Dienos horoskopas

Nėra komentarų »

avinasAVINAS

Jei teks derėtis, tvirtai laikykitės savo nuomonės. Patekus į keblią padėtį verčiau pulti nei teisintis ar atsiprašinėti. Saugokite reputaciją - apie jus gali būti paskleisti nemalonūs gandai.

jautisJAUTIS

"Šiandien Jus valdo Chaosas. Kad ir kaip būtų keista, tai tik padės jums susikaupti ir "kietai" organizuoti savo darbus ir laiką. Svarbiausia - laiku ir ryžtingai atsikratyti šiukšlių ar šiaip nebereikalingų daiktų."

dvyniaiDVYNIAI

. Laikas baigti savaitės darbus. Tai gali būti ne taip paprasta, ypač jei užduotis nemiela. Vis dėlto pasistenkite susikaupti - kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir kritiškai vertinamas.

vezysVėžYS

Būkite pasiruošęs šiandien lipti į sceną. Tekstą kartoti jau nebe laikas - arba atsimenate, arba ne. Jei ketinate improvizuoti, būkite tikras, kad partneriai jus palaikys. Apskritai, naudokitės patikrintomis priemonėmis. Iš naujų grūdų šiandien pyrago nekepsi.

liutasLIūTAS

Būkite šaltakraujis ir praktiškas, ypač verslo reikaluose. Kliaukitės tik patikrintais faktais. Šiandien jums reikalingą informaciją greičiausiai galėtumėte rasti internete.

mergeleMERGELė

Jaučiatės saugus, esate patenkintas savimi ir pasauliu. Energija ir gera nuotaika liejasi per kraštus. Primygtinai rekomenduotinas kolektyvinis darbas ir poilsis.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Lengvai bendrausite su pačiais įvairiausiais žmonėmis, nepriklausomai nuo rasės, amžiaus, lyties ar religijos. Net kalbos barjeras bus ne kliūtis. Atmeskite visas išankstines nuostatas, atverkite širdį pasauliui.

skorpionasSKORPIONAS

Didelė tikimybė, kad šiandien pražiopsosite kažką tikrai svarbaus. Nebūkite pernelyg griežtas sau - ir senam žvirbliui pasitaiko... Žiūrėkite, ką valgote ir geriate. Daugiau nebūtinai reiškia geriau.

saulysŠAULYS

Laukite bandymų išmušti jus iš tiesaus kelio. Nieku būdu neišleiskite iš akių tikslo, tada atlygio ilgai laukti neteks. Mandagiai atsisakykite išlaidų, kurios nėra investicijos. Širdies reikalus verčiau atidėkite kitai dienai.

oziaragisOžIARAGIS

Visus šios dienos planus galite mesti šiukšliadėžėn - vis vien viskas eisis visiškai priešingai. Užuot pykęs ir nervinęsis pasistenkite įžvelgti šviesiąją netikėtumų ir improvizacijos pusę. Jei niekas nepagirs, pasigirkite pats.

vandenisVANDENIS

Net prašomas nesakykite žmonėms dalykų, kurių iš tiesų jie nenori išgirsti. Rūpinkitės savo reikalais ir nesijuokite iš kitų. Raskite laiko sutvarkyti kokią spintelę ar sandėliuką namuose, darbastalio stalčius įstaigoje.

zuvysŽUVYS

Aplinkybės verčia jus būti tarpininku ar taikdariu. Naudokitės savo neabejotina įtaka žmonėms, tik labai pasistenkite nestoti į vieną kurią pusę.
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.