AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Lapkričio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Lapkričio pradžioje, dėka geros Urano pozicijos jūsų ženkle, atsiras naujos galimybės, kils šaunios idėjos. Puikus laikas keisti į geresnį gyvenimo būdą, ieškotis naujų veiklų, užmegzti pažintis. Netikėtai susipažinusiems gali gimti graži draugystė. Lapkričio 11 d., Nusileidusiam Mazgui iškeliavus iš jūsų ženklo į Žuvų, įtampa pamažės, imsite laisviau žvelgti į gyvenimą, susilpnės noras žūt būt kovoti už savo įsitikinimus aštresniais pasisakymais. Tapsite švelnesni, linkę pasirūpinti kitais. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, lapkričio 21-22 dienomis būsite impulsyvesni, linkę emocingai išsakyti savo tiesą, ginti savąjį požiūrį, šiuo laikotarpiu raskite daugiau laiko sportui bei sugalvokite, kuo galėtumėte pradžiuginti mylimą žmogų. Šiuo metu būsite linkę aistringai reikšti savo jausmus, entuziastingai veikti. Lapkričio paskutinė savaitė bus ramesnė, norėsis apžvelgti nuveiktus darbus, suvesti rezultatus.

jautisJAUTIS

Stabilesnis laikotarpis, kai būsite „įkritę“ į darbus ir naujas veiklas. Ieškokite naujų galimybių, imkitės seniau atidėliotų projektų ir gerinkitės buitį. Šis laikotarpis vainikuos sėkmė, žingsnis po žingsnio einant į priekį, ir dedant pakankamai pastangų siekiant tikslo. Laikas palankus pirkti-parduoti nekilnojamąjį turtą, įsirengti namus, kurti patogią jums buitį. Turėsite daugybę įsipareigojimų, tiek darbe, tiek namuose, tad vos spėsite suktis. Santykių srityje romantiškos nuotaikos aplankys antrąją mėnesio pusę. Šiuo laikotarpiu ieškantys draugo lengviau susipažins. Darbe venkite kritikuoti ir kontroliuokite žodžius, kad netyčia neįžeistumėte bendradarbio. Paskutinės lapkričio dienos leis permąstyti tikslus ir objektyviai įvertinti galimybes. Artimo žmogaus supratimas ir palaikymas bus tai, kas nušvies jūsų lapkričio dienas.

dvyniaiDVYNIAI

Įdomus laikotarpis norintiems užsiimti savo veikla ir kuriantiems gražius ateities planus. Stenkitės būti realistais ir paskaičiuokite, kiek ruošiatės įdėti į kuriamus projektus ne tik jėgų, bet ir lėšų. Šiuo metu reikia vengti nepamatuotos rizikos bei ginčų. Lapkričio antroje pusėje norėsis kur nors ištrūkti, kur būtų bent jau šilčiau ir šviesiau, tad turintys tam galimybių – pagalvokite apie atostogas. Besimokantiems bus nelengvas laikotarpis, tačiau pastangos būtų apvainikuotos aukštais pasiekimais. Pinigus būsite labiau linkę pataupyti pirmąją mėnesio pusę, tačiau antrą pusę venkite nepamatuotos rizikos bei abejotinų investavimų. Siekiantys sėkmės moksluose judėsite į priekį lėtai, bet užtikrintai, tad raskite laiko ir pasidžiaugti nuveiktais darbais bei pasiektais rezultatais. Labai norėsis įdomių permainų. Gal verta apsilankyti kirpykloje ir susikurti savo naują įvaizdį?

vėžysVĖŽYS

Energingas, intensyvių darbų mėnuo. Lapkričio pradžioje atsiras naujų gerų galimybių darbuose. Pelnysite pripažinimą ir sparčiu tempu judėsite sėkmės link. Artimųjų meilė ir dėmesys šildys šaltais lapkričio vakarais, o rūpesčiai vaikais neleis gyventi vien sau. Jums, beje, tai ir nebūtų įdomu, nes gebėjimas padėti, pasirūpinti kitais – jūsų tikroji savastis. Svarbu, kad tuo nebūtų piktnaudžiaujama ir turėtumėte bent retkarčiais galimybę bent truputį patinginiauti. Antroje mėnesio pusėje atkreipkite dėmesį į savo mitybą – gal vertėtų ją praturtinti įvairesnėmis daržovėmis bei vaisiais. SPA procedūros, pirtys ir baseinas būtų tai, kas leistų atsipalaiduoti po savaitės įtampos ir pasidžiaugti maloniu poilsiu. Mėnesio antroje pusėje kurkite jaukius namus, neužmiršdami ir pasirūpinti linksmesnėmis pramogomis visai šeimai.

liūtasLIŪTAS

Lapkričio pirmomis dienomis jūsų ženklu keliaujantis Mėnulis stiprins jūsų jausmingumą, norą siekti pripažinimo ir įvertinimo. Šis laikas svarbus ieškantiems gyvenimo draugo – lengviau jį bus sutikti viešumoje bendraujant ir pramogaujant. Vėliau visą dėmesį skirsite tikslų siekimui, profesiniam tobulėjimui ir gerbūvio kūrimui. Šaunus metas mokytojams ir tėveliams, gebantiems rasti kuo pradžiuginti savo mažuosius. Antroje mėnesio pusėje galite retkarčiais jaustis nesuprastais ir pakankamai neįvertintais, nepasiduokite šioms nuotaikoms, esate šaunūs, tik laikotarpis kiek niūresnis. Jei būsite kantrūs ir atkaklūs, sėkmė, kad ir nedideliais žingsneliais, atkeliaus pas jus. Mėnesio pabaigoje reiktų vengti ginčų ir konfliktų su bendradarbiais. Ne visada svarbu žūt būt būti teisiu – kartais šaunu leisti sėkmingais pasijausti ir šalia esantiems. Meilėje ir draugystėje galimi pokyčiai. Ramiai juos reiktų vertinti: tiesiog tikėkite, kad viskas – į gera.

mergelėMERGELĖ

Žvaigždžių palankumo laikas, kai būtina kuo daugiau nuveikti, padaryti. Įgyvendinkite savo svajones, imkitės įdomių darbų, kurkite, puoselėkite, auginkite meilę. Gebėjimas kitais pasirūpinti, atjausti ir padėti – leis ir jums patiems gerai pasijausti, o sugebėjimas kantriai siekti tikslų – leis save geriau realizuoti, atskleisti visus savo talentus. Antroje mėnesio pusėje darbuose galite susidurti su atsainesniu požiūriu į jūsų darbą – nepykite, o padėkite kitiems susivokti, kodėl tai yra svarbu, kad ir jūsų pastangas įvertintų. Besimokantys kažko naujo galės pasidalinti įdomia informacija su artimaisiais. Paskutinėmis lapkričio dienomis ieškokite ne problemų, o jų sprendimų. Išgirskite šalia esančio mylimo žmogaus lūkesčius. Jūsų gebėjimas išreikšti jautriai savo jausmus suteiks abiems neišdildomų romantiškų akimirkų.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Lapkričio pradžioje gali kilti netikėtų naujų idėjų, galinčių pakeisti jūsų gyvenimą, tačiau jas įgyvendinant teks įveikti nemažą inercinį pasipriešinimą. Atsargiau rinkitės rizikingus finansinius projektus – pelnas iš jų šiuo metu gerokai vėluotų, o štai dėl jūsų vėlavimų ar pražiūrėjimo sumokėti reikiamus mokesčius – baustų iškart. Šiuo laikotarpiu atsakingai reiktų ir prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus. Asmeninių santykių srityje gali išryškėti nuomonių skirtumai, laimei, jūs mokėsite sutarti ir „išlyginti“ aštresnius kampus. Antroje mėnesio pusėje galite išgirsti savo adresu ir kritikos – svarbu neįsižeisti, o pagalvoti, kokių imtis priemonių, kaip situacija pagerėtų. Šiuo laikotarpiu labai palankios išvykos, dar neišnaudojusiems savo kasmetinių atostogų galbūt vertėtų bent kelioms dienoms save palepinti įdomių patyrimų teikiančia kelione.

skorpionasSKORPIONAS

Aštresnių patyrimų mėnuo, kai lengviau seksis pelnyti sėkmę, bet ir ilgiau kauptos ir į šalį stumtos problemos iškils į paviršių. Saulė, keliaudama jūsų ženklu, aktyvuos norą būti ryškiais ir matomais, tad pagalvokite apie savo naują įvaizdį. Šiuo laiku galite būti kandesni, nei įprastai ir dėl Merkurijaus tranzito jūsų ženklu, tad pagailėkite šalia esančių ir atraskite, kuo galėtumėte kartu pasidžiaugti. Darbų krūvis augs, bet su jūsų entuziazmu ir darbštumu seksis puikiai susitvarkyti, o štai mažieji gali jums suorganizuoti ir netikėtų patyrimų – pvz. būtinybę apsilankyti mokykloje. Mėnesio trečiąją dekadą, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, atšventę gimtadienius, Skorpionai pajus „antrą kvėpavimą“, bus drąsūs, ryžtingi ir greiti sprendimuose. Norėsis pasidžiaugti pasiektais rezultatais, o mintyse jau kirbės ir nauji planai bei sumanymai. Nuotaikingo jums šio mėnesio!

