Pasaulio pabaiga: 2012-ieji

Būrimai ir pranašystės Komentuoti

Laikrodis tiksi: iki pasaulio pabaigos liko 3 metai, 6 mėnesiai ir 1 diena. Tokią datą nurodo majų civilizacijos kalendorius, o žmoniją sunaikinti turėtų Saulė. Mokslininkams šie gandai kelia šypseną.Centrinėje Amerikos žemyno dalyje prieš kelis tūkstančius metų klestėjo majų civilizacija. Majai garsėjo žemdirbystės įgūdžiais, išplėtota rašytine kalba, įspūdingais statiniais, kurie šiais laikais pritraukia daugybę turistų, matematikos ir astronomijos žiniomis.

Uolūs dangaus stebėtojai

Plika akimi stebėdami dangaus kūnus ir jų judėjimą, jie sugebėjo itin tiksliai apskaičiuoti metų trukmę: majai buvo suskaičiavę, kad vieni metai trunka 365,242 dienos, o naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis nustatyta 365,2422 dienos trukmė.

Vilniaus pedagoginio universiteto profesorius Libertas Klimka pasakojo, kad majai buvo geri žemdirbiai, jie daugiausia augino kukurūzus. Kadangi žemdirbystei labai svarbūs gamtos ciklai, atsirado poreikis vienaip ar kitaip suskirstyti laiką – sukurti kalendorių ir nustatyti vasaros ar rudens darbų pradžią.

“Majų kalendorius buvo itin tikslus, palyginti su kitų kultūrų kalendoriais. Jis sudarytas remiantis astronominiais stebėjimais. Taip nutiko todėl, kad majai neturėjo kitų aiškų ženklų, parodančių gamtos ciklo kaitą. Egiptiečiams nereikėjo tokio tikslaus kalendoriaus, nes jie galėjo orientuotis pagal reguliariai patvinstantį Nilą”, – pasakojo L.Klimka.

Majai dangų stebėjo iš šventyklų, kurios ir pačios atlikdavo kalendoriaus funkciją. Pavyzdžiui, ant iki šių dienų išlikusios piramidės formos šventyklos El Castillo laiptelių per pavasario ir rudens lygiadienius Saulės šviesa krinta taip, kad jos sukuriamas šešėlis ant laiptelių ir šių metamas šešėlis, susijungęs su akmenine gyvatės galva statinio apačioje, sudaro nuo piramidės šliaužiančios didžiulės gyvatės įspūdį. Tai buvęs ženklas baigti vienus darbus ir imtis kitų.

Penktosios Saulės pabaiga

Meksikos antropologijos muziejuje saugomas 24 t sveriantis akmens luitas, vadinamas Saulės akmeniu. Jame iškaltas kalendorius, kuriuo, nukopijavę nuo majų, naudojosi actekai. Šis kalendorius pasitelktas skaičiuoti ne tik dienoms ar mėnesiams, bet ir epochoms, trunkančioms ištisus tūkstantmečius.

Majai tikėjo, kad pasaulis egzistuoja ciklais. Iki majų civilizacijos jau buvo įvykę keturi ciklai arba, remiantis minėtu kalendoriumi, patekėjusios keturios Saulės. Kiekvienas ankstesnis ciklas baigdavosi dideliu sukrėtimu – pasauline katastrofa.

Patys majai gyveno jau patekėjus penktajai Saulei. Jos ciklas prasidėjo 3113 m. prieš mūsų erą ir turėtų trukti 5125 metus. Vadinasi, dabartinės epochos laikas eina į pabaigą – penktoji majų Saulė turėtų nusileisti 2012-aisiais. Kadangi majai naujus metus pradėdavo skaičiuoti nuo gruodžio 23 d., tai senieji baigdavosi gruodžio 22-ąją. Matyt, dėl įdomiai atrodančio skaičių derinio – 2012 12 21 – pasaulio pabaigai parinkta diena prieš tai.

L.Klimka nelinkęs šiam faktui teikti pernelyg daug reikšmės. Anot jo, ciklo pabaiga visai nereiškia pasaulio pabaigos, veikiau priešingai, mat pasibaigus vienam ciklui, prasideda kitas. “Kiekvienas kalendorius atspindi gamtoje vykstančius reiškinius, pavyzdžiui, Žemės kelionę aplink Saulę. Kiekviena kultūra savaip įsivaizduoja, kiek tie ciklai trunka. Kinai turi vos 60 metų ciklą, o majų ciklas trunka ištisą epochą”, – teigė mokslininkas.

Jis pridūrė, kad su ciklo pabaiga nereikėtų tapatinti ir įvairių katastrofų, kurios nėra nuspėjamos ir įvyksta nereguliariai. Tiesa, profesorius pabrėžė, kad majai nelaimes pasikartojančiu reiškiniu laikė dėl paprastos priežasties.

“Majų auginti kukurūzai itin nualindavo dirvožemį. Jie nesuprato, kad žemę reikia tręšti. Kai dirvožemis būdavo išsekinamas galutinai ir derlius neužderėdavo, jiems tekdavo palikti miestus ir keltis į naujas vietas. Esą tam, kad numalšintų dievų pyktį, jie aukodavo kruvinas aukas”, – apie majų civilizacijos ypatybes kalbėjo L.Klimka.

Artėja audrų sezonas

Vis dėlto pasaulio pabaigos pranašai taip lengvai nusileisti nelinkę. Su majų kalendoriaus baigtimi jie sieja Saulės aktyvumą ir Saulės audras, kurių piko laukiama 2012-ųjų pabaigoje. Mokslininkai spėja, kad šį kartą Saulės aktyvumas turėtų būti didesnis negu įprastai, mat šiuo metu žvaigždė itin rami, o jos aktyvumo ciklas vėluoja, nors pirmoji naujo ciklo dėmė jau pastebėta. Kai kas netgi prognozuoja, kad Saulė šįkart bus aktyviausia per pastarąjį šimtmetį.

Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto vyresnysis mokslo darbuotojas Kazimieras Černis sakė, kad Saulės audros nėra neįprastas reiškinys, jos kartojasi kas 11 metų, stipresnės audros vyksta kas 50 metų, o itin intensyvios – kas 500 metų. Kai Saulės aktyvumas didėja, jos paviršiuje ima daugėti dėmių, į kosmosą išskiria daug elektringųjų dalelių, įvairių spindulių, tarp jų – ir gyvybei pavojingos radiacijos.

Saulės audros iš dalies panašios į vykstančias Žemėje, per kurias žaibuoja. Žaibo atitikmuo Saulėje – itin stiprus energijos pliūpsnis, iki Žemės keliaujantis nuo keliolikos minučių iki kelių valandų. Pasiekęs mūsų planetą, jis gali gerokai iškreipti ir susilpninti apsauginę funkciją atliekantį magnetinį Žemės lauką.

Tačiau K.Černis pabrėžė, kad dažniausiai tokie energijos pliūpsniai per Saulės audras pralekia pro šalį. “Energijos pliūpsnis į Žemę pataiko tuo atveju, jeigu Saulės dėmės yra tiesiai priešais Žemę. Jei jos žiūri į šoną ar į kitą pusę, pliūpsniai Žemės nepasieks. Šiuo metu pasakyti, koks bus būsimos Saulės audros poveikis Žemei, sunku”, – teigė K.Černis.

Žinoma, kuo Saulė aktyvesnė, tuo didesnė tikimybė, kad išskirti energijos pliūpsniai pataikys į Žemę.

Įspūdingos pašvaistės

1859-ųjų rugpjūčio pabaigoje naktiniame danguje pasirodė iki tol nematytos pašvaistės. Jos buvo tokios ryškios, kad jas galėjo stebėti kelių žemynų gyventojai. Kai kuriems žmonėms pašvaistės įvarė nemažai baimės, mat atrodė, kad jų gyvenvietėje kilo gaisras. To meto mokslininkai suko galvas, kaip paaiškinti šį reiškinį.

Po kelių dienų, stebėdamas Saulę, britų astronomas Richardas Carringtonas jos paviršiuje pamatė neįprastai daug susikaupusių dėmių. Vėliau mokslininkas dėmių sankaupose užfiksavo stiprius šviesos blyksnius. Kitą dieną pasaulį vėl apgaubė milžiniškos pašvaistės, prietaisai rodė pakitusį Žemės magnetinį lauką.

R.Carringtonui pirmam kilo įtarimas, kad Saulėje vykstantys reiškiniai gali būti susiję su pašvaistėmis ir magnetinio lauko pokyčiais Žemėje. Astronomo vardu pavadinta ir tais metais vykusi Saulės audra.

Pasak Molėtų observatorijos ekskursijų vadovo Sauliaus Lovčiko, tokių pašvaisčių per Saulės aktyvumo piką atsiranda nuolat. Tiesa, miesto gyventojams jas pastebėti sunku, tačiau kaimo vietovėse, kur nėra dirbtinių šviesos šaltinių, jos gali būti puikiai matomos.

Pašvaistės susiformuoja dėl Žemės magnetinio lauko ir iš Saulės atskriejusių elektringųjų dalelių sąveikos. Žemės magnetinis laukas šias daleles nukreipia į planetos ašigalius, ten jos virsta šviesa. Kuo intensyvesnis dalelių pliūpsnis, tuo pašvaistės ryškesnės ir toliau nutįsta. Pavyzdžiui, 1859-aisiais jas buvo galima stebėti net prie Žemės pusiaujo.

“Saulės paviršiuje atsirandančias dėmes galima įžiūrėti plika akimi, jos itin gerai matomos Saulei leidžiantis. Pašvaistės geriausiai matomos naktį. Šiaurėje jos atrodo įspūdingiau – mainosi, mirga, raibuliuoja. Lietuvoje šios pašvaistės ne tokios judrios ir primena didžiulius sniego liežuvius, kurie iš lėto tirpsta”, – pasakojo S.Lovčikas, savo akimis matęs ne vieną tokį Saulės aktyvumo ciklą.

Sutrikdytų elektros prietaisus

Tiesa, Saulės audros ne tik neįprastomis spalvomis nutvieskia naktinį dangų. Kauno technologijos universiteto lektoriaus Darius Kybartas tikino, kad ypač stiprus dalelių pliūpsnis iš Saulės, kuris pataikytų tiesiai į Žemę, sutrikdytų magnetinį lauką ir Žemės paviršiuje galėtų sukurti elektros sroves, tekančias tiek elektros kabeliais, tiek vandentiekio vamzdžiais, tiek telekomunikacijų linijomis.

K.Černis nurodė, kad išaugęs Saulės aktyvumas gali ir tiesiogiai veikti žmones. “Pastebėta, kad per Saulės audras padaugėja miego sutrikimų, blogos savijautos atvejų ar net avarijų”, – teigė jis.

Per 1859-aisiais vykusią Saulės audrą išsiderino magnetiniams laukams stebėti skirti prietaisai, kompasų rodyklės negalėjo parodyti šiaurės, sutriko ir vienintelė tuo metu naudota ryšio priemonė – telegrafas. To meto telegrafo operatoriams teko plušėti ištisą parą, kol sugebėjo perduoti neilgą žinutę. Tiesa, didesnės žalos tuometė Saulės audra nepadarė, mat žmonija dar nebuvo pasiekusi tokio technologijų lygio, kaip kad šiandien.

Jeigu tokio stiprumo Saulės audra pasikartotų šiais laikais, per ją būtų gerokai apgadinti palydovai, pasaulyje sutriktų elektros energijos tiekimas, būtų neįmanoma susisiekti įprastais ryšio kanalais. Vis dėlto tokio įvykio tikimybę mokslininkai vertina skeptiškai.

“Blogiausiu atveju suveiktų elektros tinklų apsauga ir automatiškai sustabdytų elektros srovės tiekimą. Autonominiai, akumuliatorių energiją naudojantys prietaisai to poveikio nepajustų. Taigi visi nešiojamieji kompiuteriai ir televizoriai, mobilieji telefonai, radijo imtuvai veiktų”, – apie Saulės audrų poveikį kalbėjo D.Kybartas.

Beje, mokslininkas pridūrė, kad daug didesnę grėsmę įvairiems elektronikos prietaisams kelia žaibo iškrovos, kurių pasitaiko gerokai dažniau negu Saulės audrų.

Katastrofa negresia

Kita vertus, net jei itin stipri Saulės audra sugebėtų sutrikdyti šiuolaikinių įrenginių darbą, vargu ar tai taptų pasauline katastrofa. Juolab kad visi gedimai per trumpą laiką būtų pašalinti. Tuo neabejojo ir D.Kybartas: “Žinoma, sutrikus komunikacijoms, būtų tam tikras ekonominis šokas, tačiau greitai jos vienaip ar kitaip būtų atkurtos.”

“Blogiausia būtų akcijų rinkoms, kur reikalingos komunikacijos, taip pat kurį laiką sutriktų atsiskaitymas elektroninėmis kortelėmis, bankų ryšiai. Vėl grįžtų sandoriai, kai atsiskaityti reikėtų grynaisiais pinigais. Galbūt tai kurį laiką būtų šuolis 15-20 metų atgal, tačiau telefoninius ar internetinius ryšius pakeistų susitikimai, kuriems būtų ruošiamasi, planuojama ir pan. Nepatogumų būtų daugiau, bet tai dar ne krachas”, – svarstė D.Kybartas.

Beje, Saulės audrų poveikis juntamas nuolat. Informacinių technologijų bendrovės IBM mokslininkai yra nustatę, kad kompiuterio operatyviąją atmintį kas mėnesį perskrodžia bent vienas kosminis spindulys, lemiantis skaičiavimo klaidą. Elektringųjų dalelių pliūpsnis galėtų apgadinti kompiuterius didžiojoje pasaulio dalyje, tačiau juos pataisyti nebūtų itin sunku – užtektų iš naujo paleisti visas sistemas.

Didesnę grėsmę Saulės audros kelia palydovams, kurių nesaugo Žemės magnetinis laukas. Saulės energijos pliūpsniai yra sugadinę ne vieną kosminį aparatą ir vis trumpina jų veikimo laiką. Didžiulė Saulės audra iš rikiuotės galėtų išvesti telekomunikacijų, signalų retransliavimo ir vietos nustatymo palydovus, nutrūktų šiais palydovais paremtų paslaugų tiekimas Žemėje, o jiems pakeisti prireiktų ne vienų metų.

Kalbinti mokslininkai pabrėžė, kad pasaulio pabaiga pranašaujama nuolat, paskiriama tiksli jos data, tačiau ją vis tenka nukelti. Beje, kad paskirtoji diena atrodytų įtikimesnė, bandoma ją sieti su įvairiais įvykiais.

Pasaulio pabaigos buvo tikimasi ir tūkstantmečių sandūroje, ir per praėjusį Saulės aktyvumo ciklą, ir dar daugybę kartų prieš tai. Vargu ar pasaulis galėtų liautis egzistuoti dėl to, kad baigiasi kažkieno kalendorius, arba jo būtį užbaigtų tai, ką tūkstančius kartų iki šiol pavyko sėkmingai išgyventi.

