Mėnesio horoskopas

Nėra komentarų »
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 2014 visiems zodiako ženklams. Šį mėnesį pirmiausia svarbios bus Meilės, Kūrybos ir Garbingumo tendencijos. Tikėtis ypatingos sėkmės gali mylintys, garbingi, savo žodį branginantys ir jo besilaikantys. Mūsų jausmai gali patirti išbandymus, tad išliks tik tai, kas tikra ir abiems pusėms labai brangu. Paviršutiniški ar išskaičiavimu paremti santykiai gali kisti, užleisdami vietą tikrosioms žmogiškosioms vertybėms. Įsimylėjusiems – tai puikus jausmų brandumo patikrinimo laikotarpis. Svarbu galvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia Jūsų esantį Jums brangų žmogų. Nuoširdžiai pasakykite jam, koks jis yra Jums reikalingas, kokie esate laimingi, turėdami jį šalia. Priminkite sau tai dažniau ir atrasite širdyje žodžius, kurie jį šildys ir džiugins. Sakykite artimiems žmonėms, ką jie reiškia Jums gyvenime, pasidžiaukite tuo gėriu, kuriuo jie užpildo Jūsų dienas ir vietoj kritikos, apkabinkite, išsakykite savo jausmus. Ir tada Jūsų tarpusavio santykiai rugpjūtį Jums leis išgyventi Meilės pilnatvę. Saulės tranzitas Liūto ženklu leis pasireikšti kūrybinei saviraiškai, atskleis Jūsų organizacinius sugebėjimus.

avinasAVINAS

Intensyvios veiklos mėnuo. Vieniši galit netikėtai įsimylėti. Būsit romantiški ir atsipalaidavę. Džiuginkit vieni kitus maloniomis staigmenomis. Mėnesio pirmą savaitę stiprią įtaką Jums darys Urano ir Nusileidusio Mazgo tranzitas Jūsų ženklu, tad pirmosiomis dienomis būkite atidesni kelyje ir sportuodami. Darbe gali iškilti seniau neišspręsti klausimai, tad daugiau jų nebeatidėliokite. Mėnesio antrą savaitę nustebinkite mylimą žmogų pakvietimu romantiškos vakarienės arba surenkite ją namuose. Rugpjūčio vidurys palankus ieškantiems naujo darbo. Būkite labai aktyvūs ir Urano tranzitas Jūsų ženklu suteiks Jums daug puikių progų. Trečiąją savaitę Jūsų laukia daug netikėtumų. Venkite kategoriškumo. ginčų su namiškiais, geriau juos nustebinkite maloniu laisvalaikio pasiūlymu. Auginantys mažuosius, skirkite jiems pakankamai dėmesio. Būkite atlaidūs ir ramiai priimkite kritiką. Mėnesio ketvirta savaitė labai tinkama poilsiui gamtoje, iškyloms ir darbui sode.

jautisJAUTIS

Sąlyginai ramesnis mėnuo. Darbštiesiems jautukams pats metas paatostogauti. Pirmą savaitę skirkite daugiau laiko namiškiams. Pasirūpinkite aplinka ir buitimi. Antrą savaitę neatostogaujantiems darbų padaugės, o mėnesio vidurys atneš gerus pokyčius finansų srityje. Galit rasti papildomas pajamas nešančios veiklos. Trečioji savaitė palanki išvykoms, kelionėms į užsienį. Ketvirtoji savaitė auginantiems vaikučius bus kupina rudeninių mokyklinių rūpestėlių. Svarbu džiugi nuotaika ir optimizmas ir kalnus galėsite nuversti.

dvyniaiDVYNIAI

Daug šilto bendravimo atnešantis mėnuo. Atsiras seniau matyti draugai ir giminaičiai. Pirma savaitė – netikėtų pažinčių metas. Gali užsimegzti rimta draugystė. Antroji savaitė kupina gerų permainų ir naudingų pasiūlymų. Mėnesio vidurys nuotaikingas ir labai romantiškas. Norėsis kažko naujo ir nepatirto. Tad pasidžiaukite gyvenimu. Trečioji savaitė labai svarbi žvelgiant į perspektyvą. Galit susirasti naują pelningą veiklą. Ketvirtą savaitę teks rūpintis ir padėti artimiesiems. Nudžiugins draugo šilta žinutė. Pasidžiaukite jo sėkme. Ėmęsi įgyvendinti ilgai brandintą svajonę, sulauksite artimųjų palaikymo ir paramos.

