avinasAVINAS

Pernelyg daug visko vyksta vienu metu. Venkite žmonių, kurie tik blaškosi, triukšmauja ir viską komplikuoja. Šiandien kaip niekad reikia daugiau paprastumo. Jau būtų laikas išlydėti pro duris paskutinį svečią...

jautisJAUTIS

Tikriausiai jausite poreikį kurį laiką pabūti vienas, net jei dienos planai ir susiję su kitais žmonėmis. Aplinkiniai apie jus labai geros nuomonės, ir net jūsų kiek atsainokas elgesys šiandien jos tikriausiai nesugadins.

dvyniaiDVYNIAI

Šiandien laukite iššūkio. Artimas žmogus greičiau bus iškilusios problemos dalis nei jos sprendimas. Pats metas susimąstyti, kokie gi motyvai stumia į priekį jus patį? Ar jums pačiam jie patinka?

vezysVėžYS

Kelionės planus tikriausiai teks pakoreguoti, bet pasikeitimai galų gale išeis tik į gera. Nebijokite protingos rizikos - už teisingą ėjimą laukia tikrai viliojantis apdovanojimas.

liutasLIūTAS

Neužsidarykite tarp keturių sienų, kuo daugiau laiko praleiskite su žmonėmis. Būsite linksmas, energingas, kūrybiškas - būtent toks, kokio reikia kompanijos sielai.

mergeleMERGELė

Jei planuojate laikytis dietos ar pradėti sportuoti, neįkyrėkite kalbomis apie tai draugams ar artimiesiems. Kad ir kaip jums būtų skaudu, jiems tikriausiai rūpi visai kiti dalykai.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Susipykus giminaičiams, jums gali tekti tarpininko ar taikdario vaidmuo. Saugokitės - nesėkmės atveju abi pusės liks nepatenkintos būtent jumis.

skorpionasSKORPIONAS

Šiandien esate nusiteikęs atrodyti ir elgtis ekstravagantiškai. Tikriausiai norėsis linksmai paūžti, paišlaidauti, bent dienelę pagyventi ne pagal kišenę. Nesigraužkite dėl to - vieną tokią dieną tikriausiai galite sau leisti.

saulysŠAULYS

Užkulisiuose vyksta kažkokia kova, ir vanduo jau darosi drumstas. Prieš įsiveldamas dusyk pagalvokite, ar tai tikrai jūsų reikalas. Vien todėl, kad kiti nemato akivaizdžių dalykų, neturite apsimesti, kad nematote jų taip pat.

oziaragisOžIARAGIS

Šiandien būsite nusiteikęs intelektualiems pokalbiams, žaidimams ar kitokioms poilsio formoms. Kita vertus, neleiskite kompanionui žiūrėti į jūsų žodžius rimčiau, nei jūs pats žiūrite. Jūs abu turite suprasti, jog visa tai - tik savaitgalio žaidimas.

vandenisVANDENIS

Didžiausias džiaugsmo šaltinis šiandien - vaikai. Vienišiai gali tikėtis užmegzti romaną. Vienaip ar kitaip, diena žada aktyvų poilsį ir nuotykius. Išvyka į gamtą būtų tikrai maloni ir vykusi.

zuvysŽUVYS

Artimieji iš jūsų daug tikisi, tad pasistenkite jų nenuvilti. Tausokite jėgas - jūsų darbų pabaigos dar nematyti. Te jus palaiko mintis, kad anksčiau ar vėliau gausite tai, ko šiandien taip trokštate.

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================