Dienos horoskopas

Nėra komentarų »

avinasAVINAS

Mažos problemos stebėtinai greitai virsta didelėmis. Tik jūs pats galite nuspręsti, kada jau laikas jų imtis. Tik neuždelskite. Na, o vakaras žada romantišką nuotykį.

jautisJAUTIS

Jūsų sveikas protas bandys sutramdyti nestabilias emocijas. Nepasiduokite blogai nuotaikai. Šiandien labai svarbu išlikti aktyviam ir energingam. Jei pasitrauksite, galite labai nuvilti ar net įstumti į bėdą tuos , kurie jumis tikėjo ir pasitikėjo.

dvyniaiDVYNIAI

Plaukimas pasroviui padės likti nepastebimam, bet jei atkreipsite dėmesį į save, bus fiksuojama menkiausia jūsų klaida. Tai, ką jūs laikote dideliu pasiekimu, kitiems gali nereikšti nieko. Vakarą verčiau praleiskite prie jaukaus šeimos židinio.

vezysVėžYS

Jūsų artistiniai talentai ir polinkis į dramatizmą šiandien pasireikš visu gražumu. Pasistenkite neįsivelti į kokias nors intrigas ar apkalbas. nekreipkite dėmesio, kas šnabždama jums už nugaros - tai neverta jūsų brangaus laiko. Vakare būtų gerai apsilankyti kur nors, kur dar nesate buvęs.

liutasLIūTAS

"Aplink jus šiandien viešpatauja chaosas. Jei tik galite, pasiimkite laisvą dieną ar "apsirkite". Niekaip negalėsite išsiskirti su mylimu žmogumi, bent jau mintimis. Vakare geriau tiktų pasyvus poilsis. Miegoti eikite kuo anksčiau."

mergeleMERGELė

Jūsų troškimai išsipildys gal net greičiau, jei būsite dėmesingas aplinkiniams. Darbe venkite pradėti naujus darbus galutinai nebaigęs senųjų. Vakarą praleiskite su artimais draugais ar šeima.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Šįvakar gali tekti įsitikinti, kad už malonumus reikia mokėti, ir kartais visai nemažai. Saugokitės įsivelti į dalykus, dėl kurių ilgainiui galėtumėte labai daug prarasti. Įsitikinkite, kad jums pasižadėjęs žmogus vis dar ketina laikytis duoto žodžio.

skorpionasSKORPIONAS

Pagaliau gausite ilgai lauktą atsakymą, bet jis gali būti ne visai toks, kokio tikėjotės. Pasinaudokite savo slaptais (ir kartais keistais) sugebėjimais padaryti įspūdį žmonėms, netikinčiais jumis. Sutiksite bendramintį ten, kur visai to nesitikite.

saulysŠAULYS

Sunku iš tikrųjų suprasti kitą nepabuvus jo kailyje. Šiandien gali tekti spręsti šį sunkų uždavinį. Vakaras labai tinkamas atviram nuoširdžiam pokalbiui su artimu draugu ar šeimos nariu.

oziaragisOžIARAGIS

Panašu, kad praėjusią savaitę būsite visai išsikvėpęs ir dabar niekaip negalite atgauti jėgų. Visi aplink pasinėrę į savo darbus, nėra su kuo nė žmoniškai pasišnekėti. Venkite pašalinių darbų - papildomas krūvis dabar būtų visai ne laiku.

vandenisVANDENIS

Nenuleiskite rankų vien todėl, kad akivaizdūs problemos sprendimo būdai pasirodė niekam tikę. Pirmame plane šiandien - finansiniai reikalai. Gali tekti mažumėlę susiveržti diržą. Sutaupęs šiandien, rytoj turėsite dukart tiek.

zuvysŽUVYS

Būsite kur kas apdairesnis, o gal net bailesnis nei paprastai. Nebūtinai visada turite būti pats pirmas ir geriausias. Drąsių planų neatmeskite, bet atidėkite ateičiai. Šiandieninė būsena ilgai nesitęs.
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.