Juodoji magija: kaip apsiginti?

Burtai ir magija Komentuoti

Per visą žmonijos istoriją gyvavo ne tik gerieji žyniai, bet ir galingi kerėtojai, užsiimantys juodąja magija. Nors ir keista, vis dėlto jų siunčiamas blogis įrodytas neginčytinų faktų.

Kad juodoji magija egzistuoja ir veikia, šiandien niekas neabejoja. Tačiau eilinis mirtingasis kartais net neįtaria, kad tapo juodosios magijos auka: jo gyvenimas, sveikata ima ristis nuokalnėn, gyvybė pakimba ant plauko, o medikai bejėgiškai skėsčioja rankomis…

Su Vilniaus kerėtoja, baltosios ir juodosios magijos žinove Svetlana kalbamės apie tai, kaip pažinti kerus ir kaip nuo jų apsiginti.

Juodoji magija klesti

Žinoma, keistoka būtų pripažinti, kad žmonija tiek daug pasiekusi medicinos srityje, sukūrusi naujų technologijų, užkariavusi kosmosą ir pasiekusi kone Žemės centrą, nesugebėjo rasti būdų apsiginti nuo juodųjų magų antpuolių.

Mūsų dienomis juodoji magija, vėl įgavusi didelį pagreitį, tampa ne tik labai populiari, bet ir labai pavojinga. Įvairiausio plauko ekstrasensai nesivaržydami siūlo savo paslaugas: užkalba ne tik pagelbėdami, bet ir kenkdami ar net nulemdami kitų žmonių mirtį. Tai, žinoma, nemažai kainuoja, bet juodoji magija klesti. Štai kodėl reikia kalbėti apie energinę apsaugą, prisiminti primirštas žinias, kurios kadaise buvo labai populiarios.

Nepilnas butelis vyno

Svetlana: Vienai mano klientei buvo ne daugiau kaip trisdešimt metų. Atrodė ji sveika ir visiškai laiminga, turėjo puikų vyrą, klusnų sūnų. Ir staiga per keletą savaičių viskas pasikeitė. Vėliau analizuodama praeitį ir man pasakodama Veronika prisiminė paskutinę laimingą akimirką – savo gimtadienį. Šventė jį negausioje šeimos draugijoje, pasikvietė keletą žmonių: draugę su vyru ir kaimynę, likusią vieną po skyrybų. Specialiai kaimynei Veronikos vyras pakvietė nevedusį bendradarbį.

Atsitiko taip, kad vakarėlis vis tęsėsi, o gėrimai baigėsi. Kaimynė prisiminė namuose turinti butelį vyno, tiesa, pradėtą. Atsineštą vyną pilstė pati. Pirmiausia įpylė Veronikai, paskui jos vyrui. O į nevedusį vyriškį net nekreipė dėmesio. Nuo vakarėlio pradžios demonstratyviai bendravo tik su Veronikos vyru.

Veronika: Man ir į galvą neatėjo pavyduliauti vyrui. Juk Aleksas visada buvo man ištikimas! Kitą dieną su šeima vykau į sodą ir, kaip įprasta, palikau kaimynei raktus (jei kas nutiktų mums nesant). Vos išvažiavus iš miesto staiga gana rimtai man pasakė, kad su kaimyne taip artimai nebendraučiau, nes jam labai nepatiko jos vakarykštis elgesys. Tuomet tik pasijuokiau iš tokių jo žodžių…

Gyvenimas subyrėjo tarsi kortų namelis

Svetlana: Po kelių savaičių grįžusi iš sodo Veronika netikėtai sunegalavo: juto nuolatinį silpnumą, svaigo galva, dingo apetitas, krito svoris, bet gydytojai negalėjo nustatyti priežasties. O svarbiausia – visiškai pasikeitė šeimos narių elgesys: sūnus pradėjo šiurkščiai elgtis ir prastai mokytis, vyras arba visiškai tylėdavo, arba priekaištaudavo dėl smulkmenų. Kartą grįžusi iš darbo rado vyro raštelį, kad jis išeina pas kitą moterį, t. y. pas kaimynę. Tai buvo nepakeliama, juk gyveno jie šalimais! Įtampą dar labiau didino sūnus leisdamas kaimyniniame bute visus vakarus ir elgdamasis su mama lyg su tuščia vieta…

Išklausiusi šią istoriją supratau, kad viskas prasidėjo nuo nepilno butelio vyno, kurį tą vakarą atsinešė kaimynė. Bet, sprendžiant iš tolesnės įvykių raidos, vienu vynu (kuriuo remiantis griebiamasi pačių stipriausių meilės kerų) kaimynė tikrai neapsiribojo. Juodąją magiją ji nukreipė ne tik į Veroniką, bet ir į jos sūnų. Tada Veronikos paklausiau, ar ji nepastebėjusi, nerasdavusi savo namuose anksčiau neturėtų daiktų? Pasirodo, rasdavo, tik nekreipdavo į juos deramo dėmesio…

„Juodieji“ radiniai

Svetlana: Vyrui palikus šeimą Veronika, norėdama šiek tiek užsimiršti, ėmėsi kone generalinės namų ruošos. Pirmiausia pastebėjusi, kad iširo sofos kraštas, ėmėsi jį siūti. Netikėtai po apmušalu aptiko keistą dviejų spalvų (juodos ir pilkos) vilnos gniužulą. Pilkas – šilkinis, kaip katino kailis, juodas – kietas, primenantis šuns plaukus. Žodžiu, tai akivaizdus klasikinis juodosios magijos variantas. Sumaišę šių dviejų gyvūnų kailius kerėtojai paverčia artimus žmones pikčiausiais priešais. Beje, tai veikia ne tik vyrą ir žmoną, aukomis tampa ir jų vaikai, nes su tėvais jie stipriai energiškai susiję. Ant knygų lentynos Veronika rado svetimą nosinę su kraujo dėmėmis. Tai vėlgi juodosios magijos daiktas.

Taip, Veronika kreipėsi į mane pagalbos pačiu laiku! Juk kruvini juodieji kerai dažniausiai pasiglemžia ne tik aukos sveikatą, bet ir gyvybę. Be to, iš po seno pianino šeimininkė ištraukė mažą juodą vaškinę žvakutę, primenančią kalėdinę, bet apvyniotą juodu siūlu su daugybe mazgelių. Tokiame toteme gali slypėti bet kokia informacija, spinduliuojanti po visą butą. Netgi užsukusius atsitiktinius svečius ši žvakė priverčia jaustis itin blogai: žmonės jaučia nerimą, ilgesį, įvairius negalavimus.

Ką daryti radus juodosios magijos daiktus?

Svetlana: Paklausiau Veronikos, ką ji padarė su šiais radiniais. „Paprasčiausiai išmečiau į šiukšlių vamzdį“, – atsakė ši. Tai buvo didžiausia klaida. Mat toks būdas atsikratyti pražūtingųjų totemų nieko nekeičia, tai yra iš jų neišvaduoja. Juose slypinti informacija nenustoja veikti prieš savo auką. Bet kurį juodosios magijos totemą – vilną ar žvakę – reikia sunaikinti tam tikru būdu. Ir tai būtina žinoti!

Visų pirma tokio radinio negalima liesti rankomis! Nedera ne tik į rankas imti, bet netgi koja paspirti. Kad išmestumėte „staigmeną“ iš buto arba pašalintumėte ją iš kelio (dažnai magiški daiktai numetami prie slenksčio), reikia pasinaudoti lazda arba žnyplėmis, o paskui lazdą ar žnyples gerai nuplauti tekančiu vandeniu. Užburtą nepageidautiną daiktą būtina sudeginti po atviru dangumi.

Pašalinis daiktas – pretekstas sunerimti

Svetlana: Tad kokius dar daiktus naudoja kerėtojai juodosios magijos tikslais? Ir kokių saugumo taisyklių reikia laikytis juos aptikus?

