Rytojaus horoskopas

Comments Off

avinasAVINAS

Bus sunku suderinti pareigas ir pasilinksminimus. Turėsite labai pasistengti, jei norite išsaugoti ramybę šeimoje. Kai kurie žmonės sugeba savo trūkumus pateikti kaip privalumus...

jautisJAUTIS

Galite savimi didžiuotis, nes daug pasiekėte darbe. Šiomis dienomis galite tikėtis labai rimto kvietimo bendradarbiauti. Kilkite aukštyn, bet nepraraskite žemės po kojom.

dvyniaiDVYNIAI

Jūsų svajonės užburtų kiekvieną, bet kodėl nepabandote nors mažos dalies įgyvendinti?Šiandien, galimas daiktas, sutiksite žmogų, kuris jums padės įžvelgti daugiau džiaugsmo gyvenime. Įsiklausykite į jo žodžius.

vezysVėžYS

Nors jūs ir labai patenkintas savo šiandiena, pasiryžkite priimti drąsų sprendimą. Nusiteikite viską išbandyti savo kailiu. Kad vertėjo tai padaryti, pajusite labai greitai.

liutasLIūTAS

Jūs tiesiog neišvedamas iš kantrybės. Šitoks šaltakraujiškumas padės nenukrypstamai laikytis numatytų planų. Tam tikrą subtilumo stoką kompensuosite jėga.

mergeleMERGELė

Marsas jums suteiks tiek pasitikėjimo savimi, kad galite būti tikras - reikalus sutvarkysite labai greitai ir maksimaliai gerai. Laikas sukilti prieš tuos, kurie jumis be jokio sąžinės graužimo iki šiol naudojosi savo tikslams pasiekti.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Šiandien nebeatidėliokite anksčiau planuoto pokalbio. Diena palanki, kad prieitumėte su kolega vieningos nuomonės ir abu liktumėte patenkinti. Laukia pokalbis, kurio metu gausite atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų.

skorpionasSKORPIONAS

Nepaprastas asmeninis žavesys padės sutvarkyti asmeninius reikalus. Nebūkite įtarus: žmonės linki jums gero, nors kartais tai išreiškia gana keistais būdais. Poreikį lyderiauti kompensuos malonus bendrumo ir savitarpio supratimo jausmas.

saulysŠAULYS

Galite sulaukti staigmenų, nebūtinai malonių. Kažkas iš artimųjų itin linkęs varžyti jūsų laisvę. Laikykitės atokiau nuo jaudinančių, nervinančių situacijų. Šiandien jus labai nesunku stipriai paveikti emociškai.

oziaragisOžIARAGIS

Jumis aplinkiniai žavėsis matydami, kaip į savo rankas imate iniciatyvą ir darbai tirpte tirpsta jūsų rankose. Neleiskite ir kitiems tinginiauti, kol pats plušate. Neregzkite ilgalaikių planų, sutelkite dėmesį artimiausiems darbams.

vandenisVANDENIS

Šiandien turite likti šaltakraujiškas, kad ir kaip būtumėt provokuojamas. Laukia svarbus pokalbis, tačiau šiek tiek stokojate drąsos išdėstyti savo nuomonę. Stiprioji jūsų pusė - racionalūs argumentai.

zuvysŽUVYS

Jei jus tai guodžia, aplinkiniai turės daugiau problemų nei jūs. Svarbūs pokyčiai neužgrius kaip perkūnas iš giedro dangaus, o kaupsis lašas po lašo. Susilaikykite nuo aktyvių veiksmų, stenkitės išlaikyti tai, ką turite.
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.