2016 Meilės horoskopas

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Pirmoje 2016 metų pusėje jausite tikrą pakylėjimą meilės reikaluose. Flirtuosite, žavėsite, viliosite. Spinduliuosite pasitikėjimą savimi, seksualumą ir žavesį. Labai tikėtina, jog galite visiškai pasinerti į meilės ir romantikos jūrą, pamiršdami kitus reikalus. Aplinkiniai jumis žavėsis. Žvaigždės sako, jog metai jus nustebins dovanų gausa, kurių sulauksite iš savo mylimųjų ir gerbėjų. Išlaikykite jums būdingą ryškumą, energingumą ir drasą. Šios savybės būtinos, jei norite Ugninės Beždžionės metais sutikti savo gyvenimui partnerį. Antroje 2016 metų pusėje žadamos santykių problemos. Šeimos poros gali išgyventi santykių krizę. Jos priežastimi, tikėtina, bus nesusikalbėjimas ar neištikimybė. Kadangi pagundų meilės žygiams tikrai bus, atsispirti gali būti iš tiesų sunku.

jautisJAUTIS

Ugninės beždžionės metai jaučiams žada stabilumą ir pastovumą meilės reikaluose. Atrodys, jog santykiai teka ramiai ir įprasta vaga. Didelių audrų ir siurprizų šioje srityje nežadama. Esančios santykiuose poros mėgausis kūniškų malonumų gausta, lepinimu ir švelniu dėmesiu. Tiesa, vasarą galima menka krizė. Ją lengvai įveiksite pasitelkę kantrybę ir išmintį. Kartais verta patylėti, nei aršiai ginti savo nuomonę. Taigi, nuoširdus ir atviras pokalbis padės išspręsti iškilusius nesklandumus ir nesusipratimus. Laisvi Jaučiai bus nusitekę gana rimtai. Labai ryškiai išreikštas noras kurti šeimą gali išsiplidyti su kaupu. Ta prasme Ugninė Beždžionė jums bus labai maloni ir palanki.

dvyniaiDVYNIAI

2016 metų pradžia darbo ir karjeros srityje išlaikys praėjusių metų stabilumą. Aišku įvykių bus, tik viskas tekės ramia vaga. Tai jus nelabai tenkins, nes esate aktyvumo ir kaitos mėgėjai. Gali būti, kad nuspręsite keisti darbo vietą ar net darbo pobūdį ir kryptį. Tai galite įgyvendinti metų pabaigoje. Svarbiausia, viską gerai pasverti, apgalvoti, vengti staigių ir impulsyvių sprendimų. Prieš keisdami darbovietę gerai išanalizuokite, kokių pasiūlymų yra. Ir tik radę tinkamą sau vietą, parašykite prašymą išeiti iš pirmosios. Tik tokiu būdu išvengsite finansinių sunkumų.

vėžysVĖŽYS

Ugninės Beždžionės metai Vėžiams suteiks jausmų ir pojūčių įvairovę. Tikėtini emociniai blyksniai, įsiminti ir ryškūs potyriai aplankys šio zodiako atstovus pavasarį ir rudenį. Jūs visiškai pasinersite į jausmų sūkurį, jog visus kitus darbus paliksite savieigai. Esate pakankamai paslaptingas ženklas, tačiau 2016 metais emocijos bus tokios stiprios ir ryškios, kad veršis į išorę, todėl jų nuslėpti tikrai nepavyks. Taigi, tie, kas atras savo meilę, metų energiją nukreips jausmų puoselėjimui ir namų židinio kūrimui. Būtų prasminga realiai vertinti jausmus, vengti pasiduoti iliuzijoms. Tie zodiako atstovai, kurie skųsis vienatve, Ugninė Beždžionė pataria būti labiau atviriems ir įsileisti į savo gyvenimą naujoves drąsiai. Mažesni poreikiai ir reikalavimai priešingos lyties atstovams suteiks daugiau galimybių ir praplės jūsų galimybių ribas. Taigi, viskas labai priklauso nuo jūsų nusiteikimo.

