займы онлайн наличными быстро мгновенный займ наличными займы онлайн наличными срочно кредиты наличными займы микрозайм 5000 рублей микрозаймы наличными онлайн срочно срочные микрозаймы онлайн деньги наличными микрозайм микрокредит денег срочный микрокредит

Kaip sutikti 2016 metus?

Astrologija 4 komentarai (-ų) »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai?
Daugiau »

2016 metai – Ugninės Beždžionės metai

Astrologija 6 komentarai (-ų) »

Pagal Kiniečių kalendorių, 2016 metų energetinį foną nulems juos valdančios raudonosios Ugninės Beždžionės charakteristika. Pasinaudodami savybėmis, kurias mėgsta ir palaiko metų globėja, turėsime sėkmingus ir pilnaverčius metus, išnaudosime visas metų galimybes ir potencialą.

Pagal Kiniečių kalendorių ugninės Beždžionės metai prasidės 2016 metų vasario 8 dieną, o baigsis 2017 metų sausio 28 dieną. Būtent nuo to momento pajusime tikrąją metų valdovės energiją.
Daugiau »

2015 metų liepos 25: Retrogradinė Venera. Laikas suvokti, kaip mylime

Astrologija Nėra komentarų »

Nuo 2015 metų liepos 25 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeis judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti retrogradu arba atbulai. Tai tęsis iki rugsėjo 9 dienos.
Daugiau »

2015 gegužės 19 – birželio 11 diena: Informacinės painiavos metas

Astrologija Nėra komentarų »

Nuo 2015 gegužės 19 iki birželio 11 d. planeta, kuri yra atsakinga už mąstymą, komunikacijas, informaciją, keliones, ryšio priemones keičia savo judėjimo kryptį ir pradeda judėti atgal.
Daugiau »

Mėnulio užtemimas 2015 balandžio 4 dieną: Poveikis ir rekomendacijos

Astrologija Nėra komentarų »

2015 m. balandžio 4 d. visiškas Mėnulio užtemimas bus matomas Australijos, Japonijos ir Aliaskos gyventojams. Pilno užtemimo metu (apie 15 val.) Lietuvoje, deja, skaisčiai švies Saulė.
Daugiau »

Saulės užtemimas 2015 metų kovo 20 dieną. Poveikis ir rekomendacijos

Astrologija Nėra komentarų »

Kovo 20 dieną pilnas Saulės užtemimas prasidės 10 val. 46 min. Lietuvos laiku, 12 val. 4 min. pasieks maksimumą. Šį kartą užtemimas vyks 30 Žuvų zodiako ženklo laipsnyje. Šio užtemimo poveikis neapsiribos trumpalaikiu poveikiu, o užsitęs nuo pusės metų iki ilgesnio laikotarpio.
Daugiau »

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 metais – nelaimėliai du Zodiako ženklai

Astrologija 2 komentarai (-ų) »

„Jei 2014 m. valdė Saturnas, senovės astrologų pramintas Didžiąją Nelaime, pati bjauriausia planeta, dėl kurios turėjom sunkius metus, tai 2015 m. valdo Jupiteris – Didžioji Laimė“, – teigia astrologė Palmira Kelertienė, tačiau atkreipia dėmesį, kad dar pavasarį jausime praėjusių metų uodegą, teks ištverti sunkius užtemimus kovą ir balandį, laukia nelengvas rugsėjis.
Daugiau »

Vaiva Budraitytė: 2015 metais stovėsime ant karo ribos

Astrologija 10 komentarai (-ų) »

Pirmas ateinančių metų pusmetis iš tikrųjų bus neblogas. Ir nors visi laukia stagnacijos, gali atrodyti, kad net ir ekonomika kils. Bet visi nemalonumai turėtų sukristi į spalį-lapkritį. Iš tikrųjų tai bus labai pavojingas periodas, kai bus jaučiama kitų valstybių agresija mūsų atžvilgiu. Mes gal iš dalies būsime veliami į konfliktus, kažkur gal savo kariuomenę siųsime, gal finansuosime karą, tik reikia tikėtis, kad viskas vyks ne mūsų teritorijoje.
Daugiau »

Kaip sutikti 2015 metus?

Astrologija 7 komentarai (-ų) »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai?
Daugiau »

2015-ieji – teigiamų pokyčių metai

Astrologija Nėra komentarų »

Paklausta, kokie bus ateinantys metai, astrologė Rasa Baliutavičiūtė–Kungienė šypsosi ir skuba nuteikti optimistiškai. „Tiesą sakant, ateinančius metus galima drąsiai vadinti persilaužimo ir rimtų, tačiau teigiamų pokyčių metais“, – tikina pašnekovė. Vadinasi, išsispręs pasaulį drebinantys kariniai konfliktai ir nekils nauja ekonominė krizė? Astrologė skuba pateikti atsakymus į rūpimus klausimus.
Daugiau »

Pavasario lygiadienis: prasideda Gaidžio metai

Astrologija Nėra komentarų »

Kovo 21-a diena yra pavasario lygiadienio metas, naujo Zodiako rato pradžia ir Naujieji arijų metai, pagal senąjį persų kalendorių vadinami Gaidžio metais. Gaidys – kovotojas su tamsa, blogio jėgomis, tad laukia itin aktyvus metas – bus kovojama dėl visko ir už viską.
Daugiau »

Palmiros horoskopas 2014 metams (video)

Astrologija Nėra komentarų »

Vaiva Budraitytė: Prognozė 2014 metams

Astrologija 4 komentarai (-ų) »

Būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė sutiko su skaitytojais pasidalyti 2014-tųjų Žaliojo medinio arklio metų prognozėmis. Pasak astrologės, ateinantys metai sukurs pusiausvyrą tarp sėkmės ir nesėkmės, tad juos reikėtų vertinti nevienareikšmiškai.
Daugiau »

Kaip sutikti 2014 metus?

Astrologija 9 komentarai (-ų) »

Belaukiant Naujųjų metų šventės, dažnam iškyla klausimas: kaip palydėti paskutinę metų dieną, kad kitais metais viskas klostytųsi sėkmingai? Pagal kinų kalendorių naujieji metai prasideda 2014 m. sausio 31 d. O 2014 metai vadinami žaliojo medinio Arklio metais.
Daugiau »

Karma pagal zodiako ženklus

Astrologija 6 komentarai (-ų) »

Žmogaus karma neatsiejama nuo jo likimo. Karma – tai ir nesąmoninga žmogaus reakcija į tai, kas su juo vyksta. Todėl godus žmogus nė negalvodamas atsako „ne“, kai jo prašo paskolinti pinigų. Tuo tarpu vagišius gali pavogti ką nors be jokios sąžinės graužaties. O sąžiningas žmogus, netyčia radęs pinigų, pradeda iš karto klausinėti aplinkinių, ar kas nors jų nepametė. Karma sukelia ir atitinkamų situacijų pasikartojimą. Būtent dėl karmos žmogus ir pats to nenorėdamas patenka į keblias situacijas.
Daugiau »


Puslapis 1 iš 512345


buy viagra super active online займы онлайн займы онлайн в Иркутске займы онлайн в Иркутской области
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.