AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

2014 metai Avinams bus laikas, kuomet formuosis nauji prioritetai, iš principo kitokia pasaulėžiūra kuriama, fundamentas, ant kurio laikysis visi ateinantys metai. Nuo šiol, visiškai kitokia plėtros paradigma laukia gimusių po Avino ženklu. Reiktų pabrėžti, kad būtent 2014 metais pasireikš visa jų vidinė galia.

Taigi Avinas turi būti pasiruošęs išties reikšmingiems ir dideliems įvykiams, kurių rezultatas daugiausia priklausys tik nuo jo valios ir drąsos. Be abejonės, greta palankių aspektų Avinų lauks ir pakankamai sunkumų, kurių įveikimas be tam reikalingo pasiruošimo gali tapti tikra katastrofa. Šituo atžvilgiu vertėtų atkreipti ypatingą dėmesį į Jupiterio ir Plutono judėjimą metų eigoje, nes būtent nuo šitų planetų didžiąja dalimi priklausys supančios Avinus aplinkos būsena. Faktiškai 2014 metais Avinai turės tris labiausiai sėkmingus periodus, kada jie galės realizuoti maksimumą savo kūrybinės energijos.

Pirmas toks periodas tęsis visus pavasario mėnesius, bet labiausiai gegužę. Labiausiai tikėtina, jog daugiausiai pozityvo bus verslo sferoje. Jūsų organizacijos struktūra gali patirti reikšmingų pokyčių arba dar daugiau – pradžioje (tikėtina sausio, vasario mėnesiais) ji bus sugriauta iš pagrindų, o po to, pavasario laikotarpiu, atkurta iš naujo – atnaujinta ir labiau funkcionali.

Antras sėkmingas periodas Avinų gyvenime bus truputį trumpesnis, tačiau gerokas ryškesnis ir reikšmingesnis. Jis prasidės liepą-rugpjūtį, kuomet atrodys, jog Uranas ir Marsas kovoja už Avinų gerovę, tarsi nuo to priklausytų visas ateities likimas. Galbūt taip ir atsitiks. Dėl to, esant pačiai palankiausiai laikotarpio situacijai, Avinui nederėtų atsipalaiduoti. Avinui daug kas seksis, didžiąja dalimi dėl pavasarį susikurto pamato. Rizika bus pateisinta. Bet nevertėtų prarasti budrumo, nes Marsas gali praleisti dalį negatyvios Urano energijos, ir tada išblaškytas dėmesys dėl “galvos svaigimo nuo sėkmės” prives jei ne prie griūties, tai prie rimtų problemų.

Trečias palankus laikotarpis žadamas 2014 metų gruodį. Daugeliui šitas mėnuo taps jau tradiciškai rezultatų suvedimo, visiško atsipalaidavimo laiku ir kaip pasekmė – pažeidžiamu. Bet tik ne Avinui! Šituo laiku planetų įtaka aktyvuos išties velnišką jėgą, kurią, laimei, jie sugebės nukreipti pozityvia vaga. Tai reiškia, kad darbo efektyvumas daug kartų išaugs, o pajamos bus tiesiogiai proporcingos pastangoms. Tuo pačiu Avinų žvilgsnis instinktyviai kryps į namų židinio pusę. Vietą, kuri visus 2014 metus buvo tikra tvirtovė. Būtent gruodį palankiausia planuoti atostogas su šeima. Nebūtina vykti į tolimą kelionę. Gali būti, jog Avinas pakeis įsisenėjusius stereotipus ir sugalvos kažką naujo.

2014 metais bus ir negatyvo Avino gyvenime. Tačiau sutikite, būtų juk nuobodu, jei viskas vyktų be azarto ir sūkurių. Tiesa, periodiškai sūkurių bus ir gan pavojingų, kuriuos pašalinti iš kelio lengva nebus. Pati metų pradžia (sausis, vasaris) grasina tapti rimtų problemų laikotarpiu darbo srityje, ir kaip pasekmė – didelių finansinių išlaidų laikotarpiu. Tačiau pats Avinas bus dėl to kaltas. Plutonas smogs per Avino likimą. Tik tvirtybė, nuoširdus pasitikėjimas savimi ir savo artimaisiais, padės įveikti sunkų gyvenimo etapą.

Taip pat ne pačiu geriausiu mėnesiu žada būti liepa. Šituo laikotarpiu Venera sugebės pademonstruoti maksimumą savo negatyvo, kas atsilieps asmeniniams Avinų santykiams. Daugelis požiūrių bus pervertinti, daug ryšių pertvarkyti ir daugelis prarasta visam laikui.

MEILĖ. Metų pradžia Avinams santykių fronte bus pakankamai rami. Nors yra nemenka tikimybė to, kad šituo laikotarpiu (ir ypatingai pavasario pradžioje) kai kurie iš pažįstamų atkreips į jus “ypatingą” dėmesį. Tokia reikalų eiga gali nelabai pozityviai atsiliepti jūsų santykiams su esama antrąja puse. Bet rimtų problemų neverta tikėtis. Jeigu esate šituo laikotarpiu vieniši, tai tokia situacija jums gali tapti puikia priežastimi tam tikrų gyvenimiškų situacijų pokyčiams. Bet kokios metamorfozės meilės sferoje įgys reikšmingą postūmį ir pasieks apogėjų tik birželio mėnesį. Ruoškitės tam, kad jūsų antra pusė ims pilna to žodžio prasme “užknisti” jus be jokios priežasties. Visiškai neturintys realios priežasties isterijos priepuoliai kaitaliosis su ilgalaike depresija. Šituo momentu labai svarbu sukandus dantis ir iki pabaigos išlikti maksimaliai objektyviu žmogumi, kad viskam pasibaigus nereiktų gailėtis sprendimų, priimtų vadovaujantis jausmais, o ne protu. Prisiminkite, kaip jūs pergyvensite šį laikotarpį – ką sugebėsite išlaikyti, o ką nuspręsite paleisti, priklausys tik nuo jūsų. Metų gale laukia pelnytas rojus. Meilė ir tarpusavio supratimas sups jus, ir viskas vyks būtent taip, kaip jūs norėsite.

FINANSAI. Turbūt nesunku suprasti, atsižvelgiant į visus globalinius pokyčius, kurie laukia 2014m. pradžioje, finansinė padėtis iš pradžių bus stipriai pakenkta, o po to, su teisingu požiūriu ryškiai pagėrės. Tikėtina, jog žiemą Avinams teks prarasti nemažą dalį savo santaupų, o likučiai ištirps pavasarį, kuomet teks atsistoti ant kojų, po netikėtos krizės. Šituo metu labai svarbu sekti savo pajamas ir apsvarstyti visas išlaidas, nepraleidžiant nei vieno cento. Vasarą finansinė padėtis ims sparčiai gerėti. Jūsų išmanus darbo organizavimas atneš lauktų vaisių. 2014m. ruduo finansine prasme žada būti pakankamai ramus, tik pasistenkite vengti nereikšmingų išlaidų, įdėmiai vertinkite situaciją ir gerai apsvarstykite ar tikrai jums tas pirkinys būtinas.

jautisJAUTIS

2014 metai Jaučiams žada būti geri ir pakankamai svarbūs. Tai – slaptų norų išsipildymo metai, nuostabių pokyčių laikas, tiek supančioje aplinkoje, tiek ir pačių Jaučių viduje. Nors, tuo pačiu nereikėtų pasikliauti vien žvaigždėmis, bei sėkmingai susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Esant visiškai apatijai ir neveikimui jokios sėkmės tikėtis nevertėtų. Be to, jeigu šio zodiako ženklo atstovai nuspręs vadovautis godumu, troškuliu kuo daugiau bet kokia kaina prisikrauti kišenes, tai 2014 metai lengvai gali apsiversti jiems totalių nusivylimų ir pražūtingų konfliktų metais. Vertinant visus astrologinius faktorius, galima būtų išskirti penkis svarbiausius etapus metų bėgyje.

Pirmasis etapas tęsis sausio ir vasario mėnesį. Dėl tam tikros sudėtingos planetų konfigūracijų įtakos Jaučiai turėtų būti pasiruošę tam, jog žiemą reikalai klostysis nelabai gerai. Daugiausia problemos žada būti susijusios su darbine veikla.

Antrasis etapas – pavasario (kovas, balandis, gegužė). Tuo metu tikėtinas pusiausvyros ir harmonijos grįžimas į Jaučių gyvenimą, bei darbo santykių sritį. Tai bus puikus metas įvairių sutarčių pasirašymui, taip pat gamybos pervedimo į naują lygį. Tiesa, viskas gali būti pagadinta kitos Jaučių gyvenimo pusės – sveikatos. Šitais mėnesiais gali susilpnėti imuninė sistema, tokie susirgimai, kaip peršalimas ir gripas gali kelti realią grėsmę.

