AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Sausio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams. Pradėkime Naujus Metus gera nuotaika, pasiryžę suteikti kiekvienai dienai prasmę ir pripildyti ją gyvenimo džiaugsmu. Sausio mėnesį Kylantis Mazgas tebebus Svarstyklių ženkle, tad daugiau pasieksite diplomatiniais metodais, ieškodami kompromiso, susitarimo, derindami nuomones. Norėsis daug ką spręsti ryžtingai, aštriai, bet tie, kas mokės suvaldyti tą norą, pasieks tikrai daug daugiau. Juodas Mėnulis metų pradžioje tebebus Mergelės ženkle, tad reikės daugiau pastangų siekiant gero rezultato. Moterys bus jautresnės smulkmenoms. Vyrams reiktų ramiau reaguoti, o moterims – nepriekaištauti, kad ne viskas iškart tobulai pavyksta ir ne taip greitai, kaip norisi. Nepaisydami kliūčių, eidami žingsnis po žingsnio į priekį ir būdami atkaklūs šį mėnesį galite daug pasiekti darbų ir karjeros srityse. Svarbu žinoti, kad kiekvienas laiptelis veda į priekį. Džiaugtis reiktų kiekvienu pasiekimu, kiekvienu laipteliu.

avinasAVINAS

Avinukams sausis – mėnuo, kai reikės apsispręsti dėl svarbiausių gyvenimo tikslų, o taip pat, kokiais būdais jų sieksite. Nusileidusio Mazgo ir šalia Urano buvimas jūsų ženkle skatins norą veržtis į kovą už teisybę, kaip jūs ją suprasite. To kaip tik ir nereikėtų daryti, nes ne viskas bus taip, kaip atrodys. Tie, kas sugebės save suimti į rankas ir sakys, mes pažiūrėsime, neskubėsime – pasieks daugiau. Pirmoji savaitė palanki užsiimantiems verslu, siekiantiems aukštesnės pozicijos darbe, gali kilti naujų gerų verslo idėjų, ieškantys geriau apmokamo darbo turės didesnes galimybes jį susirasti . Antroji savaitė nudžiugins pažintimis ieškančius gyvenimo draugo. Galit gauti netikėtų pajamų.

Sudėtingesnis laikas: sausio 18-19-20, kai reikėtų pabūti stebėtojais ir neskubėti priiminėti sprendimų, pilnai neišnagrinėjus situacijos. Ketvirtąją sausio savaitę planuokite išlaidas, didesnes investicijas. Namuose venkite konfliktų, aštresnio santykių aiškinimosi. Norą tai daryti lems Nusileidusio Mazgo ir Urano labai artima pozicija. Sausį vairuokite atsargiau, pasirūpinkite gera automobilių būkle. Tad sausis Avinukams gali atnešti gerų permainų, jei jie bus kantrūs, diplomatiški ir linkę paieškoti kompromisų.

jautisJAUTIS

Metus pradėsite darbingai, spręsdami materialias problemas. Pirmąją savaitę įvertinkite savo perspektyvas darbe – galbūt verta paieškoti naujo pelningesnio darbo. Marso (iki sausio 12) ir Veneros tranzitai Vandenyje tam suteiks progų ir galimybių. Sausio vidurys suteiks Jums progų parodyti dėmesį artimiesiems Tai puikus laikas tarpusavio santykių stiprinimui. Įvertinkite artimųjų pastangas, pasidžiaukite jų sėkme.

Trečiąją savaitę parodykite savo nuveiktą darbą. Pasidžiaugimas tuo, ką padarėte, leis šalia esantiems ir jūsų viršininkui teigiamai įvertinti jūsų pastangas. Sausio 26, 27, 28 dienomis, kai jūsų ženkle viešės Mėnulis, tinkamas laikas meilei, draugystei, pažintims. Taipogi naujų darbų pradžiai. Sausio pabaigoje venkite konfliktų su bendradarbiais. Įsiklausykite į jų patarimus. Gali tekti pabaiginėti anksčiau atidėtus darbus. Atsargiau reiktų elgtis dirbantiems su technika. Raskite laiko pasidomėti, kaip sekasi jūsų draugams. Nuoširdus pakvietimas kartu pralesti vakrą juos labai nudžiugintų. Sausį būkite atidūs darbuose, neatidėliokite būtinų sprendimų.

dvyniaiDVYNIAI

Sausio mėnesį, kai Saulė keliauja Ožiaragio ženklu. Pats laikas susimąstyti, ko mes gyvenime siekiame. Labai svarbu išsikelti sau aukštesnį tikslą. Pagalvokime, ko mes iš tikrųjų norime? Kokie mūsų prioritetai? Kam skirsime visas jėgas? Kas šiai dienai gyvenime yra svarbiausia? Apie tai reikėtų mąstyti iki sausio 20 d. Vėlesnėmis sausio dienomis atsiras gerų galimybių tuos tikslus įgyvendinti. Mėnesio viduryje gali kilti minčių išmokti kažką naujo. Neatidėkite to vėlesniam laikui. Sėkmė lydės tuos jūsų projektus, kuriuos imsite įgyvendinti iškart. Pinigų gali ir padaugėti, bet padaugėt ir išlaidų. Atsirinkite, ko labiausiai šiuo metu reikia.

Trečiąją savaitę tinkamas laikas kelionėms, Išvykoms, komandiruotėms. Netikėtai galit atrasti naujas galimybes geriau uždirbti. Sausio 29, 30 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, tinkamas laikas meilei, draugystei, pažintims. Būsite jautresni žodžiui, intonacijai. Pasistenkite ir kitiems pasakyti kažką gera.

vėžysVĖŽYS

Sausį pamąstykite, ką norėtumėt pasiekti ateinančiais metais. Mėnesio pradžioje reikės nemažai padirbėti, nors labai norėtųsi po švenčių turėti poilsio laikotarpį. Antrąją savaitę gali atsirasti netikėtų galimybių. Kai kurie Vėžiukai priims kardinalius pokyčių sprendimus. Mėnesio viduryje palanku planuoti keliones, susitikimus ir imtis svarbiausių darbų. Trečioji savaitė tinkama tarpusavio santykių gerinimui, bendrų tikslų šeimoje radimui. Jupiterio buvimas Liūto ženkle į pirmą vietą iškels dėkingumo, kitų įvertinimo jausmus. Šis laikotarpis atskleis jūsų organizacinius sugebėjimus ir kūrybines galias. Svarbu nesikoncentruoti į smulkius nesklandumus.

Užsiimantiems verslu atsiras naujų investicinių galimybių. Tinkamas laikas norintiems keisti gyvenamąją vietą, ieškotis naujo, geriau apmokamo, darbo. Sausio paskutinę savaitę būsite jautresni, nei įprasta, atsargiau vairuokite, venkite konfliktų, impulsyvios reakcijos. Vietoj santykių aiškinimosi geriau nueikite į gerą filmą ar koncertą. Paskutinę sausio dieną jūsų ženkle viešintis Mėnulis sustiprins jūsų intuiciją, atvers širdį švelnumui. Tai puikus laikas ilgai lauktioms geroms permainoms.

liūtasLIŪTAS

Iš jūsų ženklo iškeliavęs Juodas Mėnulis leis po truputį atgauti geras pozicijas tiek darbuose, tiek asmeninių santykių srityje. Jau pirmą sausio savaitę galite siekti paaukštinimo tarnyboje, sulaukti gero savo darbo įvertinimo. Sausio antrą savaitę gali iškilti kažkada atidėtų sprendimų būtinybė. Reikės pabaigti seniau pradėtus darbus. Jupiterio tranzitas jūsų ženkle skatins džiaugtis gyvenimu, matyti pozityviąją jo pusę. Trečiąją sausio savaitę ypač atsiskleis jūsų organizaciniai sugebėjimai. Gerai seksis dirbantiems su jaunimu, auginantiems mažuosius. Nemažai laiko skirsite jų kūrybinių sugebėjimų atskleidimui.

