2011-11-11: mistika dvelkianti data

Mistika, Numerologija Nėra komentarų »

Mistika dvelkiantys vienodų skaičių sutapimai datose vienus kaip reikiant glumina, o kitus verčia šypsotis, o tretieji tai išnaudoja ypatingoms progoms – kaip piršlybos ar vestuvės. Gal taip lengviau nepamiršti šventės metinių? Naujienų portalas „Balsas.lt“ pasidomėjo, ką apie 2011 11 11 mano žinoma astrologė Vaiva Budraitytė ir kokia magija slepiasi po skaičiumi 11. Daugiau »

Satja Sai Baba: dvasinis mokytojas ar triukų meistras? (video)

Burtai ir magija, Mistika 2 komentarai (-ų) »

Vienas garsiausių Indijos dvasinių mokytojų Satya Sai Baba (Satja Sai Baba) sekmadienį rytą numirė savo gimtojo miestelio ligoninėje. 85-erių metų guru mirė praėjus trims savaitėms po to, kai dėl širdies veiklos sutrikimų, plaučių kongestijos ir inkstų nepakankamumo buvo paguldytas į ligoninę. Dvasinio mokytojo gydytojai anksčiau sakė, kad jo gyvybinės sistemos “beveik nereaguoja į taikomą gydymą”. Daugiau »

Legenda apie Atlantidą

Mistika 3 komentarai (-ų) »

Iki šiol nėra nė vieno liudijimo, kad egzistavo pradingęs pasaulis. Per 25 aršios polemikos tarp atlantomanų ir atlantofobų šimtmečius buvo paskelbta apie 3 mlrd puslapių medžiagos. Tai 100 milijonų kartų daugiau nei parašė pats mito apie „vieną baisią dieną ir vieną lemtingą naktį žuvusią šalį“ autorius Platonas. Daugiau »

Ezoterika. Kas tai?

Mistika 12 komentarai (-ų) »

Ezoterika – tai mokslas, prieinamas tik pašvęstiesiems, kurie neturi teisės platinti jos toliau. Slaiptais mokymais laikomi, pvz., žydų kabala, senovės graikų misterijos, gnostiniai mokymai. Šiuo metu slapti yra masonų, teosofų, antroposofų mokymai. Daugiau »

Griuvėsiai gali paaiškinti, kodėl žlugo Majų civilizacija

Mistika 2 komentarai (-ų) »

Dvi apleistas piramides apsupę devyni „laike sustingę“ rūmai gali padėti atskleisti senovės Majų civilizacijos paslaptis, teigia archeologų komanda. Daugiau »

Majai ir astronomija

Astrologija, Mistika 5 komentarai (-ų) »

Senovinės astronominės observatorijos

Majų astronomai stebėjo dangaus šviesulius iš akmeninių observatorijų, kurios buvo pastatytos daugumoje miestų – Tikaloje, kopane, Palenkėje, Čičen Icoje… Tarp jų itin išsiskiria savo dydžiu Karakolis – observatorija Čičen Icos mieste. Daugiau »

Velnio tuzino mistika

Mistika 9 komentarai (-ų) »

Skaičių 13 gaubia sunkiai paaiškinama baimė, kurią sustiprina numerologų pateikti faktai. Buvęs ekonomistas Stasys Špirkauskas prieš 10 metų susidomėjo numerologija – mokslu apie skaičius bei jų įtaką žmonių gyvenime. Numerologas yra parašęs septynias knygas. Skaitytojų susidomėjimas skaičių reikšme mūsų gyvenime ir pasaulio istorijoje buvo toks didelis, kad, pavyzdžiui, “Vardų žinynas” buvo išleistas pakartotinai, netrukus pasirodys trečias leidimas. Dabar S.Špirkauskas rašo “Numerologijos enciklopediją”. Daugiau »

Ar išsipildys Majų pranašystės?

Būrimai ir pranašystės, Mistika 33 komentarai (-ų) »

Daugelio prognozuojama pasaulio pabaiga – 2012 metai. Ją išpranašavo majai, kurie tikėjo, kad laikas yra cikliškas. Jie manė, kad laikas ir įvykiai kartojasi, tad žinodami praeitį, galės numatyti ir ateitį. Suprasdami laiką, majai tikėjosi įgauti galios tvarkyti šį pasaulį. Meksikos majai buvo puikūs matematikai. Jie žymiai giliau suvokė laiką ir erdvę nei mes. Nežiūrint į majų kalendoriaus senumą, jis yra stebėtinai tikslus. Pagal šiuolaikinius apskaičiavimus saulės metų trukmė yra 365,2422 dienos, kai tuo tarpu majai ant savo piramidžių viršūnių suskaičiavo 365,2420 dienos. Stebėtinai mažas skirtumas – tik dvi dešimtys tūkstantųjų dalių. Ir tai paskaičiuota prieš tūkstančius metų, neturint šiuolaikinių prietaisų. Daugiau »

