Seksas pagal horoskopą

AVINAS

Po šio zodiako ženklu gimusių vyrų ir moterų – ypač jautrios nervų galūnėlės galvoje ir veide. Todėl vyrai avinai pirmiausia reaguoja į lengvą kaktos patapšnojimą. Be to, jiems labai patinka, kai žaidžiama plaukais. Moterys turėtų rankomis „šukuoti” jų plaukus ir kedenti juos skersai išilgai galvos. Gal ši procedūra ir užims nemažai laiko, bet Avinas tikrai susijaudins…

Avinų ausų pagalvėlės irgi ganėtinai jautrios. Moterims kils stiprus seksualinis noras, jei vyrai joms pūs „gaivų vėjelį” į ausį. Taip pat avinams patinka, kai partneris švelniai kandžioja jo lūpas arba vos prisiliesdamas bučiuoja jo užmerktas akis. Gal ir keista, bet nuo to juntami malonūs spazmai nugaroje.
Barzdotų vyrų pabučiavimai tiesiog veda moteris avinus iš proto. Barzdos minkšti plaukeliai – tai tūkstančiai seksualių pojūčių, kuriuos jos pajunta savo nervų galūnėlėmis. Vyrai, neturintys barzdų, nesielvartaukite. Paprastas prisilietimas pirštų galiukais prie jos lūpų pažadins aistrą. Tas pats ir su vyru Avinu. Moteris, „netyčia” perbraukusi pirštų galiukais per jo lūpas, gali sulaukti fantastiško finalo. Tik tada nesakykite, kad jūsų neįspėjo!

JAUTIS

Jo jautriausia zona – kaklas. Moterys turėtų pradėti nuo nepaprastai lengvų prisilietimų prie jo kaklo lūpomis ir „stuksenant” pirštų galiukais už kaklo. Paskui nuo nugaros apačios – „barbenkite” aukštyn, link kaklo. Bučiuokite kaklą gerklės srityje ir pajusite, kaip jis – įsiaudrino…

Taip pat išnaudokite begales „atsitiktinių” prisilietimų. Pavyzdžiui, taisydamos vyriškio kaklaraištį. Jūs galite tai padaryti švelniai glostydamos Jaučio kaklą ar tiesiog pirštų galiukais „pereiti” per jį. Jūs nustebsite pamačiusios jo reakciją.
Tuo tarpu moteris jaučius galima būtų panašiai palepinti lovoje ar pliaže. Pastarajame, beriant smėlį ant jos kaklo, o lovoje, lašinant tirpstantį leduką, kart nuo karto bučiniu išdžiovindami jį nuo kaklo. Jausmingi pabučiavimai turėtų būti lydimi švelniais, meiliais pakandžiojimais kaklo srityje. Tas labai seksualiai jaudina moteris jaučius ir jos pasirengusios atsiduoti…
Nepamirškite svarbiausio – Jautis nemėgsta skubos ir teikia pirmenybę jausmų nuoširdumui. Todėl su jaučiais visada elkitės išlaikytai, santūriai ir neskubinkite įvykių.

DVYNIAI

Ypač seksualiai jautrios Dvynių… rankos. Moterys Dvyniai itin jautriai reaguoja į rankos pabučiavimus. Vyrams Dvyniams labai patinka, kai jiems bučiuojami rankų pirštai po vieną, pačiulpiant juos.
Pasistenkite atsargiai ir švelniai “perbėgti” Dvynių rankos pirštais, nežiūrint jų lyties. Tai padarys stiprų įspūdį. Jums atrodys, kad pirštų nervų galūnėlės stengiasi pačios jus paliesti.

“Atsitiktinis” prisilietimas ar itin švelnus glamonėjimas rankos pirštų galiukų gali sukelti audringą partnerio reakciją ar net viso kūno virpėjimą.
Dar viena Dvynių labai mėgstama seksualinio jaudinimo vieta – delnų čiavimas vos pisiliečiant lūpomis. Labiau provokuojantis variantas – vos prisiliesdami lūpomis ar liežuviu praveskite “takelį” nuo kaktos iki pažastų. Jūs tiesiog pajusite didžiulio geismo signalus.

VĖŽYS

Ir vyrams, ir moterims, gimusiems po šio zodiako ženklu, didesnį malonumą suteiks gilūs ir ilgi bučiniai. Visai tikėtina, kad dėl to kai kurie iš jų gali patirti net orgazmą.