vėžysVĖŽYS

Permainų mėnuo. Pirmąją savaitę Venera Vėžio ženkle stiprins norą puošti, gražinti, tvarkyti namus, kurti jaukią aplinką. Antroji savaitė palanki Draugystei ir Meilei. Leiskite Jūsų brangiam žmogui pasijusti tikrai karališkai. Įvertinkite jo pastangas ir jausmus. Mėnesio vidurys ir trečioji savaitė palankūs išvykoms ir atostogoms. Jūs tikrai turite gerai pailsėti. Ketvirtą savaitę auginantys vaikučius, labiau jais pasirūpinkite. Jūsų švelnus dėmesys ir geri žodžiai suteiks jiems daug džiaugsmo. Paskutinės rugpjūčio dienos tinkamas metas pasirūpinti namais, sodu. Rasit laiko ir pramogoms.

liūtasLIŪTAS

Rugpjūtis – Jums žvaigždžių palankumo mėnuo. Jūsų ženklu keliaujantys Jupiteris, Saulė ir Merkurijus mėnesio pirmąją savaitę suteiks Jums ypatingų galimybių. Antrąją savaitę sulauksite gerų veiklos pasiūlymų. Mėnesio viduryje norėsis savo pastangų įvertinimo, bei mylimo žmogaus dėmesio. Trečioji savaitė bus audringa – gyvenimas gali keistis. Priimsite netikėtus sprendimus. Galit keisti gyvenamą vietą, darbą, tikslus. Ketvirtą savaitę galimi pokyčiai Meilės sferoje. Duokit sau laiko ir neskubėkit vertinti kitą. Prisiminkit, kas Jus jungia. Paskutinėmis rugpjūčio dienomis kils naujų kūrybinių idėjų.

mergelėMERGELĖ

Kantrybės ugdymo mėnuo. Jau pirmąją savaitę sustiprės saviraiškos poreikis. Merkurijaus tranzitas jūsų ženklu leis atrasti naujų galimybių. Antrąją savaitę norėsis sulaukti daugiau artimųjų dėmesio. Pasistenkite ir Jūs jų nenuvilti. Trečiąją savaitę sieksite pripažinimo naujoje veikloje. Sutikto draugo patarimas jums labai pravers. Ketvirtą savaitę, Mėnuliui keliaujant Jūsų ženklu, būsite romantiški. Raskit laiko pasakyti brangiausiam žmogui, kiek daug jis Jums reiškia. Paskutinės rugpjūčio dienos tinkamos sodo ir aplinkos tvarkymui. Pasidžiaukite buvimu gamtoje su mylimu žmogumi.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Apmąstymų ir pasirinkimų laikas. Kylantis Mazgas Jūsų ženkle skatins ieškoti diplomatiškų sudėtingesnių situacijų sprendimų. Merginų antrąją savaitę laukia netikėta įdomi pažintis, galbūt perauganti į rimtą Draugystę ar net Meilę. Susižavėjimas Jus pervers lyg žaibas, galit visai pamesti galvą. Mėnesio vidurys bus romantiškas, nejausit žemės po kojomis. Vaikinai gi spręs darbines problemas ir ganėtinai sėkmingai. Sulauksite viršininko ar partnerių aukšto įvertinimo. Trečioji savaitė tinka savirealizacijai, dvasiniams ieškojimams ir rimtų tarpusavio santykių kūrimui. Šios savaitės darbai klos pamatus jūsų ateičiai. Ketvirtąją rugpjūčio savaitę imkitės anksčiau atidėliotų darbų. Netikėtai sutiksite seniai matytą draugą. Paskutinėmis mėnesio dienomis įsisiūbuos emocijos, galima nuotaikų kaita. Tad stenkitės išlaikyti pusiausvyrą, gerą nuotaiką ir vidinę ramybę. Tai, kas kelia jums rūpestį, anksčiau ar vėliau susitvarkys.

