AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Spalio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Spalio pirmosiomis dienomis išlieka būtinybė būti atsargiais kelyje. Darbuose prireiks nemažai kantrybės ir ištvermės, nes galite susidurti su biurokratizmu ir tendencija vėluoti. Spalio pirmoje pusėje veidrodinis efektas: susidursite su žmonėmis, pasižyminčiais analogiškomis savybėmis. Daug skambučių, pranešimų, elektroninių laiškų verste užvers jus rūpestėliais ir antrąją spalio savaitę. Venerai perėjus į Mergelės ženklą reikės atkreipti dėmesį ir į smulkmenas ir siekti tikslų pradėti nuo mažų dalykų. Merkurijui vėl pasukus direkcine kryptimi, atsiras naujų projektų, sutarčių galimybės, galėsite lengviau susirasti rėmėjų ir partnerių. Trečiąją savaitę gali kilti nepamatuotas noras rizikuoti, tačiau ši rizika gerų rezultatų nepasiūlys – o galimybė nukentėti, tiek viršijus greitį kelyje, tiek finansiškai ėmusis rizikingų projektų – gana didelė, todėl „devynis kartus pamatuokite ir tik tada kirpkite“. Ketvirtoji savaitė leis atrasti naujų sąlyčio taškų su kolegomis ir gerokai pasistūmėti į priekį, siekiant kurti gerus tarpusavio santykius su brangiu jums žmogumi. Šis laikotarpis puikus norintiems užsiimti remontu, statybomis ar pradėti kurti nuosavą verslą. Jūsų pastangos ir gebėjimas atsižvelgti į šalia esančių patarimus bus apvainikuota sėkme!

jautisJAUTIS

Spalis prasidės emocingai, mėnesio pradžioje būsite apimti romantinės nuotaikos. Puikus laikas meilei ir draugystei. Nuo spalio 5 palanku pradėti naują kvalifikacijos kėlimo ciklą, ieškokite jums galimybių tobulėti. 6-7 dienos ypač tinkamos kolektyviniams darbams. Raskite laiko pasidžiaugti ir draugų bei artimųjų pasiekimais! Antroji spalio savaitė leis perkainuoti savo vertybes ir ieškoti optimalių iškilusių tarpusavio santykiuose problemų sprendimo. Spalio 10 d., kai Merkurijus atsidurs griaunančiajame laipsnyje, gali paaiškėti, kad tai, ką kūrėte ir kuo pasikliovėte, nebuvo tvirta. Trečioji savaitė kurs palankias galimybes taisyti padarytas klaidas. Šiuo laikotarpiu pasaugokite savo daiktus, kad netyčia ko nors kur nors nepaliktumėte. Po spalio 15 seksis surasti naujus, gerus sprendimus. Draugystė tvirtės jūsų nuoširdžių pastangų dėka. Atsiras naujų galimybių susipažinti. Spalio pabaigoje norėsis kažko naujo – kai kurie galite save atrasti papildomoje įdomioje veikloje. Savaitgalį spręsite buitinius klausimus, kai kurie tvarkysitės sode. Šiuo laikotarpiu pats metas atsigręžti į artimuosius – galbūt jūsų palaikymas ir supratimas bus tai, ko jiems šiuo metu labiausiai reikia.

dvyniaiDVYNIAI

Spalio pradžia kai kuriems atneš pokyčius draugystėje. Neskubėkite vertinti kategoriškai – šiuo metu tiesiog esate priekabesni! Santykių gerinimui ir pažintims palankus laikas nuo spalio 3, o 5 ir 6 dienomis susilaikykite nuo neplanuotų išlaidų ir noro pakritikuoti. Darbe imkitės kolektyvinių sprendimų. Jūsų tolerancija – kaip tik tai, kas padės išlaikyti harmoniją. Antroji spalio savaitė leis šiek tiek lengviau atsikvėpti. Atsiras naujo finansinės galimybės, norėsis daugiau laiko leisti su bendraminčiais. Trečioji savaitė įdomi naujais susitikimais ir galimybėmis susipažinti. Jos pabaigoje kai kurie galite netikėtai sau susirasti naują įdomų darbą. Ketvirtą savaitę raskite daugiau laiko sportui – tai padės palaikyti jūsų gerą nuotaiką ir sumažins įtampą santykiuose. Išgirsite netikėtų žinių apie savo draugus. Sėkmės jums šiuo permainingu laikotarpiu!

vėžysVĖŽYS

Permainingas mėnuo, kai jūsų planai, nepriklausomai nuo jūsų norų, bus linkę keistis. Spalio pirmosiomis dienomis – nemažas darbų krūvis, vos spėsite suktis, atsakinėti į laiškus ir skambučius. Vėliau jūsų pagalbos prireiks giminaičiams bei draugams. Spalio antroji savaitė padės atstatyti jėgas po įtempto darbo maratono. Lengviau spręsis reikalai ir greičiau pasieksite trokštamo rezultato. Tarpusavio santykiuose geri pokyčiai. Galimos netikėtos pažintys dar ieškantiems draugo. Neseniai susipažinę džiaugsis bendrų interesų buvimu. Trečiąją savaitę reikės pasirūpinti artimųjų sveikata, o paskutinė mėnesio savaitė leis atrasti naujų namų jaukumo kūrimo būdų. Paskutinė spalio savaitė bus įdomi smagiais netikėtumais. Apie save išgirsite šiltus pasiilgusių draugų žodžius. Norėsis daugiau laiko praleisti kartu.

liūtasLIŪTAS

Spalis prasidės netikėtumais. Tai, kas atrodė stabilu, bus linkę kisti. Paaiškės kai kuriems, kad ir tie, ką buvote linkę labai pervertinti, yra tiktai žmonės, su savo išskaičiavimais ir trūkumais. Savaitės antroje pusėje darbuose vos spėsite atsakinėti į skambučius – būsite labai reikalingi ir populiarūs. Pinigus stenkitės pataupyti rimtesniam pirkiniui. Antrąją savaitę kai kurie užsiims naujų darbų paieška. Finansus leiskite taupiau, ieškosite jums palankių galimybių jiems pasididinti. Laiko trūkumas pasijus trečiąją savaitę. Bet vis tik raskite daugiau laiko ir poilsiui. Neužstrikite laisvalaikiu prie monitoriaus – daug šauniau būtų suorganizuoti smagų susitikimą su seniai matytais draugais. Šiltas po truputį tapusio brangiu žmogaus palaikymas džiugins neseniai užmezgusių draugystę širdis. Auginantys mažuosius spręskite jų užimtumo ir mokslo problemas. Spalio pabaigoje šeimoje gali išryškėti nuomonių skirtumai. Svarbu, kad jie būtų neesminiai. Kai kuriems Liūtams gali tekti užsiimti mašinos remontu.

mergelėMERGELĖ

Jupiteriui ir Marsui keliaujant jūsų ženklu, po truputį jus dažniau lankys sėkmė. Savaitės pirmoje pusėje sulauksite artimo žmogaus palaikymo. Pinigai dar iš lėto bus uždirbami, nors ir norėsis greitesnio rezultato. Užtat vienišoms Mergelėms ims sektis draugystėje. Planetų steliumas jūsų ženkle antrąją savaitę spartins jūsų žingsnius į sėkmę. Svarbu nesiginčyti dėl smulkmenų tiek su brangiu jums žmogumi tiek ir su savo viršininku. Kitokia nuomonė gerai, tik svarbu jos kitiems neprimesti. Jūsų mokėjimas pasirūpinti mažaisiais leis jiems jaustis mylimais, bet jų kai kurie norai gali viršyti jūsų galimybes. Jei nesusidarysite veiksmų plano, galite trečiąją savaitę pamiršti svarbią užduotį – tai vėliau sukeltų problemą darbe, tad šiuo laikotarpiu būkite atidesni. Ketvirtą spalio savaitę atsiradę naujų pajamų šaltiniai leis pasijausti tvirčiau, o mokėjimas su humoru pažvelgti į gyvenimą padės įveikti iškilusias kliūtis. Geros nuotaikos jums šį mėnesį!

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Spalio pradžioje dėl retrogradinės Merkurijaus krypties daugelis išjudėjusių darbe dalykų vėl ims strigti. Reiks pirmomis dienomis susikaupti ir gerokai pasistengti. Netikėkite lengvai dalinamais pažadais – vėliau jie šiek tiek strigs, tad būkite realistais. Kai kurie imsis seniau paliktų veiklų, kiti – generuos naujas idėjas. Jas dar tik brandinkite ir dar tik planuokite veiksmus. Jausmų srityje emocinis bangavimas, stenkitės suprasti mažųjų problemas ir padėti šalia esantiems. Spalio antroji savaitė bus įdomi galimybėmis darbe. Kai kuriems gali tekti vykti į komandiruotę. Trečioji savaitė šauni besirūpinantiems mažaisiais. Turėsite progų pasidžiaugti jų šauniais sugebėjimais. Ketvirtąją savaitę atrodys, kad darbai tiesiog nesibaigia. Raskite laiko pabūti su jums brangiais žmonėmis. Ši savaitė tinkama statybų darbams, palanki buities gerinimui. Raskite sau laiko paskutinėmis spalio dienomis nuvykti pas tolimus giminaičius – labai juos pradžiugintumėte. Atkaklumo jums šį mėnesį!

skorpionasSKORPIONAS

Spalis prasidės nemažu darbų krūviu – vos spėsite suktis. Tai – puikus laikas išvykoms, aplankykite seniai matytus draugus. Spalio 5, 6 ir 7 labai palankios, norintiems pelnyti sėkmę moksle. O štai finansus padidinti galėsite ėmęsi naujų papildomų projektų. Antroji savaitė leis jaustis, kaip voverei rate – gal pats laikas permąstyti, kuri jūsų veikla neneša ženklių rezultatų. Galbūt visas jėgas vertėtų mesti į tą, kuri suteiktų dagiau ne tik finansų, bet ir kurtų gerą ateities perspektyvą? Trečiąją savaitę gali išryškėti anksčiau padarytos klaidos, tai nieko nelaukę imkitės jų taisyti. Suradę tinkamą sprendimą padėsite ir savo bendradarbiui. Šiomis dienomis gali tekti guosti artimą draugę. Netikėta žinutė ketvirtąją savaitę gali jus išmušti iš įprastų vėžių, bet puikiai susitvarkysite ir su šia problema. Spalio pabaigoje norėsis kažko įdomaus ir netikėto. Gal padėtų įdomi išvyka?

šaulysŠAULYS

Saturno kelionės jūsų ženklu įtakoje galite jaustis ribojami aplinkybių. Jei esate skolingi, skolininkai atkakliai reikalaus iš jūsų pinigų, darbe kraus papildomų darbų, o namie reikės rasti daugiau laiko mažiesiems. Tik jūs ir galite tokioje situacijoje išlikti optimistiškais. Susitvarkę su problemų virtine, antrąją savaitę patirsite ir gyvenimo džiaugsmų – atsiras seniai matyti bičiuliai, o ir finansai ims po truputį gausėti. Trečiąją savaitę prireiks kai kurių pirkinių – būkite taupūs ir paieškokite tinkamo sprendimo, nes mėnesio gale laukia nenumatytos išlaidos. Su paskutinėmis spalio dienomis gali tekti ieškoti vaikų paliktų daiktų mokykloje, o ten nuvykę išgirsite sau netikėtų naujienų. Padėkite jiems, kad neliktų vėliau moksle spragų.

ožiaragisOŽIARAGIS

Smagių potyrių atneš antroji spalio savaitė, kai atrasite daugiau laiko ne tik darbui, o ir pasidžiaugimui gyvenimu. Trečią savaitę kai kuriems gali tekti pasirūpinti savo artimaisiais. Kai kas ieškosis naujo įdomesnio darbo. Jums šiuo laikotarpiu gali pasisekti jį rasti jau trečiąją šio mėnesio savaitę. Tik apsižiūrėkite, kad būtų aiškiai apspręstos jūsų pareigybės. Kitu atveju įsidarbinus – jų ženkliai padaugėtų. Ketvirtoji savaitė atneš pokyčių ir asmeninių santykių srityje, kai kurie gali netikėtais sau susižavėti naujai sutiktu žmogumi. Tiesa, vėliau paaiškėtų, kad pirmas įspūdis buvo apgaulingas, nes daug kuo nesutaptų jūsų požiūriai į gyvenimą. Auginantiems mažuosius paskutinė spalio savaitė bus intensyvi namų tvarkymo darbais, gal vertėtų į juos įtraukti ir mažuosius šeimos namus? Būtinai raskite laiko paskaityti jiems prieš miegą ir dažniau pasakykite, kad juos mylite. Tai, beje, norės išgirsti ir jūsų brangiausias žmogus. Jūsų atkaklumas šį mėnesį atneš gerus rezultatus.

vandenisVANDENIS

Mėnuo prasidės gana rutiniškai, ne visai pagal jūsų skonį. Darbų daugės, laisvo laiko mažės ir bus nelengva išlaikyti darbų ir laisvalaikio balansą. Trokštami rezultatai ateis, bet ne taip staigiai, kaip norėtųsi. Pirmąją savaitę stenkitės neskolinti pinigų, nes jie grįžtų labai jau lėtai. Jei galėsite, tiems, kas prašo, kažkiek, bent truputį geriau padovanoti ar rasite kaip kitaip padėti – būtų išties šauni išeitis. Antroji savaitė bus intensyvesnė tiek naujais pasiūlymais, tiek smagiais susitikimais. Savaitės antroje pusėje svarbu kai kuriems nepamesti piniginės ar telefono. Trečiąją savaitę svarbu spėti laiku atsakinėti į laiškus ir žinutes. Tarp jų vienas pranešimas bus ypač svarbus. Ketvirtąją savaitę jausmai banguos ir labai svarbu nesipykti dėl smulkmenų, stenkitės rasti kompromisą tarp poreikio daug laiko skirti darbui ir būtinybei daugiau dėmesio rasti mylimam žmogui. Netikėta jo dovana labai pradžiugins ir pakels nuotaiką. Paskutinės spalio dienos bus džiugios, nes atsiras ir naujų finansinių šaltinių. Kantrybės ir optimizmo jums.

žuvysŽUVYS

Spalio pradžioje reikės nemažai drąsos spręsti tas problemas, kurios kels jums daugiausia rūpesčių, užtat po to taps jūsų gyvenime daug šviesiau. Pinigų daug kam truks, tad dar susilaikykime nuo nebūtinų pirkinių. Pirmąją savaitę seksis sportuoti, hobio veikla ir net rasite laiko pasidžiaugti ateinančiu rudeniu. Šiomis dienomis, Balto Mėnulio tranzito jūsų ženklo įtakoje, gali kilti gerų darbinių idėjų, o kai kas sutiksite ir seniai išsvajotą draugą. Antrąją savaitę surasite naujų veiklų. Namams reikės skirti daugiau dėmesio, nes atsiras netikėtų rūpesčių. Trečioji savaitė leis labiau atsipalaiduoti, rasite pagaliau laiko saviškvietai, įdomiam filmui ar gerai knygai. Šioje savaitėje lengviau atsiskleis ir jūsų meniniai sugebėjimai. Materialiame plane atkreipkite dėmesį į kai kurias svarbias užduotis, kad spėtumėte jas atlikti. Ketvirtoji savaitė nustebins netikėtu įvykiu. Gero draugo šilti žodžiai atsiras pasijausti labai reikalingais. Mėnesio pabaigoje pradžiugins netikėti svečiai. Gero ir šviesaus jums bendravimo!

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt