Mėnesio horoskopas (gruodis)

Comments Off on Mėnesio horoskopas (gruodis)
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Gruodžio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Taip norėsis tiek daug šaunaus nuveikti per šį mėnesį! Pirmąją dekadą atrasite šaunių sąjungininkų savo darbams, bendraminčių, kurių pagalbos dėka visi darbai pajudės į priekį. Svarbu pirmąją dekadą nepražiūrėti kai kurių svarbių įsipareigojimų ir visus darbus atlikti laiku. Antrąją dekadą netikėtai galite sulaukti įdomaus pasiūlymo. Būkite pasiryžę pokyčiams ir naujovėms! Padaugės pajamų, kaip, beje , ir Kalėdinių išlaidų. O nuotaikinga mažųjų šventė leis išgyventi daug džiaugsmingų akimirkų. Tarpušvenčio laikotarpis atneš ilgai lauktą poilsį ir smagų pabuvimą namuose. Atraskite įdomių aktyvių laisvalaikio leidimo formų. Nes valgymas ir gulėjimas ant sofukės gali greitai jums pabosti. Būkite išradingi! Gerą nuotaiką kurkite visi kartu.

jautisJAUTIS

Jūsų laukia ramesnis mėnuo. Mėnesio pradžioje dar išliks nemenkas darbų krūvis, atsiras ir papildomos veiklos. Į kai kurių gyvenimus įeis nemažai pokyčių. Daug pastangų įdėję ir pakankamo atlygio negavę, kai kurie susimąstys apie būtinybę rasti geriau apmokamą darbą. Antroji dekada leis pasijusti visiems labai reikalingais, svarbu neprisiimti ir kitų šalutinių darbų, pamėginkite jais dalintis su bendradarbiais, ar bent susitarti dėl ilgesnių terminų. Asmeniniame kai kurių gyvenime antrąją dekadą nurims po truputį audros, ateis ramus ir šviesus laikotarpis. Finansų daugės iš lėto, todėl rūpestingai kurkite planus ateičiai, kaip susirasite dar papildomų finansinių šaltinių. Šios mintys aplankys ir galvojant apie besiartinančias šventes. Gali kilti netikėtų gerų idėjų! Savaitės trečioji dekada atneš ilgai lauktą ramybę ir stabilumą. Pamąstykite, ko gyvenime jums labiausiai norėtųsi. Gal būt jūsų troškimas bus išgirstas per stebuklingą Kalėdinį laikotarpį!

dvyniaiDVYNIAI

Pirmoji dekada kiek sunkėlesnė, nes teks susitvarkyti su nesibaigiančiu darbų krūviu. Užtai sekanti atneš ilgai lauktą harmoniją, tiek tarpusavio santykių srityje, tiek ir darbuose. Pasirodys geri jūsų veiklos rezultatai, o įvertinti pasiekimai įkvėps jus ryžtingai imtis naujų darbų. Nusimatys ir daugiau šventinių išlaidų. Gal vertėtų pasitelkti jums būdingą išradingumą ir pagalvoti, kaip būtų galima „įtilpti“ ir į mažesnes sumas, nes tarpušventyje norėsis realizuoti naujas įdomias idėjas. Gal tai būtų šauni kelionė ar susitikimas su draugais? Tarpušvenčiu labai norėsis pakeisti aplinką. Pagalvokite, ką jūsų apsilankymas pradžiugintų labiausiai. Gera jūsų nuotaika ir mokėjimas viskuo pasidžiaugti suteiks jums daugybę smagių akimirkų!

vėžysVĖŽYS

Pagaliau jums geras mėnuo. Žinoma, jo pradžia dar pareikalaus iš jūsų nemažai pastangų, norėsis visur suspėti, viską atlikti. Kils ir naujų gerų sumanymų, ką galima būtų sukurti naujo kitais metais. Paieškokite toms idėjoms bendraminčių. Šauni antroji dekada atneš sėkmę tiek darbuose, tiek kuriantiems harmoningus tarpusavio santykius, ar užmezgusiems naują draugystę. Norėsis dalintis džiaugsmu ir sėkme su mylimaisiais žmonėmis, atrasti šviesą ir ramybę širdyse. Šventės atneš ir rūpestėlių, norint suderinti visų šeimos narių troškimus ir tuo pačiu daug gerumo, bei netikėtų malonių staigmenų, kuriomis jus nustebins jūsų artimieji. Jūsų laukia šaunūs susitikimai, kai daugiausia laimės suteiks galimybė dalintis meile ir šiluma.