Ketvirtąją savaitę raskite laiko pasidžiaugti gyvenimu, kolektyviniams stalo žaidimams, bendrai įdomiai veiklai. Sausio pabaigoje užsiimantiems verslu reikia tinkamai įvertinti savo galimybes, nepasiduoti impulsyviems sprendimams. Būkite atidesni kelyje.

mergelėMERGELĖ

Sausis Mergelėms apmąstymų mėnuo. Labai svarbu nuspręsti, ko jos norėtų šiais metais pasiekti ir susikurti veiklos planą. Jau pirmąją sausio savaitę Mergelėms norėsis optimalaus rezultato visame, ką jos daro. Aplinkiniams nebus lengva jas suprasti, juolab,kad joms smulkmenos klius labiau, negu bet kada. Mergelės, būkit kantrios, dėl smulkmenų nekelkite audros stiklinėje. Antrąją savaitę gali atsirasti naujų veiklos krypčių, bet kartu ir nenumatytų išlaidų. Norėsis greitesnių veiklos rezultatų, tačiau teks apsišarvoti kantrybe.

Trečiąją sausio savaitę būkite atidžios, ypač dirbančios finansinį darbą, nes gali pasitaikyti smulkių klaidelių. Ketvirta sausio savaitė sėkmingas laikotarpis greitiems ir ryžtingiems jūsų žingsniams, kardinaliems sprendimams. Svarbu juos pateikti švelniai, ne agresyviai, atsižvelgiant ir į kitų nuomonę. Sausio mėnesį Mergelėms labai svarbu matyti šaliai esančius ir derinti interesus. Jūsų kantrybė bus vainikuota sėkme.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Sausio mėnesį Kylančio mazgo įtakoje planuokite metams darbus, išsikelkite sau rimtus tikslus. Pirmąją sausio savaitę galimi pokyčiai darbe. Tinkamas laikas pakalbėti apie didesnį atlyginimą, aukštesnes pareigas. Jei matote, kad kilti karjeros laiptais nėra galimybių – po truputį ieškokitės naujo, tinkamesnio darbo. Antroji savaitė puiki naujoms pažintims. Vieniši galit sutikti tinkamą žmogų, gali užsimegzti graži draugystė. Svarbu matyti ne vien savo interesus, bet įžvelgti ir kito lūkesčius. Taipogi tai geras laikas keisti darbą, išvykoms, kelionėms.

Trečiąją sausio savaitę darbe gali tekti ieškoti kompromisinių sprendimų. Geriems draugams padėsite susitaikyti. Atraskite laiko atskleisti savo kūrybines galias, pasidžiaugti gamta ir gera draugija. Ketvirtą sausio savaitę pasirūpinsite vyresnio amžiaus giminaičiais. Sausio pabaigoje techniškai susitvarkykite savo transporto priemonę. Kelyje būkite atidūs.

skorpionasSKORPIONAS

Skorpioniukai sausio mėnesį bus nusiteikę revoliucingai. Jau pirmą savaitę jie norės iš esmės kardinalių sprendimų. Bet būtina derinti nuomones ir ieškoti kompromiso. Antroji savaitė suteiks galimybių daug bendrauti ir leis gerokai sustiprinti santykius su artimais jums žmonėmis, tad drąsiai galime sakyti, kad tai – intensyvaus bendravimo laikotarpis. Vienišiems – tai netikėtų, malonių pažinčių laikas. Sausio mėnesio trečiąją savaitę spręskite finansines problemas. Labai svarbu matyti ilgalaikę perspektyvą ir tinkamai įvertinti savo jėgas ir galimybes. Netinkamas laikas šioje srityje rizikuoti.

Ketvirtoji savaitė labai svarbi asmeninių santykių sričiai. Reikės vengti aštrių pasisakymų, prisiminimų, kas kada buvo ne taip. Būkite pozityvūs ir susilaikykite nuo neapgalvotų sprendimų. Auginantys mažuosius – suraskite jiems įdomią veiklą.