Tikriausiai jau aišku: jeigu jums kas nors atnešė ir pasiūlė pradėtą butelį vyno, jokiu būdu nedera jo gerti, kad ir koks patikimas ir mielas atrodo žmogus. Vietoj sumaišytų katės ir šuns plaukų juodieji magai dažnai naudoja meškos taukus, varnų plunksnas, supainiotus tamsius siūlus ir kitokias tekstilės skiaures bei šiukšles, pametamas, kaip jau minėta, kur nors bute. Verta įsidėmėti štai ką: po pobūvio apžiūrėkite savo butą, ar nėra kokių nors paliktų daiktų. Žinoma, jeigu nesate šimtu procentų įsitikinę, kad tarp svečių negalėjo būti bent vieno pavyduolio. Jei prie namų durų radote adatą, žiogelį, plunksnų ir jau minėtų daiktų, būkite ypač atidūs ir nelieskite jų rankomis.

Apie dovanas ir suvenyrus

Svetlana: Jeigu jums dovanojamas koks nors naminis kepinys (pavyzdžiui, pyragas), o jūs nevisiškai pasitikite kepėju, geriau jo nevalgykite. Kaip ir tekstilė, vilna, natūralios kilmės medžiagos ir tešla yra stiprus neigiamos informacijos perteikėjas. Juk kiekviena moteris žino, kad įvairių šeimininkių pagal vieną ir tą patį receptą pagamintas patiekalas gali būti įvairaus skonio. Kodėl taip yra? Ogi todėl, kad kepėjų informaciniai laukai skirtingi: pyrago kepimą lydi skirtinga nuotaika, kuri lemia gaminio kokybę ir skonį… Todėl suprantama, kodėl rytiečiai neleidžia sergančioms moterims ruošti maisto: mat tuo metu šeimininkių spinduliuojama negatyvi energija perduodama maistui ir valgis netenka gerųjų savybių (ypač jei tai ryžiai ir mėsa).

Per šventes iškilmių šeimininkams paprastai dovanojama gėlių. Tokia dovana atrodytų yra pati saugiausia. Tačiau išimtis – geltonos gėlės (ypač skintos pelkėje) – vandens lelijos, vilkdalgiai… Geltonos gėlės – vienintelės, gebančios perteikti neigiamą informaciją aplinkiniams.

Gana atsargiai reikia priimti dovanojamus suvenyrus – amatininkų gaminius. Dar geriau ir pačiam jų nepirkti. Ypač jei tai – atvežtinė egzotika.

Įsigydamas suvenyrą įsigyji ir ligą

Viešint Rytų šalyse patartina nepirkti jokių to krašto rankų darbo gaminių. Kodėl? Keistos nendrinės, medinės ar molinės kaukės, parduodamos turguose labai pigiai, kaip ir kiti rankų darbo gaminiai, nuo seno kerėtojų naudojami beviltiškai sergantiems ligoniams gydyti. Jomis būdavo išgydomas vėžys, raudonoji vilkligė, kitos baisios ligos. Procesas toks: ligonį įkurdindavo kerėtojo namuose, kur per kelias dienas buvo gaminama tokia kaukė ar statulėlė. Magas užmegzdavo glaudų energinį ryšį tarp gaminio ir nesveikų žmogaus organų. Tada šį „liaudies meno“ dirbinį nešdavo į turgų ir parduodavo baltajam turistui – europiečiui, kad šis išsivežtų „ligą“. Taigi turistas parsiveždavo pražūtingąjį meno kūrinį namo, parodydavo pirkinį visiems šeimos nariams. O šis, paskleidęs nematomuosius energinius mirties čiuptuvus, sugriebdavo ką nors iš šeimos narių ir perduodavo jam „ligos“ informaciją. Kažkur ten, toli, ligonis pasveikdavo, o čia susirgdavo niekuo dėtas žmogus. Ir dažniausiai beviltiškai, nepagydomai…

Štai ir visos energinio saugumo taisyklės, kurias žinoti reikia kiekvienam, kad apsisaugotų nuo galimų energinių antpuolių, galinčių baigtis labai liūdnai.

100 komentarai (-ų) temoje “Juodoji magija: kaip apsiginti?”

 1. lora sako:

  Pas mane nuo 2009 metu vien nelaimes meileja nesiseka,man brangus zmones apserga,visad atsitinka kas met pavasario pradzioja,o prasidejo nesekmes ir nelaimes kai atsikrauste moteris i kaiminyste ir as su ja susipazinau,supratau kad ji daro visokius burtus kad mane suzlugdyti,tai jau isitikinau,ka man daryti,su ja risiu nebepalaikau,bet jos burtai vis kenkia man ir mano brangiems zmonems.

 2. Romualdas sako:

  Nuo magijos gali apsaugoti tiktai angelo sargas ir JEZAUS KRISTAUS vardas.Prieš žmogaus valia niekas negali brautis į jo kūną.

 3. moteris sako:

  na ir prisiskaičiau istorijų,pagalvojau kad ir aš prakeikta ,,,bet kaip nuimti tą blogį ? čia rašė pagulėti sūriame vandenyje ir teigiamai galvoti.O kaip dar nuimti tą juodąją magiją?čia siaubas ką skaičiau,,,padėkite :)) niekas nepasakys kaip nuimti užkeikimą,nes ekstrasensai darbo neturės.

 4. Ugnele sako:

  Sveiki, pati buvau susidurusi su tuom. Man padejo Reiki specialistai. Dabar suprantu, kad ir kas, ka blogo pasiute, dirbo su magija, viska gali nusiimti pats. Meditacijos metu, pamaciau viska, su savo enrgija dirbau, viska valiau, blogi verciau i meile. Ir man pavyko.
  Sunkiausia buvo nugaleti baime.Bet angelai man padejo.

 5. maze sako:

  Laba diena,

  As buvau prakeita .11 metu sirgau kuo tik imanoma.viena is bureju man padejo .jau 2 metai as gyvenau gan ramiai viskas pradejo sekstis ,atsikraciau daug ligu.bet….Paskutinis menesis vel prasideda problemos : as jauciuosi blogai, mano antra puse apsirgo su sirdies ligomis,mano motinai vel nesiseka ,as pykstuosi su visais .Darbe problemos .viskas griuva kaip gintis nuo kitu zmoniu kurie linki blogo?

 6. Irma sako:

  Sveiki,

  Man tikrai reikia pagalbos, nes ka mes jau isbandeme-niekas nepadeda.
  Pries pora metu susipazinau su vyru, pati tuo metu buvau skirybu etape, turejau naujagimi. Su tuo vyru susipazinome, ir gan greitai ememe draugauti, ivyko mano skirybos, mes apsigyvenome drauge, pradejom planuoti vedybas, jis myli mano sunu kaip savo gryna krauja. Bet…kuomet susipazinome, jis man pasake jog yra jau 6 metus susizadejes, taciau nemato su ta kita moterim jokios ateities ir nenori jos vesti. Po poros menesiu draugystes, jis pasake jai ir savo bei jos seimoms jog suzadetuves nutraukia ir turi kita moteri-mane.. Su lig savaite ar dviem visas musu pasakiskas gyvenimas virto tikra bjaurastim. Tos buvusios merginos pussesere papasakojo mano uosvienei, jog uztiko ja skaitant kazka ant mano vyro is sventos knygos pasidejus jo nuotrauka priesais ir dauzydama ja su batu.Uosviene pazysta tos merginos seseri, ir pasakojo jog ji taip pat skaitydavo kazka ant mano vyro.
  Mums jau buvo pasake, kad mano vyras uzburtas stipria magija, galbut ir as pati, bet visi patarimai kaip atsikratyti neveikia. Mes visdar gyvename kartu, stengiames sutarti kuo geriau, nes zinome priezasty kodel mums apskritai viskas taip nesiseka, bet neistveriame ilgiau 2-3 dienu ramiai. Viskas ka abu paimame i rankas-duzta, luzta, griuna, finansine padetis patapo tragiska, santykiai byra. Abu nuleidziame rankas, tada vel bandom susiimti, bet neilgam, nes nesekmes isvaro is kantrybes.
  Labai prasau kazkokio patarimo, nes abu tikrai norime gyventi kartu, laukiuosi antro vaikelio, jo issvajotos dukrytes. Bet be pagalbos nezinau ar isgyvensime, nes kekviena barni grasiname vienas kitam skirybom, tada vel kelias dienas esame kaip pirma diena susitike, nes prisimename nesekmiu priezasty…
  Lauksiu patarimo..
  Dekui