——————————————————————————–

Actekų kalendorius

Nors originalus majų naudotas kalendorius neišlikęs, manoma, kad jį perėmė vėlesnė actekų civilizacija. Kalendorius iškaltas didžiuliame akmeniniame luite ir šiuo metu saugomas Meksikos muziejuje. Šiame kalendoriuje metai skirstomi į mums įprastas 365 dienas ir į 260 ritualinių dienų. Religinis ciklas trukdavo 20 savaičių, suskirstytų po 13 dienų. O įprastas ciklas buvo suskirstytas į 18 mėnesių, trunkančių po 20 dienų. Įdomu tai, kad paskutinės 5 metų dienos nepriklausė jokiam mėnesiui ir buvo laikomos nelaimingomis.
——————————————————————————–

Saulės aktyvumas

Pirmoji naujo Saulės aktyvumo ciklo dėmė pastebėta šių metų pradžioje. Praėjęs ciklas buvo gana aktyvus ir truko ilgiau negu įprastai, todėl mokslininkai prognozuoja, kad šįkart Saulės audrų bus mažiau (apie 90 esant pikui). Saulės aktyvumo piko tikimasi 2012 m. pabaigoje-2013 m. pradžioje. Kad Saulė iš neaktyvios būsenos pereitų į itin aktyvią, dažniausiai prireikia poros metų. Ankstesnis ciklas intensyvumu išsiskyrė 2000-2002 m., per šį laikotarpį užfiksuota daugybė Saulės dėmių (apie 180 per piką).
——————————————————————————–

Šiaurės pašvaistės

Pašvaistės dėl Žemės magnetinio lauko ypatybių susiformuoja planetos ašigaliuose. Saulė skleidžia daugybę elektringųjų dalelių, – laisvųjų elektronų ir jonų, – kurios sukuria Saulės vėjus. Nuo pavojingo Saulės vėjo poveikio Žemės paviršių apsaugo viršutiniai atmosferos sluoksniai ir magnetinis laukas, nukreipiantis daleles į ašigalius. Įelektrintų dalelių ir atmosferos sluoksnių sąveika sukuria elektros iškrovas, virstančias šviesa. Kuo dalelių daugiau, tuo iškrova stipresnė ir šviesos daugiau, apimamas didesnis plotas.
——————————————————————————–

Pasaulio pabaigos versijos

Paslaptinga planeta. Šumerai tikėjo, kad aplink Saulę skrieja paslaptinga planeta Nibiru, kuri prie Saulės priartėja kas 3,6 tūkst. metų. Ši planeta gali kelti grėsmę mūsiškei, nes jų orbitos susikerta. Beje, 1984-aisiais buvo pasklidę gandai, esą astronomams pavyko atrasti dešimtąją Saulės sistemos planetą. Vėliau paaiškėjo, kad ši priklauso ne Saulės sistemai.

Kalbant apie Nibiru, iš pradžių buvo prognozuojama, kad ji prie Žemės priartės 2003 m. gegužę, tačiau kai tai neįvyko, nelaimės data nukelta į 2012 m. ir pasirinkta majų kalendoriaus pabaiga.

Vis dėlto mokslininkams tai kelia abejonių, mat šumerai neišsiskyrė itin išsamiomis astronomijos žiniomis. Jie net nenumanė, kad Žemė sukasi aplink Saulę, todėl vargiai galėjo žinoti egzistuojant tą planetą. Be to, toks didžiulis dangaus kūnas, skriejantis į Žemę, veikiausiai jau būtų buvęs pastebėtas.

Ašigalių kaita. Taip pat teigiama, kad pastaraisiais metais užfiksuota nemažai Žemės magnetinio lauko sutrikimų, jis vis silpnėja, tai rodo, jog artėja magnetinių polių kaita. Iš tiesų magnetiniai planetų poliai keičiasi, pavyzdžiui, Saulėje tai vyksta kas 22 metus, o Žemėje – maždaug kas 500 tūkst. metų, kita teorija teigia, jog kas 800 tūkst. metų.

Ši kaita pavojinga tuo, kad tam tikrą laiką pradingsta visas magnetinis laukas ir Žemė netenka apsaugos nuo kosminio spinduliavimo. Spėjama, jog per ankstesnius magnetinių polių pokyčius planetoje galėjo išnykti 50-90 proc. gyvybės, jie taip pat galėjo lemti tai, kad dingo Marso paviršių gaubę atmosferos sluoksniai.

Mokslininkai skeptiškai vertina ir tokią galimybę. Jų nuomone, magnetinių polių kaita neturėtų įvykti artimiausius keletą milijonų metų. Be to, Žemė prie magnetinių polių kaitos prisitaikiusi – vykstant šiam procesui susiformuoja daugybė mažesnių polių visame planetos paviršiuje, sukuriančių laikiną magnetinį lauką, kurie vėliau vėl susijungia į du polius.

Meteorito smūgis. Tikimybė, kad į Žemę pataikys meteoritas reali. Tokia idėja ne kartą buvo įgyvendinta filmuose. Meteoritų į planetos atmosferą įlekia kone kasdien, tačiau jie gana nedideli ir dažniausiai sudega net nepasiekę paviršiaus. Be to, didžioji dalis nesudegusių meteoritų nukrenta į vandenynus, taip ir nespėję padaryti didesnės žalos. Meteoritus nuo planetos nukreipia ir jos magnetinis laukas.

JAV kosmoso agentūra NASA yra įkūrusi specialų padalinį, kuris stebi dangų ir siekia nustatyti, ar Žemės link neatlekia itin didelis meteoritas. Spėjama, kad maždaug kelių kilometrų skersmens kosminis kūnas, atsitrenkęs į Žemę prieš 65 mln. metų, išnaikino dinozaurus.

Mokslininkai ramina, kad nėra aptikę jokio didelio kūno, galinčio artimiausius kelerius metus kelti grėsmę gyvybei Žemėje. Jeigu kada nors toks būtų pastebėtas, dabartinės technologijos leistų pabandyti jo išvengti. Į link Žemės skriejantį meteoritą būtų galima paleisti branduolinę raketą, kuri jį turėtų suskaldyti.

Šaltinis: www.vilniausdiena.lt

209 komentarai (-ų) temoje “Pasaulio pabaiga: 2012-ieji”

 1. Vanilla sako:

  idomiai..bet tai maju kalendoriais netikiu 😀

 2. VEAKONAS sako:

  Jeigu taip bus tada nors sitas komentaras liks ;D VEAKON nicku ;D

 3. Divvi sako:

  netikiu kad taip bus,bet jo veokonai ir mano pranesimas bentjau liks ;D*

 4. SLAU sako:

  taip gali buti nes ta nibiru istiesu arteja link zemes ir jai ji galutinai prisiartins prie zemes gali buti taip kad sutriks visas magnetinis laukas ir zmonija isnyks
  P.S skaiciau NASA puslapi 😉

 5. NASA sako:

  tikimybe yra viskam,taciau dabartine situacija neoficealiais duomenimis teigia,10 planeta gali but nusviesta saules pliupsniu zemes link,jei ir atsitiktu taip niekas nespetu issauti branduolines raketos,nes tikslios datos saules pliupsniu nustatyt niekas negali

 6. ieva sako:

  aš manau kad taip bus nes gi buvo ištirpe ledinai o gi kodėl nes saulė priartėjo.butų gerai kad pasaulio pabaiga įvyktu nereikėtų kentėt mums žmonėms.

 7. xe sako:

  141 jei išsidangins su tais visais nibirais, tai būt nuostabu

 8. termi sako:

  KA ? IR jus patikejot ? ;D NIBIRU JOKIOS NERA , pati nasa del situ gandu visame pasaulyje tai yrode , tai galite nusiraminti , bet neilgam , mes patys naikinam sia zemele , o jus net nepastebit to , atrodo jus nk nedarot , bet kad ir tie dezodorantai , jie turi medziagu kurie lb aktyviai griauzia ozono sluoksny ,jus galvojat kas bus cia nuo mano to pasipurskimo , o kai tai daro daug milijonu zmoniu , kekviena diena , kekviena sekunde .. taii mes naikiname patys savo zemele , o cia ne jokios nibiru sutraiskys mus.

 9. mister-x sako:

  Ieva ir kiti puslapio lankytojai,nesu astronomas,bet pavarcius praeito simtmecio literatura ir plika akimi matosi kad zemes rutulys keicia savo asies kampa.Ir kaip nekeista Lietuva su kita europos dalimi arteja prie saules,o ne tolsta kaip rase lankytojai,todel zemeje temperatura nepastovi,siluma kai skytum per lesi koki pasiekia mus-kuo arciau silumos saltinio tuo salciau,bet ryskios sviesos daugiau,o jei toliau tas ryskumas pereina i siluma ar net deginanti karsti.Juk ne is gero noro arktyje ledynai tirpsta neiprastu greiciu-po kelis cm ,ko niekada nebuvo jau kelis simtmecius.O ka sako kiti ,kad naikinam zeme patys ir tame tiesos yra,nes visokiais palydovais kaip skraisteje pridare ozono sluoksnyje skyliu-tai sekit dabar pasiimkit.Ka pasigaminot ta ir valgykit.As vidutinio amziaus,tad jei ir pasitvirtins visos prognozes,dar be to pribure ir treciaji pasaulini kara “toliamaciai”,kaqme ir ten aguonos grudas yra teisybes,man asmeniskai gaila jaunimo,pas pati yra dar nedideli vaikai,kad nematys kaip saunu yra gyventi ir tevyne yra ten kur gimei ir augai,o ne ten kur peizazai grazesni ar “zaliu” daugiau moka-na dabar eurai i mada iejo.

 10. Egle sako:

  o Dievuleliau…as jau pradejau nerimauti…

 11. Vaida sako:

  Siaip man visa tai, kas cia rasoma atrodo gana realu..mano ptotas tuom gal ir tiki..taciau sirdis neleidzia galutinai tuom patiketi, nes nerimas prazudytu anksciau nei ateitu pasaulio pabaiga… turiu drauge, kuri yra Jehovos tikejimo..kai jinai man pasakodavo, kad greitai bus pasaulio pabaiga, mintyse maldaudavau, kad ji nutiltu.taciau, kai dabar viska perskaiciau, tai man dar baisiau..ju tikejimo zmones nagrineja biblija, jie jau ja baigia isnagrineti-nedaug beliko(kaip pvz., buvo 1000 lapu, beliko tarkim netoli 150-cia, kad apytiksliai, kad suvoktumet kiek mazai liko)..biblijoje buvo aprasyti visos iki siol nutikusios katastrofos..tik aisku ne tiesiogiai, o zenklais aprasyta buvo, kuriuos jie isnagrineje surado..ir dabar biblijoje sakoma, kad pasibaigus sunkmeciui, badui, prasides treciasis pasaulinis karas ir puls tykusis slibinas siame kare(pagal visokius saliu simbolius, sis simbolis priklauso kinijai, japonijai)…istikro jei sios dvi salys susijunks, tai niekas pries jas neatsilaikys..juk ju technologijos labiau pazengusios, turi didziausia pestininku gvardija bei neseniai nepakluse ES draudimui bande ir branduolinius ginklus..na , bet sis karas ne esme..tiesiog po viso to yra ispranasauta, kad grius didzioji Babele ir ateis pasaulio pabaiga…o, kad Babele tikrai ezistuoja , parodo ir siais laikais sukurti filmai “Babilonas”, “Armagedonas”..net filmu kurejai zino si pavadinima..tik gaila, kad jie nezino ka tai reiskia..Babeles griuvimas _tai , kai musu krikscionybe grius, kai Vatikanas sukils pries vyriausybe…
  Stai ka man jinai papasakojo… kiekviena diena apie tai mastau ir tyliai sirdies kamputy meldziu, kad man dar butu suteikta galimybe normaliai suaukti, sukurti seima, pasenti ir ramiai nugyvenus , mylimo zmogaus gleby ramiai numirti..nesinori matyti ta pranasaujama siauba ar net visa tai iskesti… Svarbiausia mano didziausia svajone dabar, kad visa tai butu tik melas, kad tik tusti zodziai, kuriais patikeje, veliau linksmai pasijuoksim, kad visa tai buvo tik melas…. pati esu jauna studnte, baiginejanti trecia kursa…ir noriu dar ilgai gyventi…

 12. Stakan'as sako:

  Jo .. :DD niburu planeta 😀 netikiu 😀 nors jeigu taip jau atsitiks, tai pasiimsiu koki draugeli prigersiu ir laimingai numirsiu 😀

 13. saule ...nesudeginsiu XD sako:

  as tai asmeniskai netikiu kaip tie majai galejo nustatyt kelinta karta jie gyveno…is kur?…. ce is straipsnio..o aplamai tai netikiu kad kasnors butu ..aisku gali… bet kad saule sudegins ar kokia planeata sutraiskys tai netikiu xD visiska nesamone …nebent ledynai istirps ir paskesim bet dar labai anksti xD

 14. Doviliuxe sako:

  Pasigersiu arba nusinuodisiu ir bus ok 😀
  Nors gal geriau pasigert ;D

 15. Dainius sako:

  seip viskas gera kada nors baigesi, taip ir turetu buti, tik mazai tiketina kad galima nustatyti taip tiksliai, na jei ne patys tai kas nors is virshaus, vienokiu ar kitokiu budu isgyvens stipriausi ir protingiausi, jei tam bus duotas shansas, o visi zinote kad pabaigos laukimas baisiau uz pacia pabaiga (seip apie mirti taip kalbama) taip kad reikai gyventi ir dziaugtis kol dar galima… o pasaulio pabaiga bus taip kaip buvo pradzia… taip kad sekmes visiems, saugokit save ir savo artimuosius

 16. Dzipa sako:

  Visi sitie teiginiai apie pasaulio pabaiga yra isgalvoti :) kodel jus tuo tikite? Todel, kad norit paveikti zmogaus mastyma prie sukurtos istorijos tereikia darasyti pvz: Nasa siuos duomenis islaptino, kad nesukeltu panikos arba kaip teigia garsus mokslininkai ir tt nu ir visi tiki iskarto nes nasa islaptino 😀 kuriu galu nasai slaptint?:D Nibiru planetos nera ja atmetam— pasaulinis atsilimas hmz naturalus gamtos reiskinys mes permazai laiko gyvename, kad apie tai galetume kanors zinoti :) Beje klimatas zada atsalti, o ne atsilti jai kalbeti apie europa :) Meteoritas galimas dalykas, bet saugo menulis negana to daug meteoru suryje jupiteris saturnai visos didziosios planetos del savo traukos didziules :) taigi mazai sancu :) Beje jai to vokiecio sapaliones pasitvirtinc ir mes tikrai gyvename 1709taisiais nes kaskas darase 300metu is lempos tai mums iki tu 2012dar labai toli taip, kad gyvenkit ir zvenkit 😀

 17. tomke sako:

  mes visi mirsim ir nebera kocia spresti ir nervus tampyti as regejau as zinau taigi ruoskites paskutinei teismo dienai.

