Rytojaus horoskopas

Comments Off

avinasAVINAS

Nėra lengva įtikinti kitus, kad jūsų ketinimai yra dori. Jei esate pasirengęs padaryti nuolaidų, tikriausiai pavyks susitarti. Neišleiskite iš akių menkiausios smulkmenos - šiandien bus svarbu tai, ko kitu metu gal nė nepastebėtumėte.

jautisJAUTIS

Kiekvieną dieną vis mažiau domitės įsisenėjusia problema. Jei šiandien imtumėtės iniciatyvos, viską pagaliau galėtumėte sutvarkyti. Vedusius šiandien gali nustebinti jų antroji pusė, o viengungių laukia nauja įdomi pažintis.

dvyniaiDVYNIAI

Jau per vėlu bėgti į kitą barikadų pusę. Šiandien mokėsite seniai visiems žinomą dalyką pateikti kaip naują ir radikalų požiūrį. Pasinaudokite tuo. Žavėdamasis dainos melodija, žodžių mažai kas klausysis.

vezysVėžYS

Per mažai dėmesio skiriate realiam gyvenimui ir kasdieniams reikalams. Plevendamas padebesiais galite nuklysti į sferas, iš kurių bus nelengva rasti kelią atgal... Žvelgdamas toli į priekį, viena akimi vis dėlto stebėkite, kas darosi jums už nugaros.

liutasLIūTAS

Pabandykite fatališkas situacijas pasitikti su šypsena. Fantazijos ir tikrovė persipins pačiais keisčiausiais būdais. Klausykitės savo širdies ir mėgaukitės jūsų laukiančiais nuotykiais.

mergeleMERGELė

Galimas daiktas, kad šiandienio nerimo priežastis yra artėjantys svarbūs įvykiai. Pasistenkite neprarasti nuolatinio kontakto su bendraminčiais - abipusės paramos gali prireikti bet kurią akimirką.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Kažkoks nenumatytas įvykis sujauks visus gražius šios dienos jūsų planus. Geriausia būtų šiandien iš viso per daug neužsibrėžti. Jei tinkamai pasiruošite sunkiems laikams, jie nebus tokie sunkūs.

skorpionasSKORPIONAS

Šiandien pagaliau akis į akį susidursite su didžiuoju savo priešininku. Jus tai tikriausiai neitin nudžiugins - nesijaučiate esąs pasiruošęs tokiai akistatai. Vis dėlto pasistenkite pasinaudoti proga ir išsiaiškinti, kas dedasi kitame fronte.

saulysŠAULYS

Šiandien jūsų paprašys pareikšti savo požiūrį. Pasakykite, ką manote apie įvykį tiesiai šviesiai ir be jokių pagražinimų. Apskritai būsite gana emocingas ir jautrus. Jei planuojate kur nors išvykti, atidžiau planuokite laiką - galite pavėluoti į traukinį, lėktuvą ar pan.

oziaragisOžIARAGIS

Ar nors jums pačiam aišku, kur dingsta jūsų laikas? O gal jūs visiškai pakvaišote ir jums nebesvarbu, kas su jumis darosi ir ko jūs norite? Vien iš kvailų principų nesutikite imtis sunkaus ir menkai mokamo darbo. Kas veža, tam ir krauna.

vandenisVANDENIS

"Jūsų kolegos apsukresni už jus ir gali pritaikyti savo darbuose jūsų metodus. Būtų kvaila lengva ranka perleisti tai, prie ko plušote ištisas dienas. Išdrįskite pagaliau pasakyti "ne"!"

zuvysŽUVYS

Viliojanti kito darbo alternatyva sukels jums susidomėjimą. Tik nesvarstykite ilgai, nes jūsų vietą užims kitas. Šiandien puikiai seksis suprasti kito žmogaus bėdas ir rūpesčius, gal net anksčiau už jį patį.
(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.