Trečiasis etapas bus pats trumpiausias, bet tikėtina pats ryškiausias. Birželis. Šį mėnesį galima charakterizuoti kaip maksimalaus aktyvumo, gyvenimiškos energijos laiku. Šiuo laiku daugelis planetų, palankiai įtakojančių šį zodiako ženklą, nukreips į jį visą savo energetinį srautą. Jaučiai pajaus nesustabdomą galią savyje. Tai reiškia, kad būtų neteisinga neišnaudoti tokio šanso. Rekomenduotina įsukti aktyvią veiklą, susijusią su projektų gausinimu, ties kuriais jie dirba, o taip pat sustiprinti darbinį intensyvumą. Kartu su tuo, kaip niekada anksčiau, Jaučiams rekomenduotina remtis Styvo Džobso žodžiais: „Reikia dirbti ne 12 valandų per parą, o galva.“. Tik tiksli strategija ir protinga aplinkos analizė padės Jaučiams pasiekti pačių aukščiausių rezultatų.

Ketvirtasis etapas (nuo liepos iki rugsėjo) taps praėjusiojo logišku tęsiniu. Šituo laikotarpiu, jei birželį viskas buvo atlikta teisingai, galima drąsiai tikėtis stabilaus progreso, kuris šio etapo gale atneš viską, apie ką svajojama. Šiuo metu operatyvumas turėtų užleisti vietą blaiviai ir išsamiai analizei. Dar reikėtų atkreipti dėmesį į meilės frontą. Ateina tinkamiausias laikas įvesti tvarką savo santykiuose su simpatija bei artimais žmonėmis. Jei ankstesnius pusę metų įvykiai klostėsi gana stabiliai, be ryškių kibirkščių ir klupimo, tai šituo etapu numatomi tam tikri globalūs pokyčiai, kurie vienok, visiškai priklausys nuo pačių Jaučių. Jeigu šito zodiako ženklo atstovai sugebės laiku surasti problemos šaltinį, tai ateityje konfliktų bus galima išvengti.

Paskutiniai 2014 metų trys mėnesiai (spalis, lapkritis, gruodis) darbo veiklos kontekste taps stabilūs bei puikūs rezultatų suvedimui. O santykių sfera atvirkščiai, pereis į žydėjimo fazę, kuri padovanos daugybę neišdildomų įspūdžių. Žinoma, Jaučiams veikiant. Logiška būtų kontroliuoti savo norus, o taip pat dėmesingai vertinti artimųjų problemas ir pagal galimybę suteikti reikiamą pagarbą. Remiantis šiais faktoriais Jaučiai sugebės savo asmeniniam gyvenimui suteikti harmonijos ir balanso.

MEILĖ. Ši sritis 2014 metais Jaučiams žada būti pakankamai stabili, nors antroje metų pusėje dėl tam tikrų planetų kombinacijų numatoma dinamika, kuri daugeliu atvejų priklausys nuo pačių šio zodiako ženklo atstovų. 2014 metų žiemą santykiuose su draugais ir artimaisiais vargu ar vyks kažkokie ryškūs pokyčiai. Viskas tekės sava vaga, be kažkokių ekstremalių įvykių. Tiesa, gali būti, jog kažkas iš praeities apsireikš, bet nereikėtų dėlto panikuoti, o greitai spręsti gimstančią problemą. Vasara ir ruduo jokių esminių pokyčių nežada, o štai 2014 metų pabaigą galima drąsiai vadinti ryškia ir teigiama. Bet iš kitos pusės gyvenimiška Jaučių energija bus labiau nukreipta į savikontrolę ir saviugdą. Kas teigiamai pasitarnaus konfliktų vengimui santykiuose tiek su mylimaisiais, tiek ir su artimaisiais.

FINANSAI. Ši sfera 2014 metais Jaučiams bus tiesiogiai susijusi du darbo kryptimi. Nors tokia įvykių seka atrodo logiška, tačiau faktiškai taip nutinka ne visuomet. Pavasario pradžia žada realias galimybes ryškiai stabilizuoti savo finansinę padėtį. Svarbiausia pastebėti gerus variantus ir galimybes ir nesusimąstant jomis pasinaudoti. Žinoma, jei tos galimybės nesikerta su pačių Jaučių moralinėmis – etinėmis normomis. 2014 metais nevertėtų laukti, jog viskas bus tik gerai. Reiktų neskubant, bet su pasitikėjimu išnaudoti teigiamas planetų energijas ir judėti link užsibrėžto tikslo, tikslingai vykdant laikotarpio užduotis. O dėlto pirmąjį pavasario mėnesį būtina sudaryti tikslų veiksmų planą, kad vasarą turėti patikimą finansinę bazę. Beje, būtent vasarą galimos didelės išlaidos. Jos turės tilpti į proto rėmus, kuriuos turėtų nusibrėžti patys Jaučiai. O žiemą? Žiemą viskas bus tvarkoje ir finansinė padėtis judės link užsibrėžtos kartelės lygio.

dvyniaiDVYNIAI

2014 metais Dvyniai išreikš save gan neįprastai, tikėtina net originaliai patiems sau. Gali būti, jog kažkas, kas visą savo gyvenimą užsiėmė tiksliaisiais mokslais, atras savyje netikėtą trauką menui. Arba atvirkščiai, poetas romantikas nuspręs išbandyti laimę mokslinėje plotmėje, rezultatas – bus pasiekta savo. Tokia padėtimi Dvyniai skolingi Uranui, kuris 2014 metais bus jiems palankus. Charakteringa šios planetos ypatybė ta, jog jos poveikio rezultatą neįmanoma prognozuoti. Dėl to Dvyniai turi būti pasiruošę staigmenoms. Kartu bendros dangaus kūnų kombinacijos palaikys Dvynius visus metus.

Pirmaisiais ateinančių metų mėnesiais, panašiai iki kovo pabaigos, šie ženklo atstovai gali pasijusti tam tikroje išsekimo būsenoje. Greičiau tokia būsena bus susijusi su 2013 metų pabaigos įvykiais. Tačiau ne mažesnę tam įtaką turėjo ir dangaus kūnų padėtis. Dėl to versle ir finansų srityje bus tam tikras sąstingis, kurį įveikti bus ne taip jau paprasta. Meilės fronte metų pradžioje viskas klostysis palankiai: padidėjęs priešingos lyties dėmesys garantuotas. Jeigu jau esate poroje, tai aplinkybės susiklostys taip, kad pavydui priežasčių visai nebus. Jei kalbame apie vienišus Dvynius, tai pirmieji metų mėnesiai – pats laikas pradėti naujus santykius, kurie žada ryškų ir įsimintiną laiką.

Antras sąlyginis 2014 metų etapas šio ženklo atstovams prasidės balandį, o baigsis liepos pradžioje. Šituo laiku verslo sfera pereis į stabilumo fazę. Kažkokių reikšmingų įvykių laukti nereikėtų. Tai reiškia, kad Dvyniams viską teks daryti savarankiškai. Galite sulaukti problemų dėl to, kad kolegos arba verslo/veiklos partneriai nenorės rizikuoti. Beje, rizika bus pateisinama. Deje, tai matys tik patys ženklo atstovai, o aplinkiniams jų planai gali atrodyti nerealūs. Išvada: būtina, nekreipiant dėmesio į nieką, drąsiai eiti savo tikslo link, vieną po kitos įveikiant iškylančias kliūtis. Aktyvus dėmesys ir jūsų diplomatijos talentas turi jums padėti. Beje, ne tik verslo sferoje. Tarpusavio santykių sfera šituo momentu išgyvens žydėjimo fazę. Ir čia kaip niekada Dvyniams pravers įtikinėjimo menas. Jei viską darysite teisingai – galite gauti labai labai daug.

Vasara žada būti palanki verslo ir finansų atžvilgiu, bet sveikata gali nedžiuginti. O metų paskutiniai trys mėnesiai bus labai palankūs verslui. Planetų padėtis skatins neturinčius asmeninio verslo Dvynius gerai peržiūrėti savo galimybes ir susimąstyti dėl savo verslo pradžios. Tik 2014 metų pabaiga tam nėra pati palankiausia, priešingai nei santykiams.

MEILĖ. 2014 metai Dvyniams meilės santykiuose prasidės tiesiog fejerverkais. Ta prasme, jog jau sausį bus atrinkta tai, kas svarbiausia ir paliks svarbiausią – gyvenimišką energiją, kurią galite panaudoti trokštamiems santykiams. Metų pradžioje, sausį – kovą, šio ženklo atstovai turi būti pasiruošę tam, kad meilės fronte vyks tiesiog tikri mūšiai. Jei norite užkariauti mylimojo/osios širdį, rekomenduojama imtis ypač aktyvios ir dinamiškos metodikos. Ir jei iš pirmo karto nepavyks paimti šturmu patikusios tvirtovės, tai nereikėtų nusiminti. Būtina pervertinti padarytas savo klaidas ir sekantį šturmą suplanuoti dėmesingiau. Užsispyrimas turi tapti svarbiausiu ir esminiu ginklu šito zodiako ženklo atstovams.

FINANSAI. Bendrai tariant, finansų srityje 2014 metais Dvyniai turi būti ypač atsargūs. Priežastis visai ne tame, jog gan ilgą laiką gali tęstis profesinė krizė. Tam tikra planetų padėtis sako, jog savo santaupų ir įplaukų stabilumu Dvyniai negali būti garantuoti net tada, kai jų veikla išgyvens žydėjimo ir klestėjimo laikotarpį. Tai nereiškia, kad teks sunkiai dirbti už grašius. Visiškai priešingai – įplaukos bus tiesiogiai proporcingos pastangoms. Dėl to labai palanku jau metų pradžioje suplanuoti visą savo biudžetą panašiai iki liepos mėnesio, kad būtų išvengta neracionalių išlaidų.

vėžysVĖŽYS

2014 metai Vėžiams žada būti pakankamai stabilūs. Pirmasis etapas: sausis – balandis. Palanki planetų kombinacija šio ženklo atstovams suteiks galimybę realizuoti praktiškai visas (o jei labai pasistengs, tada tikrai visas) suplanuotas veiklas. Kitaip sakant, metų pradžia Vėžiams bus labai sėkminga. Sėkmėmis bus pažymėta absoliučiai kiekviena gyvenimo sfera. Darbe viskas klostysis puikiai, išskyrus tam tikrus niuansus. Meilės santykių sferoje žvaigždės žada mažų mažiausiai puikią situaciją. Sveikata taip pat žada džiuginti. Bet, tam tikri neigiami aspektai bus, nes visiškai nuo žvaigždžių neigiamos įtakos atsiriboti žmogui neįmanoma, tačiau ir asmeninės klaidos, kaip žinia, gadina gyvenimą. Dėl to, bet kokioje situacijoje, kad ir kaip gerai ji nesirutuliotų, Vėžiams būtina atminti, kad pagrindiniu ir svarbiausiu gyvenime faktoriumi yra asmeniniai veiksmai ir sprendimai.

Antrasis etapas 2014 metais šio ženklo atstovams prasidės gegužę ir tęsis iki birželio. Šiam laikotarpiui būdingas sumažėjęs darbingumas ir bendros energetikos lygio kritimas. Taip pat, dėl tam tikros planetų kombinacijos gali būti rimtų problemų, susijusių su meilės santykiais, kurias išspręsti bus ne taip jau ir paprasta. Darbo sferoje viskas klostysis neblogai, nors palyginus su pirmuoju etapu bus stebimas darbo efektyvumo sumažėjimas. Kaltė dėl tokios padėties šituo laikotarpiu turi būti nurašyta žmogiškajam faktoriui. Rekomenduotina Vėžiams atkreipti dėmesį į santykius su artimaisiais ir kolegomis. Beje, reikėtų sukoncentruoti dėmesį vienu metu į abi kategorijas, kitu atveju, susikoncentravus ties vienu, išspręsti situacijos nepavyks. Laimei, šis negatyvus metas bus trumpalaikis.

Visą vasarą aktyvumas augs. Nauja, galinga pozityvi energija ir veiksmo troškulys sukrės Vėžius iš vidaus. Jie vėl įgaus prarastą pasitikėjimą ir viskas seksis. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į sveikatą. Yra nedidelė tikimybė patirti darbo traumą. To priežastis gali būti nedėmesingumas, susijęs su darbo sauga. Bet kokiu atveju, jei šio ženklo atstovas darbus ir pareigas atlikinės teisingai ir atsakingai, nieko blogo neįvyks. Asmeninių santykių sferoje reikėtų atkreipti dėmesį į savo antrąją pusę, santykiuose numatomi esminiai pokyčiai. Kokie būtent, priklausys nuo abiejų pusių bendrų norų.

Paskutinis metų etapas žada rimtus konfliktus asmeniniuose santykiuose, ypač tiems, kas bendru gyvenimo keliu žengia gan trumpą laiką (apie 2-3 metus). Taip pat gali būti tam tikros įtampos darbinėje sferoje.

MEILĖ. Asmeniniuose santykiuose 2014 metai Vėžiams gali būti labai ir net labai sėkmingi, nes galimybių išpildyti pačius slapčiausius norus tikrai bus. Metų pradžia tuo aspektu labai palanki. Šio ženklo atstovai, trokštantys meilės ir dėmesio, būtinai tai ras savo aplinkoje. Vieniši Vėžiukai būtinai sutiks naują aistros objektą jau žiemą, ir net labai gali būti, jog ji taps ta tikrąja antra puse. Labai rekomenduotina tokiu metu išvykti atostogauti ir praleisti vieną laimingiausių laikotarpių savo gyvenime. Beje, kuo toliau bus poilsio vieta ir kuo sunkiau bus ten nusigauti, tuo labiau ryškus ir įsimintinas taps šis laikas.

FINANSAI. Finansų srityje šio ženklo atstovų situacija bus absoliučiai priešinga jų profesinei dinamikai. Kitaip sakant, kada pagal idėją pinigų turėtų būti pakankamai dėl puikaus darbo tempo ir neblogų perspektyvų, tai kaip tik tuo metu nelauktai užklups finansiniai sunkumai. Iš kitos pusės, kuomet darbe bus stebimas tam tikras atoslūgis, ir atrodys, jog atėjo metas taupyti, tai bus priešingai – finansiniai reikalai ims klostytis puikiai. Ir čia svarbiausia, jog Vėžiai nepasiduotų neigiamoms emocijoms, kitaip situacija dar pablogės. Reiktų skrupulingai apsvarstyti visus variantus ir būtinas išlaidas kiek galima ilgesniam laikui. Tai padės išspręsti problemas, bet garantuos piniginės turinio stabilizavimą.

liūtasLIŪTAS

2014 metais Liūtai turės šansą daug ką savo gyvenime pakeisti, ir jei apie kažką jūs jau seniai svajojate, tai ateina puikus metas tam, kad įgyvendintumėte savo slapčiausias svajones. 2014 metai gali būti net labai sėkmingi, kurių metu galimi prioritetų pokyčiai arba atvirkščiai – perėjimas į kitą lygmenį remiantis esamo pagrindu.

Pirmasis etapas prasidės sausį ir baigsis gegužę. Žvaigždės rekomenduoja Liūtams planingai padidinti savo pastangas, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Kartu su tuo nereikėtų siekti gauti viską ir iš karto. Bendrai, Saulės sistemos planetos bus palankios šio ženklo atstovams, bet apie strategiją ir planavimą taip pat nereikėtų pamiršti. Tai padės sumažinti galimas neracionalias išlaidas, o taip pat sukaupto kapitalo paskirstymą pagal prioritetus. Be abejo, bus ir tam tikrų nemalonių siurprizų. Vienas iš jų (kovo pradžia – vidurys) – didelė naujų susirgimų tikimybė. Beje, šie susirgimai gali būti pakankamai rimti. Dėl to, Liūtams šituo periodu labai svarbu atkreipti dėmesį į savo sveikatą, kitu atveju problemų bus gerokai daugiau ir jas išspręsti bus net labai sunku. Kita staigmenų grupė, tikėtina, pasireikš balandį, gegužės pradžioje, – problemos bus susijusios grynai su technine puse. Kitaip sakant, šio ženklo atstovams netikėtai gali sugesti automobilis, būtent tada, kuomet savaitgalį susiruošite su antrąja puse išvykti prie ežero. Arba gali sustreikuoti kompiuteris, kai jis bus labai reikalingas. Bet kokiu atveju pasiruošti tokioms problemoms neįmanoma, galima tik operatyviai reaguoti, apseinant be panikos ir nereikalingų veiksmų.

Antrasis 2014 metų etapas prasidės gegužės gale ir tęsis iki rugsėjo. Apmaudu, žvelgiant iš profesionaliosios pusės tai bus negatyvus laikas. Be abejo, bendros dangaus kūnų padėties dėka šio zodiako ženklo atstovų situacija nebus labai baisi, bet tai visai nereiškia, kad Liūtai gali pasikliauti kažkuo ir užmiršti apie savo asmeninę atsakomybę už savo gyvenimą. Priešingai, visas jėgas reikia nukreipti į problemų sprendimą. Tam reikia pasinaudoti šaltu apskaičiavimu ir visiškai nuslopinti jausmus. Kitaip sakant, šitame etape Liūtai turi susiimti, savo norus susieti su galimybėmis ir lėtai, bet teisingai pasiekti užsibrėžtų tikslų. Šio ženklo atstovai sulauks palaikymo iš draugų, o meilės fronte viskas klostysis puikiai.

