avinasAVINAS

Jūs pasiryžęs viskam. Jūsų rankose visi koziriai, ar bent jau jums taip rodosi. Nepraraskite realybės jausmo šitaip lošdamas. Jokiu būdu šiandien nepainiokite privataus gyvenimo ir darbo reikalų.

jautisJAUTIS

Gali keistai susiklostyti širdies reikalai: didelė tikimybė sutikti tinkamą žmogų netinkamoje vietoje. Bet kuriuo atveju nesileiskite emocijų apakinamas, nepaminkite svarbiausių savo principų.

dvyniaiDVYNIAI

Raskite laiko pabendrauti su vaikais. Jų problemos nėra tokios menkos ir juokingos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

vezysVėžYS

Galimas daiktas, kad jūs einate klaidinga kryptimi. Dar kartą peržiūrėkite savo planus ir pakoreguokite tai, kas iš tiesų svarbu. Pernelyg didelis stabilumas šeimoje gresia virsti į nuobodulį.

liutasLIūTAS

Padrikai dirbami darbai retai būna sėkmingi. Jei nespėjate, dalies verčiau atsisakykite iš viso. Ir neliekite savo apmaudo ant niekuo dėtų šeimos narių! Stenkitės nepersivalgyti - skrandis šiandien nėra jūsų stiprioji vieta.

mergeleMERGELė

Nekaip prasidėjusi diena tolyn eis geryn. Puikus metas pasivaikščiojimams (po parduotuves - taip pat). Veikiausiai į jūsų rankas pateks būtent tai, ko jau seniai ieškojote. Kils didelė pagunda išleisti dalį taip sunkiai užsidirbtų pinigų.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Būkite tarp žmonių. Malonus susitikimas ir įdomus pokalbis yra būtent tai, ko jums šiandien labiausiai reikia. Vakare verčiau priimkite pasiūlymą, kurį šiaip jau atmestumėte.

skorpionasSKORPIONAS

Eilinė pažintis virsta nauja daug žadančia sąjunga. Šįvakar Skorpionams atsiveria neribotos galimybės. Pasistenkite griežtai atriboti savo asmeninį ir viešąjį gyvenimus. Mokykitės iš svetimų klaidų, kad nereikėtų daryti savų.

saulysŠAULYS

Norėtumėte šaukti apie savo jausmus visam pasauliui, bet protingiau būtų dar susilaikyti. Emocinė jūsų reakcija yra labai nuoširdi, bet tam tikroje situacijoje gali būti visiškai netinkama.

oziaragisOžIARAGIS

Būti svetingu šeimininku - puiku, bet šiuo metu jums labiau reikėtų pabūti vienam ar su mylimu žmogumi. Reikalus taip pat verčiau atidėkite iki pirmadienio. Venkite ekstravagantiškai besielgiančių žmonių.

vandenisVANDENIS

Būsite geresnis stebėtojas nei žaidėjas. Sekite kitų veiksmus ir laukite savo eilės. Jei jaučiatės esąs teisus, ignoruokite priešingą aplinkinių nuomonę. Apetitas gali būti geresnis nei paprastai.

zuvysŽUVYS

Pasaulis iš pat ryto atrodys keistas ir svetimas. Seniai žinomi daiktai įgaus naujų spalvų ir mes keistus šešėlius. Kita vertus, ne visi pasikeitimai yra į bloga. Vakarop turėtumėte pasijusti tvirčiau.