Suderinamumo horoskopas: kas jį traukia?

Savo išrinktojo Saulės ženklo žinojimas gali privilioti jį į jūsų glėbį, o jus – apsaugoti nuo netikėtumų ir nusivylimo. Įsiklausykite į šiuos patarimus, sužinokite savo dabartinio draugo ar naujausio susižavėjimo objekto ženklą ir pasiruoškite – atmosfera tarp jūsų netrukus gerokai įkais.
[Daugiau…]

Seksas pagal horoskopą

AVINAS

Po šio zodiako ženklu gimusių vyrų ir moterų – ypač jautrios nervų galūnėlės galvoje ir veide. Todėl vyrai avinai pirmiausia reaguoja į lengvą kaktos patapšnojimą. Be to, jiems labai patinka, kai žaidžiama plaukais. Moterys turėtų rankomis „šukuoti” jų plaukus ir kedenti juos skersai išilgai galvos. Gal ši procedūra ir užims nemažai laiko, bet Avinas tikrai susijaudins…
[Daugiau…]

Bučinių horoskopas

Koks bus jo bučinys? Tegul pasufleruoja žvaigždės. Sužinok, kaip jis bučiuosis, dar prieš suartėjant jūsų lūpoms!

Bučiavimosi technikos nepamokys joks vadovėlis. Bučinys gali išreikšti partnerio jausmus, emocijas ir prigimtį. Tačiau bučinių kiekybę ir kokybę, kaip ir kitus elgesio aspektus, daugeliu atvejų nulemia žvaigždės.
[Daugiau…]

Faktai apie bučinius

Bučiuoti ranką laikoma draugystės ir pagarbos ženklu. Pakštelėjimas į nosies galiuką reiškia, kad tu patinki. Bučinys į žandą reiškia, jog esi reikalinga. Kaklo bučinys reiškia poreikį… Bučiuojant užmerktas akis rodomas švelnumas ir meilė. Bučinys į lūpas reiškia aistringą žavėjimąsi.
[Daugiau…]

Suderinamumas: seksualioji numerologija

Žmogaus charakterį, jo seksualinius pomėgius stengiamasi nustatyti įvairiais būdais – vieni tai daro naudodamiesi psichologiniais testais, kiti horoskopais, dar kiti numerologija. Šį kartą siūlome vieną numerologinį testą.
[Daugiau…]

Erotinis horoskopas

AVINAS
Nepailstantys eksperimentuotojai. Beveik kiekvieną kartą mėgstantys pamėginti ką nors naujo sekse. Todėl jie gali ryžtis meilei … trise. Vis dėlto avinai širdyje yra egoistai ir pavyduoliai, todėl dauguma iš jų grįžta prie monogamiškų santykių. Beje, moterys avinai gerokai laimingesnės už to paties zodiako ženklo vyrus, nes sekse jos leidžia sau viską, apie ką svajoja.
[Daugiau…]

Feng Shui ir aistros

Ne paslaptis , kad per laiką jausmai išblėsta ir žmonės pradeda tolti vienas nuo kito. Kinai teigia, kad remiantis penkiomis stichijomis, galima šiuos jausmus atnaujinti. Tik reikia išsiaiškinti ,kokią stichiją turi kiekvienas iš partnerių ir kokie jie artimi ar tolimi vienas nuo kito.

Raskite savo ir partnerio gimimo metus bei sužinokite, kokiai stichijai priklausot kiekvienas iš jūsų.
[Daugiau…]

Santykius lemia pažinties diena

Remiantis astrologija, kiekvienas iš dvylikos mėnesių turi savo Zodiako ženklą. Todėl žmogus, gimęs atitinkamą mėnesį, įgyja to ženklo savybių. Tačiau Zodiako ženklas daro įtakos ne tik mūsų charakteriui, bet ir situacijoms, kurios įvyksta to ženklo įtakoje.
[Daugiau…]

Metų skirtumas poroje

Ar poros laimei turi įtakos amžiaus skirtumas? Neretai manoma, kad moteris turėtų būti bent 2 ar 5 metais jaunesnė. Tačiau yra daugybė porų, kurios neatitinka šios normos. Vis dažniau sutinkamos poros, kuriose moteris bent keliais metais vyresnė už vyrą. Kada metų skirtumas yra žalingas? Tuomet kai vieną iš partnerių praeiviai palaiko tėvu (mama), o kitą dukra (sūnumi)? Psichologų išvados apie metų skirtumo įtaką poros suderinamumui.
[Daugiau…]