AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Birželio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Šį mėnesį jūsų temperamentas atsiskleis tiek darbuose, tiek asmeniniame gyvenime. Tarpais, Urano ir Nusileidusio Mazgo tranzitų jūsų ženklu įtakoje, norėsis pakovoti su gyvenimu, atrodys, jog jame daug neteisybės. Pirmoji dekada palanki informacijos rinkimui, susitikti su žmonėmis, su kuriais anksčiau bendravote, ieškoti tarp jų partnerių veiklai ir investicijoms.

Antrąją dekadą skirkite daugiau laiko mokslui, auginantys vaikus – besimokantiems. Gali tekti daugiau laiko skirti pasirūpinimui namiškiais ir artimaisiais.

Trečia dekada leis gerai pasijausti sportuojantiems ir mėgstantiems išvykas – pats metas jums būtų pakeliauti.

jautisJAUTIS

Save atrasite ir realizuosite darbuose. Pirmąją dekadą atrodys, ne tik kad jie tirpte tirpsta, bet ir kad niekada nesibaigia. Tai spręsti jums padės jūsų atkaklumas.

Antroji dekada leis tvirčiau pasijausti užsiimantiems remontais, statybomis, buitimi. Jūsų pastangos po truputį ims duoti gerus rezultatus. Svarbu atminti, kad gyvenime yra ne tik darbai, bet ir poilsis.

Trečioji dekada įneš nemažai pokyčių į jūsų asmeninį gyvenimą. Kai kas laimingai ištars lemtingąjį „taip“. Kuriantys tarpusavio santykius, praturtinkite kiekvieną dieną maloniomis bendravimo akimirkomis. Kurkite šeimoje smagias laisvalaikio leidimo tradicijas. Auginantys mokinukus, iš anksto paplanuokite jų atostogas.

dvyniaiDVYNIAI

Tai jūsų ypatingas mėnuo, skatinantis gerus pokyčius jūsų gyvenime. Svarbu būti drąsiems ir ryžtingai imtis permainų. Pirmoji dekada puiki renkantiems informaciją, užsiimantiems tarpininkavimu ir norintiems keisti darbą. Seksis lanksčiai reaguojantiems į aplinkybes.

Antrąją dekadą gali tekti skirti daugiau dėmesio asmeniniam tobulėjimui ir mokslui. Po 15 d. darbai sparčiau pajudės į priekį. Galite atrasti naują, jus džiuginančią veiklą. Atšventę savo gimtadienius, Dvyniai pajus energijos antplūdį ir džiaugsmingai planuos ne tik savo darbus, bet ir savo laisvalaikį.

Trečioji dekada tinkama susipažinti, dar ieškantiems to tikrojo. Kai kurių Dvynių laukia nelengvas pasirinkimas tarp dviejų jau surastųjų. Jau suradę ir pamilę raskite būdų išreikšti ir parodyti savo jausmus.

vėžysVĖŽYS

Jautrus, puikus mėnuo mėgstantiems keliones ir išvykas. Kai kurie puikiai paatostogausite. Dar kitiems atsiras galimybių pakeisti gyvenamą vietą. Mylimo žmogaus buvimas šalia ir jo rūpestingas dėmesys skaidrins jūsų pirmąją dekadą.

Antroji dekada atneš netikėtų naujų galimybių ir pokyčių darbuose. Jūs vos spėsite darbuotis. Sutiksite seniai matytus draugus. Asmeniniame plane gyvenimas parodys, kas buvo ir yra tikra.

Trečiąją dekadą būtinai šalia darbų, raskite laiko pagulėti ant žolės, žvelgiant į plaukiančius debesis. Pasvajokite – kartais mūsų svajonės ima ir išsipildo!

liūtasLIŪTAS

Labai permainingas mėnuo. Pirmąją dekadą atrodys, kad jūs – nepakankamai įvertinti. Nenusiminkite – mokėjimas pasidžiaugti ir nedideliais dalykais suteiks jūsų dienoms giedrią nuotaiką.