skorpionasSKORPIONAS

Aktyvus, aistringas mėnuo. Būsit švelnūs ir mylintys. Jau pirmą šio mėnesio savaitę Marso tranzitas skatins jūsų aktyvumą, į pirmą planą iškils ir Meilės klausimai. Šis laikotarpis ypač palankus vienišiems vyrams, jie gali sutikti savo lemtingąją moterį. Antrąją dekadą būkite ryžtingi, spręsdami darbines problemas, nes jas atidėjus, vėliau išspręsti bus sunkiau. Trečiąją savaitę dėl Saturno tranzito jūsų ženklu būsit priekabesni nei įprasta ir bandysit prisiminti senas nuoskaudas. „Nepjaukit pjuvenų“, o žvelkit optimistiškiau į priekį. Ketvirtąją savaitę nustebins draugai netikėtu pasiūlymu. Mėnesio pabaigoje atrasite daug naujo ir įdomaus. Gal ta veikla taps jūsų nauju hobiu?

šaulysŠAULYS

Aktyvus, džiaugsmingas mėnuo. Pirmąją savaitę imkitės jums naujų dalykų. Gims įdomūs planai ateičiai. Antroji savaitė palanki buitinių klausimų sprendimui. Pagelbėkit namiškiams jų darbuose. Mėnesio vidury organizuokite atostogas, išvykas su bendraminčiais. Trečioji savaitė bus kupina naujų įdomių įspūdžių. Kelionėje pasaugokite dokumentus ir pinigus. Ketvirtąją savaitę norėsis daug ką keisti. Mėnesio pabaigoje kurkite naują savo įvaizdį, nebijokit permainų. Nustebinkite kitus.

ožiaragisOŽIARAGIS

Tai apsisprendimo ir amžinų tiesų ieškojimo laikas. Jau pirmąją savaitę spręsite sudėtingus būties klausimus. Antroji savaitė palanki sveikatos stiprinimo procedūroms. Mėnesio vidury imkitės naujų projektų. Trečioji savaitė atneš nenumatytų išlaidų. Ketvirta savaitė labai sėkminga. Paskutinėmis rugpjūčio dienomis būsite jautrūs ir romantiški. Parodykite dėmesį savo brangiam žmogui. Sužavėkite jį. Įsisiūbuos jausmai.

vandenisVANDENIS

Paieškų ir naujų atradimų metas. Jau pirmąją savaitę norėsis ženklių permainų. Gali kilti sumanymas pakeliauti ar padirbėti užsienyje. Pasitarkit su artimaisiais. Kartais pokyčiai būna į gera, bet reikia pasirinkti tinkamą momentą. Antrąją savaitę sulauksite netikėto skambučio. Venkite skolintis, nes vėliau būtų sunku grąžinti. Mėnesio vidurys palankus ieškantiems nekilnojamojo turto – galima rasti tinkamą variantą. Trečioji savaitė bus labai intensyvi, aktualūs bus ir tarpusavio santykių klausimai. Mėnesio viduryje atrasit naujus būdus, kaip spręsti senas problemas. Trečiąją savaitę skirkite laiko poilsiui prie vandens. Ketvirta savaitė nustebins gerais pasikeitimais jūsų santykiuose. Būkit savimi ir pradžiuginkite artimą žmogų smagia staigmena. Paskutinės rugpjūčio dienos intensyvios kūrybinės veiklos. Nesiginčykite su einančiais aukštesnes pareigas. Ieškokit bendro požiūrio.

žuvysŽUVYS

Romantiškų jausmų mėnuo. Pirmą savaitę džiugins šilti tarpusavio jausmai ir džiugi nuotaika. Chirono ir Neptūno tranzitai Jūsų ženklu išryškins jūsų romantišką prigimtį. Atraskite vienas kitą iš naujo. Antra savaitė palanki kūrybai, pagalbai jos prašantiems. Mėnesio viduryje pasidalinkite gerąja patirtimi su bendradarbiais. Mėnesio vidurys bus audringas įvykiais, svarbu išlaikyti optimizmą. Trečia savaitė tinkama rimtų uždavinių sprendimui. Ketvirtą savaitę laiką leiskite šeimos rate, iškylaukit gamtoje. Paskutinėmis dienomis susidėliokite planą tolimesnei veiklai.

Šaltinis: Delfi.lt
(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.