Kaip sutikti 2015 metus?

Astrologija Nėra komentarų »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai?
Daugiau »

2015-ieji – teigiamų pokyčių metai

Astrologija Nėra komentarų »

Paklausta, kokie bus ateinantys metai, astrologė Rasa Baliutavičiūtė–Kungienė šypsosi ir skuba nuteikti optimistiškai. „Tiesą sakant, ateinančius metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais“, – tikina pašnekovė. Vadinasi, išsispręs pasaulį drebinantys kariniai konfliktai ir nekils nauja ekonominė krizė? Astrologė skuba pateikti atsakymus į rūpimus klausimus.
Daugiau »

Pavasario lygiadienis: prasideda Gaidžio metai

Astrologija Nėra komentarų »

Kovo 21-a diena yra pavasario lygiadienio metas, naujo Zodiako rato pradžia ir Naujieji arijų metai, pagal senąjį persų kalendorių vadinami Gaidžio metais. Gaidys – kovotojas su tamsa, blogio jėgomis, tad laukia itin aktyvus metas – bus kovojama dėl visko ir už viską.
Daugiau »

Palmiros horoskopas 2014 metams (video)

Astrologija Nėra komentarų »

Vaiva Budraitytė: Prognozė 2014 metams

Astrologija 4 komentarai (-ų) »

Būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė sutiko su skaitytojais pasidalyti 2014-tųjų Žaliojo medinio arklio metų prognozėmis. Pasak astrologės, ateinantys metai sukurs pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės, tad juos reikėtų vertinti nevienareikšmiškai.
Daugiau »

Kaip sutikti 2014 metus?

Astrologija 9 komentarai (-ų) »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? Pagal kinų kalendorių naujieji metai prasideda 2014 m. sausio 31 d. O 2014 metai vadinami žaliojo medinio Arklio metais.
Daugiau »

Karma pagal zodiako ženklus

Astrologija 6 komentarai (-ų) »

Žmogaus karma neatsiejama nuo jo likimo. Karma – tai ir nesąmoninga žmogaus reakcija į tai, kas su juo vyksta. Todėl godus žmogus nė negalvodamas atsako „ne“, kai jo prašo paskolinti pinigų. Tuo tarpu vagišius gali pavogti ką nors be jokios sąžinės graužaties. O sąžiningas žmogus, netyčia radęs pinigų, pradeda iš karto klausinėti aplinkinių, ar kas nors jų nepametė. Karma sukelia ir atitinkamų situacijų pasikartojimą. Būtent dėl karmos žmogus ir pats to nenorėdamas patenka į keblias situacijas.
Daugiau »

Zodiako ženklai ir sportas

Astrologija 2 komentarai (-ų) »

Avinas

Visas Avino gyvenimas – kova ir šokiai, aistra ir energija, todėl šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės pataria rinktis nuostabų plastikos ir kovos menų derinį paslaptingu pavadinimu „Kapueira“ (Capoeira).

Judesių grožis, energijos pliūpsnis, aukštos ir žemos kūno padėtys – visa tai padeda ištreniruoti beveik kiekvieną raumenuką. Žaidimo elementas, glūdintis kiekvienoje „kovoje“, neleis nuobodžiauti, o rungtyniavimo akimirkos patenkins jūsų veržimąsi pergalės link.

Praktikuodamos kapueirą, susikursite amazonės – moters karės ir karštos gražuolės Laros Kroft arba deivės Bastetės įvaizdį.
Daugiau »

Sekso horoskopas 2013 metams

Astrologija Nėra komentarų »

Norite iš anksto sužinoti, kas laukia jūsų 2013 metais lovoje? Vienos nakties nuotykis, karštas meilės romanas ar didelė meilė? Kada sugebėsite pavergti kito širdį? Su kuo geriausiai seksis pasinerti į geismų verpetą? Didysis sekso horoskopas atsakys į visus šiuos klausimus.
Daugiau »

Palmiros horoskopas 2013 metams (video)

Astrologija Nėra komentarų »

Sveikatos horoskopas 2013 metams

Astrologija 1 komentaras »

Avinas

Tiems Avinams, kurie daugybę laiko praleidžia darbe, 2013-ieji nebus itin malonūs – labai tikėtina, kad paūmės lėtinės ligos. Balandį organizmas „išsikvėps“, prasidės bėdos – greičiausiai jos bus susijusios su širdimi, taip pat pradės kankinti nemiga, nusilps imunitetas. Širdies ligos bus pagrindinė po Avino ženklu gimusių žmonių problema. Pasireikš alergija, gana dažnai raus ir niežtės oda. Atkreipkite dėmesį į besivystančias ligas – jeigu jas ignoruosite, jūsų organizmas smarkiai nukentės. Sveikata turėtų pasitaisyti rudeniop, kai Avinai leis sau pailsėti ir pakvėpuoti grynu oru.
Daugiau »

Kaip sutikti 2013 metus?

Astrologija 10 komentarai (-ų) »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? 2013-ieji yra juodosios vandens Gyvatės metai.
Daugiau »

Astrologė: yra ne tik fizinių priežasčių, kodėl kai kuriems žmonėms sunku susilaukti vaikų

Astrologija 1 komentaras »

Gyvenimas dažnai atrodo neteisingas. Regis, vieni žmonės turi viską, gyvena laimingai, harmoningai, o kitus persekioja praradimai, nesėkmės. Tas pats ir su vaikais: vienos poros jų susilaukia nesunkiai, kitoms jų nelemta turėti. Kodėl vieniems žmonėms, atsakingai besiruošiantiems motinystei ir tėvystei, nepavyksta susilaukti vaikelio, arba jis vos gimęs netikėtai miršta, o kitoms neplanuotai gimsta daug vaikų, kalbamės su astrologe Violeta Liaugminiene.
Daugiau »

Palmira Kelertienė atskleidė, kokie akmenys pritraukia meilę ir padeda atsispirti priklausomybėms

Astrologija Nėra komentarų »

Susirasti vaikiną ar net būsimą gyvenimo vyrą galima ir ne pažinčių portaluose. Užtenka labai to norėti ir nešioti papuošalą su reikiamu akmeniu. Tuo įsitikinusi astrologė Palmira Kelertienė atskleidė, kokie akmenys padės pritraukti meilę, vaisingumą, sėkmę profesinėje veikloje.
Daugiau »

Astrologė P. Kelertienė pasakoja apie meilę, laimę ir žvaigždžių padėtį 2012 metais

Astrologija Nėra komentarų »

Žvaigždynų tyrinėtojai Palmirai Kelertienei (51 m.) daugybė žmonių kaip kunigui patiki savo nuodėmes, džiaugsmus ir rūpesčius. Be šios astrologės palaiminimo kartais nevyksta verslo sandoriai, nesimezga meilės istorijos. Tačiau pačios Palmiros gyvenimas – apgaubtas paslapties. Šįkart ji pirmąkart pravers tą paslapties širmą ir prisipažins: „Man jaunystėje nepavyko sukurti šeiminės laimės, dar porą kartų pabandžiau, ir viskas.”
Daugiau »


Puslapis 1 iš 512345


(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.