Mėnesio horoskopas

Nėra komentarų »
AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Rugsėjo mėnesio horoskopas 2014 visiems zodiako ženklams. Šį mėnesį atverkime savo širdis gerumui, pasirūpinkime vieni kitais. Tikslų siekime laiptelis po laiptelio, atkakliai, pasidžiaugdami pradžioje ir mažesne sėkme. Jūsų rankų švelnumo labai reikės mažiesiems. Šiltas palaikymas ir priglaudimas jiems bus tiesiog būtini. Ypač tai svarbu mažiems mokinukams – tiek daug jiems reikės pradžioje išmokti. Šaunios jiems bus jau pirmosios rugsėjo dienos. Saulės tranzitas Mergelės ženklo palankiaisiais laipsniais sudarys puikias galimybes sėkmingai pradėti naujuosius mokslo metus. Kartais per skubėjimą, užmirštame savo dėmesiu pradžiuginti tėvus, garbaus amžiaus sulaukusius senelius. Rugsėjį būtinai tai padarykime. Net maža smulkmena, skambutis ar žinutė praskaidrins jų dienas ir suteiks džiaugsmo jiems visai savaitei. O besidarbuojantiems suaugusiems rugsėjį palanku spręsti finansines ir materialaus gerbūvio problemas. Kruopščiai taupantys atras naujas galimybes. Ieškantys naujų darbų juos galės, būdami atkaklūs, surasti. Tinkamas metas įsigyti nekilnojamą turtą, ypač jei jo ieškome priemiestyje, arti miškų, vandens telkinių. Tad ieškantys sodybų poilsiui ar kaimo turizmui, galit lengviau rasti tinkamą.

avinasAVINAS

Apmąstymų ir kantrybės ugdymo mėnuo. Retrogradinio Urano buvimo Jūsų ženkle įtaka šio mėnesio pirmąją savaitę išryškins neužbaigtus darbus, neišspręstus iki galo uždavinius. Dabar pats metas tai išspręsti. Kantrybė pirmąją savaitę labai pravers, nors ir norėsis gauti greitus rezultatus. Antroji rugsėjo savaitė – tinkamas metas ieškantiems susirasti patogesnę gyvenamąją vietą. Rugsėjo 10, 11 dienomis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, įsisiūbuos jausmai. Būsit žavūs, romantiški ir galintys sužavėti mylimą žmogų. Vienišiems tai puikus metas užmegzti draugystę. Trečioji savaitė atneš gerų permainų darbuose, tam įtakos turės palanki Nusileidusio Mazgo įtaka ir palankesnė Urano pozicija. Pravers senos pažintys. Galit rasti papildomų užsiėmimų. Ketvirtąją savaitę skirkit daugiau laiko sau – galbūt laikas apsilankyti grožio salone ar pasiieškoti madingo drabužio.

jautisJAUTIS

Intensyvios veiklos mėnuo. Jau pirmomis rugsėjo dienomis, ypač turinčius šeimas, griūte užgrius gausybė darbų. Bet kartu patirsite ir daug džiaugsmo akimirkų, kai kartu juos nuveiksite ir galėsite pasidžiaugti puikiais rezultatais. Pradžioje mėnesio raskit tinkamą progą pasiteirauti apie karjeros galimybes ir atlyginimo kilimą. Antroji savaitė, ypač rugsėjo 12 ir 13 dienos, kai Mėnulis keliaus jūsų ženklu, palanki draugystei, draugų pagalbai, romantiškiems susitikimams. Padėkit ieškantiems išeities savo palaikymu ir vertingais patarimais. Mėnesio viduryje imkitės ilgiau atidėliotų darbų. Tvarkykime savo buitį, gražinkime namus. Eikit žingsnis po žingsnio, kol jūsų pastangas apvainikuos sėkmė. Trečiąją rugsėjo savaitę paieškokit naujų finansinių šaltinių. čia jums padės seniai matyti draugai. Pradžiuginkit brangų Jums žmogų netikėta malonia staigmena. Ketvirtąją šio mėnesio savaitę galbūt viskas vyks ne taip greitai, kaip norisi, bet būkit kantrūs ir atkaklūs. Atraskit laiko kūrybai ir saviraiškai.