Velnias ir šėtonas

Mistika 4 komentarai (-ų) »

Žodis “šėtonas” – tai sulietuvintas hebrajiškas žodis “satan”, kas reiškia “priešininkas”, o “velnias” – tai išverstas graikiškas žodžis “diabolos”, reiškiantis melagį, priešą ar šmeižiką. Jei tikime, kad Šėtonas ir Velnias – tai kažkokia būtybė šalia mūsų, kuri kalta dėl nuodėmių, tada kiekvieną kartą sutikę tuos žodžius Biblijoje, turėtume juos priskirti šiai piktai asmenybei. Bet panagrinėję tų žodžių vartojimą Biblijoje pastebėsime, kad jie naudojami kaip paprasti būdvardžiai ir apibūdina paprastus žmones. Todėl negalima teigti, kad Biblijoje vartojami žodžiai “velnias” ir “šėtonas” patys savaime reiškia kažkokią didžiai nuodėmingą asmenybę ar būtybę šalia mūsų. Daugiau »

Vampyrai

Mistika 64 komentarai (-ų) »

Vampyrai minimi daugelio pasaulio kultūrų kelių tūkstantmečių mituose. Ten minimų vampyrų įvairovė tikrai didelė: nuo raudonakių pabaisų su žaliais arba purpuriniais plaukais iš Kinijos iki graikiškųjų lamijų, kurių viršutinė kūno dalis yra moters, o apatinė – sparnuoto slibino; nuo kraujasiurbių lapių Japonijoje iki galvos su ją sekančiais viduriais Malaizijoje. Daugiau »

Kalendoriaus mistika

Mistika Nėra komentarų »

Kalendorius turi ilgaamžę istoriją, kai kurie jo puslapiai apgaubti paslapčių skraiste. Kalendoriaus šaknys prasideda iš senovės Egipto civilinio kalendoriaus ir randamas ketvirtame tūkstantmetyje prieš mūsų erą.
Popiežiaus Grigorijaus kalendorius šiuo metu laikomas vieninga laiko skaičiavimo sistema. Daugiau »

Prieš 25 tūkstančius metų Žemėje vyko branduolinis karas?

Mistika 14 komentarai (-ų) »

Regis, senuko Darvino teorija, jog mūsų protėviai buvę beždžionėmis, praranda savo pozicijas. Ne taip seniai buvo užbaigtas vienas didžiausių per pastaruosius penkerius metus bendras, NASA specialistų ir prancūzų mokslininkų tiriamasis projektas. Pagaliau parengta šio projekto ataskaita įrodė neįtikėtiną faktą, jog Žemė prieš 25 tūkstančius metų patyrė globalinį branduolinį karą. Daugiau »

Indigo vaikai: jie jau čia

Mistika 68 komentarai (-ų) »

Susirengusi į svečius, paprašiau, kad 11-metė dukra paruoštų vakarienę sau ir broliui. Tačiau jauniausioji atžala prokuroriškai pareiškė: “Šaldytuvas tuščias. Mes – alkani. Nepyk, būsiu priversta skųstis Vaikų teisių apsaugos tarnybai.” Kokia laimė, kad turiu ten pažįstamų, kad mūsų šalyje dar veikia blatas, kad manęs nenubaus kaip Amerikoje! Tačiau kas būtų jei kokia mergaitė apie tai prasižiotų kokiame mūsų kaime, kur gajūs papročiai – “lenkti medį, kol jaunas”? Oi, gimtų “Srovėse” dar vienas šiurpus siužetas apie primuštą vaiką ir nužmogėjusius tėvus. Tėvus, nežinančius, kad 21 amžiuje jau gimsta kitoniški vaikai. Vaikai su indigo spalvos auromis. Daugiau »

Bildukai, poltergeistas, piktosios dvasios: žvilgsnis į anapus

Mistika 35 komentarai (-ų) »

Žinomas bioenergetikas, daugybės mokslinių išradimų autorius Jonas Algimantas Dainauskas, sutiko pasidalinti savo mintimis, apie bandymus praskleisti uždangą į anapusinį pasaulį, paslėptą nuo mūsų įprastinių, penkių pojūčių. Daugiau »
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.