Balandžio mėnesio bendras horoskopas

Balandis šiemet – vienas iš dinamiškiausių mėnesių. Kiekvienais metais, Saulei esant Avino zodiako ženkle, išryškėja tiesumo, aiškumo, paprastumo siekis. Šio periodo dinamika dar stiprėja, kada ją taip, kaip šiemet, palaiko daugelio kitų planetų direktyvus judėjimas. Taigi iki balandžio 20 dienos ypač ryškiai jausis nuotaikos, skatinančios plėtoti reikalus, – kartais net per daug aktyviai, agresyviai ar skubotai. Šis metas, kaip atgarsis, kiek primins prieškrizinio laiko entuziazmą, optimizmą, tačiau tai vis dėlto tėra tik aktyvesnis periodas vis dar besitęsiančioje ilgalaikėje krizėje.

To nereikėtų pamiršti planuojant ar sprendžiant reikalus. Jau vasarą entuziazmas nuslūgs, o įsipareigojimai liks. Todėl, manau, balandis bus sėkmingas, jei išnaudosime jo pozityviąją dinamiką, tačiau nepasiduosime per dideliam entuziazmui, viltims pratęsti tokios greitos raidos bangą ilgesnį laiką.

Ką gi, nuo balandžio 20 dienos Saulė įeis į Jaučio zodiako ženklą, kuriame tuo metu taip pat bus Selena, arba Baltasis Mėnulis, Venera bei Merkurijus. Jaučio ženklas ramesnis už Avino zodiako ženklą, taigi ir procesai, nuotaikos nurimsta, stabilizuojasi. Šįkart Saulė, būdama Jaučio ženkle, aktyvuos Seleną, o tai reiškia, jog lengviau bus suvokti universalias raidos tendencijas, reikalavimus, keliamus mums ne tik materialaus, bet ir dvasinio pasaulio. Galima pasakyti, jog šiuo metu lengviau bus suderinti prieštaravimus, neretai kylančius tarp proto ir širdies, materijos, sielos ir dvasios, lengviau bus (bent jau savo ketinimuose) nutiesti kelią į doros, amžinųjų vertybių pasaulį.

Visą balandį geriau nei kitu metu seksis darbai, susiję su statybomis, nekilnojamuoju turtu, žemės ūkiu, gamyba. Pirmos dvi dekados – palankus metas politikams, sportininkams, visuomeninės veiklos organizavimui, verslo plėtrai, prekybai. Šiuo metu visuomenė bus pozityviau ir aktyviau nei įprastai nusiteikusi.

Nuo 17 balandžio dienos Merkurijus pristabdys direktyvų judėjimą, o nuo 19 dienos iki mėnesio pabaigos judės reversu, ir tai lems kiek lėtesnį informacijos sklidimą bei vangesnius komunikacijos procesus. Reversinio Merkurijaus periodais žmonės paprastai yra linkę dairytis atgal, abejoti ir tikrinti tai, kas anksčiau parašyta, pasakyta ar nuspręsta. Dokumentai įdėmiai tikrinami, delsiama juos pasirašyti. Vis dėlto, įdėjus pastangų, reikalus galima išspręsti. Vertėtų žinoti, kad tokiu metu natūraliai išryškėja neatitikimai ar klaidos, todėl būtų gerai skirti dėmesio joms aptikti.

Visas balandis taip pat palankus menininkams, kūrėjams, amatininkams. Šį mėnesį palanku pirkti svarbesnius komfortui bei poilsiui skirtus daiktus, užmegzti meilės santykius, pradėti vaiką, sukurti šeimą, pasirašyti sutartis. Palankiausi tam periodai – 1–6 bei 16–27 dienomis.

Geriausios mėnesio dienos: 1, 4, 5, 11, 15, 16, 17, 21, 24, 26.

Prasčiausios mėnesio dienos: 3, 7, 13, 20, 22, 23, 25, 28, 29.

Šaltinis: Dharma.lt

Palikite komentarą

Galite naudoti šiuos HTML kodus

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>