Trečiasis etapas apims rugsėjo pabaigą ir tęsis iki metų galo. Ir štai šituo laikotarpiu žvaigždės Liūtams bus labiausiai palankios. Visa darbinė aplinka taps palanki. Tai reiškia, jog bus galima išnaudoti visą potencialą ir realizuoti pačias didžiausius ir labiausiai rizikingus projektus, be baimės pralaimėti. Tik reiktų nepamiršti, jog sėkmė palanki tiems, kas ir pats dėl savęs pasistengė maksimaliai.

MEILĖ. 2014 metais Liūtams pasitaikys reta galimybė asmeninių santykių sferoje daug ką pakeisti, remiantis peržiūrėtais gyvenimo prioritetais. Pirmiausia šio zodiako atstovams reikėtų, jeigu yra galimybė, dar kartą kruopščiai patikrinti abejotinus ryšius ir situacijas. Tai labai svarbu padaryti. Kitu atveju galima per vėlai aptikti, jog šio ženklo atstovų patiklumu buvo tik pasinaudota savo poreikių patenkinimui. Žodžiu, bet kokia nauja pažintis ar naujas įvykių tėkmės variantas turi būti smulkmeniškai patikrintas ir įvertintas. Ir jei atsiras nors menka abejonė, tai ją reikia arba pašalinti arba rizikuoti. Ir verta prisiminti, kad kai kuriais momentais sėkmė gali būti visai ne Liūto pusėje.

FINANSAI. 2014 metai finansų prasme praktiškai nebus įtakojami dangaus kūnų padėties. Tai reiškia, jog visi finansai bus jų pačių rankose. Metų pradžioje ši sritis nekels jokių klausimų. Pavasario pradžioje aplinkybės susiklostys taip, kad šio ženklo atstovai gali atsidurti nepaprastoje padėtyje. Didelė tikimybė to, kad nenumatytos išlaidos taip stipriai išves iš pusiausvyros Liūtus, kad iki metų galo jiems gali būti sunku atsistatyti. Šito efekto neutralizavimui būtina apriboti save nuo visų įmanomų rizikų. Idealiausias variantas – įnešti santaupas į banką pusmečiui ir iš to uždirbti procentus.

mergelėMERGELĖ

Mergelėms 2014 metai taps pakankamai sėkmingi, bet derėtų nepamiršti, kad yra povandeninių akmenų, į kuriuos laivas, neturintis tikslaus kurso, lengvai gali sudužti. Kitaip sakant, kad būtų išvengta didžiosios dalies problemų, Mergelėms teks labai pasistengti, mažų mažiausiai – teks susikoncentruoti ir pastoviai analizuojant situaciją, kiekvieną akimirką tiksliai nustatyti judėjimo kryptį ir tikslą. Priešingu atveju, netikėtos aplinkybės išmuš iš numatytos krypties, ir grįžti atgal bus praktiškai neįmanoma. Dėl to, visus 2014 metus Mergelė turi būti labai sukoncentravusi dėmesį ir išlaikanti aiškų protą. Be abejo, tai nebus lengva. Tačiau, jei Mergelės viską darys teisingai, tai ne tik sugebės normalizuoti savo gyvenimą, bet taip pat įgis naujų sąjungininkų ir užkariaus nemažai viršūnių.

Pirmasis metų etapas bus pats trumpiausias ir apims tik 2014 metų sausį. Šituo metu, šio ženklo atstovams, nežiūrint į visuotinę rimtį, būtina aktyvizuoti savo kūrybinę energiją ir panaudoti ją aktualiausių metų užduočių šturmui. Nuo pat metų pradžios būtina pradėti grandiozinius veiksmus labiausiai naudingų projektų realizavimui. Tai padės išvengti daugybės problemų ateityje. Finansuose galima tam tikra krizė, bet tik dėlto, kad visos lėšos bus skirtos išsikeltos užduoties realizavimui. Tai reiškia, kad jeigu Mergelės viską darys teisingai, tai su resursais išties bus tam tikrų nesklandumų ir vertinant tai visiškai normalu. Meilės fronte laukia stabilumas ir ramybė, kuriuos labai greitai pakeis lyg uraganas, kelių įvykių seka.

Antrasis etapas tęsis vasarį – kovą. Ir jau nuo pat pradžios, šio ženklo atstovams bus nelengva. Nors, jei sausį viskas buvo atlikta teisingai, tai tam tikrų sunkumų bus išvengta. Jei metų pradžioje Mergelės atostogavo, tai deja, žiemos pabaigoje – pavasario pradžioje niekas nebepadės. Kovoje už sėkmę Mergelės nebus vienos ir yra tikimybė, kad jos įgis naujų sąjungininkų, kurie laikui bėgant taps ištikimais ir artimais draugais. O tai labai vertinga. Meilės santykiuose galimos tam tikros intrigos, nes antroji pusė gali imti elgtis ne visiškai adekvačiai ir santykiai gali pasiekti kraštutinę stadiją. Laimei, sveikatos problemų nebus.

Trečiasis etapas, kuris tęsis pirmuosius du vasaros mėnesius, bus pats palankiausias visose gyvenimo sferose, išskyrus sveikatą.

Ketvirtasis metų etapas prasidės rugpjūtį ir tęsis iki spalio 23 dienos. Šituo metu viskas apsivers prieš Mergeles. Bet dabar, išmokyti ankstesnės patirties, šio ženklo atstovai sugebės susitvarkyti su bet kokiomis problemomis. Ir ne tik susitvarkyti, bet ir taps laimėtojai.

Penktasis etapas užbaigs metus. Šitas laikas absoliučiai priklausys nuo to, kaip Mergelės sugebėjo organizuoti savo gyvenimą praėjusiais mėnesiais. Kitaip sakant, dangus bus visiškai neutralioje būsenoje šio ženklo atžvilgiu.

MEILĖ. Asmeniniuose santykiuose 2014 metai prasidės pakankamai gerai. Sausį Mergelėms rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į savo artimuosius ir savo antrąją pusę. Draugai elgsis taip, kaip ir dera ištikimiems draugams – palaikys visas naujas pradžias. O štai tarp giminaičių gali būti labai rimtų konfliktų, kurie kolkas pačių Mergelių nelies, bet ateityje turės kraštutinai negatyvių vystymosi variantų. Todėl sausį reikėtų sukoncentruoti dėmesį į tuos, kas yra artimi ir brangūs, ir neleisti plisti konfliktams. Pavasarį antroji pusė ims save demonstruoti ne iš pačios geriausios pusės. Tuomet Mergelėms išties bus nelengva, nes toje srityje iškils net labai rimtų problemų, kurios bus išreikštos kraštutinai nelogiškais jų simpatijų pasireiškimais. Vasarą ši situacija žada stabilizuotis. Iki metų pabaigos didelių reikšmingų įvykių nenumatoma.

FINANSAI. Šioje srityje ženklo atstovams 2014 metais viskas klostysis pakankamai gerai, nors didžioji metų dalis tekės ne pačia geriausia vaga. Tai galima palengvinti, pavyzdžiui, pirmaisiais metų mėnesiais (sausis – kovas) būtina sumažinti išlaidas pomėgių sąskaita, taip pat įvairių pasilinksminimų, kurie nėra labai svarbūs ir jų naudinga atsisakyti. Mergelėms verta labai rimtai apsvarstyti, kurioje vietoje būtina taupyti. Vasarą situacija žada pasitaisyti ir didesnių finansinių problemų pavyks išvengti.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

2014 metais Svarstyklėms teks susidurti su tokiomis situacijomis, kurių metu teks pasirinkti. Ir būtent pasirinkimas nulems tolesnį likimą. Be abejo, su tokiomis situacijomis susiduriame kiekvieną minutę, tačiau kartais dangaus kūnai projektuoja į Žemę galingus kombinuotos energijos impulsus, kurie iš esmės įtakoja eilę lemtingų likimo aplinkybių. Ir visa tai vyks periodiškai besikeičiančių aplinkybių fone, kurias sąlyginai galima suskirstyti į keturis laiko etapus, kurių kiekvienas bus nuspalvintas unikaliais bruožais.

Pirmasis etapas sutaps su 2014 metų pradžia, ir baigsis panašiai apie kovo vidurį. Šiuo metu aktyvi Saturno energija bus dominuojanti, todėl didžiausios sėkmės Svarstyklės pasieks profesinėje srityje. Šio ženklo atstovai turės visą eilę puikių galimybių pakeisti aplinką į savo pusę, svarbiausia – laiku sureaguoti į šitas galimybes. Tai reiškia, jog šio ženklo atstovams metų pradžioje rekomenduojama padidinti savo dėmesingumą iki maksimalaus ir pastoviai būti budriems. O štai sveikatos atžvilgiu viskas bus vienareikšmiškai stabilu ir pozityvu, tiesa, kreipiant pakankamą dėmesį į patį save ir į savo pojūčius. Šeimos rate gali būti konfliktų dėl Svarstyklių finansų politikos. To priežastimi gali būti Svarstyklių investicijos į kažkokį projektą ir jų artimiausia aplinka tiesiog šito nesupras.

Antrasis etapas (kovo vidurys – gegužės pabaiga) bus truputį aktyvesnis, tačiau tik iš tos pusės, jei Svarstyklės pasistengs ir nepapuls į kritines situacijas. Dėl tam tikrų planetų kombinacijų, tikėtina, letalinių problemų, iškart dvejose srityse – darbo ir asmeniniame, užaštrėjimas. Laimei, sveikata rūpesčių nekels. Šituo laikotarpiu svarbiausia – nei minutei neatsipalaiduoti ir jokiu būdu nesivelti į griežtus ir atvirus konfliktus su savo artimaisiais ir draugais. Finansinė Svarstyklių politika bus ne ypač efektyvi, dėlto tam tikri konfliktai šeimoje gali įsiliepsnoti būtent dėl finansų trūkumo. Kitaip tariant, reiks truputį pakentėti. Darbinėje sferoje galimas konkurentų suaktyvėjimas bei problemos iš techninės projektų pusės.

Trečiasis etapas, kuris prasidės birželį, o pasibaigs spalio pradžioje, pilna to žodžio prasme, gali tapti tiesiog Olimpu. Juo labiau, kad tuo metu susikoncentruos visa energetika, kuri geba atnešti į gyvenimą netikėtus bei likimą keičiančius momentus. Vasaros pradžioje būtina ypatingą dėmesį skirti savo antrajai pusei. Svarstyklėms seksis viskas. Absoliučiai viskas. Ypač tai bus matoma birželį – liepą. Ryški sėkmė darbe, ryškus pajamų iš verslo padidėjimas privers Svarstyklių artimuosius pripažinti savo kaltę, kad nepasitikėjo ir ateityje pasistengs labiau padėti. Taip Svarstyklės užsitarnaus autoritetą.

Spalis, lapkritis ir gruodis šio ženklo atstovams praeis ramiai ir harmoningai. Darbe viskas bus ramu ir stabilu, o ir santykiai su artimaisiais ir draugais taip pat žada stabilumą. O štai su sveikata gali būti rimtų problemų. Kad to išvengtumėte, būtina prisiminti apie saiką: tiek protinėje veikloje, taip ir fiziniame krūvyje. Kitose srityse metų pabaiga žada būti subalansuota ir pozityvi.

MEILĖ. Meilės fronte 2014 metai Svarstyklėms gali būti didelių siurprizų metais. Deja, ne visada teigiamais, bet kaip sakoma – liūdna patirtis – taip pat patirtis. Vis tiek nusiminti nederėtų. Jei šio ženklo atstovams tam tikru metu pasirodys, kad viskas klostosi ne taip, kaip norėjosi, reiškia kažkas asmeninėje pasaulėžiūroje, o taip pat planuose neatitiko realybės ir būtina atidžiai peržiūrėti savo požiūrius, o tik po to kaltinti aplinkybes. Vasarį – kovą šeimos rate žadama tam tikra įtampa. Tai bus susiję su tuo, kad Svarstyklės nuslėps tam tikrus savo planus, todėl jų veiksmai išties atrodys neadekvatūs. Žodžiu, aplinkybės susiklostys taip, kad bus proga tikrai įsitikinti, kas iš draugų vertas pasitikėjimo. Vasarą ir rudenį viskas susidėlios į savo vietas ir santykiai su artimaisiais įgaus daug pozityvo.

FINANSAI. Finansų prasme 2014 metai Svarstykles gali nudžiuginti tik tuo atveju, jei šio zodiako ženklo atstovai ras savyje stiprybės ir pasitikėjimo, o taip pat gebėjimą eiti iki galo. Jei šių savybių neturi, tai net neverta griebtis tų galimybių, kurios vasarį – kovą netikėtai apsireikš jų gyvenime. Tuo metu galimybės ir perspektyvos reikalaus operatyvumo jau pačiuose pradiniuose realizacijos etapuose. Dėl to, pačioje pavasario pradžioje Svarstyklėms teks investuoti į savo naujus projektus nemažai pinigų. Rizika žada būti minimali. Pačios Svarstyklės tai puikiai suvoks, bet jų aplinka gali į tokią idėją žvelgti skeptiškai. Todėl labai svarbu, spaudžiant aplinkybėms, jokiu būdu neprarasti tikėjimo savimi ir savo idealais. Sustiprinti savo dvasią padės meditacija ir savistaba.

skorpionasSKORPIONAS

Skorpionams 2014 metai žada būti pakankamai stabilūs. Pirmoji metų dalis prasidės sausį ir baigsis balandžio pabaigoje. Jau pirmosiomis naujųjų metų dienomis sėkmė Skorpionams bus palanki, ir jie gali tikėtis bet kokių reikalų sėkmingos baigties, nors šie pareikalaus nemažai rizikos. Šio ženklo atstovams rekomenduojama rimtai imtis profesionalios srities. Jei kalbant apie tuos, kas yra pats sau bosas, tai metų pradžia ir pirmieji keturi metų mėnesiai – puikus metas gamybos modernizavimui. Konkurentai į Skorpionus nekreips jokio dėmesio, na ir verslas, taip sakant, išties džiugins. Tiems Skorpionams, kurie dirba kažkam, pirmasis metų trečdalis bus charakterizuojamas kaip pakankamai pozityvus. Vadovybė priiminės teisingus ir pasvertus sprendimus, o darbo sąlygos klostysis išskirtinai Skorpionų naudai. Palanku šiuo metu vykdyti bet kokias būtinas pertvarkas. Svarbiausia nebijoti kažką keisti, konservatyvumas šioje situacijoje nenaudingas, ir šio ženklo atstovai tai turėtų atsiminti. Asmeninių santykių sferoje su draugais ir artimaisiais galimi nežymūs barniai, bet iš esmės situacija klostysis teigiamai ir jokių reikšmingų konfliktų nenumatoma. O štai su simpatija gali iškilti tam tikri, greičiau nesusipratimai, nei problemos, susijusios išskirtinai su jūsų antrosios pusės trumparegiškumu. Ir nors jokių kardinalių problemų tai neatneš, tam tikras kartėlis gali likti, ypač jei nebus sureaguota operatyviai.

Antroji metų dalis prasidės balandžio gale, o baigsis rugsėjo gale. Šis laikas bus truputį mažiau produktyvus. Patys Skorpionai įgaus daugiau savarankiškumo, nors dalis energetikos bus prarasta. Visa tai atsilieps darbinėje šio ženklo atstovų sferoje, ir ne pačiu geriausiu būdu. Tikėtinas ypatingas konkurentų aktyvumas, beje, konkurentai tikrai žinos aktualiausius Skorpionų planus, bei labiausiai pažeidžiamas jų veiksmų vietas. Iš kur ši informacija gaunama teks patiems savarankiškai išsiaiškinti. Turint tai minty, reikėtų būti labiau dėmesingiems ir įtariems, tai išties svarbu ir būtina. Visa tai atsilieps tam tikra finansine krize. Santykiuose su artimaisiais bei antrąja puse vyraus stabilumas, periodiškai nutraukiamas labai ryškiais pykčiais. Kiekvienas atskiros situacijos rezultatas priklausys nuo Skorpionų veiksmų. Laimei, draugai palaikys šio ženklo atstovus šiuo nelengvu metu, tai išties kompensuos dalį negatyvo.

Trečios metų fazės metu, kuri prasidės spalio pradžioje ir baigsis metų pabaigoje, Skorpionams bus išties nelengva. Tikėtina, jog darbe viskas kris iš rankų. Na, kažkokių labai negatyvių dalykų, tokių kaip atleidimas iš darbo ar pažeminimo pareigose, tikrai nenumatoma. Meilės fronte viskas klostysis ne mažiau sudėtingai. Situacija gali įkaisti iki tokio lygio, kad išsiskyrimas taps labai tikėtina santykių baigtimi. Bet čia jau patys Skorpionai turi nusistatyti prioritetus ir aktualiausius dalykus. Problemos pridės pablogėjusi sveikata. Skorpionams prireiks nemažai pastangų, kad 2014 metus užbaigtų gerai. Bet nieko nėra neįmanomo.

