Mėnesio horoskopas

Nėra komentarų »
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Ko jau ko, bet pasitikėjimo savimi šį mėnesį nepristigsite. Ypač jo netrūks tiems Avinams, kurie šį mėnesį švęs savo gimtadienį. Depresinė nuotaika prieš gimtadienį jums tikrai svetima ir nepažįstama. Visą šį laikotarpį jausitės energingi, nepalaužiami ir kaip niekada užtikrinti dėl visko, ką darote. Vis dėlto neskubėkite priimti sprendimų jų gerai neapgalvoję, neapsvarstę visų galimų scenarijų. Vien šalto proto ir logikos nepakaks, reikės atlikti namų darbus. Balandį teks priimti ne vieną sprendimą, tad tinginiauti nebus kada. Šį mėnesį tiek darbe, tiek namie pasistenkite būti kantresni. Kantrybės stoka gali būti įvairių nemalonių situacijų priežastis.

jautisJAUTIS

Jūsų gyvenimo būdas daugeliui aplinkinių atrodo nuobodus. Tačiau patogus, ramus gyvenimas – tai, ko jums reikia, kad jaustumėtės laimingi. Pirmoje balandžio pusėje taip ir jausitės. Bet mėnesio pabaigoje žvaigždės jums lems keletą staigmenų. Jei nenorite būti užklupti visai netikėtai, pasiruoškite pokyčiams. Nebijokite, jie nebus milžiniški. Tad pajutę pokyčius nepanikuokite. Žiūrėkite į juos kaip į nuotykį. O juk šiek tiek nuotykių dar niekam nepakenkė. Priešingai. Tai jums padės atrasti naujų gebėjimų, kurių nemanėte turintys. Be to, padės padidinti pažinčių ratą ir atvers duris, kurios iki šiol jums buvo užvertos. Jausitės tvirtesni ir labiau pasitikintys savimi. Praėjus kuriam laikui sakysite, kad 2014-ųjų balandis buvo labai geras mėnuo.

dvyniaiDVYNIAI

Balandis – aistros mėnuo. Atrodo, kad šiuo laikotarpiu jums svarbiausia bus meilė ir jos išraiška. Trokšite būti mylimi ir geidžiami. Jei esate vieniši, gali būti, kad žūtbūtinės jūsų pastangos pasiekti tai, ko trokštate, kai kada gali būti tiesiog desperatiškos. Natūralu, kad tai kels nerimą artimiausiems jūsų draugams. Įsipareigojusių Dvynių santykiai su antrąja puse gali būti įtempti. Nenustebkite iš jos ar jo išgirdę, kad jūs per daug reikalaujate. Dauguma Dvynių bus šiek tiek atitrūkę nuo realybės. Tai gali sukelti ne vieną nesusipratimą ne tik asmeniniuose santykiuose, bet ir darbe. Jei pavyks to išvengti ar tiesiog išgyventi be didelių dramų ir pasekmių, mėnesio pabaiga bus tikrai džiuginanti. Turėsite ne vieną progą švęsti.

vėžysVĖŽYS

Nuo pat pirmųjų balandžio dienų jūsų laukia gražus laikotarpis. Žvaigždės jums bus palankios – viskas, ko imsitės, eisis lyg per sviestą, o darbo vaisiai bus labai saldūs. Palankesnio meto imtis naujų projektų ir iniciatyvos nerasite, tad pasiraitokite rankoves ir imkitės veiklos. Tai laikas, kai galite susikurti labai šviesią ir gražią ateitį. Vis dėlto nepersidirbkite. Kartkartėmis sustokite ir tiesiog pasidžiaukite tuo, ką turite. Skirkite laiko draugams, savo pomėgiams. Aplankykite seniai matytus giminaičius. Jei šiuo metu neturite antrosios pusės, pasiruoškite pokyčiams. Šį mėnesį užmegzta nauja įdomi pažintis gali virsti rimtais romantiškais santykiais.

liūtasLIŪTAS

Kai šviečia saulė, negalite jaustis blogai. Savo energija, gera nuotaika ir pozityvumu kelsite ūpą ir aplinkiniams. Tad nenuostabu, kad šį mėnesį sulauksite kvietimų į įvairiausius renginius. Žmonėms patinka jūsų kompanija, o jums nesinorės leisti laiko vieniems. Imdamiesi profesinių užduočių būkite atidūs. Balandį būsite išsiblaškę, tad galite pridaryti klaidų ar praleisti kai ką svarbaus. Santykiai su antrąja puse bus banguoti. Priežastis? Pavydas. Kažkodėl jums atrodys, kad antroji pusė daugiau dėmesio skiria kitiems žmonėms, o ne jums. Pasistenkite užgniaužti tą pavydą ir iš jo ar jos nereikalauti per daug.

