Liepos mėnesio bendras horoskopas

Liepos mėnuo šiemet pakankamai margas, suteikiantis įvairias galimybes, nelygų emocijų ir įvykių foną. Šiemet liepos mėnesį įvyks du iš šešių šiais metais įvyksiančių užtemimų. Vienas iš jų bus dalinis Mėnulio užtemimas, kuris įvyks liepos 7 dieną. Antrasis – visiškas Saulės užtemimas, kuris įvyks liepos 22 dieną. Pirmasis, Mėnulio užtemimas bus labai nežymus, visiškai nematomas plika akimi, todėl ir jo poveikis mažai jaučiamas. Ir vis dėlto jau vien dėl Saulės užtemimo, įvyksiančio šį mėnesį, liepa taps fatališkesnė nei dauguma kitų metų mėnesių. Tačiau tai pajausime tikrai ne nuo mėnesio pradžios: pirmoji dekada, nors ir nebus geriausia liepos mėnesį, visgi nebus ir per daug sudėtinga.
      Iki 7 dienos reikėtų ypač atsargiai elgtis su finansais, susilaikyti nuo stambesnių pirkinių – šiuo metu įtaką darys neracionalaus išlaidavimo noras. Lengvai sukylanti puikybė skatins norą konfliktuoti su vyresnybe, įtakingais žmonėmis. Pasistenkite nesugadinti santykių darbe. Apskritai ši dekada geresnė tęsti anksčiau pradėtus darbus, nei juos pradėti.
      Antroji dekada žada būti geriausia: tai metas, suteikiantis galimybę puikiai pailsėti, grąžinti jėgas, harmonizuoti pašlijusius santykius. Geriau seksis kurti jaukumą namuose, sutelkti šeimą, giminę. Tai vienas geriausių periodų metuose pradėti vaiką, puoselėti grožį, moteriškumą, nuveikti ką nors reikalingo, pozityvaus motinystei palaikyti, išskleisti, sustiprinti.
      Šis metas taip pat bus geras tiems, kurių veikla susijusi su poilsio, pramogų, turizmo organizavimu, viešbučiais, restoranais, maisto pramone, prekyba poilsio, buities reikmenimis. Šis periodas taip pat vienas geriausių menininkams – tai išoriškai ramesnis laikas, suteikiantis pakylėtą energiją įkvėpimui, harmonijai, įžvalgoms formuotis. Sėkmingas šis laikas taip pat bus ieškantiems dvasinės jėgos, atsinaujinimo ar ramybės.
      Paskutinė dekada sudėtingiausia – būtent šiam periodui didžiausią įtaką darys liepos mėnesio Saulės užtemimas. Jo įtaka jausis ne tik iki liepos pabaigos, bet nusitęs iki kito užtemimo rugpjūčio pradžioje. Taigi nenustebkite, jei šį periodą lydėtų sudėtingesnė, niūresnė nuotaika, blogesnis miegas, nerimas, rodos, iš niekų gimstantys konfliktai ar baimės. Paskutinę dekadą taip pat ryškės įvairūs iš praeities iškilę prisiminimai, pretenzijos, karminės skolos. Tai laikas, kai reikėtų atsargiau elgtis, reikšti mažiau pretenzijų aplinkiniams, daugiau ilsėtis, įsiklausyti į save.
      Šiuo metu formuosis tolesnės situacijų vėžės ilgam laikui į priekį – labai svarbu, kad nekonfliktuotume be reikalo, išlaikytume vientisumą, meilę, optimizmą, ryšius su brangiais žmonėmis. Panašiais periodais daug kas gali atrodyti beprasmiška, nereikalinga. Organizmas bus jautresnis, pažeidžiamesnis, ypač jautri širdis, nervų sistema, nugara, stuburas, akys. Šį periodą gali lydėti nemiga, keistas sunkumas, nuovargis. Pasistenkite nesuversti kaltės dėl visų bėdų artimiesiems – nesąmoningai neretai taip darome panašiu metu. Tolimos kelionės šiuo metu keltų daugiau nei įprastai pavojų, tai nėra sėkmingas joms metas. Didesnio atsargumo reikėtų bendraujant su ugnimi, vandenyje, įvairiais technikos prietaisais, vairuojant.
      Apskritai paskutinę liepos dekadą svarbu išlaikyti tai, kas mums brangiausia, bei pasistengti suformuoti kuo ramesnę, pozityvesnę ateities nuostatą.
      Geriausios mėnesio dienos: 2, 9, 12, 13, 14, 16, 17, 24, 25, 27.
      Prasčiausios mėnesio dienos: 1, 6, 7, 11, 15, 21, 22, 23, 30, 31.

Šaltinis: www.dharma.lt

Palikite komentarą

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>