2016 Metų horoskopas

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Ugninės Beždžionės metais jūs būsite tikri numylėtiniai. Jei išsaugosite savyje kovotojo dvasią, tai 2016 metais jums nebus jokių trukdžių ir neįveikiamų barjerų. Labai svarbu išmokti būti praktiškais ir viską gerai apgalvoti. Planuokite savo veiksmus, sudarykite metams instrukciją, veiklos planą – tai padės iš 2016 metų išspausti maksimumą naudos.

Meilė

Pirmoje 2016 metų pusėje jausite tikrą pakylėjimą meilės reikaluose. Flirtuosite, žavėsite, viliosite. Spinduliuosite pasitikėjimą savimi, seksualumą ir žavesį. Labai tikėtina, jog galite visiškai pasinerti į meilės ir romantikos jūrą, pamiršdami kitus reikalus. Aplinkiniai jumis žavėsis. Žvaigždės sako, jog metai jus nustebins dovanų gausa, kurių sulauksite iš savo mylimųjų ir gerbėjų. Išlaikykite jums būdingą ryškumą, energingumą ir drasą. Šios savybės būtinos, jei norite Ugninės Beždžionės metais sutikti savo gyvenimui partnerį. Antroje 2016 metų pusėje žadamos santykių problemos. Šeimos poros gali išgyventi santykių krizę. Jos priežastimi, tikėtina, bus nesusikalbėjimas ar neištikimybė. Kadangi pagundų meilės žygiams tikrai bus, atsispirti gali būti iš tiesų sunku.

Karjera

Metai bus palankūs darbui ir karjerai. Turėsite galimybę pakeisti darbą į geresnį. Ugninė Beždžionė jums pasiūlys daug naujų ir palankių karjeros perspektyvų. Kadangi metų sėkmę lems kontaktai, komunikacija ir žinios, tai 2016 metais aktyvus bendravimas bus net labai rekomenduotinas ir naudingas. Tikėtina, jog užmegsite daug naudingų pažinčių, susipažinsite su žmonėmis, kurie jums pasitarnaus ateityje. Darbe teks ne tik daug bendrauti, dalintis žiniomis, tačiau ir važinėti darbo reikalais. Jums tai patiks, nes darbe atsiras daugiau veiksmo ir energijos. Vistik planuokite savo darbus. Tokiu būdu išvengsite sumaišties ir viską atliksite laiku. Nuo metų vidurio atsargiau dalinkite pažadus, nes gali būti sunku juos tęsėti. Darykite tuos darbus, kurie yra jūsų kompetencijos ribose. Kitu atveju tapsite žmonėmis, kurie tik gerai galvoja apie save, tačiau jų darbai rodo ką kitą. Geri darbuotojai sulauks vadovybės paskatinimo ir pagyrų.

Sveikata

Metus pradėsite puikiai nusiteikę. Žvalūs ir fiziškai stiprūs. Lengvai įveiksite visus žiemos peršalimo ir gripo pavojus. Nuo didelio darbo krūvio ir protinio darbo gali persitempti jūsų nervų sistema. Jei pajusite dirglumą, sustiprėjusį nervingumą ar sutrikusią miego kokybę, būtinai skirkite dieną poilsiui. Ugninės beždžionės metais jūsų organizmas greit atstatys jėgas per trumpą laiką. Turintiems įsisenėjusių, chroniškų susirgimų gali tekti atlikti gydymo kursą arba pasirūpinti profilaktinėmis priemonėmis. Vasarą gali pasireikšti psichologinės sveikatos problemos. Galvos skausmas ar svaigimas, nemiga arba virškinimo sistemos sutrikimai. Tai lengvai išspręsite peržiūrėję savo mitybos racioną. Juk esate iš tų žmonių, kurie nesureikšmina mitybos, dažni linkę kimšti bet ką ir greitai. Metų pabaigoje gali nusilpti imuninė sistema. Rūpinkitės savo sveikata, nes kitu atveju minėtos ligos baigsis komplikacijomis ar chroniška ligos forma.

jautisJAUTIS

Ateinantys Ugninės beždžionės metai įspūdingų galimybių jums nėra suplanavę. Nors metai bus pakankamai ramūs ir pastovūs. Panašu, jog tiesiog daug dirbsite, kad realizuotumėte savo senus planus. Gausite puikių darbo pasiūlymų, galbūt jau pačioje 2016 metų pradžioje. Gerai apmąstykite tai prieš priimdami sprendimą. Įvertinkite galimą riziką, dividentus. Apsvarstykite visus pliusus ir minusus. Galimi nesutarimai darbe su kolegomis, bendradarbiais. Galbūt jums trūksta lankstumo? Metai žada finansinės situacijos kilimą. Tai bus pajamos iš papildomų šaltinių, kuriuos jums žada metų globėja Beždžionė. Dėl didelių darbo apimčių, įtampos, gali sustreikuoti jūsų sveikata. Nepamirškite pasirūpinti savimi. Pasilepinkite jums malonumų teikiančiu masažu ar vonios procedūromis. Maistas 2016 metais jums rekomenduotinas sveikatas ir subalansuotas.

Meilė

Ugninės beždžionės metai jaučiams žada stabilumą ir pastovumą meilės reikaluose. Atrodys, jog santykiai teka ramiai ir įprasta vaga. Didelių audrų ir siurprizų šioje srityje nežadama. Esančios santykiuose poros mėgausis kūniškų malonumų gausta, lepinimu ir švelniu dėmesiu. Tiesa, vasarą galima menka krizė. Ją lengvai įveiksite pasitelkę kantrybę ir išmintį. Kartais verta patylėti, nei aršiai ginti savo nuomonę. Taigi, nuoširdus ir atviras pokalbis padės išspręsti iškilusius nesklandumus ir nesusipratimus. Laisvi Jaučiai bus nusitekę gana rimtai. Labai ryškiai išreikštas noras kurti šeimą gali išsiplidyti su kaupu. Ta prasme Ugninė Beždžionė jums bus labai maloni ir palanki.

Karjera

Darbo ir karjeros prasme 2016 metai jums žada puikius rezultatus ir galimybes. Panašu, jog pavyks pakilti karjeros laipteliais aukščiau. Tai gausite daug ir nuosekliai dirbdami. Aktyvus darbas, permainos neišvengiamos Ugninės Beždžionės metais. Jaučiams būtina išlaikyti budrumą, nuoseklumą. Atkaklumas taip pat svarbus tam, jog pakaktų jėgų ir stiprybės siekti savo tikslų ir norų įgyvendinimo. Metų pradžia tam ypač palanki. Puikūs santykiai su kolegomis, vadovybės palaikymas leis planuoti metų projektus. Metų viduryje kažkiek atsipalaiduosite, todėl galite padaryti klaidų. Tačiau 2016 metams baigiantis jausite profesinį pakylėjimą.

Sveikata

Metų pradžioje galite turėti nemalonių sveikatos problemų. Jūsų organizmas bus jautresnis, nei įprasta. Todėl alkoholis, vaistai, nekokybiškas maistas gali apnuodyti jūsų organizmą. Kad minėtų veiksnių išvengtumėte, kuo anksčiau imkitės apsaugos priemonių: nevartokite įtartino maisto, atidžiai analizuokite maisto produktų sudėtį ir galiojimo laiką, nevartokite alkoholio ir medikamentų, jei tam nėra svarbaus poreikio. Ugninės Beždžionės metais jums derėtų vadovautis taisykle: mažiau yra geriau. Metų viduryje, nuo rugpjūčio, galimi peršalimai ir virusinės kilmės kvėpavimo takų susirgimai. Gerklė yra jūsų silpna vieta, todėl naudinga savo imuniteto stiprumu rūpintis ištisus metus. Tokiu būdu išvengsite rimtų susirgimų ar jų komplikacijų.

dvyniaiDVYNIAI

Ugninės Beždžionės metai Dvyniams žada aktyvius, energingus ir permainingus metus. Jausitės, lyg gyvenimas jus neša dideliu greičiu pirmyn, bus sunku suvokti kas vyksta aplinkui. Profesinėje srityje bus daugiau pastovumo ir aiškumo. Po kelių įtemptų metų, pagaliau ir vėl galėsite mėgautis šeimos ramybe ir santaika. Atsiras daugiau laiko savo pomėgiams: kelionėms, maloniems ir intelektualiems pokalbiams, pasilinksminimams. Būsite nusiteikę optimistiškai. Būtų puiku, jog 2016 metais siektumėte kiek galima daugiau, nesustotumėte ties pirmąja sėkme. Daugelyje gyvenimo sričių Ugninė Beždžionė žada geras permainas. Tačiau svarbiausia sėkmės sąlyga yra tai, jog kiekvieną savo žingsnį turite gerai apgalvoti ir vengti priimti skubius, neapgalvotus sprendimus. Išsiskirkite prioritetus, kad žinotumėte, kas jums dabar svarbiausia. Tada galėsite lengvai paskirstyti savo jėgas svarbiausiems dalykams, išvengsite nereikalingos sumaišties ir chaoso.

Meilė

Artėjančiais 2016 metais Dvynių zodiako atstovų meilės srityje laukia audringi, malonūs ir jaudinantys metai. Žinoma, tai labiau skirta vienišiems zodiako atstovams. Demonstruosite žavesį ir trauksite priešingos lyties dėmesį. Galimas romanas atostogų metu. Tačiau yra ir didelė tikimybė esantiems santykiuose užmegzti romaną. Aišku, tik nuo jūsų pačių priklauso, ar šią galimybę išnaudosite. Visų metų bėgyje būsite labai išsiblaškę ir nervingi. Tai gali pabloginti santykius su antrąja puse. Santykius išsaugoti galite atsakomybės ir konkretumo demonstravimu. Yra tikimybė, jog metų pabaigoje gali nutrūkti santykiai. Taigi, turite galimybę pataisyti padėti. Jeigu santykiai jums brangūs, pasistenkite būti geri partneriai.

Karjera

2016 metų pradžia darbo ir karjeros srityje išlaikys praėjusių metų stabilumą. Aišku įvykių bus, tik viskas tekės ramia vaga. Tai jus nelabai tenkins, nes esate aktyvumo ir kaitos mėgėjai. Gali būti, kad nuspręsite keisti darbo vietą ar net darbo pobūdį ir kryptį. Tai galite įgyvendinti metų pabaigoje. Svarbiausia, viską gerai pasverti, apgalvoti, vengti staigių ir impulsyvių sprendimų. Prieš keisdami darbovietę gerai išanalizuokite, kokių pasiūlymų yra. Ir tik radę tinkamą sau vietą, parašykite prašymą išeiti iš pirmosios. Tik tokiu būdu išvengsite finansinių sunkumų.

Sveikata

Artėjantys Ugninės beždžionės metai Dvynių zodiako ženklo atstovams žada būti ne patys geriausi. Taigi tiems, kas turi chroniškų susirgimų, prasminga imtis profilaktikos priemonių kol liga nepaguldė į patalą. Taip pat galimi skrandžio ir virškinimo sistemos negalavimai. Tam dažniausiai neigiamą įtaką turi netvarkinga ir nesubalansuota mityba. Taigi, peržiūrėkite ir gerai įvertinkite tai, kuo maitinatės, kad išvengtumėte nemalonių netikėtumų. 2016 metais jums naudinga atsisakyti daugelio maisto produktų. Labai teigiamą poveikį jūsų sveikatos būklei turėtų vegetarinė mityba. Atsisakę organizmą teršiančių baltymų ir daugiau vartodami paprasto tyro vandens išsigydysite ne tik chroniškus susirgimus, bet ir atgausite jėgas ir žvalumą. Metų pabaigoje galite pajusti nervinį pervargimą. Tai pašalinsite sumažinę darbų apimtis, daugiau laiko praleisdami gryname ore.