Vis dėlto pati jausmingiausia Vėžio kūno dalis – krūtinė ir krūtys. Todėl abi lytys vienodai jautriai reaguoja į oralinį ir manualinį krūtų spenelių stimuliavimą. Taip pat juos labai jaudina, kai švelniai pirštų galiukais ar liežuvių glamonėjami speneliai. Atskirais atvejais, net kelia stiprų seksualinį geismą. Jiems patinka ir visai paprastas krūtų spenelių čiupinėjimas. Net po lytinio akto, krūtų spenelių glamonėjimas liežuviu gali pratęsti geismą ar vėl jį pažadinti.
Patarimas moterims. Bebaigiant santykiauti su vyru Vėžiu, labai atsargiai ir švelniai pirštų galiukais perbraukite jam išilgai nugaros ir ties juosmeniu. Jei nepatingėsite tai padaryti keletą kartų iš eilės, vėl jį stipriai sužadinsite…

LIŪTAS

Tarkim, jūs atsidūrėte Liūto namuose. Nuo ko pradėti? Tiesiausiu keliu traukite į vonios kambarį po dušu. Todėl, kad Liūto labai jautri nugara. Iš pradžių švelniai ją patrinkite kempine. Kai vyras įkais, perbraukite pirštais išilgai nugaros: nuo viršaus žemyn ir atvirkščiai. Tada Liūtas pasiūlys ir jums įlipti į vonią…

Jei jūs pateksite ir į Liūto miegamąjį, mylėdamiesi, atsargiai padrąskykite jam nugarą. Jis nepaprastai stipriai susijaudins…
Vyras Liūtas turėtų paimti šaliką, suprantama šilkinį, ir juo glamonėti visą moters kūną, pradedant nuo pečių, per nugarą ir kojas. Tai moteris ramina ir jaudina.
Paskui padarykite tą patį susiradęs, pavyzdžiui, kosmetinį teptuką. Po to jūsų dama pavirs į aistringą ir geidžiančią liūtę.
Patarimas: užsiimdami preliudinėmis glamonėmis su moterimi Liūte, ieškokite jos itin jautrių erogeninių zonų pagal paraudusias odos vietas. Tikėtina, kad tai bus pilvo, krūties ar kaklo srityje. Nepamirškite, kad raudonumo atspalvis proporcingas stimuliacijos intensyvumui. Kai tik atsiras reikiamas atspalvis – moteris jūsų!

MERGELĖ

Kai jūsų abiejų santykiai įsivažiuos ir pasieks glamonių apogėjų, nepamirškite pilvo.
Mergelės jautriausia zona – nuo pilvo apačios iki krūtinės. Todėl galite drąsiai jaudinti šį gana nemažą plotą liežuvio prisilietimais ar glostymais pirštų galiukais, taip pat karts nuo karto, “atsitiktinai” prisiliesdami plaukais.

Be to, nestipriai, “perbėkite” nagu horizontaliai nugaros, paskui grįžkite ir taip keletą kartų. Mergelė pajus neįprastą pojūtį ir tai ją labai sujaudins.
Taip pat gerai padeda lytiškai susijaudinti paglostymai pilvo srityje muilu ar šiltu vandeniu. Mergelei labai patinka, kai vandens čiurkšlės, tekančios iš dušo, patenka ant pilvo ir taip masažuoja jį. Nepamirškite šito!
Jei vis dėlto jūs pirmiau atsidūrėte po dušu, o ne prie žvakių liepsnose skendinčio stalelio, tada pataikėte į “dešimtuką”, nes Mergelė teikia pirmenybę idealiai švarai, o paskui – meilei.
Jei vonia maža, atsisėdęs joje, pasisodinkite Mergelę (suprantama, moterį) ant kelių. Taip lengviau ir patogiau bus jums įeiti į ją iš nugaros, o iš dušo tekantį vandenį nukreipkite į jos pilvą.
Gulėdami lovoje, padarykite jai lengvą masažą aplink bambą. Užbaikite glamones liežuvio galiuku į pačią bambą. Jūs pamatysite, kaip tas paveiks…

SVARSTYKLĖS

Bene jautriausia svarstyklių vieta užpakaliukas ir apatinė nugaros dalis. Pavyzdžiui, šokančius kavinėse ar diskotekose galima atpažinti, kad tai Svarstyklės – jei jie laikosi susikibę žemiau juosmens. Todėl eidami pasivaikščioti su Svarstyklėmis, “netyčia” prisilieskite ar užkabinkite pirštų galais jį dar žemiau juosmens…

