avinasAVINAS

Niekas neverčia jūsų likti ten, kur esate dabar. Jei jums kas nors nepatinka, esate laisvas pasišalinti. Išėjimo niekas neužstoja. Blogiausia, ką galite sugalvoti - tai apsimesti, kad jums patinka tai, ko iš tiesų pakęsti negalite.

jautisJAUTIS

"Jei nebematote savo pastarųjų dienų veiklos prasmės, kiek galite skubiau arba tą prasmę atraskite, arba veiklą nutraukite. "Aš nežinau" - šiandien ne atsakymas."

dvyniaiDVYNIAI

Ilgai statytas kortų namelis šiandien pradės byrėti, ir vargu ar galėsite čia ką pakeisti. Bejėgiškai stebėsite, kaip menkutis nuomonių skirtumas sugriaus kruopščiai lipdytą sąjungą. Du žmonės kalbės apie tą patį, bet visiškai skirtingais žodžiais.

vezysVėžYS

Kad ir kas šiandien nutiktų, privalote nepasiduoti. Tinkamos pastangos garantuotai bus apvainikuotos sėkme. Terminus turėkite galvoje, bet jie gali būti paaukoti dėl kokybės. Užsitarnavote teisę veikti taip, kaip manote esant tinkama.

liutasLIūTAS

Kas nebus išsakyta garsiai, tas kaip ir neegzistuos. Reikės aiškiai kalbėti net apie pačius akivaizdžiausius dalykus. Nepamirškite kiekvieną minutę įsitikinti, kad jus supranta teisingai - šiandien nesusikalbėjimo tikimybė labai didelė.

mergeleMERGELė

Greitas atsakymas nebūtinai yra teisingas. Skubotas sprendimas šiandien gali garantuoti jums galvos skausmą visą ateinančią savaitę. Problemai spręsti ar darbui atlikti pasistenkite rasti laiko tiek, kiek jo iš tiesų reikia, antraip rytoj turėsite jo rasti dukart tiek.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Jei esama padėtis jus ima varginti, jūsų valioje ją pakeisti. Negaiškite laiko svarstydamas savo galimybes - jos šiandien beveik neribotos. Meilė, kelionė ar menas turėtų padėti jums tapti visiškai kitu žmogumi.

skorpionasSKORPIONAS

"Vis dar manote, kad visi turi vaikščioti jūsų išmintais takais? Atsipeikėkite pagaliau

saulysŠAULYS

pasaulyje kiek žmonių, tiek nuomonių. Jei jaučiatės sutrikęs ar negaluojate, verčiau pabūkite vienas, nekvaršinkite galvos aplinkiniams savo bėdomis."

oziaragisOžIARAGIS

Ar jaučiatės krintąs į bedugnę? Kad ir kaip ten būtų, nesate visiškai bejėgis. Pasikliaukite intuicija ten, kur protas patyrė nesėkmę. Jei pasiseks šį kartą, kitą sykį analogiškoje situacijoje jausitės kur kas tvirčiau.

vandenisVANDENIS

Ką gi, gyvenimas tiesiog puikus. Jums asmeniškai nerūpi niekas, bet turėkite galvoje, kad kitiems gali rūpėti. Pasistenkite bent jau nesumenkinti svetimų problemų, jei negalite padėti jas spręsti.

zuvysŽUVYS

Praėjusios nakties sapnas vis dar stovi jums prieš akis. Tikriausiai nesate labai patenkintas tuo, kas slypi jūsų pasąmonėje? Pasidalykite savo rūpesčiu su geru bičiuliu ir taip turėtumėte atsikratyti slegiančios naštos.