liūtasLIŪTAS

2016 metai nežada Liūtams ryškių ir įsimintinų įvykių romantikos ir meilės srityje. Tiesiog flirtui, meilikavimui neturėsite laisvo laiko. Visą savo energiją kreipsite į darbo ir profesinio prestižo gerinimą. Jūsų partneriui tai patiks mažiausiai, todėl galite išgirsti rimtų grasinimų apie santykių pabaigą. Pasirinkti turite patys, žvaigždės negal nuspręsti, kas svarbiau šiuo metu jums: profesiniai pasiekimai ar jaukus šeimos lizdelis. Nusprendę išlaikyti santykius būsite priversti atsisakyti tam tikrų savo ambicijų ir sumažinti ego poreikius. Vieniši Liūtai 2016 metų antroje pusėje, tikėtina, sutiks savo svajonių antrąją pusę. Tuomet darbo reikalai bus mažiau svarbūs, didžiausi pasiekimai ir tikslai bus įgyvendinti. Prasidėję nekaltai ir lengvai nauji santykiai gali peraugti į ilgalaikius įsipareigojimus.

mergelėMERGELĖ

Mergelės 2016 metais turės labai daug įvairių rūpesčių ir reikalų. Dėl šios priežasties meilės ir santuokos reikalai bus kažkiek užmiršti arba atidėti. Taigi, tikėtis ryškių permainų lyg ir neverta. Santuokoje esančios Mergelės gali stiprai atitolti nuo savo antrųjų pusių. Tai paveiks santykius negatyvia prasme. Juk artimas žmogus laukia iš jūsų dėmesio, palaikymo, malonių emocijų. Jūs tiesiog tam neturėsite nei noro, nei laisvo laiko. Žodžiu, gyvenatys su Mergelėmis turėtų išsiugdyti kantrybę ir išlikti ramūs, kol jų partneriai kovoja už vietą po saule. Vieniši zodiako atstovai, kaip žinia, yra labai reiklūs šalia esantiems, o antrajai pusei ypač. Labai aukšti reikalavimai gali ir vėl sutrukdyti kuriant ilgalaikius santykius. Nes Ugninė Beždžionė jų tikrai yra paruošusi.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Esantys santykuose zodiako atstovai mėgausis santykių pilnatve. Jus džiugins kiekviena, nors ir menka buvimo kartu akimirka. Sunku bus patikėti, jog buvimas šalia mylimo žmogaus gali suteikti tiek daug džiaugsmo. Jausitės harmoningi ir realizavęsi. Jausitės lyg apsvaigę nuo meilės ir jausmų. Todėl mielai tenkinsite antros pusės įgeidžius ir troškimus. Vieniši zodiako atstovai bus nusiteikę pažintims, todėl lengvai velsis į flirto ir gundymų malonumus. Zodiako merginos gali sulaukti malonaus rankos ir širdies pretendento pasiūlymo tuoktis. Vaikinai taip pat bus nusiteikę rimtai, todėl įsipareigojimai 2016 metais net labai tikėtini. Taigi, panašu, jog santykių tema jus Ugninės Beždžionės metais tikrai kabins. Tik būkite kuo daugiau viešumoje, lankykitės parodose, paveikslų galerijose. Sukitės ir būkite matomi ten, kur galite sutikti panašių pomėgių žmonių.

skorpionasSKORPIONAS

2016 metai Skorpionams žada kraštutinumus meilės reikaluose. Reikalas toks, kad šio zodiako ženklo atstovai yra dideli savininkai ir linkę lyderiauti santykiuose. Jie siekia dominuoti ir kontroliuoti situaciją ir savo partnerį. Tačiau jų pačių požiūris į santykius gali jiems pridaryti bėdos. Tiesiog esate iš tų, kuriems fizinė neištikimybė yra priimta ir normali gyvenimo norma. Tai susiję su tuo, jog šio zodiako atstovai labiau nei kiti yra linkę nuklysti į meilės avantiūras. Dėl šios priežasties 2016 metais gali nutrūkti ilgai besitęsiantys santykiai. Skorpionai nenorės prisiimti atsakomybės už savo poelgius, todėl rizikuos likti be nieko. Vieniši zodiako atstovai mėgausis romanais, kurie prasidėję netikėtai, taip ir baigsis. Todėl neverta puoselėti iliuzijų apie laimingą pabaigą. 2016 metai jums skirti kitiems gyvenimo projektams.

šaulysŠAULYS

Meilės srityje šio zodiako atstovai reikšmingų permainų nepatirs. Santykiai su sutuoktiniu ar partneriu bus ramūs ir verti abipusio pasitikėjimo. Toks puikus rezultatas – jūsų ir antros pusės pastangų rezultatas. Todėl nesusituokusios poros ims rimtai galvoti apie santykių įtvirtinimą, apie šeimos kūrimą. Tiesiog norėsis dalintis visu likusiu gyvenimu su mylimu žmogumi. Vieniši zodiako atstovai 2016 metų pradžioje išgyvens malonių romantiškų akimirkų. Turėsite ne vieną galimybę puikiai praleisti laiką. Tačiau žvaigždės sako, jog ilgalaikių santykių tikėtis nevertėtų.

ožiaragisOŽIARAGIS

2016 metais Ožiaragiams norėsis pastovių jausmų. Pojūčio, kai esi mylimas ir pats atsakai tuo pačiu. Ugninės Beždžionės skatinimas išlaikyti aktyvumą visų metų bėgyje gali jumyse pasireikšti nervingumu. Nes esate ramus ir santūrus ženklas. Todėl per didelis aktyvumas jus paverčia nervingais ir įsitempusiais. Šios savybės atsispindės santykių srityje. Todėl galimi pykčiai su antrąja puse. Tiesiog savo neigiamas emocijas perkelsite į santykius. Todėl santykiai gali išgyventi ir sudėtingus laikotarpius. Vieniši Ožiaragiai turės galimybę 2016 metais sutikti žmogų, su kuriuo norės susieti gyvenimą. Nors esate iš tų zodiako atstovų, kuriems patinka vienatvė, 2016 metais puikiai jausitės poroje ir lengvai paliksite viengungio pasaulį. Tikėtina, jog su tuo susiję įvykiai vyks taip gretai, kad aplinkiniams atrodys, jog meilė trenkė lyg žaibas iš giedro dangaus. Jūs būtent taip ir jausitės, ir nepaisysite aplinkinių siūlymo neskubėti.

vandenisVANDENIS

Ugninė Beždžionė meilės fronte Vandeniams žada ramybę. Nebus jokių beprotiškų žygių meilės paieškose. Vieniši Vandeniai 2016 metais jausis kažkiek nepasitikintys savo jėgomis, gal kažkiek sutrikę. Taip bus dėl to, jog sutiksite savo kelyje žmogų, kurį bus sunku suprasti. Esate labai žingeidus žmogus ir jus domina viskas, kas nesuprantama ir nepaaiškinama. Todėl visomis išgalėmis mėginsite suprasti sutiktąją pakeleivį. Žvaigždės sako, jog jus sujungs meilės jausmas. Tačiau dėl to nesijausite sutrikę. Priešingai. Jus valdys aiškumas ir realus suvokimas, kad tai jūsų žmogus. Esate labai įžvalgus ir pastebėsite visas charakterio smulkmenas. Todėl jūsų žingsnis bus gerai pasvertas.

žuvysŽUVYS

Ugninės Beždžionės metais meilės reikalai Žuvims turėtų klostytis tikrai gerai. Santykiai turėtų tekėti įprasta, nusistovėjusia vaga. Aišku, galite pajusti, jog su partneriu truputį nutolote. Tarp jūsų nebėra tokios ryškios ir užvedančios aistros, kaip iki šiol. Tačiau ir tai galima sugrąžinti. Tereikia pasitelkti vaizduotę. Galbūt jums padės priartėti stipriau malonus savaitgalis dviese. Paprašykite giminaičių, kad pasirūpintų vaikais, o patys išdumkite maloniam ir intymiam savaitgaliui tik jums dviems. Vieniši zodiako atstovai norės išlaikyti nusistovėjusią savo gyvenimo rutintą. Todėl kažkokių ryškių permainų vengs. Tačiau žvaigždės sako, jog Ugninės Beždžionės metai ypač palankūs šeimos židinio kūrimui. Tai gali sukelti rimtą sumaištį. Metų pabaigoje galimi nesklandumai sentimentaliojoje srityje. Tai bus susiję su Žuvų nuotaikų nepastovumu ir dažna kaita.

Astrologė Rasa Kungienė
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)
www.asmeninisastrologas.lt