vėžysVĖŽYS

2016 metai Vėžio zodiako ženklo atstovams bus įvairiaspalviai ir intensyvūs. Jums verta išnaudoti savo visus intelektualinius gabumus siekiant karjeros aukštumų. Atrasite daug pažįstamų, praplėsite savo draugų ratą. Jie tikrai jus palaikys sunkią minutę arba pagelbės esant reikalui. Ugninė Beždžionė jums žada daug naujų pomėgių. Metai palankūs išnaudoti savo gabumus menui. Išnaudokite juos tam, kad pasiektumėte tikslus ar realizuoumėte savo potencialą. Darbo ir karjeros sritis ištiesų džiugins ištisus 2016 metus. Verta šioje srityje veikti su bendraminčiais, kitaip sakant, didesnės sėkmės sulauksite dirbdami ne vieni, o komandoje. Metų pabaiga žada ryškias asmeninio gyvenimo permainas. Jums būdingas didelis jausmingumas ir noras skubinti įvykius. Todėl užsimezgusi pažintis virpins jūsų sielą, kels nekantrumą ir norą susilieti su meilės objektu.

Meilė

Ugninės Beždžionės metai Vėžiams suteiks jausmų ir pojūčių įvairovę. Tikėtini emociniai blyksniai, įsiminti ir ryškūs potyriai aplankys šio zodiako atstovus pavasarį ir rudenį. Jūs visiškai pasinersite į jausmų sūkurį, jog visus kitus darbus paliksite savieigai. Esate pakankamai paslaptingas ženklas, tačiau 2016 metais emocijos bus tokios stiprios ir ryškios, kad veršis į išorę, todėl jų nuslėpti tikrai nepavyks. Taigi, tie, kas atras savo meilę, metų energiją nukreips jausmų puoselėjimui ir namų židinio kūrimui. Būtų prasminga realiai vertinti jausmus, vengti pasiduoti iliuzijoms. Tie zodiako atstovai, kurie skųsis vienatve, Ugninė Beždžionė pataria būti labiau atviriems ir įsileisti į savo gyvenimą naujoves drąsiai. Mažesni poreikiai ir reikalavimai priešingos lyties atstovams suteiks daugiau galimybių ir praplės jūsų galimybių ribas. Taigi, viskas labai priklauso nuo jūsų nusiteikimo.

Karjera

Ugninės Beždžionės metais Vėžiai mėgausis savo darbu ir karjera. Tai susiję su sėkmingumu šioje srityje ir atsiversiančiomis naujomis galimybėmis. Žinoma, darbo bus tikrai daug. Nereikia tikėtis, kad kažkas atliks jūsų užduotis ir darbus vietoj jūsų arba tiesiog savaime susitvarkys. Didžiausią pasitenkinimą savo darbu pajusite 2016 metų viduryje. Kuomet darbo rezultatai atneš puikius vaisius. Aišku, dėl profesinės sėkmės stipriai išaugs jūsų trapi savivertė. Dėl to tapsite atsainūs aplinkinių nuomonei, sunkiai leisitės į kompromisus. Tačiau tai pati blogiausia taktika, kuri gali sugriauti gerus ir nuoširdžius santykius su kolegomis. Verta išlikti ramiais, vengti konfliktų sprendimo aštria, agresyvia forma. Lankstumas – tai savybė, kurią prasminga ugdyti ir stiprinti Ugninės Beždžionės metais.

Sveikata

Vėžio zodiako ženklo atstovai yra dažniausiai patiriantys negalavimus, palyginus su kitais zodiako atstovais. Taip yra dėl padidinto organizmo jautrumo. Taigi, Ugninės Beždžionės metai prasidės virškinimo sistemos problemomis. Konkrečiau kalbant, patirsite kepenų funkcijos sutrikimus. Tai paskatins jūsų pomėgis daug, gausiai ir skaniai valgyti. Esant šiems negalavimams savo būklę stipriai pagerinsite laikydamiesi dietos, į kurios sudėtį įeina išskirtinai daržovės ir grūdai. Venkite riebaus maisto. Metų viduryje galimi nervinio pobūdžio negalavimai. Tai labiau bus susiję su darbo gausa, kur patirsite nemažai įtampos.

liūtasLIŪTAS

Ugninės Beždžionės metais šio zodiako ženklo atstovams prasminga pristabdyti savo lėkimą. Tai svarbu tam, kad susikauptumėte ir suprastumėte, kas per pastaruosius metus įvyko jūsų gyvenime. 2016 metai turėtų būti orientuoti į savo veiklos, saviraiškos ir gyvenimo pervertinimą. Esate stipriai besilaikantis savo įsitikinimų zodiako atstovas, tačiau požiūrio pakeitimas į daugelį dalykų, lankstumo įgijimas suteiks jums daugiau galimybių. Kitu atveju teks mokytis iš savų klaidų. Artėjantys metai žada jums daug naujų pažinčių ir malonių susitikimų. Drąsiai imkitės naujų projektų, būkite labiau matomi socialinėje plotmėje. Metai Liūtams pažers nemažai išbandymų. Tai palies jūsų įsitikinimus, prioritetus ir asmeninę realizaciją. Ugninė beždžionė jums bus palanki tuo atveju, jeigu sugebėsite atsisakyti egoisto pozicijų ir tik savo interesų akcentavimo. Tai savybės, dėl kurių dažnas zodiako atstovas patirs vienatvės ir atsiskyrimo jausmus.

Meilė

2016 metai nežada Liūtams ryškių ir įsimintinų įvykių romantikos ir meilės srityje. Tiesiog flirtui, meilikavimui neturėsite laisvo laiko. Visą savo energiją kreipsite į darbo ir profesinio prestižo gerinimą. Jūsų partneriui tai patiks mažiausiai, todėl galite išgirsti rimtų grasinimų apie santykių pabaigą. Pasirinkti turite patys, žvaigždės negal nuspręsti, kas svarbiau šiuo metu jums: profesiniai pasiekimai ar jaukus šeimos lizdelis. Nusprendę išlaikyti santykius būsite priversti atsisakyti tam tikrų savo ambicijų ir sumažinti ego poreikius. Vieniši Liūtai 2016 metų antroje pusėje, tikėtina, sutiks savo svajonių antrąją pusę. Tuomet darbo reikalai bus mažiau svarbūs, didžiausi pasiekimai ir tikslai bus įgyvendinti. Prasidėję nekaltai ir lengvai nauji santykiai gali peraugti į ilgalaikius įsipareigojimus.

Karjera

Ugninės Beždžionės metai – vieni palankiausių būtent karjeros prasme. Tikėtini laimėjimai ir pasiekimai, kuriuos gausite, pasitelkdami užsispyrimą, pasitikėjimą savimi. Visi užmojai ir planai, kurių neįgyvendinote anksčiau, bus realizuoti 2016 metais. Verta remtis savo jėgomis, patikrintais realiais faktais, vengti klausyti to, ką kalba kiti. Išlaikydami koncentraciją ir aiškų judėjimą tikslo link pasieksite maksimumą. Metai žada naują galimybę pereiti ne tik į aukštesnes pareigas, bet ir pakeisti savo veikos pobūdį. Priimkite tai, kaip naudingą metų iššūkį, nepasiduokite abejonėms. Nauji pasiekimai maloniai pagerins jūsų finansinę situaciją. Atsiras daugiau stabilumo, patikimumo. Tuo pačiu jausitės finansiškai saugūs.

Sveikata

Liūtai yra zodiako stipruoliai pasižymintys ypač gera sveikatos būkle. Tačiau Ugninės Beždžionės metais jūsų dėmesio pareikalaus širdies problemos, taip pat susirgimai, susiję su kraujotakos sistema, kraujagyslėmis. Kaip žinome, bet kokie negalavimai turi paaiškinimą. Liūtų atveju, panašu, jog problema slypi negebėjime arba nenorėjime išreikšti meilės jausmą. Taip pat nemokėjimas priimti ir dalintis jausmais negatyviai veikia jūsų fizinį centrą į širdį. Verta išmokti išreikšti esančius jausmus, ne tik reikalauti dėmesio ir meilės sau, bet ir skleisti bei dalintis šiuo gėriu su aplinkiniais. Metų pabaigoje, atšalus orams, neišvengsite peršalimo, kvėpavimo sistemos ligų. Taigi, verta stiprinti organizmą ir imunitetą jau nuo vasaros vidurio. Gali būti, jog imsite grūdintis, daugiau laiko praleisti atviroje erdvėje. Tai pasitarnaus jūsų fizinei būklei labai teigiamai.

mergelėMERGELĖ

Ugninės Beždžionės metais Mergelės bus pačios laimingiausios, sėkmingiausios. Patirsite iš tiesų daug permainų, gyvenimas atsiųs daug naujų galimybių, kurios stipriai įtakos jūsų tolimesnį gyvenimą gerąja prasme. Pokyčiai palies visas gyvenimo sritis, todėl išskirti svarbiausią ir sėkmingiausią būtų sudėtinga. Patirsite profesinę sėkmę, kurios dėka padidės jūsų pajamos. Asmeninis gyvenimas turės ne vieną galimybę pakrypti visai kita vaga, nei buvo iki šiol. Žodžiu, Ugninė Beždžionė jums paruošė daug staigmenų ir malonių siurprizų. Tačiau tai nereiškia, jog nereiks įdėti pastangų. Žvaigždės nurodo, kad didžiausia sėkmė galima tuomet, kai pasitelksite racionalų protą, realistinį situacijos vertinimą, bei pademonstruosite konstruktyvumą ir koncentraciją.

Meilė

Mergelės 2016 metais turės labai daug įvairių rūpesčių ir reikalų. Dėl šios priežasties meilės ir santuokos reikalai bus kažkiek užmiršti arba atidėti. Taigi, tikėtis ryškių permainų lyg ir neverta. Santuokoje esančios Mergelės gali stiprai atitolti nuo savo antrųjų pusių. Tai paveiks santykius negatyvia prasme. Juk artimas žmogus laukia iš jūsų dėmesio, palaikymo, malonių emocijų. Jūs tiesiog tam neturėsite nei noro, nei laisvo laiko. Žodžiu, gyvenatys su Mergelėmis turėtų išsiugdyti kantrybę ir išlikti ramūs, kol jų partneriai kovoja už vietą po saule. Vieniši zodiako atstovai, kaip žinia, yra labai reiklūs šalia esantiems, o antrajai pusei ypač. Labai aukšti reikalavimai gali ir vėl sutrukdyti kuriant ilgalaikius santykius. Nes Ugninė Beždžionė jų tikrai yra paruošusi.

Karjera

Ugninės Beždžionės metai pateiks nemažai staigmenų profesinėje, darbo, karjeros srityje. Staigmenos bus pačios įvairiausios. Tačiau, kad jų pasiektumėte reiks nemažai laiko skirti darbui. Tam išnudosite didžiąją savo jėgų dalį, todėl rezultatai duos vaisius. Metų globėja Beždžionė jums pataria pasikliauti tik savo jėgomis ir realiais faktais. Prieš priimdami sprendimą viską gerai apgalvokite, venkite skubotų sprendimų, pasikliaukite tik savimi. Tik jūs patys žinote, ko jums konkrečiai reikia ir ko siekiate. Antroje metų pusėje, vasarą, galite išgyventi įtampą ir konfliktus. Tai bus susiję su jūsų veiklos partneriais. Jei pasiduosite emocijoms, leisitės į niekur nevedančius konfliktus, rizikuosite viską prarasti.

Sveikata

Mergelės priklauso tiems zodiako ženklams, kurie ypač rūpinasi savo sveikata. Todėl susirgimai ir įvairūs negalavimai jus dažniau aplenkia. Ne išimtis ir šie, Ugninės beždžionės metai. Panašu, jog sveikatos būklė bus gera. Turintys įsisenėjusių chroniškų susirgimų 2016 metais turės galimybių pasveikti visiškai. Didžiausia problema ir kliūtis jūsų sveikatai gali iškilti dėl padidėjusio apetito. Maistas rodysis skanus, kaip niekada anksčiau, o ir kiekiai, kuriuos dėsite į lėkštę gerokai išaugs. Todėl skrupulingosios Mergelės turės progų padidinti savo kūno apimtis, priaugti nereikalingų kilogramų. Taigi, saikingumas, mažesnis maisto kaloringumas – tai, ko reiktų laikytis Ugninės Beždžionės metais. Metų pabaigoje, nuo didelių darbo apimčių ir intensyvumo, galite patirti išsekimą. Tuomet svarbu pasiimti trumpas atostogas ar savaitgaliui nuvykti į sanatoriją. Ten puikiai pailsėsite ir atgausite jėgas jums maloniausiu būdu.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Ugninės Beždžionės metai zodiako estetėms Svarstyklėms pažers daug siurprizų. Jums svarbiausias gyvenimo tikslas – darnūs santykiai ir harmonija. Dėl to dažnai paaukojate savo asmeninius norus ir poreikius, labiau atsižvelgdami į aplinkos pusę. Štai 2016 metai jums siūlo atsisakyti įtampos ir daugiau dėmesio skirti lengvumui. Tai reiškia, jog pasistenkite į gyvenimą žiūrėti lyg į žaidimą. Tuomet metų globėja Beždžionė jums taps maloninga. Galimos ryškios permainos santykiuose ir šeimoje. Kai kurios poros susilauks seniai planuoto kūdikio, auginančios atžalas susidurs su mokyklinio amžiaus vaikų problemomis. Gali tekti ne kartą apsilankyti mokykloje dėl mokymosi, drausmės problemų. Darbo, karjeros zona irgi patirs permainas ir pokyčius.

Meilė

Esantys santykuose zodiako atstovai mėgausis santykių pilnatve. Jus džiugins kiekviena, nors ir menka buvimo kartu akimirka. Sunku bus patikėti, jog buvimas šalia mylimo žmogaus gali suteikti tiek daug džiaugsmo. Jausitės harmoningi ir realizavęsi. Jausitės lyg apsvaigę nuo meilės ir jausmų. Todėl mielai tenkinsite antros pusės įgeidžius ir troškimus. Vieniši zodiako atstovai bus nusiteikę pažintims, todėl lengvai velsis į flirto ir gundymų malonumus. Zodiako merginos gali sulaukti malonaus rankos ir širdies pretendento pasiūlymo tuoktis. Vaikinai taip pat bus nusiteikę rimtai, todėl įsipareigojimai 2016 metais net labai tikėtini. Taigi, panašu, jog santykių tema jus Ugninės Beždžionės metais tikrai kabins. Tik būkite kuo daugiau viešumoje, lankykitės parodose, paveikslų galerijose. Sukitės ir būkite matomi ten, kur galite sutikti panašių pomėgių žmonių.

Karjera

Ugninės Beždžionės metai bus sėkmingi tiems Svarstyklių zodiako atstovams, kurie pasižymės kantrybe, užsispyrimu bei tikslo siekimu. Nemažai pasieksite ir asmeninio žavesio dėka, tačiau vien šia savo savybe pasikliauti nėra prasminga. Būsite pastebėti vadovybės, jūsų darbštumą tikrai įvertins. Taip pat pasižymėsite puikiomis derybininko, konsultanto savybėmis. Dėl šios priežasties profesiniai debatai neapseis be jūsų profesionalumo. Suprantama, kad darbas pareikalaus nemažų laiko ir jėgų sąnaudų. Tačiau nepamirškite ir partnerystės svarbos, pamėginkite suderinti profesinę veiklą ir santykius.

Sveikata

2016 metais Svarstyklių sveikatos būklė priklausys išskirtinai nuo jų aktyvumo. Tai reiškia, jog mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą zodiako atstovai išvengs visų galimų laikotarpio negalavimų. Jei esate pasyvūs, tuomet turite keisti savo aktyvumo įpročius arba susitaikyti su tuo, jog sveikata per daug jūsų nedžiugins. Vienintelis nusiskundimas, kurio neįtakoja jūsų fizinis aktyvumas – tai nervų ir pschikos sistema. Kaip ir daugelis, daug dirbdami pamirštate apie poilsio minučių svarbą. Dažnai dirbate be atvangos. Tai turi įtakos jūsų nervų sistemai, tik ji tai parodo ne iš karto. Jei patiriate miego sutrikimus, nuotaikos kaitą, apatiškumą, gali būti, jog tiesiog pervargote. Skirkite laiko visiškam atsipalaidavimui ir ramybei. Taip greitai atstatysite savo jėgas.

skorpionasSKORPIONAS

Ugninės Beždžionės metai giliesiems ir paslaptingiesiems zodiako atstovams žada daugiausiai permainų asmeniniuose santykiuose. Pokyčiai gali būti kažkiek netikėti, nors iš dalies patys suprantate, jog gyvenime niekas nevyksta be priežasties. Tai metas prisiminti savo šaknis: tėvus, giminaičius. Pasistenkite kuo daugiau laiko praleisti su savo tėvais, aplankykite seniai matytus giminaičius. Tai šaknys, iš kurių kilote, tai jūsų istoijos dalis. 2016 metai tinkamiausi šeimyninių santykių tvirtinimui. Karjera, profesiniai pasiekimai bus mažiau svarbūs ir akcentuojami metų globėjos. Žvaigždės nurodo, jog jau metų pradžioje išgyvensite santykių aiškinimąsi. Tai bus sudėtingas laikas. Turite suvokti, kad išorinės problemos ir nesėkmės tėra jūsų vidinių problemų atspindys. Todėl pradėkite nuo savęs.

