Mėnesio horoskopas

Nėra komentarų »
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Balandžio mėnesio horoskopas 2015 visiems zodiako ženklams. Šis balandis ypač palankus drąsiems ir sunkumus pasiryžusiems įveikti žmonėms. Pirmiausia įveikti reikia savo nepasitikėjimą ir baimes. Niekada nežinosime, kaip bus, nepamėginę to padaryti. Ar tai būtų nuosavas verslas, ar gerų tarpusavio santykių sukūrimas. Tad drąsiai ženkite šį mėnesį į priekį, įgyvendindami savo viltis.

avinasAVINAS

Balandis – jūsų sėkmingas mėnuo. Būkit greiti sprendimuose ir atsargesni parenkant reikiamą žodį bendravime. Jūsų drąsa ir ryžtas įveikiant sunkumus įkvėps aplinkinius. Mėnulio užtemimo dieną, balandžio 4 d. ir vieną dieną prieš galimi nuotaikų svyravimai. Venkite ginčų tiek darbe, tiek namuose. Šventes pasitikite smagiai, bendrame artimųjų jums žmonių būryje. Gimę pirmąją balandžio dekadą, šiuo laikotarpiu būkit jautresni aplinkiniams, venkit aštrių pasisakymų ir veiksmų tiek darbe, tiek namuose, tiek kelyje. Nusileidusio Mazgo ir Urano tranzitai Avino ženkle kurs padidintos rizikos situacijas, todėl būkit atidesni. Gimę antrąją dekadą šiuo laikotarpiu daugiau dėmesio skirkite sportui, aktyviai fizinei veiklai. Jums būtinai reikia rasti tinkamą sritį, kur panaudosite didelį energijos antplūdį, kurį pajusite tik atšventę savo gimtadienį. Veneros kelionė iki balandžio 12 d. Jaučio ženklu kurs ypač palankias aplinkybes rasti gerai apmokamus darbus, daugiau uždirbti.

Antroji balandžio savaitė palanki automobilių remontu bei pervežimais užsiimantiems Avinukams. Galite atrasti naujas veiklos kryptis bei galimybes. Šiuo laikotarpiu reikia ryžtingai spręsti darbe susikaupusias problemas ir nebijoti prisiimti atsakomybę.

Trečiąją balandžio savaitę, kai Saulė pereis į Jaučio ženklą, palanku pradėti statybas, remonto darbus, bei užsiimti nekilnojamojo turto pirkimu-pardavimu.

Ketvirtoji savaitė, dėka Veneros tranzito Dvynių ženklu, palanki pažintims, išvykoms į gamtą, komandiruotėms. Aktyviai spręskite buities tvarkymo, gerinimo klausimus. Paskutinėmis balandžio dienomis, auginantys vaikučius, skirkite pakankamai laiko pabūti su jais gryname ore, kartu pasportuoti.

jautisJAUTIS

Balandis – jums ypač aktyvus mėnuo. Rūpestingi, mokantys jausti atsakomybę už savo veiksmus Jaučiai galės stebinti artimuosius savo rūpestingumu, bei gebėjimu puikiai spręsti buitines problemas. Marsui įžengus į jūsų ženklą, darbų ir atsakomybių dar pagausės. Mėnulio užtemimo dieną praleiskite ramiai, užsiimdami įprastine veikla ir būdami ypač atidūs darbuose. Venkite aštresnių pasisakymų viršininkui ar kritikos bendradarbiams. Būkit atsargesni su ugnimi, atidesni ir mandagesni kelyje. Šventinių margučių ridenimas džiugins ir mažus ir didelius. Jūsų meilė darbui pagaliau gali įgauti ir svaresnę materialią išraišką, – pats laikas užsiminti apie didesnį atlyginimą. Svarbu tai daryti argumentuotai ir diplomatiškai. Santykiams su jums brangiu žmogumi sudėtingesnė pirmoji balandžio pusė, kol Merkurijus viešės Avino ženkle. Tai laikotarpis, kai labai norėsis įrodinėti savo tiesas, aštriai ginti savo nuomonę.

