Rytojaus horoskopas

Comments Off on Rytojaus horoskopas

avinasAVINAS

Nepamirškite, kad jūsų partneriai taip pat trokšta erdvės ir veikimo laisvės. Negadinkite sau ir kitiems ir taip jau nekokios nuotaikos. Būtų puiku, jei rastumėte laiko neskubėdamas papietauti ir bent minutėlę ramiai atsipūsti.

jautisJAUTIS

Ramiai išklausykite, kas jums bus sakoma. Tuščių ambicijų apakintas nepadarykite to, ko vėliau tektų gailėtis. Jeigu nenorite tikro mūšio, verčiau apribokite savo pretenzijas ir nekurstykite kylančių ginčų su bendradarbiais.

dvyniaiDVYNIAI

Neklausykite, ką murma kvailiai, neaptarinėkite savo jausmų su suinteresuotu asmeniu. Pirma turėtumėte pats sau juos įvertinti. Pasistenkite daugiau laiko praleisti vienas.

vezysVėžYS

Jei nesate patenkintas esama padėtimi, pats laikas peržiūrėti gyvenimo tikslų ir prioritetų sąrašą. Tik nesudeginkite visų tiltų - ką gali žinoti, kada teks grįžti... Šįvakar jausitės vienišas netgi draugų būry

liutasLIūTAS

"Turite tiek daug slaptų talentų! Tegul šiandien atsiskleidžia bent dalis jų. Turėtų būti nepaprastai lengva užmegzti naujas pažintis. Vakare nustebinsite draugus ar šeimos narius savo naujuoju "aš"."

mergeleMERGELė

Šiandien atidžiau klausykitės savo vidinio balso. Panašu, kad turite pernelyg daug neišspręstų (ir nesprendžiamų) problemų. Dienos pabaigoje galite pasijusti visiškai išsekęs, bet rezultatai bus to verti.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Gyvenkite pats ir leiskite gyventi kitiems! Kreipkite dėmesį tik į svarbiausius dalykus, smulkmenos tepasirūpina savimi pačios. Jūsų energija šiandien gali būti tiek kurianti, tiek griaunanti. Rinkitės pats.

skorpionasSKORPIONAS

Savo didžiąsias paslaptis kol kas pasilaikykite sau - dar neatėjo laikas dėti kortas ant stalo. Dienos sėkmę lems bendravimas ir jo metu vyraujančios emocijos - altruizmas ar siekimas dominuoti, nuoširdumas ar egoizmas. Tikroji žinios prasmė gali labai priklausyti nuo tono, kokiu ji buvo pasakyta.

saulysŠAULYS

Pasaulis keičiasi taip greit, ir žemė slysta iš po kojų. Jei ko nesuprantate, nesidrovėkite perklausti antrą kartą. Viskas galų gale susitvarkys, tik nereikia pasiduoti panikai.

oziaragisOžIARAGIS

Nauji išgyvenimai privers jus naujai pažvelgti į gyvenimą. Galite būti apkaltintas dėl nesėkmės. Suprasite, kad reikia paisyti ir kitų nuomonės. Pasistenkite nekreipti dėmesio į paskalas.

vandenisVANDENIS

Tik ramioje aplinkoje galėsite pats sau atsakyti į svarbius klausimus. Pamąstykite apie tai, kas griauna jūsų savitarpio pasitikėjimą su artimu žmogumi ir ar nėra čia jūsų kaltės. Vertindamas kitus atminkite, kad būsite vertinamas ir pats.

zuvysŽUVYS

Jei turite gerą idėją, malonėkite pasirūpinti ir jos įgyvendinimu. Draugai ar bendradarbiai bus išsiblaškę ir menki padėjėjai. Tik vakarop sulauksite netikėtos paramos.
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.