liūtasLIŪTAS

Gruodis pagaliau bus sėkmingesniu laikotarpiu. Pirmoji dekada – energinga ir raginanti operatyviai reaguoti į pokyčius darbuose, kai kam tai bus pats metas susirasti geresnes pajamas garantuojantį darbą. Antroji dekada atneš pokyčius turintiems nuosavą verslą. Nepraleiskite geros idėjos jo plėtimui ir vystymui. Neseniai susipažinę, džiaugsis nuoširdžiu bendravimu, o auginantys mažuosius – vos spėsite sudalyvauti ir pasidžiaugti surengtomis jų šventėmis. Gyvenimas pateiks netikėtumų ir vyresnio amžiaus žmonėms – kai kurie jų pagaliau sutiks gyvenimo draugą. Šventės bus įspūdingos, daugelio draugų būryje, teikiančios šaunių akimirkų ir kuriančios puikią nuotaiką.

mergelėMERGELĖ

Puikus gruodis. Pirmąją dekadą padaugės darbų, o kartu ir finansų. Nemažai malonių rūpesčių bus iš mažųjų pusės. Būsite labai reikalingi ir jūsų gebėjimas pasirūpinti brangiais žmonėmis leis jiems jaustis jūsų mylimais. Antroji dekada atneš ir daugiau pajamų ir harmonijos viduje. Jausitės laimingi šeimoje, o apie jį dar tik galvojantys, puoselėsite naujos draugystės jausmus. Trečioji dekada bus rami ir teikianti poilsį. Jūsų laukia malonios staigmenos ir daug netikėtumų. Aplankysite jus pasiilgusius giminaičius. Tarpušventis džiaugsmingas, gera nuotaika ir mokėjimas viskuo pasidžiaugti kartu su mylimu žmogumi suteiks daug gerumo ir džiugaus pabuvimo kartu. Įdomaus jums gruodžio!

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Gruodis leis jums realizuoti darbines idėjas ir išspręsti nemažai svarbių klausimų. Pirmoji dekada tinkama komandiruotėms, nestandartiniams sprendimams. Kai kurių laukia išbandymai tarpusavio santykių srityje. Stenkitės nenuvilti savo partnerio užmiršę , kad žadėjote jam padėti. Antrąją dekadą – nelaukta žinia, kai reikės kardinaliai keisti savo planus. Kai kam gali tekti paslaugyti ir ligonį. Trečiąją dekadą kils gerų verslo idėjų, norėsis daug ką keisti. Artėjanti šventė labai džiugins mažuosius – jūsų išradingumas padės jiems per šventę atrodyti puikiai. Netikėtas draugo skambutis sujauks būsimus planus. Reikės padėti jam išspręsti sudėtingą problemą. Artimieji norės daugiau jūsų dėmesio, tad neužmirškite jų pradžiuginti įdomia netikėta pramoga. Taip gera bus jiems sulaukti malonios išvykos pasiūlymo! Tarpušventis įneš daugiau sumaišties, nes bus sunku apsispręsti, kuriam pakvietimui sutikti kartu Naujuosius, teikti pirmenybę. Būtinai tai derinkite kartu su savo antrąją puse.

skorpionasSKORPIONAS

Gruodis jums bus pats darbymetis. Daugybė reikalų, užsakymų, vos spėsite suktis. Atsiradę nauji pasiūlymai atneš geras įplaukas, tad verta pasistengti ir turintiems nuosavą verslą. Dar nesukūrusiems šeimos, pažintims palankus laikas nuo gruodžio 6d., kai į jūsų ženklą įžengs Venera. Šiuo laikotarpiu puikiai seksis bendrauti, ieškoti kompromisų, spręsti iškilusius klausimus tarpusavio supratimu. Antrąją dekadą turintys šeimas labai rūpinsitės ir mažųjų švente. Trečioji dekada atneš daug šventinio šurmulio ir geros nuotaikos. Surenkite įspūdingą šventę savo artimiesiems ir visi kartu pasidžiaukite gera nuotaika ir sėkme.

šaulysŠAULYS

Saulei ir Merkurijui keliaujant jūsų ženklu gruodis – jūsų sėkmės mėnuo! Seksis įgyvendinti naujus planus, sulauksite palankumo darbe. Pirmąją dekadą venkite atidėlioti darbus, imkitės jų iš karto. Antroji dekada atneš geras permainas ieškantiems pastovumo, meilės ir draugystės. Jūsų laukia šaunios pažintys ir malonūs netikėtumai. Trečioji dekada leis gerai pasijausti mėgstantiems keliones ir išvykas. Kelionėje laukia malonios pažintys ir smagūs netikėtumai, sėkmė lydės ir švenčių laikotarpiu. Mokėkite pasidžiaugti gera kompanija ir įdomiomis pramogomis. Tarpušventis – nuotaikingos iškylos, giminaičių lankymas ir smagus hobis!

ožiaragisOŽIARAGIS

Atskubėjęs gruodis su permainomis atneš ir įdomių patyrimų. Pirmoji dekada pareikalaus ir jūsų gebėjimo lanksčiai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes. Antroji dekada palankesnė sėkmei ir naujiems planams. Atsiras gerų darbų sumanymų, norėsis pradėti kažką visiškai naujo. Suraskite netikėtų sprendimų. Atsiradę seni draugai leis vėl prisiminti smagiai anksčiau leistą laiką. Sugalvosite vėl kažką smagaus. Trečiąją dekadą norėsite pradžiuginti savo brangius žmones ir tam negailėsite pastangų ir finansų. Svarbiausia žinoti, kad brangiausia yra jūsų dėmesys ir jiems skirtas laikas. Tarpušventis suteiks progų pamąstyti, ką norėtųsi nuveikti sekančiais metais, o į jūsų ženklą perėjusi Saulutė suteiks jums tam puikių naujų galimybių.

vandenisVANDENIS

Gruodyje ypač aktualūs bus piniginiai klausimai. Atsiras neplanuotų išlaidų ir kartu naujų papildomų darbų. Pirmąją dekadą sulauksite artimo žmogaus palaikymo. Antroji dekada palanki ieškantiems pažinčių ir gyvenimo draugo – susipažinsite ir užsimezgusi draugystė teiks naujų vilčių. Keliaujantiems reikėtų pasaugoti pinigines ir telefonus, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų. Antrąją dekadą seksis sportuojantiems ir norintiems kurti jaukius namus. Iškils būtinybė kai kam keisti darbo vietą. Trečioji dekada intensyvi įdomiais renginiais Išgyvensite ir daug netikėtų posūkių. Gali tekti atrasti įdomių išeičių iš keistų situacijų. Prieš pat šventes – pagaliau ramaus poilsio laikotarpis. Kai kurie atrasite savyje norą atkurti ir seniau nutrūkusią draugystę. Gal iš antro karto pavyks labiau? Auginantys mažuosius juos nustebins ilgai svajota dovana, o artimieji ir jums patiems pateiks malonių siurprizų.

žuvysŽUVYS

Įdomus laikotarpis, kai jums pagaliau šauniai seksis! Ir ne tik darbuose. Kai kurioms žuvytėms atsinaujinti ne tik išoriškai, atradus labai tinkančią plaukų spalvą ar šukuoseną, bet ir savo vidumi išgyventi pavasarį. Nustebinkite brangų žmogų gerais pokyčiais ir išradingumu laisvalaikiui! Antrąją dekadą Baltojo Mėnulio tranzitas jūsų ženklu leis atskleisti kūrybinius sugebėjimus, atrasti sau įdomių naujų veiklos sričių. Darbe – nemažas prieššventinis krūvis, bet susitvarkysite puikiai. Kai kurie suprasite, ką dar norėtumėte išmokti. Trečioji dekada į ramų kasdienį gyvenimą atneš permainų. Jos bus susiję su paaugusiais vaikais. Padėkite jiems apsispręsti, ką gyvenime pasirinkti. Gali tekti pasirūpinti ir vyresnio amžiaus artimu žmogumi. Šventės bus įdomios gražiais renginiais. Smagus bus ir Naujųjų sutikimas.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt
(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
cv writing services melbourne best professional resume writing companies thesis examples for drugs buy a resume purdue application essay