avinasAVINAS

Anaiptol ne viskas vyksta pagal planą. Tai jus jaudina ir nervina. Ypač erzins jūsų asmeninės veiksmų laisvės suvaržymai. Nepasiduokite emocijoms. Prieš pakeldamas balsą išsiaiškinkite, kas dėl to kaltas. Gal tai jūs pats?

jautisJAUTIS

Kiekvienoje širdyje atsiras vietos dar vienam geram draugui. Šiandien užmegzta nauja pažintis ilgainiui peraugs į gražią didelę draugystę. Nesidrovėkite ir nemenkinkite savo šansų - esate pakankamai žavus ir geidžiamas.

dvyniaiDVYNIAI

Ar tik nebūsite pamiršęs kažko svarbaus? Negalite atsikratyti jausmo, kad iš jūsų kažko tikimasi, tik jūs negalite suprasti, ko. Sakykite tiesiai ir aiškiai, ką jūs galite ir ko - ne. Neslapukaukite - taip galutinai supainiosite kitus ir susipainiosite pats.

vezysVėžYS

Kad ir kaip nerūpestingai elgėtės pastaruoju metu, panašu, kad sugebėsite išsisukti iš visų bėdų. Emocijos jus nuves tokiais keliais, kurių protas net neįtaria esant. Mėgaukitės šia vėjavaikiška diena - ji greit baigsis.

liutasLIūTAS

Džiaukitės šia diena. Nauji vėjai, kurie turėtų netrukus papūsti, neatneš jums to, ko labiausiai tikėjotės. Šiandien disciplina ir tvarka - jūsų geriausi draugai. Nepamirškite ir gerų santykių su kolegomis.

mergeleMERGELė

Baigiasi karštligiškos veiklos etapas ir pagaliau galėsite atgauti kvapą. Pats laikas prisėsti ir ramiai įvertinti kelių pastarųjų dienų rezultatus. Išvados gali pasirodyti ne itin džiuginančios, bet jos padės geriau planuoti darbus ateityje.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Tiek geros, tiek blogos naujienos šiandien sklis ypač greitai. Būsite gana plepus, paslapčių jums patikėti tikrai neverta. Seniems draugams veikiausiai gerokai įkyrėsite, o štai naujajam pažįstamui galite padaryti tikrai neblogą įspūdį.

skorpionasSKORPIONAS

Skuboti sprendimai šiandien tikrai neatneš nieko gera. Būkite rimtesnis ir atsakingesnis - ant kortos pastatyta kur kas daugiau, nei jums atrodo. Padėtį gerokai komplikuos tai, kad esate anaiptol ne vienintelis, siekiantis savo tikslų.

saulysŠAULYS

Netikėtomis aplinkybėmis galite sužinoti stulbinančią naujieną. Savo reikalus būtumėte linkęs susitvarkyti pats, bet labai galimas dalykas, kad be pagalbos neapsieisite.

oziaragisOžIARAGIS

Šiandien negalėsite pakęsti įpusėtų darbų. Ką pradėjęs, norėsite būtinai ir užbaigti. Neapsakomai erzins bet kokios kliūtys, kad ir pačios objektyviausios. Aplinkiniams atrodys, kad pernelyg dramatizuojate. Nesivelkite į tuščius ginčus.

vandenisVANDENIS

Kad ir kur nuvyktumėte, būsite sutiktas šiltai ir maloniai. Bendrauti su seniai nematytais draugais bus netikėtai lengva ir malonu. Visą dieną judėsite, vienoje vietoje ilgiau neužsibūkite.

zuvysŽUVYS

Iki šiol manėte, kad žinote, ko norite. Tai kodėl dabar taip sunku apsispręsti? Nesukite sau šiandien galvos dėl dalykų, kurie rytoj išsispręs savaime, be jūsų pastangų. Kartais graži paslaptis geriau nei karti tiesa. Pabėgti nuo sunkių minčių padės fizinė veikla.

========================================================================================================= Norite individualiai parengto horoskopo? Jį galite užsisakyti čia - ASMENINIS HOROSKOPAS. =========================================================================================================