dvyniaiDVYNIAI

Emocingas ir daugiau pastangų pareikalausiantis mėnuo. Rugsėjo pradžioje norėsis visko ir iškart. Bet nusiteikit rimtam ir kruopščiam darbui. Pirmąją šio mėnesio savaitę taps aktualūs tarpusavio santykių klausimai. Ilgėsitės nerūpestingų, žavių akimirkų, kai dar nejutote daug atsakomybės už save ir kitą. Jas atgaivinkite rugsėjo 14, 15, 16 dienomis, kai Mėnulis keliaus jūsų ženklu ir būsit jausmingi ir aistringi. Svarbu neieškoti vienas kitame trūkumų, o pastebėti mylimo žmogaus privalumus. Rugsėjo viduryje verta įsiklausyti į draugų patarimus. Pavyks rasti sudėtingesnės darbinės situacijos sprendimą. Trečiąją savaitę branginkite tai, ką pasiekėte, atsargiau duokit pažadus. Galit nusivilti per galvas norinčiu lipti bendradarbiu. Prisiminkite tuos, kuriuos mylite. Nudžiuginkite brangų žmogų skambučiu ar žinute. Mėnesio ketvirtąją savaitę suraskit laiko pasidžiaugti rudenėjančia gamta kartu su jums artimiausiais žmonėmis. Kartais pažvelgti į dangų labai sveika, nes suvoki, kokie laikini mes ir mūsų rūpesčiai.

vėžysVĖŽYS

Darbų darbelių metas. Pirmoji rugsėjo savaitė pareikalaus nemažai pastangų, nes daug kas Jūsų gyvenime keisis. Reikės pasirūpinti mažaisiais šeimos nariais. Kartais jausitės prispausti atsakomybės ir būtinumo rūpintis kitais. Atminkite, kad ir labai mylėdami, už kitus negalite žengti žingsnių, kuriuos turi nueiti jie patys. Antroji savaitė atskleis naujas galimybes ir jūsų kūrybingumą, lengviau atsikvėpsite, tad jau galėsite skirti laiko ir sau. Nuotaikų kaita bus rugsėjo 17, 18 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis. Mėnesio viduryje moterys pasijuskit žaviomis ir laimingomis kiekvieną gyvenimo akimirką, nepriklausomai, koks oras už lango, o vyrai tapkit labiau pasitikintys savimi ir gyvenimu. Mėnesio trečiąją savaitę galit susikurti iš hobio sau mėgstamą veiklą. Galbūt pradžioje tai būtų tik papildoma veikla, bet laikui bėgant, tai būtų galima užauginti į nuosavą, džiaugsmą ir savirealizaciją teikiančią pagrindinę veiklą. Mėnesio ketvirtos savaitės savaitgalį pakvieskit pavakaroti seniai matytus draugus. Paskutinės mėnesio dienos bus vėl intensyvios, pareikalaus rimto susikaupimo bet kartu atneš nemažą sėkmę. Susilaikykit nuo neplanuotų didelių išlaidų.