Labai intymiais momentais, kai mylėsitės, uždėkite rankas ant nuogo Svarstyklės užpakaliuko, o paskui delnais darykite nedidelius sukamuosius judesius, pamažėle slinkdami nugaros link, o dar paskui tuo pačiu keliu – atgal. Tikroms Svarstyklėms tai padeda greičiau pasiekti ekstazę.
Jei Svarstyklės – vyras, jis tiesiog kraustysis iš proto nuo lengvo krūtų prisilietimo prie jo užpakaliuko. Jums neteks to paties kartoti kelis kartus.
Visų svarstyklių užpakaliukai – itin jautri erogeninė zona. Moterys mėgsta, kai joms glosto, glamonėja ar žaismingai čiupinėja užpakaliuką, nes tai pirmiausiai lytiškai jaudina.

Apskritai, Svarstyklėms patinka tokios sekso pozos, kad jų užpakaliukas būtų gerai matomas partneriui. Todėl jie labai mėgsta sueitį iš nugaros.
Abiejų lyčių Svarstyklės savotiškai reaguoja į “sado – mazo” elementus. Pavyzdžiui, minkštos vietos plakimą “bizūnu”.

SKORPIONAS

Pati jautriausia skorpionų vieta – lytiniai organai. Net vos prisilietus prie jų pirštų galais ar liežuviu, vyrus paverčia vulkanais, o moteris nimfomanėmis. Be to, šio ženklo moterys gali lytiškai susijaudinti net užkėlusi koją ant kojos. Kitaip sakant, tokioje padėtyje kiek patrynusi apatines lūpas.

Niekas kitas neatves vyro Skorpiono į palaimą, kaip lengvi prisilietimai liežuviu prie jo penio. Belieka pridurti, kad moterys Skorpionės (ir ne tik) patiria ypatingą palaimą, kai joms daromas kunilingus.
Jei jūs nepatingėsite ir nuoširdžiai žaisite su Skorpiono lytiniais organais, galima drąsiai teigti tiesiogine to žodžio prasme, jis – visam laikui jūsų rankose.

ŠAULYS

Šio devinto zodiako ženklo jautriausios erogeninės zonos – šlaunų vidinės pusės ir delnai. Be to, moterims labai patinka, kai glamonėjami jų plaukai. Todėl žaiskite su jais, kedenkite, “šukuokite” rankų pirštais. Tada ji pradės murkti iš pasitenkinimo, kaip tikras katinėlis. Jei tai tęsis ilgėliau, žiūrek, ji gali ir “nuleisti”…

Jų seksualiai žadinanti zona – greta genitalijų. Tarpkojo bučiavimas ar lengvi prisilietimai liežuviu, pradedant nuo kelių ir kylant aukštyn – vidinėmis šlaunų pusėmis, Šauliui suteiks nepakartojamų pojūčių. Tą patį galima pasakyti ir švelniai glostant ar glamonėjant genitalijų zoną. Homoseksualistai mėgsta, kad jų partneriai išsiteptų specialiu tepalu tarpkojį, o paskui įstatęs penį į jį, partneris stipriai suspaudžia kojomis ir kiek patrina jomis. Rezultatas greitas ir stulbinantis: gilus ir stiprus orgazmas. Suprantama, tą patį gali daryti ir moterys, santykiaudamos su vyrais. Šauliui labai patinka delnų glamonės sukamaisiais judesiais. Na, beveik taip pat, kaip mažyliams vaikystėje mamos virdavo košę delnuose. O tarpvietę – horizontalais judesiais. Tai sukels subtilų ir lengvą erotinį jausmą visame kūne. Todėl nenustebkite, jei jums nepavyks baigti masažo…

OŽIARAGIS

Vyrai, gimę po šio Zodiako ženklu, mėgsta, kad moterys lėtai, tarsi slystančiais judesiais prisiliestų krūtimis prie jo veido, burnos, krūtinės, pilvo, penio. Tai juos įaudrina.

Moters Ožiaragės aistra pavirs į uraganą, jei partneris bučiuos jai į pilvą ar aplink kelius. Neįtikėtina, bet jas lengviau sujaudinti švelniai “vairuojant” apie kelius, nei kitoms – pėdas. Itin jausminga Ožiaragės zona – užpakaliukas.
Ir vyrai, ir moterys labai greitai reaguoja, kai jiems daromas erotinis masažas, liečiant kūną liežuviu ir darant pirštų galais sukamuosius judesius nuo apatinės nugaros dalies kylant į viršų ir atvirkščiai. Beje, daugumai vyrų Ožiaragių malonumų šaltinis – krūtys.

VANDENIS

Jautriausios jo zonos – kojos ir pėdos. Bet kuri sekso poza Vandeniui priimtina, jei tuo metu paliesite ir jo kojų pėdas, nes tai gerokai sustiprina geismą. Todėl galite drąsiai glostyti, bučiuoti jo kojas, pradedant nuo tarpvietės, baigiant pėdomis. Svarbiausia, iš lėto, atsargiai ir švelniai. Ir jūs pamatysite Vandenio reakciją. Beje, abiejų lyčių vandeniai mėgsta mylėtis stovėdami.

Bet dar labiau patinka, kai moteris apsiveja kojomis jį per kelius, suprantama, karts nuo karto kojomis paliesdama jo pėdas. Tada lytinio akto metu įvyksta tarsi savaiminė erogeninių zonų trintis. Ypač tai puikiai galima atlikti baseine, kai kūnai nuo vandens palengvėja ir trintis būna stipresnė. Aišku viena, kad Vandenio seksualinio įaudrinimo viršūnė – vis tos pačios pėdos, kurias liečiant ne kutena, kaip daugumai, o jaudina.

ŽUVYS

Po šiuo ženklu gimusieji – amžini svajotojai ir idealistai, todėl dėl mylimo žmogaus jie pasiryžę padaryti viską. Žuvis pirmiausia stengiasi suteikti malonumą partneriui arba dalintis su juo pusiau. Todėl žuvis džiugina šiltos vietėlės tikrąją to žodžio prasme.

Pavyzdžiui, šildoma anklodė ar tekantis šiltas vanduo. Meilės oazė – vonia, kupina šilto vandens, kaip tik, jo manymu, abiems partneriams.

Žuvys taip pat jautriai reaguoja, kai jiems sukiojamasi ar graibštoma pirštais (nesvarbu, kojų ar rankų) apie kojų pėdas, kulniukus ir kelių išlenkimus. Ypač juos jaudina kojų pirštų po vieną “skaičiavimas” glamonėjant ar glostant. Todėl pirštų galiukais darykite sukamuosius judesius, pradedant pėdomis ir baigiant kojų pirštais.
Moterys žuvys mėgsta masturbuoti vyrus kojomis. Jos daro tai atsargiai suspaudusios pėdomis vyro penį. Tuo tarpu vyrai žuvys patiria ypatingą malonumą, įkišę kojos pirštą į vaginą ar tiesiog braukdami kojos pirštu išilgai vaginos.

Šaltinis: Sexplius.lt

35 komentarai (-ų) - Seksas pagal horoskopą

 • ;)

  cia apie zuvis, apie kojiu pirstus visiska nesamone, ir manes ne trupucio nejaudina ir galiu pasakyti man net nemalonu…

 • Ieva

  apibudinimas dvyniams labai labai atitinka…:)

 • Gabe:D

  Man tai labai patiko avino horoskopas:) turiu berniuka tai jam panašei reiks padaryt:D

 • Goda

  Apie avinus visiska nesamone. nemegstu kai man ciupineja plaukus. O be to, kas jau kas, bet vyrai su barzdom visiskai nedomina, as sakyciau, atstumianciai veikia, tai apie koki seksualini sujaudinima cia kalbama.

 • vita

  Pz, kaiptik savo vaikina ir sugundau kaip parasyta skorpijono horoskope 😀 Tikra tiesa :**

 • leo

  liutui ir skorpionuibiskiuka atitinka 🙂

 • VĖŽYS

  neatitinka… čia tokie dalykai ne pagal horoskopą turi būt. Ot, visur kur nereikia bandoma horoskopo šabloną uždėt 🙁

 • skorpione

  labai sutinku su redakcijos nuomone.tik galiu pridurti,kad skorpijonui ,tiek vyrui tiek moteriai labai ..labai reikia glamoniu.o vyrui,dar reikia snabzdeti-koks jis mielas. erogenines zonos;lupos,sonai pilvas lyt.organai,vidine slaunu puse ir vidinis ausu kauselis

 • Dvyne

  Del dvyniu tiesa, man kai rankas liecia labai malonu…:)

 • zuvis

  Mano draugas oziaragis tai idealiai atitinka 😉 o as esu zuvis ir man visiskai neatitinka:)

 • žuvis

  žuvų horoskopas nesamonė. visiškai neatitinka. 🙂

 • skormione

  As skorpionas viskas atitinka

 • Ieva

  viskas tiesa

 • ingrid

  apie zuvis man visai neatitinka kazkaip….manes negundo jokia antklode silta, vanduo, grabaliojimai, ar kai pirstus kisa … neatitinka visai 🙁

 • vida

  va, apie vezius… isdalies tiesa raso ;p

 • inga

  apie vezius tiesa mano vyras vezys.viskas atitinka.

 • zuvys

  o man kaip tik atitiko zuvu aprasymas. ypatingai apie kojas. bet cia visokiu gi zmoniu buna todel manau kad nereikia tiketi tuo ka raso. nors man viskas ir atitiko 100 proc. 🙂

 • As

  Na ka galiu pasakyti… Man asmeni6kai neatitiko,bet vat mano draugas vezys…tai… Na kone 100procentu atitiko ;D

 • eurofida

  tiesa apie mergeles 🙂 mano draugas mergele ir jam visad patinka kai glostau pilvuka 😀 ir nugaryte naguciais perbraukiant ji net ikaitina 😀

 • Ivona

  Esu zuvyte..Viskas tiesa..Man labai patinka koju masazas..Cia skaiciau rase viena zyvyte kad jai visai nepatinka ir nemalonu…Dar ziurint kas ir kaip ji daro….Skaiciau taip pat apie Dvynius..Man patiko…

 • Kristina

  Esu vėžys. Ir tikrai ilgi buciniai man be galo patinka ir sukelia dideli geisma, o krutine be galo jautri vieta, jei ja liecia vaikinas labai svelniai ir atsargiai, be galo gera…:)

 • edita

  na mano vaikinas jautis viskas atitinka 100 procentu 🙂

 • alika

  Su svara tai simtu procentu pataike..Mergele del to gamtoj nesimyli, nes duso nera

 • Svarstyklės

  Apie svarstykles – visiška teisybė, ypač kas liečia sado mazo žaidimėlius :D:D:D

 • Karolis

  Jo jo del svarsykliu tiesa ir ne tik jom .:)

 • Vandenis

  Esu Vandenis, daugmaz viskas atitinka , turiu panele kuri yra saulys , jos horoskopas 100 procentu atitinka, o kuriems neatitinka , zinokit , kad kiekvienas zmogs turi 2 zodiako zenklus , tai bandykit ziuret pagal 2 😉

 • Veziuke

  Ne vienas zodis neatitiko, kaip tik galeciau duoti net i galva, jei man spenelius ar krutine liecia, kaip tik ziauriai nepatinka…net erzina ir geisma numusa… o buciniai nepatinka, o kad nuo ju dar orgazma pajusciau, tai is vis komedija 😀 😀 ir sumaste toki horoskopa beviltiska, cia juk ne nuo zenklo, o nuo zmogaus priklauso…

 • žuvys

  paskaičiau visus horoskopus, ir pagal viską tinka. Lygiai taip pat parašyta taip kaip man patinka. Kaip čia suprast? XD

 • Žuvytė

  Apie žuvis tai tikrai nesąmonė parašyta.

 • kristina

  apie jauti parasyta tikrai tiesa, o apie oziarage tai nesamone apie kelius, o taip tai tiesa.

 • Ieva

  Visiška tiesa apie jautį 🙂 Mano vaikinas yra jautis ir kai va bučiuodavau ,liesdavau jo kaklą ,jis kraustydavosi iš proto 🙂 O apie vandenius ne tiesa ,nes manęs nejaudina ,kai liečia pėdas ,man kutena taip ,kad vos galiu iškęst 😀

 • In

  Manau apie avina tiesa,nes beveik visada lieciu vaikino plaukus,juos visaip glostau ir jam tai patinka:) o kaip susijaudina kaj liezuweliu lysteliu ausyte:D o pati esu veziuke tai labai susijaudinu kai vaikinas zaidzia su krutine ir ja glamoneja:D

 • vėžys

  Vieniems tinka, kitiems visiškai ne, netgi priešingai!
  O tai yra dėl to, kad EROGENINĖS ZONOS VISIŠKAI NEPRIKLAUSO NUO ZODIAKO ŽENKLO, tai yra individualu.Kam tinka tie aprašymai, tai atsitiktinai sutapo.
  Ir jei bandysit vadovaudamiesi šitais aprašymais sujaudinti savo partnerį, galite sulaukti priešingo rezultato.

 • seksomane

  Tikra tiesa

 • t

  Pastebejot, kad visos zodiako zenklu erogenines vietos eina nuo galvos (avinas) iki koju (zuvys) nuo virsaus iki apacios ? 😀

Palik komentarą

Galite naudoti HTML gaires

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>