 18. tadas sako:

  nelabai tetikiu ta pasaulio pabaiga… kiek buvo pranesta kad bus 2001,2004,2006 o dbr ir 2012 😀 skaiciau apie nibiru o dauguma tinklapiu ar youtube prikistu klipu kaip zeme sunaikins nibiru tai grynas melas. Nereikia tyketi tokiais vejais.. As manau jog atejus 2012 metams gruodzio 21 d mes iseisim i lauka stebesim dangu.. stebesim stebesim ir sulauksim 2013 … 😀 galiu pasakyt GRYNA NESAMONE per tokias teorijas kiti ir psichai gali palikt 😀

 19. nesvarbu sako:

  seip tai tikiejau kad bus pasaulio pabaiga,bet kaip perskaiceu komentarus kad kiti netiki tai kazkaip maziau betikiu nes ce bet kas galiejo paimt ir sukurt ta puslapi ir gasdint zmones

 20. Aurimas sako:

  patikekit gal nebus pasaulio pabaigos bet bus kas tures pakeisti visu cia rasanciu nuomone…
  jei bus galimybes rasyti…
  saule bus aktyvi nes mieganti dabar…
  zemes trajektorija ir pacios zemes sukimasis keiciasi ( nezymiai ) bet… plius tai itakoja atsilimui ir katastrofoms cia zemeje ne is kosmoso… reik tiketis kad nuo ju paskleistu ligu ( nauju ) mes anksciau neismirsime… tad tik tiek laikas suskaiciuotas arba zeme atsikratys MUSU arba liksim tikedamiesi kad musu zvaigzde neprarys …

 21. kodas sako:

  Pagyvenim gal pamatysim,o gal kitos kartos tik pamatys.

 22. julius(NASA) sako:

  Kai pirma karta buvo pastebeta 10 planeta (nibiru) jau tada buvo galima spresti apie zmonijos laukiancia lemti, mokslininku,kritiku nuomone jog 60 proc. tikimybe jog gali būti pasaulio pabaiga,nes maju kalendorius pagal viska teatsilieka tik 32sekundem… nuo dabartiniu mokliniu ir prognoziniu spejimu…

 23. Shaina sako:

  Nesamones kažkokios.Kiek jū jau buvo pranasauta.Juk kiti zmones gali isprotet ar pradet žudytis,kas tada uz viska atsakys?

 24. Efka sako:

  Visi mano kad pasaulio pabaiga bus .. nes baigesi maju kalnedorius .. cia yra nesamone .. po 2012 m zmones prades gimti protingi jei sugebes viska labai greitai ismokti patis pabandykit paziureti i tuos vaikus kurie gime 2000 m kokie jie visi talnetingi ir kaip jiems viska lengva ismokti .. nu zodziu po 2012 m visos tehnolgijos labai pazenks ir zmones taps daug protingesni o ka raso biblija ar dar kaskokie sektantai ka kalba yra kvailiausi prasimanimai musu planeta bus dar daug metu .. mus uzmusti gali nebent cunamei drebejimai ar dar kasnors … o kaskokios apokalipses nebus bus tik taip kai mes mirsim kekvienas turesim pereiti pragara ir geri zmones ji praeisi ir patek i dangu o kiti ne .. ir galiu pasakyt kad nuo 2005 m sielos i zeme daugiau nebgrysta ta prasme negrysta kito zmogaus kune .. grysta tik tos kurios nori siam gyvenime kanors istaisyti ar dar kanors padaryti .. ir ka ten kalba visi tie sektantai kad bus pasaulio pabaiga netikekit …

 25. gintare sako:

  na taip visiems labai idomu kas bus … bet as zn tik viena jog svarbiausia kad mes suprastume koks svarbus ivikis musu gyvenime yra mylimi zmones…kaikurie zmones nesupranta kad gali daugiau nepamtyti savo mylimu zmoniu ir jie pasirenka ..ka?! pinigus….jai kada nors skaitys sia sms tokie zmones tj tegu zino jog piniguose niekada laimes nerasi!o ypac tokios kokia zmoguiju gali suteikti artimieji!
  ir paskutinis dalykas: as pasiilgau savo mylimu zmoniu kai kuriu ir jiem neleisiu iskeliauti atgal i kita sali..bent jau su svaria sazine tai tikrai…

 26. Migeleina sako:

  Shaina , man tą patį sako mama ;D .

  Man dar tik 11 ir aš noriu daugiau gyvenimo nugyventi , ir bejedar nervina klasiokas sako : Kad jis atsitrenks man į galvą , bet kiek buvo žadėta tad nelabai aš čia tikiu , bet paliksiu čia žinutę.

  Susitiksime kažkur. xD

 27. asa sako:

  as kazkodel tikiu..ir bijau, nes nenoriu mirt 25metu :)

 28. miau sako:

  25? blem tau dar gerai. Jei visgi bus ta pabaiga tai as mirsiu 18. Aha, labai fainai, mokysiuos, laikysius egzus ir pyst pasaulio pabaiga. …….. afigienai ka?

 29. r sako:

  O tai kas cia baisaus nesuprantu? Kaip tik mano nuomone geriau visiems kartu isnykti, negu po viena mirti. Ir Biblijoje tikra tiesa rasoma. Nereikia pergyventi kad budami jauni mirsite, paskaitykite Biblijoje apie pasaulio pabaiga ir viska suzinosite, dar geresnis gyvenimas laukia geru zmoniu.

 30. Lijanute sako:

  Tiesa sakant mes patys negalim pasakyt ar cia melas ar tiesa mokslininkai geriau zino…

 31. Lijanute sako:

  Arba geriausiai ateis tie 2012 visi pamatys kad tos pasaulio pabaigos nebuvo tada jie nukels ta toliau pvzd 2024:D

 32. Lidija sako:

  Pz man biski juokinga su ta pasaulio pabaiga. xDDDD pz ka mirsiu kai man bus 18metu nu jau ne tegul nespeza.:}}} na daug kas netik to pasaulio o kai kurie tyki na ka zinau pize zmones gimsta vaikeli ir mirs nu cja tikra nesamone. Man tai nebaisiu ir nebijau ir nebus to pasaulio pabaiga nes daug kas sako bet px… Ir mano klasiokai klausineja mokytoju ar bus tas pasaulio pabaiga ar ne nu daug kas sako ne, tai reiskias kad nebus.

 33. Aivaras sako:

  sweiki visi wisos sios pranasystes yra apgaule. majai sodindavo kukuruzus ir nezinojo kad zeme reikia trest todel galvojo kad dievai cia juos taip baudzia,todel aukodavo savo zmones o jei nesigaudavo iskeliaudavo kitur ieskoti derlingesniu zemiu ir geresnes vietos. jus nemanot kad kas nors pradejo daryti ta kalendoriu ir kai reikejo isvykti kitur koks 1 durnelis irase paskutine data 20121221 ir pajuokaudamas irase kad ateis pasaulio pabaiga ir nebepratesinejo toliau to kalendoriaus. Gal jie ir buvo protingi bet turbut turejo pasitaikyti ir DURNU maju. beto kiek pranasysciu isipilde??? Jeigu majai is tikruju ispranasavo kad ta diena bus pasaulio pabaiga tai turbut bus taip kad kokia japonija ar kita pasaulio salis numes bombike ant europos ar taip kur ir stipriausios salys prades viena pries kita metyt bombas o mes busim fronte ir isdvesim. GAli buti ir taip kad majai nutare uzbaigt kalendoriu nes numate artejancia pasaulio pabaiga todel ka ten toliau rasyt.Zodziu bus taip kad ateis 2012 12 21 o mes lauksim kaip durniai pasaulio pabaigos prisieme paskolu,nuzude priesus,pradejo 3 pasaulini kara ar taip ka nors padare blogo o kai ateis 2013 01 01 visi pamatys kad niekas neivyko tada keiks tuos majus kad mus apipi**. nors je mirsim tai mirsim vistiek nieko nepakeisim. SEKSIU JUSU KOMENTARUS. ACIU kad isklauset mano nuomone

 34. Aivaras sako:

  beje majai nezinojo kad zeme sukasi aplink saule tai is kur jiems zinot kada bus pasaulio pabaiga???? a?????
  kaip ir apie ta planeta butinai ji turi i mus atsitrenkt o ne i koki jupiteri ar taip??? o gal ja jau seniausiai koks didelis meteoras istume ja is jos trajektorijos ir nustume i kokia nuosalesne vietele

 35. Anonimas sako:

  Susiradau sia tema nes kaip nekeista 1 kart susapnavau
  PASAULIO PABAIGA 😀 Bet tik kad as pasaulini ATSALIMA sapnavau o ne atsilima = Pilna sukuriu-(tornadu)sniegas sninga ir t.t.

  Nepagalvokit kad as durnas ar pisigalvojau NESAMONIU !

 36. sigute sako:

  kazkaip neramu vistiek kaip paskaitai,bet kiek zinau tai ka majai ispranasauja tas pasitvirtina,nors kas cia zino mes patys pasauly varom y pabaiga ir tikrai kazkas tai bus jai ne pasaulio pabaiga tai kazkas kitas

 37. Tadas sako:

  Istikruju zmones gali taip but tikrai. Nes zeme negyvuos milijardus metu. Jau ziurekit kiek zemei metu. Vistiek kazkas turi atsitikti.

 38. Džiaastę sako:

  Mano nuomonė tokia .,. Kaip prasidėjo žemė gyvuot , taip jai ir galas turėtų ateiti . : D Čia tas pats kaip ir žmonijai . Gimėm , bet juk amžiais negyvensim , tas pats ir žemei . Žiauru kai pagalvoji .. Dar norėčiau pagyvent , dar tiek nedaug visko patyriau .

 39. L a u r a * sako:

  Žiauru bet netikiu.. Bus bet tik po daug daug metu.. nibiru? ne šitu tai tikrai netikiu…
  Reikia suagot žeme..

 40. Krole~~ sako:

  Nesupykit, taciau paskaicius Jusu komentarus, darosi isvada, jog mes nesulauksim tos pasaulio pabaigos, ir nusinuodysim, nusizudysim, prisigersim ar dar ka pasidarysim, kad neisgyventume tos pasaulio pabaigos.. O jei jos net ir nebus?.. Jei taip masto puse pasaulio, tai mes patys isizudysim, ir tokia bebus ta pasaulio pabaiga.. Gal jos net nebus.. Tikekimes.

 41. vlius sako:

  paziurekit filma nostradamus.2012 gal kam pades labiau suprasti viska apie 2012 12 21.

 42. zinau atsakyma sako:

  viskam tikimybe yra ivykti, t.y tikimybiu teorija, skaiciavimai ir visa kita :) Jeigu gali ivykti, tai visuomet ir ivyks tad niera ko cia pergiventi ateis ta pasaulio pabaiga :)

 43. Optimistė sako:

  pradėsiu nuo to, kad užsukau i ši puslapi vien del to, kad reikia mokykloje kazka apie tai papasakoti… taj vat. noreciau visiems pasakyti toki dalykeli: visu pirma, mergina, kuri sake jog skaite apie nibiru NASA tinklalapyje yra visiška nesamone..:) ir kas gi ileistu naivia lietuvaite i toki rimta tinklalapi. manot jie tokie kvaili, kad imtu ir rasytu apie pasaulio pabaiga internete? jau jeigu taip butu, tai greiciau per televizijas, radijas ir kitokius patikimesnius informacijos sklaidos šaltinius tai sklebtu. o iš kitos puses, nemanau, kad realiai mastant keltu panika.
  Na taip, Nostradamo pranašystės yra 95 procentu tikslumu, taciau, jis kalba per placiai.. paziurekit, aš tarkim sakau , kad ateityje bus skraidanciu automobiliu,, ir taip bus, kadangi technologijos tobuleja, o mano toks pasakymas juk nera pranašyste, tai logiška, kad viskas tobulėja.. :) nemanau, kad pasaulio pabaiga bus del Nibiru. Jau greiciau patys zmones sukels 3 pasaulini kara.. va yada tai chebryte krachas… 3 minutes ir nieko nebus.. o pabaigai pasakysiu tai NEJAUGI JUS NETURIT KUR NERVU DETI? 😀

 44. ;} sako:

  Paskaiciau komentarus.
  As manau negalvokit apie tai ir viskas bus gerai.
  As is tiesu pati bijau jai taip ivyks, bet stengiuosi nemastyti.:)
  Tad patarimas jums.:]

 45. deivis sako:

  netikiu kad bus pasaulio pabaiga bent jau 2012 zadejo kad 2003 bus bet nebu perkele is 2003 i 2012 tai vel perkels

 46. Justie sako:

  Ispustas burbulas ir tiek..

 47. NORA sako:

  girdėjau, kad yra sukurtas dokumentinis filmas apie 2012-12-21. Gal kas turite?…(gerai būtų su vertimu – bent rusišku)

 48. Inesa...** sako:

  Majai nustate kad 2012 metais bus pasaulio pabaiga. Kalendorius sukurtas tik iki 2012 metais. Jus turūt dabar tikrinat telefonuose ar dar kitur. juose metais sukurti iki kažin kiek. O tikrasis kalendorius iki 2012 metu.
  Pasibaigus kalendoriui niekas nepasikeis gal jo ir nebepratęs, bet žmonės vistiek gyvens toliau.
  Žmonės, mes patys pradėjom pasaulio pabaiga*.
  Kad kai ir tie žmonės nusileidė Menulije. Jie pradūrė apsauginį sluoksnį. Manau greitai tas pradurtas sluoksnis plėsis ir tada tikrai tūrėsim dar didesniu bėdų.
  Ledynai tirpsta. IR tai mūsų kaltė. Kenkia beveik viskas kas yra sukurta žmonijos.
  Gal ir tiesa, kad buvo pasauliniai perijodai 4 ciklai mes gyvename 5 ciklą.
  NASA viską žino tik jie tikrai nepasakos, neskelbs apie pasaulio pabaigą, nes kiltu panika. Jei mirsime ne nuo pasaulio pabaigos tai tada užpuls 7 viena už kitą baisesnės ligos. [baisesnės už AIDS].
  Tai buvo įrašyta Majų knygoje.
  Netikite Majų pranašystėmis?
  Juk dabar sklando kiaulių gripas. bus dar ir arklių ir žąsų ir t.t.. patys mokslininkai sukuria ir paleidžia tas bakterijas tiesiog žiūrėdami ar tos bakterijos kenkia žmonijai.
  Jei nespėsime nuo ligų mirti tai mirsime nuo bado***.
  Ir taip jau baigiame išnaudoti naudingas iškasenas o tada badas.
  Kaikuriose šalyse tai jau yra aktualu.
  Galvokime kap graičiau nugyventi tą likusį gyvenima kol dar nepatyrėme tu faktų.
  Vistiek nesulauksime 2100 metu ;}
  Taipkad as tikiu pasaulio pabaiga, bet ji gali būti netik stihinės nelaimės pasaulio pabaiga galime vadinti ir ligas [mara].
  Pasaulio pabaiga bus- badas… ligos.. stihijos..

 49. Inesa...** sako:

  Bijokit žmonija to. Jūs patys tai pradėjot.

