avinasAVINAS

Kažkokių svarbių reikalų niekaip nepavyksta išspręsti. Panašu, kad vis dar nežinote realios padėties ir tikrosios daiktų kainos. Tikrąjį jaukumą ir laimę šiandien rasite tik namuose, tarp mylimų žmonių.

jautisJAUTIS

Namų ruošos darbus atliksite nesparčiai, bet labai kokybiškai. Už tai šeimos narių būsite tinkamai įvertintas. Ne visada laimi tas, kuris šneka garsiausiai ir ilgiausiai.

dvyniaiDVYNIAI

Profesiniai įgūdžiai šiandien gali labai praversti ir buityje. Namuose kiekvienas šeimos narys norės išsakyti savo nuomonę visiems svarbiu klausimu. Piniginiai reikalai gali pasirodyti esantys netikėtai sudėtingi ir painūs.

vezysVėžYS

Saugokitės žmonių, nežiūrinčių į akis pokalbio metu. Su tokiais reikalų geriau neturėti. Smulkmenos yra svarbios! Jei jums iš tiesų reikia kokios nors informacijos, nesivaržykite dėl to paskambinti kad ir į kitą pasaulio kraštą.

liutasLIūTAS

Kažkas bandys jums nurodinėti, kaip turėtumėte gyventi, nors neturi tam nei teisės, nei pakankamo autoriteto. Priešintis gali būti sunku, bet būtina, jei norite, kad tai pagaliau liautųsi. Venkite pernelyg didelio streso - šiandien jis galėtų rimtai pabloginti jūsų sveikatą.

mergeleMERGELė

Nedidelis melas kartais tik į naudą, bet būkite tikras, kad pats nesusipainiosite ir nebūsite pagautas už rankos. Namuose šįvakar stenkitės elgtis nepriekaištingai. Jauniausieji šeimos nariai laiko jus sektinu pavyzdžiu.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Profesiniai įgūdžiai šiandien gali labai praversti ir buityje. Gink Dieve aklai pasitikėti nuogirdomis ar šiaip žiniomis iš nevisiškai patikimų šaltinių. Vakare netikėtas įvykis gali aukštyn kojomis apversti visus planus.

skorpionasSKORPIONAS

Iš ryto galite jaustis prastai nusiteikęs ir nesveikuojantis. Tai neturėtų tęstis ilgiau kaip iki pietų. Tinkamų vaistų galite sulaukti iš ten, iš kur visai nesitikite. Stenkitės nepriimti svarbių sprendimų pats vienas, su niekuo nepasitaręs.

saulysŠAULYS

Nemeskite kelio dėl takelio, kitaip turėsite bėdos. Laikytis taisyklių kartais taip pat smagu, kaip ir jas laužyti. Popiet galite būti gundomas išleisti pinigus, kurių dar negavote.

oziaragisOžIARAGIS

Rytas turėtų prasidėti mažyte sėkme ir atnešti gerą nuotaiką visai dienai. Gal rasite savyje jėgų ir ryžto vėl imtis darbo, kurį anksčiau atidėjote taip ir neįveikęs? Mielai priimkite siūlomą pagalbą.

vandenisVANDENIS

Jūsų pokštai ar pasilinksminimai kažkam gali brangiai kainuoti. Labai gali būti, kad trokštamus dalykus šiandien palaikysite tikrais. Tiesiog giliai įkvėpkite oro ir dar kartą gerai pagalvokite...

zuvysŽUVYS

Jūsų laukia gera diena ir dar geresnis vakaras. Darbai ir pramogos pažymėtos aiškiu kolektyvumo ženklu. Jokiu būdu neišduokite tik jums patikėtos paslapties.