Aiškiaregystė – žvelgimas į pasaulį pro atvirus langus

Būrimai ir pranašystės 1 komentaras »

1. Kas yra aiškiaregystė? Kaip to išmokote? Kada pastebėjote šį savo gebėjimą? Aiškiaregystė – tai žmogaus gebėjimas gaut informaciją intuityviu keliu, nepriklausomai nuo laikotarpio ar atstumo. Tai astralinis matymas. Tai pasekmė atsivėrimo trečiosios akies-kankorežinės liaukos. Ji susijusi su dešiniu smegenų pusrutuliu, kuris atsakingas už intuiciją, kūrybinius sugebėjimus. Daugiau »

Kaip lavinti aiškiaregystę?

Būrimai ir pranašystės 7 komentarai (-ų) »

Pratimas aiškiaregystei vystyti. Tai turi būt atliekama tamsiame kambary, vienumoje.
Daugiau »

Švytuokle, švytuokle, pasakyk man…

Būrimai ir pranašystės 3 komentarai (-ų) »

Aiškiaregė-psichoanalitikė Gerda Red su švytuokle susidraugavo jau seniai. Pašnekovė sako, kad šis nedidelis instrumentas jai padeda išspręsti daugybę situacijų. Ir tik vienintelį kartą švytuoklė moterį kiek „nuvylė“ – uždraudė jai gerti kavą!
Daugiau »

Kortos apnuogina sielą

Būrimai ir pranašystės 12 komentarai (-ų) »

Užvėręs būrėjos, tarologės, Karališkosios Pranašautojų Gildijos įkūrėjos ir vadovės Gerdos Red biuro duris, ne vienas pajunta tarsi nuo pečių būtų nusimetęs sunkią naštą.
Daugiau »

Chirologija – ne raganavimas, o mokslas

Būrimai ir pranašystės 1 komentaras »

Žinoma chirologė, ezoterinių mokslų daktarė Asta Svirkienė teigia, kad žmonės, kurie mano, jog chirologija yra tam tikra raganavimo atmaina, yra nepakankamai išprusę. Ar iš tikrųjų šis mokslas gali ne tik charakterizuoti žmogų, bet ir pasakyti, kas jo laukia?
Daugiau »

Kuris Kauno politikas myli moteris, o kuris – pinigus?

Būrimai ir pranašystės Nėra komentarų »

Aštuoni žinomi Kauno politikai. Aštuonios nuotraukos. Kelios sekundės ir pasaulyje garsus fenotipologas iš Estijos Markas Lučinas, žvelgdamas į nuotraukas, rėžia į akis tai, ką, jo manymu, apie šiuos žmones byloja jų veidai.
Daugiau »

Oskaro Milašiaus pranašystės

Būrimai ir pranašystės 2 komentarai (-ų) »

Hebrajų kriptogramų Biblijoje išaiškinimas mums padėjo nustatyti baigiamąjį periodą, kuris bus paženklintas pasaulio sunaikinimo gaisrais. Pasaulio pabaigą ženklins šie pagrindiniai įvykiai: pasaulinis gaisras, Amerikos sunaikinimas ugnimi, Anglijos sunaikinimas ugnimi ir vandeniu ir Rusijos sunaikinimas trečdalio Mėnulio nukritimu. Po 37 metų darbo, skirto filosofijai ir seniausių laikų istorijai, mums buvo suteikta malonė suvokti tam tikras vokabulas, su kurių pagalba galėjome metafiziškai dešifruoti pagrindines Biblijos pranašystes, svarbiausią iš jų – Šv. Jono Apokalipsę.
Daugiau »

Tarologas Leopoldas Malinauskas: esu sušaudytas zuikis, todėl nieko nebijau

Būrimai ir pranašystės 7 komentarai (-ų) »

Vieni šį žmogų peikia, kiti juo žavisi. Tarologas Leopoldas Malinauskas (53) – ryški asmenybė, itin drąsiai reiškusi pikantiškas garsenybių ateities prognozes. Tačiau vyras prisipažįsta, kad tai jam sukeldavo nemažai rūpesčių, o kartą dėl to net buvo persekiojamas. Todėl dabar Leopoldas tvirtai nusprendė – reikia nutraukti šį užsiėmimą.
Daugiau »

Fenotipologas apie A. Kubilių, I. Degutienę, D. Grybauskaitę

Būrimai ir pranašystės 1 komentaras »

Fenotipologija – tai mokslas, kuris nustato, ką apie žmogaus asmenybę byloja jo veido bruožai. Balsas.lt publikuoja dar vieną interviu su estų fenotipologu Marku Lučinu, kuris šį kartą pagal Lietuvos politinio elito atstovų nuotraukas nustatė jų asmenybių ypatumus ir pabandė pažvelgti į jų vidų, atskleisdamas pikantiškas psichologines detales. Daugiau »

Astrologai apie princo Viljamo ir Kate Middleton vestuves

Būrimai ir pranašystės Nėra komentarų »

Pripažinkime: mirštame iš smalsumo, o ką apie Jungtinės Karalystės princo Williamo ir jo mylimosios Kate Middleton santykius sako žvaigždžių tyrinėtojai. Ar šie santykiai – vien parodomoji programa žiniasklaidai ar tikri meilės burtai, nulemti iš aukščiau? Daugiau »

Tikrasis pašaukimas — delne

Būrimai ir pranašystės 10 komentarai (-ų) »

Ateik ir sužinok savo tikrąjį pašaukimą! Toks chirologės Astos Svirkienės projekto šūkis. Iš delno informaciją apie žmogų skaitanti moteris padeda moksleiviams pažinti save ir apsispręsti, kokios studijos ar veikla jiems suteiktų didžiausios sėkmės tiek profesinėje, tiek asmeninio gyvenimo srityje. Daugiau »

Mikaldos pranašystės

Būrimai ir pranašystės 15 komentarai (-ų) »

Sabos (dabar Jemeno teritorija) karalienė Mikalda, gyvenusi 578 metais prieš Kristaus gimimą, turėjo stebuklingą pranašavimo galią. Ji savo pranašystes buvo surašiusi į devynias knygas. Deja, visos pranašystės iki mūsų dienų neišliko. Anot legendos, Mikalda per savo pasiuntinę knygas pasiūlė įsigyti Romos imperatoriui už labai didelę kainą. Kiti tekstai pasakoja, kad knygos buvo bandomos parduoti daug vėliau, jau po karalienės Mikaldos mirties. Daugiau »

J.Rogovo spėjimai apie katastrofas (video)

Būrimai ir pranašystės 1 komentaras »

Istorikas J.Rogovas iš Rygos įspėja apie Japonijos grėsmę pasauliui. Laidos „Nuo…iki“ reportažas (2011 03 28).

Meilės fenomenologas: ar jie tinka viens kitam? (video)

Būrimai ir pranašystės Nėra komentarų »

R.Ščiogolevaitė ir E. Dandelis, N.Zvonkė ir A.Bunkus, M.Vitulskis ir jo išrinktoji – ar jie tinka vieni kitiems? Laidos „Nuo…iki“ reportažas. Daugiau »

Būrėjos prognozė: 2010-ieji nebus ramūs

Būrimai ir pranašystės 26 komentarai (-ų) »

Aiškiaregystės dovaną turinti klaipėdietė Vanda pranašauja itin sunkius 2010-uosius. Tie metai bus paženklinti naujomis aukomis Drąsiaus Kedžio istorijoje, kai kurių politikų žlugimu ir net visuomenės maištu. Būtent tokius būsimus įvykius regi moteris. Daugiau »


Puslapis 1 iš 212


(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.