Mėnesio horoskopas (liepa)

Comments Off on Mėnesio horoskopas (liepa)
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Liepos mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Geras metas įsimylėjusiems. O darbuose – nelengvas laikas, nes norėsis daug ką spręsti iš karto, ar bent jau – labai greitai, o kaip tik reikės išlaukti. Pažiūrėkite į šį laikotarpį kaip į kantrybės ugdymo laiką. Mėnesio viduryje atsiradusius sunkumus lengviau išspręsite, jei kalbėsite ne apie klaidas, o apie naujas galimybes. Jūsų drąsa ir ryžtas padės rasti išeitis iš sunkesnių situacijų. Mėnesio pabaigoje norėsis pripažinimo ir įvertinimo, bet tai laikas, kai reikia ieškoti abiems pusėms priimtinų sprendimų. Artimo žmogaus mintys nebūtinai sutaps su jūsiškėmis, tad būkite tolerantiški jo kitokiai nuomonei. Atostogų nuotaikos padės linksmiau pabaigti paskutiniuosius darbus.

jautisJAUTIS

Kas ieško, tas randa. Toks būtų liepą jūsų credo. Galima rasti ne tik gerą darbą su jums palankesnėmis sąlygomis, bet ir puikų draugą. Smagios, šventiškos akimirkos leis pasidžiaugti šeimos susibūrimu ir nuoširdžiai pabendrauti. Liepos antroje pusėje daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai, kad nebūtų taip, jog „pusę gyvenimo aukoju sveikatą, kad daugiau uždirbčiau, o kitą pusę – leidžiu pinigus, kad ją susigrąžinčiau“. Paskutinės liepos dienos įneš nemažai pokyčių ir į jūsų asmeninį gyvenimą.

dvyniaiDVYNIAI

Draugus žavės jūsų kelionių idėjos ir pasiūlymai. Darbuose svarbu neimti į galvą smulkių nesklandumų. Prisiminkite linksmą posakį: kad tik tas, kas nedirba – neklysta, o kas dirbti patys nesugeba – kitus kritikuoja. Gera nuotaika lydės ir užmezgusius draugystę. O mėgstantiems atidėlioti likimas iškrės pokštą: jie gali imti ir pamiršti, ką buvo suplanavę. Tad nepražiūrėkite svarbių dalykų! Mėnesio vidury patuštės piniginė, bet gali pagausėti asmeninių nuotraukų. O liepos pabaigoje gali tekti imtis ir neplanuotų darbų. Bendraudami atsargiau rinkite žodžius – jūsų antroji pusė gali būti jautresnė, nei įprastai. Švelnus prisilietimas visada gerina padėtį.

vėžysVĖŽYS

Jausmų audros ir susimąstymas apie gyvenimo prasmę lydės jus iki gimtadienio. Atšventusiems savo sukaktis vėl kalsis sparnai ir norėsis skraidyti. Šį mėnesį laikas nuo laiko gali gerokai kisti jūsų planai ir prioritetai, tad svarbu linksmai priimti ir leisti pasireikšti likimo netikėtumams. Pamatykite net mažame rasos lašelyje saulės spindesį – pasidžiaukite kiekviena vasaros diena! Liepos antroje pusėje daugiau dėmesio pareikalaus jūsų namiškiai, o linksmos suplanuotos su draugais kelionės leis vėl šauniai paiškylauti. Visame kame įžvelkite pozityvią prasmę, o žmonių elgesys šį mėnesį kartais gali priminti išverstus tvarkymui stalčius: tuo metu į harmoniją nepanašu, bet kai jie susidėlios savas vertybes – vėl įsivyraus harmonija. Juk kartais verta ir palaukti.

liūtasLIŪTAS

Atsigavimo mėnuo. Atsigausite po sunkumų ir jūsų nepakankamo įvertinimo. Tik būkite kantrūs ir pamatysite naujas galimybes. Kaip sakoma: „jei Dievas uždaro duris – atveria langus“. Svarbu lanksčiai reaguoti į gyvenimo pokyčius ir iššūkius. Liepos viduryje vienišų laukia pažinčių galimybės, galite sutikti įdomų jums žmogų. Draugystės pradžioje nuoširdžiai išsakykite savo lūkesčius ir pamatysite, ar esate suprasti. Liepos pabaiga intensyvi darbais. Kai kurie Liūtai keis gyvenamąją vietą, dar kiti – ir gyvenimo draugą. Svarbu įsiklausyti į savo vidų ir nepadaryti klaidos. Jums būdingas gyvenimo džiaugsmas būtinai sugrįš, svarbu nepasiduoti liūdesiui.

mergelėMERGELĖ

Po intensyvių darbų – ramesnis periodas. Kartais norėsis sustoti ir pagalvoti, ko iš gyvenimo iš tikrųjų norisi. O gyvenimas stebins naujomis darbų galimybėmis ir įdomiais susitikimais. Mėnesio viduryje išgirsite netikėtų gerų naujienų. Jos leis pamatyti šviesesnę ateities perspektyvą. Liepos gale pasidžiaukite kiekviena diena, atraskite joje kažką nauja ir nepatirta. Liepos pabaiga bus sėkminga pradėtų projektų užbaigimui ir atradimui savo viduje to neblėstančio tikrosios Meilės šaltinio. Artimiausiam žmogui būsite reikalingi ir net nepamainomi! Niekas geriau už jus nesugebės juo pasirūpinti!

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Šis mėnuo leis pajusti, kad gyvenimas gali būti įdomus, nors ir ne viskas klostysis, kaip norėjote. Jūs turėsite progų atskleisti savyje gebėjimą išgirsti kitus, įsiklausyti į kitokią nuomonę. Mėnesio viduryje sustiprės noras pirmauti, įrodinėti savas tiesas. Kylantis Mazgas, būdamas jūsų ženkle, ragins ieškoti kompromisų ir susitarimų. Tai – raktas į sėkmę, kaip ir švelnumas, mokėjimas rūpintis kitais. Mėnesio pabaigoje Jūsų laukia įdomūs susitikimai ir kelionės. Gerai pailsėkite ir būkite atviri naujiems potyriams.

skorpionasSKORPIONAS

Liepa prasidės namuose susikaupusiais rūpesčiais ir darbais. Būkite kantrūs ir imkitės darbų po truputį, kas kartą pasidžiaugdami jau pasiektais rezultatais. Mėnesio viduryje Jūsų lauks daug smagių susitikimų ir renginių. Atraskite vidinę ramybę ir harmoniją su savo aplinka. Liepos pabaigoje imkitės svarbiausių uždavinių ir jiems spręsti skirkite daugiau laiko negu planavote. Taip suskubsite juos atlikti laiku, nes paskutinėmis liepos dienomis vis prisidės netikėtų skubių reikalų. Jūsų optimizmas padės įveikti visas kliūtis. Būkite jautrūs kitų rūpesčiams ir pasirūpinkite savo artimaisiais.

šaulysŠAULYS

Linksmas laikotarpis. Pagaliau daugiau pakeliausite. Mėnesio pradžioje spręsite einamuosius klausimus ir smagiai leisite laisvalaikį, užsiimdami jums labiausiai patinkama veikla. Prisiminkite ir tuos, kurie yra šalia jūsų – gal pats laikas parodyti daugiau dėmesio jūsų brangiausiems žmonėms? Mėnesio antrąją pusę atsargiau vairuokite, venkite ginčų su artimaisiais. Būkite tolerantiški ir gyvenimas jums šypsosis!

ožiaragisOŽIARAGIS

Jūsų rimtas požiūris į gyvenimą šį mėnesį leis lengviau įveikti sunkumus, o blaivus protas padės rasti išeitis mėnesio pradžioje ir iš keblesnių situacijų. Liepos viduryje stipriau subanguos jausmai, įsimylėjusiems norėsis pradėti daug ką iš naujo. Graži perskaityta mintis leis pamąstyti apie savo gyvenimo prasmę, tikrąsias vertybes ir pasirinkti naujus tikslus. Mėnesio pabaiga audringa įvykiais ir pokyčiais darbuose. Būtinai raskite laiko aktyviam poilsiui!

vandenisVANDENIS

Liepą suraskite savo viduje visa apimančią ramybę. Imkitės jums džiaugsmą teikiančios laisvalaikio veiklos ir taip galėsite vis labiau atsigauti po liepos pradžios daugybės rūpestėlių. Mėnesio viduryje gali įvykti netikėtas pokalbis jūsų su valdžia, tad pagalvokite, kokių galėtumėte pasiūlyti naujų idėjų būsimiems projektams. Netikėtas telefono skambutis gerokai nustebins – sužinosite daug naujienų. Liepos pabaiga ramesnė, Baltojo Mėnulio įtakoje atsiras puikių savirealizacijos galimybių.

žuvysŽUVYS

Liepą rasite nemažai sau naujos įdomios informacijos. Darbščioms Žuvytėms liepa atneš naujų įdomių saviraiškos galimybių. Mėnesio viduryje pagalvokite, kokių pokyčių norėtųsi namuose. Gal pats metas perstatyti baldus, taip išjudinant susistovėjusią energiją – pokyčiai namuose pritrauks sėkmę ir į kitas jūsų gyvenimo sritis. Po intensyvaus darbymečio, liepos pabaiga – rami, leidžianti pamąstyti apie gyvenimo tikslus ir atrasti dabarties akimirkos džiaugsmą.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.