AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Aktyvus laikotarpis, kai norėsis kovoti už savo tiesą, o gali tekti atsakyti už padarytas klaidas ir ieškoti išeičių, siekiant pagerinti situaciją. Seksis atviro būdo, mokantiems pažvelgti tiesai į akis ir ieškantiems veiksmingų sprendimų. Tad ryžtingai imkitės darbo. Antrąją mėnesio pusę būkite atidūs tvarkydami dokumentus, kad neįsiveltų klaidų. Finansų srityje galimi pražiūrėjimai įsipareigojimų, terminų, tad reikėtų būti dėmesingiems. Stipresnis ir avaringumo fonas, tad kelyje būkite atidūs. Gerai seksis meilės reikaluose, norėsis išvykų ir linksmų renginių. Jūsų optimistinis požiūris į rytojų padės įveikti visas iškilusias problemas.

jautisJAUTIS

Mėnuo, kai gali norėtis keisti darbą ar gyvenamą vietą. Palanku įsigyti jums svarbių pirkinių. Jausmų srityje seksis nebijantiems žengti ryžtingą žingsnį ir mylintiems pasiūlyti savo ranką ir širdį. Daugiau rūpesčių teiks atžalos, gali dėl jų atsirasti ir papildomų išlaidų. Jūsų kantrybė padės įveikti šias problemas. Palanku pirkti-parduoti nekilnojamąjį turtą. Mėnesio gale atsiras galimybių atskleisti savyje kūrybines galias. Jūsų darbštumas ir atsakingas požiūris į savo įsipareigojimus ir darbą mėnesio gale atneš sėkmingus rezultatus.

dvyniaiDVYNIAI

Permainingas mėnuo, kai reikės atsirinkti, su kuo jums iš tiesų pakeliui. Šį mėnesį atraskite naujų galimybių veikloje, palankus laikas atnaujinti savo garderobą ir pakeliauti. Puikus laikas susipažinti. Mėnesio antroje pusėje susilaikykite nuo neplanuotų išlaidų ir tinkamai spręskite vaikų užimtumo klausimą. Reikėtų būti atidesniems kelyje, kad „neuždirbti“ baudų už greičio viršijimą. Jūsų gebėjimas greitai ir lanksčiai reaguoti į besikeičiančią situaciją padės įveikti einamąsias problemas.

vėžysVĖŽYS

Permainų mėnuo. Mėnesio pradžioje reikės sau pripažinti, kad per didelis pasitikėjimas kitais buvo jiems nepelnyta dovana. Svarbu spręsti iškart užgriuvusias problemas ir ieškoti tinkamiausių jums išeičių. Jausite mylimo žmogaus palaikymą. Mėnesio viduryje sutiksite seniau matytus draugus. Jūsų įgimtas jautrumas ir rūpestis leis geriau pasijausti šalia esantiems, o mažuosius auginantys patirs daug nuotaiką praskaidrinančių akimirkų.

liūtasLIŪTAS

Jūsų sėkmingas mėnuo, kai vos spėsite tinkamai reaguoti į besikeičiančią situaciją. Galimi pokyčiai tiek darbų, tiek jausmų srityse. Seksis Liūtams, siekiantiems pripažinimo ir saviraiškos. Kai kurie augins užsimezgusius naujus gražius tarpusavio santykius. Atšventę gimtadienį Liūtai atgaus jėgas ir gerą nuotaiką. Vyresnio amžiaus Liūtams reikėtų skirti daugiau dėmesio savo sveikatai. Rugpjūtis – puikus laikas auginantiems mažuosius, praleiskite jį nuotaikingai ir smagiai.

