займы онлайн наличными быстро мгновенный займ наличными займы онлайн наличными срочно кредиты наличными займы микрозайм 5000 рублей микрозаймы наличными онлайн срочно срочные микрозаймы онлайн деньги наличными микрозайм микрокредит денег срочный микрокредит

Trečiadienis

Savaitės dienos Komentuoti

Trečiadienis – labiausiai sandoriams sudaryti tinkama savaitės diena. Trečiadienį rekomenduojama pradėti ir baigti komercinius projektus, planuoti verslo keliones. Be to, trečiadienį negalima konfliktuoti, įsižeisti – ši diena labiau tinka naujoms pažintims užmegzti, taikos sandoriams sudaryti. Manoma, kad jei su žmogumi susipažinote trečiadienį, galima neabejoti – jis taps vienu iš pačių artimiausių draugų.
PlanetaMerkurijus.
Skaičius – 5.
Metalas – gyvsidabris.
Zodiako ženklaiMergelė ir Žuvys.
Spalvageltona.

Europoje trečiadienis buvo laikomas nelaimingas (trečiadienį Judas išdavė Kristų) ir netgi „raganiškoji diena“. Tikėta, kad trečiadienį nieko negalima pradėti – raganos supainios viską. Rusijoje ta diena buvo susieta su audimo dievybe, kuri padėdavo audimo darbams, tačiau draudė tai daryti savo gimimo dieną.

Persai trečiadienį vadino „raudonos raidės diena“ – jie tikėjo, kad tą dieną buvo sukurtas Mėnulis.

Žmonės, gimę trečiadienį, paprastai labai energingi ir smalsūs. Su jais lengva rasti bendrą kalbą. Jie komunikabilūs, informuoti apie viską, kas vyksta pasaulyje, ir moka įdomiai, suprantamai reikšti savo mintis. Pagrindiniai jų bruožai – vikrumas, lankstumas, pataikūniškumas, kartais netgi suktumas. Kaip tik todėl trečiadienį gimę žmonės dažnai tampa puikiais verslininkais, aptarnavimo sferos darbuotojais, žiniasklaidos atstovais.

Trečiadienį gimė: Bredas Pitas, Antonijus Banderas, Džesika Lanž, Izabelė Roselini, Salvadoras Dali, Džonas Lenonas, Merilin Monro, Sadamas Huseinas.

Palikite komentarą

buy viagra super active online займы онлайн займы онлайн в Иркутске займы онлайн в Иркутской области
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.