кредит онлайн на карту кредит на карту кредит на карту срочно онлайн кредит на карту кредиты онлайн на карту кредит на карту онлайн кредит срочно онлайн кредиты на карту кредиты онлайн на карту взять кредит онлайн на банковскую карту

Mėnesio horoskopas (rugsėjis)

Comments Off on Mėnesio horoskopas (rugsėjis)
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Rugsėjo mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams.

avinasAVINAS

Tai netikėtumų laikotarpis, kai vertėtų būti atsargiems už vairo ir vengti ginčų bei konfliktų darbe. Pirmosiomis savaitėmis dėl Mėnulio tranzito jūsų ženklu, būsite jautresni, nei įprastai, romantiškai nusiteikę ir norėsis labiau vadovautis emocijomis nei logika. Gali atsirasti netikėtų, nebūtinų pirkinių poreikis. Antroji savaitė leis pagaliau įžvelgti gerąsias partnerių savybes, bet artėjant Saulės daliniam užtemimui, būsite jautresni aštresnei situacijai nei įprastai. Šiuo laikotarpiu pagalvokite, kas jums nėra reikalinga, ar tai būtų seni daiktai, ar įpročiai, kuriuos norėtumėte keisti. Trečioji savaitė leis vėl į viską pažvelgti optimistiškai ir pozityviai, bet kartu daugiau finansų išleisite neesminiams dalykams. Trečiąją savaitę sutiksite seniai matytą žmogų, kurio patarimas padės į gyvenimo situaciją pažvelgti nauju kampu. Ketvirtos savaitės pradžioje raskite laiko sportui. Antroji savaitės pusė gerokai sudėtingesnė dėl pilno Mėnulio užtemimo jūsų ženkle. Šiuo laikotarpiu ypač būkite atsargūs kelyje, venkite nepamatuotos rizikos. Šiuo metu darbe ir tarpusavio santykiuose galite būti mažiau kantrūs ir norėti labai greitų rezultatų. Susilaikykime šiomis dienomis nuo kritikos ir parodykime sau, kas mūsų gyvenime yra šviesu ir gera. Paskutinėmis mėnesio dienomis ypač svarbu išlaikyti gerą nuotaiką ir harmoniją tiek su savimi, tiek su aplinka.

jautisJAUTIS

Rimtų darbų laikotarpis, kai būsite linkę savimi labiau abejoti ir matyti problemas ir kliūtis. Jau pirmomis savaitėmis atidžiai spręskite finansinius klausimus. Gerai seksis tvarkyti buitį. Rugsėjo 13, 13, 14 dienomis, dalinio Saulės užtemimo metu, vertėtų peržiūrėti sandėliukus, palėpes, garažus ir spintas, ir susivokti, ko iš tiesų labai reikia, o kas tik užima vietą jūsų namuose. Kadangi dalinis Saulės užtemimas vyks žemės ženkle, stenkitės ir jūs – būdami žemės ženklo – susilaikyti nuo noro matyti ir sakyti, kas ne taip, kritikuoti. Tai, beje, ne pats tinkamiausias metas ir prašyti viršininko didesnio atlyginimo. Trečioji savaitė tinkama statybiniams, sodo ir aplinkos tvarkymo darbams, paieškai papildomos veiklos, o kai kam – ir naujo, finansiškai naudingesnio darbo. Ketvirtosios savaitės pradžia sėkminga darbštiems ir mokantiems savo darbu pasidžiaugti, tačiau 27, 28, 29 dienomis, dėl pilno Mėnulio užtemimo Avino ženkle norėsis patirti iš brangiausio žmogaus daugiau dėmesio ir meilės, meilę ir dėmesį parodykite ir jūs. Darbe šiuo metu geriau vengti ginčų ir stengtis išklausyti ir kitokią, negu jūsų, nuomonę. Paskutinės rugsėjo dienos atneš daugiau ramybės ir vidinio pasitenkinimo.

dvyniaiDVYNIAI

Pirmąją rugsėjo savaitę galite turėti nenumatytų išlaidų – pirkite stambesnius daiktus tik tikrai įsitikinę jų reikalingumu ir kokybe. Antroji rugsėjo savaitė atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Kai kurių paviršutiniški jausmai sulig daliniu Saulės užtemimu rugsėjo 13 d. ims ir išseks, o kitų peraugs į ilgalaikę draugystę. Naujoms pažintims laikas palankesnis po rugsėjo 13 d. Trečioji rugsėjo savaitė įdomi gerais darbų pasiūlymais, bei galimybėmis smagiai leisti laisvalaikį. Ketvirtoji rugsėjo savaitė įneš į jūsų gyvenimą naujų gerų pokyčių – ieškantys naujos veiklos ją nesunkiai ras. Paskutinėmis šios savaitės dienomis, dėl pilno Mėnulio užtemimo, galite jausti įtampą tarpusavio santykiuose, sunkiau bus susikalbėti ir su bendradarbiais bei administracija. Iškilę nauji smulkūs rūpestėliai iš jūsų pareikalaus nemažai jėgų, o norintys padėti draugams, ras puikių tam galimybių. Mėnesio pabaigoje ir vėl lauks netikėtumai: sulauksite draugų pasiūlymo bendrai veiklai. Svarbiausia bus aptarti bendras finansines investicijas ir pasiskirstymą pareigomis. Savaitgalį raskite laiko ir būdų pakeliauti.