MEILĖ. Meilės fronte, 2014 metai, šio ženklo atstovams žada būti nevienareikšmiški. Sprendžiant pagal planetų konfigūracijas, jau pirmąjį metų trečdalį Skorpionai turi kreipti ypatingą dėmesį į savo asmeninių santykių pusę. Būtina greitai spręsti visus ginčus keliančius klausimus, susijusius su antrąja puse. Kol viskas klostysis stabiliai ir tam tikra prasme pozityviai, būtina palaipsniui ir neįkyriai, arba staigiai, priklausomai nuo situacijos aktualumo, paspausti savo antrąją pusę tam, kad išsiaiškintumėte santykius. Jei Skorpionai to nepadarys, tai vėliau viskas bus prarasta, arba netinkamas laikas.

FINANSAI. Finansų prasme, 2014 metai nežada patirti didelio pertekliaus visų metų eigoje. Žodžiu, taupyti teks. Tačiau tai nereiškia, kad šio ženklo atstovai nepirks plazminio televizoriaus ar naujo automobilio. Resursų bus pakankamai, tik problema – jų tvarkyme. Nors, pagal planetų padėtis matyti, jog su tuo Skorpionams problemų būti neturėtų. Jiems teigiamai nusiteikusi planeta neįkyriai pašnabždės, kada geriau pataupyti ir neišlaidauti, o kada yra reali galimybė įsigyti kažką verto ir naudingo.

šaulysŠAULYS

2014 metais Šaulys bus praktiškai vienintelis ženklas, kurį Saulės sistemos dangaus kūnai džiugins užtikrintai, tad nepasiekti šituo metu ambicingų tikslų būtų tiesiog nusikaltimas. Tam tikra planetų padėtis padarys įvairiapusį ir tikslingą pozityvų poveikį visoms Šaulių gyvenimo sferoms. Vienintelė sritis, kurioje pasiseks mažiau, tai sveikata. Tuo pat metu, tokia situacija visai nesako, jog šio ženklo atstovams seksis vienareikšmiškai ir visos aplinkybės bus maksimaliai efektyviai organizuotos tiesiog pačios savaime. Tikrai teisingai veikiantys Šauliai, valdantys įgūdžius ir užsispyrimą, sulauks ir žvaigždžių pagalbos. Beje, pagalba bus tokiame lygyje, jog Šauliai akimirksniu pajaus palaikymą iš aukščiau, kas, iš esmės, turėtų pridėti dar daugiau pasitikėjimo. Bus ir tam tikrų neigiamų niuansų, bet jų poveikis, tinkamai elgiantis, gali būti neutralizuotas.

Pirmas metų etapas prasidės sausį ir baigsis kovo vidurį. Šituo metu Šauliams nerekomenduojama daryti kažkokių reikšmingų judesių, nors norų ir galimybių bus. Bet stoti į kovą jau metų pradžioje būtų klaida, nes gerokai vėliau aplinkybės susiklostys gerokai geriau ir nuo tų pačių veiksnių realiai gaus žymiai didesnę naudą. Svarbiausia – kantrybė: Šauliams būtina planuoti strategiją, megzti ryšius, atlikti tam tikrus nereikšmingus žingsnius, bet jokiu būdu nesiveržti į priekį visomis jėgomis. Beje, tokia pati politika asmeniniuose santykiuose, taip pat bus pranašesnė. Šiuo metu sveikata ir finansai džiugins. Vienišiems Šauliams pasitaikys unikali situacija, kuomet galės pasinaudoti ypač dideliu populiarumu tarp kitos lyties atstovų. Tiesa, situacija apogėjų pasieks pavasario pabaigoje. Kažkas tuo tiesiog pasinaudos, kažkas tiesiog ignoruos, didesnį dėmesį kreipdamas kitokiems prioritetams, o kažkas – pamėgins rasti savo antrąją pusę. Žvaigždės neprieštaraus nei vienam iš variantų. Svarbiausia – skubėti, šituo metu saikingumas yra teisingiausia situacija.

Antroji metų fazė ateis kartu su pavasariu ir tęsis iki vasaros pabaigos (kovas – rugpjūtis). Šis etapas Šauliams bus ne tik pats ilgiausias, bet ir pats sėkmingiausias. Būtent šituo metu būtina progresyviai ir dinamiškai auginti gamybines galias. Galima visa tai daryti be pasiruošimo, nes daugeliui greitai susiorientuoti padės aukštas suvokimas, bei aštrus protas, ir jau pavasario įkarštyje laikyti savo rankose visus slapčiausių norų tikslus. Didžiausio efektyvumo bet kokia pradžia pasieks tik tuo atveju, jei metų pradžioje šio ženklo atstovai jau viską suplanavo. Liks viską įvykdyti iš eilės, laiku orientuojantis į esminius pokyčius supančioje aplinkoje. Kažkuriuo momentu suaktyvės oponentai, ir bus svarbu greitai imtis veiksmų. Svarbiausia – nepanikuoti, sprendimas ateis pats savaime. Santykiai su artimaisiais žada klostytis puikiai. Reti ginčai išsispręs patys savaime, o įsisenėję konfliktai aktyviai veikiant patiems Šauliams bus išspręsti per trumpą laiką. Svarbiausia, kad būtų nuoširdus susidomėjimas bei noras palengvinti gyvenimą savo brangiems žmonėms.

2014 metų rudenį žada būti tam tikras nusiraminimas bei atoslūgis, kuris taip pat veiks palankiai. Čia svarbiausia neperlenkti lazdos su investicijomis, kitaip gali ištikti netikėta finansinė krizė. Šauliams rekomenduojama protingai skirstyti savo finansus, esant būtinybei, apsvarstyti veiksnius po dešimt kartų.

MEILĖ. Meilės fronte 2014 metais Šauliai bus tikros žvaigždės ir tai be jokio perdėjimo. Aplinkybės praktiškai visus metus bus palankios šio ženklo atstovams, ypač palankiomis planetų kombinacijomis. Meilės deivė Venera padovanos Šauliams maksimumą savo aktyviosios energijos, ko pasekoje patys Šauliai praktiškai spinduliuose meile. Metų pradžioje tokia įvykių seka gali kažkiek komplikuoti gyvenimą, kurie tuo metu bus užmezgę stabilius ir rimtus santykius. Antrosios pusės pavydas bus garantuotas. Bet tokiu atveju nuo pačių Šaulių daug priklauso: jei jie laiku neįjungs stabdžių, tai kibirkščių meilės fronte bus.

FINANSAI. Finansų prasme Šauliams rekomenduojama tikslingai sekti srovės, kurią žvaigždės žada. Priešingu atveju labai didelė tikimybė, jog ištiks krizė ir su tuo susijusios problemos. Kitaip sakant, šio ženklo atstovai, faktiškai gali vadovautis darbo prognozėmis, atsižvelgdami tik į tam tikrus nedidelius niuansus.
Pavyzdžiui: sausį Šauliams pasitaikys puiki galimybė investuoti į tam tikrą veiklą. Ir čia reikia būti labai dėmesingiems. Jei pasiūlymas bus iš artimos aplinkos, tai visiškai nereiškia, kad jį nereikia atidžiai išanalizuoti prieš priimant sprendimą. Tikėtina, jog draugai nelinki jums pikto, bet jie tiesiog gali nepastebėti kažkurio momento, kuris ateity atneš didelių problemų.

ožiaragisOŽIARAGIS

2014 metai Ožiaragiams žada būti ne patys lengviausi. Visiškai tikėtina, jog iškils sunkių situacijų visose sferose, ir pasiekti užsibrėžtų tikslų bus ne taip jau paprasta. Laimei, visi sunkumai bus įveikiami. Svarbiausia, kad patys Ožiaragiai ne tik tai suvoktų, bet ir darytų viską kas nuo jų priklauso, kad įveiktų vieną ar kitą kliūtį, kitu atveju žvaigždės negalės jiems padėti. Reiktų pastebėti, kad tam tikra planetų kombinacija veiks lyg priedanga.

Pirmasis metų etapas tęsis nuo sausio iki vasario pabaigos. Šituo laikotarpiu Ožiaragiams bus ypač sunku judėti link užsibrėžtos krypties ir vykdyti išsikeltus tikslus. Nors tiems, kas jokių užduočių neturėjo, ypatingų sunkumų šituo metu nepastebės, bet iki pavasario praras tai, ką turi. Nerūpestingiems ir neatsakingiems žmonėms, ateinantys medinio arklio metai, taps tikru pragaru, kurio rezultato neįmanoma prognozuoti. Užtat Ožiaragiams, kurie pasiruošę kovoti už savo laimę, ir už savo sėkmę, žvaigždės vienareikšmiškai tik padės. Kad ir kaip sunku bus, negalima prarasti pasitikėjimo savimi, nei supančiu pasauliu. Tikėtina, jog vienas iš senų kolegų elgsis nevisiškai teisingai ir tai atsispindės šio ženklo atstovų versle, darbo srityje. Reikėtų būti tam pasiruošus ir operatyviai imtis visų įmanomų priemonių. Asmeniniuose santykiuose yra didelė tikimybė rimtiems konfliktams su giminaičiais ir antrąja puse. Kad išvengtumėte šios tikimybės, būtina laiku atskleisti visas galimas priežastis ir jas neutralizuoti. Čia Ožiaragiams pasitarnautų diplomatija. Deja, ir sveikatos sferoje galimos tam tikros problemos – chroniškų ligų paūmėjimas.

Antrasis metų periodas prasidės su pavasario pradžia (kovą), o baigsis balandžio pabaigoje. Šituo metu šio ženklo atstovams bus šiek tiek lengviau, bet atsipalaiduoti vis tiek neverta. Reikia būti pasiruošusiems tam, kad dėl kažkieno neatsargumo ir aplaidumo, bei tingumo, darbe gali iškilti dvi- trys rimtos problemos. Perspektyvoje šios problemos gali išsirutuliuoti pakankamai rimtos, bet jei laiku bus neutralizuotos, tai pavasario gale viskas bus gerai. Nors šioje situacijoje žvaigždės rekomenduoja nelaukti, o veikti. Yra reali galimybė išspręsti problemas dar jų užgimimo fazėje. Dėl darbinių nesklandumų, atmosfera namuose gali būti kitokia, nei norėtųsi. O štai santykiuose su antrąja puse žadamas stabilumas ir patikimumas. Kad būtų išlaikyta tokia stabili reikalų padėtis, šio ženklo atstovams reiks nemažai pasistengti.

Trečiasis metų etapas (gegužė – rugpjūtis) tikėtina, gali prasidėti užsitęsusia liga. Tikėtina, jog tai bus kažkokia sunki gripo forma arba kitoks panašus susirgimas. Deja, nusakyti, kokiu būtent būdu galima išvengti šitos problemos, galimybės nėra. Dėl to, Ožiaragiams vertėtų stebėti save ir laiku pastebėjus iškilusius sveikatos sutrikimus, imtis visų būtinų priemonių jas neutralizuoti. Džiugu, nes vis tiek šansas yra. Iš kitos pusės darbe viskas susitvarkys ir įgaus stabilumą. Namuose taip pat neprognozuojama jokių reikšmingų pykčių. Tikėtina, jog būtent šis etapas bus pats ilgiausias stabilumo ir ramybės tarpsnis.

Ketvirtasis laiko etapas (nuo rugsėjo iki lapkričio vidurio) pastatys Ožiaragius ant kojų, bet vietoj sveikatos problemų atsiras problemų darbe. Verslo reikalai slys iš rankų. Bet nereikia panikuoti. Būtina išsami analizė ir labiausiai efektyvių sprendimų priėmimas. Tikėtina, jog kažko teks atsisakyti, bet tik vienas, gerai apgalvotas žingsnis sugebės išspręsti praktiškai visas problemas: greitai ir veiksmingai. Kitu atveju laukia ilgalaikė finansinė krizė.

Penktasis metų etapas užbaigs metus. Jis vėl sugrąžins Ožiaragius į sėkmę: sveikata bus puiki, darbe atsiras naujų galimybių, o asmeniniuose santykiuose laukia puikus tarpusavio supratimo ir palaikymo metas.

MEILĖ. Meilės fronte Arklio metais nežadama kažkokių reikšmingų pokyčių. Tikėtina, jog tokia prognozė kažkam žada ramybę, bet jokio progreso nebus. Nors nereikėtų visko priimti pažodžiui. Jei Ožiaragis ir jo atroji pusė yra įsitikinę savo jausmų nuoširdumu ir planavo šiais metais eilę reikšmingų įvykių, tai reiškia, viskas pavyks kuo geriausiai. Kalba eina apie tuos ženklo atstovus, kurie nėra dar apsisprendę šioje kryptyje. Ir svarbiausia, kad žvaigždės sako, jog neverta su tuo skubėti. 2014 metai nėra pats geriausias metas priimti lemtingus sprendimus.

FINANSAI. Finansine prasme 2014 metai žada būti ne patys blogiausi, nors visiškai tikėtina, jog kažkokių stambių pirkinių šitais metais nebus. Sausio – kovo laikotarpis turi būti rimtos ekonomijos metas. Tai būtina tam, kad vėliau Ožiaragiai turėtų pastovių resursų tam tikroms svarbioms veikloms. Priešingas atvejis – jei bus neapgalvotai išlaidaujama savo įgeidžių tenkinimui – vėliau tiesiog jau niekam pinigų nebebus. Dėl to, jau metų pradžioje šio ženklo atstovai taps taupūs ir apskaičiuojantys. Žinoma, saikingai. Pavasarį situacija pagerės. Iki rudens pabaigos situacija žymiai pagerės. Na, žvaigždės milijono nežada, bet pinigų išties pakaks.

vandenisVANDENIS

Vandeniams 2014 metais žadamas ypatingas likimo palankumas. Tiesa, kad tuo palankumu pasinaudoti, teks rimtai padirbėti. Bet juk taip teisinga, ar ne? Juolab, kad kažkokių viršžmogiškų galių tam nereikės. Pakanka tik išlikti savimi sudėtingose situacijose ir mokėti priimti teisingus ir pasvertus sprendimus, nepriklausomai nuo aplinkybių. Tiesa, bus ir problemų, bet galima ramiai teigti, kad ateinantys Arklio metai šio ženklo atstovams taps sėkmės laiku.

Pirmasis laiko etapas prasidės sausio mėnesį, o baigsis kartu su pavasariu. Tai bus sėkmingiausias etapas per visus 2014 metus. Šituo metu Vandeniams seksis, bet tik jei bus nuoširdus susidomėjimas bei pasiruošimas sunkiam darbui. Viskas vyks maždaug taip: vasario gale Vandeniai skrupulingai peržiūri savo resursų paskirstymą; planuoja savo verslo atidarymą arba vystymą; ne vieną naktį skiria projektų sudarymui; – tai reiškia, jog deda pastangas klausimų sprendimui. Ir štai pavasario įkarštyje, kuomet ateina laikas realizuoti sumanymus, pasirodo, kad ir aplinkybės susiklostė labai palankiai, ir didelė dalis buitinių rūpesčių tiesiog sumažėja. Kitaip sakant, jei Vandenis pasiruošęs įgyvendinti išties didelius ir geidžiamus tikslus, tai pačiu netikėčiausiu metu žvaigždės išsidėstys jo naudai. Tik nereikia manyti, jog pakaks padaryti pusę, o kitą pusę padarys kažkas kitas. Ne, taip nieko nebus. Pirmiausia Vandeniai turi turėti norą ir galimybę viską padaryti iki galo savarankiškai. Antra, reikėtų būti nuoširdžiai įsitikinusiam būtinybėje asmeniškai viską pabaigti iki pabaigos. Tik kuomet žvaigždės bus vienareikšmiškai Vandenių pusėje. Beje, pozityvo bus ne tik profesinėje srityje. Santykiuose su artimaisiais ir draugais situacija bus taip pat maksimaliai pozityvi. Buvę konfliktai ir nuoskaudos pasiliks praeityje. Sveikata taip pat nepaves. Ypač, jei šio ženklo atstovai atkreips dėmesį į sporto pusę. Na, nors truputį.

Antruoju metų etapu, kuris prasidės birželį, o baigsis spalį, bus viskas priešingai, nei pirmuoju. Tam tikra planetų padėtis žada energetinį chaosą. Vandeniams tai pasireikš tokiu būdu: tiems, kas neturi savo verslo, jau pačioje vasaros pradžioje laukia ryškus gamybos kritimas. Priežastis bus – sistemos gedimais bei keletas svarbių specialistų atleidimų. Be abejo, Vandenių kaltės nebus, tačiau už viską atsakyti reikės būtent jiems. Neteisybė pasirodys tiesiog negailestinga. Galimas yra netgi pažeminimas pareigose. Išlaikyti situaciją bus tiesiog neįmanoma. Bet yra nedidelis šansas šios bėdos išvengti. Tam jau nuo pirmųjų birželio dienų Vandeniams reikia asmeniškai lyg per mikroskopą išanalizuoti kiekvieną savo erdvės milimetrą ir neutralizuoti pačias mažiausias priežastis, kurios gali įtakoti kritinę situaciją. Tiems, kas turi asmeninį verslą, bus šiek tiek lengviau, nei aktualios problemos. Čia viskas klostysis teisingai. Tuo pačiu, būtent šituo laikotarpiu, visiškai tikėtinos rimtos sveikatos problemos. Labiausiai žadamas lėtinių ligų paūmėjimas, nervų sistemos susirgimai, bei kvėpavimo takų ligos. Vienintelis būdas apsisaugoti – tai pirmojo metų pusmečio eigoje intensyviai grūdintis ir stiprinti imunitetą.

