AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Lapkričio mėnesio horoskopas 2014 visiems zodiako ženklams. Lapkričio pirmąją plevenančios žvakių liepsnelės primins mums apie mūsų čia laikinumą. Pamąstykite, kam norite skirti brangiausia, ką turite, savo laiką: įdomiai veiklai, gerbūvio susikūrimui ar tam vieninteliam Jūsų gyvenimo žmogui. Kokia Jūsų gyvenimo čia prasmė ir ką po savęs norite palikti: namus, vaikus, sukauptą turtą, nutapytą paveikslą, sukurtą dainą ar šiltą atsiliepimą kitų širdyse. Suvokite kiekvienos dienos dovaną ir stenkitės kiekvieną minutę savo gyvenime pamatyti kažką nuostabaus ir nepaprasto. Pabudę raskite už ką padėkoti Kūrėjui ir šalia esantiems. Mes visi spindime Visatos šviesa, bet kiekvienas esame ypatingas ir nepaprastas. Kiekvienas mūsų kažkurioje srityje esame unikalūs ir nepakartojami. Tad pasinaudokite palankia planetų padėtimi ir šį mėnesį atskleiskite savąjį išskirtinumą. Galbūt tai ir bus jūsų sėkmės raktas.

avinasAVINAS

Meilei palankus metas. Lapkričio 3, 4, 5 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, raskite laiko ir būdų, kaip išreikšti jausmus Jums brangiam žmogui. Šiuo laikotarpiu jau sukūrusiems šeimas reikėtų stengtis vienas kito nekritikuoti, o pamatyti vienas kitame daug pozityvaus. Pradžiuginkite mylimą žmogų malonia staigmena. Antrąją savaitę Jums palanku spręsti finansinius klausimus. Galbūt pats metas pagalvoti apie geresnį atlyginimą. Ketvirta savaitė siūlys naujas galimybes ieškantiems kūrybingo darbo. Ji tinkama darbo keitimui, verslo kūrimui, kelionėms ir komandiruotėms. Svarbu šį mėnesį rasti laiko sportui ir savęs tobulinimui.

jautisJAUTIS

Lapkritis Jums palankus laikas spręsti darbinius klausimus. Pirmosios dienos leis naujai pažvelgti į iškilusius aktualius uždavinius. Jūsų sprendimai leis sėkmingai žengti į priekį. Lapkričio 6, 7 dienomis, kai Jūsų ženkle viešės Mėnulis, būkit romantiški ir nudžiuginkit savo antrąją pusę romantiška vakariene. Antroji savaitė bus kupina įdomių susitikimų. Trečiąją savaitę galima būtų ieškoti, o jau suradusiems ir pereiti į pelningesnį ir daugiau galimybių teikiantį darbą. Ketvirtoji savaitė siūlys geras galimybes norintiems pakeisti gyvenamąją vietą. Savaitgalį susitikite su seniau matytais bičiuliais.

dvyniaiDVYNIAI

Partnerystei palankus laikotarpis. Pirmoji savaitė palanki naudingų darbinių naujų ryšių užmezgimui. Tai ir nuosavam verslui palankus laikotarpis. Lapkričio 8, 9 dienomis, kai Mėnulis keliaus Jūsų ženklu, galit netikėtai susižavėti naujai sutiktu žmogumi. Svarbu Jūsų paties įžvalga, ko galite tikėtis, tad neskubinkit įvykių. Antrąją savaitę imkitės atidėliojamų darbų. Sėkmingai juos pabaigsite. Trečioji savaitė leis naujai pažvelgti į tarpusavio santykius ir atrasti juose tai, kas buvo primiršta gera. Mėnesio paskutinėmis dienomis atidžiau tikrinkite elektroninį paštą, kad nepražiūrėtumėt Jums svarbios žinutės.