vėžysVĖŽYS

Intensyvus mėnuo, kai kuklius vėžius gyvenimas stumte stums į priekį, ragindamas rasti sau naują įdomią veiklą ir išplečiant savas finansines galimybes. Seksis norintiems nuomoti, pirkti nekilnojamą turtą, tik svarbu gerai išanalizuoti visas esamas sąlygas. Trečiąją savaitę sutiksite seniau matytus draugus, kai kurie iš jų bus gerokai pasikeitę. Susitikimas su jumis žmonėse vėl įžiebs gyvenimo džiaugsmą ir suteiks jums galimybę padėti savo artimui. Ketvirtąją savaitę santykių srityje laukia geri pokyčiai – galėsite atsirinkti, kas jūsų gyvenime pastovu, o kas laikina. Kai kurių jausmai vėl suliepsnos, o kai kurie atsisveikins su tais, kurie į gyvenimą atnešdavo tik skausmą ir sumaištį. Paskutinėmis šios savaitės dienomis, dėl pilno Mėnulio užtemimo, atsargiau elkitės su technika ir kelyje. Šiuo metu daug jautriau, nei įprastai, reaguosite į pasakytą žodį ar kritiką. Stenkitės neimti nieko skaudaus į širdį, nes, pasak Rytų patarlės – akmenys nemėtomi tik į bevaisius, tuščius medžius. Galimybė pasirūpinti artimaisiais suteiks progą pasijausti jiems reikalingais.

liūtasLIŪTAS

Energingas, veiklus mėnuo, kai norai ir troškimai gali būti didesni, nei jūsų galimybės. Pirmąją rugsėjo savaitę nusimato nemažos išlaidos tiek auginantiems mažuosius, tiek norintiems pasigerinti savo buitį ar įsigyti prabangų, madingą daiktą. Gerai įvertinkite finansines galimybes, nes vėliau galite apsižiūrėti, kad įsigijote ne visai tai, kas iš tiesų buvo reikalinga. Antrąją savaitę kai kam gali pasisekti susigrąžinti savo ankstesnę meilę, o kai kurių neseniai užmegzta draugystė gali imti ir netikėtai nutrūkti. Po rugsėjo 13 d., dalinio Saulės užtemimo situacija gerokai palengvės. Rugsėjo 13 d. gerai galima būtų panaudoti atsisakant jums trukdančių įpročių ir nebūtinų daiktų, tačiau būtinas atsargumas su elektriniais prietaisais bei aštriais įrankiais. Smagus susitikimas renginyje su jums brangiu žmogumi praskaidrins trečiąją savaitę. Ketvirtoji savaitė bus labai darbinga, bet dėl pilno Mėnulio užtemimo būkite atsargesni kelyje ir venkite ginčų jums artimoje aplinkoje. Dar ieškantys draugo, jį galės lengviau sutikti rugsėjo pabaigoje. Paskutinės rugsėjo dienos atneš ilgai lauktas geras permainas į jūsų gyvenimą.