liūtasLIŪTAS

Permainų laikas. Dar jausis Lilit buvimo įtaka Jūsų ženkle ir todėl atrodys, kad aplinkiniai nepakankamai Jus įvertina. Žinokit, kad taip tik atrodo, o Jūs esate mylimi ir vertinami kaip visada. Iki 5 rugsėjo dienos, kol dar Venera keliaus Jūsų ženklu, pagrindinį savo dėmesį skirkite brangiausiam Jūsų žmogui. Vienišiems tai ypač tinkamas laikas pažintims ir draugystės pradžiai. Be to, šios dienos ypač tinkamos apsilankyti grožio salone, įsigyti naują, Jums tinkantį drabužį ar kitą, ilgai svajotą pirkinį. Mėnesio pirma savaitė Jupiterio tranzito Jūsų ženklu įtakoje, bus įdomi ir naujais veiklos pasiūlymais. Pagaliau ims sektis darbų ieškantiems. Puikiai seksis ir dirbantiems organizacinį, vadovaujamą, bei su jaunimu, darbą. Antrąją savaitę venkit Jus mylintiems įrodinėti savo tiesas. Geriau pastebėkit jų pastangas Jumis pasirūpinti. Mėnulis 20, 21, 22 dienomis keliaus Jūsų ženklu, būsite aistringi ir žavūs, tad ypač svarbius romantiškus susitikimus skirkite šiomis dienomis. Ketvirtąją savaitę pagelbėkite artimiems draugams. Jūs galite padėti jiems pasijausti tvirčiau, ieškant išeičių iš sudėtingesnių gyvenimiškų situacijų. Savaitgalį geras filmas praskaidrintų jums nuotaiką, o pasidžiaugimas draugų sėkme nuteiktų optimistiškai.

mergelėMERGELĖ

Saulei keliaujant Jūsų ženklu atsiskleis geriausios Jūsų savybės ir atsiras naujos galimybės. Tai Jums labai sėkmingas mėnuo. Šio mėnesio pirmą dieną, kol dar Merkurijus vieši Jūsų ženkle, daug bendraukite. Tai tinkama diena kalbėtis su darbdaviu apie savo kilimo darbe perspektyvą bei atlyginimo pakėlimą. Vakarą skirkite susitikimams, draugystei ir pabuvimui su Jūsų brangiausiais žmonėmis. Nuotaikų kaita galima iki gimtadienio, vėliau po truputį stabilizuosis. Nuo 6 dienos rugsėjo, Venerai įžengus į Jūsų ženklą prasidės kilimo ir sėkmės laikotarpis. Šauniai seksis ir antrąją savaitę. Žinoma, norėsis didelių permainų, bet į jas reikės eiti mažais žingsneliais. Trečioji savaitė bus įdomi gerais pokyčiais darbuose. Sulauksit puikaus naujos veiklos pasiūlymo. Rugsėjo 22, 23 dienoms, Mėnuliui keliaujant Jūsų ženklu, pats metas romantiškam susitikimui. Ketvirtoji savaitė suteiks progų sustiprinti jausmus ir kam užmegzti, o kam – pagerinti tarpusavio santykius. Dalinkitės vieni su kitais ne tik rūpesčiais, bet ir džiaugsmais. Apgaubkite dėmesiu savo atžalas. Svarbu, tenkinant jų norus, atsižvelgti į turimas finansines galimybes. Paskutinį rugsėjo savaitgalį pradžiuginkite save išvyka su brangiausiu žmogumi į rudenėjančią gamtą. Paskutinėmis rugsėjo dienomis atnaujinkite savo rūbų spintą geru pirkiniu.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Rugsėjis išryškins jūsų savirealizacijos būtinybę. Ieškosite gyvenimo prasmės, įdomesnės veiklos ar hobio. Auginantys mažuosius save realizuos būdami puikiais tėveliais. Merkurijaus tranzitas Jūsų ženklu ragins sprendžiant įvairius klausimus ieškoti kompromisinių sprendimų. Antroji savaitė įneš naujų vėjų į jūsų asmeninį gyvenimą. Neskubėkite griaut sena. Ieškokite to, kas jus jungia. Raskit tą jautrų žodį, kuris suvirpins mylimo žmogaus širdį. Vieniši sutiks puikų žmogų, bet gali skirtis jūsų požiūriai į daugelį dalykų – svarbu ieškoti bendrų sąlyčio taškų. Rugsėjo 15, 16,17 dienos, kai Merkurijus, keliaudamas Jūsų ženklu priartės prie Kylančio Mazgo pozicijos, bus ypač svarbios Jūsų ateičiai. Galbūt jums kils puiki nuosavo verslo idėja, o gal pamatysite viso savo gyvenimo sėkmės perspektyvą. Trečioji savaitė, ypač kai Saulė pereis į Jūsų ženklą, atneš sėkmingus susitarimus ir karjeros galimybes. Rugsėjo 24, 25, 26 dienomis, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, būsit jautresni ir labiau pažeidžiami. Šį laikotarpį būkit atsakingi ir atidūs. Pasirinkit teisingą darbe strategiją ir neatidėliokite darbų. Mėnesio paskutinėmis dienomis susitikite su seniai matytais draugais, raskite laiko gerai knygai.

