Rytojaus horoskopas

Comments Off

avinasAVINAS

Esate išties mylimas ir geidžiamas. Viso labo turėtumėt atsakyti tuo pačiu. Tikėtinas vienas kitas nesusipratimas, bet nieko tokio, ko negalėtumėte sutvarkyti. Jūsų troškimai gali netikėtai išsipildyti, tad norėkite atsargiai..

jautisJAUTIS

Tinkamai įvertinkite įvykius, kurie šiandien atrodys beprasmiai ir bereikšmiai. Netolimoje ateityje pasigailėtumėte laiku neatkreipęs dėmesio ir nesiėmęs reikalingų priemonių. Veikite atsargiai, bet ryžtingai.

dvyniaiDVYNIAI

Esate užsispyręs, pilnas puikybės ir prieštaravimų. Ginčysitės visur, visada ir dėl visko - kad sniegas - juodas, dangus - ne mėlynas, o už blogą orą atsako vyriausybė... Dėkui Dievui, dauguma pašnekovų sigebės jūsų argumentus įvertinti tiek, kiek jie iš tikro verti.

vezysVėžYS

Jei su jumis kalbama pakeltu tonu, tai dar nereiškia, kad privalote klausytis. Nusiraminkite ir nesiblaškykite taip. Pamėginkite atsipalaiduoti su gera knyga rankose ar klausydamasis muzikos.

liutasLIūTAS

Ar nenorėtumėte pamėginti atsikratyti kai kurių įpročių? Pats laikas pagalvoti apie alternatyvas. Jūsų artimieji būtų tuo labai patenkinti. Jiems iš tiesų rūpi jūsų sveikata ir gerovė

mergeleMERGELė

Venkite kolektyvinių darbų. Kadangi galvojate tik apie asmeninę naudą, labai greitai tapsite pajuokos objektu. Būkite lankstesnis ir nebūtinai garsiai sakykite tai, ką galvojate.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Daug kur būsite kviečiamas ir laukiamas. Jei tinkamai suplanuosite laiką, gal spėsite sudalyvauti keliuose renginiuose. Energijos ir noro turėtų pakakti. Giminės susitikimo nevenkite tik todėl, kad ten bus ir pusseserė, kurios nuo vaikystės nemėgstate...

skorpionasSKORPIONAS

Neįsivaizduokite esąs visažinis. Visai nebūtina laukti, kol kas nors jums tai pasakys - susipraskite pats, kol nevėlu. Nesigėdykite klausti, kol dar galite tikėtis nuoširdaus ir išsamaus atsakymo.

saulysŠAULYS

Ar tikrai esate visagalis? Kai praeis pirma euforija, pastebėsite, kad nesate tokioje geroje padėtyje kaip manėte. Turite pagaliau apsispręsti dėl prioritetų. Vargu ar pavyks ir vilką pamaitinti, ir avį sveiką išsaugoti.

oziaragisOžIARAGIS

Šiandien išsikėlėte sau daug tikslų. Vis dėlto pasistenkite visus reikalus baigti iki paskutinės smulkmenos, nes rytoj bus kita diena ir kiti rūpesčiai. Vargu ar beturėsite tiek entuziazmo ir energijos.

vandenisVANDENIS

". Leiskite poilsio dieną taip, kaip jums patinka. Nevaržykite savęs ir pamirškite žodį "reikia". Svarbiausia, kad būtumėte tarp žmonių, kurie jums malonūs ir su kuriais jums linksma."

zuvysŽUVYS

Pagaliau turite ramybę, kurios taip desperatiškai pastaruoju metu siekėte. Nuo šiandien savijauta tik gerės. Toks įspūdis, kad kelias, kuriuo pasukote, nutiestas specialiai jums. Juo eiti bus lengva ir malonu.
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.