Numerologija 2014 metams

Numerologija Nėra komentarų »

Jei sudėtume ateinančiųjų metų skaitmenis, gautume – 7. O šis skaičius jau nuo seniausių laikų apipintas mistika, stebuklais ir įvairiausiais simboliais. Pasidomėkime, ką jis žada mums atnešti…
Daugiau »

Numerologija: kaip įveikti iškylančias kliūtis?

Numerologija 1 komentaras »

Dauguma iš mūsų bent kartą uždavė sau klausimą: kodėl kai kurie žmonės kartoja tas pačias klaidas ir nuolat svarsto, kodėl taip nutinka tik jiems. Gyvenime, kaip ir mokykloje, įsisavinai pamoką – eini toliau, jei neišmokai tos pamokos, neišmoksi ir kitos. O kokią pamoką likimas pateiks rytoj? Tai galima išsiaiškinti pagal savo gimimo datą.
Daugiau »

Numerologija 2013 metams

Numerologija 1 komentaras »

Kas mūsų laukia kitais metais? Greičiausiai ne vienas mūsų užduoda sau šį klausimą. Juk be abejonės trokštame, kad jie būtų sėkmingi, laimingi ir atneštų vien tik gerų potyrių. Įdomu tai, kad artėjančių 2013-ųjų metų skaičius pagal numerologiją – 6, (2+0+1+3=6). Pasak numerologų, tai reiškia, jog išgyvenome pereinamąjį laikotarpį ir toliau bandysime siekti dvasinės ramybės ir tobulybės. Tik kelias, kaip sakoma, į šviesų rytojų nebus vien tik rožių žiedlapiais klotas. Taigi, kokios numerologinės prognozės?
Daugiau »

2011-11-11: mistika dvelkianti data

Mistika, Numerologija Nėra komentarų »

Mistika dvelkiantys vienodų skaičių sutapimai datose vienus kaip reikiant glumina, o kitus verčia šypsotis, o tretieji tai išnaudoja ypatingoms progoms – kaip piršlybos ar vestuvės. Gal taip lengviau nepamiršti šventės metinių? Naujienų portalas „Balsas.lt“ pasidomėjo, ką apie 2011 11 11 mano žinoma astrologė Vaiva Budraitytė ir kokia magija slepiasi po skaičiumi 11. Daugiau »

Numerologija sapnuose

Numerologija, Sapnai 4 komentarai (-ų) »

Iš senovės atėję mokslai apie skaičius, pasireiškia ne tik numerologijoje ar astrologijoje. Juos mes ir sapnuojame. Skaičiai, susapnuoti mūsų sapnuose, gali byloti apie mūsų ateitį arba priminti praeitį, kuri veikia ir jūsų dabartį.  Daugiau »

Kodėl penktadienis trylikta laikoma nesėkminga diena?

Numerologija 16 komentarai (-ų) »

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/horoskopai/:/tmp:/usr/share/pear) in /home/horoskopai/domains/horoskopai.lt/public_html/wp-includes/functions.php on line 1586

penktadienis13Jei tryliktą mėnesio dieną pasitaikantis penktadienis yra nesėkminga diena, tai 2009-ieji yra neįprastai nesėkmingi metai. Šis su trylikta mėnesio diena sutampantis penktadienis yra vienas iš trijų, kuriuos skirta „ištverti” šiemet. Daugiau »

Skaičių magija: pramanas ar lemtinga kombinacija?

Burtai ir magija, Numerologija 31 komentarai (-ų) »

Devinti metai, devintas mėnuo ir devinta diena. Ir dar šviečia pilnatis. Ar turi galios tam tikros skaičių kombinacijos ir kaip jos veikia žmogaus elgesį bei charakterį? Daugiau »

Ką numerologija sako apie garsius žmones?

Numerologija 3 komentarai (-ų) »

Kas sieja eurokomisarę Dalią Grybauskaitę ir choreografą Jurijų Smoriginą? Pasirodo, abu turi itin stiprią įgimtą intuiciją, kone aiškiaregystės talentą. Be to, praeitame gyvenime jiedu buvo moterys! Bent taip teigia Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kokybės vadybos centro Panevėžio filialo docentas, technikos mokslų daktaras Petras Šibilskis. Jau šešiolika metų jis intensyviai domisi numerologija – teorija, nagrinėjančia magišką skaičių įtaką žmogaus gyvenimui. Dažniausiai analizuojama datos – ypač gimimo, vardo ir pavardės – numerologinė reikšmė. Daugiau »

Namo ar buto numerio reikšmė

Numerologija 10 komentarai (-ų) »

Numerologijos mokslas pirmiausia tyrinėja žmogaus asmenybę ir gyvenimo kelią, remiantis jo gimimo data ir vardu. Tačiau skaičiai mus supa nuolat ir gali nemažai pasakyti apie įvairias gyvenimo sritis. Daugiau »

Suderinamumas: seksualioji numerologija

Numerologija 37 komentarai (-ų) »

Žmogaus charakterį, jo seksualinius pomėgius stengiamasi nustatyti įvairiais būdais – vieni tai daro naudodamiesi psichologiniais testais, kiti horoskopais, dar kiti numerologija. Šį kartą siūlome vieną numerologinį testą. Daugiau »

Kurią mėnesio dieną gimei?

Numerologija 65 komentarai (-ų) »

Skaičius 1 yra pirmasis skaičius – pats pagrindinis, jis pradeda visų kitų skaičių eilę – visi kiti skaičiai eina po jo. Taigi jis yra skaičių šeimos galva. Žmonės, gimę pirmąją bet kurio mėnesio dieną, labai kūrybingi ir išradingi. Jie pasižymi tvirtomis pažiūromis, didele įtaiga. Daugiau »
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.