 7. Veronika sako:

  Sveiki, norėciau paprasyti pagalbos ar bent patarimo.. tiksliau ne man jos reikia ,bet zmogui ,kuriam jauciu meile..Labai ji myliu..jis mane labai iskaudino, pazemino prie kitos merginos… bet nepykantos negaliu laikyti…Jstikruju jauciu ir meile is jo puses kad ir su tokiu elgesiu, bet nezinau kodel jis taip elgiasi( musu draugyste buvo labai sudetinga.. gal todel kad bandziau pakeisti ji, padeti pazvelgti i gyvenima kitaip, o jis budamas per silpnas niekaip nepasidave tam).. mes issiskyreme.. bet zinau kad jis apie mane galvoja.. seka mane.. mano veiksmus kiekviena diena(pvz pazinciu anketos, facebooke) galbut jis ir nera man skirtas zmogus.. bet noriu kad jis butu laimingas. Jauciu kad gali buti kad tas zmogus yra prakeiktas arba uzkeretas.. kadangi jis nelaimingas, blaskosi savyje, neturi gyvenime tikslu, nesiekia nieko, tik geria tas dienas kai nedirba.. o esant galimybei gertu ir kiekviena diena… nemato grazaus gyvenimo blaiviom akim..nors ir yra jaunas grazus simpatiskas vyras…niekada gyvenime neuzsiiminejau jokia magija, ar burtais..bet noriu tam zmogui sugrazinti gyvenimo dziaugsma.. kad ir ne su manim .. su kita..ka as tureciau padaryti kad jo gyvenimas pasikeistu..kad pradetu vertinti ir dziaugtis gyvenimu..jis geras zmogus, geros sirdies, rupestingas.As su juo susitikti galbut nebesusitiksiu bet labai trokstu jam laimes. Jei kas galite patarti prasau parasykite man kusyte@gmail.com. dekui..

 8. mindaugas sako:

  sveiki nezinau kur man kreiptis mane isties panasu ar prakeike ar kas cia dedas pastaruoju metu ziaurei pradejau bijot del sauguma policija persekiojia nors visiskai nieko nepadares esu zodziu nei pinigu neturiu nieko kam su manim taip elktis nezinau nu nors jaunas esu21 metu bet tokie keisti dalykai dedas kad nebezinau kaip elktis nei ka ne nesuvokiu kas dedas atrode geras givenimas bet kaip ir visalaik kaskaip netaip givenu vien tos juodasios tamsiosios jegos griauna givenima rasau atvirai nes nebegaliu ka ir kaip daryt galit mielieji zmones patart kaip elktis tokiose daznose beviltiskuos situacijose?

 9. vera sako:

  as gyvenau su vyru pas mane vyras savo vieno kambariu buta pardave nieko nepraniases savo tevams pradejo isgerinet po kiek laiko pradingo 3tukst litu dabar isvaziavo gyditis nuo alkogolio o pinai kaip puse metu dingsta net pinigines ir nezinau ka dariti????namie nera kam pavogti o pinigai dingsta gal kas gali patart kaip panaikinti ta prakeiksma???labai dekinga buciau

 10. Nilgita sako:

  Irmai. Jeigu jau buvo padaryta magija, reikia ja nuimti. Yra budu kaip tai padaryti. Galima melstis, medituoti, kurti pozityvias mintis, svajoti ir pan. Taciau jei energetinis pazeidimas gilesnis, arba tai padaryta senai – maldos nebepadeda.

 11. Ausra sako:

  Ieskodama internete informacijos apie nuziurejimus,apsauga nuo negatyvo uzklydau i si saita.Noreciau trumpai ir apie mano nerima pasidalinti.
  Pries kelis menesius i musu nama atsikrauste moteris,kuri pasigyre galinti bloga pasiusti ir ji visada laimi.Pries tai as siek tiek ja pazinojau,padejau nuo sirdies.O kas dabar, si moteriske pradejo tersti mano varda,kalbeti netiesa kitiems,kurie mane pazista ar nepazista.Fotografuoja mane,tiesiog provokuoja.Tiesiog jauciu dideli negatyva,girdejau net savo ausimis,kaip nuteikineja kitus pries mane.Zodziu daro viska,kad isikraustyciau is sio namo,kuriame nuomuoju kambari.Patarkit prasau,kaip nugaleti baime?Sios moters negatyvumas,intrigos,agresija mane gazdina.
  GAL GALETUMTE KA NORS PATARTI? Is anksto sirdingai dekoju.

 12. Daina sako:

  Laba diena, o kaip tie zmones (juodieji magai) inesdami daikta sako, negi tik numeta ir viskas, ar sako, kad butu prakeikta visa seima, ar visas namas? kaip isvaryti juodaji maga is namu? ar utenka tik su savo nupirkta zvake pagal laikrodzio rodykle apeiti per kambary ir isvaryti?

 13. Ingrida sako:

  Laba diena,pries 3metus issikyrem su vyru del kitos jaunos merginos mano vyras ilgai nedave man ramybes nors ir gyveno jau su ja,kai pasakiau kad atstotu nuo manes nes suzinojau kad jo drauge laukiasi,nebendravome gerus metus jam net nerupejo kaip gyvena musu sunus visai juo nesidomejo o mes gyvenome ramu ir laiminga gyvenima dviese. kai po metu jis vel apsireiske prasidejo keisti dalykai susije su mano sveikata, daktarai istyre mane nuo koju iki galvos bet niekas nieko neranda,galvoju ar tai nebus tik kerai ar prakeikimas,nes kai tik mano buves vyras apsireiskai prasideda negalavimai kad net prisireikia greitosios pagalbos kai jis vel dingsta dingsta ir negalavimai,dar suzinojau kad jis labai gailisi mus palikes ir yra nelaimingas su savo nauja seima. Norejau suzinot jai tai uzkeikimas kaip man ji pasalinti,ka daryti?

 14. Galina sako:

  INGRIDA,manau,kad jusu vyras yra uzkeiktas.Kadangi jis negauna niekur energijos,o jus ji prisileidziat,tai jis jus nuvampyrina ir jusu lieka vaizdingai pasakius griauciai ir oda.Del to ir blogai jauciates.Jis del to visai nekaltas,tiesiog taip stengiasi isgyventi.Jums jokiu budu negalima su juo bendrauti,kol nebus nuimtas prakeiksmas.Pastebekite,jei jis megsta didelius zmoniu samburius ar dideles parduotuves 100% taip ir yra.

 15. susidurusi sako:

  Sveiki visiems. Juodoji magija egzistavo visais laikais. Vienaip ar kitaip jos pats nepanaikinsi. Reikia kreiptis i tas mociutes, bet jau tikrai-specialistes. Su tuo esame susidure patys. Nerasysiu kiek visko yra teke isgyventi ir pergyventi, nors dar sioks toks slefas tesiasi per gyvenima. Musu seimoje prasidejusius keistus reiskinius pradejau itarineti as. Ir vis del to neklydo mano nuojauta. Pasirodo visai musu seimai buvo uznesta zemiu nuo kapiniu, kad visa seima gniuzdytusi. Tai padare kaimyne salimais gyvenanti. Kiek dar veliau, brolis prasidejo su tokia merga,kuris gyvenime nebuves agresyviu, pavirto i zveries pavidala. Prasidejo jem nesekmes, prarado viska ka turejo, imone, turta ir pagaliau gyvenima. Tai gi nebebuvo laiko laukti ilgiau, kad grimzti dar gilliau i nesekmes. Prasidejo nezmoniski barniai tarp savu net su valdisku instituciju isikisimais ir t.t. Rekomendavo man viena specialiste, bet jau tikrai sios srities zinove. Nuejau as ten, man akys sprogo ir sprogo nuo jos pasakytu kalbu man, tai kas buvo kas yra ir ka dar ketinama siekti i musu seima. Pasake, kad kaimyne labai kenke jums, ir brolio “boba” taip ja pavadino, nes ji jį apgiržiusi savo menesinemis. Taigi emiausi uz visa seima naikinti kenkencius padarinius, aisku ejau pas moteriske. Pracedura nemaza, bet palaipsniui viskas klojasi i gera. Buvo labai sunku ikalbeti broli nuvesti isvalyti ta bruda sugirdyta jam, nes tokiu budu jis nesioje nesekme visai seimai, niekaip nesiseke su moterimis jam ir t.t. O siandiena jau dziaugiames jo naujo gyvenimo pradzia. Dar niekaip negaliu tevu namu iskuopti to negatyvo, kai ten nuvaziuoju, jauciu nuolatine itampa, pavargtu ten bebunant, nieko nesinori daryti, nuolatiniai barniai su mama visiems, ir ji pati prakeikta, kai uzeina staiga ima vartoti alkoholi ir tampa agresivi. Kaimyne labai sieke, kad mano tevai prasigertu, netektu lesu ir nusigyventu i blogaja puse (jie gyvena gerai) ir is tikro buvo nuopolis nemazas, viskas s;ydo is seimos bet ne i seima, broliui su antrom pusem nesiseke “ziauriai” sieke visais i manomais budais mano skyrybu seimos, tuo metu ir mano su vyru santykiai braskejo i skyrybu puse, buvome tik keleta metu kaip susituoke, siandiena jau 13 metu, bet vis dar kartu. Tai va ir ko pasekoje, dariau ir as kai ka, ka man liepe, bet jokiu budu ne blogo linketi, negelima, bet ka siunte mums, viskas gryzo i paciu gyvenima ir i kaimynes ir i brolio buvusiaja o ji netgi per teismus tampoma, nes ant musu mamos vardo, o ji dirbo banke, pagamino mamai nezinant kreditines 2 korteles po 10000 lt. kurias pati pasieme. Mums nervu kainavo nemazai, bet tiesa taip pat pasiekeme aisku per teisma, nes reikejo irodyti parasu padirbimus ir kitus irodymus, o buvo jau musu tevams ir turto arestas paskelbtas. Kaimynes pacios dukra vyras buvo palikes ir alkoholi pradejo vartoti, vaikai is ligu niekaip neislipa, tik gaila, kad nesupranta tokie asmenys, darysi bloga kitam kentes tavo artimieji ar vaikai. Ir dar vienas toks dalykas, kai man dare tuos vadinamus prakeiksmu valimus, mano kaimynei paastrejo ligos rozes progresas, dukros stuburo ligos simptomai ir jos vaikui vienam rimti skrandzio negalavimai. Vat jau ko gaila tai vaiku, kurie niekada nekalti uz tevu klaidas, bet toks gyvenimas, kad uz tevu klaidas kencia vaikai. Tai va tiek, mano praktikoje pasakojimu butu daug dar labai. Dar mums blogo linkinciu tu paciu yra, bet pagaliau geris blogi nugalejo… Kaimyne jau net su tevais pradejo kalbetis pati, labintis. Tik jiems nuolat kartoju bukit atsargus, kad… broliui visada kartoju, buk atsargus su ta… jokiu kavu.jokiu arbatu ar panasiai. kai tik ta suzinodavo. kad brolis turi drauge, ji pradedavo listi vel i jo gyvenima viska suardo santykius, neva ji ji vel priima i savo gyvenima, ir vel prameta…. ir vel viskas is naujo… Jai taip budavo, kad ji traukte traukdavo prie jos tiesiog savaime uzeidavo, o kai isvaleme ta bruda taip ir pagaliau sale saves mylima zmogu turi ir jis myli begalo.
  Sekmes visiems, tik su kantrybe, ko tikrai reikia.

 16. Birutė sako:

  Prieš metus savo namo sklype radau sidabrinį/man taip atrodo/ kryželį su Kristumi.Parsinešiau ir padėjau į lentyną.Patarkite ką su juo man daryti.Ačiū

 17. Vida sako:

  Visiskai netiketai vyras mane paliko,isejo pasakes ,kad ,,pavargo” nuo tokio gyvenimo,as likau kalta del visko,nors visi jo paaiskinimai vaikiski.Gyvenome gerai,planavome ateiti,tai buvo musu abieju antros santuokos.Visa tai truko 8 metus,bet po musu apsipykimo ,jis po5 dienu gryzo pas pirma zmona.Nors kartodavo,kad jos nemylejo,kentejo.Siandien buvau pas bioenergetike ir suzinojau,kad jo buvusi kreipesi i 3 juodaja magija uzsiimancius magus ir ji parsigrazino atgal.Taip pat jie uzdejo ,,zalia” aki mano sunui.kad jam nesisektu,kad jis kentetu.Sake galiu kreiptis ir as i tuo uzsiimancius zmones,bet tada butu karas be galo.Jie nuimtu prakeikima-vyras gryztu,ji kreiptusi ir vel uzdetu jam,bet tada as galiu uztraukti prakeikima savo vaikams,anukams ir …Cia sake beprasme kova ir pinigai didziuliai.Man taip pat yra pakenkta.Gal kas zinote kaip galeciau sau ir vaikams padeti?Vyra myliu be galo,jis man brangus,bet po tokiu zodziu issigandau ir bijau ka daryti,sake jis pats nesupranta kas ivyko ir atseit jis galvoja,kad savo valia taip pasielge ir padare gerai.Kaip man elgtis,kad surasciau gyvenime ramybe,nes dabar gyvenu vien mintimis apie ji,noriu,kad gryztu namo,bet sake jog jis negales to padaryti,nes nuo jo nepriklauso.Gal kas zinote sprendima rimtesni-pasidalinkite prasau.

 18. Vytautas sako:

  Šiuo metu jokia magija, ezoterika, burtai, religijos neveikia. Čia nuo 2012m rugsėjo mėnesio. Kažkokie senieji ryšiai ir priklausomybės gal ir likę bet jų niekas nevaldo. Tiesiog nėra to egregorų dvasių pasaulio kuris šiuos dalykus kontroliavo. Tiesiog 2012m liepos mėn. teko atsidurti keistoje padėtyje tarp dviejų nesuvokiamų jėgų. Viena mane bandė sunaikinti fiziški, kita saugojo. Galiausiai norinčios sunaikinti neliko. To proceso metu teko patirti daug įdomių nutikimų, atsidurti komos būsenoje ir laimingai būti išsuktam iš keblių padėčių. Pasikeitė šio ir anapusinio pasaulio suvokimas. Kitoks ir žmogaus sandaros supratimas. Esmė mirties nėra tik būsenos pakeitimas. Taip kad esam visiškai laisvi ir viskas priklauso tik nuo mūsų.

 19. Rosita sako:

  Sveiki, mano brolis labai pasikeite nebenori dirbti,jaunas vyrukas 28 m, o budavo darbstus, bendraujantis,padedantis. Viskas prasidejo nuo to, kad isiziurejo vedusia uz save vyresne 18 m moteri.Per naktis nebemiega, uzsidares savy paliko, net galus dares, kai su ja buvo susipykes. Kuri laika buvo pagereje nes su ja nebebendravo, bet atrodo kad laikinai. Tiesiog jaucia apatija viskam nera tikslo pas zmogu gyventi, eme meluoti ko nedarydavo anksciau. Ar gali buti jinai ji pas bureja uzburusi kad jis ja isiziuretu?