skorpionasSKORPIONAS

Labai aktyvus mėnuo. Rugsėjo 1, 2 dienomis, kai Mėnulis keliaus Jūsų ženklu, būsit energingi, intuityvūs, emocingi. Tuo džiuginsite aplinkinius, kaip ir sugebėjimu visur suspėti. Pirmąją mėnesio savaitę Marso tranzitas Jūsų ženklu skatins Jus imtis ryžtingų žingsnių tiek darbinėje veikloje, tiek santykių kūrime. Antroji savaitė atneš daug netikėtų permainų, tad labai pravers lankstus požiūris į situacijas. Būtinai raskit laiko pradžiuginti brangiausią žmogų savo kūrybinga staigmena. Mėnesio viduryje gali tekti spręsti buitines problemas. Būkite aktyvūs ir atlaidūs. Negali gi visi būti iš karto tobuli. Įvertinkime geru žodžiu kiekvieno pastangas. Nesinešiokite skriaudų. Atlaidumas ir jūsų širdies dosnumas – labiausiai žavinčios kitus Jūsų savybės. Trečiąją savaitę rasite naujų galimybių savirealizacijai, atsiras galimybių ir daugiau užsidirbti. Rugsėjo 28, 20 dienomis, kai į Jūsų ženklą sugrįš Mėnulis, skirkite laiko ne tik darbams, bet ir Meilei. Paskutinės rugsėjo dienos bus lengvesnės, tad pasirūpinkite savimi.

šaulysŠAULYS

Gerų kelionių ir naujų siekių metas. Rugsėjo 2, 3 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, pakvieskit Jums brangų žmogų romantiškam vakarui. Tomis dienomis lengviau bus rasti tinkamus, jautrius žodžius. Pirmąją mėnesio savaitę atrasite vis kažką naujo. Palanku užsirašyti į kursus pasimokyti ar imtis naujų darbų. Antroji savaitė bus intensyvaus darbo, atskleis Jūsų naujas galimybes. Nuo rugsėjo 14 dienos, kai į Jūsų ženklą įžengs Marsas, prasidės Jums ypač energingas ir sėkmingas laikotarpis. Ieškantys gyvenimo draugo trečiąją savaitę džiaugsitės naujomis pažintimis o verslą kuriantys – naujais verslo pasiūlymais. Marso tranzitas Jūsų ženklu skatins būti aktyviais, ieškančiais naujų galimybių, kūrybingais ir pozityviais. Ketvirtąją rugsėjo savaitę turintys laisvų dienų būtinai pakeliaukite. Nauji įspūdžiai yra būtent tai, ko šiuo metu Jums reikia, jie suteiks Jums jėgų įgyvendinti naujus sumanymus.

