Rytojaus horoskopas

Comments Off

avinasAVINAS

Diena pilna painiavos ir sumaišties. Sunku suprasti, kylate ar krentate, bet tai, ko gero, mažiausia jūsų problema. Impulsyvumas gali išgelbėti dieną arba sugadinti ją nebepataisomai. Gal verčiau luktelėti, kol rūkas bent kiek prasisklaidys.

jautisJAUTIS

Visi mėgsta jūsų kompaniją, kai esate geros nuotaikos, bet nebandykite apsimesti linksmas, jei toks nesate. Nieko tokio, jei leisite sau dieną ar dvi pabūti niurzga egoistu. Pasistenkite skaniai papietauti.

dvyniaiDVYNIAI

Pasistenkite atsiriboti nuo išorinio pasaulio kiek galite. Jei jaučiatės dėl ko nors kaltas, pasistenkite kiek galite greičiau išsivaduoti nuo kaltės jausmo neigiamos energijos. Šįvakar jūsų pastangų gali nepakakti, bet bent jau jums jos šį tą reikš.

vezysVėžYS

"Galite patraukti įdomių žmonių dėmesį. Prieš įsitraukdamas į žaidimą įsitikinkite, kad suprantate, koks vaidmuo jame skirtas jums. Venkite dviprasmiškų ženklų - galite būti labai neteisingai suprastas. Nesakykite "ne", jei turite omenyje "taip"."

liutasLIūTAS

Jei norite laimėti, priešą turite užklupti nepasiruošusį. Geriausia taktika šiandien - pasyvi agresija ar subtili ataka. Atidžiai patikrinkite savo ginklus, kruopščiai apgalvokite galimo atsitraukimo kelius.

mergeleMERGELė

Laukia labai svarbus dalykinis susitikimas. Būtinai turite padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Drabužiai - labai svarbu. Kai jus įsileis, tada pagalvosite ir apie turinį.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Be juodos ir baltos, gyvenime yra daugybė kitų spalvų. Nepasiduokite potraukiui veikti impulsyviai. Prieš priimdamas svarbų sprendimą gerai viską pasverkite. Atidžiai išklausykite kitokią nuomonę. Sėkmės raktas - kantrybė.

skorpionasSKORPIONAS

Šiandien visi jus myli, gal tik išskyrus Liūtus ar kitus Skorpionus, intuityviai jaučiančius varžovą. Kurį laiką pasaulis suksis apie jus. Savo sėkmę stenkitės įtvirtinti šiandien - rytoj jau bus kita diena...

saulysŠAULYS

Liksite nusivylęs, nes nė vienas iš galimų veiksmų variantų jūsų nepatenkins. Užuot tuščiai skundęsis likimu, pasikliaukite intuicija. Širdis gali pasufleruoti teisingą atsakymą. Apskritai vienintelė gera naujiena yra ta, kad rytoj bus geriau.

oziaragisOžIARAGIS

Perdėtos emocijos lems jūsų nenuspėjamą elgesį. Tokia būsena savaime gal ir nėra bloga, tik neįprasta jums. Draugams ir šeimos nariams gali būti nelengva prisitaikyti prie šiandieninės jūsų nuotaikų kaitos.

vandenisVANDENIS

Švieselė tunelio gale sušvis būtent tada, kai jau ketinsite nuleisti rankas. Kažkas visą dieną apvers aukštyn kojom davęs neprašytą patarimą ar pareiškęs nelauktą nuomonę. Autsaideriai drąsiai veiks ten, kur pripažinti lyderiai nedrįs kišti nosies.

zuvysŽUVYS

"Šiandien tai jau tikrai neturėsite laiko svajoti ar dairytis į šalis. Jei nebūsite pirmas, būsite paskutinis. Vidurio nėra, tad teks minti pedalus iš visų jėgų. "Kuro", tas jėgas palaikančio - maisto, kavos, cigarečių ar dar ko - šiandien reikės daugiau nei paprastai."
(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.