avinasAVINAS

Padėtis susikomplikavo labai greitai ir jau nebėra kelio atgal. Užuot stengęsis ištraukti uodegą iš spąstų, verčiau ją nukirskite. Šįkart bus paprasčiau išsilaižius žaizdas mėginti iš naujo.

jautisJAUTIS

Pasukęs teisinga kryptimi, ir didžiausią nesėkmę šiandien galite paversti tegu ir nedidele, bet sėkme. Melą ir tiesos nesakymą skiria ryški riba, ir tik nuo jūsų priklauso, kurias ribas šiandien jūs pasiryšite kirsti.

dvyniaiDVYNIAI

Siela pasirengusi, bet kūnas yra silpnas. Tvirtai žinote, kas turi būti padaryta, bet šiandien tam netinkama diena. Didelė tikimybė persivalgyti ar piktnaudžiauti kokiu kitu mėgstamu dalyku. Šįvakar stenkitės paruošti dirvą rytdienos darbams.

vezysVėžYS

Pagaliau išties nušvis protas. Savaime ateis atsakymai į seniai kankinusius klausimus. Šįvakar artimųjų akyse galite išvysti džiaugsmo ašaras.

liutasLIūTAS

Rašytos ir nerašytos taisyklės ar įstatymai - lyg molis jūsų rankose. Nesunkiai pritaikote savo reikmėms. Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai nėra ribų. Ši diena bus gera pamoka visiems, ne tik jums.

mergeleMERGELė

Rašytos ir nerašytos taisyklės ar įstatymai - lyg molis jūsų rankose. Nesunkiai pritaikote savo reikmėms. Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai nėra ribų. Ši diena bus gera pamoka visiems, ne tik jums.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Kad pasirodėte esąs savanaudis, turbūt sužinojo jau visi. Dabar bent pasistenkite nebūti užsispyręs. Likti ir ieškoti kompromiso bus daug protingiau nei išeiti trenkus durimis. Bet kuriuo atveju neatidėkite problemos sprendimo rytdienai.

skorpionasSKORPIONAS

Viena iš tų retų dienų, kai tikrai verta kelti sau neįveikiamas užduotis. Pats nustebsite, kiek daug iš tiesų galite nuveikti. Nesulaukęs tinkamo įvertinimo iš aplinkinių, nesivaržykite deramai apdovanoti savęs pats.

saulysŠAULYS

Dabar, kai jau pasiekėte dugną, laikas nuo jo atsispirti link viršūnės. Pagerėjimas dar nejaučiamas, bet jis tikrai artėja. Jūsų energijos lygis šiandien jau aukštesnis už vidutinį, tad laikas lįsti iš šešėlio ir imtis seniai jūsų rankos laukiančių darbų.

oziaragisOžIARAGIS

Atidžiai apsižvalgykite - ar vienintelis savo išmintingų kalbų klausytojas nelikote pats vienas? Gal jau laikas būtų pakeisti plokštelę? Aplinkiniai tikrai apsidžiaugtų.

vandenisVANDENIS

Kažkas akivaizdžiai ir sąmoningai stoja jums skersai kelio. Neišvengiamiems pokyčiams verčiau nesipriešinti, o pasistengti pakreipti juos sau naudinga linkme. Šįvakar širdys sutars, net jei protai ir ginčysis.

zuvysŽUVYS

Šiandien ypač pravers neeiliniai organizaciniai sugebėjimai ir mokėjimas bendrauti. Būdamas nepaprastai užsiėmęs, vis dėlto sugebėsite svarbiam asmeniui skirti tiek dėmesio, kad jis manytų esąs svarbiausias ir vienintelis jūsų rūpestis.