 20. Sabina sako:

  Pasiskaičiau ir susimąsčiau, kad gal ir man vertėtu su išmanačiu žmogum pasišnekėti.
  Vyras mane ir keturias dūkras pailiko prieš 5 metus. tiksliau aš jį išvariau. Pasakiau, kad, jeigu tingi ką nors dirbti, tegu eina sau lauk. Ir išėjo. Maždaug metus viskas buvo gerai. Nelikus dykaduonio pasitaupiau pinigų, pradėjau namus tvarkyti. Po to jis pradėjo retkarčiais lankytis. Po kelių tokių apsilankymų sustreikavo mano sveikata. Galvojau sunervina, tai ir ligos puola, juk sako, kad visos ligos nuo nervų :) Bet pastebėja, kad vasarą, kai gyvename giminaičių sode visos ligos stebūklingai išgaruoja. Vyras ten nesilanko.
  Nuo rudens vėl su ligom kariauju. Ir su dūkrom pasidarė sunku sisišnekėti. Visada puikiai sutardavome, o dabar viskas negerai, visai nebesitvarko, jų kambarys užverstas rūbais ir visokiais daiktais, nebesimoko, pažymiai nukrito iki 4, nors anksčiau mažiausias budavo 8. Praleidinėja pamokas.
  Ir viskas genda. Per metus pakeičiau jau 3 elektrines virykles, arbatinukas jau ketvirtas, lemputės laiko 2-3 mėnesius ir siuvimo mašina ir skalbyklė sugedo. Žodžiu ne namai, o viena nelaimė.
  Gal kas žinote kokį žynį, kuris galėtų patarti?
  Taip ir vargstu

 21. Erika sako:

  o kaip aplamai išsiaiškinti ar prakeiksmas yra?
  Meilėje man nesiseka nuolatos, bet nesiseka, tai labai silpnai pasakyta. Net progų rimtų nebuvo nors atrodau padoriai, nestora, nebaisi, dirbanti… net pažįstamos baisyklės (storos, neprisižiūrinčios, apsileidusios, neišsilavinusios) susikūrė šeimas, o aš kaip viena taip viena. Toks įspūdis, kad vaikinai tiesiog bijo pasižiūrėt į mano pusę. Turiu vieną tokią tetą, kuri jau daug metų domisi magija ir užkeikimais, vaikšto pas būrėjus. Meilėje jai nesiseka, o savo vyrui yra kaišiojusi ir visokių buteliukų su gėrimais ir “talismanų” (tai tik tiek kiek žinau, o kiek nežinau). Toji teta jau metų metai kai nesutaria su mano tėvais. Dabar jie tiesiog nebesusitinka, bet mano vaikystėje tarp jų buvo ir daug skandalų bei pykčio. Nesinori nieko kaltinti savo nesekmėmis, bet tikrai jau ne kartą buvo tokia mintis šovusi, kad čia tetos užkeikimas. Faktas vienas – ji tikrai galėjo tai padaryti, o klausimas tik ar tikrai padarė ar tai tik mano paranoja :)

 22. Ugnele sako:

  Sabinai,
  Elektronikos daiktai genda, nes daug pykcio ir agresijos.Ir mano nuomone, Jusu buves vyras, “valgo” Jusu energija, ir siuncia negeras mintis ar palinkejimus(nes Jus ji isvarete is namu). Ir tai jis daro labai sekmingai.
  Visu pirma, as budama Jusu vietoje, visiskai neisileisciau jo i namus. Susitikimai su vaikais gali buti ir kitur.
  Issivalyti namus – pasiimti verbos sakele, uzdegti, pasmilkinti visus namus, ypac kampus, nes ten kaupiasi visa negatyvi informacija. Gelima sukalbeti malda. Paskui su balta zvake, eiti apklink sienas, didelis negatyvas sudega, zvake gali imti rukti, patamseti, nusilieti vaskas. Palaikyti ilgiau tose vietose, kur traska liepsna, ar labai juoduoja. apeiti apie tris kartus, bet galima ir daugiau.
  Tai labai paprastas, bet labai veiksmingas apvalymo ritualas, namai tampa sviesus, ir labai gaivus, atsiranda ramybe namuose.
  Ir nepamirskit, kad namai tai yra Jusu asmenine tvirtove. Ir juose lankosi tik tie zmones, kurie atnesa pacius geriausius jausmus. Sekmes:-)

 23. Ugnele sako:

  Verba (kadagys) – atbaido visus nelabuosius, blogas energijas, tamsos atstovus.
  O ugnis – pati is saves yra sventa, viska sudegina, viska panaikina.
  O tai – tobulas derinys, apvalymui ir apsivalymui.( po laidotuviu, sunkiu ligu, negeru ir bloga linkinciu zmoniu, barniu ir pan)

 24. Nilgita sako:

  Galiu patarti Sabinai viena paprasta dalyka – pabarstykite druskos palei namu slenksti ir paziurekite ar jusu vyras nores uzeiti i namus ar ne? Jei jis nesa bloga per ta druska nezengs. Namus reikia valyti energetiskai, kreipiantis i specialista. Skyrybos sunkus laikotarpis – daug skausmo negatyviu minciu kaupiasi ir viskas lieka – o jus gyvenate toje sunkioje energetikoje. Isvalius namu energetika prasideda tarsi naujas gyvenimo juose laikotarpis – norisi grazintis, tvarkytis, norisi juose buti.
  Yra ir kitu budu namu valymui, tik jie maziau efektyvus, zinoma veikia ir viska tvarko jei uzterstumo lygmuo nera labai didelis. Galima tiesiog su sventinta verba pasmilkinti visuose namu kampuose kalbant maldas, prasant Dievo pagalbos. Galima naudoti valancius smilkalus-labiausiai tinka salavijo (galima ir dziovinta salavijo sakele smilkinti). galima dazniau deginti zvakes – pries uzdegant paprasyti kad isvalytu kambario negatyvia energetika.
  O jusu ligos, nesutarimai su dukromis – tai pasekme to, ka jau susikaupete savo energetikoje, ja taip pat reikia valyti. Bet kkokia musu mintis lieka energetineje istorijoje – pati zinote ko buvo daugiau pastaruoju metu, pozityvas taip pat isiraso i energetine atminti. Jei nieko nedarysite – taip ie tesis tie varginantys dalykai.

 25. Monika sako:

  Labas vakaras, as labai jaudinuosi del savo vaikino, net nezinau ka daryti, gal tai prakeiksmas, o gal dar kazkas yra kitkas.. pradesiu nuo to kaip buvo pirma nelaime.. mudu vaziavom i svente taip pat kartu vaziavo ir mano brolis, ir mes visa kelia mastem ka ten veiksim juokemes ir t.t. kol galiausiai susvaide masina ir mes iskridom i griovi.. po kiek laiko kai jau jis susitvarke masina atsitiko dar viena avaraija jis su priekiu atsitrenke i kita masina ir sulankste visa kapota ir ne tik.. tada per viena menesi jam pradejo begt antifrizas, veliau rankinis nebeveike, o dabar dujos teka,vakar isipylem duju kad galetume nuvaziuoti 40 kilometru, bet nuvaziavom tik 17 … gal kas galetu patedi ir pasakyti kas ce yra, nes man jau darosi baisu ir visad kazkas turi atsitikt masina, o ne jam paciam :(

 26. SMILTE sako:

  labas vakaras man esa taip nutike pries menesi nusipirksu prailgintoje ysijungau visalaika vieke siandien bisky patraukau nevieke patikrinau visus laidus irgi nevieke
  kita istoryje
  plovau indus ir viskas buvo gerai kol lekste nesuduzo ir taip puodelis lekste bludelis

  viskas nutiko tapace diena

 27. Izabelė sako:

  Sveiki, turiu tokį prašymą padėti, turime labai blogus kaimynus, viena netgi kažkada užsiiminėjo juodąją magija ar net dabar ją praktikuoja. Kažkada su šeima gyvenome labai gerai, visko turėjome ir pinigų ir draugų, nestigo laimės džiaugsmo ir t.t. Bet viskas pradėjo keistis, vyras neteko darbo, pradėjo vis dažniau išgerinėti, namuose nieko nebedaryti, man pradėjo blogėti sveikata, pradėjau daugiau dirbti, kad išlaikyti šeimą, bet pinigų vis stigo. Mano dukra lankė daug įvairių užsiėmimų, bet taip nei vieno ir nebaigė iki galo.. Žodžiu viskas kuo tolyn tuo blogyn. Gyvename lyg ir nuosavame name, ne per seniausiai tvarkiaus aplinka ir radau įdomų daiktą, ant pagaliuko užrištas ružavas siūlas, tarsi pakaruoklis, ir prie to siūlo buvo pririštas akmuo ir juo užviniotas, aš radau ir sudeginau po atviru dangumi. gal gal galit patarti, kaip reikia apsisaugoti nuo tu prakeiksmų, kad viskas pageretų? Ačiū.

 28. Diana sako:

  Sveiki, niekas taip nesuzlugdo zmogaus, kaip jo paties negatyvios mintys, baime, itarimai…
  isitikinau tuo pati, nuo 2009 metu atidariau savo imone, pries tai buvau sekminga samdoma direktore, jauciau, kad mano darbuotojai myli mane , as jiems stengiausi padeti ir mes buvom puiki komanda, taciau atejus naujajam mano aukstesniam virsininkui, kuris pradejo diktatoriskai elgtis (po to tik supratau , kad tai tik mano iliuzijos buvo) pradejau isigalvoti nebutu dalyku, kad jis mane nori patraukti ir pan. maza to pradejau nuteikineti savo komanda pries ji, atidariau savo imone , perejo keli darbuotojai is senosios darbovietes. ikurus savo versla pamirsau negatyva ir pradejau rupintis savo nauju verslu, puoselejau verslo isivaziavima , nors nemazai pinigu i tai investavau, del sios priiezasties susipykau su vyru, pilnai ji suprantu, jis mane palaike visada, taciau as jo neklausiau dariau savo,(jis man sake nesokineti pries valdzia ir liktitoliau dirbti samdoma direktore. na bet as stengiausi ir neblogai sekesi, taciau po 2012 metu(kai buvo juodasis menulis) pradejau laukti |sunkiu laiku| :) ir susilaukiau :) ivyko gaisras mano darbo vietoje, kuris atnese nemazu nuostoliu, pradejau itarineti darbuotoja , ji natlaike mano pastoviu itarimu , isejo is darbo,taip mano imoneje liko keli darbuotojai, pradejo nelabai sektis, pradejau gerti alkoholi ,o jo poveikio pasekmeje ir prasidejo dar didesni itarimai, o kai dar pradejau save kaltinti vyro padedama, kad viska padariau ne taip, tai pradejau tiesiog eiti is proto, to pasekme pastovus nervai, pamirsau valgyti ir viena diena isveze is darbo , nes nualpau, tai ivyko pries savaite, visa savaite jutau, kad mirstu ir tikrai neatsitiesiu,truko oro,dusau, negalejau valgyti, padejo tik mano mamos malda. pradejau nuosirdziai melstis, prasyti atleidimo, nes negalejau sau atleisti, kad viska ne taip padariau, todel kaip sventajame raste rasoma, gyvenkite sia diena, jokiais budais nesigreziokite atgal (virsite druskos stulpu)svarbu laiku suprasti klaida ir nuosirdziai atsiprasyti visu, netikiu kad kazkas gali pakenkti, pakenkti gali tik pats sau, pati slyksciasia poelgi padariau, kad dar ir savo sunu itarinejau, ko pasekmeje dabar jis su animi nesiskaito ir jauciu jo nuoskauda, sitas jausmas man taip drasko sirdi, na bet as tikiu , kad jis man atleis, tikrai atleis, nes jis man pasiule paziureti filma …………….”Kur nunesa sapnai”…………….. patariu pasiziureti, tik idemiai ir niekada nepasiduoti, svarbu atsiprasyti, atleisti sau ir laukti , man siuo metu padeda tik nuosirdi malda, aciu mano mamai, kuri meldziasi uz mane ir dbar kantriai lauksiu susitaikymo su vyru ir su sunumi, nes paziurejus si filma viska supratau

 29. Vaida sako:

  EGZISTUOJA JUODOJI MAGIJA EGZISTUOJA. Nerašysiu čia nieko, jokių pasekmių ir t.t. bet esame taip su ja susidūrę, kad ole le. Ir radinių rasta ir t.t. Tu net nieko neįtarsi kada gali atsisėsti kažkas ant tavęs ir tik todėl, kad tiesiog kažkiek geriau gyveni. O pačio žmogaus pavydas jį patį žudo kažkada. Ir štai tuomet griebiamės jaudų darbelių. Esmė yra tokia, kad grąža anksčiau ar vėliau grįžta, kas dirba su tuo. Faktas, kad nuo žmogaus dorybės daug priklauso.

 30. Nilgita sako:

  Labai daug kur sustinku su Vaida – “kad nuo žmogaus dorybės daug priklauso”. Labai daug prikaluso ir nuo žmogaus užsiimančio magija dorybės. Kartais net nenorėdamas pakenkti kitam magas, įsikišęs į kito žmogausa gyvenimą, susikuria sau karma. Domiuosi tais dalykais ir visados stebiuosi kiek daug visko vyksta aplink mus, nepriklausomai nuo mūsų norų ir ketinimų. Iš ties yra daug žmonių, kurie gali koreaguoti situacijas, veikti kito žmogaus sprendimus. Pirma taisyklė – jei kas netenkina tavo aplinkoje, reikia pokyčius daryti savyje. Tada galima ir pas energetikus pagalbos prašyti, kad greičiau pokyčiai vyktų – bet žmogus turi pats norėti tų pokyčių. Pasikeitus žmogui – pasikeičia ir jį supanti aplinka. Tai nevyksta per vieną dieną, tam reikia laiko – o kanrtybės žmogui dažniausiai stinga. Norisi visko čia ir dabar. Pagrindinės savybės pritraukiančios gerąją aplinką tai meilė ir pozityvios mintys. Individualias situacijas galiu komentuoti individualiai, ruddal@splius.lt parašykite man.

 31. Julija sako:

  Sveiki noriu ir as jums truputi papasakoti kaip galima dar uzsitraukti gyvenyme tokiu bedu ir nesisekimu. Gyvenu vargstu dirbu, vis laukiu gal pasiseks, o kazkaip vis taip pat , nutariau kreiptis pas viena tarologe, ji atverte kortas tokia rodos maloni,pasikalbejom ji lyg taip apramino. Na galvoju viskas bus gerai,dar po kiek laiko vel kreipiausi pas ja nes vis kazkaip pradejo nesisekti, sveikata lyg nebeta, ji atverte kortas taip zejo zejo, akis paputus, tada sako viskas bus gerai ir taip toliau, galu gale po metu gal, viena diena man nutiko nelaime, gavau toki soka,nezinojau kur iseities ieskoti, niekas nepadejo, as vel sakau gal kortos patars, tai pas ta pacia kreipiausi, o ji taip man drauge prisistate, pribure, taip supainiojo, kad iklimpau i tokia duobe , kad gyvenime nebeislipsiu,o pasirodo galejo buti gera iseitis, bet ji tai nuslepe ir suklaidino mane, Ir dar veliau issiaiskinau, kad visos nelaimes tai pasirodo jos darbas, magija juk mes joms pateikiame pries buriantis informacija ir apie save.

 32. Bicas sako:

  Buvome grazi seima.IDEALI.Kol amzina atilsi tevukas pries 14 metu sugriesijo su kita moterimi.Su seserim manome,kad buvo ir yra “uzristos” akys.Tevas galiausai nusigere mire kovo 11 siu metu,net per laidotuves pirmoje eileje puikavosi musu mamos dabartinis meiluzis.Manome ,kad porcia pasiusta visai seimai.Sesuo taip ir neatranda mylimojo savo gyvenime, nesugivenimai su mama.Mamos vampirizmas- tai auksciausias pilotazas.Barniai su ja,nesutarimai, prakeiksmai.Manome , kad tai moteris su kuria ata. tevuks sugriesijo -siusta porcia musu seimai-ypac mamai-“akla,uzristos akys”-nieko nemato.Nors turi kelis aukstuosius issilavinimus.Pagelbekit dalia_moncyte@yahoo.dk.Buciau labai dekinga

 33. valentina sako:

  Svetlana kaip Jus surasti

 34. Sigita sako:

  Teko susidurti su juodaja magija.Atvykes vyrukas,bande panaudot minties itaiga manipuliacijai,hypnoze valios palauzimui,po to pabande prasibraut per sapna i pasamone.Viskas buvo nukreipta i turto pasisavinima.Susitvarkiau,nes pati turiu tokiu sugebejimu.Tai patarimas toks.Geriausia ieskot gero Reiki meistro,kuris padetu rast priezasti,tai yra ,nustatyt zmogu ,kuris tai padare,o po to isvalytu viska.Labai padeda maldos,bukit budrus ir laimingi!

