Šaulys ir Vandenis

Abu sutaria dvasinėje plotmėje, juos sieja panašūs humaniški idealai, žvilgsniai nukreipti į tolį. Kyla abipusis susidomėjimas ir trauka, charakteriai derinasi tarpusavyje. Ši kombinacija gali būti labai sėkminga dėl jų panašių seksualinių poreikių – abu ženklai inovatyvūs ir aistringi. Partneriai taip pat stimuliuos vienas kitą intelektualiai. Požiūris į gyvenimą nesikerta – Vandeniai mėgsta naujoves, o Šauliai labai optimistiški ir aktyvūs. Abu ženklai sunkiai nuspėjami, dinamiški bei linksmi. Tiek Šauliai, tiek Vandeniai mėgaujasi būdami dėmesio centre. Įprastai tai įdomūs ir visiškai nepavydūs žmonės. Ilgalaikis bendravimas tikrai sėkmingas, kadangi tokia pora mėgausis aktyvia veikla drauge, bet visada supras, kad kartais partneriui reikia palikti šiek tiek erdvės. Tokia sąjunga bus harmoninga ir ilgą laiką žadins dėmesį.

42 komentarai (-ų) - Šaulys ir Vandenis

 • monika

  As vandenis ir mano drauge yra sulys tai puiku

 • Saulys

  Tai puikus derinys. As panele, saulys ir vaikinas jis vandenis. Galiu pasakyti, kad jeigu sie horoskopu zenklai atskleisti pilnai , kalbu apie harakterius budingus siems horoskopo zenklams , tai jie sutaria labai gerai. Santykiai kitokie negu paprasti. Jie pilni siltu jausmu, begalines aistros ir traukos. Tiesiog tai kaip magnetas. Sunku zodziais apibudinti si derini, bet tai yra nepakartojama. Tiesiog dievini kiekviena akimirka bunant su tuo zmogumi.

 • saulys

  Tikra tiesa.Nezinau ar tai pasitvirtina ,kai vaikinas saulys,bet mergina saulys ir vandenis vyras -tai harmonija

 • Vandenis

  Jo cia tiesa dabar mano vaikinas saulys ir jau kelis metus draugaujam.

 • edita

  sutinku ir as su savo draugu sauliu sutariu puikiai:),noras pati esu vandene ir pakankamai karsto budo:)

 • EDITUKE

  TAI TIKRA TIESA

 • Kristina

  Tai tikrai tiesa 😉

 • Justina

  as saulys o mano draugas vandenis ir as pritariu kad tai tikra tiesa 🙂

 • Šaulė

  Tikrai tiesa. Turiu draugą vandenį. draugaujame 3 metus. abu jaučiames suprasti ir laimingi.

 • saule

  Neatitinka visiskai, su draugu kartu esame apie 4 metus bet visa ta laika tik pykomes ir vis dar kartu esame tik todel,kad abu dirbame ir daugiausia laiko praleidziame tik savaitgaliais. As saule jis vandenis

 • vandene

  sveiki as nzn ka daryti esu vandenis man patinka siaulys vaikinas jis mane labai traukia tik as nzn ar jis man jaucia ta pati ir jis to neparodo … ar tiesa kad tai igimtas traukos jausmas? jis gal tiesiok drovisi?

 • vandene

  As vandene, turiu drauga sauli, atrodo yra rysys, bet mes kiekviena diena pykstames.

 • Vaida

  As esu Vandenis, taciau mano vyras yra Saulys, mes kiekviena diena pykstames, jokio suderinamumo:(

 • edita

  laba as vandenis vyras saulys.suderinami tada kada kalbama apie seima su vyru jau 5m.kartu atleiskit bet sauliu lb.didelis ego visur dominuoja AS supranta lyg ir tave bet AS visad laimi o tu esi tu sory nenorejau nk uzgaut.

 • Saulyte

  Sveiki, as esu saule, mano vyras-vandenis. Kaip noreciau, kad tai kas parasyta butu tiesa… Mes beveik kasdien pykstames, jis nesupranta manes… Jis nori susitikyneti su kitomis merginomis nors jem jau 32m, man 19m, bet as jau noriu atsiriboti ir gyventi savo gyvenima su normalia seima. Maniskis tik pamato ilgas kojas, riesta uzpakali ir begtu atrodo is paskos seile varvindamas…

 • Inga

  Aš šaulė, o mano draugas vandenis. Puikiai sutariam . Kartu gyvenam jau pusė antrų metų . ; )

 • Paulina

  Mano vyras šaulys-aš vandenė.Jau 7 metai kartu,mylim vienas kitą.Man patinka kad jis rūpinasi manim,yra optimistas.O aš tai svajoklė kartais būnu.

 • Diana

  as vandene, jis saulys. mes jau beveik 4 metai kartu. daug pykstames, bet negalim vienas be kito. esame labai skirtingi ir tai gerai. papildome vienas kita. i ateiti ziurim labai rimtai.