 50. Austė sako:

  Blem, asmeniškai aš tikiu, kad 2012m. mums galas. :S Nenorėčiau mirti 17 metų.. Bet būtų įdomu pamatyti, kaip visa ta pasaulio pabaiga atrodo. :))

 51. Meda sako:

  Zinot ka pasakysiu, vakar ziurejau filma kine 2012, tai po to filmo mane siaubas ir nerimas ir baime apeme. Toks realus ir itikinamas filmas apie pasaulio pabaiga. Visiems netikintiems kad bus pasaulio pabaiga siulau paziureti ta filma. Zinokit man baisu pasidare. Ir as tikrai tikiu kad visko gali buti kad taip ir bus. Juk mums paprastiems zmogeliams niekas nepasakys, kad va tada ir tada bus pasaulio pabaiga, juk kiltu pasauline panika… Zinos tik pagrindiniai auksciausio rango zmones, kurie kaip ir filme rode, tikrai tiketina, investuos didziausius pinigus, kad sukurtu kokius nors gelbejimosi arkas ar dar ka nors kur visa zmonija tikrai netips, i juos bus patalpinti tiktai isskirtiniai labiausiai nusipelne ir daugiausiai pinigu turintys zmones. O visi kiti pasaulio zmogekiukai, kaip skruzdelytes mes, mirsime baisiose kanciose, ir pamatysime patys savo akimis kaip vyksta pasaulio pabaiga ar bent didele stichine nelaime snaikinanti daugiau nei puse pasaulio gyventoju, Aisku giliai sirdyje tuo nenoreciau tikei ir stengiuosi netiketi, bet zmones, juk visko gali buti. O jei taip ir bus mes suzinosime apie tai paskutiniai, kai prasides nelaimes ir jos mums pries akis vyks, tada gal kas ir teiksis pasakyti, kad zinote, jus visi mirsite ir galite atsisveikinti su savo artimaisiais. Aciu kad gyvenote, bet mes jusu visu isgelbeti negalime, tad laimingo jums galo branguciai. Visko gali buti, tadpatikekit. Pziurekit filma ir passikaitykit protingu zmoniu straipsnius internete, tada gal bent biskiuka patikesit. Bet jei mes grausime save ir galvosime apie tai pastoviai, tai is vis is proto iseisime, tad geriau negalvoti, o gyventi ir kai ateis laikais pamatysim bus taip ar ne…

 52. modis sako:

  nereikia maju ta pati nostradamusas sake taip kad ruoskimes nebedauk liko

 53. Andrius Murauskas sako:

  Bet ir Nostradamusas sake kad yra vilties

 54. bite sako:

  …na, nebus gi taip: sisndie dar esame, o rytoj BAC ir jau musu nera…Nereikia jokiu pranasysciu, kai Zeme taip alinama musu civilizacijos ati ji ilgai nebegai tverti

 55. martynas sako:

  niekas jusu nevercia tiketi nibiru planeta arba pasaulio pabaiga, viskamereikia izvelgti tai ka reikia(netilpti i remus)jus visi kaip turistai plukdinami kanoja jum rodo kelia jus einat jum pasake 2012 metais bus pasaulio pabaiga jus arba kvailai tikt arba kvailai neigiat, tai kad musu laukia kataklizmai zemeje tai neisvengiama. audros sauleje sukels ozono plonejima kas pakels zemeje esancia temperatura ir radiacijos kieki tuo paciu musu ir gamtos iseinamos dujos sudaro smoga kas kenkia mum, kitos dujos storina ozono sluoksni kas sukelia siltnamio efekta, o tai irgi sukelia atsilima, kai tirpsta ledynai, esant siltam vandens pavirsiui musu laukia visagriannanciai tornado, uraganai,visai tiketina ,kad tirpstant ledynui jis nepalaipsniui tirps o gali iskilti kurioi vietoi ir tekstis i vandeni kas sukeltu siaures saliu uztvinima, o ypac europos nes gana zemai randasi, taigi musu laukiasavotiska pabaiga arba kitaip sakant pradzia..

 56. martynas sako:

  Aivarai, tu perdaug skeptiskai ir egoistiskai i viska ziuri mam primeni tuos menkavercius, nieko nesuprantancius kiemo bernuzelius su alaus bonke ir nike zenklu ant kepures.

 57. martynas sako:

  modi, nastradamusas nesake kad nedauk liko mum dar daug liko pagal nastradamusa, pagal juo pranasavima tai 3 pasaulinis karas turetu prasidet 2010 o gyventumem dar ilgai iki 3tukstanciu kaskelintu metu kol nesusprogs dirbtines saules arkas, ten ir jis sake kad musu saule ges ir mes dirbtine pastatysim, hmmmmm labai keista kiek zinau taip saules(zvaigzdes) gesta bet ne kaip lemputes uzgeso ir viskas o ten vyksta didziausios chemines fizikines reakcijos, zvaigzde traukiasi traukiasi tankiai tankiai o poto sprogsta nusinesdama su savimi i mazus gabaliukus yra aplinkui, o poto tiketina is to kas sprogo per miliijardus metu gal susidarys naujos saules sistemos, tai gi kiek skaiciau nastradamuso pranasystes tiesos mazai, maza to pasaulio pabaiga jis proognozavo ne 2012 o geru tukstantmeciu veliau

 58. karolina sako:

  man rodos nebus cia jokiu pasaulio pabaigu….

 59. Agne sako:

  kiek zmoniu tiek nuomoniu :)bet kai paziurejau ta filma apie nostardamo pranasystes tai kelis kartus plaukai siausesi.Na baisoka man ten ziureti todel,kad 2012 jau netoli noriu savo vaikuciu,bet kai pagalvoju,kad taip gali atsitikti tai norisi dar palaukti:)man labai keista ,kad tuo nelabai kas tiki bet dinozaurai tai isnyko o kuo mes ipatingesni uz juos,jie nors neterse aplinkos bet ir tai jiems nepadejo issigelbeti.Cia reikia kestis ne vienam zmogui o visiems tada gal ir bus pagerejimas.Bet labiausiai as bijau karo tikiuosi kad jis neivyks .O jei kas nori filmo jis yra torentuose:)

 60. Visazinis sako:

  Nebus tos pasaulio pabaigos pamatysit!!!!!!!!!!!!!!
  O jai ir bus tai vaikus gazdina nespimoka jiem daugiau mokslu testi nes jie ju niekur nepanaudos!!!!!!!!!!!

 61. sadad sako:

  Nejuokinkit 😀 kokia dar pabaiga…

 62. Agne sako:

  ;PP PASAULIO

 63. Mazutukas sako:

  Kai sake kad bus 2001,2004 ir 2006metais pasaulio pabaigos,kazkaip niekas nekrutejo.Odabar ateis 2012 metai ir bus pasaulio pabaiga ir visi iskarto panikoi bl.Iskarto televizoriai visi rodyt pradejo netuose rasyt visokios reklamos ir kazkoky dar filma sugalvojo,man totali nesamone rimtai.2012metais gruodzio 23trecia diena iseisiu y lauka pasidesiu kede ir ziuresiu y dangu,smagu turetu siaip but. o jai ir bus ta pabaiga,reikes su tuo susitaikyt,ir jai pazies ta magnetini lauka tai visi cunamiai bus ir prabus net patys seniausi krateriai,teks susitaikyt su tuo,bet mirtis butu pati baisiausia paskesti. :) Ir tie majai nesamones manau raso su savo tais kalendoriais,ka jie atgime poto vel po sav o eros ir darase pasaulio pabaiga?;DDD Man tai juokinga biski.. ir is kitos puses susimastau kaip dabar tie visi mazi vaikai reguoja y tai kai zino kad kazkokia pasailio pabaiga ateis.Pasaulio pabaiga jau DABAR,Paziekit visokios ekonomines krizes,pinigu nera,mes man atrodo is bado mirsim greiciau nei nuo kazkokiu cunamiu ir pan. ;]] Kas tikit uzjauciu labai. ;DD

 64. A!st. sako:

  Pasaulio pabaigos tikrai nebus… 2000m. turėjo pasaulio pabaiga būt.

 65. Nesvarbu sako:

  Pasaulio pabaiga bus. Tik mes tikrai nesuzinosime kada. “Niekas nezino nei dienosn ei valandos. Nei angelai. nei Sunus tik pats Tevas”

 66. Inga sako:

  Beabejo nė vienas giliai širdyje nenorime jokių pasaulio pabaigų. Kai ateis tai, mes net nepajusim. Pamenu prigasdino prieš 2000 m, kad jau viskas mums, galas. Tai baisiai tai išgyvenau. Kam reikia tą žmoniją taip gąsdinti?? O filmo sukūrimas, tai geras pelnas kūrėjams, nes įsivaizduoju kiek visame pasaulyje norinčių jį pamatyti 😀

 67. Ignas sako:

  Na as tikiu majais, bet vilties turiu,kad gal nebus apokalipses. Siaip pasaulio pabaiga – nereiskia kad zeme isnyks, tiesiog dabartiniai zmones bus sunaikinti ir prasides nauja era. O ka nebuwo panasiu katastrofu? Ledynmeciu ir panasiai? :)

 68. blondi sako:

  Majai negalvojo kad zmones tiek ilgai gali isgyvent,todel ir paliko paskutine tokia data :) kas liecia mokslinius dalykus,tai nera patvirtinta 100% kad viskas taip ir bus kaip jie mano,tad neverta pulti i panika ir zudytis,na o jei taip atsitiks tai issipildys mano noras mirti,jaunai ir graziai :)

 69. kokosine sako:

  pasulio pabaiga bus 3797 metais taigi taip parasyta o iki tol musu laukia karai cunamiai audros

 70. Tadas sako:

  nesamone kad bus ta pasaulio pabaiga juk niekas negali nustatyt gal ledynai istirps ir mes paskesim bet pasaulio pabaigos tikrai nebus ir taskas.

 71. sarune sako:

  netikekit ta pasaulio pabaiga. netikiu. zinau kad ji kazkada bus bet tada kai musu jau nebebus. po simtu metu gal ir bus bet netikekit nes dar is proto iseit galima 😀

 72. Pasibaisejusi sako:

  Zinot, ne nezinau ka manyti apie tai.Kad mane gasdintu tai gal ir nelabai, bet is tiesu daznai isgirstu kaip aplinkiniai gincijasi del to, ir tvirtai tiki to patys nejausdami.As tai matau.Sunku neklausyti ka sako kiti, ypac artimieji.Tadai, as manau kad tikrai yra tokiu kurie gali nustatyti kada ji bus, antraip nezinotume del ko gyvename, tam ir yra tam tikru specialybiu zmones, tik tiek kad nieks nera uztikrintas kas , kaip ir kodel.Keista kad dabar jie tyli, kai jau “Tipo” mums sakes tada zino visi.Juk galetu skelbti net ir menkiausias zinias.Noreciau tiketi Sarune,bet velgi,zinai kad ji kaskada bus bet kai musu nebebus?Bet tada jau bus kiti, tai ir baisiausia.Nei vienas nepaspruksim, optimiznas ir tvirta kiekvieno atskirai nuomone gal ir gelbes mus.Bent kuriam laikui.

 73. danzas sako:

  neapie pasaulio pabaiga dabar reiktu mastyti LIAUDIS miela o apie KIAULIU GRYPA dabar susimastykim.

 74. Sidute sako:

  as tai siandien paziurejau filma 2012…man tai daros nejauku:)
  isr=tikro pasakius labai bijau…

 75. danzas sako:

  istikro NLB as tikiu tokiom LEMPOM jau senai turejo buti pasaulio pabaiga palei tuos kurie tai sake garantawo ir t.t…

 76. ru sako:

  As jau nuo kitu metu metu mokslus, susiplanavau ka butinai turesiu padaryti, sarasa turiu, dar ryt varau i kina pazet ta filma 2012,kad zinociau kaip elgtis reiks,tai va.

 77. Akme sako:

  Na jai ir toliau MES nesaugosime gamtos …, nesukilsime ir neparodysime kad svarbi yra gamta, rusiavimas , ir apskritai ekologiskas mastymas kurio pas mus dabar nulis …. Pasaulio pabaigos sulauksime net anksciau negu cia yra paskelbta …, yra nemazai pavyzdingu saliu kurios naudojasi vejo , saules , vandens ir t.t. energija… tad reikia sekti ju pavizdziu daugiau dometis ir gelbeti savo planeta

 78. tomis sako:

  ‘Zmogau is dulkes kilai į dulke ir pavirsi’ Yra pradzia bus ir pabaiga. Vienu metu mirsta tūkstanciai zmoniu nuo bado, ligu, beveik nebera teisybes, viska galima nupirkt. Pasauli valdo godumas. Pasaulio pabaiga turi būti. Tik neaisku kokia forma.

 79. ziniuonis sako:

  jus ce pavarot :) visiems bus ta pasaulio pabaiga juk neamzinai gyvenam kazkada mirsim.jei bus 2012 ta pabaiga tai tegul buna jei ne ir gerai.nu ir dziaukimes dabartiniu gyvenimu

 80. vladimiras sako:

  seip man atrodo kad tai tiesa

 81. Fėja sako:

  na ir nepasiseke man.. ir kodel mano gimtadienis gruodzio 21 diena :( ai tiek to prisigersiu gruodzio dvidesimt pirmos isvakarese ir pabusiu gruodzio 22 diena 😀 gi visi neismirs, rase kad 90 procentu gyvybes maksimum isnyks, na tai as i ta desimties procentu likuti tikrai tilpsiu, nesu labai stora, dar va dietos pasilaikysiu ir tikrai tilpsiu 😀 NEBUS TOS PASAULIO PABAIGOS, O JEI BUS, TAI VISIEM STATAU PO BOKALA 😉

 82. Lorutėė sako:

  nu nx ..
  tikrai nebus . XDDDD

 83. Reikia?Paklaus.(vardo neplatinu) sako:

  Tesiog zaidimas su ugnimi.Kur tai matyta!Pasaulio abaigaa ;DD
  Viskam yra savos problemos.Ir ligos viskas.Nu bet pasaulio pabaiga..;DD
  Gerai pamascius.Tai cia pasaka.Tik,pagazdinimas,kad zmones labiau priziuretu,rupintusi gamat bei atliekomis.O zmones betikedami jas renka,priziuri gamat(ne visi tik tas kas tiki)..
  As isreiksiu savo nuomone..Kaip jusu nezinau 😉
  Bet neverta tiketi tokiais dalykais.Kaip ir sakaiu yra viskam savos problemos,pavojingos ligos..Nu bet tokie dalykai…

 84. miau sako:

  nu cia tipo sakoma kad maju kalendorius truksta 3600metu tai jus man dbr nori pasakyt kad 1600metu pr kr. buvo pasaulio pabaiga?

 85. Miglyss sako:

  O jūs nemanot kad per daug pasaulio pabaigų sukelta į 2012 metus.? ;D Bus smagu ;D Atsitrenks nibiru, sprogs saulė, atsitrenks dar ten kokis tai velnias, baigiasi majų kalendorius ir lyg to būtų maža tai dar poliai žemės keisis.;D Apie majų kelendoriaus pabaigą tai čia iš vis pieva – JIS NESIBAIGS, TIK PRASIDĖS NAUJAS CIKLAS.Vo.;D Pasidomėkite daugiau nes aš tingiu apie tą kalendorių rašyt.;DD Jei sužinočiau kad tikrai bus pasaulio pabaiga susirinkčiau su visais draugais ir nusigerčiau iki nusmigimo.;D ir dar susirasčiau 15 bernų vienu metu.;DDD krč žmonės neimkit į galvą, bus tai bus.Tūsinkitės kol dar laiko yra.;] gyvenimas gražus

 86. Anonimas sako:

  Jetus,kas cia dedasi . Na gal ir bus ta pasaulio pabaiga. Bet pagyvensim pamatysim ;DDD Dar noriu nugvent ;DDDD

 87. daiva sako:

  visi sitaip bijo,bet nera jokiu irodymu,naso mokslininkai raso,kad maju kalendorius baigiasi 212,metais taip pat kaip ir musu druodzio 31,tik ju kas kelis tukstancius metu.visa tai tik verslas,kodel mes gimstame ir ant delno turime likima,viena moteris man tiksliai ispranasavo kiek vaiku as turesiu ir t.t.2000metais taip pat buvo pranasaujama pasaulio pabaiga,bet nebuvo sukurtas filmas,informacines tehnologijos nebuvo tokios galingos,kompiuteris nebuvo pirmoji butinybe paaugliui,internetas,kinas,knygos parduodamos uz atlanto didziuliu tirazu yra naudingas verslas,patikliems ir naiviems vartotojams,laikas atsirinkti kur slamstas ,o kur realybe,realiai niekas nezino,kada bus pabaiga,o kada bus pradzia as pati skaiciau biblijoje,kad pats Dievas nezino,viskas priklauso nuo musu paciu!Tad neatsipalaiduokite,nes teks ilgai ir nuobodziai sitame pragaro katile virti,mes ir taip jau nuskriausti,kad gimem sitoj planetoj.

 88. Godute ;*~* sako:

  Aas manau kad mes patys žmones save susinaikinsim su visokiais hemikalais.;D
  O kai tai atsitiks tada ir bus pasaulio pabaiga ! ;DDD

 89. Slapta. sako:

  Nežinau,bet man tai atrodo,kad PASAULIO PABAIGA BUS.Nes man sakė močiutė,kad knygoj parašyta,kad ARTĖS pasaulio pabaiga tada kai pradės žudyti : sesė brolį,mama vaiką ir pan.O DB tai ir vyksta…kiek visko rodo per žinias tų žmogžudysčių.~ Aš tai galvoju,kad bus,bet nenoriu ,kad būtų ! Ir tikrai niekas nenori,kad tai būtų.
  ~Nepradėkit manęs peikti,nes aš TIK pasakiau savo nuomonę.~

 90. egle sako:

  Seip as netikiu,kad bus pasaulio pabaiga 2012m. gruodzio 21d.,nes tai tikrai nesamone,bet ASTRONOMAS labai daug viska nustate apie musu galaktika.Kai isgirdau apie ji nusijuokiau,bet idemei pasiklausius nustebau,kad jis viska teisingai buvo pasakes.Jis buvo pries 500m. tai ispranasaves,o ka ispranasavo pasirode visai nesenai.Visi tiesiog ir netikejo juo ka ispranasavo, bet kai ivyko visi tik pradejo apie ji kalbeti nors daugelis buvo pamirse visai apie tai.Jis ir paminejo pasaulio pabaiga.Sakoma,kad tai ispranasavo kaskokios GENTYS,nes jie nesuprasdami kas per zeme ir kas sie padarai aplink juos supa,jie daug viska issiaiskino ir apie galaktika,sukimasis aplink savo asi ir zvaigzdes ir kitus objektus.Taigi as net nezinau apie ka ir galvot ar bus ta pasaulio pabaiga ar ne.Tiesiog reikia laukti ir apie nieko negalvoti.

 91. Egle sako:

  jus tik sakot kad nebus nebus bet patys nezinot ka rasot ir as zinau kad mes visi bijom tos pasaulio pabaigos.Gal ir nebus kaip sakot tos pasaulio pabaigos bet kad uzlies mus tai tikrai nes antarktida ir antarktis labai sparciai tirpsta ir is musu 100% liks tik 30%. taigi pagalvokit apie tai.

 92. dovile;) sako:

  bus ar nebus nezino niekas.jeigu bus tai gal net po 100 metu,jei nebus tai nebus ka padarysi…bet vis tiek atsarga gedos nedaro.

 93. Arnas sako:

  man atrodo kad cia meluoja kad 2012 m. tipo bus pasaulio pabaiga … Nes taip buna tiktais filmuose apie visokias pasaulio pabaigas ,o realybej tajp nebuna … ir teisingai sako ta ragana … Ir man atrodo kad cia jokios pasaulio pabaigos nebus …

 94. Edvis sako:

  jei bus lemta tai ka darysi,nuo likimo nepabegsi. nors tuos 3 metelius gerai atgyvent reikia :)

 95. ieva sako:

  Net nežinau, tikėt tuo ar ne. Man tai labiau atrodo, jog ta pasaulio pabaiga norima nukreipt nuo dabartinės ekonomikos krizės Lietuvoje. Šiaip, kiek yra žinoma iš seniau, tai kai buvo šaudomi žydai, jie sakė : “Mes mirštam visi, o jūs mirsit po vieną” Čia galima tik spėliot, niekas nežino kaip čia kas bus. Jei bus ta pasaulio pabaiga, gerai. Mirsim visi, o ne po vieną kentėsim

 96. TEISYBE sako:

  Klausykit, mano sese isbure bureja kuri pasake kad tures 2 berniukus ir mergyte ir kad mirs 85 metu. Na taj ka, mano sese db turi 2 berniukus ir laukez mergytes o jej db tik 34 metai. Ir dar db ji kreipez pas tos burejos ir nusiskundimu neturi.
  As seip tikiu kad bus pabajga, bet ne td kaip PASAKYS IR TASKAZ. Pabaiga bus kai mes net nepastebesim “nesuspejamaz smugis”. Ir seip mes mirsim gi kada nors, taj kokios problemos? Kas tiki tas eis ten kur nori, kas ne…ju reikalaz. Manau 2012 tik padines katastrofos ir panasej, bet mes gi ne durbi, mes isgywensim (kaip wisados po pranasu) kaip tarakonai;D
  Taj padarykit sau ir kitiem paslauga ir baikit gazdinti sawes ir kitu taj niekur nenuweda tik y beprotyste, su meile jusu sazines balsaz~<3

 97. asasasas sako:

  ir jus tikit nesakau kad netikiu bet tai jau kaskas panasaus turejo nutikt 2000 metai bet nieko nebuvo, nesakau, kad netikiu bet as manau ka nebus taip tik zmoniu gasdinimas

 98. Karočia sako:

  Dėja, jūs nesat mokslininkai ir neišsigalvokit nebūtų dalykų, nes kiek žmonių, tiek ir nuomonių ir jūsų čia “žinios” nepadės.
  Vienas sako, kad užšals klimatas, kitas sako, kad atšils, trečias, kad išsižudys visi žmonės, BET čia juk yra apsurdas – niekas negali žinoti ir niekada nežinos kada bus pasaulio pabaiga, joks mokslininkas. Nes ne visa orbita, žemė, psichologija ir t.t. yra ištirta mokslininkų.
  Kad ir tiek tų tyrimų buvo, negali žinoti, o gal pasikeis viskas į gerą? Pvz. aš labai noriu į šokius ir jau 100% garantuoju, kad neišeisiu, nes temperatūra pakilo iki 38, bet kitą dieną atsikeliu visiškai be temperatūros ir visi planai pasikeičia. Aišku, kur diskoteka, o kur pasaulio pabaiga…net neverta lyginti. Bet čia geras pavyzdys, kad kas nors gali lemti mūsų išsigelbėjimą.
  Sakot, kad MES esam kalti, jog vyksta visokie atšilimai, tornadai ir t.t., BET juk ar MES pirmieji pradėjome kenkti žemei? Ne. Kada atsirado visokios transporto priemonės, mes dar net nebuvom planuoti, tad mes ir nesame kalčiausi…
  Aš pvz valgau sveiką maistą ir nešiukšlinu, kur pasitaikau, nes esu civilizuotas žmogus, kuris gali orentuotis, kur yra šiukšledėžė. Manau, kad be manęs tikrai yra nemažai tokių žmonių.
  Ei, nebūkit pesimistais, juk 2000 metais technologijos buvo mažiau pažengusios, o mes išgyvenom (ir šiaip net nereikėjo jokių technologijų išlikti ant žemės paviršiaus;D). Taip kad ir aš turėjau 5 metukų mirti (2000 metais buvo numatoma pasaulio pab.), apie tokius dalykus net nežinojau, gyvenau ramiai ir viskas buvo OK.;D
  O dabar galima sakyt mano psichika pažeista, nes aš tikrai labai labai bijau pasaulio pabaigos, bet dar nesirenku, į kokią šalį skrist, kurioje norėčiau numirti, nes aš nesu mokslininkė ir net mokslininkų nėra 100% įrodyta pasaulio pabaiga.
  O tas filmukas apie pasaulio pabaigą, yra labai geri pinigai kūrėjams, nes visi nori pamatyt kaip tai atrodo, o jie susišluoja visus pinigus.
  Taip kad…mes esame bejėgiai- ir turtingi ir varguoliai, prieš visas katastrofas. Mus visimes belieka tikėti geriausiu ir nesukt galvos dėl to, ko tikriausiai nebus…:)

 99. dyyyzas sako:

  krc nesamone juk dinozaurai tai gyveno 3 milijardus ;DD o med gyvensim tik kelis tukstancius? nemanau as taip ir beto kodel viskas eina i zeme o ne i kitas planetas? kai kurie sako kad pasalulio pabaiga bu 2020 o kai kurie net gi ir 2010 xDD mane labai ima juokas kai zmones tiki tokioms nesamonems pagalvokit kuriie tikit ir nusiraminkit nes pasaulio pabaiga bus uz kokiu 1 miljardo meto arba daudiau ;]] sekmes 😉

 100. MAXiukas sako:

  Pasaulio pabaiga bus 2013-13-13 😀

 101. Spygliuxse sako:

  Visko cia priskaiciau,ir ka as zn. Bijot ir panikuot nera ko VISISKAI, as istikro tikiu kad KAZKADA bus pasaulio pabaiga, bet tom datom,gerbiamieji, nixuja. Ir dar parenka tokias MAAAGISKAS datas,su pasikartojanciais skaiciais,ir pan 😀 😀 Niekas nezino kada bus ta pabaiga,ir jei bus,tai tikrai netiketai ir neplanuotai. Gyvenkim ir zvenkim, o ne atsiprasant “myzkim i kelnes”.

 102. Fenikse sako:

  kazkaip jums nekelia itarimo,kad tos dvi datos kazkuom panasios 2021 12 21 ir 2921??
  ir abi teorijos susijusios su saule kosmosu ir t.t.?? A. Servinskio teorija irgi lb tiketina. bet jis pranasauja 2021..kazkaip man nerima kyla tie susije skaiciai datose.
  kazkas gal ir bus,saule stipriau pasvies ar dar kas,bet apokalipse…nemanau.
  gal ir bus kazkokie padariniai akivaizdus net paprastam zmogeliui,bet tikrai ne totalus isnykimas

 103. kakarieku sako:

  Žemės pabaiga vistiek kažkada bus, bet tikriausiai uz kokiu milijono metu… Mes turim padeti žemei kiek patys galim, žemėje mes ir patys pridarom žalos, tačiau manau, jog dar nepervėlu išsitaisyti. Žemės pabaigos datų buvo begalės daug ir jokios pabaigos nebuvo. Manau tokiomis nesamonėmis, jog žemė žus 2012 ar vėliau, neverta tikėti, bet, žinoma, žemė kažkada tai žus, bet manau mūsų jau senai nebebus

 104. Indriūš sako:

  Aš tai esu įsitikinusi, kad tOs pabaigOs tikrai nebus ;DD tai tik nesamOnės; D
  Na, bet pagyvensim pamatysim ;D D

 105. paulius sako:

  na as del tokiu dalyku nesuku galvos gyvenu toliau yprasta gyvenima yra daug faktu kad 2012 bus pasaulio pabaiga netgi kaip ir dabar per tv rodis kaip berots seneliu prieglaudoi kilo gaistras ir visi sapnavo smekla kuri sake jog tai tik pasvaiste pries 2012 net jeigu ir to nebus mano manymu zomija negyvuos ilgai atsilimas marai epidemijos ir tt mus tuoj prazudys

 106. ...... sako:

  Aš tikiu, tikiu kad Dievas yra. biblijoj rašo – Vaikeliai , tai paskutinė valanda. Kaip esate girdėję, ateis antikristas, tai jau dabar pasirodė daug atikristų.
  Tai vadinasi jau dabar mes blogiu naikinam savo pasaulį, visokiom chemijom, puikybėm, pinigais. Iš tikrųjų niekas nežino kada bus pasaulio pabaiga, bet tuoj…Pagyvensim pamatysim :DD

 107. ..... sako:

  Daugelis labai pergivena kad bus pasaulio pabaiga,nes as tai pat pergivenu labai nenoriu to 😀 kaip ir jus visi beto as esu maciusi toki filma kur rodo kaip bus pasaulio pbaiga mes nei nejusim jos 😉

 108. ..... sako:

  aisku jei ji tik bus nes kiti visai netiki ja sako:ai nebus tos pasulio pabaigos nepergivenkit o mes visi kieme pergivenam ir jau drebam 😀 😉 :)

 109. xxxxx sako:

  Nu zinot vaiku pasakos paskaitai tokiu nesamoniu ir juokas ima ne jei rimtai jus jau nebebijokit jau buva ta pabaiga tik jus pramigot 2000m matyt nakti buva, miegojom ir nematem. Tiesiog papildau kad ateiciau 2013m i sita svetaine po visu svenciu pasveikiciau su praejusiom sventem ir palinkeciau gyvenkit ir zvenkit:)Man tik idomu ka 2013m sakys:)

 110. Ugnė sako:

  Bus nebus.. koks pagaliau skirtumas. Patys viską pradėjome – patys ir užbaigsime, atsakysime už savo žmogiškus darbus.
  Be to ne pasaulio pabaiga o tik musu grazios, na jau subjaurotos zemes pabaiga, kuriai atsikurti ir toliau gyvuot gamta paliks atrinktuosius. Tuos kurie verti zemes gyvenimo. nebukit kvaili… gyvenkit siandiena.

 111. Ruta sako:

  Nesakau, kad netikiu pasaulio pabaiga, bet nesakau, kad ir tikiu, ypac tokia pabaiga kaip kad cia aprasoma. Niekas negali irodyti kaip is tikruju bus. Netgi mokslininkai daro klaidu, kartais lemiasi tik savo spejimais, o ir naujausiose technologijose pasitaiko nemazai paklaidu. Didziausia tikimybe, kad viska patys ir uzbaigsim, juk kaip dabar keiciasi zemes atmosfera, o ir patys zmones zinodami pasekmes, vengia ka nors taisyti. Del treciojo pasaulinio karo galiu pasakyti, kad ji sukelti gali zmoniu nepasitikejimas vienas kitais, klaidingi isitikinimai, neapykanta zmonems, kuriu proteviai yra padare daug pikto. Ir is tiesu, labiausiai tiketina, jog daugeli tokiu padariniu sukels paparasciausias isitikinimas patvirtintas mokslininku. Sie teigia, jog: “Žmogaus tikėjimas iš troškimo, didelio noro ar tvirto įsitikinimo lemia žmogaus elgesį. Jis nesąmoningai elgiasi taip, kad jo tikėjimas išsipildytų. Pavyzdžiui, aš tikiu, kad, jei blogai mokysiuosi mokykloje, tai sumažins mano galimybes studijuoti, todėl gyvensiu vargingai. Kadangi taip galvoju, taip ir atsitinka. Kitas dažnai pasitaikantis pavyzdys: aš manau, kad mano santykiai su antrąja puse nepasiseks, todėl pradedu kitaip elgtis. Pasikeitęs elgesys neigiamai veikia santykius ir jie nutrūksta. Tuo naudojasi psichologai. Jie į mūsų smegenis „implantuoja“ idėją, kuri išsipildo, nes mes tikime, kad taip turi nutikti. Įdomus faktas: ekonominė recesija taip pat yra susijusi su žmonių įsitikinimu. Kai buvo paskelbta apie galimą krizę, jos dar nesijautė, nes tam reikėjo mažiausiai šešių mėnesių. Tačiau žmonių panika iš tiesų sukėlė recesiją daug anksčiau.” Taigi mes patys, zmones, lemiam savo likima, nors neneigiu, kad negali ivykti ir maju ar nostradamo ispranasauta pasaulio pabaiga.

  P.S. norintys placiau paskaityti apie zmogaus proto daromas klaidas apsilankykite cia: http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis?name=S-11612

 112. Miglė visažinė sako:

  Žmonėės, tokių ryškių nusišnekėjimų nesu mačiusi. Jūs bandot įrodinėti kažką, ko iki galo nežinot . Tai vat Majų kalendorius nesibaigia, o prasideda naujas ciklas. Kvailystės, pamirškit savo nesąmones.

 113. Ieva sako:

  Mes patys naikinam zeme.Nereik jokios pasaulio pabaigos.

 114. Donce sako:

  nibiru netikiu nes visu piram jai ji didesne 10 kartu uz jupiteri tai cai turej osenai matytis ir da rkaip jug buvo pranasauta kad matysis jau 2010 metais bet kasko nesimato man jos tai apie nibiru net nesvajokit , gerai gali neticiuko meteoritas pataikyti ar ten sauels tas pliupsnis istirpimas ledynu ir t.t tesiogine prasme nesuprantu pasaulio pabaiga nes kad taip bus nelabai man ir tikisi nebent tie visi nasa slepia nuo zmonijos kad nesukeltu masines panikos, na cia pacius internete islpatinta informacija pacius glumina ir mes norime tuo tiketi bet negalime ziurekite kiek kartu buvo skelbta pasaulio pabaiga gal 100 kartu ir kas acitiko ogi nieko tai cia ir musu vaikai givens ir tapacia pasaka girdes apie pasaulio pabaiga tik va kad mes patis uztersime ta aplinka kad nebebus imanoma giventi:) P.S menulije rasta ledo tai kelsimes i menuli giveni padarysi dirbtini ozono sluoksni yra pagaminti generatorei kur ten is kaskiek miligramu gali varyti reaktorei gaminti elektra tesiog dar jie nera dabaigti :) ir pritariu ten kas raste Stakanas jai ir bus pasaulio pabaiga pasimti geriausiu draugus gimines na nepamirskime merginu vistiek paskutini karta reikia pries mirti 😉 ir siektiek acigert salto alaus ir laukti ismustos valandos 😀 bet cai tik svajone nes visi prades panikuoti zudyti beprasmiskai vokti daiktus lyg jie pravers jiem mirusems tokie jau tie zmones ramei mirti nemoka :)

 115. Dorota sako:

  labai gerai buti optimistu, bet paziurekite realiai ,kas pasalyje darosi, potvyniai, cunamiai, zemes drebejimai, ar jum ne atrodo keista, kad pastaruoju metu visa tai viksta?
  As gal ir ne labai tikiu viskuo, ka raso, bet tikrai zinau, kad kazkas bus….

 116. Svečias sako:

  Aš visiškai tikiu majų teorija. Man visi šie dalykai atrodo nerealūs, tačiau skeptikė nesu. Visatoje nėra nko amžino. IR viskas vis atsinaujina. Žemė susprogs ar išnyks – nesvarbu, nes vistiek kada nors atsiras nauja žemė su gyvybe. Mes nė nežinom ar esam visatoj vieni, tai ką čia galim spręsti apie pasaulio pabaigos laiką. Bet , kad Žemė kažkada išnyks visi turime žinoti.
  Man regis , kad majai bent jau sakė tiesą iš dalies. IR , beje , kaip paaiškintume jų paslaptingą civilizacijos išnykimą? Gal jie sužinojo tą tiksliąją datą, o kas nors nenorėjo , kad jie sužinotų? Mes nko nežinome, nes mūsų protas per daug lievas , kad tai suprastų. Gal ateityje ką nors suprasim, o gal tos ateities nebus.

 117. Guoda sako:

  nera ko ce bijot jau buvo sake 2000 bus ta pasaulio pabaiga ir nebuvo taj ir 2012 nebus :)

 118. kaTI sako:

  visa tai sumaishtis tik ,reklaminis triukas. kad zmones pirktu knygas.. ziuretu filmus ir pan. nesamone.
  jei ir bus pasaulio pabaiga, tai tik per pacius zmones. mes zeme ir privesim iki galo. viska ish jos ishsiurbsim, medzius ishkirsim, beje rashot, kad gyvunu rusys ismirs ar pan .. tai patys zmones iszudys, kad suryti.
  nesuprantu jusu, lengviausia dabar zudytis , pasigert. uzduosiu viena klausima……
  KA JUS PADARET ,KAD ZEMEI GALAS NEATEITU?
  SEDI SEIME PROTINGUOLIAI MAT PASIDALINT PINIGU NEGALI, MAT MASINU VISIEM NEUZTEKO… ATSIKVOSEKIT!!!! JEI ZEMEI ATEIS GALAS JUM TO NEPRIREIKS, TAI GAL GERIAU KAZKA SPREST TOKIO KAD ZEMEI GERIAU BUTU, AR KAD IESKOT SEIME NARKOMANU , KLOUNU..
  ne lietuva o balaganas.

 119. Ričardas sako:

  tai gerai KUBILIUS apsidžiauks , nebereikes moket ,pensiju, pašalpu

 120. Giedrius sako:

  Nelabai tikiu kad bus cia tos nesamones bet viena dalyka skaiciau ir dar dokumentini filma maciau .kad jai istirps grenlandyja atsals golfo sroves ir tada tipo bus naujas iceage. ;DD

 121. andrius sako:

  Gal ji bus gal ne mirt nesinori bet zmonija jau yra pasiekus ta lygi kai reiketu apretint bent puse pasaulio, kad kad vel pradetumem gerpt vienas kita.as jau sapnavau netpora kartu kad zeme degs.as tai nebijau bet nerima visa tai tikrai sukelia.ir tebunie jai deksim tai jau geriau greitai ir neskausmingai.

 122. svecias sako:

  as jokei majais netikiu ir manes niekas neitikins.;(

 123. Roberta sako:

  nenusipezekit zmones,jus db logiskai pagalvokit,kada tie majai buvo pries daugeli metu,taigi iskur mum zinot,kazkoks durnelis padaro taip ir yra;D juk ant lapelio nebuvo parasyta,taigi td tuomet dar nebuvo su kuo rasyt,gerai paliko ta akmeny ar kazka ten bet is kur mum zinot kad tai tiesa,mano mama sake kad kai ji dar eidavo i mokykla jau buvo snekama apie pasaulio pabaiga,manau kiekvienam skirtingai ta pasaulio pabaiga yra kai mirsta ir pasitraukia is gyvenimo,ateis tie 2012 ir pamatysim,bet ziuredami i dangu pasistatykit buteli degtines kad is tos baimes dar patiem sirdis sustos,gyvenkit sia diena,as ir pati labai bijojau,bet db logiskai pagalvojus tai visiska nesamone,ne tie majai kure pasauli,ne jie ir nustatines kada bus mum pabaiga,tai davai parasom mes koki straipsni ir ikeliam i interneta po savaites pasaulio pabaiga,nu ir ka manot zmones i tai reguos,mano manymy kiti pasijuoks,o tie kurie tiki puls i panieka;D zodziu neskaitykit tu strapsniu bus tai bus,nebus dar geriau,o jai ir bus tai zinokit kad jus ne vieni tokie busit o mes visi isnyksim;]tai va mano nuomones tokia,sorry uz klaidas jai daug padariau;]ikiuks

 124. krienas sako:

  einsteinas karta yra pasakes— yra 2 dalykai kurie yra begalinai-tai zmoniu kvailumas ir visata;-bet del visatos abejoju……..kokie aborigenai sumaste israizyt data kazkada prisigere jako mizalu,ir pawadint pasaulio pabaiga?? :D:Djaj net patys nezinojo kad planeta sukasi aplink saule? neweltuj dauguma cia paaugliu raso sitam forume .eikit uzsiimkit kuom nors kitu,i kokius sokius nuwarykit ,pasimuskit ar dar ka nors ,bet ne prie pc ekrana smaukykis,—-tj kenkia psichikai,ne wiena toki zombi esu mates :D:D:D

 125. Pavardenis sako:

  Gali taip būt… Dabar ir tas ugnikalnis išsiveržė. Tad maldaukime, kad taip nenutiktu. 😉

 126. aidas sako:

  na tai isgirdau man atrode nesamone bet veliau supratau kad tai gali buti taip bet neapsimoka laukti iki pasaulio pabaigos jau veltui sakau kad jou geriau paciam mirti nusizuditi irgi negaliu sakyti kad apsimoka :[
  .bet ———- o taip tai as negalejau patiketi tad istikruju cia yra kvailyste,nesamone,nusisnekejimas-kaip ir dar noreciau pasakyti tad eigu as buciau supermenas galeciau sustabdyti ta meteora butu nuostabu 😀

 127. Rokas sako:

  kas per nusisnekejimas netikiu kad tai gali buti pasaulio pabaiga.tai jou eigu nusisneka as jiems nedodu nei +1 isvisa tai kvailyste kaip suprasti kad tai gali buti pasaulio pabaiga. palaukit mums dar reikia susirasti mergina su kure galetume gyventi iki mirties labai skubus esate :O kodel sitaip viskas vyksta ### eik eik tikra nesamone:(

 128. degėla sako:

  idomu ka zmones darys tai po 1 dienos ateis pasaulio pragaras nu man tai labai idomu. :>

 129. Viltė sako:

  Manau kad gazdina zmones del pasaulio tam kad saugotume labiau gamta…bet manau kad vis del to is tikruju reiketu ja pataupyt… :]

 130. Greta sako:

  Zinojot,kad kaskoks turtuolis jau pardavineja menuli isskridimui pries pasaulio pabaiga.. kaina apie 200 000 euru

 131. Gytis sako:

  Jus nieko negalit sakyti: bus ar nebus Nibiru. Niekas to dar nezino, bet ir neneigia. Taciau labiau tiketina, kad pabaiga bus, ne del tos Nibiru, o del nukleo karo, su kuriuo dabar galima isnaikint gyvybe Zemeje kelis kartus.

  Ir tarpkitko, Biblijoje rasoma, kad Zeme sunaikins, taj, ka mes matome. Joje nerasoma tiksli data, bet pasakoma, kad pabaiga bus ir, kad ji ateis staiga. “For when they shall say, Peace and safety; then sudden destruction cometh upon them, as travail upon a woman with child; and they shall not escape.” Thessalonians 5:3).

 132. Blogas gyvenimas sako:

  Iki pabaigos, noreciau paskaityti bent dali Biblijos ar bent Sventojo rasto – kaip bebutu, tai yra idomu – gera ideja.
  O apie pabaiga, nereiketu vertinti: bus ar nebus ta pabaiga.
  Reikia ivertinti tai, kad pasaulis, zmones – keiciasi ir tikrai ne i gera. Zmonija linkusi i savinaikinima – kokiu karu turejom ir kokiu vyksta, kokiu ginklu prigaminta, kiek atominiu atlieku pasaulyje prigaminta, globalinis atsilimas, gamtos kitimas, zmoniu susvetimejimas, zmoniu gobsumas, nesveiki/modifikuoti/nezinia ko pilni maisto produktai, aplinkos tersimas… Ir visa tai vyksta pasauliniu mastu.
  Ko vertas toks gyvenimas?…

  Gaila, bet tokia realybe. Linkusi i savinaikinima, o kas bus 2012 metais pamatysime.

 133. remor3 sako:

  Apsidairykit pasaulio pabaiga jau dabar visokiausi e,chemija ir t.t. pries tukstanti metu tokios problemos neuvo nes nebuvo visokios chemijos o siaip pasaulio paibaiga buvo pranasauta ir 2000 ir 2006 dabar 2012 as netikiu kad ji bus 2012 betjei pranasauja apie si simtmeti reik manyti kad ji gali buti kad ir 2056

 134. Blogas gyvenimas sako:

  To >> remor3

  Pritariu is dalies tavo nuomonei.
  Taciau – nereiketu galvoti, bus ta globaliniu mastu pabaiga – ar ne. Reiketu vertinti – tai, ka turime: savo artimuosius, savo namus, save ir myleti savo gyvenima, nes zmogus negali zinoti (ir nebutina ta pasaulio pabaiga), kada jo laukia isejimas is savo fizinio kuno.

 135. Lija sako:

  2012 bus ne pasaulio pabaiga, o didziulis sunamis, kuris kaip dabar manoma, gali nuplauti Didziaja Britanija. Dabar sita pranasauja mokslininkai, o kazkada tai dare ir Nostradamas – dangaus kunu tyrinetojas.

 136. Ieva sako:

  Na as nelabai tikiu sitom nesamoningom pasaulio pabaigom ir gyvenu apie tai negalvodama:D
  Gyvenu sia diena irtikiuos dar ilgai nugyventi, nes tikrai nenoreciau mirti dvidesimtes metu 😛
  Noriu patirti visus gyvenimo ispudzius, bei su draugu susilaukti vaiku ir laimingai gyventi!:)
  Tad patari vsiems gyventi laimingai ir negalvoti `pie sias nesamones, tada ir gyvenimas nusvis grazesnemis spalvomis!:) Tai tiek:gyvenkim kaip gyvene !:)*

 137. Anonomas sako:

  “nereikes kentet zmonems” tai tu nori kad tavo gyvenimas baigtusi ir negalesi niekad girdeti uz lango grojanciu pauksciuku? daryti viska kas ramu? as nenoriu kad taip atsitiktu nes gyvenimas duotas tik 1 karta ir tu ji gyveni savo galva darai yvairius sprendimus

 138. nzn sako:

  seip as galiu pasakyti tik viena dalyka jeigu jau kasnors bus tai bus veliau o nedabar dziaukimes sia diena ir laimingi laukim kitos.

 139. karina sako:

  as daug zinau apie astronomija nes mano tevai astronautai ir as noriu buti astronaute tai pasakysiu aiskiai 2012metais nebus jokios pabaigos ta planeta nibiru ji yra jau daug daug metu bet ji nieko nepadarys tai va ir tas maju kalndorius tie majai tai yra niekai tas kalendrosius yra bet jis nieko nereiske jis bus naujas…. gi dabar yra krize visi kuria tuos filmus susivienije nes nori pinigu turtu …jeigu ir bus pasaulio pabaiga tai zmones pattys save susinaikins ….arba kaip ispranasavo toke garsiause pasaulio bureja tai pasaulio pabaiga bus 40006metais tada bus pasaulio potvynis tai vazmones nebijokit ir nekalbekite nesamoniu…JEIGU DAR REIKE INFORMACIJOS KLAUSKITEZINAU VISKA….

 140. čia aš sako:

  o jūs nemanot, kad kas nors pasinaudos ta data? :)) cia panasiai kai Amerijoj rugsėjo 11.. 911 – pagalbos telefonas, tai kas nors užsigeis ir imituot pasaulio pabaigą kokiais nors būdais. Žodžiu patys sau nusistatėm nelaimių datą, šaunuoliai, mažiau reikės galvot teroristam kada iškelt “puotą” :DDD

 141. blogas gyvenimas sako:

  Mokslininkai paskelbe informacija apie 2013 metus, t.y. kad pasikeis magnetinis laukas ir kad visi elektroniniai prietaisai gali issiderinti.

  http://www.delfi.lt/news/daily/science/nasa-ispejo-kad-pasauliui-gresia-didziule-kosminiu-spinduliu-audra.d?id=33504557

 142. nesamone sako:

  netikiu tokia nesamone,mes jau greičiau sunaikinsime ta žeme negu saule ar tie kosminiai kunai….. :)nebent ledynai ištirptu ir mes jame paskestumeme..bet ir tai dar labai toli….. tie visokie dezodorantai naikina ozota, o mes ji vistiek vartojam reikia kartais pagalvoti ir atsisakyti tokiu priemoniu..juk norime gyventi dar ilgai;)…..

 143. Gabija sako:

  prisiskaiciau…net nezinau kuo ir dabar tiket? vis gi bus ta pasaulio pabaiga… KAZKADA :)

 144. Marius sako:

  Jai iki pasaulio pabaigos butu like 8min. klausyciau sitos dainos http://www.youtube.com/watch?v=D9jeECikiM4

 145. deima sako:

  istikrjuju dabar mokslininkai labai tyrineja kad 2012 atsistrenks meteoritas mazasis.ir labai domisi.istikruju yra tikimybe kad ji bus.

 146. V . sako:

  Šitam puslapį rašoma , kad pasaulio pabaigos nebus . Ir aš tikrai bijau , bet …
  …Tikiu , kad Pasaulio pabaiga bus negreit . Labai noriu tuo tikėti .
  Ji kažkada bus , bet nedabar … ;p
  P.S. saugokime gamtą . taip ilgiau gyvensime .. **

 147. artrex sako:

  Vaidute Jehova yra sektantai kazkokie nenormalus. ir jie bando kist mums savo tikejima. paciam teko su jeis susidurt. vaikstineje po butus kaip valkatos ir bando ikist kokia knygute kurioje prirasyta visokiu nesamoniu…

 148. dance sako:

  nu jo mes patis niokojam planeta, savo zeme.bet manau dar nieko nebus viskas prasideda tik dabar, o iki 2012 tik 2 metai tai 2012 tikrai nebus tos pasaulio pabaigos manau Dievas dar zemes nesiruosia naikinti nebent mes ja sunaikinsim.pvz.kokia atomine bomba sprogs bet tik ne saule ar kas nors is gamtos

 149. sako: sako:

  nebus jokios pasaulio pabaigos. B[ sakau jums sakoma kad tai nusileis saule i zeme bet tai beprotiska. juk dievas neleis kad zmones ne laiku zutu

  CHA!

 150. Lina sako:

  Dar budama jaunesne ziurejau dokumentini rusu filma apie tai kad i musu zeme skrieja milziniskas meteoritas, kuris turetu atsitrenkti ir sunaikinti gyvybe zemeje 2012 metais :)
  Istikro paskaicius visa sy straipsni pasidare baisu, nenoreciau mirt tokia jauna (21) dar tiek daug nepatyriau, tiek daug nepamaciau :) nezinau ar verta viketi visais siais dalykais ir tom pranasystem, bet manau kad visame sitame yra dalis tiesos, bent jau apie saules audras :) internete patikimos informacijos netikiu kad galetumeme rasti, nes manau jei kaskas panasaus gresia kaip pasaulio pabaiga, ivairios organizacijos kaip NASA stenktusi tai nuslepti, kad nesukeltu pasaulines isterijos :) manau visa tikra tiesa prazudytu zmones greiciua nei tikroji pasaulio pabaiga :) o kolkas, reiktu gyventi normalu gyvenima ir apie tai negalvoti, sulauksim tu 2012 ir pamatysim kas bus :)

 151. skaitytoja sako:

  pirmiausia noriu pasakyti,apie tuos jahovininkus ir biblijos tyrinetojus,tegu maziau naudojasi internetu,kuriame randa naudyngos jiem informacijos ir paskui teigia,kad tai jie isverte is simboliu ir panasiai,kaip gali jie baikti tyrineti biblija,jei ji yra mums visiems nesupramtama,nes musu protai neisnesa tiek kas joje pamineta,tad jehovininkai neapsimetinekit,kad baigiat nagrineti biblija,o apie pasaulio pabaiga,tai as manau,kad perdaug mus visus gazdina,o kai visi galvos apie tai tada ir tikrai kazkas bus,nes zmogaus mintys yra stiprios,o dar tiek zmoniu galvos apie ta pati tai patys ir issauksim ta pasaulio pabaiga….

 152. brigita sako:

  as pavizdziui tikiu nes paziurekite kaip zmones kenkia gamtai ir kokios nesamones viksta nesenei ietuvoje pastebetas foruojantis uraganas bet nesusiformavo prie mano klasiokes buvo jau beveik susiformaves nestiprus bet kelias minutes pabuvo ir isdisklaide ir neseniai lietuvoi kaune buvo trumpas silpnas drebejimas

 153. ridas sako:

  zmones nusiraminkit :DDD nebus toks pasailio pabaigos visi tik sneka kas galvoja kad bus tj apie tuos tyliu nebus nes prnasavo 2000 2004 krc.. nebus pasauliu pabaigos :DDDD

 154. mantas sako:

  Bet istikruju bus pasaulio pabaiga po 1 mlrd metu ne rimc sakau.Mano 3 eiles pusbratkis gyvena amerikoj jo mama susipazino su tokiu moslininku taip susigyveno jog tapo vyras ir zmona. Man jis parase per one zinai kad bus ta diena po 1 mlrd metu musu saule jau ira prigesus ir ji gesta!!! Na netaip ir greitai bet vis tiek gesta ir po 1mlrd metu ar maziau ji uzges.. :( Kai ji uzges zeme saltis turetu pasiekti ber 30 min tada laipsniai kri kris ir kris jau kai saule bus neuzgesus bet dar darysis salciau ir salciau … kol ji isviso uzges. gal to meto mokslininkai kanors sugalvos.Nu man atrodo ka kalba NASA as tikiu juk jie nemeluoja juk patis yra zmones si naujiena yra neplatinama tad nesakysuio to mokslininko vardo iki :(

 155. Tikejimas sako:

  Niekas nezino tiksliai kada yvyks pasaulio pabaiga, tai yra Armagedonas tik vienas dievas zino.

 156. Bukit ramus ;) sako:

  Na.. Nelabai tikiu ta pasaulio pabaiga, kad bus 2012 … Buvau muziejuj, kur yra visokie romienu kuriniai ir t.t. Buvo sudelioti romenu ankapiai. Ir ant vieno uzrasyti amziai: VII – (kazkokia raide) – VIIII – B – XXV Na? Tai ko pazymetas 25 amzius? kai viskas vyko pries tiek tukstanciu metu ir jie pazymejo ateiti.. Tai nemanau, kad kas bus 2012… 😉

 157. Cha sako:

  Mums tai tikybos mokytoja sake ,jog ta pasaulio pabaiga ateis kaip vagis.Bet kartais kai pagalvoji,atrodo ,kad tikrai bus.Bet vistiek-juk reikia pagasdinti zmones.Jie taigi nori ,kad pasaulyje butu maziau zmoniu-kad kitiem butu geriau gyventi!!!Jie nori ,kad mes kaip kinai ar japonai uzsikastumeme po zeme!!!!TAIP NEBUS!!!!!!!

 158. Gedas sako:

  Na, aš tikiuosi, kad jau 2012 metais ir sulauksim pasaulio pabaigos ir daugiau niekam nieko nebereiks.

 159. dovydas Skikas sako:

  jei pasirodys -40c o ir kitas ziemas vel bus taip pat ar dar daugiau kartu zemes asigalis susilies su zeme ir zeme bus tokio salcio kaip asigalis o jei ta laika viskas at siltu tai tas ledas istirptu tai butu jau nebe zeme bet vandens kibiras

 160. belenkas sako:

  Nei cia kas bus nei kas 😀 Jeigu ta nibiru tokia didele yra tai ja dabar matytume nors labai maza saule toli? Toli! ji didele? Dar ir kaip Nibiru didele? Ziauriai didele net uz saule didesne!! Tai kodel mes jos net nematom nors visai mazos? 😀 😀 😀 Zodziu tie majai tai…

 161. nesamone sako:

  nebenusisnekekit, nbus tos pasaulio pabaigos :)) pamatysit, jau pranasavo ir 2008 ir 1996 ir t.t. nesamone cia yra. nebus, pamatysit 2012 visi liks gyvi ir nieko neatsitiks, galesim dar pasijuokti is tu kurie sake kad ji bus :DD

 162. Laura sako:

  Va kas juokingiausia, kad jus visi cia tokie naivuoliai. Juk kaskas jus ir itikino i katalikybe, nors pagal visa teisibe esame pagonis. tai gal jus visi uzsiimkite savo gyvenimais maziau sukite galvas….:-D pasaulio pabaiga…..:-D jos niekada nebus, o jei ir bus tai jus jos nepamatysit…..:-D

 163. :) sako:

  Viskas Buvo Va Taip 😀 (bent jau taip girdejau) jog vienas vaikas 13metu isigalvojo ta pasaulio pabaiga nes susapnavo ja 😀 tj va parase kokiam forume niekas nekreipe demesio sukure web uzejo 5,50,500zmoniu ir t.t viskas paplito po visa neta tj va jei ir bus tj visi geri zmones pateks i Roju :) taigi lankykit baznycias bukit geri ir jeigu taip bus musu dvasios laimingos bus rojui :) (nesmerkit Cia tik as tiek zn :D)

 164. mantas sako:

  as zinau kaip istikro buvo. buvo vienas mokslininkas mano tetis ziurjo per rusu laida ir rusiskai pasakojo bet tetis isverte vienu zodziu taip kad tas moksilininkas ir jis pasake taip kad senei senei pries 3000 metu sukure kalendoriu 2000 metu ir tas kalendorius baigesi 2012 metais tai visi tada mane kad bus pasaulio pabaiga vat kaip.

 165. karol sako:

  mama sako kad ir jos laikais taip kalbedavo apie pasaulio pabaiga. dbr kalba ir dar ilgai kalbes. na bet pamatysim kaip cia bus. na o jei ir ivyktu tai pamatytume tai ka filmuose rodo. nors nesveikai to bijau

 166. Robert sako:

  Žinot irgi tykiu.. Nes žmoniją jau tiek daug ko prikurie ko reikią ko nereikią… Neturiu netgi ką pasakyti. patys mes kalti kad tokius dalykus daromė.. Kaškada žieme buvo tokią graži be mūsų o dabar…. Mes tik norim visko naujo… Ir tie mokslininkai linda į žieme kad pažiureti į kaškokį maža Padariuką kuris yra ten po žieme… ;(

 167. vikita sako:

  Na as tai noreciau visus padrasinti ir pasakyti kad to neisvenksim ir as manau kad tiketi verta, nors ir visa tai yra tik speliones. kas cia zino kada ta pasaulio pabaiga . as tai laukiu nesulaukiu. labai noriu pamatyti….:)

 168. Raudona sako:

  Vieni myza, kiti apsimeta bebaimiais, visaziniais. Lietuviai nebereikalo. Jei kas ir butu, senai panika butu kilus, per TV viska skelbtu, o ypac Lietuvoj, nes jau nebe turi ka apie Parlamenta ir Seimo rumus pezet. Apie Nibiru isvis nesamone, liko vis del to nepilni 2 meteliai, matytusi ji. Maju kalendorius, dar vienas mokslininku issigalvojimas. Perdeda tiesiog. Ir kaip skaiciau vieno asmens komentara apie ta 13-meti vaikeza, kad susapnavo ir paskelbe apie Nibiru. Tai as biski pakeisciau visa tai: Kazkoks proto netekes mokslininkas pabaliavojo, ikirto baltos, uztrauke padangos ir paskelbe, kad pamate raudona taska danguje skriejanti link zemes, nors ten buvo jo zmonos kelnaites ant liustro. O vat, gyvensim pamatysim. Ir butu dar geriau, jei snukio prie kompo netrintumet taip daznai ir leistumet laika kazkam prasmingo, o ne cia savo ir taip tuscia galva tustintumet. Nebutu kompiuteriu – butu rami galva iki paskutines dienos. Peace zmones. ; )

 169. Lukas sako:

  Juokingi jus cia man, vienas sako viena kitas sako kita, nera vienos sueinancios temos, kokia dar pasaulio pabaiga ka jus cia kalbat, kazkoks baranas pasake kad bus tai dabar 70% Zmoniu tiki, pasaulio pabaiga turejo buti labai daug kartu bet kazkodel nebuvo, taip kad nera cia ko pergiventi ir nervus tampyti.!!!

 170. Matas sako:

  As tai nzn tikiu ir netikiu ta pasaulio pabaiga bet jau yra pradzia patys matet jau japonija tsunamis nuuslave. o japonija tai didele ir seip dar jis nuverte ir atomine jegaine visur radiacija. ir tsunamis tuoj pasieks ir america tai cia tik pradzia ir tai tik 2011 metai yra tai ka kalbet apie 2012? ir tai man tas 2012 skaicius kazkoks paslaptingas..

 171. Ciesis sako:

  Nibiru planetos nėra. Net ir aš, neišpruses provincijos piemuo, suvokiu, kad aplink saulę skrieti planeta labai jau dideliu nuotoliu negali! Bent jau ne tokiu, kad mokslininkai jos nepamatytu. Tada ši planeta turėtų skrieti aplink kažkokią kitą žvaigždę ar kitą didelį daiktą ir tik tada retkarčiais(kas 3,6tūkst. metų) galėtų kirsti saulės sistemą, bet visos artimiausios žvaigždės yra laaaaaaaabai toli… žodžiu… nėra Nibiru. :)

 172. Martynas sako:

  … neprisigalvokit. Viena kas gali nutikti musu zemei tai musu paciu tersalai , o kad kazkokios planetos tai yra visiska apgaule , maju kalendorius , ka jis mums pasako ??? Tegu patys majai juo ir tiki o ne mes. Ledynai gali istirpti tik po daugelio metu , zinoma jei mes pradesim “masiskai” naudoti (nafta , odekolonus .t.t) tai bus pasekmes … Saugokim savo zeme! :)

 173. Silvija sako:

  O as manau, kad pergyventi butu del ko. Ir tik del zmonijos priejusio lygio. Zinoma tas lygis mums gerai.Naujausios technologijos ir t.t. Taciau jos nepakankamai auksto lygio, kad galetu apsaugoti zeme taip, kaip ji saugojo mus visa si laika. Mes viska emem is zemes ka galejom, dabar jau daugelis saliu pasirupina ir jos saugumu, rusiuojant siuksles, dedant filtrus masinoms, kurie nepraleidzia tiek kenksmingo anglies dioksido, kuris naikina ozono sluoksni, statant valymo irenginius ir daug kt. Paziurekit,ozono sluoksnyje jau yra skyle, neiskaitant siltnamio efekto , kuris gali gaubti visa zemes pavirsiu. Daugelis ekonomiskai stipriu saliu stengiasi nutolti nuo tokiu dalyku, taciau ekonomiskai silpnoms salims tai daryti yra daug sunkiau, nes viskas reikalauja milzinisku pinigu, todel tokiu saliu gyventojai maziau atsizvelgia i zemes saugojima. Zinoma, nereikia persigasti del Japonijos su mintimi, kad taip prasideda pasaulio pabaiga. Tai labai didele katastrofa ir as juos labai uzjauciu.. Nes ju vietoje galejome buti ir mes. Taciau turime gyventi sia diena kartu ir pagalvojant apie ateiti. Mes tersiame gamta, yra zmoniu, kurie galbut kasdien sau pasako ismesdami siuksle bekur ”Eh, tiekto, ryt pradesiu rusiuot siuksles… ryt pagalvosiu apie tai… ryt… ryt… ryt…”, kaip gaila, tacia Ryt jau gali buti per velu. Mum dabar gerai, taciau kaip bus musu vaikams? Anukams? Negi jie tures kentet del zmonijos daromos itakos Zemei. Na tai mano nuomone, jei kas manot kitaip,nepykit. Beje, ar matet dokumentini filma ”Namai”? Patarciau paziureti. :)

 174. Evelina sako:

  Musu zemei manau kad gali pakenkti visokios elektrines,ju sprogimai,ir siaip kad tersiam aplinka o del pasaulio pabaigos tai sietiek abejoju. Ta pasaulio pabaiga bus tik nuo musu tersalu…

 175. saida sako:

  Aš , netikiu kad bus, pasaulio pabaiga. ja pranašavo 2000-metais, pranašavo ,2005-metais ir nieko, nenutiko. o dabar kas bus , tas bus , bet aš netikiu.

 176. Giedrė sako:

  jeigu čia kažkas ir mano, kad bus pasaulio pabaiga tai labai klysta, nes mes egzistavome tūkstančius metų ir dar egzistuosime, pasaulis per vieną dieną nepasišalins iš visatos, tam reikalinga tūkstančiai metų, ir jau pirmuosius požymius matytume dabar, bet mes deja girdim tik pigias (atceit gąsdinančias) kalbas. ramybės jums.

 177. Proto mazochistė sako:

  kką jums sako šie skaičiai:
  2012-12-12.
  atkreipkit į juos dėmesį

 178. julija sako:

  o gal ir tiesa nes aš skaičiau knyga pasaulio pabaiga 2012 ir ten parašyta kad Japonija paskęs o jau va kovo 11 kokie buvo drebėjimai.Bet labiausiai tai tikiu iššifruotu Davinčio kodu kad pasaulio pabaiga bus apie 4000 metais.

 179. aleksas sako:

  as gerbiu tuos majus, bet nelabai noris tiket kad kitais metais bus pasaulo pabaiga, beto tai neirodita jokiu mokslininku, todėl tai ira tik spelionės. Beto jei nebūtu iškirsta daug medžiu gamta pati išsivalytu nuo oro taršos.

 180. Gabija sako:

  as tai seiptai netikiu ka tie majai pranasauja jus zmones negazdinkit mazu vaiku kurie cia visko prisiskaito… Pritariu aleksui del medziu iskirtimu jei zmones ju taip daznai nekirstu tai viskas butu tvarkoj, bet dabar medziu niekas nesaugo, o lauzo.

 181. Gintare sako:

  matet kas sia nakti dejos..viskas labai aiskiai atitiko apie siaures pasvaistes ir sviesas..sniegas geguzes menesi?nekeista?

 182. kamile sako:

  tai as tu astrologu nesuprantu tai vieni sako bus 2012 metais pasaulio pabaiga o kiti sako kad dar toli ta pasaulio pabaiga bus, tai kuriuo tiket??????????????????????

 183. gelumbe sako:

  ko jus netikit pasaulio pabaiga?! galbut jinai nebus tokia kokia visi cia isivaizduojat,bet jeigu kirsim miskus ir nieko netaupysim tai tada tikrai bus pize mum visiem!o as tai visiskai nebijau pasaulio pabaigos,nes tikiu pomirtiniu gyvenimu…

 184. Baska sako:

  Sutinku su paskutiniu komentaru. Ir nesutinku su visais,kurie teigia,jog tai nesamone ar pries tai reikia prisigerti,o ne issivalyti siela.

 185. Laurytea sako:

  as manau kd niekas negali nuspresti kas ir kada tai bus… vienas Dievas zino

 186. Karolina sako:

  As manau kad siandien bus kazkas,ar zemes drebejimas ar dar kazkas,bet tikrai ne pasaulio pabaiga,jau tai ne pirma karta pranese.. :) Nesamone..As nesuprantu kaip jie gali zinoti kada tiksliai bus ta pasaulio pabaiga… Prigasdino mus.. manau tai parase nes jiem reikia pinigu o uz tokius savo straipsnius gauna nemazai,dabar zmones nebezino is kur paimti daugiau pinigu.. O jei bus tai bus,ar taip ar taip gyvenimas nera geras…

 187. Lauta sako:

  As lyg tikiu lyg ne, bet nenoreciau tuo tiketi nes nera smagumo kaip buna pasaulio pabaiga.

 188. edvinas sako:

  eikit eikit. nejuokaukit… jau kiek metu ta pasaulio pabaiga pranasauja. bet tik visi gyvi 😀

 189. lukasdu sako:

  kas kodel turejo buti praita sestadieni ir nebuvo o 2012 ir nrbus ta kalendoriu dar padarys man dar 12 ir dar as noreciau pagyventi kad buciau suauges gyvenima naujas zmona noreciau ir vaikus tai ir nebus tos pasaulio pabaigos man klasiokas sake kad bus,bus ir kad kometa pro rusija praskrido tai gyvenkite ramiai

 190. Paaiškinimas sako:

  Aš tai 100% tikiu pasaulio pabaiga ir dar mes esam kalti kad taip greitai ateitu, nes kertam medžius, būnam blogi, medžiojam gyvunus, šiukšlinam, teršiam gamtai… Taigi stenkimes būti geri. Ir aš nenoriu toks jaunas mirti (10 metų) noriu žmona turėti vaikus turėti, jais pasirūpinti, auginti, mokinti viską… Kalendoriai irgi yra tikra teisybė, bet aš irgi bijau mirti. Ir neisivaizduoju kokia ta pasaulio pabaiga ir bus… Mums liko labai mažai liko gyventi, taigi mes turim kuo greičiau savo svajonęs išpildyti, padaryti ką norėjot. Gyvenimas baigsis, bet šis komentaras liks, kaip paaiškinimas. Dabar ate.

 191. jurgita sako:

  Nezinau ar galima nustatyti kalendoriaus pabaiga,tiesiog gyvenam,o kalendorius taip ir tesiasi.laikas – yra didziausia paslaptis.zmogus negali zinoti visko,nes negali isnaudoti visu savo smegenu,gali tik spelioti.ir tikrai patys naikinam zeme savo technologijom.tos technologijos gl ir padeda nustatyti kas vyksta erdveje,bet nemanau kad gali nustatyt kas bus.gamtoje viskas vyksta savaime,ir tai stipriau uz zmogaus jegas.gal ir ivyks kokos dar nelaimes,bet tik todel kad taip turi ivykti,todel stekimes gyvent kuo naturaliau,valgyt naturalesni maista augindami patys,nenaudot jokios chemijos tokios kaip dazai makijazai ir panasiai,juk poto pazekit kaip atrodom be makijazo,isbluke perbale,o juk naturalios atrodom graziau.ta pati darom ir su gamta.man keistai skamba pasaulio pabaiga,turetu but zemes susinaikinimas,nes visata ir toliau egzistuos.man slyksciai juokingai skamba kai sako,jau perka vieta menuly.tai taip iseina kad zeme apsikom,daugiau neliko kur,vadinasi kelsimes i menuli ir ten darysim ta pati…..siulau saugot zemele brangia ir pradekim nuo saves,o auksciausiasis mumis pasirupins.visatoj taippat ivyks tai kas turi ivykt,bet mes galim tik spelioti.tai buvo mano asmenine nuomone.gyvenu kaime,grynas oras ir jauciuos puikiai,bet kai tik nuvaziuoju i miesta pradeda skaudet galva nuo auto ismetamu duju,saugokim save ir daugiau vazinekim dviraciais

 192. Dovis sako:

  Na is esmes as visa laika tikejau Pasaulio Pabaiga, bet perskaites sita straipsni atsikvepiau. Tai tiek :)

 193. kosiia sako:

  Jurgita,nuosirdziai gerbiu uz tokias blaivias ir protingas mintis. O visiems kitiems,tikintiems kastastrofiskomis pasaulio pabaigomis siulyciau atsipeiketi ir kuo greiciau tuo geriau. Ka jus darot? Juk mintys realizuojasi. Kuo daugiau pasauly tokiu kaip jus tikes pasaulio pabaiga,tuo ji neisvengiamai artes prie realybes. Argi,jus nezinot kad net slapciausios mintys anksciau ar veliau realizuojasi? Beto jei kas ir sukels ta pabaiga,tai tik mes patys,kaip daug kas cia ir minejo…bet ka as cia sneku..ar zinote viena gera romenu patarle? Ji skamba mazdaug taip- “visa ko pabaiga-nauja pradzia”. Ir tai tik musu pasirinkimas ar susirinkus nusigerti ar su drasa zvelgti rytojui i akis,ar tai bus nauja pradzia ar visa ko pabaiga. Beje,kiek znau 2012 pasibaigus maju kalendoriui,turetu baigtis ir zuvu,t.y. krykscionybes era. Ir tada nusvis nauja-taikos ir skaidrumo era,dar kitaip vadinama vandenio era.

 194. Rasa sako:

  kazkam kasdien buna pasaulio pabaiga!

 195. renalda sako:

  kas ten parasyta yra gryniausia tiesa… nebus jokios katastrofos, o pasikeis pasaulis, kazka atrasime naujo.. ;))

 196. alternatyva sako:

  visi žino kad kažkas bus. bet kalba vien tik apie pabaigą. Brrr.. Juk yra puiki alternatyva-tolesnis gyvenimas, net amžinas. Žinomas tik majų kalendorius. Jie tokie pat pranašautojai, kurių šiandie ant žemės paviršiaus nebėra…. Negi niekam neįdomu ką mums palikęs pats Kūrėjas. Nelengva tą lobį rasti-ant lėkštutės nepadėta-tam, kad iškotum širdimi. Išsigelbėjimas toks dalykas, kurio parduotuvėj nenusipirksi. Bet visi žinom: ieškokite ir rasite, belskite ir bus atidaryta.

 197. ieva sako:

  na as taj nezinau jug dziaukites kad is viso gyvenate na o jei ir bus nieko nepadarysim jug zeme irgi givas organizmas kaip ir zmogus gimsta ir mirsta. dziaukites dabar mastykite sia diena taip mes patys buname kalti jug visos zalingos medziagos i ora patenka. na as taj lyg i netikiu bet bijau tai vat gyvenkite sia diena 😀

 198. _Prototyp3 sako:

  ej tai bus ta pabaiga ar nea? mane jau siaubas apieme,tos wisos NASA,Nibiros ir dar kazkas kas ten bus maciau t 2012 filma nieko gero as pvz netikiu kas ji bus 😐

 199. .... sako:

  as labai bijau pasaulio pabaigos bet teks ja praeiti mes visi mirsim taip pa taip

 200. Gabija sako:

  Visi sako,kad Pasauio pabaiga bus 2012.Bet kaip paskaiciau tai buvo parasyta taip:Laikrodis tiksi: iki pasaulio pabaigos liko 3 metai, 6 mėnesiai ir 1 diena. tai as ir nieko nesuprantu :( :)

 201. Algis sako:

  Kiek aš pamenu tai jau mes pragyvenom keleta pasaulio pabaigų pirma buvo 92 po to 96 po to 2000 po to 2002 nu o db 12 jau bus penkta:D Jei kažkas realiai gali atsitikt, tai aš tikiu tik vienu dalyku, magnetiniu poliu pasikeitimu, pietinis šiaurės polius jau nukulniaves per 200 km i pietus ir yra šiaurės Kanadoje, jis nuolat silpnėja, čia realiausia grėsmė, visom kitom aš netikiu, nesamonė.

 202. Živilė sako:

  AČIŪ KOMENTATORIAI! jūs visi man labai padėjot savo kontrastingais komentarais kurti savo lietuvių kalbėjimo kalbą. mano tema “šiuolaikinis jaunimas per mažai dėmesio skiria senųjų civilizacijų, kuriose slypi amžinosios tiesios, pažinimui”. tokiais dalykais aš domiuosi ir pati įsitikinau, kad daugelis iš jūsų netiki pasaulio pabaiga, majų kalendoriumi ir t.t. o problema yra paslėpta mano temoje. jūs perskaitėte šį staipsnį, galbūt skaitėte milijonus tokių ir rėžiate, kad tuo netikite. bet ar turite faktų, pagrįsti savo nuomonę? mano atsakymas, jei netikite, jokių faktų ir neturite. aš pati nevisai tikiu, kad tikroji pasaulio pabaiga įvyks 2012 metais. galbūt ji tik nežymiai prasidės (tikiuosi jūs nemanote, kad per vieną dieną viskas ims ir staiga pasibaigs). tačiau yra daugybė faktų, įvairiapusių, pagrindžiančių pasaulio pabaigą, nibiru ir pan. tiems, kurie tuo netiki siūlyčiau (jei jums įdomu ir norite įsitikinti) giliau “pasiknisti” senovės civilizacijų astronominėse žiniose, pažinti kosmosą, visatą, žiūrėti daug laidų, kuriose pateikiami svarūs faktai (yra tokių rusiškų laidų rinkinys per kanalą rentv, jas rodo vakare, apie 20-21 h) ir užduoti sau klausimus į kuriuos negali atsakyti, bet mąstyti ir mąstyti ir tuo domėtis, kol galėsite į tai atsakyti ir pagrįsti savo nuomonę.

 203. rulis sako:

  Nu chebryte jus cia duodat :))) labai nesijaudinkit stipriai.ir jus ir jusu vaikai ir jusu anukai ir dar tu anuku proanukiai gyvens.nebukit reklamos aukomis ir nesamonem netikekit.viskas cia bus gerai.visa sita nesamone kazkas isplatino o jus tikit.mokslibinku grystais teiginiais pasisemkite informacijos apie pasaulio pabaiga.ir nereiks kastis bunkeriu kaupti maisto istekliu ir zudytis.nustokit nerimaut.

 204. kamile ir lukas sako:

  tai tikra nesamone sake kad bus ir 2012 kovo 6 bet nebuvo pamatisit kad bus gruodzio 21 ir jos nebus bet po menesio ir vel pasakos nesamones kad pasaulio pabaiga bus tada ir t.t.

 205. Emute sako:

  Gazdina zmones tiktai… ;D

 206. Juste sako:

  Sveiki, as nei tikiu nei netikiu. Kas bus tas bus, juk jeigu ir atsitiks kazkas musu zemei, tai mes net nejausime, nes visa musu era pasibaigs akimirksniu manau. As gyvenu Italijoje ir gruodzio 22 skrendu pas seima i Lietuva, jeigu neivyks pasaulio pabaiga, tai pasieksiu savo tiksla.

 207. vitalijus sako:

  as tai netikiu as visus komentarus peskaiciau per diena visus as tai nemanau kad bus o jei butu as tada labai bijociau kam mums kentet saule susprodins musu zeme labai labai bijau labai noreciau kad nebutu plyz tegul gyvenam mes kol numirsim :(

 208. sparnas sako:

  bijau tik skausmo

 209. rimante sako:

  :( :( :( :(

Palikite komentarą

(c) 2016 Horoskopai.lt - dienos, savaitės, mėnesio, metų horoskopai.
 
dissertation proposal write a dissertation best resume writing services in philadelphia buy scholarship essay dissertation papers for sale