Antroji dekada imli darbais, atrodys, kad visi tik ir tegalvoja, kaip visus įpareigojimus sukrauti ant jūsų pečių. Netgi gali kilti noras maištauti. Išeitis būtų pamėginti darbais pasidalinti su kolegomis.

Trečioji dekada vis dar ieškantiems, leis susirasti naujų gerų draugų. Lengviau seksis tiek darbuotis esamuose, tiek naujų darbų paieška. Gal kai kurie pagaliau rasite savo svajonių darbą. Savaitgalį raskite laiko pasidžiaugti vasara.

mergelėMERGELĖ

Birželio pradžia bus intensyvi darbais ir projektais. Pirmąją dekadą puikiai seksis besimokantiems. Lengviau seksis įgyvendinti ir kitus kūrybinius sumanymus. Jums kils puikių naujų idėjų. Laisvalaikį leiskite su brangiausiais savo artimaisiais. Auginantys vaikus, sugalvokite jiems įdomesnių užsiėmimų vasarai.

Antroji dekada įneš naujų vėjų į jūsų darbotvarkę – lengviau rasite darbų, leidžiančių pagerinti savo finansinę padėtį. Pasidžiaukite galimybe leisti laiką su mylimu žmogumi. Kai kurie, dar ieškantys savo gyvenimo žmogaus, draugų dėka susipažins.

Trečioji dekada leis išgyventi daug džiugių akimirkų. Apsilankykite įdomioje parodoje, ar kartu su jums brangiu žmogumi nueikite į gerą filmą. Gal būt pats laikas aplankyti savo tėvus. Tai juos labai pradžiugintų. Jūsų rūpestis draugais bus jų nuoširdžiai įvertintas.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Permainingas mėnuo. Tarpais jausitės laimės viršūnėje, tarpais krisite kaip į bedugnę. Svarbu išlaikyti vidinę ramybę ir optimizmą. Pirmąją dekadą nieko neatidėliokite, visus reikalus spręskite tuoj pat, nes atidėti projektai darbų gausybėje gali tiesiog pasimiršti ir likti neatlikti.

Antroji dekada atneš nemaža netikėtumų darbe. Kai kurie patirsite gana stiprią konkurenciją, nes atsiras norinčių užimti jūsų pareigas. Būkite tvirti ir ryžtingi savo sprendimuose, nes teks parodyti viską geriausio, ką sugebate. Asmeninis gyvenimas džiugins ir teiks atokvėpį turintiems šeimas. Artimo žmogaus palaikymas bus labai laiku ir vietoje.

Kai kurie, dar ieškantys savo pusės, gali kurį laiką pasiblaškyti tarp dviejų jums patikusių žmonių. Nesirinkite per ilgai, kad neliktumėte vėl vieni. Įsiklausykite, ką sako jums širdis. Trečioji dekada palanki poilsiui, tad jei galite – pakeliaukite ir paatostogaukite.

skorpionasSKORPIONAS

Savi ir kitų rūpesčiai didins kraujuje adrenalino kiekį ir neleis apsnūsti. Pirmąją dekadą darbuose ieškokite netikėtų išeičių ir sprendimų. Atsiradę jūsų gyvenime nauji draugai pasiūlys įdomių idėjų. Pakankamai skirkite laiko saviraiškai, mokslui, profesiniam tobulėjimui. Kils įdomių idėjų kuriant vasarišką naują stilių.

Antroji dekada audringesnė, gali tekti priimti ir nemalonius svarbius sprendimus. Auginantys mažuosius, pasidžiaukite jų sugebėjimais ir linksmomis išdaigomis, tegu tai nuvys jūsų rūpesčius ir suteiks jūsų dienoms pilnatvę.

Trečioji savaitė bus linksmesnė, lengviau seksis darbuose, o ir asmeniniame gyvenime švies saulė. Pasidalinkite gera nuotaika su brangiausiu žmogumi.

šaulysŠAULYS

Šauliai turės birželį daug nuveikti. Šį mėnesį Saturno tranzito jūsų ženklu įtakoje pasijusite šiek tiek apribotomis galimybėmis ir užversti darbais. Pirmąją dekadą teks imtis ilgiau atidėliotų darbų. Stenkitės nesiginčyti su artimaisiais. Netikėta draugo žinutė pakvies įdomiam laisvalaikio praleidimui.

Antroji dekada bus įdomi susitikimais ir naujais netikėtais projektais. Ieškokite naujų galimybių ir progų. Rasite jus suprantančių ir palaikančių. Kai kurie sumanymai gali išaugti į naują, įdomią veiklą.

Trečiąją dekadą jau norėsis poilsio. Raskite laiko mėgstamai savo veiklai. Kai kurie ištrūksite bent trumpam atostogų. Kitiems pats laikas susikrauti bent savaitgaliui kuprinę.

ožiaragisOŽIARAGIS

Sėkminga birželio pradžia atneš gerų permainų į jūsų asmeninį gyvenimą. Kai kurie išgirs Mendelsono maršą. Kiti džiaugsis ką tik užsimezgusia draugyste. Šiuo metu ieškantys gyvenimo žmogaus lengviau gali susipažinti. Jau sukūrę šeimas ieškos būdų kaip nustebinti savo artimą žmogų netikėtu puikiu atostogų pasiūlymu. Pirmąją dekadą tvarkykite svarbiausius reikalus, imkitės neatidėliotinų darbų.

Antroji dekada – puikus laikas bendravimui, tad susitikite su jūsų išsiilgusiais draugais. Šis mėnuo tinka sveikatos stiprinimui, poilsiui gamtoje, sportui. Pasirūpinkite subalansuota šeimos mityba.

Trečioji dekada ypač tinkama turintiems nuosavą verslą, ieškantiems investicijų ir naujų darbų.

vandenisVANDENIS

Audringas birželis. Stenkitės suderinti gerokai prieštaringas nuomones. Pirmoji savaitė įdomi naujais patyrimais ir situacijomis darbe. Išklausykite ir kitokią nuomonę. Galbūt laikas geroms permainoms – imti daryti tai, ką jau seniai norite.

Jausmų proveržiai antrąją savaitę leis kurti naujus gražius santykius neseniai susipažinusiems. Jau sukūrusiems šeimas – puikus laikas santykius brandinti. Mėnesio viduryje gali tekti padėti giminaičiams.

Trečioji dekada įneš gaivių vėjų į jūsų gyvenimą. Seniai matyti draugai leis pasijusti mylimais ir reikalingais. O smagiai praleistas su jais savaitgalis suteiks jums daug neužmirštamų akimirkų.

žuvysŽUVYS

Tai šiek tiek lengvesnis jums mėnuo. Pagaliau pailsėkite. Įtempti darbai niekada nepasibaigs, o būnant geros nuotaikos lengviau bus įveikti visus sunkumus. Pirmoji dekada įdomi naujais sprendimais ir naujomis pažintimis. Galbūt viena pažintis peraugs į puikią draugystę. Pasidalinkite kilusiomis idėjomis su gerais draugais. Galite rasti bendraminčių savo projektams.

Antroji dekada svarbi besirenkantiems savąjį gyvenimo kelią ir norintiems keisti gyvenamąją vietą. Vadovaukitės savo puikia nuojauta ir priimkite teisingus sprendimus.

Galite rasti jums tinkamą variantą. Tarp visų darbų suraskite laiko ir vasaros pramogoms. Atraskite laiko sportui, mėgstamai knygai ar geram filmui. O savaitgalį galbūt išvyka į gamtą bus tai, kas suteiks jums gerų emocijų visai naujai savaitei.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt