Kovo mėnesio bendras horoskopas

Kovo mėnuo šiemet vienas iš dinamiškiausių, sėkmingiausių. Šį periodą lydės optimistinės nuotaikos, daug kas atrodys įveikiama, padaroma (o to tikrai negalima pasakyti apie visus metus). Šiuo metu bus lengviau nei įprastai pristatyti naujas idėjas ar projektus bei gauti jiems pritarimą, palaikymą pasaulyje. Nuo kovo 10 dienos vakaro, Marsui ėmus judėti direktyviai, šių metų aktyvioji energija išsiskleis ypač stipriai. Juk būtent Marso, dar nuo praeitų metų gruodžio paskutinės dekados iki šio periodo judančio reversu, įtaka lėmė tai, jog daug kas atrodė neįmanoma, buvo stabdoma, susidurdavo su kliūtimis net ir ten, kur, rodos, tam nebuvo priežasčių.
Tačiau dabar prie direktyvaus Marso prisidės Jupiteris, Merkurijus, Neptūnas, Uranas, Plutonas, taip pat šiuo metu judantys direktyviai. Būtent tai lems, jog kovas taps vienu iš dinamiškiausių periodų šiais metais.
Dabar, ypač po kovo 21 dienos, Saulei įėjus į Avino zodiako ženklą, tie, kurie turi sumanymų bei žino, ką nori daryti, pajus, jog atėjo laikas, kai galima lengviau pradėti ar plėtoti veiklą. Naujuose prasminguose darbuose pagaliau pajusime aplinkos palaikymą tiek, kiek tai iš viso gali vykti krizės fone, ar bent jau jausime mažiau kliūčių, kylančių tiesiog dėl abejingumo, baimių, konservatizmo.
Nuo kovo 1 iki 21 dienos tęsis vienas iš kūrybingiausių ir kupinų įkvėpimo periodų šiais metais. Tą patį galima pasakyti apie visą šį pavasarį, tačiau kovo pirmos dvi dekados suteiks galimybę kurti ypač brandžiai, originaliai. Menininkams tai ypatingas periodas – tokio ateity labai ilgai nebus. Tačiau tai liečia labiau ne taikomąjį meną ar amatus, o meną, kuris kuriamas įsiklausant į dvasios vedimą, jei reikia, laužant įprastus šablonus.
Šis periodas taip pat labai svarbus, stiprus tiems, kurių gyvenimo prasmė susijusi su dvasiniu tobulėjimu, dvasine, religine, kultūrine, humanistine veikla, pagalba silpnesniesiems, humanistinėmis socialinėmis reformomis. Jei tikimės sėkmės, šis metas reikalaus ypač aukštų dvasinių reikalavimų pirmiausiai patiems sau. Šiuo periodu Žuvų ženkle bus susitelkę Saulė, Jupiteris, Venera bei Uranas. Šis telkinys brandžiausiame Žuvų ženkle sujungs Saulės energijos didybę, sprogdinančią, verčiančią atsinaujinti Urano energiją, Jupiterio, nešančio plėtrą, ir Veneros, susijusios su meile, energijas. Taigi šis planetų energijų „kokteilis“ Žuvų ženkle vieniems atneš didžiulę dvasinę transformaciją, kitiems – didžiulį grožio, tikrumo, švelnumo, idealizmo, dieviškumo, tiesos ilgesį. Deja, tai neretai paskatina ieškoti šių vertybių ne tik protingais būdais, taigi vienu vers užsimiršti kvaišaluose, pastūmės į ekstremalus išpuolius, kitus ves į įdomiausius atradimus, pokyčius, kūrybą, dvasios jėgą.
Nuo kovo 21 dienos, kuomet Saulė pereis į Avino zodiako ženklą, sėkmingiausias metas bus jau nebe menininkams, humanistams, o greičiau atstovaujantiems verslui, politikai, sportui. Tai paprastesnis metas, kai pagrindinė jėga reikšis daugiau išoriniame nei vidiniame, dvasiniame veiksme.
Geriausios mėnesio dienos: 2, 3, 5, 6, 10, 17, 19, 21, 25, 27.
Prasčiausios mėnesio dienos: 1, 4, 8, 14, 23, 24, 29, 30, 31.

Šaltinis: Dharma.lt

Palikite komentarą

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>