Meilė

2016 metai Skorpionams žada kraštutinumus meilės reikaluose. Reikalas toks, kad šio zodiako ženklo atstovai yra dideli savininkai ir linkę lyderiauti santykiuose. Jie siekia dominuoti ir kontroliuoti situaciją ir savo partnerį. Tačiau jų pačių požiūris į santykius gali jiems pridaryti bėdos. Tiesiog esate iš tų, kuriems fizinė neištikimybė yra priimta ir normali gyvenimo norma. Tai susiję su tuo, jog šio zodiako atstovai labiau nei kiti yra linkę nuklysti į meilės avantiūras. Dėl šios priežasties 2016 metais gali nutrūkti ilgai besitęsiantys santykiai. Skorpionai nenorės prisiimti atsakomybės už savo poelgius, todėl rizikuos likti be nieko. Vieniši zodiako atstovai mėgausis romanais, kurie prasidėję netikėtai, taip ir baigsis. Todėl neverta puoselėti iliuzijų apie laimingą pabaigą. 2016 metai jums skirti kitiems gyvenimo projektams.

Karjera

Karjeros sritis Ugninės beždžionės metais iš jūsų pareikalaus atsakomybės, rimtumo ir pareigingumo. Reikšmingų įvykių metų globėja nežada, tiesiog darbinė atmosfera bus rami ir stabili. Žvaigždės nurodo, jog kai kurie zodiako atstovai gali sulaukti viliojančių finansinių pasiūlymų. Gerai tai apgalvokite, įvertinkite galimą riziką. Gali būti, jog teisingiausia strategija – atsisakyti. Skorpionams gali kilti noras pakeisti profesinę ar darbo kryptį. Metų globėja Beždžionė skatins jus ieškoti naujovių, įdomi ir patraukli profesinė veikla būtų naudinga. 2016 metais prasminga pasikliauti tik savo jėgomis.

Sveikata

Artėjantys metai Skorpionams nežada rimtų sveikatos sutrikimų. Jeigu susergate, gebate greitai atstatyti jėgas. Tiesiog taip yra dėl to, jog vienas iš simbolinių šio zodiako ženklo prasmių yra regeneracija. Metų bėgyje, kintant orams, kaip ir visi kiti galite peršalti ar susirgti virusinės kilmės kvėpavimo takų susirgimais. Tik jums tai menka problema, pasveikti gebate išties labai greitai. Tai tokios smulkmenas nevadinate rimtomis. Jei patirsite rimtų negalavimų, tai jie bus ne fizinės, o emocinės kilmės. Atkreipkite į juos dėmesį. Ignoravimas gali turėti rimtų ir ilgalaikių pasėkmių. Pagarba kūnui taip pat svarbu.

šaulysŠAULYS

Ugninės Beždžionės metais Šauliams gyvenimas ir įvykiai klostysis ne taip jau ir paprastai. Gali tekti įveikinėti iškilusias kliūtis, remtis tik savimi ir savo jėgomis. Esate optimistiški iš prigimties, todėl į sunkumus žvelgsite kaip į galimybes. Vistik 2016 metai pareikalaus iš jūsų darbo, kantrybės, jei norėsite kažko tai pasiekti. Tai jūsų asmeninės brandos metai, todėl į viską žvelgsite brandesniu, gilesniu žvilgsniu. Ugninės Beždžionės metai Šauliams tinkami įgyti geresnį išsilavinimą, praplėsti akiratį, užmegzti naujas naudingas pažintis. Vietoj senų draugų į jūsų gyvenimą artėjančiais metais ateis nauji. Jie bus vyresni, labai atsakingi, ir turintys aukštą socialinį statusą. Kai kuriems zodiako atstovams metai atneš ryškių permainų. Labai dideli pokyčiai, tikėtina, įvyks jūsų aplinkoje: seni draugai išeis, į jų vietą ateis nauji. Didelio dėmesio pareikalaus santykiai su broliais ir seserimis.

Meilė

Meilės srityje šio zodiako atstovai reikšmingų permainų nepatirs. Santykiai su sutuoktiniu ar partneriu bus ramūs ir verti abipusio pasitikėjimo. Toks puikus rezultatas – jūsų ir antros pusės pastangų rezultatas. Todėl nesusituokusios poros ims rimtai galvoti apie santykių įtvirtinimą, apie šeimos kūrimą. Tiesiog norėsis dalintis visu likusiu gyvenimu su mylimu žmogumi. Vieniši zodiako atstovai 2016 metų pradžioje išgyvens malonių romantiškų akimirkų. Turėsite ne vieną galimybę puikiai praleisti laiką. Tačiau žvaigždės sako, jog ilgalaikių santykių tikėtis nevertėtų.

Karjera

Ugninės Beždžionės metais būsite aktyviai nusiteikę, lengvai bendraujantys. Todėl galima sėkmė naujuose projektuose arba bet kuriuose kituose, kad ir ko besiimtumėte. Metų bėgyje galėsite puikiai pademonstruoti savo vadovo ar organizacines savybes. Tai puikiai pasitarnaus jūsų profesinėje veikloje, juolab tapsite labiau matomi vadovybės. Žodžiu, užsidėsite dar vieną pliusą ateičiai. Jums puikiai seksis kryptingai judėti tikslo link. Tačiau krupščiai analizuokite savo darbus ir pareigas, neprisiimkite svetimų darbų ir rūpesčių. Esate geraširdis zodiako atstovas, tačiau metai pataria koncentruotis į save.