 35. linskmutis sako:

  Sveiki, man jau kaip nesisekt pradejo tai pradejo, nuo to momento kai susipazinau su vienu zmogum. Iki to laiko buvau uzkopes karjeros laiptais uzsitarnaves statusa. Po pazinties su tuo zmogum viskas ritasi tik zemyn ir nezinau kada sustos. Tai tesiasi jau gal kokius 7 ar tai 6 metus. Atrodo viska darai kad pasisektu, bet viskas kaip I siena. Niekaip negaliu pajudet nuo dugno, ir net nezinau ar jau ji pasiekiau. Mano klausimas butu toks, gal kas gali pasakyt, kaip suprast ir kaip zinot ar turiu uzdeta prakeiksma, nuziurejima, ar cia tik paprasciausia juoda linija, kuri kazkodel labai uzsitese. Busiu labai dekingas jei kas gales ka pasakyti kaip atskirti , kaip suprasti/

 36. Ania sako:

  laba,pas mus namose darosi vieni kaistnibes,daug turim bedu,sode jei darom saskykus visada be saukimu nebuna,arba visada namose pikciai bunamvakar radom rozanciu du manau uzburtus kaba ant musu ploto ir gal todel pas mus daug nelaimiu?nzn ka su jumis daryt?

 37. Ana sako:

  Labas vakaras. Skaicau straipsni, skaiciau komentarus. Ir esme tokia, musu santuoka kaba ant plauko. Jauciu kad esu uosvienes neriureta, apkalbeta, gal net ji pati savo sunu uzkalbejus, nes kai jis pas ja nuvazuoja ir kai grysta jis namo i musu namus, tai mes buman abu pikti, barames , nesutariam. Po keliu tokiu dienu praeina, bet kiekvienas toks barnis ne i gera puse, ir svarbiausia is nieko kyla. Patarkit, ka daryti?kas tai galetu buti? kap apsisaugoti nuo tokio blogio? Ar tai yra prakeikti namai? Lauksiu pataimu: laina@email.lt

 38. kamilija sako:

  Labadiena, norėjau pasiklausti kas man darosi, kodėl aš matau dvasias kartais per televizorių, stikla ir kitką. Taip pat ir kita mano draugė mato, mums net baisu. Mes buvome nuėjusios pas burėją ,o ši pasakė jog mus kažkas prakeikė ir net nežinome ka daryti kad nebematytume dvasių. Gal galite padėti?

 39. Austeja sako:

  Mielieji, pradesiu nuo to kad musu baznycia ir kunigai iskreipe per tiek simtmeciu Dievo zodi. Lietuviai meldiasi Jezui kaip Dievui,bet jis gi ne dievas o Dievo zodzio skelbejas-musu visu Sventasis ir pranasejas. Dievas yra VISKAS-VISAGALE DVASIA, Jezus yra jo sunus,bet ir mes esame jo vaikai ir tiek pat galiu turime kaip ir jis tik tai reikia suvokti ir pajusti sielos galia ir Dievo meile kuria mes savyje nesiojame. Norite jo meile ir galia pajusti? Prisidekite ranka prie sirdies,uzsimerkite,tikekite visagaliu Dievu ir kosmosu ir savo dieviska dvasia irsakykite sau garsiai ar mintyse: AS esu kas esu-AS esu kas AS esu!!! Ir pakartokite pora kartu. Tai visiskai nauja patiris,tiesa? Tik su sios sviesos ir visatos ir Dievo ir savo dieviskos galios suvokimu galima pries tamsa kovoti. Mielieji,mes per krikstynas gavome pirma varda,per komunija gavome antra tai kai i Dieva kreipiates tai susnekekite Sveika Maria ir ir Dievo tevo ir tada kreipkites su svo abiem vardais pvz. Visagali kosmose Dieve teve i tave kreipiuosi as Viktorija Maria,as myliu tave ir visus tavo vaikus. As turiu prasyma …
  Ir jei ko prasote tai prasykite KONKRECIAI. Jei prasote kad vyras negertu tai prasykite,kad jis negertu alkoholio ir turetu stipria valia jam atsilaikyti.
  Ir is tiktuju ne viskas ka jus laikote prakeiksmu yra prakeikmas. Tai gali buti jusu karma kuria jus isgyventi turite arba is kosmoso skirtos pamokos jusu gyvenime kuriu jus vis nepasimokate ir nepasimokate todel kartojasi panasios problemos per kurias jus kazka suprasti ir pasimokyti turite. Ir musu mintys turi labai stipria galia,cia kaip bumerangas-grizta visada atgal ir dvigubai. Tai gali sugrizti ir po daug metu,nelinkekite niekam nieko blogo ir nepavydekite.
  Pries iskart sprendziant kad jus prakeiktas padarykite pora dalyku savo sielai isvalyti. Jums nereikia begti pas klebona,kreipkites i Dieva patys-Jezus taip skelbe. Suraskite ramu momenta be triuksmo kai busite viena ir jei jums tai sunku tai nueikite i baznycia kai zmoniu nera nes ten gera atmosfera,gera susikaupti. Uzdekite viena zvakute Dievui i pasimelskite jam. Susimastykite kokias klaidas esate padare,suvokite jas ir atleiskite sau ir tada prasykite Dievo atleidimo. O jei kazkam blogo padarete ar palinkejote ar kada pykti jutote kam nors ar netgi prakeikete mintyse-suvokite tai,atleiskite is sirdies sau ir prasykite Dievo atleidimo.uzdekite zvakute savo mylimiesiams ir paprasykite palinkekite jiems gero. Ir galu gale uzdekite zvakute sau ir kreipkites su savo prasymais i visagali Kosmosa Dieva. Kai jus visa tai darysite pridekite ranka prie sirdies ir pajuskite savo dvasia,Dievo meile, verkite jei jums tai sirdis sako,verkite kol asaru nebebus. Bendraukite su Dievu kaip su savo tetciu tik kad jis Visagale dvasia-nepalieciamas. Po viso sito jus pajusite kokia stipri jusu siela ir kiek meiles ir gerumo jumyse yra TAI JUSU STIPRYBE-JUSU SARVAS.
  Nueikite i dusa,sukalbekite malda Dievui ir Marijei ir su duso galva nuo pat v7rsaus iki apacios nuleisti ir sneketi kad su sio nubeganciu vandeniu nubega visi pikti zvilgsniai visi pikti linkejimai ir visas blogis ka jums palinkejo,lai vanduo tai nuplauna,nuo galvos iki koju ir nuplaukia su juo. Jums nereikia tai zodis i zodi kartoti,snekekite ka j6ms nuojauta sako, Dievas jus isgirs.
  Susiorganizuokite namams baznytiniu smilkalu. Uzdekite juos ir nesiokite po visus kampus namuose snekedama tegul tamsa uzleidzia vieta sviesai ir geriui. Taip isvalysite savo namus.
  As zinau,kad daug zmoniu dirba su juodaja magija ir jie dirba su irankiais,as nezinau kaip juos pasalinti,bet zinau kaip nup ju apsiginti. As dirbau vestuviniu sukneliu nuomoje,tai kas 10 grazintoj sukneleje rasdavom spilga isekta i pasijoni,bukite atsargios ka jus prie saves ir rubu ar daigtu le7dziate,matote netgi pamerges ar uosviene ar pan. vestuviu diena prakeikia. Jeigu jus kurnors esate kur daug zmoniu ar jauciate daug zvilgsniu i save tai isivaizduokite aplink visa save veidrodi ir kad jus matote jo nugara o kiti jo prieki(savo atvaizdus) ir kaip ju mintys jiems atsispindi ir nerieina prie jusu. Jei jus koki drabuzeli skolinote ar nesiojote ji ten kur daug komplimentu gavote ar jautete daug zvilgsniu pamirkykite ji pries skalbdame suriame vandenyje kokia 20 min ar ilgiau ir isleiskite ta vandeni sakydama kad tas vanduo nuims visa blogi ir svetima ir isbegs su juo. Jei jums imanoma susiraskite ‘turkiska aki’ ir padovanokite ja savo mylimiesiams. Geriausia ja nesioti su savimi ir namuose virs duru ir ten kur svecu ateina pakabinti ar pastatyti. Demesio ji veikia tik tada jei ji dovanota ir apsaugo nuo pikto zvilgsnio. Jei jims neimanoma jos gauti tai bentjau issispauzdinkite ant popietiuko arba kaip paveiksla.
  Siam kartui uzteks,lauksiu jusu komentaru

 40. domo sako:

  Tai gan idomu as niekam nekenkiu magija kaip as ilindau i magija tiesiok nete pamaciau taro kortas ir toks jausmas uz sirdies sueme iskart nusipirkau nors jai atvirai niekada nedariau jokiu ritualu ar panasei o suzinojau apie magija gan keistu budu is pradziu maniau kad magija tik paistalai bet as turiu gan stipria valia ta akimirka kai kanors darau tikiu tuo ka darau ir kai pamaciau kad energetikos pagalba galima judint daiktus na nukrypau nuo savo temos pirma kart pamaciau kad tai veike del psichokinetinio rato paskui psi ball dabar turiu runas, oracula, taro kortas, chakros akmenis, svituokle bei dar daug smulkmiu, kurios is tikro nera tokios jau smulkmes nieko nepirkau is kokiu samanu ar panasei is paprastos neto parduotuves aliexpres bei amazon pac pajutau potrauki tiem daiktam buvo ironiska kai mama pasake po to kai as nusipirkau taro kortas ir ji jas pamate pasake kad musu senele gyde akmenim mociute usiema simbolizmu teta skaito taro kortas… as nieko sito nezinojau iki 22 metu kol pac nusipirkau kortu kalade o jau po keliu dienu pajutau meile tom kortom karta sapnavau fool kortele ta mergaite is tos korteles paziurejo i mane o kortelei inai vazduojama usimerkus likau nustebes jos akis buvo zalios ir melinos spalvos derinys nezinau kokia tikslei tos spalvos maisesi tarpusavi kaip kokie siulai svytintis man per sapna dave pizdi parode mano rankas blanstancias per sapna ir pridure nebijok cia tik sapnas bet mum ir skauda kai pabudau radau taro kortas suslapintas striukes vidinei kisenei… sapnavau dar kaskoki kaip elfa be vienos rankos bet nieko nepamenu. teko sapnuoti nemiegant tik uzmerkus akis maciau save kaskokiu akmeniu o kaskokia butybe kaip indenas sustingo is baimes mane pamates jis kapojo akmenis kaskokiu kirstuku ir jis nebuvo panasus i zmogu jis turejo kaskokius raudonos spalvos ciuptuvus ant galvos, o visu pirma kas buvo tai sapnavau save sedinti ant vandens bekrascio melino vandens meditavimo pozicija visos vandens bangeles buvo kaip viena buvo labai grazu tada pamaciau ateinanti balta angela dydzio buvo kaip zmogus jis priejo prie manes ir istiese man ranka as jam taip pat istiesiau ranka staiga gal truko poros cm iki jo rankos mane aplanke stiprus sviesos blyksnis tada atsibudau.

 41. Danguole sako:

  Laba diena,
  prie namu slenkscio radau vielos gabaliuka susukta, tiesiog paemiau ir ismeciau, bet veliau toks negeras jausmas kankino, kad tai galbut pakisa, tad dabar nezinau ka daryti… gal galetumet pasakyt kas tai galetu buti ir kaip tai sunaikinti? Labai lauksiu Jusu atsakymo.

 42. Kestutis sako:

  Sveiki turiu beda mane prakeike jau pries 8 metus kenciu bet daugiau negaliu kad man porcia uzdeta pamate tik viena moteriske is tilzes kai as jei papasakojau visus simtomus ji pasake pas tave paprasciausia zmogiska porcia kiti zmones netiki kurios uzsijama tipo uzkeikimais sako tau gal gyditojo reikia sakau as sveikas zmogus man nereikia gyditojo man reikia uzkeikima nujimti as negaliu rasti tokio zmogaus as dar jaunas noriu dirbti uzdirbti pinigus bet negaliu porcia trugdo su manim niekas nenori susideti nes kaip vaiksciojantis uzkratas mintis puldineja zmones kas supranta prasau padekite. siaip as geras zmogus nieko bet tai ne faktorius nebut prakeiktam. neturiu vilties jau geriau vandieni uzkalbeta geriau ir sviesta uzkalbeta valgiau bet jie per silpni niekas nepadejo.

 43. Nilgita sako:

  Pirmiausia reikia diagnozuoti energetines problemas, Kęstučiui. Parašykite man ruddal@splius.lt

 44. rasa sako:

  esu lyg ir sveikas zmogus.padaryti visi tirimai .nieko neranda.bet ja puse metu jauciu lb dideli nuovargi,silpnuma,bijau iseiti viesuma.dienos sviesos negaliu pakesti labai erzina.pastovus galvos skausmai.regejimas taipat blogeja.kas tai? nuziurejimas ar kas prakeike mane?

 45. neringa sako:

  Laba diena,
  Esu sunerimusi..vaikščiodama po sklypą radau į tinklinę tvorą atremtą medinį pagalį, lazdą.(gyvename šalia miško,niekada nebūdavo jokių daiktų). Ar derėtų sunerimti??

 46. Karolina sako:

  I savo sklypa priemiau moteri naudotis mano zeme. Po 5 -kiu metu as jai atsakiau. Nusirove savo derliu, o toje vietoje, ku buvo jos lysves kiekvienoje buvusioje lysveje pastate medinius kryzius,papuose gelemis. Visi kaimynai nutare, kad jai suslubavo nervai, o gaL tai burtai. Kryziai 6. Tai velnio skaicius. Nebijau, nes as giliai tikinti ir visa laika uz ja meldziuosi ir ja laiminu. Tik bijau, kad visa tai neatsisuktu pries ja arba jos seima.Iamzinau. Kompiuteryje turiu nuotraukas tik nenoriu rodyti. Gal kada prireiks.

 47. stase sako:

  kaip susigrazinti buvusia meile padekit su visokiais burtais sutinku

 48. lina sako:

  Stase,jeigu tai tavo zmogus,jis pas jumis sugris.Bukte kantri. Bukte dora,gera, linkekite savo tam vyrui mintyse tokios moters,su kuria jis butu laimingas gyvendamas.Jeigu jus ji tikrai mylite,linkesite jam gero. o jei jo nemylite,tada isvis nera jam ko grizti pas jus. o jei tai tikra meile,jo siela tai pajaus ir gris.neuzkalbekite jo,paleiskite ji i laisve ir jis pats kur npres ten sugris.zmogus yra laisvas savo sprendimuose.

 49. Dei mu sako:

  Sveiki. Nežinau ar as padariau labai blogą dalyką, bet nepamirštu to ir mane labai neramina tai ką padariau. Paauglystėje labai buvau įsimylėjusi vieną vaikiną. Mes draugavome 7 metus, bet aš ji palikau, nes jis pradėjo nemažai gerti ir nenorėjo tuoktis, gyventi kartu… Viena nakti, per pilnati 12 val nakties aš paemiau žiupsnelį jo plauku ir juos sudeginau su žvake pries mėnulį sakydama “tu visą gyvenimą mane mylesį ir visada būsi mano”. Vėliau mūsų keliai išsiskyre ir jau praejo beveik 8 metai o jis negali manes pamirsti. Domisi, rašo, kaip supratau degradavo ir toliau išgerineja. Bijau, kad budama 16 metų padariau sau ir jam “paslauga” taip kvailai pasielgdama. Kaip panaikinti ta užkeikima, kuris atrodė nekaltas ir trokštamas, o dabar atrodo saiudingas dalykas..bandziau savais žodžiais panaikint užkalbėjimą, bet nepavyko. Ismeciau siejancius daiktus. Perkirkau foto, niekas nepadeda… Prašau pagalbos dėl to žmogaus ir savęs! Jei kas nors galite, patarkite prasau!

 50. juodoji magija sako:

  sveiki aš jums išduosiu paslapty apie juodaja magija
  jums reikia 2 žmonių kurie moka juodaja magija
  juodaja magija susidaro taip:
  turi isirinkti viena daigta ir turi eiti po juodo daigto
  turi ušsidengti akis
  ir kai pasako gali eiti
  tada jūs galite eiti
  o beto jūs
  turite rodyti belekokius daigtus
  prieš paskutini daigta turi būti juodas
  o paskui po juodo daigto turi būti jūsu pasirinktas daigtas.

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.