mergelėMERGELĖ

Rugpjūtis bus kupinas įvairių pokyčių. Kai kurioms Mergelėms aktualios bus darbų paieškos – labiausiai seksis užsiimantiems kūrybine veikla, ir besirūpinantiems mažaisiais. Mėnesio viduryje pagerės finansinė padėtis. Atsiras naujų galimybių. Meilės santykiuose parodykite savo jausmus ir sukurkite savo brangiausiam žmogui netikėtų malonių staigmenų. Išvykos ir trumpos kelionės suteiks jums daug smagių akimirkų.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Sėkmingesnė pirmoji mėnesio pusė. Vėliau išryškės problemos, kurių stengėtės nematyti, tad lauks nemažai darbų. Mėnesio viduryje atsiras finansinių galimybių. Norėsis daugiau laiko skirti ir savo hobiui. Auginantys mažuosius ras daugiau laiko praleisti su jais, džiaugiantis jų vikrumu ir nuoširdžiu prieraišumu. Mėnesio pabaiga sunkėlesnė, nes nuo 25 rugpjūčio jūsų ženklu pradės kelionę Juodas Mėnulis, tad bus didesnė klaidų tikimybė. Gera jūsų širdis ir noras kitiems padėti leis šį mėnesį pasirūpinti artimaisiais ir vyresnio amžiaus žmonėmis.

skorpionasSKORPIONAS

Sunkėlesnis mėnuo, jūsų ženklu tebekeliaus Saturnas ir gali išryškėti problemos, kurių ilgą laiką nesprendėte. Seksis mokantiems šiltai bendrauti, matantiems ne vien savo problemas, bet ir linkusiems padėti kitiems. Finansų srityje galimos nenumatytos išlaidos. Nemažai dėmesio ir finansų pareikalaus jūsų vaikai. Savo vaikų kai kurių brangių pirkinių troškimą gali tekti apriboti. Svarbu nuoširdžiai apie viską su jais kalbėtis. Mėnesio gale padaugės darbų, atsiras ir naujų finansinių galimybių.

šaulysŠAULYS

Savaitė, kai kažką gali tekti pradėti iš pradžių. Imkitės rimtų veiksmų, spręsdami iškilusius sunkumus ir ieškokite kompromisinių sprendimų. Mėnesio vidurys leis tinkamai įvertinti norinčius jums padėti. Kai kuriems šis mėnuo padovanos naują pažintį. Antroje mėnesio pusėje raskite laiko savo mėgstamai veiklai ir, žinoma, šeimai. Seksis pirkti-parduoti nekilnojamą turtą. Jūsų džiugi nuotaika leis tinkamai išspręsti darbe susikaupusias problemas.

ožiaragisOŽIARAGIS

Veikli savaitė, kai gyvenimas pateiks naujus iššūkius ir ragins atrasti naujas galimybes. Mėnesio pradžia įdomi netikėtais veiklos pasiūlymais ir naujomis pažintimis. Mėnesio viduryje ieškantiems gyvenimo draugo, kuriantiems brandesnius santykius gali tekti dažniau nuomones paderinti ir paieškoti abiems pusėms tinkamo kompromiso. Jūsų mokėjimas planuoti ir susidėlioti akcentus leis tinkamai spręsti svarbius klausimus. Laisvalaikiu tiesiog pasidžiaukite vasara.

vandenisVANDENIS

Stiprus mėnuo, palankus meilei ir saviraiškai. Seksis kūrybingiems Vandeniams, ieškantiems naujų idėjų ir siekiantiems jas įgyvendinti. Balto Mėnulio tranzito jūsų ženklu įtakoje likimas gali pateikti jums netikėtų malonių staigmenų. O štai finansus reikėtų šiek tiek pataupyti planuojamam naujam pirkiniui. Mėnesio pabaigoje gali išryškėti darbe tarpusavio nuomonių skirtumų. Būkite pasiruošę kompromisui. Netikėtos idėjos laisvalaikiui pradžiugins jūsų brangiausią žmogų.

žuvysŽUVYS

Ryškus mėnuo, leisiantis atskleisti kūrybines galias ir atrasti sau įdomias veiklos sritis. Puikus laikas meilei ir draugystei, norintiems kurti pastovius tarpusavio santykius. Susitvarkę su darbų krūviu, atraskite laiko pasidžiaugti vasaros akimirkų grožiu. Mėgstantiems kūrybą gali kilti šaunių minčių. Svarbu iškart imti jas įgyvendinti. Mėnesio antroje pusėje padėkite patarimais artimiesiems. Jūsų atjaučianti širdis leis geriau suprasti šalia esantį žmogų.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt