2017 Meilės horoskopas (naujas)

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Meilės fronte Gaidžio metais žadamos didelės permainos. Neesantys santykiuose turės galimybių rinktis iš gausaus gerbėjų būrio. Esantys santykiuose išgyvens nemažai pagundų ir vilionių. Metai bendrai palankūs meilės prasme. 2017 metais, tikėtina, sutiksite žmogų, su kuriuo sieksite santykius įtvirtinti ilgalaikiais pasižadėjimais. Tai bus aktualu iki rudens, vėliau nuo rugsėjo galo meilės srities reikalai praras svarbą ir tuo pačiu palankias galimybes. Esantiems santykiuose gali tekti labai pasistengti, kad būtų išsaugoti darnūs santykiai šeimoje. Didelis darbo krūvis ir aktyvumas jus visiškai izoliuos nuo savo artimųjų, todėl tikrai teks pasistengti, jei jums svarbu išsaugoti šeimyninius santykius.

jautisJAUTIS

Pirmoji metų pusė (iki spalio pradžios) bus pakankamai sudėtinga. Esantys santykiai nesulauks žvaigždžių palaikymo, todėl gali būti visko. Nurodytu laikotarpiu galite išgyventi rimtus santykių sunkumus. Tačiau tai bus puiki patikra, kuomet bus įvertintas santykių patikimumas, tvirtumas. Tie, kas yra aktyvioje paieškoje, metų pradžioje verčiau tegu užsiima darbo reikalais, nes jokių perspektyvų susipažinti nebus. Na, o nuo spalio mėnesio situacija gan ryškiai keisis. Žvaigždės suteiks puikias galimybes. Todėl 2017 metų pabaiga Jaučiams žada ne tik puikiais ir daug žadančias pažintis, bet galimybę sukurti ilgalaikius santykius. Labai tikėtina, jog daugelis šio zodiako ženklo atstovų sukurs šeimą.

dvyniaiDVYNIAI

2017 metai gali būti sudėtingi jūsų šeimai, santykiams. Gali kilti situacijų, kuomet savo santykius pamatysite visai kitu, nauju kampu. Naujas požiūris į partnerį gali pakeisti tolimesnį poros gyvenimą. Jūsų noras atsiskirti vienumai gali būti nesuprantamas mylimiesiems, nes iš tiesų esate labiau ekstravertiškas zodiako ženklas. Tačiau planetų išsidėstymas metų eigoje veiks jus visiškai priešingai. Žvaigždės žada santykių baigtį tiems, kurie nesirūpins partnerio poreikiais. Susirūpinimas naujomis pažintimis plečia jūsų galimybes, tačiau sumažina ilgalaikių santykių perspektyvas. Gaidžio metais labai svarbu mokytis išgirsti kitą, gilintis į šalia esančio poreikius. Vieniši zodiako atstovai turės galimybių susipažinti. Tačiau jūsų ypač rimtas nusiteikimas, emocinis šaltumas gali neigiamai įtakoti santykių eigą. Vis tik jei turite rimtų ketinimų meilės fronte, teks dėl to pasistengti.

vėžysVĖŽYS

Meilės fronte Vėžių laukia daug aistrų ir netikėtų situacijų. Pirmiausia tai gera naujiena vienišiams – pasimatymų tikrai bus. Kita gera naujiena – rinktis irgi galėsite iš daugybės puikių kandidatų. Sudėtingiau turintiems porą, nes pagundų išvengti gali būti keblu, o ir noro nedaug. Dažnai tokios meilės aistros baigiasi gydytojo kabinete arba 2 metų atostogomis. Tai išlikite sąmoningi ir atsakingi, kad ir kaip bus sunku. Bendrai, visos romantiškos pažintys turės didelį potencialą baigtis labai gerai. Reiškia ilgalaikėje perspektyvoje turėsime daug naujų ir laimingų šeimų.

liūtasLIŪTAS

Žvaigždės Liūtams pataria skirti laiko ir pastangų meilės paieškoms. Nors esate linkę būti pasyvūs ir laukti signalų bei veiksmų iš aplinkos, 2017 metais naudinga bus kitokia strategija. Būdami dėmesingi ir iniciatyvūs pasieksite daugiau. Metai palankūs tiems, kas nori pagaliau sutikti savo gyvenimo žmogų. Galimos pažintys, kurios baigsis šeimos sukūrimu, ilgalaikiais santykiais. Dažniau lankykitės pasilinksminimo vietose, viešuose renginiuose, rodykite iniciatyvą. Jums labiau seksis, jei labiau domėsitės kitais žmonėmis, nei pačiu savimi. Juk santykiai tai kompromisas. Žvaigždės nurodo ne tik naujų namų pirkimą, statymą, bet ir šeimos narių skaičiaus padidėjimą.

mergelėMERGELĖ

Šeimos Mergelės visų metų bėgyje leis smagų ir produktyvų laiką. Mylimų žmonių apsuptyje jausitės saugūs ir laimingi. Tačiau nepamirškite kad šeimos tvirtumą puikiai palaiko malonios staigmenos savo antrajai pusei. Surenkite malonią ir netikėtą išvyką į užmiestį, taip labai pradžiuginsite savo sutuoktinį. Lepinkite vienas kitą romantiškomis vakarienėmis, Spa procedūromis. Negailėkite vienas kitam malonių, jausmingų prisipažinimų. Metų pabaigoje jausmuose ir santykiuose gali apimti slogutis ir monotonija. Nesinorės pramogauti. Tačiau jei 2017 metų pradžioje pasirūpinote savo mylimuoju, tai rimtų negandų santykiuose nebus. Tačiau jei buvote metų pradžioje abejingi, tuomet santykių fronte galite tikėtis ne pačių pozityviausių permainų. Vienišiams metai nėra kažkuo džiuginantys. Pažinčių nebus, o ir flirtuoti nebūsite nusiteikę.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Gaidžio metais spinduliuosite patrauklumu ir žavesiu, todėl romantiškų pažinčių nestokosite. Metai ypač palankūs meilei ir santuokai. Taigi, vienišos Svarstyklės te apsiginkluoja pasitikėjimu ir jiems būdinga gracija, ir atveria širdis naujiems jausmams. Tiesa, jūsų pasitikėjimas šiemet ypač išaugs ir tai gali ne visada suveikti pozityviai. Jei prieš jums simpatišką žmogų imsite demonstruoti išaugusį ego, galite sulaukti priešingos reakcijos – atstūmimo. dėl to prasminga išlaikyti jums būdingą balansą tarp pasitikėjimo ir domėjimosi kitu. Sutuoktinių poros pajus jausmų atgimimą, prislopusi aistra suliepsnos naujomis spalvomis. Sutvirtinkite šias permainas maloniomis išvykomis, jums ypač naudinga kelionė dviese. Kai kurios poros panorės pakartoti santuokos sutvirtinimo įžadus.

skorpionasSKORPIONAS

Santykių sfera reikšmingų permainų nežada. Tiesiog būsite pernelyg susirūpinę namų reikalais, bendravimu, todėl santykių tema tarsi praras didelę reikšmę. Tik kaip jūsų elgesio pasekmė gali pablogėti santykių atmosfera. Čia suveiks priežasties – pasekmės principas: ką santykiuose duodate, tą gaunate atgal. Jei vis tik jums svarbu išsaugoti tai ką jau sukūrėte, pasirūpinkite maloniomis staigmenomis ir romantika. Būkite dėmesingi partnerio poreikiams ir norams. Kitaip sakant girdėkite šalia esantį. Nuo spalio situacija gali keistis, ir sunku prognozuoti kokiu būdu. Vis tik išaugęs jūsų optimizmas ir ekspansija gali liūdinti partnerį. Tačiau jis turi prisitaikyti prie jūsų asmenybės pokyčių. Juk partnerystė – tai kompromisas.

šaulysŠAULYS

Tiems Šauliams, kurie turi pastovų partnerį, metai gali atnešti ypač sudėtingų situacijų. Gaidžio metais jūsų santykiai gali pereiti į visiškai kitokį lygmenį arba patirti rimtus išbandymus. Neatmetama santykių baigties tikimybė. Vienišiams metai, priešingai, atneš naujas pažintis su labai įdomiais ir charizmatiškais asmenimis. Sunku prognozuoti, kokia jų baigtis. Todėl žvaigždės pataria mėgautis malonia kompanija ir neskubinti įvykių.

ožiaragisOŽIARAGIS

Esate pernelyg susikoncentravęs į savo darbą ir asmeninius siekius, jog net nepastebite savo antros pusės liūdesio. Jūsų santykiai tarsi sustingę, praradę gyvybę ir energiją. Turėtumėte rimtai dėl to susirūpinti, nes niekam nemalonu būti santykiuose vienišu. Ožiaragis yra vienas šalčiausių zodiako ženklų. Tiksliau, jų vidinė šiluma ir jausmai stipriai užslėpti nuo pašalinių akių. Ir tai nėra gerai, nes jūsų pora nesijaučia svarbi ir mylima. Vieniši zodiako atstovai naujų ir palankių permainų gali tikėtis metų pabaigoje. Tuo metu išaugs jūsų asmeninis žavesys. Sulauksite daugiau komplimentų nei įprasta, bei kvietimų į pasimatymus.

vandenisVANDENIS

Šio zodiako atstovams Gaidžio metai žada pokyčius meilės sferoje. Susieti santuokos saitais Vandeniai gali išgyventi rimtų sunkumų dėl savo nepastovumo. Esate toks zodiako ženklas, kuriam sunku ilgai būti su vienu žmogumi, todėl dažnai šalia yra slaptas meilės objektas. Gaidžio metais jūsų paslaptys bus atskleistos, todėl yra rizika likti be nieko. Susimąstykite ir padarykite atitinkamas išvadas. Vienišiems zodiako atstovams žvaigždės žada naujas emocijas ir aistras. Turėsite nemažai galimybių susipažinti su puikiais žmonėmis, su kurias santykiai gali peraugti į rimtus ir ilgalaikius.

žuvysŽUVYS

Gaidžio metais Žuvys turėtų ypač susirūpinti savo santykiais. Žvaigždės numato sunkumus, kurie gali baigtis ypač nepalankiai. Tikėtini konfliktai su sutuoktiniu. Jums atrodys, jog partneris jūsų nesiklauso ir nesupranta, tačiau lygiai taip pat partneris kalbės apie jus. Žodžiu, santykių krizė neišvengiama. Tačiau situaciją galima sušvelninti labiau įsiklausant į partnerio poreikius, lūkesčius ir norus. Juk patenkintas gyvenimo žmogus sieks ir jums suteikti tą patį. Ženkite pirmąjį žingsnį. Vienišoms sieloms metai nežada didelių permainų. Romanai galimi, tačiau apie ilgalaikius santykius galvoti neverta.

Astrologė Rasa Kungienė
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)
www.asmeninisastrologas.lt