mergelėMERGELĖ

Labai aktyvus kūrybine prasme rugsėjis. Rasite naujų tiek veiklos galimybių, tiek būdų pasigerinti darbo sąlygas. Pirmoji savaitė tinkama darbų paieškoms, bet stenkitės pataupyti finansus – vėliau jų prireiks stambiems pirkiniams. Antroji savaitė bus įdomi auginantiems mažuosius. Mėgstantiems sodo darbus patiks daugiau laiko leisti gamtoje. Rugsėjo 12,13,14 dienomis stenkitės susilaikyti nuo alkoholio, nikotino ar antidepresantų vartojimo, nes didesnė apsinuodijimo vaistais ar alergijos sukėlimo galimybė. Taip pat būkite atidūs ir labai dėmesingi kelyje. Trečioji savaitė suteiks progų auginantiems mažuosius daugiau laiko praleisti su jais – skirkite jiems pakankamai dėmesio. Ketvirtoji savaitė pasižymės emocijų bangavimu, kuris ypač sustiprės pilno Mėnulio užtemimo metu, rugsėjo 28 d. Tomis dienomis stenkitės daugiau užsiimti praktine veikla, rasti sau ir savo šeimai įdomių laisvalaikio praleidimo būdų. Rugsėjo paskutinės dienos atneš pliūpsnį vidinės ramybės.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Rugsėjį tempas šiek tiek lėtės, nes laikas nuo laiko reikės įveikinėti pasitaikančius trukdžius. Pirmoji savaitė padės savyje ugdytis kantrybę. Svarbu planų neatidėlioti ir nevilkinti dokumentų tvarkymo. Šiuo laikotarpiu gali kilti noras įsigyti prabangios technikos ar šiaip įdomų pirkinį. Antrąją savaitę Merkurijaus tranzito jūsų ženklu įtakoje būsite iškalbingesni, nei įprastai, ir ieškosite naujų galimybių darbuose. Dalinis Saulės užtemimas atskleis, kur ką ne taip pasirinkote ir leis atsisakyti to, kas jums trukdo tobulėti tiek profesinėje, tiek asmeninėje veikloje. Trečioji rugsėjo savaitė stiprins klaidingą įsitikinimą, jog tik šitas kelias yra teisingas. Stenkitės į situaciją pažvelgti plačiau ir kitų akimis. Ketvirtosios savaitės pirmoji pusė suteiks gerų progų pažintims, galite netikėtai sau susižavėti naujai sutiktu žmogumi. Mėnulio pilnas užtemimas rugsėjo 28 d. leis naujai pažvelgti į partnerystės santykius ir sustiprins norą keisti situaciją ar bent išsakyti savo lūkesčius. Mėnesio gale išgirsite sau netikėtų įdomių naujienų. Beje, jei buvote linkę lengvai žadėti – galite patirti sunkumus dėl neįvykdytų pažadų: pretenzijų, tiek darbe, tiek iš aplinkinių. Būkite kantrūs ir atkakliai siekite tikslo.

skorpionasSKORPIONAS

Daug įsipareigojimų ir rūpesčių užgrius jau pirmąją rugsėjo savaitę. Tarpais jausitės išmušti iš vėžių, nes daugeliui dalykų sutvarkyti reikės žymiai daugiau laiko, nei planavote. Antroji savaitė padės realiau įvertinti esamą padėtį ir atrasti sau naujas galimybes. Šį mėnesį jums palanku pirkti, parduoti nekilnojamąjį turtą, tik dokumentų tvarkymas gali užtrukti ilgiau, nei įprastai. Namie reikia būti labai tolerantiškiems, ypač trečiąją savaitę, nes gali išryškėti požiūrių skirtumai. Tiek Saulės užtemimas rugsėjo 13 d., tiek Mėnulio 28 d. į jūsų santykius įneš nemažai emocijų. Tad tais laikotarpiais svarbu aplinkinių nevertinti ir nekritikuoti. Trečioji savaitė leis lengviau pasijausti auginantiems mažuosius, o ir gera nuotaika dažniau lankys, nes po truputį gerės ir jūsų finansinė padėtis. Ketvirtoji savaitė palanki kūrybiniams projektams ir po 29 d. – naujoms įdomioms pažintims. Atraskite su šeima galimybes pakeliauti ir, kad gyvenimas netaptų rutina, kaitaliokite darbą ir poilsį.

šaulysŠAULYS

Atrasite „naujas duris“, nes „senosios“ kai kam užsidarys. Mėnesio pradžioje galimi netikėti finansiniai nuostoliai, tad būkite realistai, iš anksto įvertindami savo finansines galimybes. Antroji savaitė palanki ankstesnių darbų ir įsipareigojimų užbaigimui. Jei buvote įsiskolinę – pats laikas skolas grąžinti iki Saulės dalinio užtemimo rugsėjo 13 d. Kūrybinis įkvėpimas aplankys trečiąją savaitę – tada kils ir noras pasirūpinti savo giminaičiais. Ketvirta savaitė palanki ieškantiems draugo ir norintiems pradėti kažką naujo savo veikloje, bet tai reikėtų padaryti iki rugsėjo 28 d. – Mėnulio pilno užtemimo, nes kitu atveju būsite labai emocionalūs ir galite pasirinkti ne tą frazę arba ne tą laiką jai pasakyti. Šiuo laikotarpiu atsiras naujų darbų ir galimybių, tad nepraleiskite progos pasistūmėti, kad ir mažais žingsneliais, į priekį. Mėnesio gale sutvarkykite tinkamai savo finansinius dokumentus ir stenkitės nevėluoti visų mokėjimų. Paskutinės rugsėjo dienos leis tvirčiau pasijausti ir draugystės bei meilės srityse, o jau sukūrę šeimas atras bendrų naujų pomėgių.

ožiaragisOŽIARAGIS

Šį mėnesį gali atsirasti nenumatytų renginių ir projektų. Pirmąją savaitę galimos didesnės išlaidos, o antroji savaitė tinkama stiprinti savo pozicijas darbuose, o taipogi sveikatą, nekreipiant dėmesio į smulkius negalavimus. Dalinį Saulės užtemimą panaudokite asmeninių santykių su jums brangiais žmonėmis atkūrimui, atsisakant tų ryšių, kurie trukdo eiti į priekį. Trečioji savaitė palanki siekiantiems karjeros ir norintiems pirkti-parduoti nekilnojamąjį turtą. Svarbu neiššvaistyti pinigų abejotiniems projektams ir smulkmenoms. Ketvirtą savaitę kai kurie taip įniks į savo darbus, kad net užmirš ir apie poilsį. Kaitalioti darbą su pailsėjimu būtina, kitaip rugsėjo gale jausitės išvargę ir be jėgų. Tinkamai organizuotas laisvalaikis, malonus hobis ir draugų būrys leis lengviau pragyventi rugsėjo 27, 28, 29 – tas dienas, kai būsite emociškai jautrūs, labiau pažeidžiami. Rugsėjo pabaiga bus ženkliai lengvesnė, jei ieškosite naujų veiklos galimybių ir formų, stengsitės pradžiuginti savo dėmesiu jums brangius žmones. Savaitgalį surenkite smagią išvyką ir pradėkite kurti jums svarbius ateities planus.

vandenisVANDENIS

Rugsėjis atneš daug pasikeitimų jūsų darbinėje veikloje. Galbūt net iš naujo teks susidėlioti prioritetus. Imkitės tų darbų, kurių sėkme neabejotinai tikite ir atidėkite bent jau laikinai į šalį avantiūristiškus sumanymus. Iš jūsų ženklo iškeliavęs į Žuvų ženklą Baltas Mėnulis leis labiau realistiškai žvelgti į gyvenimą, bet tuo pačiu ir išlaisvins jūsų kūrybines galias. Prieš dalinį Saulės užtemimą iki rugsėjo 13 d. reikėtų atsirinkti, kas naujuoju laikotarpiu jums bus svarbiausia ir atsisakyti visų tų nereikalingų veiklų, kurios stabdė jūsų judėjimą į priekį. Trečioji savaitė palanki naujoms pažintims ir netikėtai profesinei sėkmei. Ketvirtąją savaitę tarpais svirs nuo darbų rankos, bet, įtraukus į darbotvarkę pasportavimą, su krūviu susitvarkysite. Šiuo laikotarpiu šaunu kurti naują savo stilių, pamąstyti apie naują šukuoseną ar drabužį. Rugsėjo 28 d. venkite nepagrįstai rizikuoti ir konfliktų artimoje aplinkoje. Mėnesio paskutinėmis dienomis gali tekti taikyti besipykstančius – jūsų draugiški patarimai padės jiems atgauti ramybę ir emocinę pusiausvyrą. O jums savaitgalį būtų puiku ištrūkti į kelionę ir į savo gyvenimą įnešti daug džiaugsmingų akimirkų ir naujų patyrimų.

žuvysŽUVYS

Labai įdomus mėnuo jūsų gyvenime. Šio mėnesio pirmąją savaitę apsaugokite save nuo nereikalingų pirkinių. Antroji savaitė bus ženkliai jiems tinkamesnė. Be to, ji tiks ankstesnių projektų ir darbų užbaigimui. Prieš pat dalinį Saulės užtemimą pasistenkite atsisakyti to, kas jums trukdo eiti į priekį, permąstykite, ką galėtumėte pagerinti tarpusavio santykių srityje. Trečioji savaitė bus kupina netikėtumų, kai pasakytas žodis gali žvirbliu išlėkti, o jaučiu sugrįžti, tad kalbėkite pasverdami kiekvieną žodį ir jautriai atsižvelgdami į konkrečią situaciją. Tai padės išsaugoti tiek namie, tiek darbe gerą nuotaiką. Ketvirtoji savaitė jums bus emociškai sunkėlesnė, nes būsite linkę rūpintis kitais, užmiršdami patys save. Situaciją dar įjautrins ir dalinis Mėnulio užtemimas Avino ženkle, kai galite patirti iš kitų aštresnes emocines iškrovas. Svarbu išlikti pozityviais, atlaidžiais ir matyti ateities perspektyvą. Po rugsėjo 29 d. dar sunkiau realizuosis kūrybiniai sumanymai, bet lengviau seksis rasti palaikymą ir supratimą artimųjų draugų tarpe. Stenkitės nepasiduoti liūdnesnėms rudeniškoms nuotaikoms ir pamatyti savo gyvenime daug šviesaus ir gero. Paskutinės rugsėjo dienos – dėka Baltojo Mėnulio tranzito jūsų ženklu – bus lengvos ir malonios, nešančios ramybę ir harmoniją.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.