šaulysŠAULYS

Lapkritis prasidės šiek tiek sunkiau, nei įprastai, nes vis jausitės apribojami, ir jūsų idėjos sunkiau sulauks pritarimo. Nepasiduokite sunkesnėms mintims, tai tik laikotarpis, kai projektai įgyvendinami lėtesniu tempu ir jums prireiks daugiau atkaklumo ir kantrybės. O štai naujų įpareigojimų ir suvaržymų gali kaip tik padaugėti. Laimei jūsų ženklu keliaujantis Mėnulis leis išgyventi romantines nuotaikas ir jūs nustebinsite mylimą žmogų savo netikėtomis įdomiomis idėjomis. Nuo lapkričio 20 d. jūsų ženkle kelionę pradėjęs Merkurijus pagaliau leis būti išgirstais, ir jūsų optimizmas vėl džiugins aplinkinius. Seksis pradėti naujus projektus, užsiimantiems kūrybine veikla. O Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu atsiras progų būti įvertintiems, suprastiems ir labai reikalingiems. Kils noras savaitgalį kažkur ištrūkti, tad surenkite smagią išvyką.

ožiaragisOŽIARAGIS

Šis mėnuo kai kuriems pateiks didelių permainų ir netikėtumų. Gyvenimas gali verstis aukštyn kojomis. Teks dėliotis iš naujo prioritetus. Jūsų ženklu keliaujantis Plutonas griaus įsitikinimus ir nuostatas, bei ragins į gyvenimą pažvelgti daug plačiau. Labai svarbus karjeros siekimas gali pasirodyti nebe tokiu aktualiu, o į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai bei noras kažką iš esmės keisti gyvenime. Kadangi jūs esate puikūs strategai – susidėliokite naujus tikslus ir siekius ir imkitės jų įgyvendinti. Seksis atradusiems savyje norą padėti kitiems, kam labiausiai to reikia, bei norintiems išreikšti savo kūrybines galias. Po lapkričio 11-os, pasikeitus Kylančio ir Nusileidusio Mazgų padėtims, atrasite norą savyje permąstyti, kokio gyvenimo siekiate ir ką reikėtų jame pakeisti. Meilei ir draugystei geras laikas bus lapkričio 15-16 dienos, kai į kai kurių širdis pasibels nauji jausmai. Lapkričio antroje pusėje skirkite laiko subalansuoti mitybą, pakoreguoti dienotvarkę, kad joje atsirastų laiko ir gyvenimo džiaugsmą gausinančiam jums tinkamam sportui. Paskutinėmis lapkričio dienomis dėl Merkurijaus tranzito Šaulio ženklu norėsis daugiau bendrauti, galvosite apie išvykas ir keliones. Mažiesiems stenkitės nebūti per griežti, pažvelkite į juos per vaikiško džiaugsmo prizmę ir kartu sugalvokite, ką būtų smagu visiems nuveikti.

vandenisVANDENIS

Mėgstantys pokyčius Vandeniai lapkritį išgyvens įdomų permainingą laikotarpį – seksis ieškantiems netikėtų idėjų ir sprendimų. Pokyčiai keisis su ramesniais periodais, kai tiesiog norėsis atsigręžti atgal ir įvertinti nueitą kelią. Mėnulis lapkričio 8-9 dienomis keliaudamas Svarstyklių ženklu, dėl artimos Juodajam Mėnuliui pozicijos, stiprins abejones priimamų sprendimų būtinumu ir teisingumu. Svarbu bus atsirinkti esminius dalykus. Lapkričio 17, 18, 19 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, būsite jautrūs žodžiui, apkabinimui, romantiški. Tai puikus laikas pasirūpinti mylimu žmogumi, jį nustebinti ir pradžiuginti. Trečioji lapkričio dekada teiks daugiau optimizmo. Seksis darbuose. Atsiras noras pakeliauti, bent trumpam kažkur išvykti ir pakeisti aplinką. Jūsų nuoširdus dėmesys aplinkiniams leis pasidžiaugti smagiomis buvimo kartu akimirkomis.

žuvysŽUVYS

Labai ypatingas jums mėnuo. Baltojo Mėnulio kelionė jūsų ženklu kurs naujas progas ir galimybes, skatins naujai pažvelgti į įvairias situacijas. Labai svarbu šiuo laikotarpiu parodyti drąsą, ryžtą ir atkaklumą. Išryškės jūsų kūrybiniai talentai. Lapkričio 11 d. į jūsų ženklą įžengus Nusileidusiam Mazgui būsite jautresni, linkę giliau išgyventi įvykius ir netgi laikas nuo laiko nuklysti į praeities prisiminimus. Jautrumas dar labiau sustiprės lapkričio 20-21 d., kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis. Šiuo laikotarpiu neįsileiskite į širdį liūdesio, o raskite galimybių padėti artimiesiems spręsti jų praktines problemas. Neptūno ir Chirono tranzitai jūsų ženklu išplės jūsų galimybes ir ieškantiems naujo hobio ar papildomos įdomesnės veiklos. Raskite laiko gerai muzikai, knygai ar filmui. Lapkričio pabaigoje gali padidėti krūvis. Teks kai kam grįžti prie anksčiau pradėtų, atidėtų darbų. Vis tik raskite laiko poilsiui ir pasidžiaugimui jus mylinčių žmonių dėmesiu.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt