Juodoji magija: kaip apsiginti?

Burtai ir magija Komentuoti

Per visą žmonijos istoriją gyvavo ne tik gerieji žyniai, bet ir galingi kerėtojai, užsiimantys juodąja magija. Nors ir keista, vis dėlto jų siunčiamas blogis įrodytas neginčytinų faktų.

Kad juodoji magija egzistuoja ir veikia, šiandien niekas neabejoja. Tačiau eilinis mirtingasis kartais net neįtaria, kad tapo juodosios magijos auka: jo gyvenimas, sveikata ima ristis nuokalnėn, gyvybė pakimba ant plauko, o medikai bejėgiškai skėsčioja rankomis…

Su Vilniaus kerėtoja, baltosios ir juodosios magijos žinove Svetlana kalbamės apie tai, kaip pažinti kerus ir kaip nuo jų apsiginti.

Juodoji magija klesti

Žinoma, keistoka būtų pripažinti, kad žmonija tiek daug pasiekusi medicinos srityje, sukūrusi naujų technologijų, užkariavusi kosmosą ir pasiekusi kone Žemės centrą, nesugebėjo rasti būdų apsiginti nuo juodųjų magų antpuolių.

Mūsų dienomis juodoji magija, vėl įgavusi didelį pagreitį, tampa ne tik labai populiari, bet ir labai pavojinga. Įvairiausio plauko ekstrasensai nesivaržydami siūlo savo paslaugas: užkalba ne tik pagelbėdami, bet ir kenkdami ar net nulemdami kitų žmonių mirtį. Tai, žinoma, nemažai kainuoja, bet juodoji magija klesti. Štai kodėl reikia kalbėti apie energinę apsaugą, prisiminti primirštas žinias, kurios kadaise buvo labai populiarios.

Nepilnas butelis vyno

Svetlana: Vienai mano klientei buvo ne daugiau kaip trisdešimt metų. Atrodė ji sveika ir visiškai laiminga, turėjo puikų vyrą, klusnų sūnų. Ir staiga per keletą savaičių viskas pasikeitė. Vėliau analizuodama praeitį ir man pasakodama Veronika prisiminė paskutinę laimingą akimirką – savo gimtadienį. Šventė jį negausioje šeimos draugijoje, pasikvietė keletą žmonių: draugę su vyru ir kaimynę, likusią vieną po skyrybų. Specialiai kaimynei Veronikos vyras pakvietė nevedusį bendradarbį.

Atsitiko taip, kad vakarėlis vis tęsėsi, o gėrimai baigėsi. Kaimynė prisiminė namuose turinti butelį vyno, tiesa, pradėtą. Atsineštą vyną pilstė pati. Pirmiausia įpylė Veronikai, paskui jos vyrui. O į nevedusį vyriškį net nekreipė dėmesio. Nuo vakarėlio pradžios demonstratyviai bendravo tik su Veronikos vyru.

Veronika: Man ir į galvą neatėjo pavyduliauti vyrui. Juk Aleksas visada buvo man ištikimas! Kitą dieną su šeima vykau į sodą ir, kaip įprasta, palikau kaimynei raktus (jei kas nutiktų mums nesant). Vos išvažiavus iš miesto staiga gana rimtai man pasakė, kad su kaimyne taip artimai nebendraučiau, nes jam labai nepatiko jos vakarykštis elgesys. Tuomet tik pasijuokiau iš tokių jo žodžių…

Gyvenimas subyrėjo tarsi kortų namelis

Svetlana: Po kelių savaičių grįžusi iš sodo Veronika netikėtai sunegalavo: juto nuolatinį silpnumą, svaigo galva, dingo apetitas, krito svoris, bet gydytojai negalėjo nustatyti priežasties. O svarbiausia – visiškai pasikeitė šeimos narių elgesys: sūnus pradėjo šiurkščiai elgtis ir prastai mokytis, vyras arba visiškai tylėdavo, arba priekaištaudavo dėl smulkmenų. Kartą grįžusi iš darbo rado vyro raštelį, kad jis išeina pas kitą moterį, t. y. pas kaimynę. Tai buvo nepakeliama, juk gyveno jie šalimais! Įtampą dar labiau didino sūnus leisdamas kaimyniniame bute visus vakarus ir elgdamasis su mama lyg su tuščia vieta…

Išklausiusi šią istoriją supratau, kad viskas prasidėjo nuo nepilno butelio vyno, kurį tą vakarą atsinešė kaimynė. Bet, sprendžiant iš tolesnės įvykių raidos, vienu vynu (kuriuo remiantis griebiamasi pačių stipriausių meilės kerų) kaimynė tikrai neapsiribojo. Juodąją magiją ji nukreipė ne tik į Veroniką, bet ir į jos sūnų. Tada Veronikos paklausiau, ar ji nepastebėjusi, nerasdavusi savo namuose anksčiau neturėtų daiktų? Pasirodo, rasdavo, tik nekreipdavo į juos deramo dėmesio…

„Juodieji“ radiniai

Svetlana: Vyrui palikus šeimą Veronika, norėdama šiek tiek užsimiršti, ėmėsi kone generalinės namų ruošos. Pirmiausia pastebėjusi, kad iširo sofos kraštas, ėmėsi jį siūti. Netikėtai po apmušalu aptiko keistą dviejų spalvų (juodos ir pilkos) vilnos gniužulą. Pilkas – šilkinis, kaip katino kailis, juodas – kietas, primenantis šuns plaukus. Žodžiu, tai akivaizdus klasikinis juodosios magijos variantas. Sumaišę šių dviejų gyvūnų kailius kerėtojai paverčia artimus žmones pikčiausiais priešais. Beje, tai veikia ne tik vyrą ir žmoną, aukomis tampa ir jų vaikai, nes su tėvais jie stipriai energiškai susiję. Ant knygų lentynos Veronika rado svetimą nosinę su kraujo dėmėmis. Tai vėlgi juodosios magijos daiktas.

Taip, Veronika kreipėsi į mane pagalbos pačiu laiku! Juk kruvini juodieji kerai dažniausiai pasiglemžia ne tik aukos sveikatą, bet ir gyvybę. Be to, iš po seno pianino šeimininkė ištraukė mažą juodą vaškinę žvakutę, primenančią kalėdinę, bet apvyniotą juodu siūlu su daugybe mazgelių. Tokiame toteme gali slypėti bet kokia informacija, spinduliuojanti po visą butą. Netgi užsukusius atsitiktinius svečius ši žvakė priverčia jaustis itin blogai: žmonės jaučia nerimą, ilgesį, įvairius negalavimus.

Ką daryti radus juodosios magijos daiktus?

Svetlana: Paklausiau Veronikos, ką ji padarė su šiais radiniais. „Paprasčiausiai išmečiau į šiukšlių vamzdį“, – atsakė ši. Tai buvo didžiausia klaida. Mat toks būdas atsikratyti pražūtingųjų totemų nieko nekeičia, tai yra iš jų neišvaduoja. Juose slypinti informacija nenustoja veikti prieš savo auką. Bet kurį juodosios magijos totemą – vilną ar žvakę – reikia sunaikinti tam tikru būdu. Ir tai būtina žinoti!

Visų pirma tokio radinio negalima liesti rankomis! Nedera ne tik į rankas imti, bet netgi koja paspirti. Kad išmestumėte „staigmeną“ iš buto arba pašalintumėte ją iš kelio (dažnai magiški daiktai numetami prie slenksčio), reikia pasinaudoti lazda arba žnyplėmis, o paskui lazdą ar žnyples gerai nuplauti tekančiu vandeniu. Užburtą nepageidautiną daiktą būtina sudeginti po atviru dangumi.

Pašalinis daiktas – pretekstas sunerimti

Svetlana: Tad kokius dar daiktus naudoja kerėtojai juodosios magijos tikslais? Ir kokių saugumo taisyklių reikia laikytis juos aptikus?

Tikriausiai jau aišku: jeigu jums kas nors atnešė ir pasiūlė pradėtą butelį vyno, jokiu būdu nedera jo gerti, kad ir koks patikimas ir mielas atrodo žmogus. Vietoj sumaišytų katės ir šuns plaukų juodieji magai dažnai naudoja meškos taukus, varnų plunksnas, supainiotus tamsius siūlus ir kitokias tekstilės skiaures bei šiukšles, pametamas, kaip jau minėta, kur nors bute. Verta įsidėmėti štai ką: po pobūvio apžiūrėkite savo butą, ar nėra kokių nors paliktų daiktų. Žinoma, jeigu nesate šimtu procentų įsitikinę, kad tarp svečių negalėjo būti bent vieno pavyduolio. Jei prie namų durų radote adatą, žiogelį, plunksnų ir jau minėtų daiktų, būkite ypač atidūs ir nelieskite jų rankomis.

Apie dovanas ir suvenyrus

Svetlana: Jeigu jums dovanojamas koks nors naminis kepinys (pavyzdžiui, pyragas), o jūs nevisiškai pasitikite kepėju, geriau jo nevalgykite. Kaip ir tekstilė, vilna, natūralios kilmės medžiagos ir tešla yra stiprus neigiamos informacijos perteikėjas. Juk kiekviena moteris žino, kad įvairių šeimininkių pagal vieną ir tą patį receptą pagamintas patiekalas gali būti įvairaus skonio. Kodėl taip yra? Ogi todėl, kad kepėjų informaciniai laukai skirtingi: pyrago kepimą lydi skirtinga nuotaika, kuri lemia gaminio kokybę ir skonį… Todėl suprantama, kodėl rytiečiai neleidžia sergančioms moterims ruošti maisto: mat tuo metu šeimininkių spinduliuojama negatyvi energija perduodama maistui ir valgis netenka gerųjų savybių (ypač jei tai ryžiai ir mėsa).

Per šventes iškilmių šeimininkams paprastai dovanojama gėlių. Tokia dovana atrodytų yra pati saugiausia. Tačiau išimtis – geltonos gėlės (ypač skintos pelkėje) – vandens lelijos, vilkdalgiai… Geltonos gėlės – vienintelės, gebančios perteikti neigiamą informaciją aplinkiniams.

Gana atsargiai reikia priimti dovanojamus suvenyrus – amatininkų gaminius. Dar geriau ir pačiam jų nepirkti. Ypač jei tai – atvežtinė egzotika.

Įsigydamas suvenyrą įsigyji ir ligą

Viešint Rytų šalyse patartina nepirkti jokių to krašto rankų darbo gaminių. Kodėl? Keistos nendrinės, medinės ar molinės kaukės, parduodamos turguose labai pigiai, kaip ir kiti rankų darbo gaminiai, nuo seno kerėtojų naudojami beviltiškai sergantiems ligoniams gydyti. Jomis būdavo išgydomas vėžys, raudonoji vilkligė, kitos baisios ligos. Procesas toks: ligonį įkurdindavo kerėtojo namuose, kur per kelias dienas buvo gaminama tokia kaukė ar statulėlė. Magas užmegzdavo glaudų energinį ryšį tarp gaminio ir nesveikų žmogaus organų. Tada šį „liaudies meno“ dirbinį nešdavo į turgų ir parduodavo baltajam turistui – europiečiui, kad šis išsivežtų „ligą“. Taigi turistas parsiveždavo pražūtingąjį meno kūrinį namo, parodydavo pirkinį visiems šeimos nariams. O šis, paskleidęs nematomuosius energinius mirties čiuptuvus, sugriebdavo ką nors iš šeimos narių ir perduodavo jam „ligos“ informaciją. Kažkur ten, toli, ligonis pasveikdavo, o čia susirgdavo niekuo dėtas žmogus. Ir dažniausiai beviltiškai, nepagydomai…

Štai ir visos energinio saugumo taisyklės, kurias žinoti reikia kiekvienam, kad apsisaugotų nuo galimų energinių antpuolių, galinčių baigtis labai liūdnai.

98 komentarai (-ų) temoje “Juodoji magija: kaip apsiginti?”

 1. Inga sako:

  Sveiki, nezinau kur galima butu kieno nors pasiklausti apie visas sitas baisybes… Pati esu keistoje busenoje. Pries 4 metus issiskyriau, po mano isejimo, vyro namuose apsigyveno kita moteris, kuri “nuosirdziai” nekente manes, ir musu grazios su buvusiuoju draugystes.. Po pusantru metu jie issiskyre. Pries savaite sveciavausi savo buvusio vyro namuose, nutariau pasiimti likusias foto, ir tai ka radau mane sokiravo.. Absoliuciai visos mano nuotraukos (veidas) apibreztos skrituliu o ant virsaus kaip kokiu X zenklu.. O jei kur nuotraukose buvau salia vyro, esu apskritai iskirpta… Vyrui nedrisau prisipazinti, kad pasiknaisiojau nuotrauku lentynoje, bet esu sunerimus… Ar tai gali buti kokie negeri kerai, juoda magija ? Atsakykite kas nors… Dekoju..

 2. Ernesta sako:

  Lygiai pries metus man prasidejo vienos nelaimes, pirmiausiai sukonfliktavom su kaimynemis,daug nervu kainavo. Veliau vyras pateko i ikalinimo istaiga, tiesiog netinkamoj vietoj netinkamu laiku buvo ir jam taip atsitiko, o as metai laiko negirdejau savo vyro balso, juo labiau neleidzia pasimatyti. Praradom pinigus, pajamas visas, santaupas, turta visa arestavo anstolis, mire mociute mano, policija ateme mano vairuotojo pazymejima, bet po kiek laiko kai atidave ta pacia diena vel uzkliuvau policijai ir nukentejau vel, nors per 5 vairavimo metus ne karto neturejau nei vieno nusizengimo. Dar veliau rado pas mene veide cista, teko operuotis, taip pat mokaus aukstojoj, su mokslais kritine situacija pasidare nuo pat praejusiu metu kovo menesio. Susirgo mano dukra, organizmas jos isseko, labai keista, nes ji visada budavo labai stipri ir sveika mergaite, viska valgidavo, duodavau papildus. Ilgai laukta vyro teismo diena kuomet pagaliau atejo, nepasirode jo advokatas. Namuose praktiskai visi buitiniai elektriniai daiktai per tuos metus sugedo, ka beijungciau, nebeveikia, nebeveika…Ir aplomai nesiseka pirkiniuose, nupirkau vaikui vezima, po savaites suluzo, vezu grazinti, o parduotuve subankrotavo, nusiperku batus, sekancia diena kulnas nuluzta, kuomet be galo sunku financiskai sugengda kompiuteris, vezu taisyt, po dvieju menesiu jis vel sugenga ir t.t… ir pan.. O ta diena kai suejo lygiai metai kai prasidejo visos sitos nesamones, nesupratau kas man pasidare, uzkiklo temperatura 38,5 ir pasidare silpna, tris dienas napakilau is lovos.
  Jauciuos tarsi sapne, kosmare! Negaliu patiket kas vyksta, man pradejo suktis mintys galvoje, gal kas prakeike ar kokie negeri kerai ar magija naudojama pries mane. Ka man daryti, kaip suzinoti?

 3. rytas sako:

  Juodoji magija yra. Aš noriu atsikratyti jos. kaip nežinau.bandau savo valia.

 4. lolita sako:

  as pati nzn ka daryti…pas mus nuo seneliu laiku vyksta tox keistas dalykas..jog moterys laidoja sawo wyrus?as manau jog uzkereta mano mociute nes kaip ja gimde mire jos mama ir weliau ja augino pamote ir is jos pasakojimu buwo lb baisu…mociute yra pati jauniausia turejo du brolius kurius palaidojo…du sunus,vienas buwo mano tetis, kuriuos taip pat palaidojo…du vyrus kurie taip pat mire…zentas taip pat mire…ne karta nuo jos zvilksnio moterims atsitikdawo persileidimas jai jos laukdawosi berniuku..baisu..o dbr jos anukas mano brolis guli mirties patale….prasau padekit kas nors neisiwaizduoju ka daryti…jam dbr koma jau wisa sawaite jis jaunas waikinukas 21 metu…jai kas zn gera kokia bureja ar ka nors lb prasau parasykite man as net sawo nr duosiu,gal speciau iswaduoti is st keru…nes po mano brolio liks tik vienas okunewicius kuris jau dbr deda kryziu ant kaktos nes visi viska supranta bet niekas nieko nedaro…

 5. > Inga sako:

  Pats domiuosi šitais dalykais , čia ir gali būti ” tipo bandoma užkerėti ” gali ir ne :) . Pats atvirai pasakius nelabai tikiu tokiais dalykais , bet tokie dalykai daromi “Voodoo karibų salų juodoji magija ” ir paprastoje ” juodojoje magijoje ” , pagal knygas tokie dalykai ( Užbraukta galva nuotraukoje) skiriami ,kad kam nors nesisektu gyvenimas(juodoji magija) pagal Voodoo (mirtis). Pagal knygas galima nuimti užkeikimą arba paprasčiau ,kad neveiktu jokie užkeikimai ar užkalbėjimai reikia nešioti medalioną tam tikros reikšmės .
  P.S. Šitas ritualas kurį aš duodi naudojamas visose magijose , nes daugelis dalykų magijose kartojasi . Čia Rusų kalba:

 6. Ingai ir Ernestai sako:

  Nu yra tu Burtazodziu pilna :) , yra ir Amuletu Runu kalba . Tai Magiskos reiksmes simboliai , kurie skaitom apsaugo nuo blogos arba negatyvios energijos , arba yra ” runu magiskas” uzrasas kuris kaip Veidrodis atmusa kiekviena bandyma kazkaip blogom jegom jus paveikti ir , yra sveikatai Runos skirtos t.t. Lietuvoje tikrai juos parduoda ir kainos kiek maciau apie + – 20 LT .

  Apie Runus galiu paskakyti trumpai – tai kalba kuria naudojo , anglosaksai , vikingai , visa skandinavija , rusija ir Lietuvoje , Runu magishki zodziai buvo naudojami , kitaip sakant pagoniski zodziai , taciau 12-15 amziuje , juos naudojo visokie ziniuonei Anglijoje ir t.t. Jie nieko Blogo negali padaryti jie nesa tik geri , ne taip kaip Pentogramos apvertus ( ar blogai padarytos ) ar kryzius apverstas .

 7. danute sako:

  as issiskyriau su vyru,bet jis vis gryzinedavo pas mane prasydamas,kad atleisciau,bet tik pabudavo tol kol,neskambindavo jo meiluze ir velislekdavo prie jos.tik sunerimau,kai ji pasake,kad man jau niekas nepades.taip ir nutiko pradejo slubuoti sveikata bet ir ligos neranda,ar tik nebus pasidarbavusi su juodaja magija?kas gali man atsakyti?

 8. Donatas sako:

  Aš užsiminėjų baltają magija manes nekenčia raganos nes manes niekam nepavykstą prakeikti o kurie mane prakeikia dažniausia žūdavo nelaimėje baltoji magija stipresne už juodają galima užsijimtį patarimas neprakeikti kas užsiminėje baltają magiją ka reikė daryti Pasimelsti, kad tau Dievas duotu baltaja magija,Angelo laimę nusiuti angelą kas užsiminėje jodają magiją,Laukti bet tas žmogus labai bijos jam viskas bus blogai jis verks gailėsi atleidimo Dievo bet dievas neklausys.

 9. Dariuks sako:

  Sveiki,mano seimoje irgi niekas atsitiko, gyvenau pas zmona namuose kartu su osvene 4.5 m . Planavome seimos pagausejima,zmona nedirbo. Paskutiniu metu tikrai viskas buvo grazu. Gavo vienos moters skaipa,atseit ji pades susirasti darba. Zmona pradejo piktis su draugais,nors iki to viskas buvo ok. Viena diena atejau namuo zmona sako nemyliu iseik is namu. O tada ir prasidejo.As isvis nieko nesupratau.Poto pradejo piktis su motina savo,laika ja uz siuksle,ir tas tesesi jau 5 menesius. Tai pagalvojau ar cia nebus juodos magijos darba,nes zmonai nieko nereike nei tvarkitis prie namu,nieko.Vazineja pas ta moteri,atseij ji jai labai gera drauge,po vieno buvimo pas ja ,ji atvaziavo namo tai sirgo visa savaite,vieme,skrandis irgi skaudejo.Dabar draugu neturi zmona,motina savo vija is namu. Nezinome ka daryti,nes moteris griauna savo gyvenima. Kaip sustabditi ta juoda magija,nes galvoju kad ji uzburta.

 10. gruodinuke sako:

  zinote tokiais dalykais niekada netikejau apskritai kad yra… bet va teko susidurti.. vyras tvarkydamas namus rado danties karunele ivyniota i celofana ir uzrista siulu.. nu galvojom gal kas pamete apskambinoma visus nu niekas nepamete galvojome gal dieduko seno musu daiktus ememe nu taip ir paliko ta danti namuose ir ka galvojate pradejo istisai sirgti mano vaikai man stogas vaziuoja su vyru nesutariu baisiausiai…nezinojau ko griebtis.. susiradau babulia kuri uzkalba nuvaziavus uzkalbejo vandeni, cukru, druska…ir pasake cia moters darbas is pavydo isskirti seima ir ant ligu uzkalbeta as jau tikiu nes antra bureja man taip pasake…as neisivaizduoju kokie turi buti zmones kad imtusi tokiu reikalu… bet viskas jiems atsisuks.. daug meldziuosi skaitau vaikams maldas ir biski palengvejo bet maziukas darvserga labai… va ir netikek tokiaius dalyukais…

 11. ligita sako:

  paskaicius visu komentaru suprantu ,kad nebereikalo taip galvoju ,kad esu kazkieno prakeikta,teko ir is bureju ta pati girdeti .visas gyvenimas tarsi istisa nesekme,ka bedaryciau ,ar isvis nieko nedaryciau nutinka tokios situacijos ,kad sveiku protu nepaaiskinsi.viskas prasidejo nuo 17 metu kai sutikau savo vyra ir pradejau gyventi jo namuose.nuolat jauciu silpnuma ,nuovargi ,bet daktarai nieko neranda.mire dukra 3 metuku,vyro meile pavirtusi i baisia neapykanta man ,nuolat isitikines mano neistikimybe,atrodo kartais ,kad jam net vaidenasi ir jis kazkaip savo sapalionem tiki pats .nors tam niekada net maziausios preteksto nedaviau.namuose bet kokie perkami daiktai griuva luzta,o as jauciuosi visiska bejege.tarsi mano gyvenime visi ivykiai vyktu savaime be manes ,o as tik salia savame gyvenime buciau.kas tai as taip pavargau.gyvenu tarsi ne savo gyvenima…patarkit ka daryti?

 12. joana sako:

  Bet kaip apsiginti nuo jodosios magijos. Pas mus darbe yra viena kuri lelia pas burėjas ir tuom naudojasi leisdama ant kitų kurių negali įveikti savo intrigomis. Jau suvystė įstaigos vadovą kuris dėl jos pametęs galvą. Viskuom tiki ką jinai jam sako.Dabar nori pribaigti iš tos pačios įstaigos kitą moterį kuri neleido jai daryti ką nori.Nei ant jos jau 1,5 metų varo juodają magiją. Kaip ją sustabdyti.

 13. rita sako:

  00 kaip apsisaugoti nuo juodosios magijos

 14. Neringa sako:

  Oho…kokios baisios istorijos…ne juokas…
  Mano gyvenimas irgi griuvo,kilo ir vel griuvo,kilo ir vis atrode,kad ji naikina kazkas,nes tik pageredavo ir jau kai suduodavo smugi likimas,tik laikyk ir neisprotek…Paskutinis toks variantas ivyko pries pora menesiu,tai labai sunkiai paveike mane…Atrode,kad problemos nukrito is niekur,be viso to,kai kurie zmones tarsi isproteje pradejo puldineti ant manes snekedami visokias nesamones ir t.t.Ir vis niekaip nesigaudavo jokie dirbami darbai,tarsi jau matosi rezultatas ir del kokios nesamones niekas nesiggauna,tarsi uzkeikimas,sveikata irgi pastoviai slubuodavo ,jei ne tas ,tai anas…Paskutiniu laiku ir elektronine buitine technika pradejo gesti lyg is niekur,vienu metu perdege net keli daiktai…Ir taip pat esu radusi visokiu panasiu minetu keistu daiktu…Neseniai mano mama lankesi pas tokia moteriske…Su mama daugybe metu nesutariau ir staiga pasikeitimas 180 laipsniu kampu…Mama tarsi nusieme kauke…Tada nutariau nueiti ir as…Moteris pasake,kad pries penkis metus vyras ir moteris uzdejo prakeikima…todel kiek bekilciau i virsu bus suduotas smugis ir vel nukrisiu…sake ,kad tai galejo baigtis net mirtimi…Ji pati atvere energetinius takus ir uzdejo apsauga energetine pries tokius prakeikimus.Pasake,kad ir pavydas kitu zmoniu smarkiai veikia zmogu ir ji atakuoja,sukeldamas nesekmes…Geriausias dalykas,manau,patiems ieskoti atsakymo kaip apsisaugoti nuo tokiu dalyku!!!O pradziai bent jau nueiti pas bobute kokia kuri padetu ir uzdetu apsauga,ar nuimtu tuos energetinius kazkieno puolimus…Sekmes visiems!!!Ir svarbiausiai nenusiminti!!!

 15. marius sako:

  kaip apsiginti nuo prakeiksmo

 16. jurga to Neringa sako:

  O kur galima butu rasti kokia nors bobute, kuri tikrai ismanytu tai ka daro?

 17. pavasrgau sako:

  jau seniai manau, kad esu prakeikta. Pora kartų kviečiau būrėjas,kurios ištikrino mano namus ar nėra jokios juodosios magijos ir atsakymas visad buvo – Ne. Aš jau pavargau nuo tokio gyvenimo. Viskas prasidėjo prieš 9metus. kai mano mama sumanė vykti į užsienį dirbti. Visi buvome laimingi ir mama gavo puikų darbą su vpuikia alga. Pasigyrėme šeimos draugams, draugėms. o pasirodo be reikalo. nuo tada niekas nebebendrauja su mūsų šeima, mamos darbe jos bosas ,is oro’ pradejo nervint mano mama ji neapsikentus išėjo iš darbo. nuo tada kokius daiktus pirkčiau viskas lūžta, genda. Mokslai pasidarė nepakeliami – juos mečiau, nors buvo likę studijuoti vos 7mėnasiai. pati nesupratau ką darau. lyg mano kūną valdytų kažkas kitas, nes aš gyvenime nemesčiau mokslų, nekrėsčiau tokių kvailysčių kurių kitą dieną nepamenu. aš pavargau nuo tokio gyvenimo. Mano draugė (vienintelė, nes kiti nebebendrauja) domisi magija. Jai viską papasakojau, o ji sako, kad čia labai stipri ,,juodoji magija” ir ji niekuo negali man padėti. ką daryti?

 18. as sako:

  as tai noriu visoms nukentejusioms pasakyti,bet kuria juodaja magija gali iveikti baltoji magija,susirgus reikia stipriai tiketi ir net isivaizduoti kaip sveiksti,taip galima isgydyti net toli esanti zmogu,nesisekant reikia kartoti ir tiketi vis labiau kaip sekme arteja kaip bedos baiginejasi,kaip viskas eina geryn,isivaizduoti vaizdus,tai patvirtinta magija,paskaitykite knyga,,mano pasamones galia,,tai tipinis baltosios magijos variantas

 19. jolka sako:

  Keleta metu is eiles labai viskas nesiseka jei ne tokios tai kitokios problemos galvoju kad cia kazkieno magija siaip pas burejas nesu buvusi bet magija tikiu,noreciau kaip nors burtus panaikinti nuo saves ir savo seimos.

 20. kristi sako:

  Sveiki visi, eikite, zmones i baznycia ir melskites, melskites ir dar karta melskites, dekite zvakes ir prasykite ramybes ir laimes, vaziuokite i Siluva ir melskites ranka prideje prie akmens, pirkite sventus Rozinius ir kitus Sventus daiktus, pasisventinkite, jei nesventinti ir nesiokites su savimi…laikui einant visas negerumas praeis ir Jusu gyvenimas igaus naujas spalvas ir Jus busite laimingi …

 21. Rita sako:

  Kristi, ką Jūs veikiate puslapyje apie magiją? Man atrodo, čia susirinko tie, kurie ieško šiek tiek kitokių išeičių, negu tupėjimas bažnyčioje. O tie, kuriems reikia paduodos bažnyčios, manau, prisimena, kad dievas yra visur, ir nebūtinai eiti į bažnyčią, nes nežinai, kiek ir ko ten davatkos pripletkins, be to, nežinai, ar ten esantis kunigas tikrai gali būti tarpininkas tarp tavęs ir dievo. Tai jau geriau laikytis principo, kad jis yra visur, ir jeigu norės, išgirs tavo kreipimąsi bet kur…
  o dėl to, ką čia aukščiau pasakojate – nemanau, kad Lietuvoje yra bent viernas toks stiprus magas, kad galėtų tai padaryti. Pasižiūrėkite į puslapius -kokie visi skysti.ir ne vieno ritualo normaliai aprašyto nėra. Deja, bet palyginimas pvz. su rusiškais jų naudai. O gal aš klystu? Nurodykite konkrečius.

 22. Katia sako:

  Kas patars?kaip viso to išvengti, jei kažkas prieš tavę pasitelkė įžymias žyniuones?O juodoji magija jaučiasi, kad sklinda būtent iš ten. Visiškai nieko dietam žmogui, tuo labiau padėjusiam bėdoje-ne priešui…
  Kažkam iš jų linkėjimai nuo manęs skaitančiai…..

 23. jurgita (zuvyte) sako:

  sveiki,,,
  idomu cia,bet tai pat nesekmes uzkrito.
  ar gali pati mama prakeiti vaika???
  o gal sesuo uzkeike kad su mama pikciausi.
  nieko nebesigaudau,

 24. jurgyvatis sako:

  Kas gali paaiškinti ar tai ne juodoji magija?
  Žmona palto kalnieriuje rado įsegtą adatą su juodu siūlu. Siūlas surištas keturiais mazgeliais. Dėkoju už atsakymą.

 25. fausta sako:

  masinoje radome padeta ziurke ir nugalasta sena trikampe dilde,tada ir prasidejo visos problemos ir nesutarimai namuose.skaiciau kad negalima tu daiktu liesti rankomis,bet negalima ju ir ismesti,reikia atvirame danguje sudeginti.bet kaip susinaikinti ta metala,gal galite kas patarti,buciau dekinga

 26. raimis sako:

  mane ir buvo mergina uzkerejus,palikau ja,ji9 sake kad baltaja magija uzsiema,megino ir juodaja,bet sake pavojinga,kada ja palikau,man pradejo labai nesisekti o ypac su mergina bei meile,po 10 ,metu kazkur netiketai internete susipazinau su mergina,kazkaip netucia uzkalbejom ta tema,ji paprase kad atsiusciau savo nuotrauka nunes bobutei burejai,po keliu dienu pabude po miego pajutau kad naujai gymes,galva tokia lengva ,atrodo isvalyta.labai geras jausmas,lengva galva.parasiau tai merginai,paklausiau ar dave nuotrauka bobutei,dake taip,ir sake kad bobute perdave kad viskas bus gerai ir kad tikeciau,nuo tos dienos man pradejo sektis,visomis prasmemis,o siaip kas blogiausia siame gyvenime buvau praejas

 27. jooo sako:

  moliugai jus moliugai :) nu juk sakiau . Kas yra Taros kortos ? 60 proc Runu zenklai ( pagal juos buria )aisku ir prakeikia , kas yra Runu kalba ja kalbejo skandinavai , baltai ( iki 9 amziaus ) ( Egipto kalba 75 proc runu simboliai uztat ir isverte Egiptieciu kalba pagal simbolius) t.t. . Kas yra Runu Amuletai , jie apsaugo zmones nuo visu piktu galiu ( arba nesa laime ) ka israizysit ta ir turesit . As pats Naudojau “runa odalo” teta jubnuta ant visu tipo kerus leido ,kad nesisktu 😀 Taciau as naudojau 5 runas 1 Runa atskira ( runa dalo )o kita ” Veidrodine runa is 4 runu vienam amulete” ( bet ja gali gaminti tik profas nes ieina 4 runos megejam galima tik 1 ) ja darem pagal paprocius su atvira liepsna ( kiti gaminama ant medienos ) taciau pagal skandinavus jeigu gaminate ant gyvuno odos tada galia gyvuno pereina . As juos gaminau 5 metus zinau ka kalbu dabar ju negaminu , nes tikra runa is gyvuno odos pagaminti uzima 3 valandas gryno darbo nenueinant ir zmones 20 lt moka ,tad … meciau jeigu reikia su simboliais padeti galiu surasyti .

 28. auris sako:

  Kur kreiptis, kad galėčiau apsiginti nuo prakeikimo buvusios, nes ji užsiima juodaja magija ir tai daro jau ketvurti metai. Kaip sustabdyti išpuolius, ką naudoti ginybai, jei nerimsta ilgai priešinga pusė? Gal yra priemonių apsaugoti, kad atspindėtų užkeikimus, ir visus ritualus juodod magijos užkeikimams?

 29. Ieva sako:

  Paskaicius apie jusu nesekmes man baugu pasidare.Netikejau kad juodoji magija tokia stipri ir kad ji isvis yra.

 30. alicija sako:

  Juodoji magija yra istikruju pavojinga. Na kaip apsigynti jos reikia nueiti pas tam tikra moteri kuri jau kokius du tris metus usimineji juodaja magija ir jos paprasyti kad ja apsaugotu arba ji. :-)

 31. Lina sako:

  Man gyvenime ir labai nesiseka,girdėjau kad mano močiutė naudojo juodają magija ji net knyga kažkokia turėjo burtams.Taip nutiko kad mano mama neitiko savo anytai tai ta prakeikė kelias kartas.Kiek besikabinčiau i gyvenimą vis nusiritu i dugną,niekas nesiseka nei darbas,vyras paliko visai netikėtai,su vaikais ryšio niekaip nerandu.Manau kad ar nebus kaltas čia tas prakeikimas,patarkit ka daryti nes jau taip nuo visko pavargau

 32. Tomas sako:

  Sveiki man reikia pagalbos pries metus man prasidejo nelaimes ligos dantu bei ausu silpnumas nesiseka gyvenimas nezinau del ko bet tai atsitiko kai sutikau buvusios merginos mama ir kada issiskyriau su ja viskas prasidejo zinojau kad jos mama buvo kazkokia ekstrasense viena karta paime mano ranka ir pajutau kazkokia bloga energija kad vos asaros neiskryto po to laiko gyvenimas subirejo nezinau ka daryti kur kreiptis nieko gyvenime nebeturiu jaigu galit susisiekit su manim mano emailu ar atrasikit cia ka daryti

 33. bite sako:

  labas visiems,
  tikekit savimi…
  jeigu jums nesiseka ir manot kad tai juodosios magijos pasekmes duosiu patarima,jus galit tai iveikti tik tvirtai tikedami saavimi,nebendraudami su tais zmonem kurie jus neigiamaiveikia,tokiu zmoniu yra,visai su jais nekonkaktuokit,venkit akiu kontakto.
  blogiems zmonems reikia neparodyti kad jums sunku,pries juos turit sutelkti visas savo jegas ir atrodyt pakyletai tiesiok buti pakelta galva.
  o budas apsivalyti nuo juodos magijos toks….-reikia kas savaite maudytis suriam vandenyje,tiesiog prisileisti vone vandens iberti druskos ir panirti pilnai i ta vandeni su ta mintim kad surus vanduo nuo jusu viska nuimtu ir grazintu zemiai i ten is kur atejo,paskui nusilieti svariu vandeniu.
  ir patarciau visus papuosalus pamirkyti,kuriuos nesiojat surem vandenyje.turetu padeti.
  bet visa tai reikia daryt su giliu isitikinimu kad tai pades ir tai daryti kol pageres.sekmes visiems
  as netikejau magija kol nesusiduriau pati.
  stenkites valgyti ir gerti tik paciu pagaminta maista ir gerimus taip isvenksit blogybiu ateityje.

 34. ishsigandusi sako:

  Vieas pazystamas padavanojo man degtuka raganos (pagaliukas ir is molio nulipdyta galvute ) jam padovanojo buvusi mergina,sake seksis meileje pinigu bus, viskas gerai, ir jis perdovanojo ji man ..po kurio laiko viskas buvo ,kaip ir sake sekesi vaikinu buvo,bet jie labai greit ikiredavo ir po siai dienai..atrodo myliu ji ,bet vis kazkas stumia mane nuo jo.. . ir kaip tycia dingo tas raganos dektukas kuri visada nesiojausi su savim. . ir nezinau ka daryt,norisi jau susirast ta su kuriuo kurciau seima. . visi vaikinai atkreipia demesi i mane dau gerbeju yra ir prisipazystanciu meilej,o as myleti negaliu. . o dabar kamuoja tokia baime,negaliu but viena namie toks blogas jausmas apima..vakare isvis gasdina ivairiausi garsai. .nezinau kuo griebtis,arba cia kalta viena bendradarbe su ja dirbau 2 menesius o ji tokia dviveide buvo ,ir pasakojo kad ji yra prakeikta..po kurio laiko as su ja labai susipykau tiesiog nebendraujam .gal ji ir mane prakeike?!. .nes nebeturiu darbo. . su draugu pykstuosi i diena po 3 kartus.. drauges mane apkalbineja tersia mano varda. .as jau radedu bijot. .

 35. Andzela sako:

  sveiki,norėčiau jums pasipasakoti viena savo gyvenymo istorija. gymiau vilniaus raj. Nemenčinės miestelije. mano motina yra labai keisto budo. ji užsakė mano tėvo žmogžudiste. taip ji nužudė ir žinau kas jis tas žudykas. ji labai mėgsta griauti kitu žmoniu gyvenymą, ardyti šeimas. mane ji nuo pat vikystės mušdavo. bet kai ji pamatė kad tampu prieš ja egresivi, aš pradėjau gintis prieš ja. tai ji pradėjo vaikščioti pas burėja. kad galėtu prakeikti mano gyvenymą. bet jai tai niekaip nepavyksta tai padaryti. pamenu mane viena draugė nuvedė pas viena burėja, ji man davė amuleta, isiuvo į mano striuke. tai ji niekaip negalėjo man pakenkti bet ji kaškaiptais ta amuleta rado. bed vėl draugė nenusileido, nuvedė vėl mane pas burėja. na tada uždėjo kažkoki užkeikymą. prieš ta blogi, bet ir tai vėl veltui. mama taip toliau manimi naudojasi nori iš manes padaryti neveiksne, kad galėtu mane uždaryti į psichiatrine ligonine. bet ir tai jai neišeina padaryti. budavo mano gyvenyme visko. miegodavau padjezduose kai ji mane išvarydavo lauk. po to kurstydavo viska prieš mane kad aš pabėginėju pati iš namų. yra dauk liudininku. kad ji mane prakeikinėja. norėjo burtais kaškokiaisan siela išvalyti. atseit kad mane pats velnias yra apsėdes. bet ir tai niekaip nepavyko jiems tai padaryti, nei velnio išvaryti. vėliai toliau pratesiu

 36. Andzela sako:

  paskiau mama nusipirko sodyba Rietavo sav. Labardžiu km. kada atvažiuodavau pas ja į svečius, ką aš buvau radusi kai tvarkiau kambarius. jos kambarije po pagalve radau lėlyte na kur kaip burėjai duoda prakeikimui badidami adata į ta lėlyte ir magiškus prakeksmo žodžius mano vardu. kada ji parėjo jos aš paklausiau apsimetusi kad nieko nežinau. tai ji persigandusi ja imetė į pečiu. man net taip negera pasidarė kada taip artimas man žmogus, kuria gerbiau, mylėjau. taip daro tokius baisius dalikus. ir da savo vaikui. aš taip negalėčiau padaryti taip kenkti svo vaikui. atvirkšiai linkėčiau ko geriausio, laimės. o čia viskas atvirkščiai. na šiuo momentu jau esu neigali, 2 gr turiu negale. gavau iš karto antra grupe. bet metus vargau kol tai priėjau GKKA komysija. na šiuo momentu gyvenu su draugu Vilniuje. bendrabutyje ir tai pavojingame rajone. čia pas mus atsikraustė dvi kaimynės abi geriančios. viena jau prisidirbo taip kad iki šiol policija ja taip ir tebetampo. mane ji apkaltino nekaltais dalykais. ir dar vis tiek niekaip negali nurimti. dabar ji mūsų kaimynui atvedė viena drauge.kuri neva ligiai tokia pat isterikė, ant manes užsisėdo. kad ir neigali budama vistiek bando užkrauti man sunkius darbus. bet aš į tai net nereguoju į jos klėdesius. mato kad negali man niekaip įkasti tai bando man blogais budais mane sužlugdyti. na nori mane su draugu mano išskyrti. ir norėčiau sužinoti ar kaip patarkite man. kaip šiuo atveju man daryti ir kaip elgtis. bijau aš pati ts juodos magijos užsitraukti rustumą bet ir nežinau kaip man apsiginti.

 37. Edita sako:

  Sveiki. O aš taip pat ne kart patyriau juodosios magijos kerus…… Kai perskaičiau pradžioje istoriją, apie šuns ir katės plaukus…net šiurpas nuėjo…Ir man su vyru tas pats buvo daroma. Su vyru riejomės kaip šuo su kate, nuėjau pas ekstrasensą, pasirodo per pilnatį, berods 3 val.nakties(gerai nepamenu, nes tas buvo prieš kelis metus)į kiemą mėto šuns ir katės plaukus, kad su vyru rietumėmės…Tai čia tik vienas iš pavyzdžių…Kitą kart gera draugė norėjo išardyt šeimą, bet ir vėl tas ekstrasensas padėjo. Per vestuves prabuvau beveik visą laiką be sąmonės. Kai matė, kad man blogai, su mano foto nuėjo vėl pas tą patį ekstrasensą, o jis pasakė, kad vestuves atšoksiu, o kaip bus toliau-neaišku, nes jau viena koja karste…Pirmadienį po mano vestuvių mane išvežė i ligoninę be sąmonės.Gydytojai sakė,kad manęs nepavyks išgelbėti. Bet dėka to ekstrasenso aš gyva. O padarė man visa tai vėlgi, gera draugė…
  Tai yra baisu…Bet kaip tie žmonės nesupranta, kad viskas gryš atgal jiems ir jų vaikams…Man jų tiesiog gaila,nes jie nepagydomi ligoniai…
  Beja, jei ydomu, galiu parašyti pas kokį ekstrasensą lankiausi. Viktor Cyrcov(berods taip rašosi jo pavardė) 865346533.

 38. Birutė Notkutė sako:

  24Jurgyvati jus kažkas užkeikė,kad prarastumėt vyriškumo galią,o kas to trokšta,turėtumėt jausti pats. Kada suprasit tai ir palinkėsit tam žmogui sėkmės,burtai neteks galios…svarbiausia nekeršyti,o pajausti savo vertę,pamilti save,rasti hormoniją tarp sielos ir kūno…Ilgą kelią nueina tik einantis. SĖKMĖS.

 39. Edita sako:

  Laba diena,
  Papuoliau i tokia situacija ilga laike pasitikejau viena moterimi. Papuolus jai i beda istiesiau pagalbos ranka. Jai paprasius priemiau pas save gyventi ja su vaiku. Budama pas mane ji visalaika mano artimiesiems pasakojo visokias istorijas butas ir nebutas apie mane. Ji isvaziavo. Jai isvykus viska suzinojau ir supratau kad jau daug metu ji taip elgiasi ir kad prisidejo prie to kad isskirti mane su vyru. Parasiau jai kad ji nedrauge man, nes draugai taip nesielgia. O ji dabar dar negana visko pradejo kersto plana ir svarbiausia pasake man kad prakeikia. Is pradziu man pasirode juokinga, bet dabar susimasciau. Kaip man pasielgti, kad prakeikimas neveiktu? Patarkit. Aciu

 40. Zorik sako:

  visi dalinasi bedom , visi viska zhino , o kas pasigirs jog susitvarke gyvenimas po apsilankymo pas ”baltaji maga ” , nebijau zhodzhio Ved’ma ,(ish rusu kalbos sudurtinis zhodis – Vedushiaja Mat’) parekomenduokit , man ir daug kam tikrai pravers :)

 41. Nilgita sako:

  Nuo to ivykio praejo jau 4 metai. Karta radau savo rankineje nematyta daikta, kuris primine trintuka, kuriame buvo ispaustas setono veido atvaizdas.Pirma atejusi mintis buvo, kad kazkas nori man pakenkti, bet nsugalvojau kas. Isemiau ji is rankines ir padejau i sekscija uz stiklo. Isbegau i darba ir pamirsau…tuo metu su vyru jau byrejo santykiai ir kvepejo skyrybomis. Po dvieju savaiciu tvarkydama rubus, atsitiktinai jo savrko kiseneje radau graikisko riesuto kevalo pusele… tada prisiminiau, kad kazka esu padejusi i sekcija. Nuejusi paziureti – neberadau. Namie svetimu zmoniu per ta laika nesisveciavo, tad liko aisku, kad galejo paimti ji tik vyras. Negalejau patiketi, kad tokie dalykai vyksta musu santykiuose. Ilgai ieskojau amuletu ir talismanu reiksmiu, satanizmo atvaisdu ir aprasymu internete, bet atsakymo sau kol kas neturiu – ko buves vyras sieke taip darydamas?
  Kaip susivokiau veliau, ta amuleta/talismana man idedavo i rankine kai spresdavosi rimtesni darbiniai reikalai – o jie keistai spresdavosi ne mano naudai, atlikdavau darbus, o bosas tarsi viska pamirses sako – as tau neliepiau to daryti. Nors paliepimai budavo girdint ne man vienai.

 42. Rusnė Subačiūtė sako:

  O ar tiesa,kad ta vudo lelę jeigu mūši ir skriausi man bus nelaimės ir pavirsiu ragana ?

 43. Ruta sako:

  Melstis reik ,kad prakeiksmai isgaruotu Arkangela Mykola saukites kur bebutumete prasykit jo pagalbos

 44. Jevgenija sako:

  Laba
  as irgi anksciau netikiejau kad yra juodoji magija,bet dabar tikrai zinau ir jauciu kad yra.kai buvau seis metais pas bureja,jina man pasake kad tu ir tavo seseris uzburti kad ne taptumet tokieis kaip motina.galvojau kas taip galetu padaryt bet taip ir nesuzinojau.esme ne tame,mano motina gyvena jau kaip 10metu su vyru,ta diena kai jis zengie i musu namus atsimenu kaip siandien.santykiai su mama buvo geri kol neatsirado tas vyras,16 isejau is namu,poto antroji sesuo isejo,poto trecioji ir galiausiai ketvirtoji isejo i globos namus,beveik 10 metu su mama nebendravom,mire senelis,poto po metu dede mamos brolis,poto senele.ir prasidejo makaline,mama isvare mane is seneles namu atseit sakydama kad as noriu parduot nama.isnuomavau su vyru buta tam paciam mieste kur gyvena mama,buvau nescia laukiausi vaiko,nuejau dar karta pas bureja nes negalejau suprast kodel taip negaliu sutart su motina,paaiskiejo kad mane uzbure su juodaja magija,burdamas tas zmogus plese mano nuotrauka.gryzau namo,pagymdziau,po nepilno menesio pasodino mano vyra,likau viena.kur ne eiciau vis nesisiagdavo,tai kompas neveikia,tai dar kazkas,toks jausmas kad kazkas pagalius i ratus kysa.galiausiai turejau issikraustyt is nuomojamo buto,prasiau mamos kad leistu pagyvent ,bet neleido,pasake man nusispjat,gali nors ir po konteineriu guliet,neleisiu.vienu zodziu,kai kalbosi su jam man iskart nervas ima,jinai provokuoja visalaik barniams,ko anksciau nebudavo.Noreciau paklaust kaip galima sustabdyt ta magija,nes tikrai zinau kad cia pribure tas vyras,ir motina uzbure.man labai sio metu nesiseka,ka man daryti,padekit kas zino,

 45. Ona sako:

  Pradėjau verslą, konkurentai pagrasino, kad susidoros. Įspėjo ir kaimynai, kad konkurentė nuolat užsiema visokiais juodais darbeliais ir atnešė man dovanų šventintos duonos.
  Ką naudoti, norint apsisaugoti nuo juodosios magijos?Kokius kristalus ar daryti kokius ritualus? Aš pradedu bijoti…
  Kaip gausiu atsakymą, į el. paštą?

 46. Nilgita sako:

  Jevgenijai ir Onai galeciau isvalyti energetiką. Tai padeda. Parasykite man i e-pasta ruddal@splius.lt

 47. Dana sako:

  jau seniai gyvenam su vyru .ji pastoviai kaip kazkas istraukia is namu is karto jis eina pas draugus o paskui ne namo o pas motina.namie gali miegot iki pietu paskui staiga atsikelia ir iseina is namu.pradejo zlubot ir mano svieikata.dar taip nebuvo kad man neskaudietu stuburo.esu jauna moteris man tik 29.jai ka pasakau apie draugus tai jis netgi nieko nenori gyrdiet.darausi didziausias priesas.ka man darit noriu issaugot sieima.nes as ji myliu.

 48. Safari sako:

  Sveiki,

  Mano situacija tai nepavydetina taip pat… Su vyru gyvenom 7,5 metu, pradejom planuoti vestuves ir pries metus susituokem, niekas jo per prievarta nevede tuoktis, o be to jis pats savo noru ir pasipirso. Taigi, prasidejo sunkus laikas, jo naktinis darbas, as nedirbau… Liepiau jam iseti is darbo, nes pasidare nepanasus i zmogu, na ir kokius tris menesius sedejo namie, laiko turejo daug. Internete landziojo kur reikia ir kur ne, taip susirado kazkokia ziurke. Vasario menesi suzinojau, kad laukiuosi, jis apsidziauge, bet pasirodo neilgam. Surdom jam darba, jis buvo patenkintas, darbas patiko, irgi ten sededavo prie kompu, taigi bendravimas tesesi su ja. Paskui pradejo “sportuoti” du kartus i savaite, as juo pasitikejau simtu procentu, todel jokiu itarinu, o be to juk as laukiuosi… bet vienas savaitgalis pakeite viska, jis nuo to laiko pradejo plaukioti savo mintyse, pratinti mane prie to, kad as ne viena as su vaiku. Po savaites as issiaiskinau apie jo lakstymus, buvo sokas isterijos, nerviniai priepoliai. Jis elgesi kaip besirdis, toks vaizdas, kad tai normalus dalykas. Jo mama nuejo pas bureja, toji pasake, kad jam yra ilasinta menesiniu kraujo, tai kaip ir judoji magija. Jo elgesys keitesi kiekviena diena, paskui dar keli zmones patvirtino toki dalyka. Baisiausia tai, kad sako tokie zmones, sliauzioja tai moteriai po kojom, o apie tai ka daro ju toks elgesys artimiesiems nesuvokia. Nzn ka daryti, nes as laukiuosi, o jis kaip nenormalus. Gal kas zino kaip nuimti tu nesamoniu poveiki? AČIŪ jei kas pagelbės…

 49. Andzela sako:

  Labas visiems….siandien liga kalbejausi su drauge sita tema….paskui nutariau internete paziureti ka raso apie juodaja magija ir radau sita puslapiuka…..Man taip pat labai reikia pagalbos,nes paskutiniu metu viskas nesiseka taip,kad net nupasakoti neimanoma…viska ko bandau imtis ,ka daryti,viskas zlunga.(O as nesu is tu zmoniu,kurie silpni,niekad nepasidodavau)….Tiesiog absoliuciai viskas baigiasi blogai…Tiesiog jausmas atsirado toks,kad nuo manes nepriklauso tai kas vyksta…Gyvenu uzsienyje,Ispanijoje.GAl kas patarsit kur kreiptis,kas galetu padeti.MAno elektroninis pastas yra andzelabartkeviciene@gmail.com.Buciau dekinga jei gauciau bent koki patarima,nes tiktrai nezinau ka ir bedaryti.

 50. Rita sako:

  Sveiki, pas mane taip pat keista situacija. Net negaliu apsakyti kaip tai vyksta. Tarkim kazko siekiu ir atrodo jau pasiseke ir liko tik sulaukti, kad tai ivyktu, bet staiga ivyksta kazkas netiketo ir mano reikalai subyra paskutiniu momentu. Pati pasidariau tokia apatiska. Mintyse kalnus nuverciu,susiplanuoju darbus, o vakare pamatau, kad visa diena nieko nenuveikiau, o tik prasedejau nieko nedarydama.

 51. lora sako:

  Pas mane nuo 2009 metu vien nelaimes meileja nesiseka,man brangus zmones apserga,visad atsitinka kas met pavasario pradzioja,o prasidejo nesekmes ir nelaimes kai atsikrauste moteris i kaiminyste ir as su ja susipazinau,supratau kad ji daro visokius burtus kad mane suzlugdyti,tai jau isitikinau,ka man daryti,su ja risiu nebepalaikau,bet jos burtai vis kenkia man ir mano brangiems zmonems.

 52. Romualdas sako:

  Nuo magijos gali apsaugoti tiktai angelo sargas ir JEZAUS KRISTAUS vardas.Prieš žmogaus valia niekas negali brautis į jo kūną.

 53. moteris sako:

  na ir prisiskaičiau istorijų,pagalvojau kad ir aš prakeikta ,,,bet kaip nuimti tą blogį ? čia rašė pagulėti sūriame vandenyje ir teigiamai galvoti.O kaip dar nuimti tą juodąją magiją?čia siaubas ką skaičiau,,,padėkite :)) niekas nepasakys kaip nuimti užkeikimą,nes ekstrasensai darbo neturės.

 54. Ugnele sako:

  Sveiki, pati buvau susidurusi su tuom. Man padejo Reiki specialistai. Dabar suprantu, kad ir kas, ka blogo pasiute, dirbo su magija, viska gali nusiimti pats. Meditacijos metu, pamaciau viska, su savo enrgija dirbau, viska valiau, blogi verciau i meile. Ir man pavyko.
  Sunkiausia buvo nugaleti baime.Bet angelai man padejo.

 55. maze sako:

  Laba diena,

  As buvau prakeita .11 metu sirgau kuo tik imanoma.viena is bureju man padejo .jau 2 metai as gyvenau gan ramiai viskas pradejo sekstis ,atsikraciau daug ligu.bet….Paskutinis menesis vel prasideda problemos : as jauciuosi blogai, mano antra puse apsirgo su sirdies ligomis,mano motinai vel nesiseka ,as pykstuosi su visais .Darbe problemos .viskas griuva kaip gintis nuo kitu zmoniu kurie linki blogo?

 56. Irma sako:

  Sveiki,

  Man tikrai reikia pagalbos, nes ka mes jau isbandeme-niekas nepadeda.
  Pries pora metu susipazinau su vyru, pati tuo metu buvau skirybu etape, turejau naujagimi. Su tuo vyru susipazinome, ir gan greitai ememe draugauti, ivyko mano skirybos, mes apsigyvenome drauge, pradejom planuoti vedybas, jis myli mano sunu kaip savo gryna krauja. Bet…kuomet susipazinome, jis man pasake jog yra jau 6 metus susizadejes, taciau nemato su ta kita moterim jokios ateities ir nenori jos vesti. Po poros menesiu draugystes, jis pasake jai ir savo bei jos seimoms jog suzadetuves nutraukia ir turi kita moteri-mane.. Su lig savaite ar dviem visas musu pasakiskas gyvenimas virto tikra bjaurastim. Tos buvusios merginos pussesere papasakojo mano uosvienei, jog uztiko ja skaitant kazka ant mano vyro is sventos knygos pasidejus jo nuotrauka priesais ir dauzydama ja su batu.Uosviene pazysta tos merginos seseri, ir pasakojo jog ji taip pat skaitydavo kazka ant mano vyro.
  Mums jau buvo pasake, kad mano vyras uzburtas stipria magija, galbut ir as pati, bet visi patarimai kaip atsikratyti neveikia. Mes visdar gyvename kartu, stengiames sutarti kuo geriau, nes zinome priezasty kodel mums apskritai viskas taip nesiseka, bet neistveriame ilgiau 2-3 dienu ramiai. Viskas ka abu paimame i rankas-duzta, luzta, griuna, finansine padetis patapo tragiska, santykiai byra. Abu nuleidziame rankas, tada vel bandom susiimti, bet neilgam, nes nesekmes isvaro is kantrybes.
  Labai prasau kazkokio patarimo, nes abu tikrai norime gyventi kartu, laukiuosi antro vaikelio, jo issvajotos dukrytes. Bet be pagalbos nezinau ar isgyvensime, nes kekviena barni grasiname vienas kitam skirybom, tada vel kelias dienas esame kaip pirma diena susitike, nes prisimename nesekmiu priezasty…
  Lauksiu patarimo..
  Dekui

 57. Veronika sako:

  Sveiki, norėciau paprasyti pagalbos ar bent patarimo.. tiksliau ne man jos reikia ,bet zmogui ,kuriam jauciu meile..Labai ji myliu..jis mane labai iskaudino, pazemino prie kitos merginos… bet nepykantos negaliu laikyti…Jstikruju jauciu ir meile is jo puses kad ir su tokiu elgesiu, bet nezinau kodel jis taip elgiasi( musu draugyste buvo labai sudetinga.. gal todel kad bandziau pakeisti ji, padeti pazvelgti i gyvenima kitaip, o jis budamas per silpnas niekaip nepasidave tam).. mes issiskyreme.. bet zinau kad jis apie mane galvoja.. seka mane.. mano veiksmus kiekviena diena(pvz pazinciu anketos, facebooke) galbut jis ir nera man skirtas zmogus.. bet noriu kad jis butu laimingas. Jauciu kad gali buti kad tas zmogus yra prakeiktas arba uzkeretas.. kadangi jis nelaimingas, blaskosi savyje, neturi gyvenime tikslu, nesiekia nieko, tik geria tas dienas kai nedirba.. o esant galimybei gertu ir kiekviena diena… nemato grazaus gyvenimo blaiviom akim..nors ir yra jaunas grazus simpatiskas vyras…niekada gyvenime neuzsiiminejau jokia magija, ar burtais..bet noriu tam zmogui sugrazinti gyvenimo dziaugsma.. kad ir ne su manim .. su kita..ka as tureciau padaryti kad jo gyvenimas pasikeistu..kad pradetu vertinti ir dziaugtis gyvenimu..jis geras zmogus, geros sirdies, rupestingas.As su juo susitikti galbut nebesusitiksiu bet labai trokstu jam laimes. Jei kas galite patarti prasau parasykite man kusyte@gmail.com. dekui..

 58. mindaugas sako:

  sveiki nezinau kur man kreiptis mane isties panasu ar prakeike ar kas cia dedas pastaruoju metu ziaurei pradejau bijot del sauguma policija persekiojia nors visiskai nieko nepadares esu zodziu nei pinigu neturiu nieko kam su manim taip elktis nezinau nu nors jaunas esu21 metu bet tokie keisti dalykai dedas kad nebezinau kaip elktis nei ka ne nesuvokiu kas dedas atrode geras givenimas bet kaip ir visalaik kaskaip netaip givenu vien tos juodasios tamsiosios jegos griauna givenima rasau atvirai nes nebegaliu ka ir kaip daryt galit mielieji zmones patart kaip elktis tokiose daznose beviltiskuos situacijose?

 59. vera sako:

  as gyvenau su vyru pas mane vyras savo vieno kambariu buta pardave nieko nepraniases savo tevams pradejo isgerinet po kiek laiko pradingo 3tukst litu dabar isvaziavo gyditis nuo alkogolio o pinai kaip puse metu dingsta net pinigines ir nezinau ka dariti????namie nera kam pavogti o pinigai dingsta gal kas gali patart kaip panaikinti ta prakeiksma???labai dekinga buciau

 60. Nilgita sako:

  Irmai. Jeigu jau buvo padaryta magija, reikia ja nuimti. Yra budu kaip tai padaryti. Galima melstis, medituoti, kurti pozityvias mintis, svajoti ir pan. Taciau jei energetinis pazeidimas gilesnis, arba tai padaryta senai – maldos nebepadeda.

 61. Ausra sako:

  Ieskodama internete informacijos apie nuziurejimus,apsauga nuo negatyvo uzklydau i si saita.Noreciau trumpai ir apie mano nerima pasidalinti.
  Pries kelis menesius i musu nama atsikrauste moteris,kuri pasigyre galinti bloga pasiusti ir ji visada laimi.Pries tai as siek tiek ja pazinojau,padejau nuo sirdies.O kas dabar, si moteriske pradejo tersti mano varda,kalbeti netiesa kitiems,kurie mane pazista ar nepazista.Fotografuoja mane,tiesiog provokuoja.Tiesiog jauciu dideli negatyva,girdejau net savo ausimis,kaip nuteikineja kitus pries mane.Zodziu daro viska,kad isikraustyciau is sio namo,kuriame nuomuoju kambari.Patarkit prasau,kaip nugaleti baime?Sios moters negatyvumas,intrigos,agresija mane gazdina.
  GAL GALETUMTE KA NORS PATARTI? Is anksto sirdingai dekoju.

 62. Daina sako:

  Laba diena, o kaip tie zmones (juodieji magai) inesdami daikta sako, negi tik numeta ir viskas, ar sako, kad butu prakeikta visa seima, ar visas namas? kaip isvaryti juodaji maga is namu? ar utenka tik su savo nupirkta zvake pagal laikrodzio rodykle apeiti per kambary ir isvaryti?

 63. Ingrida sako:

  Laba diena,pries 3metus issikyrem su vyru del kitos jaunos merginos mano vyras ilgai nedave man ramybes nors ir gyveno jau su ja,kai pasakiau kad atstotu nuo manes nes suzinojau kad jo drauge laukiasi,nebendravome gerus metus jam net nerupejo kaip gyvena musu sunus visai juo nesidomejo o mes gyvenome ramu ir laiminga gyvenima dviese. kai po metu jis vel apsireiske prasidejo keisti dalykai susije su mano sveikata, daktarai istyre mane nuo koju iki galvos bet niekas nieko neranda,galvoju ar tai nebus tik kerai ar prakeikimas,nes kai tik mano buves vyras apsireiskai prasideda negalavimai kad net prisireikia greitosios pagalbos kai jis vel dingsta dingsta ir negalavimai,dar suzinojau kad jis labai gailisi mus palikes ir yra nelaimingas su savo nauja seima. Norejau suzinot jai tai uzkeikimas kaip man ji pasalinti,ka daryti?

 64. Galina sako:

  INGRIDA,manau,kad jusu vyras yra uzkeiktas.Kadangi jis negauna niekur energijos,o jus ji prisileidziat,tai jis jus nuvampyrina ir jusu lieka vaizdingai pasakius griauciai ir oda.Del to ir blogai jauciates.Jis del to visai nekaltas,tiesiog taip stengiasi isgyventi.Jums jokiu budu negalima su juo bendrauti,kol nebus nuimtas prakeiksmas.Pastebekite,jei jis megsta didelius zmoniu samburius ar dideles parduotuves 100% taip ir yra.

 65. susidurusi sako:

  Sveiki visiems. Juodoji magija egzistavo visais laikais. Vienaip ar kitaip jos pats nepanaikinsi. Reikia kreiptis i tas mociutes, bet jau tikrai-specialistes. Su tuo esame susidure patys. Nerasysiu kiek visko yra teke isgyventi ir pergyventi, nors dar sioks toks slefas tesiasi per gyvenima. Musu seimoje prasidejusius keistus reiskinius pradejau itarineti as. Ir vis del to neklydo mano nuojauta. Pasirodo visai musu seimai buvo uznesta zemiu nuo kapiniu, kad visa seima gniuzdytusi. Tai padare kaimyne salimais gyvenanti. Kiek dar veliau, brolis prasidejo su tokia merga,kuris gyvenime nebuves agresyviu, pavirto i zveries pavidala. Prasidejo jem nesekmes, prarado viska ka turejo, imone, turta ir pagaliau gyvenima. Tai gi nebebuvo laiko laukti ilgiau, kad grimzti dar gilliau i nesekmes. Prasidejo nezmoniski barniai tarp savu net su valdisku instituciju isikisimais ir t.t. Rekomendavo man viena specialiste, bet jau tikrai sios srities zinove. Nuejau as ten, man akys sprogo ir sprogo nuo jos pasakytu kalbu man, tai kas buvo kas yra ir ka dar ketinama siekti i musu seima. Pasake, kad kaimyne labai kenke jums, ir brolio “boba” taip ja pavadino, nes ji jį apgiržiusi savo menesinemis. Taigi emiausi uz visa seima naikinti kenkencius padarinius, aisku ejau pas moteriske. Pracedura nemaza, bet palaipsniui viskas klojasi i gera. Buvo labai sunku ikalbeti broli nuvesti isvalyti ta bruda sugirdyta jam, nes tokiu budu jis nesioje nesekme visai seimai, niekaip nesiseke su moterimis jam ir t.t. O siandiena jau dziaugiames jo naujo gyvenimo pradzia. Dar niekaip negaliu tevu namu iskuopti to negatyvo, kai ten nuvaziuoju, jauciu nuolatine itampa, pavargtu ten bebunant, nieko nesinori daryti, nuolatiniai barniai su mama visiems, ir ji pati prakeikta, kai uzeina staiga ima vartoti alkoholi ir tampa agresivi. Kaimyne labai sieke, kad mano tevai prasigertu, netektu lesu ir nusigyventu i blogaja puse (jie gyvena gerai) ir is tikro buvo nuopolis nemazas, viskas s;ydo is seimos bet ne i seima, broliui su antrom pusem nesiseke “ziauriai” sieke visais i manomais budais mano skyrybu seimos, tuo metu ir mano su vyru santykiai braskejo i skyrybu puse, buvome tik keleta metu kaip susituoke, siandiena jau 13 metu, bet vis dar kartu. Tai va ir ko pasekoje, dariau ir as kai ka, ka man liepe, bet jokiu budu ne blogo linketi, negelima, bet ka siunte mums, viskas gryzo i paciu gyvenima ir i kaimynes ir i brolio buvusiaja o ji netgi per teismus tampoma, nes ant musu mamos vardo, o ji dirbo banke, pagamino mamai nezinant kreditines 2 korteles po 10000 lt. kurias pati pasieme. Mums nervu kainavo nemazai, bet tiesa taip pat pasiekeme aisku per teisma, nes reikejo irodyti parasu padirbimus ir kitus irodymus, o buvo jau musu tevams ir turto arestas paskelbtas. Kaimynes pacios dukra vyras buvo palikes ir alkoholi pradejo vartoti, vaikai is ligu niekaip neislipa, tik gaila, kad nesupranta tokie asmenys, darysi bloga kitam kentes tavo artimieji ar vaikai. Ir dar vienas toks dalykas, kai man dare tuos vadinamus prakeiksmu valimus, mano kaimynei paastrejo ligos rozes progresas, dukros stuburo ligos simptomai ir jos vaikui vienam rimti skrandzio negalavimai. Vat jau ko gaila tai vaiku, kurie niekada nekalti uz tevu klaidas, bet toks gyvenimas, kad uz tevu klaidas kencia vaikai. Tai va tiek, mano praktikoje pasakojimu butu daug dar labai. Dar mums blogo linkinciu tu paciu yra, bet pagaliau geris blogi nugalejo… Kaimyne jau net su tevais pradejo kalbetis pati, labintis. Tik jiems nuolat kartoju bukit atsargus, kad… broliui visada kartoju, buk atsargus su ta… jokiu kavu.jokiu arbatu ar panasiai. kai tik ta suzinodavo. kad brolis turi drauge, ji pradedavo listi vel i jo gyvenima viska suardo santykius, neva ji ji vel priima i savo gyvenima, ir vel prameta…. ir vel viskas is naujo… Jai taip budavo, kad ji traukte traukdavo prie jos tiesiog savaime uzeidavo, o kai isvaleme ta bruda taip ir pagaliau sale saves mylima zmogu turi ir jis myli begalo.
  Sekmes visiems, tik su kantrybe, ko tikrai reikia.

 66. Birutė sako:

  Prieš metus savo namo sklype radau sidabrinį/man taip atrodo/ kryželį su Kristumi.Parsinešiau ir padėjau į lentyną.Patarkite ką su juo man daryti.Ačiū

 67. Vida sako:

  Visiskai netiketai vyras mane paliko,isejo pasakes ,kad ,,pavargo” nuo tokio gyvenimo,as likau kalta del visko,nors visi jo paaiskinimai vaikiski.Gyvenome gerai,planavome ateiti,tai buvo musu abieju antros santuokos.Visa tai truko 8 metus,bet po musu apsipykimo ,jis po5 dienu gryzo pas pirma zmona.Nors kartodavo,kad jos nemylejo,kentejo.Siandien buvau pas bioenergetike ir suzinojau,kad jo buvusi kreipesi i 3 juodaja magija uzsiimancius magus ir ji parsigrazino atgal.Taip pat jie uzdejo ,,zalia” aki mano sunui.kad jam nesisektu,kad jis kentetu.Sake galiu kreiptis ir as i tuo uzsiimancius zmones,bet tada butu karas be galo.Jie nuimtu prakeikima-vyras gryztu,ji kreiptusi ir vel uzdetu jam,bet tada as galiu uztraukti prakeikima savo vaikams,anukams ir …Cia sake beprasme kova ir pinigai didziuliai.Man taip pat yra pakenkta.Gal kas zinote kaip galeciau sau ir vaikams padeti?Vyra myliu be galo,jis man brangus,bet po tokiu zodziu issigandau ir bijau ka daryti,sake jis pats nesupranta kas ivyko ir atseit jis galvoja,kad savo valia taip pasielge ir padare gerai.Kaip man elgtis,kad surasciau gyvenime ramybe,nes dabar gyvenu vien mintimis apie ji,noriu,kad gryztu namo,bet sake jog jis negales to padaryti,nes nuo jo nepriklauso.Gal kas zinote sprendima rimtesni-pasidalinkite prasau.

 68. Vytautas sako:

  Šiuo metu jokia magija, ezoterika, burtai, religijos neveikia. Čia nuo 2012m rugsėjo mėnesio. Kažkokie senieji ryšiai ir priklausomybės gal ir likę bet jų niekas nevaldo. Tiesiog nėra to egregorų dvasių pasaulio kuris šiuos dalykus kontroliavo. Tiesiog 2012m liepos mėn. teko atsidurti keistoje padėtyje tarp dviejų nesuvokiamų jėgų. Viena mane bandė sunaikinti fiziški, kita saugojo. Galiausiai norinčios sunaikinti neliko. To proceso metu teko patirti daug įdomių nutikimų, atsidurti komos būsenoje ir laimingai būti išsuktam iš keblių padėčių. Pasikeitė šio ir anapusinio pasaulio suvokimas. Kitoks ir žmogaus sandaros supratimas. Esmė mirties nėra tik būsenos pakeitimas. Taip kad esam visiškai laisvi ir viskas priklauso tik nuo mūsų.

 69. Rosita sako:

  Sveiki, mano brolis labai pasikeite nebenori dirbti,jaunas vyrukas 28 m, o budavo darbstus, bendraujantis,padedantis. Viskas prasidejo nuo to, kad isiziurejo vedusia uz save vyresne 18 m moteri.Per naktis nebemiega, uzsidares savy paliko, net galus dares, kai su ja buvo susipykes. Kuri laika buvo pagereje nes su ja nebebendravo, bet atrodo kad laikinai. Tiesiog jaucia apatija viskam nera tikslo pas zmogu gyventi, eme meluoti ko nedarydavo anksciau. Ar gali buti jinai ji pas bureja uzburusi kad jis ja isiziuretu?

 70. Sabina sako:

  Pasiskaičiau ir susimąsčiau, kad gal ir man vertėtu su išmanačiu žmogum pasišnekėti.
  Vyras mane ir keturias dūkras pailiko prieš 5 metus. tiksliau aš jį išvariau. Pasakiau, kad, jeigu tingi ką nors dirbti, tegu eina sau lauk. Ir išėjo. Maždaug metus viskas buvo gerai. Nelikus dykaduonio pasitaupiau pinigų, pradėjau namus tvarkyti. Po to jis pradėjo retkarčiais lankytis. Po kelių tokių apsilankymų sustreikavo mano sveikata. Galvojau sunervina, tai ir ligos puola, juk sako, kad visos ligos nuo nervų :) Bet pastebėja, kad vasarą, kai gyvename giminaičių sode visos ligos stebūklingai išgaruoja. Vyras ten nesilanko.
  Nuo rudens vėl su ligom kariauju. Ir su dūkrom pasidarė sunku sisišnekėti. Visada puikiai sutardavome, o dabar viskas negerai, visai nebesitvarko, jų kambarys užverstas rūbais ir visokiais daiktais, nebesimoko, pažymiai nukrito iki 4, nors anksčiau mažiausias budavo 8. Praleidinėja pamokas.
  Ir viskas genda. Per metus pakeičiau jau 3 elektrines virykles, arbatinukas jau ketvirtas, lemputės laiko 2-3 mėnesius ir siuvimo mašina ir skalbyklė sugedo. Žodžiu ne namai, o viena nelaimė.
  Gal kas žinote kokį žynį, kuris galėtų patarti?
  Taip ir vargstu

 71. Erika sako:

  o kaip aplamai išsiaiškinti ar prakeiksmas yra?
  Meilėje man nesiseka nuolatos, bet nesiseka, tai labai silpnai pasakyta. Net progų rimtų nebuvo nors atrodau padoriai, nestora, nebaisi, dirbanti… net pažįstamos baisyklės (storos, neprisižiūrinčios, apsileidusios, neišsilavinusios) susikūrė šeimas, o aš kaip viena taip viena. Toks įspūdis, kad vaikinai tiesiog bijo pasižiūrėt į mano pusę. Turiu vieną tokią tetą, kuri jau daug metų domisi magija ir užkeikimais, vaikšto pas būrėjus. Meilėje jai nesiseka, o savo vyrui yra kaišiojusi ir visokių buteliukų su gėrimais ir “talismanų” (tai tik tiek kiek žinau, o kiek nežinau). Toji teta jau metų metai kai nesutaria su mano tėvais. Dabar jie tiesiog nebesusitinka, bet mano vaikystėje tarp jų buvo ir daug skandalų bei pykčio. Nesinori nieko kaltinti savo nesekmėmis, bet tikrai jau ne kartą buvo tokia mintis šovusi, kad čia tetos užkeikimas. Faktas vienas – ji tikrai galėjo tai padaryti, o klausimas tik ar tikrai padarė ar tai tik mano paranoja :)

 72. Ugnele sako:

  Sabinai,
  Elektronikos daiktai genda, nes daug pykcio ir agresijos.Ir mano nuomone, Jusu buves vyras, “valgo” Jusu energija, ir siuncia negeras mintis ar palinkejimus(nes Jus ji isvarete is namu). Ir tai jis daro labai sekmingai.
  Visu pirma, as budama Jusu vietoje, visiskai neisileisciau jo i namus. Susitikimai su vaikais gali buti ir kitur.
  Issivalyti namus – pasiimti verbos sakele, uzdegti, pasmilkinti visus namus, ypac kampus, nes ten kaupiasi visa negatyvi informacija. Gelima sukalbeti malda. Paskui su balta zvake, eiti apklink sienas, didelis negatyvas sudega, zvake gali imti rukti, patamseti, nusilieti vaskas. Palaikyti ilgiau tose vietose, kur traska liepsna, ar labai juoduoja. apeiti apie tris kartus, bet galima ir daugiau.
  Tai labai paprastas, bet labai veiksmingas apvalymo ritualas, namai tampa sviesus, ir labai gaivus, atsiranda ramybe namuose.
  Ir nepamirskit, kad namai tai yra Jusu asmenine tvirtove. Ir juose lankosi tik tie zmones, kurie atnesa pacius geriausius jausmus. Sekmes:-)

 73. Ugnele sako:

  Verba (kadagys) – atbaido visus nelabuosius, blogas energijas, tamsos atstovus.
  O ugnis – pati is saves yra sventa, viska sudegina, viska panaikina.
  O tai – tobulas derinys, apvalymui ir apsivalymui.( po laidotuviu, sunkiu ligu, negeru ir bloga linkinciu zmoniu, barniu ir pan)

 74. Nilgita sako:

  Galiu patarti Sabinai viena paprasta dalyka – pabarstykite druskos palei namu slenksti ir paziurekite ar jusu vyras nores uzeiti i namus ar ne? Jei jis nesa bloga per ta druska nezengs. Namus reikia valyti energetiskai, kreipiantis i specialista. Skyrybos sunkus laikotarpis – daug skausmo negatyviu minciu kaupiasi ir viskas lieka – o jus gyvenate toje sunkioje energetikoje. Isvalius namu energetika prasideda tarsi naujas gyvenimo juose laikotarpis – norisi grazintis, tvarkytis, norisi juose buti.
  Yra ir kitu budu namu valymui, tik jie maziau efektyvus, zinoma veikia ir viska tvarko jei uzterstumo lygmuo nera labai didelis. Galima tiesiog su sventinta verba pasmilkinti visuose namu kampuose kalbant maldas, prasant Dievo pagalbos. Galima naudoti valancius smilkalus-labiausiai tinka salavijo (galima ir dziovinta salavijo sakele smilkinti). galima dazniau deginti zvakes – pries uzdegant paprasyti kad isvalytu kambario negatyvia energetika.
  O jusu ligos, nesutarimai su dukromis – tai pasekme to, ka jau susikaupete savo energetikoje, ja taip pat reikia valyti. Bet kkokia musu mintis lieka energetineje istorijoje – pati zinote ko buvo daugiau pastaruoju metu, pozityvas taip pat isiraso i energetine atminti. Jei nieko nedarysite – taip ie tesis tie varginantys dalykai.

 75. Monika sako:

  Labas vakaras, as labai jaudinuosi del savo vaikino, net nezinau ka daryti, gal tai prakeiksmas, o gal dar kazkas yra kitkas.. pradesiu nuo to kaip buvo pirma nelaime.. mudu vaziavom i svente taip pat kartu vaziavo ir mano brolis, ir mes visa kelia mastem ka ten veiksim juokemes ir t.t. kol galiausiai susvaide masina ir mes iskridom i griovi.. po kiek laiko kai jau jis susitvarke masina atsitiko dar viena avaraija jis su priekiu atsitrenke i kita masina ir sulankste visa kapota ir ne tik.. tada per viena menesi jam pradejo begt antifrizas, veliau rankinis nebeveike, o dabar dujos teka,vakar isipylem duju kad galetume nuvaziuoti 40 kilometru, bet nuvaziavom tik 17 … gal kas galetu patedi ir pasakyti kas ce yra, nes man jau darosi baisu ir visad kazkas turi atsitikt masina, o ne jam paciam :(

 76. SMILTE sako:

  labas vakaras man esa taip nutike pries menesi nusipirksu prailgintoje ysijungau visalaika vieke siandien bisky patraukau nevieke patikrinau visus laidus irgi nevieke
  kita istoryje
  plovau indus ir viskas buvo gerai kol lekste nesuduzo ir taip puodelis lekste bludelis

  viskas nutiko tapace diena

 77. Izabelė sako:

  Sveiki, turiu tokį prašymą padėti, turime labai blogus kaimynus, viena netgi kažkada užsiiminėjo juodąją magija ar net dabar ją praktikuoja. Kažkada su šeima gyvenome labai gerai, visko turėjome ir pinigų ir draugų, nestigo laimės džiaugsmo ir t.t. Bet viskas pradėjo keistis, vyras neteko darbo, pradėjo vis dažniau išgerinėti, namuose nieko nebedaryti, man pradėjo blogėti sveikata, pradėjau daugiau dirbti, kad išlaikyti šeimą, bet pinigų vis stigo. Mano dukra lankė daug įvairių užsiėmimų, bet taip nei vieno ir nebaigė iki galo.. Žodžiu viskas kuo tolyn tuo blogyn. Gyvename lyg ir nuosavame name, ne per seniausiai tvarkiaus aplinka ir radau įdomų daiktą, ant pagaliuko užrištas ružavas siūlas, tarsi pakaruoklis, ir prie to siūlo buvo pririštas akmuo ir juo užviniotas, aš radau ir sudeginau po atviru dangumi. gal gal galit patarti, kaip reikia apsisaugoti nuo tu prakeiksmų, kad viskas pageretų? Ačiū.

 78. Diana sako:

  Sveiki, niekas taip nesuzlugdo zmogaus, kaip jo paties negatyvios mintys, baime, itarimai…
  isitikinau tuo pati, nuo 2009 metu atidariau savo imone, pries tai buvau sekminga samdoma direktore, jauciau, kad mano darbuotojai myli mane , as jiems stengiausi padeti ir mes buvom puiki komanda, taciau atejus naujajam mano aukstesniam virsininkui, kuris pradejo diktatoriskai elgtis (po to tik supratau , kad tai tik mano iliuzijos buvo) pradejau isigalvoti nebutu dalyku, kad jis mane nori patraukti ir pan. maza to pradejau nuteikineti savo komanda pries ji, atidariau savo imone , perejo keli darbuotojai is senosios darbovietes. ikurus savo versla pamirsau negatyva ir pradejau rupintis savo nauju verslu, puoselejau verslo isivaziavima , nors nemazai pinigu i tai investavau, del sios priiezasties susipykau su vyru, pilnai ji suprantu, jis mane palaike visada, taciau as jo neklausiau dariau savo,(jis man sake nesokineti pries valdzia ir liktitoliau dirbti samdoma direktore. na bet as stengiausi ir neblogai sekesi, taciau po 2012 metu(kai buvo juodasis menulis) pradejau laukti |sunkiu laiku| :) ir susilaukiau :) ivyko gaisras mano darbo vietoje, kuris atnese nemazu nuostoliu, pradejau itarineti darbuotoja , ji natlaike mano pastoviu itarimu , isejo is darbo,taip mano imoneje liko keli darbuotojai, pradejo nelabai sektis, pradejau gerti alkoholi ,o jo poveikio pasekmeje ir prasidejo dar didesni itarimai, o kai dar pradejau save kaltinti vyro padedama, kad viska padariau ne taip, tai pradejau tiesiog eiti is proto, to pasekme pastovus nervai, pamirsau valgyti ir viena diena isveze is darbo , nes nualpau, tai ivyko pries savaite, visa savaite jutau, kad mirstu ir tikrai neatsitiesiu,truko oro,dusau, negalejau valgyti, padejo tik mano mamos malda. pradejau nuosirdziai melstis, prasyti atleidimo, nes negalejau sau atleisti, kad viska ne taip padariau, todel kaip sventajame raste rasoma, gyvenkite sia diena, jokiais budais nesigreziokite atgal (virsite druskos stulpu)svarbu laiku suprasti klaida ir nuosirdziai atsiprasyti visu, netikiu kad kazkas gali pakenkti, pakenkti gali tik pats sau, pati slyksciasia poelgi padariau, kad dar ir savo sunu itarinejau, ko pasekmeje dabar jis su animi nesiskaito ir jauciu jo nuoskauda, sitas jausmas man taip drasko sirdi, na bet as tikiu , kad jis man atleis, tikrai atleis, nes jis man pasiule paziureti filma …………….”Kur nunesa sapnai”…………….. patariu pasiziureti, tik idemiai ir niekada nepasiduoti, svarbu atsiprasyti, atleisti sau ir laukti , man siuo metu padeda tik nuosirdi malda, aciu mano mamai, kuri meldziasi uz mane ir dbar kantriai lauksiu susitaikymo su vyru ir su sunumi, nes paziurejus si filma viska supratau

 79. Vaida sako:

  EGZISTUOJA JUODOJI MAGIJA EGZISTUOJA. Nerašysiu čia nieko, jokių pasekmių ir t.t. bet esame taip su ja susidūrę, kad ole le. Ir radinių rasta ir t.t. Tu net nieko neįtarsi kada gali atsisėsti kažkas ant tavęs ir tik todėl, kad tiesiog kažkiek geriau gyveni. O pačio žmogaus pavydas jį patį žudo kažkada. Ir štai tuomet griebiamės jaudų darbelių. Esmė yra tokia, kad grąža anksčiau ar vėliau grįžta, kas dirba su tuo. Faktas, kad nuo žmogaus dorybės daug priklauso.

 80. Nilgita sako:

  Labai daug kur sustinku su Vaida – “kad nuo žmogaus dorybės daug priklauso”. Labai daug prikaluso ir nuo žmogaus užsiimančio magija dorybės. Kartais net nenorėdamas pakenkti kitam magas, įsikišęs į kito žmogausa gyvenimą, susikuria sau karma. Domiuosi tais dalykais ir visados stebiuosi kiek daug visko vyksta aplink mus, nepriklausomai nuo mūsų norų ir ketinimų. Iš ties yra daug žmonių, kurie gali koreaguoti situacijas, veikti kito žmogaus sprendimus. Pirma taisyklė – jei kas netenkina tavo aplinkoje, reikia pokyčius daryti savyje. Tada galima ir pas energetikus pagalbos prašyti, kad greičiau pokyčiai vyktų – bet žmogus turi pats norėti tų pokyčių. Pasikeitus žmogui – pasikeičia ir jį supanti aplinka. Tai nevyksta per vieną dieną, tam reikia laiko – o kanrtybės žmogui dažniausiai stinga. Norisi visko čia ir dabar. Pagrindinės savybės pritraukiančios gerąją aplinką tai meilė ir pozityvios mintys. Individualias situacijas galiu komentuoti individualiai, ruddal@splius.lt parašykite man.

 81. Julija sako:

  Sveiki noriu ir as jums truputi papasakoti kaip galima dar uzsitraukti gyvenyme tokiu bedu ir nesisekimu. Gyvenu vargstu dirbu, vis laukiu gal pasiseks, o kazkaip vis taip pat , nutariau kreiptis pas viena tarologe, ji atverte kortas tokia rodos maloni,pasikalbejom ji lyg taip apramino. Na galvoju viskas bus gerai,dar po kiek laiko vel kreipiausi pas ja nes vis kazkaip pradejo nesisekti, sveikata lyg nebeta, ji atverte kortas taip zejo zejo, akis paputus, tada sako viskas bus gerai ir taip toliau, galu gale po metu gal, viena diena man nutiko nelaime, gavau toki soka,nezinojau kur iseities ieskoti, niekas nepadejo, as vel sakau gal kortos patars, tai pas ta pacia kreipiausi, o ji taip man drauge prisistate, pribure, taip supainiojo, kad iklimpau i tokia duobe , kad gyvenime nebeislipsiu,o pasirodo galejo buti gera iseitis, bet ji tai nuslepe ir suklaidino mane, Ir dar veliau issiaiskinau, kad visos nelaimes tai pasirodo jos darbas, magija juk mes joms pateikiame pries buriantis informacija ir apie save.

 82. Bicas sako:

  Buvome grazi seima.IDEALI.Kol amzina atilsi tevukas pries 14 metu sugriesijo su kita moterimi.Su seserim manome,kad buvo ir yra “uzristos” akys.Tevas galiausai nusigere mire kovo 11 siu metu,net per laidotuves pirmoje eileje puikavosi musu mamos dabartinis meiluzis.Manome ,kad porcia pasiusta visai seimai.Sesuo taip ir neatranda mylimojo savo gyvenime, nesugivenimai su mama.Mamos vampirizmas- tai auksciausias pilotazas.Barniai su ja,nesutarimai, prakeiksmai.Manome , kad tai moteris su kuria ata. tevuks sugriesijo -siusta porcia musu seimai-ypac mamai-“akla,uzristos akys”-nieko nemato.Nors turi kelis aukstuosius issilavinimus.Pagelbekit dalia_moncyte@yahoo.dk.Buciau labai dekinga

 83. valentina sako:

  Svetlana kaip Jus surasti

 84. Sigita sako:

  Teko susidurti su juodaja magija.Atvykes vyrukas,bande panaudot minties itaiga manipuliacijai,hypnoze valios palauzimui,po to pabande prasibraut per sapna i pasamone.Viskas buvo nukreipta i turto pasisavinima.Susitvarkiau,nes pati turiu tokiu sugebejimu.Tai patarimas toks.Geriausia ieskot gero Reiki meistro,kuris padetu rast priezasti,tai yra ,nustatyt zmogu ,kuris tai padare,o po to isvalytu viska.Labai padeda maldos,bukit budrus ir laimingi!

 85. linskmutis sako:

  Sveiki, man jau kaip nesisekt pradejo tai pradejo, nuo to momento kai susipazinau su vienu zmogum. Iki to laiko buvau uzkopes karjeros laiptais uzsitarnaves statusa. Po pazinties su tuo zmogum viskas ritasi tik zemyn ir nezinau kada sustos. Tai tesiasi jau gal kokius 7 ar tai 6 metus. Atrodo viska darai kad pasisektu, bet viskas kaip I siena. Niekaip negaliu pajudet nuo dugno, ir net nezinau ar jau ji pasiekiau. Mano klausimas butu toks, gal kas gali pasakyt, kaip suprast ir kaip zinot ar turiu uzdeta prakeiksma, nuziurejima, ar cia tik paprasciausia juoda linija, kuri kazkodel labai uzsitese. Busiu labai dekingas jei kas gales ka pasakyti kaip atskirti , kaip suprasti/

 86. Ania sako:

  laba,pas mus namose darosi vieni kaistnibes,daug turim bedu,sode jei darom saskykus visada be saukimu nebuna,arba visada namose pikciai bunamvakar radom rozanciu du manau uzburtus kaba ant musu ploto ir gal todel pas mus daug nelaimiu?nzn ka su jumis daryt?

 87. Ana sako:

  Labas vakaras. Skaicau straipsni, skaiciau komentarus. Ir esme tokia, musu santuoka kaba ant plauko. Jauciu kad esu uosvienes neriureta, apkalbeta, gal net ji pati savo sunu uzkalbejus, nes kai jis pas ja nuvazuoja ir kai grysta jis namo i musu namus, tai mes buman abu pikti, barames , nesutariam. Po keliu tokiu dienu praeina, bet kiekvienas toks barnis ne i gera puse, ir svarbiausia is nieko kyla. Patarkit, ka daryti?kas tai galetu buti? kap apsisaugoti nuo tokio blogio? Ar tai yra prakeikti namai? Lauksiu pataimu: laina@email.lt

 88. kamilija sako:

  Labadiena, norėjau pasiklausti kas man darosi, kodėl aš matau dvasias kartais per televizorių, stikla ir kitką. Taip pat ir kita mano draugė mato, mums net baisu. Mes buvome nuėjusios pas burėją ,o ši pasakė jog mus kažkas prakeikė ir net nežinome ka daryti kad nebematytume dvasių. Gal galite padėti?

 89. Austeja sako:

  Mielieji, pradesiu nuo to kad musu baznycia ir kunigai iskreipe per tiek simtmeciu Dievo zodi. Lietuviai meldiasi Jezui kaip Dievui,bet jis gi ne dievas o Dievo zodzio skelbejas-musu visu Sventasis ir pranasejas. Dievas yra VISKAS-VISAGALE DVASIA, Jezus yra jo sunus,bet ir mes esame jo vaikai ir tiek pat galiu turime kaip ir jis tik tai reikia suvokti ir pajusti sielos galia ir Dievo meile kuria mes savyje nesiojame. Norite jo meile ir galia pajusti? Prisidekite ranka prie sirdies,uzsimerkite,tikekite visagaliu Dievu ir kosmosu ir savo dieviska dvasia irsakykite sau garsiai ar mintyse: AS esu kas esu-AS esu kas AS esu!!! Ir pakartokite pora kartu. Tai visiskai nauja patiris,tiesa? Tik su sios sviesos ir visatos ir Dievo ir savo dieviskos galios suvokimu galima pries tamsa kovoti. Mielieji,mes per krikstynas gavome pirma varda,per komunija gavome antra tai kai i Dieva kreipiates tai susnekekite Sveika Maria ir ir Dievo tevo ir tada kreipkites su svo abiem vardais pvz. Visagali kosmose Dieve teve i tave kreipiuosi as Viktorija Maria,as myliu tave ir visus tavo vaikus. As turiu prasyma …
  Ir jei ko prasote tai prasykite KONKRECIAI. Jei prasote kad vyras negertu tai prasykite,kad jis negertu alkoholio ir turetu stipria valia jam atsilaikyti.
  Ir is tiktuju ne viskas ka jus laikote prakeiksmu yra prakeikmas. Tai gali buti jusu karma kuria jus isgyventi turite arba is kosmoso skirtos pamokos jusu gyvenime kuriu jus vis nepasimokate ir nepasimokate todel kartojasi panasios problemos per kurias jus kazka suprasti ir pasimokyti turite. Ir musu mintys turi labai stipria galia,cia kaip bumerangas-grizta visada atgal ir dvigubai. Tai gali sugrizti ir po daug metu,nelinkekite niekam nieko blogo ir nepavydekite.
  Pries iskart sprendziant kad jus prakeiktas padarykite pora dalyku savo sielai isvalyti. Jums nereikia begti pas klebona,kreipkites i Dieva patys-Jezus taip skelbe. Suraskite ramu momenta be triuksmo kai busite viena ir jei jums tai sunku tai nueikite i baznycia kai zmoniu nera nes ten gera atmosfera,gera susikaupti. Uzdekite viena zvakute Dievui i pasimelskite jam. Susimastykite kokias klaidas esate padare,suvokite jas ir atleiskite sau ir tada prasykite Dievo atleidimo. O jei kazkam blogo padarete ar palinkejote ar kada pykti jutote kam nors ar netgi prakeikete mintyse-suvokite tai,atleiskite is sirdies sau ir prasykite Dievo atleidimo.uzdekite zvakute savo mylimiesiams ir paprasykite palinkekite jiems gero. Ir galu gale uzdekite zvakute sau ir kreipkites su savo prasymais i visagali Kosmosa Dieva. Kai jus visa tai darysite pridekite ranka prie sirdies ir pajuskite savo dvasia,Dievo meile, verkite jei jums tai sirdis sako,verkite kol asaru nebebus. Bendraukite su Dievu kaip su savo tetciu tik kad jis Visagale dvasia-nepalieciamas. Po viso sito jus pajusite kokia stipri jusu siela ir kiek meiles ir gerumo jumyse yra TAI JUSU STIPRYBE-JUSU SARVAS.
  Nueikite i dusa,sukalbekite malda Dievui ir Marijei ir su duso galva nuo pat v7rsaus iki apacios nuleisti ir sneketi kad su sio nubeganciu vandeniu nubega visi pikti zvilgsniai visi pikti linkejimai ir visas blogis ka jums palinkejo,lai vanduo tai nuplauna,nuo galvos iki koju ir nuplaukia su juo. Jums nereikia tai zodis i zodi kartoti,snekekite ka j6ms nuojauta sako, Dievas jus isgirs.
  Susiorganizuokite namams baznytiniu smilkalu. Uzdekite juos ir nesiokite po visus kampus namuose snekedama tegul tamsa uzleidzia vieta sviesai ir geriui. Taip isvalysite savo namus.
  As zinau,kad daug zmoniu dirba su juodaja magija ir jie dirba su irankiais,as nezinau kaip juos pasalinti,bet zinau kaip nup ju apsiginti. As dirbau vestuviniu sukneliu nuomoje,tai kas 10 grazintoj sukneleje rasdavom spilga isekta i pasijoni,bukite atsargios ka jus prie saves ir rubu ar daigtu le7dziate,matote netgi pamerges ar uosviene ar pan. vestuviu diena prakeikia. Jeigu jus kurnors esate kur daug zmoniu ar jauciate daug zvilgsniu i save tai isivaizduokite aplink visa save veidrodi ir kad jus matote jo nugara o kiti jo prieki(savo atvaizdus) ir kaip ju mintys jiems atsispindi ir nerieina prie jusu. Jei jus koki drabuzeli skolinote ar nesiojote ji ten kur daug komplimentu gavote ar jautete daug zvilgsniu pamirkykite ji pries skalbdame suriame vandenyje kokia 20 min ar ilgiau ir isleiskite ta vandeni sakydama kad tas vanduo nuims visa blogi ir svetima ir isbegs su juo. Jei jums imanoma susiraskite ‘turkiska aki’ ir padovanokite ja savo mylimiesiams. Geriausia ja nesioti su savimi ir namuose virs duru ir ten kur svecu ateina pakabinti ar pastatyti. Demesio ji veikia tik tada jei ji dovanota ir apsaugo nuo pikto zvilgsnio. Jei jims neimanoma jos gauti tai bentjau issispauzdinkite ant popietiuko arba kaip paveiksla.
  Siam kartui uzteks,lauksiu jusu komentaru

 90. domo sako:

  Tai gan idomu as niekam nekenkiu magija kaip as ilindau i magija tiesiok nete pamaciau taro kortas ir toks jausmas uz sirdies sueme iskart nusipirkau nors jai atvirai niekada nedariau jokiu ritualu ar panasei o suzinojau apie magija gan keistu budu is pradziu maniau kad magija tik paistalai bet as turiu gan stipria valia ta akimirka kai kanors darau tikiu tuo ka darau ir kai pamaciau kad energetikos pagalba galima judint daiktus na nukrypau nuo savo temos pirma kart pamaciau kad tai veike del psichokinetinio rato paskui psi ball dabar turiu runas, oracula, taro kortas, chakros akmenis, svituokle bei dar daug smulkmiu, kurios is tikro nera tokios jau smulkmes nieko nepirkau is kokiu samanu ar panasei is paprastos neto parduotuves aliexpres bei amazon pac pajutau potrauki tiem daiktam buvo ironiska kai mama pasake po to kai as nusipirkau taro kortas ir ji jas pamate pasake kad musu senele gyde akmenim mociute usiema simbolizmu teta skaito taro kortas… as nieko sito nezinojau iki 22 metu kol pac nusipirkau kortu kalade o jau po keliu dienu pajutau meile tom kortom karta sapnavau fool kortele ta mergaite is tos korteles paziurejo i mane o kortelei inai vazduojama usimerkus likau nustebes jos akis buvo zalios ir melinos spalvos derinys nezinau kokia tikslei tos spalvos maisesi tarpusavi kaip kokie siulai svytintis man per sapna dave pizdi parode mano rankas blanstancias per sapna ir pridure nebijok cia tik sapnas bet mum ir skauda kai pabudau radau taro kortas suslapintas striukes vidinei kisenei… sapnavau dar kaskoki kaip elfa be vienos rankos bet nieko nepamenu. teko sapnuoti nemiegant tik uzmerkus akis maciau save kaskokiu akmeniu o kaskokia butybe kaip indenas sustingo is baimes mane pamates jis kapojo akmenis kaskokiu kirstuku ir jis nebuvo panasus i zmogu jis turejo kaskokius raudonos spalvos ciuptuvus ant galvos, o visu pirma kas buvo tai sapnavau save sedinti ant vandens bekrascio melino vandens meditavimo pozicija visos vandens bangeles buvo kaip viena buvo labai grazu tada pamaciau ateinanti balta angela dydzio buvo kaip zmogus jis priejo prie manes ir istiese man ranka as jam taip pat istiesiau ranka staiga gal truko poros cm iki jo rankos mane aplanke stiprus sviesos blyksnis tada atsibudau.

 91. Danguole sako:

  Laba diena,
  prie namu slenkscio radau vielos gabaliuka susukta, tiesiog paemiau ir ismeciau, bet veliau toks negeras jausmas kankino, kad tai galbut pakisa, tad dabar nezinau ka daryti… gal galetumet pasakyt kas tai galetu buti ir kaip tai sunaikinti? Labai lauksiu Jusu atsakymo.

 92. Kestutis sako:

  Sveiki turiu beda mane prakeike jau pries 8 metus kenciu bet daugiau negaliu kad man porcia uzdeta pamate tik viena moteriske is tilzes kai as jei papasakojau visus simtomus ji pasake pas tave paprasciausia zmogiska porcia kiti zmones netiki kurios uzsijama tipo uzkeikimais sako tau gal gyditojo reikia sakau as sveikas zmogus man nereikia gyditojo man reikia uzkeikima nujimti as negaliu rasti tokio zmogaus as dar jaunas noriu dirbti uzdirbti pinigus bet negaliu porcia trugdo su manim niekas nenori susideti nes kaip vaiksciojantis uzkratas mintis puldineja zmones kas supranta prasau padekite. siaip as geras zmogus nieko bet tai ne faktorius nebut prakeiktam. neturiu vilties jau geriau vandieni uzkalbeta geriau ir sviesta uzkalbeta valgiau bet jie per silpni niekas nepadejo.

 93. Nilgita sako:

  Pirmiausia reikia diagnozuoti energetines problemas, Kęstučiui. Parašykite man ruddal@splius.lt

 94. rasa sako:

  esu lyg ir sveikas zmogus.padaryti visi tirimai .nieko neranda.bet ja puse metu jauciu lb dideli nuovargi,silpnuma,bijau iseiti viesuma.dienos sviesos negaliu pakesti labai erzina.pastovus galvos skausmai.regejimas taipat blogeja.kas tai? nuziurejimas ar kas prakeike mane?

 95. neringa sako:

  Laba diena,
  Esu sunerimusi..vaikščiodama po sklypą radau į tinklinę tvorą atremtą medinį pagalį, lazdą.(gyvename šalia miško,niekada nebūdavo jokių daiktų). Ar derėtų sunerimti??

 96. Karolina sako:

  I savo sklypa priemiau moteri naudotis mano zeme. Po 5 -kiu metu as jai atsakiau. Nusirove savo derliu, o toje vietoje, ku buvo jos lysves kiekvienoje buvusioje lysveje pastate medinius kryzius,papuose gelemis. Visi kaimynai nutare, kad jai suslubavo nervai, o gaL tai burtai. Kryziai 6. Tai velnio skaicius. Nebijau, nes as giliai tikinti ir visa laika uz ja meldziuosi ir ja laiminu. Tik bijau, kad visa tai neatsisuktu pries ja arba jos seima.Iamzinau. Kompiuteryje turiu nuotraukas tik nenoriu rodyti. Gal kada prireiks.

 97. stase sako:

  kaip susigrazinti buvusia meile padekit su visokiais burtais sutinku

 98. lina sako:

  Stase,jeigu tai tavo zmogus,jis pas jumis sugris.Bukte kantri. Bukte dora,gera, linkekite savo tam vyrui mintyse tokios moters,su kuria jis butu laimingas gyvendamas.Jeigu jus ji tikrai mylite,linkesite jam gero. o jei jo nemylite,tada isvis nera jam ko grizti pas jus. o jei tai tikra meile,jo siela tai pajaus ir gris.neuzkalbekite jo,paleiskite ji i laisve ir jis pats kur npres ten sugris.zmogus yra laisvas savo sprendimuose.

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
dissertation work executive resume writing service michigan heart of darkness thesis purchase dissertations how to write college admission essay