 • Diana

  beto, sutinku su vienos paneles komentaru, kad tarp saulio ir vandenio yra nepaaiskinama trauka. tikrai lyg magnetas. net sunku rast zodzius tam paaiskint 🙂 tik tiek galiu pasakyt, kad saulys ir vandenis yra nuostabus derinys.

 • Eve

  Aš šaulė, draugas- vandenis. Kartu esame jau porą metų. Na ką, sutariam puikiai, viskas būna idealu, kol neįsikiša buitis.. Tada būna laabai sunku. Manau tai tokia sąjunga, kai buityje privaloma labai taikytis vienam prie kito, nes kitaip niko nebus ir persekios dideli pykčiai, o išsiskirti dėl jų labai sunku, nes dvasine prasme tai labai tvirta sąjunga. Tai va, nusimato sunki, nelaiminga santuoka, arba labai daug kompromisų ir puikūs visapusiški santykiai su daug dvasinio bei fizinio pasitenkinimo 🙂

 • Darelis

  Aš pats nesenai susipažinau su nepakartojamu vandeniu (mergina, pats esu šaulys) ji tikra tobulybė man, labai gražūs ir visiškai atviri jausmai mus sieja.Manau čia yra tiesos, kad jie puikiai tinka vienas kitam, o dėl tų barnių jie visada ir visur yra ir bus, jei pyksti vadinas myli 😀

 • Zyzde

  Na, taip, tiesa. Regis, kai mergina vandenis, o vaikinas – šaulys – viskas eina kur kas geriau, nei kai mergina šaulys, o vandenis – vaikinas ar mergina.
  Galbūt šaulės merginos labiau užsiplieskia nei vaikinai.. ir prisidaro kažkokių problemų.. bent jau patirtis tokia buvo..

 • Zyzde

  Paskaičius komentarus, manau, kad dar daug ir nuo pačių žmonių priklauso – kaip labai jie konfliktiški ar tolerantiški. 😀

 • rasuole

  taip tai tiesa,,as vandene,vyras saulys mes jau 20metu kartu,patirtis rodo kad tikrai atitikome vienas kita:)

 • Šaulytė

  Susipažinau su vandeniu, nors tarp mūsų 7 metų skirtumas, bet sutariam tikrai puikiai (kas keisčiausia) . Mes vienas kitu žavimės, patinka bendrauti abiems,asmeniškai be jo man būtų sunku gyventi, neįsivaizduoju kur rasčiau geriau mane suprantantį žmogų, be galo sunku atsispirti vandeniui 🙂

 • brigita

  as pasakyciau kad as vandenis ir mano pati geriause drauge paulina yra saulys 😀 man ji patinka 😀

 • vandenee

  aš vandenė ir neseniai susipažinau su drauge kuri yra šaulys. Labai gerai sutariam , viskas sutampa. Tiesiog super 🙂

 • Viktorija

  Perskaičiusi tekstą priejau prie išvados,kad kai panele Šaulė o vaikinas Vandenis-puiku,kita kombinacija nelabai gera:-).Skaičiau,skaičiau ir pilnai sutinku su žodžiais,kad Vandeniui sunku atsispirti,tai tiesu tiesa! . Susipažinau su vaikinu Vandeniu (pati Šaulė) ir jam tikrai negaliu atsipirti,kažko magiško turi,užhipnuotizuoja mus:-))).

 • vandene

  as vandene,mano vyras saulys.nors santuokoje jau 10 metu,bet gyvenimas kosmaras.visiskai niekur nesutariam,nuomones ir poziuriai i viska visiskai skirtingi.taip kad visiska netiesa ka cia raso.

 • Zyze

  Aš vandenė, vaikinas – šaulys. Iš pradžių ėjosi puikiai ir nuostabiai. Po kurio laiko supratau, kad esu daug veiklesnė ir tobulėjimas man yra svarbu, o jam – nelabai. Jausmas, tarsi būtume sielos broliai, bet bendros veiklos trūkumas. Galiausiai rutina ir panašių interesų nebuvimas suardė sąjungą, bet likome geriausi draugai.

 • Jonaz

  Na as Myliu ja ji vandenis manau, kad bus gerai 🙂

 • Saule

  draugavau su vaikinu vandeniu 2metus. Trauka buvo labai didele ir nepaaiskinama. Pirmus puse metu buvo viskas tobula,veliau prasidejo pykciai ir nesutarimai melas ir t.t. Vandeniai laikui begant ismoksta intriguoti sauli,o tas kadangi toks atvirasirdis geras tiki viskuom kas jam yra sakoma;D Abu megsta laisve,bet saulis del jausmu gali padaryti viska net atsiriboti nuo savo laisves ir nuo jo supancios aplinkos,o vandenis deja ne. Paziurekit garsiausios poros tai Britney Spears + Justinas Timberlakas(saule+vandenis)Kas gavosi Justinas,nei kiek nesigruzino del issiskirimo,o Britney kaip jei tai pakenke narkotiku liunas ir t.t. o Bredas Pitas+ Dzenifer Aniston(saulys + vandene)= velgi nieko nesigavo:D AS jums sakau is tiesu megaukites meile kol galit,nes ji ilgai tikrai netruks,nes mano manymui vandeniai nera pasaulyje sutverti tam,kad buti santykiuose jie nori buti laisvi visada. O del geriausiu draugu tai jeis buti tikrai imanoma:) tiesiog tai mano asmenyne patirtis,kuria dalinuosi su jumis:D o jums spresti tiketi ar ne:D

 • Vandenė

  Visiškai ptitariu, puikiai sutariu su šauliais. Jie gan užsipyrę ir principingi, bet tikrai galima rast kompromisą. O dėl paskutinio komentaro, kad vandeniai trokšta tik laisvės, galiu paneigti. Jei vandenis įsimyli, tai gali paaukoti BETKĄ dėl savo partnerio, aišku, kiekvienam yra reikelinga laisvė, bet vandenis dėl jos tikrai neatsisakys meilės..

 • Silvija

  Esu vandenė, bendravau ilga laika su šauliu, jaučiau jam didžiule trauka, nors ir dabar vis jaučiu jam kažką neapsakoma, prieš tris mėnesius susipažinau su kitu vaikinu ir jis taip pat šaulys, kai sužinojau buvau net pati nustebusi, man jie abu tokie mieli ir idealūs atrodo. Pritariu tai nuomonei kad vandenė ir šaulys labai suderinami. Esu pasimetusi, bet vis tiek teks išsirinkti viena.

 • vandenis

  Visiskai nesutampa. As vandenis,mergina saulys. Po puses metu issiskyrem,nes kardinaliai skirtingi poziuriai,mastymas i gyvenima.As aktyvus,o ji i viska pasyviai ziuredavo.

 • vandenis

  Turejau pana saule, metus isdragavom, kol supratom kad musu mstymas visiskai netinkantis vienas kitam, man asmeniskai b o per siauro mastymo, bet tu riu geriausia drauga sauly ir labai puikiai susisnekam, taip paraiastymui duodu kad vyrai ir moteris visada kazkiek skirsis ir pagal zenklus meptiderinsi.

 • Šaulė

  Tai tikra tiesa paradyta apie mano pirma drauga vandeni, abu labai gerai sutardavom, jis visada man nusileisdavo, trauka didele, kiekviena minute brangi atrodo, bet taip gavosi kad atstumas mus isskyre siek tiek ir as susiradau kita drauga kuris buvo taip pat buvo vandenis, mes su juo sunkiai sutarem, jis labai buvo uzsispyres ir ne atviras, nors atrode kad labai daug bendraujame, bet kazko truko. Grizau pas senaji mylimaji, dabar jau 5 metai kartu.

 • Arielė

  Pastebėjau pagal komentarus, jeigu vaikinas šaulys ir mergina vandenis(jie pykstasi dažnai) Bet jeigu mergina šaulys, o vaikinas vandenis, tai įdealu. Šiaip pritariu šiam horoskopui, esu šaulė ir turiu vaikina vandeni, sutariam puikiai, nors kartais jo tas drovūmas mane žudo. ;D

 • Ieva

  Žodžiu, mano draugė yra Vandenis, o aš pati esu Šaulys. Mes labai daug pykstamės, dėl nesąmonių. Čia tikrai harmonija…..

 • Sima

  Aš šaulys, o mano vyras vandenis. Jis yra ramus, o aš esu kovotoja. Visus keturis kampus laikau aš, o jis uždirba. Visada aš jam pasakau, tai kas man patinka ar nepatinka. Mes praeitais metais pykomės dėl to, kad per mažai kalbėjome kas mums patinka ir ko mes nemegztame ką antra puse daro. Mano šeimos taisykle viska pasakyti ir stengtis viska taisyt. Pradžioje jis labai mane trauke kaip ir dabar mums labai gera kartu ir stengėmės vienas del kito. Šeimoje turi būti pagarba, supratimas, rūpestis, bendravimas ir pripažinimas savo klaidų ir atsiprašymas.

 • vandenis

  Aš vadenis vaikinas, o draugė šaulys na čia viskas kaip ir teisybė ,bet va nežinau ar cia mūsų tokie charakteriai viskas būna gerai , bet va ne išnieko būną labai daug pykčių mes reliai į dieną susipikstam du tris kartus 😉 gal dėl to kad abu esame degtukai ir labai greit užsidegam 😉

 • Vandenis

  Gali but ,kad teisybe

Palik komentarą

Galite naudoti HTML gaires

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>