Rytojaus horoskopas

Comments Off on Rytojaus horoskopas

avinasAVINAS

Tuo blogiau tiems, kurie šiandien jūsų neklausys. Paprašytas patarimo, nevyniokite jo į vatą - jei ne šiandien, tai ryt už tai jums bus tik padėkota. Vakare ką nors atšvęskite su draugais - nesvarbu, ką!

jautisJAUTIS

Rytą skirkite keletą minučių dienos darbų planui sudaryti. Blaškymasis šiandien jums ypač pražūtingas - tik pervargsite ir nenuveiksite nieko dora. Venkite greito praturtėjimo planų ir apskritai piniginių reikalų.

dvyniaiDVYNIAI

Žvaigždės žada ypač stiprias kūrybines galias. Puikiai išreikšite save tiek raštu, tiek žodžiu. Labai tinkamas metas, pavyzdžiui, pasikalbėti su bosu apie savo tarnybos perspektyvas ir sąlygas.

vezysVėžYS

Nepulkite spręsti didelių problemų tik todėl, kad nesugebate įveikti mažų. Viskas prasidės ir baigsis vien ilgomis kalbomis. Nenuveiksite nieko dora, jei girdėsite tik tuos, kurie jums pritaria

liutasLIūTAS

Pamirškite savo išankstines nuostatas. Etikečių lipdymas žmonėms tik suriša jums rankas. Labai sveikintinos naujos pažintys. Bendraukite šiandien su žmonėmis, su kuriais šiaip jau neturite nieko bendra.

mergeleMERGELė

Nieko nepasakysi, šiandien iš tiesų žinote atsakymus į visus klausimus. Nesigraužkite, kad tik plepate ir nieko nedarote. Kažkas juk turi generuoti idėjas?

svarstyklesSVARSTYKLėS

Gali būti suabejota jūsų idėja, kuria ypač didžiuojatės. Tai, žinoma, skaudu, bet pasistenkite rasti kompromisą. Jūsų finansinė padėtis gali būti ir ne tokia stabili, kaip atrodo, tad venkite neapgalvotų išlaidų.

skorpionasSKORPIONAS

Vienintelė iš tiesų svarbi nuomonė yra jūsų paties. Tiesa, draugas ar šeimos narys gali netikėtai pakišti trūkstamą detalę, kai jau būsite linkęs pasiduoti. Vakare vis viena kažko trūks, kad nuotaika būtų puiki.

saulysŠAULYS

Gerai galvokite, ką kalbate, ypač jei turite reikalų su emocingu žmogumi. Nesivaržykite kitiems užkrauti tiek darbų, kiek jums atrodo būtina. Kai įsitikinsite, kad viskas juda reikiama kryptimi, galėsite ir atsipūsti...

oziaragisOžIARAGIS

Nepasiduokite pagundai pirkti peršamo daikto, kad ir kokios viliojančios atrodytų sąlygos. Kalbėkite, bet nenustebkite, jei jūsų niekas neklausys. Žmonės linkę tikėti tuo, kuo nori tikėti.

vandenisVANDENIS

Smagu, kai jums kas nors patiki didelę paslaptį, bet kartu tai užkrauna ir didelę atsakomybės naštą. Pasistenkite pateisinti pasitikėjimą. Pastabumo ir geros atminties jums prireiks anksčiau nei manote.

zuvysŽUVYS

Seni darbai jau nuveikti, nauji dar neprasidėjo. Galite leisti sau truputėlį pratęsti savaitgalį. Mielas vakaras jaukiuose namuose su mylimais žmonėmis - kaip tik tai, ko jums šiuo metu reikia.
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.