Sveikata

Jau nuo 2016 metų pradžios pasijusite ne ypač gerai. Tai bus susiję su nervine sistema. Tiesog išryškės nervingumas, dirglumas, pernelyg stiprios reakcijos į nereikšmingus dalykus. Padidinkite savo racione maisto produktų, kuriuose gausu b grupės vitaminų, kiekį. Miegokite ilgesnes valandas. Taip pat svarbu atstatyti dvasinę pusiauvyrą. Ugninės Beždžionės metais jums puikiai tikų joga, meditacija. Venkite aktyvių sporto veiklų, labiau orientuokitės į ramią mankštą. Meditacija išspręs dirglumo, miego sutrikimų problemas. Nuo metų vidurio gali pasireikšti sąnarių susirgimai arba problemos su dantimis. Pirmąsias spręskite išbraukdami iš maisto raciono gyvulinės kilmės maisto produktus. Verčiau rinkitės augalinį, kuo natūralesnį maistą. Ir žinoma, gerkite pakankamą kiekį vandens.

ožiaragisOŽIARAGIS

Ožiaragiams Ugninės Beždžionės metai žada daug ir įvairių situacijų, kuriose reiks pademonstruoti energingumą ir aktyvumą. Tiems, kam trūksta savarankiškumo gali išgyventi sunkumus siekiant metų tikslų. Šio zodiako atstovai iš prigimties tvirti ir ryžtingi, todėl bet kokie sunkumai juos tik dar daugiau stiprina ir kuria norą pirmauti. Kadangi metų sėkmingumas bus siejamas su komunikacija, kontaktais, pažintimis, tai turėsite daug galimybių susipažinti su įdomiais ir naudingais žmonėmis, įgauti vertingos informacijos. Gali kilti noras daryti kardinalias permainas savo gyvenime. Tačiau žvaigždės jums pataria susilaikyti nuo tokio pobūdžio veiksmų.

Meilė

2016 metais Ožiaragiams norėsis pastovių jausmų. Pojūčio, kai esi mylimas ir pats atsakai tuo pačiu. Ugninės Beždžionės skatinimas išlaikyti aktyvumą visų metų bėgyje gali jumyse pasireikšti nervingumu. Nes esate ramus ir santūrus ženklas. Todėl per didelis aktyvumas jus paverčia nervingais ir įsitempusiais. Šios savybės atsispindės santykių srityje. Todėl galimi pykčiai su antrąja puse. Tiesiog savo neigiamas emocijas perkelsite į santykius. Todėl santykiai gali išgyventi ir sudėtingus laikotarpius. Vieniši Ožiaragiai turės galimybę 2016 metais sutikti žmogų, su kuriuo norės susieti gyvenimą. Nors esate iš tų zodiako atstovų, kuriems patinka vienatvė, 2016 metais puikiai jausitės poroje ir lengvai paliksite viengungio pasaulį. Tikėtina, jog su tuo susiję įvykiai vyks taip gretai, kad aplinkiniams atrodys, jog meilė trenkė lyg žaibas iš giedro dangaus. Jūs būtent taip ir jausitės, ir nepaisysite aplinkinių siūlymo neskubėti.

Karjera

2016 metais karjeros ir profesinėje srityje verta pasikliauti išskirtinai tik savo jėgomis. Todėl veikite vadovaujantis asmeniniais įsitikinimais. Pasirinkite tas kryptis ir kelius, kurie žada didžiausią sėkmę. Žinoma, jei norite ir siekiate permainų. Jeigu nenorite rimtų pokyčių, tai susilaikykite ir tiesiog tęskite tai, ką esate pradėję anksčiau. Išlaikykite jums būdingą kryptingumą, aiškų tikslo matymą, užsispyrimą. Šias savybes palaikys metų globėja Ugninė Beždžionė. Įgyvendinkite seną savo svajonę – sukurti savo asmeninį verslą. Tai labai palanku artėjančiais Ugninės Beždžionės metais. Žodžiu, darbo rezultatai priklauso tik nuo jūsų asmeninių pastangų ir ryžtingo nusiteikimo.

Sveikata

2016 metų pradžia sveikatos problemų nežada. Maitinkitės reguliariai ir sveikai, sportuokite bent jau 3 kartus per savaitę ir skirkite pakankamai laiko miegui. Taip išlaikysite puikią fizinę būklę ir energiją. Metų viduryje pajusite apetito pokyčius. Tiesiog valgysite daugiau ir sočiau. Todėl galimos problemos su svoriu. Papildomi kilogramai tikrai nedžiugins, jausitės mažiau energingi ir judrūs. Todėl jei pavyks, pažabokite apsivalgymo prriepuolius arba rinkitės mažiau kaloringą maistą. Venkite saldumynų ir miltinių produktų.

vandenisVANDENIS

Ugninės Beždžionės metai Vandenio zodiako ženklo atstovams žada puikias ir naudingas pažintis su įdomiais žmonėmis. Jie galbūt prisidės ar padės realizuoti jūsų planus. Iš esmės, 2016 metų energetika labai patiks zodiako keistuoliams ir laisvės fanatams Vandeniams. Metai labai didelių ir netikėtų staigmenų nežada. Bus malonių susitikimų, kurie atneš teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką. Daugiausia laiko 2016 metais Vandeniai praleis draugų apsuptyje arba su antrąja puse. Finansine prasme metai bus tikrai dosnūs ir vaisingi. Tai susiję su tuo, jog pavyks realizuoti savo pačius netikėčiausius projektus, kurie atneš puikų materialinį atlygį. Metų viduryje šio zodiako atstovai susidomės galimybe praplėsti savo akiratį, įgyti naujų žinių. Taigi išmokę naujo dalyko ar amato, labai tikėtina, netrukus imsitės tos krypties veiklos. Žvaigždės žada sėkmę įvairiuose projektuose.

Meilė

Ugninė Beždžionė meilės fronte Vandeniams žada ramybę. Nebus jokių beprotiškų žygių meilės paieškose. Vieniši Vandeniai 2016 metais jausis kažkiek nepasitikintys savo jėgomis, gal kažkiek sutrikę. Taip bus dėl to, jog sutiksite savo kelyje žmogų, kurį bus sunku suprasti. Esate labai žingeidus žmogus ir jus domina viskas, kas nesuprantama ir nepaaiškinama. Todėl visomis išgalėmis mėginsite suprasti sutiktąją pakeleivį. Žvaigždės sako, jog jus sujungs meilės jausmas. Tačiau dėl to nesijausite sutrikę. Priešingai. Jus valdys aiškumas ir realus suvokimas, kad tai jūsų žmogus. Esate labai įžvalgus ir pastebėsite visas charakterio smulkmenas. Todėl jūsų žingsnis bus gerai pasvertas.

