Dienos horoskopas

Nėra komentarų »

avinasAVINAS

Jūsų nuotaika puiki, norisi tik linksmintis ir pramogauti. Žvaigždės jus palaiko, tad nerūpestingai leiskite savaitgalį. Ypač geri santykiai bus su vaikais ar jaunimu. Vienas kitą praturtinsite naujais įspūdžiais ir žiniomis.

jautisJAUTIS

Pabandykite dar kartą įžvelgti teigiamą progreso pusę. Tuomet viskas nušvistų visai kitomis spalvomis. Aplinkiniams šiandien labai reikės jūsų, kaip tarpininko ir interpretuotojo, sugebėjimų. Jums dalyvaujant viskas tiesiog stebuklingai stosis į savo vietas.

dvyniaiDVYNIAI

Neslėpkite nuo kitų savo žinių ir patyrimo. Šiandien galėtumėte labai padėti klaidžiojantiems nežinojimo tamsoje. Tiesa, būsite gan emocingas, ir jūsų žodžiai dažnai neturės aiškios prasmės. Matydamas tiesą, neturėsite kantrybės aiškinti.

vezysVėžYS

Pagaliau pajudinote iš mirties taško seniai planuotą darbą. Gerai, kad nebelaukiate tinkamo momento - pats tinkamiausias gali neateiti niekada. Nesivaržykite improvizuoti, bet kartu stebėkite aplinkinių reakciją.

liutasLIūTAS

Jūs esate draugiškas ir linksmas, tad visi nori būti greta jūsų. Pasitikėkite intuicija ir pirmu įspūdžiu. Pirmoji į galvą šovusi mintis ir bus pati geriausia. Puiki linksmo ir beprotiško savaitgalio pradžia.

mergeleMERGELė

Aplinkiniai jus palaikys kur kas labiau ir nuoširdžiau nei bet kada. Stenkitės kuo daugiau būti tarp žmonių, nes vienatvėje jausitės piktas ir nelaimingas.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Svečiui, kuris jus šiandien aplankys ir yra jums svarbus, padarysite kuo geriausią įspūdį. Tikriausiai teks gan žymiai pertvarkyti savo dienotvarkę, nes popiet atsiras netikėtų ir skubių reikalų. Laiko tikrai nebus per daug.

skorpionasSKORPIONAS

Verčiau pamirškite senas nuoskaudas. Kad ir ko dabar imtumėtės, situaciją tik pabloginsite. Keršto troškimas - blogas patarėjas. Su draugais būkite nuoširdus ir paslaugus, o priešų... tiesiog nepastebėkite.

saulysŠAULYS

Jums išdėstyti visi faktai, ir dabar jau turite priimti galutinį sprendimą. Dabar ne metas šaipytis - reikalas išties rimtas. Sėdėti vienu metu ant dviejų kėdžių ir likti geram visiems nebepavyks. Turite apsispręsti ir tokių būdų įgyti ne tik draugų, bet ir, deja, priešų.

oziaragisOžIARAGIS

Jūsų padedamas senas bičiulis pagaliau išbris iš aklavietės, kurioje jau kuris laikas blaškosi. Kartu ir pats sau atsakysite į senokai jus kankinusius klausimus

vandenisVANDENIS

Kažkas iš jums artimų žmonių turi didelių sunkumų. Tai puikus šansas atskubėti su parama ir pademonstruoti savo simpatijas tam žmogui.

zuvysŽUVYS

Nebūkite toks pasipūtęs ir negadinkite artimiesiems savaitgalio. Jei sunku bendrauti su žmonėmis, laiką leiskite su knyga ar peržiūrėdamas senas vaizdo juostas.
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.