ASMENINIS HOROSKOPAS

Astrologė Rasa
Mano astrologinis kredo: horoskopas – tai ne nuosprendis, o astrologija – nėra mokslas apie fatališkumą. Gyvenimas nėra užprogramuotų įvykių grandinė, jis – mūsų tobulėjimo mokykla. Dėl šios priežasties šis mokslas nedaro kategoriško nuosprendžio, o duoda prognozę, tai yra numato tendenciją, galimybę, atsiveriantį šansą, o kaip tai bus panaudota, priklauso nuo žmogaus laisvos valios ir pasirinkimo.

———————————————————————————————————————————————————————-

1. Astropsichologinis portretas – 80 Eur

Asmeninis horoskopas

Astropsichologinis portretas – tai psichologinis asmenybės portretas, kuriame ateitis paliečiama tik bendrais bruožais (konkrečių datų nėra). Kiekvienos iš planetų energija simbolizuoja įvairius žmogaus būvio aspektus ir suteikia galimybę prasiskverbti į asmenybės gilumines paslaptis. Visa tai padeda pažinti ir suprasti save, bei savo poelgių, sėkmių ir nesėkmių priežastis. Tai puiki galimybė sužinoti daug įdomaus apie save, stipriasias savo charakterio puses, gabumus, talentus, savirealizacijos sferas ir galimybes, tas ypatingas savybes, kurios jums padės siekiant sėkmės.
Apimtis: ~12 A4 formato lapų.
Kaina: 80 Eur


2. Horoskopas 2016 metams – 80 Eur

Horoskopas metams

Pagrindinių tendencijų prognozė vieneriems metams. Apžvelgiama kokius zodiako būstus palies pagrindinės planetos: Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas ir Plutonas, ir kaip jos metų eigoje įtakos įvairias gyvenimo sritis. Kokie galimi pokyčiai, numatomi didesni įvykiai. Taip pat greitųjų planetų (Merkurijus, Marsas, Venera) poveikis kiekvienam mėnesiui ir prognozės. Metų astrologinė prognozė padės teisingai apskaičiuoti savo jėgas, išnaudoti kūrybingus periodus, bei suprasti kur verta nukreipti savo energiją.
Apimtis: ~15-18 A4 formato lapų.
Kaina: 80 Eur


3. Suderinamumo horoskopas – 50 Eur

Suderinamumo horoskopas

Asmeninis suderinamumo horoskopas analizuoja dviejų žmonių suderinamumą įvairiose gyvenimo sferose. Suderinamumas parodys, iš kur kyla santykiuose įtampa, kaip vengti konfliktų ir stiprinti tarpusavio ryšius. Padės toleruoti, suprasti bei harmonizuoti santykius. Būtina informacija – partnerio gimimo data, laikas ir vieta.
Apimtis: ~5-6 A4 formato lapai.
Kaina: 50 Eur


4. Vienas klausimas – 30 Eur

Vienas klausimas

Užsakoma jeigu Jūsų klausimo ar problemos nenagrinėja nei vienas aukščiau esantis horoskopas. Tai gali būti verslo, sveikatos temos ir pan. Prognozėje parenkamas tinkamiausias laikas vienam ar kitam įvykiui, patariama kada geriau pirkti, vykti į kelionę, planuoti santuoką, vaikus, investuoti ir pasirašyti sutartis, planuoti operacijas ir panašiai.
Apimtis: ~2-3 A4 formato lapai.
Kaina: 30 Eur

———————————————————————————————————————————————————————-
a) Norint užsisakyti horoskopą, būtina teisingai užpildyti žemiau esančią užsakymo formą.
b) Būtina žinoti savo gimimo datą, laiką (minučių tikslumu) ir miestą kuriame gimėte.
c) Už anketos duomenų teisingumą ir tikslumą atsako Klientas.
d) Užsakymams taikomas išankstinis apmokėjimas.
e) Užsakymai atliekami per 10 darbo dienų ir išsiunčiami kliento nurodytu elektroniniu paštu.