 1960 metais sausio 1 dieną. Skaičiuokite taip: 1+9+6+0+0+1+0+1=18. Skaičiuojame toliau: 1+8=9. Taigi gavome devynetuką.

Lyderiai vienetukai

Vienetukai iš prigimties yra lyderiai – mėgsta vadovauti, nori viską kontroliuoti ir trokšta, kad sektųsi ne tik meilė, bet ir visa kita. Jei jūsų skaičius vienetas, vadinasi, esate veiklumo, gyvybingumo ir žavesio junginys, todėl susižavėjimo objektas retai kada atsispiria jūsų kerams. Jums patinka būti dėmesio centre, turėti ne vieną partnerį. Esate ambicingi ir linkę ieškoti partnerių, kurie ne tik būtų geri meilužiai, bet ir pritartų jūsų dalykiniams sumanymams, padėtų lipti karjeros laipteliais. Jūsų idealas: minimalios pastangos ir maksimalus malonumas. Audringas seksas su labai išmoningu ir patyrusiu partneriu – štai ko jums reikia.

Romantiškieji dvejetukai

Jums svarbiausia – romantika. Būtinai turite jaustis mylimi ir už tai atsidėkojate švelnumu. Bendraujant su jumis kartais reikia geležinės kantrybės, nes jei antroji pusė jūsų nepatenkina, dėl savo itin emocionalios prigimties galite virsti žodžio nepratariančiais paniurėliais. Jūs išties labai daug duodate, tad galėtumėte išmokti daugiau ir gauti. Labiausiai mėgstate vaikščioti tuščiu paplūdimiu mėnesienoje.

Įsimylėję atsiduodate be jokių išlygų ir iš partnerio tikitės tokio pat atsidavimo bei lygybės. Jūsų stichija – vanduo, tad svajojate mylėtis netoli vandens. Skaičius 2 reiškia, kad nesate abejingi sekso su tos pačios lyties asmeniu fantazijoms.

Aistringieji trejetukai

Jūsų humoro jausmas – ypatingas: mėgstate nešvankius juokelius ir dviprasmiškus anekdotus. Tai kartais pridaro bėdų. Taip pat jūsų pasaulėžiūra kiek paviršutiniška, viską priimate lengvai ir žaismingai. Mėgstate būti priešingos lyties atstovų apsuptyje. Kartais tuščiai pliauškiate liežuviu. Trejetukai dažnai pasirenka ne jautrius, poetiškus partnerius, o tokius, kurių neišgąsdina jų aistra gyvenimui, pomėgis kūniškiems malonumams ir kurie supranta, jog jums kaip oras reikalinga laisvė. Jei jūsų skaičius 3, svajojate apie visiškai nevaržomą seksualinį elgesį.
Daugelis trejetukų slapta geidžia pasimylėti trise arba išbandyti grupinį seksą, tačiau tik su priešingos lyties atstovais. Jūs mėgstate gerai atrodyti, puoštis ir vaidinti.

Žemiškieji ketvertukai

Jūsų stichija – žemė, todėl esate praktiški, bet romantiški ir aistringi. Nesate linkę rizikuoti, tačiau retkarčiais pametate galvą ir mėgaujatės pojūčiu, kai žemė slysta iš po kojų. Jūs sustojate tik tada, kai abu su partneriu pasisotinate aistros. Trokštate saugumo ir kartais bijote stipriai įsimylėti. Geriausias pasimatymas jums – dviese namuose prie butelio gero vyno, vartant pirmų bendrų atostogų albumą.

Esate praktiški ir jausmingi, todėl pasirenkate partnerį, kuris supranta, jog jums reikia saugumo. Sėkmingiausia bus artima draugyste grįsti santykiai.

Išdykėliai penketukai

Tai – oro stichija. Penketukai paprastai būna labai mieli, vėjavaikiški, tačiau bendrauti su jais sunku, nes jie kaprizingi ir permainingi kaip vėjas. Jie renkasi partnerį, kuris galėtų prisitaikyti prie permainingų nuotaikų. Kiekviena nauja pažintis penketukams yra nuotykis. Jūsų partneriams sunku, nes esate nekantrūs ir linkę sulaužyti ištikimybę.

Geriausias būdas pritraukti jūsų dėmesį – partneris turi būti paslaptingas bei ekscentriškas. Labai svarbu, kad partneris būtų protingas, gražus ir kiek aristokratiškas. Jums patinka, kai jumis domimasi, be to, mėgstate staigmenas. Mėgstate šokiruoti. Vien nuo minties, kad viešojoje vietoje užsiimate seksu, jums per kūną perbėga šiurpuliukai. Svajojate apie meilę labai egzotiškoje vietoje – pavyzdžiui, dykumoje.