Antroji savaitė dėl Veneros kelionės jūsų ženklu, leis pagerinti materialią padėtį susiradus papildomo ar naujo gerai apmokamo darbo.

Trečioji savaitė vienišiems jautukams palanki pažintims – galite atkreipti dėmesį į vienišą bendradarbį. Jus pradžiugintų smagios išvykos, romantiškas pabendravimas.

Ketvirtąją savaitę, Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, svarbu greitai sureaguoti į besikeičiančias aplinkybes. Ji palanki dalykiniams, darbiniams susitikimams, deryboms, pirkimui-pardavimui nekilnojamojo turto ar buitinės technikos įsigijimui. Mėnesio pabaigoje raskite laiko savo hobiui. Svarbu kad tai būtų tai, kas pradžiugina jūsų širdį.

dvyniaiDVYNIAI

Balandis jums – aktyvus, pilnas naujų susitikimų mėnuo. Šį mėnesį pajusite buvimo kartu su jums brangiu žmogumi pilnatvę. Pirmosios balandžio dienos pareikalaus iš jūsų lankstaus požiūrio ir greitos reakcijos. Balandžio 4 d. – Mėnulio užtemimo dieną – būkite jautresni ir artimiesiems parinkite tinkamus žodžius. Šventes praleiskite smagiai ir išradingai, artimiesiems pasiūlykite įdomių žaidimų. Pirmoji mėnesio savaitė palanki pradėti sportuoti. Ji atneš daug netikėtumų ir naujų galimybių.

Antrąją balandžio savaitę, kai į jūsų ženklą įžengs Venera, palankus laikas pažintims. Šiuo laikotarpiu galite surasti papildomų galimybių užsidirbti. Tuo pačiu kils nemaža pagunda ir paišlaidauti, ypač norėsis skirti pinigų pramogoms, smagiems susitikimams su draugais. Laiku ištartas tinkamas žodis gali labai į gerą pakeisti jūsų ateitį.

Trečiąją balandžio savaitę teks rimtai paplušėti turintiems sodus ar nuosavus kiemus – svarbu pasikviesti draugus į talką, kad būtų smagu.

Ketvirta balandžio savaitė palanki norintiems įsigyti nekilnojamąjį turtą, keičiantiems gyvenamąją vietą. Paskutinėmis balandžio dienomis raskite laiko maloniam pabendravimui su brangiausiais jums žmonėmis.

vėžysVĖŽYS

Balandis jums – aktyvus, netikėtumų kupinas mėnuo. Jautrūs Vėžiukai gali patirti nuotaikų svyravimus pirmosiomis balandžio dienomis tiek dėl Saulės ir Urano tranzitų artimuosiuose Avino ženklo laipsniuose, tiek dėl Mėnulio užtemimo balandžio 4 d. Šventės praeis nuotaikingai, daugiau dėmesio skirkite mažiesiems. Jūsų nuoširdus rūpestis ir meilė leis šalia esantiems pasijusti labai mylimais ir reikalingais. Veneros kelionė iki balandžio 11 d. Jaučio ženklu kurs ypač palankias aplinkybes rasti gerai apmokamus darbus, ir galimybes daugiau uždirbti, svarbu būti aktyviems ir jų atkakliai paieškoti. Palankus metas ieškantiems naujų namų juos susirasti.

Balandžio antrąją savaitę peržiūrėkite savo rūbų spintą, gal atrasite naujų netikėtų derinių. Skirkite pakankamai laiko sau. Mylimam žmogui nusiųsta meili žinutė sulauks nuoširdaus atsako.

Trečioji balandžio savaitė vienišiems Vėžiukams suteiks puikių progų susipažinti. Norėsis daug bendrauti, susitikinėti su draugais, kurie jus nustebins netikėtais pasiūlymais.

Ketvirtoji balandžio savaitė palanki išvykoms, sportui ir namų bei aplinkos tvarkymo darbams. Paskutinėmis mėnesio dienomis nueikite į gerą filmą ar spektaklį kartu su brangiausiu jūsų žmogumi. Pasijusite mylimi ir reikalingi.

liūtasLIŪTAS

Balandis jums – energingas ir turiningas mėnuo. Pirmąją savaitę dėl Saulės ir Urano tranzitų bei Mėnulio užtemimo būsite linkę aštriau reaguoti, tad stenkitės išlaikyti vidinę ramybę. Su jums būdingu entuziazmu padėkite artimiesiems suruošti puikią šventę. Gera jūsų kuriama šventinė nuotaika suteiks šventėms daug nuostabių, įsimintinų akimirkų.

Antroji savaitė palanki ieškantiems naujų darbų, deryboms dėl geresnio atlyginimo. Gali tekti daugiau nei įprastai padirbėti. Išradingas jūsų protas gali surasti vertingų būdų kaip optimizuoti darbo procesą.

Trečiąją savaitę gali norėtis keisti planus, netikėtai jus pasiekusių žinių įtakoje, galimi netikėtumai santykių srityje. Būkit išmintingi ir pabūkite kurį laiką stebėtojais, svarbu nepulti įrodinėti savo tiesas, o truputį lukterėti, kad teisingai situaciją įvertintumėte.

Ketvirta savaitė vienišiems liūtukams tinkamas laikas pažintims, geresnis laikotarpis susitikimams ir išvykoms. Paskutinėmis balandžio dienomis auginantys vaikučius raskite laiko su jais nueiti į gerą spektaklį ar filmą. Pažaiskite visi kartu stalo žaidimus.

mergelėMERGELĖ

Balandis – įdomus, permainingas mėnuo. Mėnesio pradžioje, dėl Saulės ir Urano padėčių bei Mėnulio užtemimo, būsite linkę, labiau nei įprastai matyti, kas aplink jus nėra tobula. Stenkitės susilaikyti nuo kritikos ir suvaldyti norą matyti sau nepatinkančias smulkmenas – tai vis dar dėl Juodojo Mėnulio tranzito jūsų ženklu įtakos. Švenčių metu jūsų artimuosius pradžiuginkite savo nuoširdžiu mokėjimu jais pasirūpinti.

Antrąją savaitę daugiau laiko skirkite sportui ir pajudėjimui gamtoje. Trečioji savaitė atneš papildomos veiklos pasiūlymų ir leis pagerinti savo finansinę padėtį. Ši savaitė palanki naujų darbinių ryšių užmezgimui, šiltam, jautriam bendravimui su jums brangiu žmogumi.

Ketvirtąją savaitę norėsis greitų darbo rezultatų, bet kaip tik jų ir gali tekti palaukti.Tiesiog atkakliai eikite į priekį ir rezultatai kad ir vėluojantys, jus pradžiugins. Skirkite dėmesio namiškiams, maloniai nustebinkite juos netikėtu laisvalaikio pasiūlymu. Balandžio paskutinės dienos bus labai intensyvios darbais ir namų tvarkymu. Palanku parduoti-pirkti nekilnojamąjį turtą. Gerą nuotaiką padės išlaikyti jus mylintis žmogus, kurį džiuginsite savo nuolatiniu šiltu dėmesiu. Raskite laiko aplankyti senus gerus draugus.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Balandis – labai energingas, veiklus mėnuo. Pirmosiomis dienomis pasitikrinkite automobilio techninę būklę, kad nepatirtumėte gedimų kelyje. Atidžiai vairuokite. Pirmąją mėnesio savaitę rūpinkitės namiškiais, galite jautriau sureaguoti į jų ištartus žodžius. Svarbu tai, kas jus jungia, o ne kas skiria. Labai atsakingai prisiimkite įsipareigojimus – tai rūpestingai daryti reikėtų dėl Mėnulio užtemimo balandžio 4 d. jūsų ženkle. Stenkitės išpildyti savo pažadus. Auginantys mažuosius džiaukitės su visa šeima smagia margučių ridenimo Šv. Velykų švente.