mergelėMERGELĖ

Šį mėnesį gali išaiškėti ilgai slėpta tiesa. Ji neturės daug įtakos jūsų gyvenimo pokyčiams. Vis dėlto išaiškėjusios paslaptys neleis jums susitelkti į darbą, kurio šiuo laikotarpiu bus tikrai daug. Balandį būsite įtraukti į ne vieną svarbų projektą, jums teks atsakomybė atlikti keletą labai svarbių ir neatidėliotinų užduočių. Dabar nepalankus metas imtis asmeninių projektų. Darbas komandoje – jūsų stiprybė. Kuo daugiau žmonių aplink jus, tuo geriau jausitės ir pasieksite geresnių rezultatų. Tikras ramybės uostas bus namai. Čia jausite artimųjų paramą ir supratimą. Antroje mėnesio pusėje labai nudžiugins vieno iš jūsų artimųjų laimėjimai.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Šiuo laikotarpiu būsite linkę jautriai reaguoti į kritiką ir viską priimti pernelyg asmeniškai. Patikėkite, niekas nenori jūsų įžeisti. Atsižvelkite į kritiką siekdami geresnių rezultatų profesinėje veikloje ir asmeninių tikslų. Balandis – palankus metas patobulinti savo išvaizdą. Jei žiemos mėnesiais priaugote papildomų kilogramų, dabar tinkamiausias metas jų atsikratyti. Užsirašykite į sporto klubą, pradėkite lankyti šokius. Nauja veikla padės pagerinti ne tik išvaizdą, bet ir emocinę būklę. Gyvenimas nebebus vien nuobodi rutina. Jausitės laimingesni. Be to, galbūt sporto salėje sutiksite tą, kuris jums primins, ką reiškia iš meilės pamesti galvą.

skorpionasSKORPIONAS

Jūsų laukia aktyvus metas. Pečius užguls darbų ir atsakomybės gausa. Pirmą balandžio savaitę racionalumu ir praktiškumu stebinsite net patys save. Jūsų sprendimai daugeliui gali būti nesuprantami, tačiau visais atvejais turėsite labai aiškų ir logišką paaiškinimą. Sentimentams šiuo metu jūsų širdyje kažin ar atsiras vietos. Visas dėmesys bus sutelktas į save ir savo siekius, išryškės jūsų lyderio savybės. Tiesa, tai patiks ne visiems. Venkite atvirų konfliktų, o dar labiau – slaptų intrigų, į kurias jus bandys įvelti pavydintys jūsų ryžto, užsispyrimo ir talento. Palanku mesti rūkyti ir atsisakyti kavos.

šaulysŠAULYS

Balandis – unikalių galimybių ir didžiulių staigmenų metas. Šiuo laikotarpiu būsite linkę elgtis spontaniškai. Nuotykių ištroškusi jūsų dvasia vers elgtis neapgalvotai ir keistai. Būkite atsargūs. Ne visi eksperimentai gali pasisekti ir ne visos staigmenos bus malonios. Reikėtų labiau klausytis proto balso nei širdies. Bet kažin ar paisysite šio patarimo. Vis dėlto prieš ko nors imdamiesi bet trumpam sustokite. Jei intuicija neragins kuo greičiau sprukti, tęskite tai, ką pradėjote. Šiuo metu jūsų intuicija itin stipri ir neturėtų apgauti. Visą balandį venkite konfliktų, ypač su artimiausiais žmonėmis. Pasekmės gali būti skaudžios. Gailėsitės ir jūs, ir jie.

ožiaragisOŽIARAGIS

Balandis tikrai nebus nuobodus. Itin džiuginančios žinios, pažintys su svarbiais asmenimis, didžiulė įtampa, romantiškos akimirkos ir viliojantys pasiūlymai – štai kas jūsų laukia šį gražų pavasario mėnesį. Jau jo pradžioje galite sulaukti kelių įdomių pasiūlymų. Gali būti taip, kad pasakę „taip“ vieniems stipriai užrūstinsite tuos, kuriems turėsite pasakyti „ne“. Elkitės apdairiai ir apgalvotai, o ne impulsyviai. Juk norite gerų rezultatų, o ne karo su svarbiais ir įtakingais žmonėmis. Balandį maloniai nustebins antroji pusė. Jos laimėjimais pasidžiaukite kaip savo. Palepinkite savo mylimąjį ar mylimąją dovana. Palankus metas ir romantiškai kelionei.

vandenisVANDENIS

Pirmoje balandžio pusėje sužibės jūsų kūrybiškumas. Panaudokite jį protingai, ir bet kokia idėja galės būti įgyvendinta. Juolab kad jausitės kaip niekada energingi ir kupini jėgų. Saulės spinduliai jums turės tikrai didelį teigiamą poveikį. Vis dėlto pavasariškos dienos gali sukelti ir ilgesį. Kodėl? Turbūt net patys nežinosite. Kartkartėmis apniks liūdesys ir poreikis to, ko iki šiol nepatyrėte ir neturėjote. Tokiomis akimirkomis bus labai svarbu justi mylimo žmogaus globą ir paramą. Jei tokio žmogaus šiuo metu jūsų gyvenime nėra, skirkite savo energiją ir laiką jo paieškoms. Patikėkite: ilgai ieškoti nereikės.

žuvysŽUVYS

Nepasiduokite emocijoms tada, kai reikia vadovautis vien protu. Šį mėnesį bus labai svarbu neprarasti šalto proto ir realybės jausmo. Antraip gali tekti susidurti su nemaloniomis pasekmėmis. Norėdami išvengti nemalonumų darbe, labiau susitelkite į kiekvieną užduotį. Per skubėjimą ir neatidumą galite privelti klaidų, jos neliks nepastebėtos jūsų vadovybės ar koją pakišti norinčių kolegų. O pastarųjų yra ne vienas. Tad būkite atidesni rinkdami žodžius. Daugiau klausykite nei kalbėkite. Reikšdami savo nuomonę, išdėstykite ją taip aiškiai, kad neliktų vietos klaidingoms interpretacijoms. Balandžio pabaigoje galite sulaukti malonios staigmenos iš savo antrosios pusės – kelionės į šalį, kurią jau seniai norėjote pamatyti.

Šaltinis: Lrytas.lt
(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.