Išradingieji šešetukai

Jūs labiau nei kuris kitas skaičius išmanote meilės meną. Savo meilės objektui esate labai dėmesingi. Tačiau pernelyg dažnai pametate galvą, paklūstate širdžiai, todėl patenkate į keblias situacijas, dažnai sielvartaujate, kai jus palieka partneris. Geriausias pasimatymas jums – iškyla mėnesienoje, brangiausias šampanas ir skaniausi užkandžiai.
Partneriu renkatės giminingą sielą, žmogų, galintį jus visiškai perprasti. Mėgstate ilgas meilės preliudijas, švelnumą. Vyrams patinka masažas ir prieš meilės aktą, ir po jo. Moterys slapta trokšta būti viliojamos kaip melodramų herojės: gėlės, šokoladas, romantiška poezija. Kartais jums būna sunku išsirinkti partnerį iš gausaus gerbėjų būrio. Tokiais atvejais kurį laiką būnate vieni.

Ieškotojai septintukai

Jūs – nuostabūs meilužiai, nes garbinate meilės objektą, elgiatės taip, kad jis jaustųsi esąs nuostabus ir nepamainomas. Tačiau su jumis kartais sunku bendrauti, nes esate tikri fantazuotojai ir ilgai nesiryžtate užmegzti meilės romano, vis laukiate kažko ypatinga.

Jums į partnerius labiausiai tiktų dažnai gastroliuojantis menininkas: toks žmogus jums neatsibostų, nes retai matytumėtės. Be to, jis nesiverš į jūsų asmeninę erdvę. Juk net ir turėdami puikų partnerį vis ieškosite geresnio. Svajojate apie seksą telefonu, jus žavi grupinio sekso idėja, mėgstate turėti daug partnerių, tačiau nė vieno jų neprisileidžiate pernelyg arti. Moterys septynetukės mėgsta įsivaizduoti, kad yra vergės, lepinančios savo šeimininką, kada tik šis įsigeidžia.

Egoistiškieji aštuntukai

Aštuntukai spinduliuoja žavesį. Jų partneriai šalia jaučiasi apsvaigę iš laimės. Seksas jums – proga parodyti, kas kontroliuoja padėtį. Be to, jums patinka žaisti. Aštuonetukų bėda yra ta, kad kartais jie gali būti pasipūtę ir išpuikę. Kartais jie visiškai pamiršta antrąją pusę ir užsiima tik savo reikalais. Kai jiems negera, linkę užsisklęsti savyje. Meilėje aštuonetukai taip pat būna atviri ir aistringi tik tol, kol viskas gerai.

Kokio partnerio jums reikia? Labiausiai jus stimuliuoja pinigai. Vyrai aštuonetukai neretai tampa alfonsais, o moterys – išlaikytinėmis. Dėl pinigų esate pasiruošę palikti savo antrąją pusę ir sekti paskui nelabai patrauklų, bet turtingą partnerį. Jums patinka “greitukas” kur nors ant galinės automobilio sėdynės ar kokiame tamsiame kambariuke. Neatsispirtumėte pasiūlymui pasimylėti traukinio kupė ar kur nors gamtoje.

Energingieji devintukai

Jūs esate puikūs meilužiai, nes trykštate energija, o geriausias atpildas jums – matyti mylimą žmogų patenkintą ir laimingą. Seksualinis gyvenimas jums tarsi vienas didelis eksperimentas, todėl jūs galite būti ir švelnūs bei žaismingi, ir nesuvaldomi bei akiplėšiški. Jūsų partneriams kartais būna labai sunku, nes esate labai nepastovūs – nei iš šio, nei iš to pradedate pykti ir netikėtai atsileidžiate. Jūsų meilužiai turi taikytis prie jūsų nuotaikų, kurios mainosi kaip pavasariniai orai.

Kokio partnerio jums reikia? Inteligentiško, aristokratiško, protiniais sugebėjimais nenusileidžiančio jums. Jis turi būti išmintingas ir mokėti toleruoti jūsų pykčio priepuolius, kaprizus bei mokėti prisiderinti prie jūsų energijos antplūdžio. Moterys dažnai svajoja būti XVIII a. kurtizanės. Jus įkaitina mintis, jog nuogi pozuojate ar filmuojatės erotiniame filme.

37 komentarai (-ų) - Suderinamumas: seksualioji numerologija

 • Augustė

  Grynu gryniausia tiesa. Kaip pirštu į akį durta 🙂

 • Egle

  Zinot, tiesa ir kar karta tiesa. isskyrus tai, kad verge as nenoriu but 😀 noriu but valdove arba lepinama princese 🙂 As juk liute….