Karjera

Ateinančiais metais šio zodiako atstovai jausis pasitikintys savo jėgomis, todėl jiems puikiai pavyks pasiekti svajonių. Darbe ir karjeroje tiesiog gausite rezultatus investicijų į savo darbą. Jei norite įgyvendinti kažkokį sumanymą, tai labai tikėtina, jog pasieksite užsibrėžto tikslo, o rezultatai tikrai bus džiuginantys. Bendrai, visų metų bėgyje jums puikiai seksis viskas, ko tik imsitės. Todėl yra didelė tikimybė, kad jūsų pasiekimus tikrai pastebės vadovybė. Metų gale galėsite džiaugtis aukštesniu postu. Tikėtina, jog jums pasiūlys vadovaujantį darbą. Arba metų gale sulauksite materialinio atlygio. Tie, kas užsiima savo asmenine veikla ar verslu, galimos naudingos sutartys, kurios praplės jūsų finansines galimybes.

Sveikata

2016 metų pradžioje Vandenio zodiako ženklo atstovai jausis iš tiesų puikiai. Jokių kvėpavimo takų negalavimų ar peršalimo simptomų nepatirsite. Galėsite mėgautis puikia nuotaika ir stipria sveikata iki pavasario. Jau nuo metų vidurio gali pasireikšti tam tikri negalavimai. Labiau tai išryškės tiems zodiako atstovams, kurie turi svorio problemų. Turėtumėte imtis rimtų priemonių. Tai rimta problema, kuri gali turėti atitinkamas komplikacijas. Tai cukrinis diabetas, sąnariu skausmai, stuburo ir kaulų problemos. Verta kreiptis pagalbos į šios srities specialistą. Dietologas padės jums stabilizuoti padėtį, atrasti tinkamiausią sprendimą.

žuvysŽUVYS

Ugninės Beždžionės metai žada jums rimtus pokyčius. Tam, kad pokyčiai teiktų pozityvią naudą svarbu visų metų bėgyje išlaikyti aktyvią būseną. Darbo sritis pradžiugins galbūt naujomis pareigomis arba didesne atsakomybe. Jausitės kartais lyg būtumėte ne savame kailyje, nes esate pratę būti mažai pastebimi ir matomi. O štai aukštesnės pareigos turės įtakos ir didesniam dėmesiui jūsų jautriai ir melancholiškai personai. Verta priimti pokyčius, jeigu norite gyvenime pasiekti kur kas daugiau, nei tiesiog plaukti ten, kur neša. Kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo šeimininkas, todėl 2016 metai pareikalaus iš jūsų priiimti atsakomybę už save. 2016 metais gali stipriai pasikeisti Žuvų zodiako atstovų charakteris. Dėl to įgausite daugiau pasitikėjimo savimi, valios stiprybės. Tapsite reiklesni sau, išmoksite išlaikyti sąmoningumą ir tvirtybę.

Meilė

Ugninės Beždžionės metais meilės reikalai Žuvims turėtų klostytis tikrai gerai. Santykiai turėtų tekėti įprasta, nusistovėjusia vaga. Aišku, galite pajusti, jog su partneriu truputį nutolote. Tarp jūsų nebėra tokios ryškios ir užvedančios aistros, kaip iki šiol. Tačiau ir tai galima sugrąžinti. Tereikia pasitelkti vaizduotę. Galbūt jums padės priartėti stipriau malonus savaitgalis dviese. Paprašykite giminaičių, kad pasirūpintų vaikais, o patys išdumkite maloniam ir intymiam savaitgaliui tik jums dviems. Vieniši zodiako atstovai norės išlaikyti nusistovėjusią savo gyvenimo rutintą. Todėl kažkokių ryškių permainų vengs. Tačiau žvaigždės sako, jog Ugninės Beždžionės metai ypač palankūs šeimos židinio kūrimui. Tai gali sukelti rimtą sumaištį. Metų pabaigoje galimi nesklandumai sentimentaliojoje srityje. Tai bus susiję su Žuvų nuotaikų nepastovumu ir dažna kaita.

Karjera

Profesinėje srityje šio zodiako atstovų laukia sėkmė. Išnaudokite visas pasitaikiusias galimybes, panaudokite visą savo potencialą ir talentus. Jei gausite naujo darbo arba aukštesnio posto pasiūlymą, neatidėliokite ilgai. Priimkite jį kiek galima greičiau, nes tai jums atneš daug naudos ir pagerins finansinę situaciją. Kūrybingieji zodiako atstovai turės puikias galimybes išnaudoti savo kūrybinį potencialą. Žvaigždės sako, jog galite sulaukti palankaus pasiūlymo iš užsienio. Drąsiai sutikite.

Sveikata

Jau nuo 2016 metų pradžios patirsite sveikatos problemų. Dažniausiai jūsų susirgimo priežastis yra tai, jog nemokate suprasti savo organizmo, ir jį išvarginate. Organizmas dėl to nusilpsta ir esant susirgimui ar infekcijai nebeturi jėgų kovoti. Labai svarbu šio zodiako atstovams išlaikyti fizinį ir psichinį balaną. Vengti darboholizmo ir atrasti laiko sau. Na taip, jus esate altruistiškasis zodiako ženklas, tačiau nevalia ignoruoti savo asmeninių poreikių. Taigi, ilsėkitės, maitinkitės racionaliai ir subalansuotai. Vitaminų poreikis jūsų organizmui bus didelis, todėl pasirūpinkite jų atsargomis. Ir kuo daugiau ilsėkitės. Žuvims dvasinę ramybę puikiai atstato muzikos klausymasis.

Astrologė Rasa Kungienė
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)
www.asmeninisastrologas.lt