Antroji savaitė tinkama nekilnojamo turto operacijoms. Norintys investuoti – rasite tinkamą objektą.

Trečioji savaitė palanki naujų pirkinių įsigijimui, vienišiems – naujoms pažintims ir romantiškiems susitikimams. Tik neskubėkite, duokite sau laiko įsitikinti, kad sutiktasis – tikrai jūsų gyvenimo žmogus.

Ketvirtąją savaitę raskite laiko savo hobiui, užsiimkite aplinkos tvarkymu, paiškylaukite. Paskutinės balandžio dienos palankios jaukiam laiko leidimui šeimos rate. Pradžiuginkite namiškius savo įdomiais laisvalaikio pasiūlymais.

skorpionasSKORPIONAS

Balandis – permainų ir naujų darbų mėnuo. Pirmąją savaitę atraskite vidinės ramybės rezervą ir nereaguokite aštriai į darbines ar mokslo smulkmenas, tai įtakos Mėnulio užtemimas. Surenkite jums mieloje aplinkoje įspūdingą margučių dažymo šventę. Jūsų meilė mažiesiems padarys ją nepakartojamą.

Antroji savaitė darbams bus ženkliai palankesnė. Padaugės naujų darbų ir, nors ir lėčiau, pradės daugėti ir finansų.

Trečioji savaitė tinkama sportui, būtina rasti laiko išvykoms, darbui kartu šeimoje.

Ketvirtąją savaitę būsite romantiški. Vieniši užmegs naują pažintį. Bet Veneros tranzitas Dvynių ženkle pataria įsitikinti, kad susižavėjimas abipusis, o ne laikinas, vien vaikantis naudos. Ketvirta savaitė intensyvi darbiniais susitikimais. Ji teiks galimybių rasti naujų verslo krypčių, partnerių ir galimybių. Paskutinėmis darbo dienomis stenkitės nepriekaištauti artimiesiems dėl smulkmenų, žvelkite iš esmės ir stenkitės matyti pozityviąją situacijos pusę. Daugiau dėmesio skirkite mažiesiems, nes orai dar bus permainingi.

šaulysŠAULYS

Balandis jums – darbymečio laikotarpis. Svarbu išlaikyti jums būdingą, visus sunkumus išlaikyti padedantį optimizmą, šiuo laikotarpiu šiek tiek slopinamą Saturno tranzito jūsų ženklu įtakoje. Pirmosios balandžio dienos bus pokyčių ir netikėtumų laikotarpis. Būkite atviri geriems pasiūlymams. Mėnulio užtemimo laikotarpiu venkite ginčų ir nesutarimų. Išlaikykite dvasinę ramybę. Šventes praleiskite nuotaikingai, pradžiuginkite artimuosius netikėtomis staigmenomis. Leiskite sau dūkti su vaikais.

Antroji mėnesio savaitė palanki darbinių klausimų sprendimui. Svarbu neatidėlioti reikalingų ryžtingų žingsnių.

Trečioji savaitė tinkama darbams gamtoje, pradėti remontą ar statybas. Maloniai pradžiugins netikėtas draugo skambutis.

Ketvirtą savaitę atrasit naują sau įdomią veiklą, kuri vėliau galės atnešti reikalingas įplaukas. Šiuo laikotarpiu daugiau dėmesio skirkite namiškiams. Gali prireikti jūsų pagalbos giminaičiams. Paskutinėmis mėnesio dienomis norėsis ištrūkti į gamtą. Vieniši susipažinsite įdomų žmogų. Branginkite tarpusavio gerus santykius ir raskite įdomių būdų parodyti dėmesį jūsų brangiausiam žmogui.

ožiaragisOŽIARAGIS

Balandis – aktyvaus sporto mėnuo. Tie Ožiaragiai, kurie dar nepradėjo sportuoti, balandį būtinai pradėkite. Tai leis bent trumpam atitraukti savas mintis nuo karjeros, veiklos ir rūpestėlių dėl savijautos. Pradėti reikėtų iškart po Mėnulio užtemimo ir Šv.Velykų švenčių, kurias praleiskite draugiškoje artimųjų aplinkoje.