šaulysŠAULYS

Sausio mėnesį būkit optimistiški, drąsiai spręskite iškilusias smulkias problemas. Svarbu nieko neatidėlioti. Raskite laiko maloniems susitikimams, įdomioms išvykoms. Antrąją savaitę parodykit atkaklumą spręsdami darbo, karjeros klausimus. Pasidžiaukite draugų sėkme. Trečią savaitę nepasiduokit pesimistinėms nuotaikoms, kurias stiprins Saturno tranzitas jūsų ženklu. Jums būdingas optimizmas yra jūsų raktas į sėkmę. Sulauksite palaikymo iš artimo jums žmogaus. Ketvirtoji savaitė atvers naujas galimybes karjeros srityje, atskleis jūsų kūrybines galias ir parodys savirealizacijos būdus. Raskite laiko savo hobiui ir sportui. Atidžiai vertinkite finansines perspektyvas.

ožiaragisOŽIARAGIS

Sausio mėnesį, Ožiaragio žvaigždyne tebebus Baltas Mėnulis. Dangus jums bus palankus, ypač jei kursite savo didesnius planus, kelsite sau nemažus tikslus. Iki gimtadienio šiek tiek sunkesnis laikas, kai reikėtų pasirūpinti savimi, stiprinti sveikatą ir pradžiuginti save geru laiko praleidimu. Po gimtadienio norėsis viską susidėlioti į lentynėles, planuosite tolesnius darbus. Prasidės naujas jūsų sėkmingas periodas.

Trečioji savaitė atneš netikėtų permainų karjeros srityje. Galimos naujos pažintys. Verslininkai imsis naujų projektų. Venkite nepamatuotos rizikos. Ketvirtąją savaitę reikėtų pasirūpinti artimiausiu jums žmogumi, pradžiuginkite jį malonia staigmena, romantiška vakariene. Tinkamas metas gražiai draugystės pradžiai. Mėnesio paskutinės dienos tinkamos labdarai, rūpinimuisi giminaičiais, daugiau dėmesio skiriant mažiesiems.

vandenisVANDENIS

Sausis jums ypač aktyvus ir sėkmingas. Nors daug ką mėgstate daryti spontaniškai, sausį pamėginkite padėlioti sekančių metų tikslus ir uždavinius. Pirmoji savaitė Marso tranzito įtakoje leis atskleisti jūsų gabumus, tad būkite drąsūs, greiti ir ryžtingi. Antrąją savaitę Veneros tranzitas jūsų ženklu atvers naujas finansines galimybes. Ieškantiems gyvenimo draugo – galimos netikėtos pažintys. Tinkamas metas kelionėms, komandiruotėms, susitikimams. Galit keisti darbą. Trečioji savaitė permaininga, todėl tinakamai įvertinkite savo galimybes. Būtina derinti tikslus ir požiūrius. Ketvirtą savaitę stiprinkite jums brangius ryšius, raskite būdų nudžiuginti jūsų mylimą žmogų. Galit sulaukti labai įdomaus pasiūlymo, galinčio keisti jūsų ateitį.

žuvysŽUVYS

Sausį jūsų laukia pokyčiai. Gali tekti įveikti neryžtingumą ir drąsiai nerti pasitikti naujų galimybių. Nuo sausio 12 jūsų ženkle viešės Marsas. Jis skatins ryžtingus jūsų veiksmus. Būsit linkusios viską susikrauti ant savo pečių, daug nuveikti. Būsit labai užjaučiančios, atjaučiančios artimuosius, tik savo gerumu jų negadinkite. Jei negaluotumėt, atsargiai rinkitės vaistus, nes jie gali veikti ne visai taip, kaip tikitės. Geriau pasirinkite sportą, sveiką mitybą ir pagalvokite, ko iš tikrųjų norėtumėte. Trečiąją savaitę nesistenkite viską daryti pačios. Sėkmė aplankys tada, kai išmoksite darbais dalintis.

Padėkite ir šalia esantiems išmokti jus atjausti, suprasti ir paguosti. Auginančios vaikus skirkite jiems nemažą dėmesį, kartais gali tekti išsakyti jiems ir savo požiūrį bei priminti jų pareigas. Ketvirtąją savaitę švelniai išsakykime savo lūkesčius, ko mes iš tikrųjų norime. Pagal Veneros tranzitą jūsų ženklu,jums labai geras laikas būtų nuo sausio 29 d. meilei, draugystei, romantiškiems susitikimams bei naujų pelningų darbų suradimui. Būtinai raskite laiko kūrybinei saviraiškai.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt