Sausio mėnesio bendras horoskopas

Šiemet sausio mėnuo gana margas. Iki sausio 2 dienos jausis Mėnulio užtemimo, įvykusio gruodžio 31 dieną, įtaka, o nuo 2 iki 12 dienos sulauksime gana ramaus periodo. Šiuo metu geriausia skirti dėmesio planavimui, deryboms, naujų metų tendencijų išsiaiškinimui, suvokimui, senųjų darbų tąsai. Tai produktyviausias sausio mėnesio tarpsnis. Vis dėlto sausį nevertėtų planuoti svarbiausiųjų darbų pradžios – ypač, jei tikitės aktyvios veiklos plėtros. Tai bus susiję su tuo, jog visą sausį ir vasarį Marsas, atsakingas už iniciatyvą ir aktyvumą, judės reversu. Tai reiškia, jog nuolat kils abejonių dėl reikalingumo to, kas pradėta, daroma. Prie šių abejonių prisidės ir Merkurijaus, iki sausio 17 dienos judančio reversu, charakteristikos. Šioje fazėje Merkurijus skatina gręžtis atgal ir tikrinti klaidas, netikslumus dokumentuose, informacijoje, idėjose, santykiuose. Tai kliudo laiku, efektyviai tvarkyti dokumentus, sutartis, greitai judėti į priekį reikaluose, susijusiuose su informacija. Todėl, jei įmanoma, svarbiausių darbų pradžia vertėtų skirti po kovo 10 dienos, o iki to laiko iš esmės jiems pasiruošti.
Po sausio 12 dienos patirsime kito šių metų užtemimo, kuris įvyks sausio 15 dieną, įtaką. Tai bus žiedinis Saulės užtemimas, tikslus jo laikas 09:07 val. Šio užtemimo įtaka labiausiai jausis iki sausio 18 dienos. Šiuo periodu geriau neskirti jokių svarbių susitikimų, darbų, nedaryti galutinių sprendimų. Nuo 18 dienos – vėl neblogas metas, tačiau vertėtų žinoti, jog nuo 20 dienos, Saulei įėjus į Vandenio zodiako ženklą, kiek pasikeis mėnesio tendencijos. Jei, Saulei esant Ožiaragyje (iki sausio 20 d.), vyrauja rimtumas, praktiškumas bei atsargumas, tai, jai perėjus į Vandenį, tampa svarbios naujovės, reformos, laisvė, draugystė.

Deja, šįkart tame pačiame ženkle kaip ir Saulė bus Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tai suteiks šiam permainų siekiui maištingą, niūroką, kartais – destruktyvų charakterį. Taigi negalime tikėtis, jog sausio mėnesio antros pusės permainos atneš iš tiesų pozityvius dalykus ar džiugias nuotaikas. Ko gero, Saulės bei Lilit, taip pat Neptūno, Veneros buvimas viename ženkle šiuo metu skatins darbininkų bei tarnautojų protestus, išryškins krizės padarinius, finansinius sunkumus. Tai sunkesnis metas ir sveikatos atžvilgiu: lengva bus peršalti, sunkiau išsaugoti imunitetą. Vis dėlto sausis nėra prasčiausias ar labai prieštaringas metų tarpsnis, todėl, išryškėjus problemoms, galima bus ieškoti bei rasti būdus joms spręsti, o krizės sunkumai dar neskatins didesnių kivirčų, konfliktų.

Nuo sausio 18 dienos Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, pereis iš Vandenio į Žuvų ženklą bei liks ten didesniąją metų dalį. Šiame ženkle pirmąją metų pusę jo pozicija bus geresnė, nei buvo Vandenyje. Tai paskatins kūrybingumo bangą, kuri ypač pasijus vasario pabaigoje bei pavasarį, ryškias humanizmo tendencijas, padidėjusį dvasingumo poreikį, suteiks emocijoms, pasaulėžiūrai bei dvasiniams ieškojimams gelmės. Vis dėlto sausis, ypač pirma jo pusė, padės siekiantiems sutelkti jėgas, ieškantiems efektyvių sprendimų krizės padariniams įveikti, bendrai veiklai plėtoti. Antroji mėnesio pusė (nors tai ir nėra malonu) leis geriau suvokti atsiveriančias visuomenėje žaizdas, geriau suvokti ir atsirinkti draugus, kolektyvus.

Geriausios mėnesio dienos: 1, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 20, 21, 31.
Prasčiausios mėnesio dienos: 2, 3, 9, 11, 12, 15, 19, 22, 25.

Šaltinis: Dharma.lt

1 komentaras - Sausio mėnesio bendras horoskopas

Palikite komentarą

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>