vėžysVĖŽYS

Įdomių pokyčių laikotarpis. Pirmoji dekada įneš gerų permainų į Jūsų asmeninį gyvenimą. Antrąją savaitę bus aktualūs darbo ir saviraiškos klausimai. Lapkričio 10, 11 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, ieškantiems antrosios pusės galimi nuotaikų svyravimai nuo susižavėjimo nauju žmogumi iki nusivylimo, kad jis ne visai toks, kokio tikėjomės. Būsit atsargūs, nes nenorėsit būti nuvilti. Stenkitės priimti žmones tokius, kokie jie yra, žinoma, paliekant augimo ir tobulėjimo galimybes. Jau sukūrę šeimas draugiškai dalinkitės rūpesčiais. Auginantys mažylius pasirūpinkite jų aplinka bei laisvalaikiu. Trečioji savaitė įneš permainų į Jūsų darbinį gyvenimą. Atkreipkite dėmesį į netikėtą naują gerą pasiūlymą. Ketvirtą savaitę būtinai raskite laiko patys sau. Tik mylėdami save galėsime mylėti kitus.

liūtasLIŪTAS

Persikraustymui, kelionėms į užsienį tinkamas laikas. Pirmąją savatę atraskit laiko apmąstyti gautus įdomius pasiūlymus. Vienas iš jų bus tai, kas reikalinga. Antroji savaitė Jums palanki draugystei, meilei, pasirūpinimui artimais žmonėmis. Trečiąją savaitę būkit pasirengę naujiems įdomiems iššūkiams. Galit sumąstyti netikėtą sprendimą, leidžiantį taupyti darbo laiką. Po lapkričio 23 dienos, kai iš Jūsų ženklo pagaliau iškeliaus Juodas Mėnulis, Jums gerokai palengvės ir visi reikalai pajudės. Ketvirtąją savaitę įsigykite naują drabužį, kurkite naują, įdomų savitą stilių. Jūsų išsakytos mintys gali nepatikti kitiems. Būkite tolerantiški ir ramiai išklausykit ir kitokią nuomonę. Prisiminkit Rytų išminčių žodžius, kad akmenys mėtomi tik į vaisiais aplipusius medžius.

mergelėMERGELĖ

Lapkritį atraskit save naujoje veikloje. Pirmąją savaitę Jums kils įdomių sumanymų. Raskit laiko pasidalinti jais su Jums brangiais žmonėmis. Antroji savaitė palanki santykių šeimoje stiprinimui, auginantiems vaikus, pasirūpinimui jų turiningu laisvalaikiu. Galbūt pats metas padėti jiems atrasti naują įdomią užklasinę veiklą. Lapkričio 15, 16 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, būsit impulsyvūs, jautrūs ir romantiški. Gal net pradžiuginsit mylimą žmogų eilėmis ar netikėtai įteiktu gėlės žiedu. Trečioji savaitė bus permaininga, bet galiausiai atneš sėkmę karjeroje. Ketvirtą savaitę spręsite buitines problemas. Kadangi į Jūsų ženklą įžengs Juodas Mėnulis, gali tempas palėtėti, ne taip greit gausime greitą rezultatą, gali kliūti smulkmenos. Stenkimės susilaikyti nuo noro kritikuoti. Pozityvus mąstymas leis kurti gražų santykį su aplinkiniais. Raskit laiko gerai muzikai. Nueikite su brangiausiu žmogumi į gerą filmą.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Džiugus naujas gyvenimo laikotarpis. Ieškantiems gyvenimo draugo: šiltas susirašinėjimas su jums brangiu žmogumi leis jums pasijausti laimingais ir reikalingais, tad nebijokit išsakyti savo jausmų. Merkurijaus kelionė Jūsų ženklu iki lapkričio 8-os dienos teiks jums iškalbos ir gebėjimo įtikinti dovaną. Auginantys mažuosius, išgyvens šaunias džiugias akimirkas. Antrąją savaitę palanku vykti į užsienį, tvarkyti ir spręsti juridinius klausimus. Trečioji savaitė atneš naujas finansines galimybes. Tinkamai jomis pasinaudokite. Ketvirtąją savaitę išsiruoškite su artimaisiais į koncertą ar suorganizuokite sau smagią išvyką. Nepamirškite draugo gimtadienio.

skorpionasSKORPIONAS

Tai sėkmingas Jums mėnuo. Saulės ir Veneros tranzitai Jūsų ženklu atvers Jums tiek finansines galimybes, tiek galimybes kurti ir tobulinti tarpusavio santykius. Pirmąją savaitę palanku tvarkytis buitį, imtis ilgiau atidėliotų darbų. Po lapkričio 8- sios, kai į Jūsų ženklą ižengs Merkurijus, būsit iškalbingi ir linkę bendrauti. Antroji savaitė palanki naujų veiklų suradimui. Dėl to padidės Jūsų pajamos. Šiuos klausimus spręskit iki lapkričio 16 dienos, kol Jūsų ženkle viešės Venera. Po lapkričio 16 –os, kai Venera pradės kelionę Šaulio ženklu, iki 19 lapkričio dienos – palankus laikas susitikimams. Vieniši gali surasti gyvenimo draugą. Atšventę gimtadienį, pasijusite kaip naujai gimę. Kai iš Jūsų ženklo Saulė pereis į Šaulio ženklą, ketvirtąją savaitę, pasirūpinkite, kad su brangiais žmpnėmis galėtumėte puikiai leisti laisvalaikį. Pasidomėkite ir kaip sekasi jūsų draugams. Besimokantys šį mėnesį turėsite nemažai laiko pasėdėti prie knygų.

šaulysŠAULYS

Naujų savęs atradimų laikotarpis. Pirmoji savaitė leis naujai pažvelgti į savo veiklą. Galit atrasti visiškai naują jums tinkamą kryptį, suvokti savo išskirtinumą. Antroji savaitė bus kupina naujų galimybių ir susitikimų. Sutiksite ir labai seniai matytų žmonių. Po lapkričio 16-os, kai Į Jūsų ženklą įžengs Venera, šis laikotarpis atneš geras permainas ir į jūsų asmeninį gyvenimą. Lapkričio 22, 23 dienomis, kai į Jūsų ženklą įžengs Mėnulis ir Jūsų ženklu pradės kelionę Saulė, sulauksite daug jums brangaus žmogaus dėmesio. Pasistenkite jo nenuvilti. Ketvirtoje savaitę spręskite gyvenamos vietos, buitines problemas. Stenkitės šiuo laikotarpiu nepamesti savo svarbių daiktų. Miela žinutė suteiks Jums daug netikėto džiaugsmo.

ožiaragisOŽIARAGIS

Rimtų finansinių sprendimų laikotarpis. Marso tranzito Jūsų ženklu įtakoje, pirmoji savaitė bus kupina įdomių naujų verslo ir darbų pasiūlymų. Antrąją savaitę spręsite jų realizavimo klausimus. Ieškantys naujos veiklos Baltojo Mėnulio įtakoje, galit surasti tai, kas jums labai tiks. Skirkit laiko ir šiltam pabendravimui su jums brangiais žmonėmis. Trečiąją savaitę suraskit laiko sportui, įdomioms išvykoms ar savišvietai. Ketvirta savaitė bus kupina netikėtumų. Pasirūpinkite ir savo artimaisiais. Jūsų dėmesys ir bendros pramogos juos labai nudžiugintų.

vandenisVANDENIS

Svarbių sprendimų, naujų pažinčių mėnuo. Pirmoji savaitė bus intensyvaus darbo, naujų susitikimų ir naujų galimybių metas. Antrąją savaitę turintys šeimas būkit jautrūs ir rūpestingi vieni kitiems. Ypač daug dėmesio skirkit mažiesiems. Net neprašyti pasidalinkit darbais su jums brangiu žmogumi, tuo jį nuoširdžiai maloniai nustebindami. Trečioji savaitė palanki persikraustymui, darbo keitimui, kelionėms. Ketvirtąją savaitę neužsisėdėkite socialiniuose tinkluose, o geriau gyvai pabendraukite su Jus mylinčiais.

žuvysŽUVYS

Dvasinių ieškojimų laikotarpis. Pirmąją savaitę domėsitės savęs ugdymo klausimais. Dalinsitės įdomiomis patirtimis, jausitės reikalingi draugams ir artimiesiems. Antrąją savaitę spręsit buitines problemas, atsiras naujų galimybių papildomam darbui. Trečioji savaitė atneš gerų permainų finansinėje srityje. Raskit laiko ir pradžiuginti mylimą žmogų netikėta malonia staigmena. Paskutinės mėnesio dienos bus labai intensyvios, svarbu nesusikrauti visų rūpesčių ant savo vienos pečių. Kartais reikia paprašyti artimųjų ir draugų pagalbos. Paskutinės lapkričio dienos, kai Jūsų ženkle viešės Mėnulis, bus ypač palankios meilei.

Šaltinis: Delfi.lt