ožiaragisOŽIARAGIS

Jūsų tikslų, siekių išsikėlimo sau laikas. Pirmąją rugsėjo savaitę atrasite naują, įdomią ir labai naudingą veiklą. Tai leis pasididinti pajamas. Nuo rugsėjo 4 dienos, kai į Jūsų ženklą įžengs Mėnulis, Jus užvaldys jausmai, tad pradžiuginkit tuos, kuriuos mylite. Mėnesio antrąją savaitę dėl retrogradinio Plutono įtakos gali tekti grįžti prie anksčiau spręstų uždavinių. Šiuo laikotarpiu skirkit laiko sportui, pasirūpinkit sveikatos stiprinimu. Baltojo Mėnulio įtakoje trečioji savaitė atneš naujų gerų pokyčių darbuose. Galit sulaukti aukštesnių pareigų pasiūlymo. Turintiems nuosavą veiklą atsiras netikėtų plėtros galimybių. Ketvirtąją savaitę labiau pasirūpinkite artimu žmogumi. Nuoširdus, geras žodis jį labai pradžiugins. Labai norėsis, kad viskas vyktų pagal Jūsų planą, bet gyvenimas šiuo laikotarpiu bus pilnas netikėtumų. Svarbu bus išmokti juos priimti. Paskutinėmis mėnesio dienomis sulauksit netikėto skambučio. Šis susitikimas įneš didelių permainų į Jūsų gyvenimą.

vandenisVANDENIS

Tai – stabilumo metas. Viduje laisvi besijaučiantys vandeniai pirmąją rugsėjo savaitę didvyriškai tvarkysis su užgriuvusia rūpesčių lavina. Rugsėjo 6, 7 dienomis, kai jūsų ženklu keliaus Mėnulis, drąsiai reikšite savo jausmus. Įsimylėję prisipažins mylinčiais, o tie, kuriems vestuvių maršas nuskambėjęs jau anksčiau, pasijus kaip vėl iš naujo įsimylėję. Antrąją savaitę spręsite finansinius klausimus. Svarbu išvengti nepamatuotos rizikos ir tada priimti sprendimai bus kaip reta, sėkmingi. Mėnesio viduryje darbe išryškės pažiūrų skirtumai. Būkit tolerantiški kitokiai nuomonei. Visai naudinga kartais į situaciją pažvelgti kitu kampu. Trečiąją savaitę pasirūpinkite namiškiais. Gal per daug įpareigojimų juos užgriuvo. Jūsų pagalba bus savalaikė. Ketvirtąją mėnesio savaitę suraskite laiko savo hobiui, atsinaujinkit namus. Paskutinėmis mėnesio dienomis pasidžiaukite namiškių ir draugų sėkme, kartu apsilankykite gerame filme ar spektaklyje.

žuvysŽUVYS

Apmąstymų ir kūrybinės išraiškos laikas. Pirmąją savaitę skirkite laiko vaikams. Gali išryškėti jūsų nuomonių skirtumai. Bet Jūsų šiltas palaikymas jiems bus labai svarbus. Rugsėjo 8, 9 dienomis, kai Jūsų ženklu keliaus Mėnulis, būsit jautresni nei įprastai. Tuo laikotarpiu galit atverti savo širdį artimiausiam ir brangiausiam žmogui. Antroji savaitė palanki kilimui darbe, planų kūrimui ateičiai. Neptūno buvimas Jūsų ženkle sustiprins Jūsų intuiciją – pasikliaukite ja. Trečiąją savaitę raskit laiko romantikai, pradžiuginkit mylimą žmogų netikėta staigmena. Ketvirtąją savaitę dėl Chirono buvimo Jūsų ženkle įtakos norėsis daugiau bendrauti, rūpintis artimaisiais. Pasidžiaukite linksma išvyka su draugais. Paskutinėmis dienomis pasirūpinkit savo nauju įvaizdžiu. Šiomis dienomis atkreipkite dėmesį į ženklus. Jei kažkuri veikla labiau stringa, galbūt reikia kažką iš esmės pakeisti. Leiskit sau būti savimi, ne vien derintis prie kitų poreikių. Todėl būtinai suraskit laiko savo mėgstamiausiai veiklai. Tai padės Jums atkurti savas jėgas ir vėliau su nauja energija kibti į darbus.

Šaltinis: Delfi.lt
(c) 2014 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.