Prakeikimai grįžta bumerangu

Burtai ir magija 6 komentarai (-ų) »

Prakeikimai – viena seniausių magijos rūšių, žinoma nuo žmonijos pradžios. Prakeikti gali ne tik ypatingų galių turintys žmonės. Būrėja, aiškiaregė Gerda Red sako, kad kiekvienas mūsų savo neatsargiai išsakytais žodžiais ir pikta valia, nors ir nenorėdami, galime pakenkti kitam, bet ir pačiam sau.
Daugiau »

Meilės burtų magija

Burtai ir magija 8 komentarai (-ų) »

Žinoma tarologė Gerda Red sutiko pasidalinti meilės burtų magija. Tikriausiai ne vienam įdomu, kas padėtų susapnuoti būsimą mylimąjį / mylimąją ar kaip patraukti dominančio asmens dėmesį. Tarologė nedvejodama sako, kad ši diena trokštantiems sužinoti, kaip seksis meilėje – ypatinga.
Daugiau »

Pinigų magija arba: kaip prišaukti finansinę sėkmę?

Burtai ir magija 12 komentarai (-ų) »

Valdžios simbolis – pinigai visais laikais buvo aukščiausių valstybės galvų nesutarimų, o neretai – ir karų priežastimi. Šiandieniniame žmonių gyvenime jie taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Vieni jų turi pakankamai, bet ir toliau siekia padidinti savo ir taip didelę banko sąskaitą, kitiems jų nuolat trūksta. Apie pinigus sklando daugybė prietarų. Kurie jų pagrįsti, o kurie ne, bei kaip prišaukti finansinę sėkmę atskleidžia tarologė psichoanalitikė Gerda Red.
Daugiau »

Ar jau turite savo talismaną?

Burtai ir magija 7 komentarai (-ų) »

Kinai nuo seno garsėja įvairias išradimais. Kinija – tai viena seniausių civilizacijų, kuri savo raštą, kultūrą ir įvairius išradimus naudoja iki šiol, tad šios tautos išradimai ir loginis mąstymas bei susitelkimas mums kelia daug klausimų ir šiandien. Daugiau »

Satja Sai Baba: dvasinis mokytojas ar triukų meistras? (video)

Burtai ir magija, Mistika 2 komentarai (-ų) »

Vienas garsiausių Indijos dvasinių mokytojų Satya Sai Baba (Satja Sai Baba) sekmadienį rytą numirė savo gimtojo miestelio ligoninėje. 85-erių metų guru mirė praėjus trims savaitėms po to, kai dėl širdies veiklos sutrikimų, plaučių kongestijos ir inkstų nepakankamumo buvo paguldytas į ligoninę. Dvasinio mokytojo gydytojai anksčiau sakė, kad jo gyvybinės sistemos “beveik nereaguoja į taikomą gydymą”. Daugiau »

Juodoji magija: kaip apsiginti?

Burtai ir magija 106 komentarai (-ų) »

Per visą žmonijos istoriją gyvavo ne tik gerieji žyniai, bet ir galingi kerėtojai, užsiimantys juodąja magija. Nors ir keista, vis dėlto jų siunčiamas blogis įrodytas neginčytinų faktų.

Kad juodoji magija egzistuoja ir veikia, šiandien niekas neabejoja. Tačiau eilinis mirtingasis kartais net neįtaria, kad tapo juodosios magijos auka: jo gyvenimas, sveikata ima ristis nuokalnėn, gyvybė pakimba ant plauko, o medikai bejėgiškai skėsčioja rankomis… Daugiau »

Burtai domino kauliukais

Burtai ir magija 1 komentaras »

Domino mėgėjai vargu ar įtaria, kad šis žaidimas atsirado labai seniai: pirmąkart apie jį užsiminta XII a. kinų metraščiuose. Labai gali būti, kad tais senais laikais domino buvo ne žaidžiama, bet buriama… Spėjama, kad kauliukai kilę iš senovinių lošiamųjų kauliukų ir buvo savotiška jų atmaina, naudojama okultiniams tikslams. Daugiau »

Skaičių magija: pramanas ar lemtinga kombinacija?

Burtai ir magija, Numerologija 31 komentarai (-ų) »

Devinti metai, devintas mėnuo ir devinta diena. Ir dar šviečia pilnatis. Ar turi galios tam tikros skaičių kombinacijos ir kaip jos veikia žmogaus elgesį bei charakterį? Daugiau »

Amuletai ir talismanai

Burtai ir magija 15 komentarai (-ų) »

Ar žinote, kuo skiriasi talismanas nuo amuleto? Trumpai tariant, amuletas atstumia įvairias negandas, talismanas pritraukia geidžiamus dalykus. O kalbant plačiau… Daugiau »

Interviu: magas Arvydas Gaičiunas

Burtai ir magija Nėra komentarų »

Jis vaikšto ant stiklų, guli ant kardo ašmenų, vairuoja automobilį užrištomis akimis, atlieka daugybę triukų, o neseniai net 63 valandas 31 minutę ir 15 sekundžių su seseria Diana išbuvo ledo luite. “Tai pasaulyje vadinama vienu žodžiu – magija, – tikino juodbruvas vyras su prancūziška muškietininko barzdele. – Svarbu ir rankų miklumas, ir gudrumas, ir protas, ir ištvermė, ir hipnozė”. Tačiau po to prisipažino: “Kai kurių dalykų savo darbe, neslėpsiu, neįmanoma paaiškinti blaiviu protu. Aš pats daugybę kartų pergalvoju, tačiau nesuprantu, kodėl vieną kartą būna taip, o kitą – nieko nepavyksta”. Daugiau »

Ar žinote koks yra Jūsų talismanas?

Burtai ir magija 7 komentarai (-ų) »

Sakoma, kad talismanas pritraukia sėkmę, nuveja šalin blogio jėgas, saugo nuo pavojų. Ekspertų tyrimai rodo, kad kas ketvirtas europietis tiki talismanų galia. Perskaitykite šį straipsnį ir sužinokite, koks yra Jūsų talismanas pagal zodiako ženklą! Daugiau »

Talismanų 2009 metams keisti nebūtina

Burtai ir magija Nėra komentarų »

Jei norite Jaučio metais išsaugoti tuos laimėjimus, kurių jums nepašykštėjo Žiurkė, neskubėkite atsisakyti pernykščių talismanų. Tereikia juos šiek tiek atnaujinti. Papildykite talismanus kokia nors detale: siūleliu, žiedeliu, grandinėle (galite ją įdėti į maišelį su žeme, kruopomis ar monetomis). Labai tiks raštelis su užkalbėjimu ar laimingu skaičiumi, prisegtas prie talismano ar paslėptas jame. Daugiau »

Kabala – mokslas, burtai ar išsigelbėjimas?

Burtai ir magija 5 komentarai (-ų) »

Visuomet išlieka svarbiausias klausimas – kam visa tai: mes, visas mus supantis pasaulis. Anksčiau ar vėliau dažną mūsų pradeda persekioti klausimai: iš kur atsiradau, kas esu, kur išeisiu. Kuo labiau pradedi domėtis egzistencija, pasaulio ir savęs pažinimu, tuo daugiau klausimų kyla. Į šiuos ir daugybę panašių dalykų žmonija atsakymų ieškojo per amžius, tačiau išsamių atsakymų nerado iki šiol. Kabalos mokslo Maskvos grupės sukūrimo iniciatorius Leonidas Ilizarovas teigia, kad būtent kabalos mokslas yra pats artimiausias žmogui, padedantis suvokti gyvenimo prasmę. Daugiau »

Burtai, prietarai ir jų reikšmės

Burtai ir magija 1 komentaras »

Užrašyta 1911 m. liepos 24 d.:

Pamatei gyvatę, nori ją užmušt, sudėk toj vietoj kryžmai medukus – ateis ir apsiries. (Plačiai žinomas)

Žvaigždė link kokio namo krenta, žinok, tame bute kas nors mirs. Daugiau »

Šamanų kelias

Burtai ir magija 2 komentarai (-ų) »

Žodis „šamanas“, kilęs iš evenkų, gyvenančių Sibire  kalbos. Šamanas – tas, kuris užsiima dvasinėmis praktikomis ir gydymu. Juo tampama pagal paveldėjimo liniją, ar apsėdus dvasiai, kuri reikalauja pasirinkti šamano kelią. Daugiau »
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.