Nuo spalio pabaigos iki metų galo tęsis trečiasis metų etapas. Šituo metu Vandeniai susigrąžins savo turėtą galybę. Jau lapkričio viduryje viskas turėtų susidėlioti į savo vietas, sėkmė vėl atsigręš. Problemos išsispręs, įsivyraus šilti ir pasitikėjimo pilni santykiai. Be abejo, jei šio ženklo atstovai elgsis pagarbiai. Beje, metų gale bus didelė tikimybė vienišoms širdims sutikti savo antrą pusę. Kiek sėkminga bus sąjunga – priklauso nuo pačių Vandenių. Svarbiausia tikėti savimi ir išlikti savimi.

MEILĖ. Meilės santykių prasme, 2014 metai gali tapti lemtingi. Dėl tam tikrų palankių planetų kombinacijų yra didelė galimybė sutikti savo antrąją pusę. Tiesa, dėlto šio ženklo atstovams teks daug ką įveikti ir labai stipriai pasistengti. Bet argi tai neturi vertės? Metų pradžioje santykiai su artimaisiais klostysis puikiai. Nors praeityje buvo konfliktų, dabar jie nebeturės jokios reikšmės ir galios. Vasarą situacija pablogės. Bus daug pykčių, kartais net be jokio pagrindo, labiausiai tikėtina, jog dėl neadekvataus simpatijos elgesio. Rudens pabaigoje – žiemą bus tas ilgai lauktas laikas, kuomet žvaigždės bus dosnios šiuo aspektu. Labiausiai tikėtina, jog šiuo metu Vandeniai sutiks savo taip ilgai lauktą antrą pusę.

FINANSAI. Finansų sritis 2014 metais visiškai atitiks darbo, profesinę sritį. Išimtis, jog bus įplaukų padidėjimas, priklausys nuo šio ženklo atstovų sėkmės profesinėje plotmėje, kas yra visiškai logiška. Metų pradžioje rekomenduojama būtinai peržiūrėti ir tiksliai bei skrupulingai suplanuoti metų biudžetą, įskaitant galimas įplaukas ir išlaidas. Būtina maksimaliai atsižvelgti į galimus faktorius. Suprantama, jog kiekvieną smulkmeną apskaičiuoti nepavyks, bet tai ir nebūtina. Tai reikalinga tam, kad Vandeniai iškart susikoncentruotų ir nesiblaškytų dėl smulkmenų. Metų vidurys atneš problemų, tačiau metų pabaigoje vėl viskas susidėlios į savo vietas.

žuvysŽUVYS

Pirmasis metų etapas prasidės sausį ir baigsis kovo vidury. Šiuo metų tarpsniu Žuvys turės nemažai problemų darbo srityje. Tiems, kas neturi savo verslo, visiškai tikėtinas santykių su vadovybe pablogėjimas, ir tai gali baigtis pažeminimu pareigose ar net atleidimu. Jei šio ženklo atstovas nenori prarasti savo vietos, tai teks tiesiog iškentėti tą laiką, nes vadovybės elgesys gali būti visiškai neadekvatus. Tiksliau, gali būti, jog priežasčių tam yra, bet jos realiai nėra susijusios su Žuvų darbu ir veiksmais. Galima, žinoma, ginti savo nuomonę, bet tai bus praktiškai neįmanoma, nes ir su kolegomis santykiai bus pakankamai įtempti. Žodžiu, šio ženklo atstovams palaikymo sulaukti nepavyks. Dėl to Žuvims geriausia tiesiog tylėti, pritariamai linksėti galva ir stebėti. Gauta informacija gali stipriai pasitarnauti ateityje. Asmeninių santykių aspektu, tai metai prasidės patikimai ir stabiliai. Sveikata problemų taip pat nekels, nebent sloga užpuls.

Antrasis metų laikotarpis prasidės kovo viduryje ir tęsis iki gegužės pabaigos. Šituo metu darbinė atmosfera šiek tiek stabilizuosis, nors viskas bus dar gan toli iki tobulumo. Vadovybės santykis taps neutralus. Tiems, kas turi asmeninį verslą, ankstesnė ir ši laiko fazė neišsiskirs ryškiais įvykiais. Viskas klostysis ne taip jau ir gerai, nors kažkokių situacijų, galinčių sukelti bankrotą, nebus. Dėlto, Žuvims – verslininkams reikia tiesiog dirbti, daryti savo darbą, nekreipiant dėmesio į nieką aplinkui. Žinoma, ne ta prasme, jog reikia pasinerti į darbą visu šimtu procentų, nieko daugiau nematant. Dėmesingumas turi būti visada pirmoje vietoje, tiesiog nereikia išbarstyti savo dėmesį ir jėgas. Santykiai su antrąja puse, jei ryšys buvo trumpalaikis, visiškai tikėtinas santykių nutrūkimas, kuris, jei įvyks, praeis tyliai, taikiai ir ramiai. Jeigu santykiai pakankamai patikimi ir stiprūs, tai tikėtina tai bus sėkmingas laikas, kupinas laimingų momentų ir mažų džiaugsmų. Sveikata bus gera.

Trečiasis etapas tęsis nuo birželio iki rugsėjo. Ir tai bus labiausiai negatyvus laikotarpis per visus 2014 metus. Visas negatyvas susikaups darbo ir sveikatos sferoje, ir visiškai nepalies tarpasmeninių santykių. Be abejo, tai didelis pliusas. Tokiu metu kelionė su savo antrąja puse į sanatoriją pasitarnaus ne tik maloniam poilsiui, bet ir padės sustiprinti sveikatą. Taigi, šiuo metu labai palanku atostogauti, taip darbinės įtampos bus mažiau.

Ketvirtasis etapas bus pats trumpiausias, truks spalio mėnesį. Tai vienintelis laikas, kuomet darbo problemas pakeis problemos asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, jog jau mėnesio pradžioje įvyks kažkas, kas stipriai įtakos Žuvų ir jų antrųjų pusių likimą. Koks tai bus įvykis, prognozuoti sunku, bet yra galimybė būti tam pasiruošus. Laimei, situacija darbe ims normalizuotis, pasieks balansą.

Penktasis metų etapas užbaigs metus. Šituo metu visos gyvenimo sferos harmonizuosis. Be abejo, taip bus tik tuo atveju, jeigu pačios Žuvys nuoširdžiai įsitikinusios už gražią ateitį. Išties, 2014 metai šio ženklo atstovams bus ypatingi, tačiau dvasiškai stiprios ir pasitikinčios savimi Žuvys sugebės išdidžiai įveikti šį gyvenimo etapą.

MEILĖ. Meilės santykių prasme, 2014 metai žada būti pakankamai palankūs. Jau metų pradžioje palanki Veneros įtaka sukurs absoliutaus supratimo ir intymumo aplinką tarp Žuvų ir jų antrųjų pusių. Vienišiems šio ženklo atstovams sutikti savo antrąją pusę galimybių bus išties palankių. Reikės tik noro ir dėmesingumo. Tokie bus pirmieji žiemos mėnesiai: ramūs, palankūs ir laimingi. Visi Žuvų norai pildysis per trumpiausią laiką, o visi siekiai žada greičiausiu laiku išsipildyti. Be abejonės, tai bus pats geriausias laikas asmeninių santykių prasme. Pavasarį situacija dar pagerės. Santykiai su artimaisiais ir draugais, kurie metų pradžioje buvo nuspalvinti retais pykčiais ir nereikšmingais konfliktais, taps praktiškai idealūs. Svarbiausia, kad Žuvys nepamirštų apie kitų jausmus ir apie tai, kad tikra draugystė išsiskiria, pirmiausia, nuoširdžia ir besąlygiška pagarba.

FINANSAI. Finansų prasme Žuvims teks taupyti jau nuo pirmųjų metų dienų. Beje, sausis ta prasme bus ypatingas mėnuo. Bet kokios, net ir pačios nereikšmingiausios išlaidos, turi būti tiksliai ir smulkmeniškai sistematizuotos, kitu atveju jau pavasarį numatoma gili finansinė krizė. Deja, tokia planetų padėtis ir šio ženklo atstovai, kad ir kiek stengtųsi, nieko pakeisti negalės. Bent jau metų pradžioje. Pavasarį bus tam tikra galimybė pagerinti savo finansinę padėtį, nežiūrint į totalines problemas darbe. Ir čia Žuvims teks pasistengti. Dėl savo sėkmės jos tiesiog privalo būti maksimaliai susikaupusios ir dėmesingos, nes tai leis sugauti būtinas galimybes iš aplinkos, kurios gali duoti papildomus pajamų šaltinius. Nuo pavasario pabaigos iki rudens pradžios situacija bus palankesnė, nors taupyti vis tiek teks. Metų gale (žiemą) viskas susitvarkys, Žuvys vėl atstatys savo pradines pozicijas.

Astrologė Rasa – asmeninisastrologas.lt
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================