 • Gintare

  O man isviso gaunasi 10 …

 • Juosta

  RE; GIntare,
  jei gaunasi 10 – tai sudėk 1 ir 0, tavo bus vienetas, apie jį ir skaityk…:)

 • Jovita

  Mano skaiciukas – 8. Kas rasoma apie pinigus – tai visiska netiesa. Del mylejimosi – tikra teisybe 😀

 • Laurynas

  Mano skaičius 8. Kas rašoma apie pinigus ir visus kitus aspektus, visiška TIESA 😀
  Paskaičiau apie kitus, gerai man pražystamus žmones. Tai VISKAS atitiko, o iš šalies daug daugiau pastebi, apie žmogaus, jų elgesį ir būdą.
  Atrodo keistai, bet atitikimai, stulbinantys.

 • Renata

  mjo idomu, o 10 jei gaunas tai tipo ant ragu lieki 😀 smagu :)))

 • Tomas

  joa, asi irgi 10 🙂 reiskia neutralus 🙂

 • Dainius

  Man viskas labai, puikiai, nuostabiai tinka :DDDD

 • as

  nu tai jau sake, kad jei gauni 10 tai 1+0=1, tai 1 skaitykit:)

 • egle

  taigi pasakė, kad kol liks vienas skaitmuo. kokie neprotingi žmonės. atsiprašau, nu bet tikrai…

 • Simas

  O kas, jei gaunasi 37, o 3+7 yra 0 ??? ;DDD

 • Simas

  oi nu rimts xD tik parašęs pastebėjau, nu žioplas xD blem… išvis…

 • grazke

  tikru tikriausia tiesa ;}}}

 • Panelė

  mano yra 1+9 tai kaip čia taip? 🙂

 • ginta

  Panelė, jei gaunasi 1+9 tada =10=1+0=1 😀

 • ginta

  …nes turi gauti vienas skaitmuo…”Reikia užsirašyti gimimo datą ir sudėti visus skaitmenis, kol galiausiai lieka vienas skaitmuo.”

 • Just

  O man gal kartais ir varge patinka but;) nors as irgi liutas:) o siaip grynu gryniausia tiesa:)

 • badone666

  mano mergina 8uke o as devynetas.. tai simtas procentu tikra.. tik nezinau del tu pinigu.. ar ji tikrai paskui juos nusektu 🙁

 • iveta

  visiska tiesa,net nesitikejau…

 • Laura

  as saulys ,kaip rasoma apie nuotaikas tai taip kaitaliojasi vos ne rimtai i diena po keleta kartu,ale sunku su manim:)))

 • Ange

  Nerealiai sutampa 🙂 Aš ir mano draugas esame devintukai 😀 NEPAKARTOJAMA – tai nerealūs santykiai

 • laura

  o jai gaunasi 10 tai cia gausis 1 ar ne?
  nes mogus gimes 1989m 03me, ir 25 diena

 • Arūnas

  Gavosi 8.
  Sakyčiau, kad visai nepataikė… 🙂

 • Milda

  ..neatitiko tik “potraukis tos pačios lyties asmenims”.

 • Giedrius

  Gryna tiesa tiek apie mane as 3,ir apie buvusia zmona ji 8

 • Marta

  Aš esu visiška šešetukė. ;D Labai tiksliai pataikė. ;]]~

 • alce

  80 procentu pataike 🙂 man 21metai 1989.11.12

 • Vandenė

  o taip, aš tipiška penketukė.

 • Akro

  Nu vienetukai tai gal ir lyderiai, bet nu velniop, nesat labai protingi. ;D

 • N.Š.

  5- Tiek kaprizinga, tiek ir dazna nuotaiku kaita… Atitinka… 😉

 • M

  6, 7, 8 mano NEmegstamiausi :(. as esu 4.

 • M

  #3 + #4 + #7 + #8 + #12 + #15 = 6 kiausiniai 😀
  galite savo aprasymus dabar paskaityti. numeris 6.

 • Zydrune

  man tai visiškai niekuo neatitiko gal todėl, kad aš ne paprastas 2, o 29-> 11 ->2 iš antro karto sudedant 2 gaunasi tik 😀

 • aura52

  gal as gimiau ne tada kai mane irase nes niekas netinka

 • skaiciuke

  Esu 9-netukas. Visiska teisybe. Tik, kas liecia ta kurtizaniskuma, ar isiaudrinima nuo minties nuogiems porno filme ar pan. drisciau abejoti..

 • Liute

  as penktuke,)
  beveik viskas atitiko.
  bet kodel oro stichija?
  man atrodo mano nepastobus charakteris yra del to kad kaip bezdzione esu vandens o kaip liutas ugnes.
  o dbr dar ir oras XD

Palik komentarą

Galite naudoti HTML gaires

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>