AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

2014 metų pradžia Avinams santykių fronte bus pakankamai rami. Nors yra nemenka tikimybė to, kad šituo laikotarpiu (ir ypatingai pavasario pradžioje) kai kurie iš pažįstamų atkreips į jus “ypatingą” dėmesį. Tokia reikalų eiga gali nelabai pozityviai atsiliepti jūsų santykiams su esama antrąja puse. Bet rimtų problemų neverta tikėtis. Jeigu esate šituo laikotarpiu vieniši, tai tokia situacija jums gali tapti puikia priežastimi tam tikrų gyvenimiškų situacijų pokyčiams. Bet kokios metamorfozės meilės sferoje įgys reikšmingą postūmį ir pasieks apogėjų tik birželio mėnesį. Ruoškitės tam, kad jūsų antra pusė ims pilna to žodžio prasme “užknisti” jus be jokios priežasties. Visiškai neturintys realios priežasties isterijos priepuoliai kaitaliosis su ilgalaike depresija. Šituo momentu labai svarbu sukandus dantis ir iki pabaigos išlikti maksimaliai objektyviu žmogumi, kad viskam pasibaigus nereiktų gailėtis sprendimų, priimtų vadovaujantis jausmais, o ne protu. Prisiminkite, kaip jūs pergyvensite šį laikotarpį – ką sugebėsite išlaikyti, o ką nuspręsite paleisti, priklausys tik nuo jūsų. Metų gale laukia pelnytas rojus. Meilė ir tarpusavio supratimas sups jus, ir viskas vyks būtent taip, kaip jūs norėsite.

jautisJAUTIS

Ši sritis 2014 metais Jaučiams žada būti pakankamai stabili, nors antroje metų pusėje dėl tam tikrų planetų kombinacijų numatoma dinamika, kuri daugeliu atvejų priklausys nuo pačių šio zodiako ženklo atstovų. 2014 metų žiemą santykiuose su draugais ir artimaisiais vargu ar vyks kažkokie ryškūs pokyčiai. Viskas tekės sava vaga, be kažkokių ekstremalių įvykių. Tiesa, gali būti, jog kažkas iš praeities apsireikš, bet nereikėtų dėlto panikuoti, o greitai spręsti gimstančią problemą. Vasara ir ruduo jokių esminių pokyčių nežada, o štai 2014 metų pabaigą galima drąsiai vadinti ryškia ir teigiama. Bet iš kitos pusės gyvenimiška Jaučių energija bus labiau nukreipta į savikontrolę ir saviugdą. Kas teigiamai pasitarnaus konfliktų vengimui santykiuose tiek su mylimaisiais, tiek ir su artimaisiais.

dvyniaiDVYNIAI

2014 metai Dvyniams meilės santykiuose prasidės tiesiog fejerverkais. Ta prasme, jog jau sausį bus atrinkta tai, kas svarbiausia ir paliks svarbiausią – gyvenimišką energiją, kurią galite panaudoti trokštamiems santykiams. Metų pradžioje, sausį – kovą, šio ženklo atstovai turi būti pasiruošę tam, kad meilės fronte vyks tiesiog tikri mūšiai. Jei norite užkariauti mylimojo/osios širdį, rekomenduojama imtis ypač aktyvios ir dinamiškos metodikos. Ir jei iš pirmo karto nepavyks paimti šturmu patikusios tvirtovės, tai nereikėtų nusiminti. Būtina pervertinti padarytas savo klaidas ir sekantį šturmą suplanuoti dėmesingiau. Užsispyrimas turi tapti svarbiausiu ir esminiu ginklu šito zodiako ženklo atstovams.

vėžysVĖŽYS

Asmeniniuose santykiuose 2014 metai Vėžiams gali būti labai ir net labai sėkmingi, nes galimybių išpildyti pačius slapčiausius norus tikrai bus. Metų pradžia tuo aspektu labai palanki. Šio ženklo atstovai, trokštantys meilės ir dėmesio, būtinai tai ras savo aplinkoje. Vieniši Vėžiukai būtinai sutiks naują aistros objektą jau žiemą, ir net labai gali būti, jog ji taps ta tikrąja antra puse. Labai rekomenduotina tokiu metu išvykti atostogauti ir praleisti vieną laimingiausių laikotarpių savo gyvenime. Beje, kuo toliau bus poilsio vieta ir kuo sunkiau bus ten nusigauti, tuo labiau ryškus ir įsimintinas taps šis laikas.

liūtasLIŪTAS

2014 metais Liūtams pasitaikys reta galimybė asmeninių santykių sferoje daug ką pakeisti, remiantis peržiūrėtais gyvenimo prioritetais. Pirmiausia šio zodiako atstovams reikėtų, jeigu yra galimybė, dar kartą kruopščiai patikrinti abejotinus ryšius ir situacijas. Tai labai svarbu padaryti. Kitu atveju galima per vėlai aptikti, jog šio ženklo atstovų patiklumu buvo tik pasinaudota savo poreikių patenkinimui. Žodžiu, bet kokia nauja pažintis ar naujas įvykių tėkmės variantas turi būti smulkmeniškai patikrintas ir įvertintas. Ir jei atsiras nors menka abejonė, tai ją reikia arba pašalinti arba rizikuoti. Ir verta prisiminti, kad kai kuriais momentais sėkmė gali būti visai ne Liūto pusėje.

mergelėMERGELĖ

Asmeniniuose santykiuose 2014 metai prasidės pakankamai gerai. Sausį Mergelėms rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į savo artimuosius ir savo antrąją pusę. Draugai elgsis taip, kaip ir dera ištikimiems draugams – palaikys visas naujas pradžias. O štai tarp giminaičių gali būti labai rimtų konfliktų, kurie kolkas pačių Mergelių nelies, bet ateityje turės kraštutinai negatyvių vystymosi variantų. Todėl sausį reikėtų sukoncentruoti dėmesį į tuos, kas yra artimi ir brangūs, ir neleisti plisti konfliktams. Pavasarį antroji pusė ims save demonstruoti ne iš pačios geriausios pusės. Tuomet Mergelėms išties bus nelengva, nes toje srityje iškils net labai rimtų problemų, kurios bus išreikštos kraštutinai nelogiškais jų simpatijų pasireiškimais. Vasarą ši situacija žada stabilizuotis. Iki metų pabaigos didelių reikšmingų įvykių nenumatoma.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Meilės fronte 2014 metai Svarstyklėms gali būti didelių siurprizų metais. Deja, ne visada teigiamais, bet kaip sakoma – liūdna patirtis – taip pat patirtis. Vis tiek nusiminti nederėtų. Jei šio ženklo atstovams tam tikru metu pasirodys, kad viskas klostosi ne taip, kaip norėjosi, reiškia kažkas asmeninėje pasaulėžiūroje, o taip pat planuose neatitiko realybės ir būtina atidžiai peržiūrėti savo požiūrius, o tik po to kaltinti aplinkybes. Vasarį – kovą šeimos rate žadama tam tikra įtampa. Tai bus susiję su tuo, kad Svarstyklės nuslėps tam tikrus savo planus, todėl jų veiksmai išties atrodys neadekvatūs. Žodžiu, aplinkybės susiklostys taip, kad bus proga tikrai įsitikinti, kas iš draugų vertas pasitikėjimo. Vasarą ir rudenį viskas susidėlios į savo vietas ir santykiai su artimaisiais įgaus daug pozityvo.

skorpionasSKORPIONAS

Meilės fronte, 2014 metai, šio ženklo atstovams žada būti nevienareikšmiški. Sprendžiant pagal planetų konfigūracijas, jau pirmąjį metų trečdalį Skorpionai turi kreipti ypatingą dėmesį į savo asmeninių santykių pusę. Būtina greitai spręsti visus ginčus keliančius klausimus, susijusius su antrąja puse. Kol viskas klostysis stabiliai ir tam tikra prasme pozityviai, būtina palaipsniui ir neįkyriai, arba staigiai, priklausomai nuo situacijos aktualumo, paspausti savo antrąją pusę tam, kad išsiaiškintumėte santykius. Jei Skorpionai to nepadarys, tai vėliau viskas bus prarasta, arba netinkamas laikas.

šaulysŠAULYS

Meilės fronte 2014 metais Šauliai bus tikros žvaigždės ir tai be jokio perdėjimo. Aplinkybės praktiškai visus metus bus palankios šio ženklo atstovams, ypač palankiomis planetų kombinacijomis. Meilės deivė Venera padovanos Šauliams maksimumą savo aktyviosios energijos, ko pasekoje patys Šauliai praktiškai spinduliuose meile. Metų pradžioje tokia įvykių seka gali kažkiek komplikuoti gyvenimą, kurie tuo metu bus užmezgę stabilius ir rimtus santykius. Antrosios pusės pavydas bus garantuotas. Bet tokiu atveju nuo pačių Šaulių daug priklauso: jei jie laiku neįjungs stabdžių, tai kibirkščių meilės fronte bus.

ožiaragisOŽIARAGIS

Meilės fronte Arklio metais nežadama kažkokių reikšmingų pokyčių. Tikėtina, jog tokia prognozė kažkam žada ramybę, bet jokio progreso nebus. Nors nereikėtų visko priimti pažodžiui. Jei Ožiaragis ir jo atroji pusė yra įsitikinę savo jausmų nuoširdumu ir planavo šiais metais eilę reikšmingų įvykių, tai reiškia, viskas pavyks kuo geriausiai. Kalba eina apie tuos ženklo atstovus, kurie nėra dar apsisprendę šioje kryptyje. Ir svarbiausia, kad žvaigždės sako, jog neverta su tuo skubėti. 2014 metai nėra pats geriausias metas priimti lemtingus sprendimus.

vandenisVANDENIS

Meilės santykių prasme, 2014 metai gali tapti lemtingi. Dėl tam tikrų palankių planetų kombinacijų yra didelė galimybė sutikti savo antrąją pusę. Tiesa, dėlto šio ženklo atstovams teks daug ką įveikti ir labai stipriai pasistengti. Bet argi tai neturi vertės? Metų pradžioje santykiai su artimaisiais klostysis puikiai. Nors praeityje buvo konfliktų, dabar jie nebeturės jokios reikšmės ir galios. Vasarą situacija pablogės. Bus daug pykčių, kartais net be jokio pagrindo, labiausiai tikėtina, jog dėl neadekvataus simpatijos elgesio. Rudens pabaigoje – žiemą bus tas ilgai lauktas laikas, kuomet žvaigždės bus dosnios šiuo aspektu. Labiausiai tikėtina, jog šiuo metu Vandeniai sutiks savo taip ilgai lauktą antrą pusę.

žuvysŽUVYS

Meilės santykių prasme, 2014 metai žada būti pakankamai palankūs. Jau metų pradžioje palanki Veneros įtaka sukurs absoliutaus supratimo ir intymumo aplinką tarp Žuvų ir jų antrųjų pusių. Vienišiems šio ženklo atstovams sutikti savo antrąją pusę galimybių bus išties palankių. Reikės tik noro ir dėmesingumo. Tokie bus pirmieji žiemos mėnesiai: ramūs, palankūs ir laimingi. Visi Žuvų norai pildysis per trumpiausią laiką, o visi siekiai žada greičiausiu laiku išsipildyti. Be abejonės, tai bus pats geriausias laikas asmeninių santykių prasme. Pavasarį situacija dar pagerės. Santykiai su artimaisiais ir draugais, kurie metų pradžioje buvo nuspalvinti retais pykčiais ir nereikšmingais konfliktais, taps praktiškai idealūs. Svarbiausia, kad Žuvys nepamirštų apie kitų jausmus ir apie tai, kad tikra draugystė išsiskiria, pirmiausia, nuoširdžia ir besąlygiška pagarba.

Astrologė Rasa
Tel. 8 640 36531 (Šiauliai)

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================