Antroji savaitė tinkama naujos veiklos, darbų pradžiai, ypač jei tai susiję su transportu, pervežimais ir sportu. Jūs stiprūs savo logika, mokėjimu „susidėlioti viską į lentynėles.“ Tad pasitelkite šias puikias savybes į pagalbą, įvertindami savo perspektyvas dabartinėje veikloje.

Trečiąją savaitę raskite daugiau laiko savo draugams. Netikėta žinutė jus labai gerai nuteiks ir padės kurti naują gerų santykių pradžią.

Ketvirtąją savaitę imkitės ilgai atidėliotų darbų, raskite laiko pasidžiaugti atbundančia gamta. Paskutinėmis balandžio dienomis gausite jums įdomios informacijos. Veikite ryžtingai, galbūt tai galės būti nuosavo verslo pradžia.

vandenisVANDENIS

Balandis – labai sėkmingas jums mėnuo. Baltojo Mėnulio tranzitas jūsų ženklu švelnins ir Mėnulio užtemimo įtaką, tačiau visgi balandžio 4 d. svarbių reikalų nespręskite. Šventėms sugalvokite įdomių staigmenų. Jūs taip mokate nustebinti savo netikėtais pasiūlymais ir išradingumu! Pirmoji savaitė jums palanki naujiems projektams bei sumanymams. Galite labai daug pasiekti sporte. Beje, tinkamas laikas norintiems imtis naujų darbų.

Antroji savaitė palanki vienišiems, ieškantiems gyvenimo draugo. Tai laikotarpis, kai lengvai megsis pažintys, bet Jupiterio padėtis įtakos, kad dalis pažinčių gali būti trumpalaikės, tad duokite sau truputį daugiau laiko draugystės tvirtumui patikrinti.

Trečia savaitė tinkama pokyčiams tiek kuriant naują savo stilių, tiek namų įdomiam pertvarkymui.

Paskutinę savaitę skirkite savo laisvą laiką nuoširdžiam bendravimui su jus mylinčiais žmonėmis. Paskutinės balandžio dienos įdomios norintiems naujų veiklų.

žuvysŽUVYS

Balandis bus energingas ir reikalaus iš jūsų greitų sprendimų. Pirma savaitė dar jautresniems bus emociškai nelengva, jausis buvusio jūsų ženkle Saulės užtemimo įtaka, o ir Mėnulio užtemimas balandžio 4 d. didins jūsų jautrią reakciją į aplinką. Tad labai svarbu šiuo laikotarpiu matyti pozityvią ateities perspektyvą. Šventiniam laikotarpiui kurkite ramią, jaukią, jautrią šventinę nuotaiką.

Jūsų puikios savybės, kaip mokėjimas išklausyti ir atjausti, puikiai atsiskleis jau antrąją balandžio savaitę, kai teks guosti nusivylusią draugę.

Trečioji savaitė bus bus įdomi naujais projektais ir naujai sutiktais įdomiais žmonėmis. Netikėtai maloniai nustebins jus pasiekusi nauja įdomi informacija. Gali tekti daugiau laiko skirti pasirūpinimui vaikais. Atraskite laiko ir sau: filmui, gerai knygai, ar maloniam pabendravimui.

Ketvirtą savaitę sulauksite nemažai papildomų darbų, o dar norėsis pradžiuginti artimą žmogų netikėta dovanėle – jausitės visiems labai reikalingi. Tinkamai paskirstykite savo jėgas. Paskutinės mėnesio dienos bus sklidinos ramaus džiugaus buvimo su jums brangiu žmogumi.

Šaltinis: Astrologė Lolita Žukienė Delfi.lt
(c) 2015 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.